Шкільний портал
Середа, 24.10.2018, 05:39
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 4 клас. Результати конкурсу "Європа - це я!" 2018 рікРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи сподобалось Вам КА ПЗНО?
Всього відповідей: 2500
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

4 клас.

Результати конкурсу "Європа - це я!" 2018 року

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бали Місце Назва ЗНЗ Область
І місце
Абаджян Єлизавета 4 91 1 Мелітопольський НВК № 16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька
Арапов Олексій 4 90 1 Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Рівненська
Багаченко Дар’я 4 93 1 КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» № 28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Воловіков Антон 4 90 1 Новокочубеївська ЗОШ І – ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області Полтавська
Гільда Дарина 4 91 1 Харківська гімназія №152 Харківської міської ради Харківської області Харківська
Діброва Олександра 4 90 1 ЗЗСО № 17 військово – цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Донецька
Дмитренко Ігор 4 93 1 Мелітопольський НВК № 16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька
Євдокимов Микита 4 90 1 Іллінівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Донецька
Заплаткіна Вероніка 4 100 1 Харківська ЗОШ І — ІІІ ступенів №126 Харківської обласної ради Харківської області Харківська
Зінченко Елла 4 95 1 Миколо-Комишуватський НВК (ЗЗСО I-III ступенів – ЗДО) Красноградської районної ради Харківської області Харківська
Зоненко Тарас 4 97 1 Привільська ЗОШ I-III ступенів Донецька
Зонов Андрій 4 91 1 Харківська гімназія №152 Харківської міської ради Харківської області Харківська
Карпенко Каміла 4 95 1 Опорний заклад Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровська
Костенко Юлія 4 95 1 Опорний заклад Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровська
Костянко Юлія 4 95 1 Новогродівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області  Донецька
Кравцова Дар’я 4 97 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Донецька
Кравчук Діана 4 90 1 Молодіжненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Одеська
Кривий Богдан 4 91 1 КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІІ ступенів №16» Дніпропетровська
Кройтарь Олександр 4 93 1 Мелітопольський НВК № 16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька
Кулакова Олександра 4 90 1 Одеська ЗОШ №92 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська
Купріянов Валерій 4 100 1 Новосільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницька
Кшишовська Олександра 4 100 1 Новосільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницька
Лапшина Діана 4 93 1 Харківська гімназія №152 Харківської міської ради Харківської області Харківська
Лучаева  Алєксандра 4 97 1 Мелітопольський НВК № 16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька
Миколенко Діана 4 91 1 Опорний заклад Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровська
Мірошниченко Юлія 4 93 1 ЗЗСО І-ІІ ст. № 21 військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Донецька
Мухіна Владислава 4 97 1 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька
Небожинська Ольга 4 100 1 Новосільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницька
Ноздрєватих Владислав 4 93 1 Гірницький ЗЗСО І-ІІ ступенів №19 Селидівської міської ради Донецька 
Нурієва Марія 4 93 1 КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» № 28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Пасічник Ангеліна 4 97 1 КЗ «Петропавлівська ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів» Луганська
Пасішник Анастасія 4 97 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Донецька
Полосенко Еліна 4 91 1 ЗЗСО І-ІІ ступенів № 18 міста Торецьк  Донецька
Потапенко Марина 4 93 1 Харківська гімназія №152 Харківської міської ради Харківської області Харківська
Ріжко Артем 4 93 1 Розівська ЗОШ I-II  ступенів Саратської районної ради Одеської області Одеська
Самбор Станіслав 4 93 1 Грушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаська
Самолюк Денис 4 91 1 Гореницька  ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Славова Іванна 4 90 1 Гореницька  ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Сорока Єгор 4 93 1 Добропільський НВК «СШ І – ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням окремих предметів – ДНЗ» Добропільської міської ради  Донецька
Суботін Олександр 4 93 1 Мирноградська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4  Донецька
Сушко Ангеліна 4 97 1 Мелітопольський НВК № 16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька
Тарасова Анастасія 4 91 1 Мелітопольський НВК № 16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька
Ткаченко Олександр 4 91 1 Стародубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Ткачук Дар’я 4 100 1 Новосільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницька
Фрайман Олексій 4 91 1 Одеська ЗОШ №92 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська
Царик Катерина 4 91 1 Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Рівненська
Череватова Анастасія 4 94 1 Мирноградська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4  Донецька
Черток Наталія 4 90 1 ЗЗСО № 17 військово – цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Донецька
Шевчено Євген 4 90 1 Порадівський НВК «Порадівська ЗОШ I-II ступенів – ДНЗ» Васильківського району Київської області Київська 
Шекель Антон 4 91 1 Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Рівненська
ІІ місце
Алєксандров Роман 4 80 2 Гірницький ЗЗСО І-ІІ ступенів №19 Селидівської міської ради Донецька 
Артеменко Анна 4 73 2 Гореницька  ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Башинська Валерія 4 86 2 Мелітопольський НВК № 16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька
Білан Тимур 4 86 2 Мелітопольський НВК № 16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька
Боєва Єлизавета 4 80 2 Лиманська ЗОШ I-III cтупенів №4 Донецька
Веремчук Соломія 4 86 2 ЗОШ І-ІІІ ст. с. Судче Волинська
Візьонок Анастасія 4 71 2 Кагарлицький НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей" Київська
Внуков Кирило 4 84 2 Грушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаська
Вовкун Юліана 4 82 2 Кобзівський НВК (ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ)  Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської  області Харківська
Герасимчук Богдан 4 77 2 ЗОШ І-ІІІ ст. с. Судче Волинська
Гірінов Денис 4 88 2 Харківська гімназія №152 Харківської міської ради Харківської області Харківська
Горбенко Артем 4 75 2 Грушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаська
Гришак Катерина 4 86 2 Лиманська ЗОШ I-III cтупенів №4 Донецька
Доценко Нікіта 4 71 2 Новотошківський НВК «ЗНЗ  І-ІІІ ступенів ДНЗ (ясла-садок)» №10 Попаснянської районної ради Луганської області  Луганська
Дуюнова Софія 4 84 2 Іллінівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Донецька
Єрьоменко Владислав 4 82 2 Новоселівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області  Донецька
Жбанкова Олександра 4 75 2 Одеська ЗОШ №92 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська
Зінчук Дмитро 4 71 2 Рівненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – спортивна школа № 26» Рівненська
Ільчишена Анастасія 4 89 2 Лисанівський НВК Хмельницька
Іщенко Яна 4 84 2 Грушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаська
Катеренчук Наталя 4 87 2 Молодіжненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Одеська
Кирик Олексій 4 75 2 Гореницька  ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Кириленко Вікторія 4 84 2 Мелітопольський НВК № 16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька
Климович Марія 4 88 2 Мелітопольський НВК № 16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька
Ковальов Тимур 4 80 2 Лиманська ЗОШ I-III cтупенів №4 Донецька
Ковальчук Юрій 4 75 2 Рівненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – спортивна школа № 26» Рівненська
Козаков Богдан 4 71 2 Кобзівський НВК (ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ)  Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської  області Харківська
Козленко Аліна 4 77 2 Іллінівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Донецька
Корнієнко Анастасія 4 74 2 Мирноградська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4  Донецька
Костенко Олександр 4 77 2 Мелітопольський НВК № 16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька
Кулініч Олександра 4 82 2 Новотошківський НВК «ЗНЗ  І-ІІІ ступенів ДНЗ (ясла-садок)» №10 Попаснянської районної ради Луганської області  Луганська
Кумова Єлизавета 4 77 2 Лиманська ЗОШ I-III cтупенів №4 Донецька
Лазаренко Іван 4 80 2 Лиманська ЗОШ I-III cтупенів №4 Донецька
Літвінов Артем 4 70 2 Одеська ЗОШ №92 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська
Лубяна Поліна 4 86 2 Мелітопольський НВК № 16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька
Лучко Анна 4 86 2 Мелітопольський НВК № 16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька
Ляпіна Єва 4 88 2 Мелітопольський НВК № 16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька
Малащук Олександра 4 70 2 Котівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Рівненська
Малімон Данило 4 75 2 Добропільський НВК «СШ І – ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням окремих предметів – ДНЗ» Добропільської міської ради  Донецька
Мельник Карина 4 86 2 Мелітопольський НВК № 16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька
Мельник Матвій 4 88 2 Мелітопольський НВК № 16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька
Мощенський Давід 4 81 2 Харківська ЗОШ І — ІІІ ступенів №126 Харківської обласної ради Харківської області Харківська
Музика Карина 4 73 2 Рівненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – спортивна школа № 26» Рівненська
Нагнибіда Мирослав 4 80 2 Гореницька  ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Ніколенко Поліна 4 80 2 Харківська гімназія №152 Харківської міської ради Харківської області Харківська
Нумцев Ілля 4 70 2 КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІІ ступенів №16» Дніпропетровська
Овчинников Максим 4 75 2 Мирноградська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4  Донецька
Озимчук Анна  4 71 2 Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Рівненська
Омеляненко Богдан 4 88 2 Мелітопольський НВК № 16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька
Онойко Едуард 4 75 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровська
Опар̍єнко Дарина 4 75 2 Гореницька  ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Павлисько  Дар'я 4 84 2 ЗЗСО № 17 військово – цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Донецька
Панасенко Мирослав 4 71 2 Мелітопольський НВК № 16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька
Переведенцев Даніїл 4 86 2 Мелітопольський НВК № 16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька
Петрик Діана 4 86 2 Харківська гімназія №152 Харківської міської ради Харківської області Харківська
Пилипенко Денис 4 84 2 ЗЗСО І-ІІ ст. № 21 військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Донецька
Підгорна Анастасія 4 83 2 Харківська ЗОШ І — ІІІ ступенів №126 Харківської обласної ради Харківської області Харківська
Рибак Іван 4 89 2 Харківська ЗОШ І — ІІІ ступенів №126 Харківської обласної ради Харківської області Харківська
Романова Вероніка 4 75 2 ЗЗСО № 17 військово – цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Донецька
Сауляк Марія 4 71 2 Одеська ЗОШ №92 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська
Серкіна Софія 4 84 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька
Сивоконь Кіра 4 82 2 Мелітопольський НВК № 16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька
Скоробогата Арина 4 71 2 Криворізька гімназія №91 Дніпропетровська
Сніжко Микола 4 87 2 Харківська ЗОШ І — ІІІ ступенів №126 Харківської обласної ради Харківської області Харківська
Солошенко Олександра 4 75 2 Іллінівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Донецька
Сосова Зоя 4 84 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів № 18 міста Торецьк  Донецька
Супрунюк Мілана 4 77 2 Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Рівненська
Терехов Євгеній 4 71 2 Лиманська ЗОШ I-III cтупенів №4 Донецька
Тимощук Соломія 4 88 2 Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Рівненська
Тищук Марк 4 75 2 Соледарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови Соледарської міської ради Донецька
Ткаченко Денис 4 88 2 Харківська ЗОШ І — ІІІ ступенів №126 Харківської обласної ради Харківської області Харківська
Тремасов Владислав 4 84 2 Новотошківський НВК «ЗНЗ  І-ІІІ ступенів ДНЗ (ясла-садок)» №10 Попаснянської районної ради Луганської області  Луганська
Трубнікова Вікторія 4 73 2 Мелітопольський НВК № 16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька
Турку Надія 4 86 2 Мелітопольський НВК № 16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька
Уханов Дмитро 4 80 2 Мелітопольський НВК № 16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька
Чабелець Максим 4 71 2 КЗ «Арбузинська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка» , Арбузинської районної ради, Миколаївської області Миколаївська
Чернега Олеся 4 73 2 Молодіжненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Одеська
Черной Владислав 4 75 2 Новоселівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області  Донецька
Чуваньков Володимир 4 84 2 Лиманська ЗОШ I-III cтупенів №4 Донецька
Юречко Роман 4 80 2 Криворізька гімназія №91 Дніпропетровська
Ялпачик Віталій 4 84 2 Мелітопольський НВК № 16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька
Яроцька Єлізавета 4 77 2 Павлівська СЗШ Дніпропетровська
Ярощук Максим 4 70 2 Одеська ЗОШ №92 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська
ІІІ місце
Абросімов Максим 4 50 3 Троїцька ЗОШ I – III ступенів Одеська
Бережняк Дмитро 4 53 3 Котівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Рівненська
Бікезіна Олександра 4 55 3 Лиманська ЗОШ I-III cтупенів №4 Донецька
Борищук Сергій 4 51 3 Котівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Рівненська
Босенко Роман 4 53 3 Кобзівський НВК (ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ)  Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської  області Харківська
Воробйов Дмитро 4 51 3 Мирноградська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4  Донецька
Ворона Жанна 4 59 3 Павлівська СЗШ Дніпропетровська
Грідіна Софія 4 66 3 Лиманська ЗОШ I-III cтупенів №4 Донецька
Гуляєва Вікторія 4 62 3 Великокопанівська ЗОШ I-III ступенів Херсонська
Добродій Анастасія 4 55 3 Котівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Рівненська
Долгорук Анастасія 4 50 3 Троїцька ЗОШ I – III ступенів Одеська
Загудіна Анна 4 60 3 Грушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаська
Івков Микита 4 50 3 Лиманська ЗОШ I-III cтупенів №4 Донецька
Карпинська Дар’я 4 62 3 Лиманська ЗОШ I-III cтупенів №4 Донецька
Коваль Дар’я 4 66 3 Лиманська ЗОШ I-III cтупенів №4 Донецька
Козян Валентина 4 51 3 Троїцька ЗОШ I – III ступенів Одеська
Кольченко Сава 4 64 3 Мелітопольський НВК № 16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька
Лісовський Дмитро 4 57 3 Гореницька  ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Морозов Владислав 4 68 3 Мелітопольський НВК № 16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька
Ніколайчук Едіта 4 52 3 Молодіжненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Одеська
Омельчук Авраам 4 66 3 Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Рівненська
Онищенко Вероніка 4 50 3 КЗ «Арбузинська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка» , Арбузинської районної ради, Миколаївської області Миколаївська
Оскірко Володимир 4 55 3 Одеська ЗОШ №92 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська
Писарський Владислав 4 66 3 Одеська ЗОШ №92 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська
Пишний Андрій 4 68 3 Гірницький ЗЗСО І-ІІ ступенів №19 Селидівської міської ради Донецька 
Ранга Ганна 4 55 3 Троїцька ЗОШ I – III ступенів Одеська
Роме Дмитро 4 50 3 Мирноградська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4  Донецька
Рошка Станіслав 4 58 3 Троїцька ЗОШ I – III ступенів Одеська
Свистельник Ярослав 4 51 3 Мелітопольський НВК № 16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька
Свірідова Уляна 4 62 3 Новотошківський НВК «ЗНЗ  І-ІІІ ступенів ДНЗ (ясла-садок)» №10 Попаснянської районної ради Луганської області  Луганська
Слищенко Ольга 4 50 3 Мирноградська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4  Донецька
Совгуть Дмитро 4 62 3 Котівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Рівненська
Соловйова Каріна 4 55 3 Молодіжненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Одеська
Стельмащук Ярослав 4 63 3 Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Рівненська
Степанова Ганна 4 60 3 КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІІ ступенів №21» Дніпропетровська 
Струк Олександр 4 51 3 Котівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Рівненська
Стуров Микита 4 51 3 Лиманська ЗОШ I-III cтупенів №4 Донецька
Трофимчук Андрій 4 55 3 Котівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Рівненська
Турченюк Максим 4 60 3 Котівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Рівненська
Шувлякова Катерина 4 63 3 Молодіжненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Одеська
Юстицька Софія 4 51 3 Котівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Рівненська

 

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2018