Шкільний портал
Неділя, 08.12.2019, 19:07
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Результати конкурсу "Я - козацького роду 2018! ". 10 класРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3142
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

10 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду 2018!"

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в залежності від кількості набраних балів.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область
І місце
Дейнега Алла 10 100 1 КЗО «Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Межівської селищної ради» Дніпропетровська
Пуша Ольга 10 95 1 Новокочубеївська ЗОШ І – ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області Полтавська
Терешкін Данило 10 95 1 Слов'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Слов'янської  міської ради Донецької області Донецька
Голод Анна 10 94 1 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська
Зеленський Денис 10 94 1 Хорольський Агропромисловий Коледж Полтавської Державної Аграрної Академіїї Полтавська
Зубко Єгор 10 94 1 КЗ «СЗШ №9» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Кирпичова Анастасія 10 94 1 КЗО «Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Межівської селищної ради» Дніпропетровська
Мордвінова Владислава 10 94 1 КЗ «СЗШ №9» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Нєзєлєнікова Улляна 10 94 1 КЗ «СЗШ №9» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Ольшанська Віолетта 10 94 1 ОЗ «Крупецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району Рівненської області» Рівненська
Рудник Аліна 10 94 1 КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІІ ступенів №9» Дніпропетровська
Сафошин Володимир 10 94 1 Слов'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Слов'янської  міської ради Донецької області Донецька
Сухойванова Поліна 10 94 1 КЗ «СЗШ №9» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Тендітний Владислав 10 94 1 Хорольський Агропромисловий Коледж Полтавської Державної Аграрної Академіїї Полтавська
Якубук Дар’я 10 94 1 КЗО «Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Межівської селищної ради» Дніпропетровська
Пономаренко Віктор 10 93 1 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецька
Кацило Віолетта 10 92 1 КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІІ ступенів №9» Дніпропетровська
Андріюк Володимир 10 91 1 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 екологічного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька
Арцибасова Карина 10 91 1 Волноваська ЗОШ І-ІІІ ступенів   №1 Донецька 
Голубничий Богдан 10 91 1 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська
Довженко Роман 10 91 1 КЗЗСО ІІ-ІІІ ступенів Жовтоводський ліцей Дніпропетровська
Лось Андрій 10 91 1 КЗ «СЗШ №9» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Нерода Марія 10 91 1 СЗШ I-III ступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Полтавська
Ніколаєнко Влада 10 91 1 ТОВ «Київська загальноосвітня приватна школа І-ІІІ ступенів «Британська міжнародна школа-Київ» Київська
Шуляченко Ілля 10 91 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №  9 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька
Юхимчук Роман 10 91 1 Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» Хмельницька
Волошиненко Тетяна 10 90 1 КЗ "СЗШ №30" Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Глущенко Вікторія 10 90 1 Хорольський Агропромисловий Коледж Полтавської Державної Аграрної Академіїї Полтавська
Григоренко Максим 10 90 1 ЗОШ I-III ступенів №8 Черкаська
Лозинська Анастасія 10 90 1 Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №26 імені Дмитра Заплітного Тернопільської міської ради Тернопільської області Тернопільська
Невдачин Дмитро 10 90 1 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська
Петкевич Сергій 10 90 1 КЗ «Маріупольський НВК «Ліцей-школа № 14» Маріупольської міської ради Донецької області Донецька
Ричко Анастасія 10 90 1 Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Полтавська
Телуха Яна 10 90 1 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська
Шатиренко Даніїл 10 90 1 ОЗ «Руденківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Руденківської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області»  Полтавська
Шпитецька Софія 10 90 1 Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» Хмельницька
ІІ місце
Дарабуба Валентин 10 88 2 КЗ «Кременівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма» Нікольської районної ради Донецька
Єрьоменко ВалеріЯ 10 88 2 Слов'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Слов'янської  міської ради Донецької області Донецька
Мисюра Олег 10 88 2 Хорольський Агропромисловий Коледж Полтавської Державної Аграрної Академіїї Полтавська
Сова Юлія 10 88 2 ОЗ «Крупецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району Рівненської області» Рівненська
Тищенко Наталія 10 88 2 Хорольський Агропромисловий Коледж Полтавської Державної Аграрної Академіїї Полтавська
Харлан Данііл 10 88 2 КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІІ ступенів №9» Дніпропетровська
Черевань Анастасія 10 88 2 КЗЗСО ІІ-ІІІ ступенів Жовтоводський ліцей Дніпропетровська
Юзьків Максим 10 88 2 ОЗ «Крупецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району Рівненської області» Рівненська
Коломієць Анастасія 10 87 2 Слов'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Слов'янської  міської ради Донецької області Донецька
Проколишина Сабріна 10 87 2 КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІІ ступенів №9» Дніпропетровська
Колле Ельвіра 10 86 2 Волноваська ЗОШ І-ІІІ ступенів   №1 Донецька 
Кравченко Ярослав 10 86 2 Хорольський Агропромисловий Коледж Полтавської Державної Аграрної Академіїї Полтавська
Малик Софія 10 86 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька
Марискевич Павло 10 86 2 Хорольський Агропромисловий Коледж Полтавської Державної Аграрної Академіїї Полтавська
Мірошніченко Альона 10 86 2 КЗЗСО ІІ-ІІІ ступенів Жовтоводський ліцей Дніпропетровська
Мойсеєнко Данило 10 86 2 Хорольський Агропромисловий Коледж Полтавської Державної Аграрної Академіїї Полтавська
Папазов Кирило 10 86 2 Нескучненська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.О. Корфа Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька
Прибит Марія 10 86 2 Борщівська ЗОШ І –ІІІ ст.ім. Я. П. Горошка Тернопільська
Соколенко Софія 10 86 2 КЗЗСО ІІ-ІІІ ступенів Жовтоводський ліцей Дніпропетровська
Стамбула Владислав 10 86 2 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецька
Демченко Марія 10 85 2 КЗ «Маріупольський НВК «Ліцей-школа № 14» Маріупольської міської ради Донецької області Донецька
Мандрик Олена 10 85 2 Раківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонська
Бірюк Юрій 10 84 2 КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІІ ступенів №9» Дніпропетровська
Бирюк Дарина 10 83 2 Хорольський Агропромисловий Коледж Полтавської Державної Аграрної Академіїї Полтавська
Бутова Катерина 10 83 2 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська
Задесенець Дмитро 10 83 2 Новопразьке НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів  - ДНЗ – позашкільний центр» Олександрійської районної ради Кіровоградської області Кіровоградська
Лебедєва Анастасія 10 83 2 КЗЗСО ІІ-ІІІ ступенів Жовтоводський ліцей Дніпропетровська
Поліщук Даяна 10 83 2 Хорольський Агропромисловий Коледж Полтавської Державної Аграрної Академіїї Полтавська
Рудченко Євген 10 83 2 КЗЗСО ІІ-ІІІ ступенів Жовтоводський ліцей Дніпропетровська
Сніжко Артем 10 83 2 Хорольський Агропромисловий Коледж Полтавської Державної Аграрної Академіїї Полтавська
Тихоненко Катерина 10 83 2 Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Одеська 
Усик Костянтин 10 83 2 Нескучненська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.О. Корфа Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька
Чурбакова Альона 10 83 2 Новопразьке НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів  - ДНЗ – позашкільний центр» Олександрійської районної ради Кіровоградської області Кіровоградська
Шикула Юлія 10 83 2 Требухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Київська 
Авраменко Віталій 10 80 2 Волноваська ЗОШ І-ІІІ ступенів   №1 Донецька 
Запекла Олександра 10 80 2 Новопразьке НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів  - ДНЗ – позашкільний центр» Олександрійської районної ради Кіровоградської області Кіровоградська
Лоза Олександр 10 80 2 Хорольський Агропромисловий Коледж Полтавської Державної Аграрної Академіїї Полтавська
Михалко Олена 10 80 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецька
Рубець Вікторія 10 80 2 Требухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Київська 
Стобород Надія 10 80 2 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська
Шелюжак Ярослав 10 80 2 Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» Хмельницька
Косогов Данило 10 78 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька
Курнос Дарія 10 77 2 Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» Хмельницька
Соловйова Олена 10 77 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецька
Зенич Данило 10 76 2 Попаснянська багатопрофільна гімназія №25 Луганська
Болотін Микита 10 75 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 екологічного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька
Бондар Святослав 10 75 2 ОЗ «Крупецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району Рівненської області» Рівненська
Кравченко Каріна 10 75 2 Виноградівський ЗПЗСО ім .О.М.Соценка Херсонська
Міхеїва Анастасія 10 75 2 КЗ «Маріупольська СШ І-ІІІ ступенів №40 імені Миська Є.М.» Донецька
Мороз Карина 10 75 2 Волноваська ЗОШ І-ІІІ ступенів   №1 Донецька 
Панчишин Софія 10 75 2 Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №26 імені Дмитра Заплітного Тернопільської міської ради Тернопільської області Тернопільська
Поповиченко Дар’я 10 75 2 СЗШ I-III ступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Полтавська
Сачко Карина 10 75 2 КЗ «СЗШ №9» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Скіпочка Віталій 10 75 2 Синельниківський професійний ліцей Дніпропетровська
Токарик Єлизавета 10 75 2 КЗО «Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Межівської селищної ради» Дніпропетровська
Якименко Олександр 10 75 2 Виноградівський ЗПЗСО ім .О.М.Соценка Херсонська
Хархаліс Юлія 10 73 2 Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №26 імені Дмитра Заплітного Тернопільської міської ради Тернопільської області Тернопільська
Алчієва Анна 10 72 2 Комарська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька
Войченко Дмитро 10 72 2 Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» Хмельницька
Волошина Анна 10 72 2 СЗШ I-III ступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Полтавська
Гаврилюк Світлана 10 72 2 Плугівський НВК І – ІІІ ступенів Львівська
Головакіна Єлизавета 10 72 2 КЗ «Маріупольська СШ І-ІІІ ступенів №40 імені Миська Є.М.» Донецька
Демченко Дарина 10 72 2 ЗОШ I-III ступенів №8 Черкаська
Коленко Еліна 10 72 2 СЗШ I-III ступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Полтавська
Корнійко Світлана 10 72 2 Требухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Київська 
Кулешов Владислав 10 72 2 КЗ "СЗШ №30" Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Плінер Владислав 10 72 2 КЗ «Маріупольська СШ І-ІІІ ступенів №40 імені Миська Є.М.» Донецька
Сідлецький Вадим 10 72 2 Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» Хмельницька
Хижкіна Аліса 10 72 2 СЗШ I-III ступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Полтавська
Юров Юрій 10 72 2 КЗ "СЗШ №30" Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Стельмаченко Ганна 10 71 2 КЗ «Маріупольський НВК «Ліцей-школа № 14» Маріупольської міської ради Донецької області Донецька
ІІІ місце
Гречка Анастасія 10 69 3 ЗОШ I-III ступенів №8 Черкаська
Дрозд Анастасія 10 69 3 СЗШ I-III ступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Полтавська
Лихацька Олена 10 69 3 Дубовиківська СЗШ Дніпропетровська
Мішков Микола 10 69 3 Синельниківський професійний ліцей Дніпропетровська
Онищенко Олена 10 69 3 Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Тамаровська Анастасія 10 69 3 КЗ "СЗШ №30" Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Яровий Ярослав 10 69 3 Новопразьке НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів  - ДНЗ – позашкільний центр» Олександрійської районної ради Кіровоградської області Кіровоградська
Воронюк Діана 10 66 3 Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» Хмельницька
Гордієнко Аліна 10 66 3 Великоновосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Гуркова Ірина 10 66 3 ЗОШ I-III ступенів №8 Черкаська
Доценко Кирило 10 66 3 КЗ "СЗШ №30" Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Задоя Анжеліка 10 66 3 Шевченківський НВК „ДНЗ – ЗОШ І-ІІІ ступенів” Звенигородської районної ради    Черкаська
Локтенко Мирослава 10 66 3 СЗШ I-III ступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Полтавська
Луців Юлія 10 66 3 Плугівський НВК І – ІІІ ступенів Львівська
Тютюнник Олександра 10 66 3 КЗ «СЗШ №9» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Біленець Іван 10 63 3 Софіївський НВК Донецька
Бодя Софія 10 63 3 Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №26 імені Дмитра Заплітного Тернопільської міської ради Тернопільської області Тернопільська
Бродська Марія 10 63 3 Комарська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька
Осокіна Тетяна 10 63 3 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Бахмутської міської ради Донецької області Донецька
Петренко Дмитро 10 63 3 Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Полтавська
Принцевський Олександр 10 63 3 Нескучненська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.О. Корфа Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька
Салько Дмитро 10 63 3 Комишуватська ЗОШ I-III ступенів Першотравневої районної ради Донецька
Тунік Єгор 10 63 3 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 екологічного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька
Цілинко Анна 10 63 3 Виноградівський ЗПЗСО ім .О.М.Соценка Херсонська
Джеломанова Тетяна 10 61 3 Мангуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Першотравневої районної ради Донецької області Донецька
Клименко Дмитро 10 61 3 ОЗ «Руденківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Руденківської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області»  Полтавська
Холопченко Марія 10 61 3 КЗ "СЗШ №30" Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Ястрембович Михайло 10 61 3 Софіївський НВК Донецька
Пшеничний Едуард 10 60 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька
Барило Віталій 10 58 3 Плугівський НВК І – ІІІ ступенів Львівська
Григораш Ольга 10 58 3 Мангуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Першотравневої районної ради Донецької області Донецька
Долгіх Анна 10 58 3 Великоновосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Кацагоров Віктор 10 58 3 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецька
Кобзар Юлія 10 58 3 Виноградівський ЗПЗСО ім .О.М.Соценка Херсонська
Майстрено Яна 10 58 3 Главанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області Одеська
Павленко Артем 10 58 3 Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Сніжко Дмитро 10 58 3 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 екологічного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька
Божко Поліна 10 55 3 КЗ «Маріупольський НВК «Ліцей-школа № 14» Маріупольської міської ради Донецької області Донецька
Боровіков Євген 10 55 3 Мангуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Першотравневої районної ради Донецької області Донецька
Коломієць Артем 10 55 3 Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Полтавська
Кудухашвілі Владислава 10 55 3 Слов'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Слов'янської  міської ради Донецької області Донецька
Нездійминога Вікторія 10 55 3 Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Полтавська
Рожков Андрій 10 55 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Лисичанського Попаснянської районної ради Луганської області Луганська
Румак Тереза 10 55 3 Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №26 імені Дмитра Заплітного Тернопільської міської ради Тернопільської області Тернопільська
Федченкова Єлизавета 10 55 3 КЗ «Маріупольський НВК «Ліцей-школа № 14» Маріупольської міської ради Донецької області Донецька
Чайка Ганна 10 55 3 Виноградівський ЗПЗСО ім .О.М.Соценка Херсонська
Афендікова Дар’я 10 52 3 Комарська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька
Базилєв Владислав 10 52 3 Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Полтавська
Горбатюк Оксана 10 52 3 Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» Хмельницька
Мечик Діана 10 52 3 Дубовиківська СЗШ Дніпропетровська
Миронов Данило 10 52 3 ОЗ «Руденківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Руденківської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області»  Полтавська
Мокляк Максим 10 52 3 ОЗ «Руденківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Руденківської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області»  Полтавська
Оганесян Віра 10 52 3 Новосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Макарівського району Київської області Київська
Стогній Олександра 10 52 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Лисичанського Попаснянської районної ради Луганської області Луганська
Аврамов Максим 10 51 3 КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІІ ступенів №9» Дніпропетровська
Бондар Сергій 10 51 3 Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Борщ Дмитро 10 51 3 Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» Хмельницька
Бровченко Віталіна 10 51 3 Новокочубеївська ЗОШ І – ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області Полтавська
Лозовська Поліна 10 51 3 СЗШ I-III ступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Полтавська
Макіда Олександр 10 51 3 КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІІ ступенів №9» Дніпропетровська
Подлевський Роман 10 51 3 Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Сізьон Ярослав 10 51 3 ЗОШ I-III ступенів №8 Черкаська
Сіпко Єлизавета 10 51 3 СЗШ I-III ступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Полтавська
Цибульський Максим 10 51 3 Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» Хмельницька
Щербак Михайло 10 51 3 Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Полтавська
Бережна Аліна 10 50 3 Міньківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»  Донецька
Бордюг Ігор 10 50 3 Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Демидова Олександра 10 50 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька
Зоненко Богдан 10 50 3 Привільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаської селищної ради Донецька
Карабутін Олексій 10 50 3 КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІІ ступенів №9» Дніпропетровська
Колосова Наталія 10 50 3 Софіївський НВК Донецька
Костенко Олександр 10 50 3 Софіївський НВК Донецька
Макух Єва 10 50 3 Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Маластєва Дар’я 10 50 3 Павлівській ЗЗСО І – ІІІ ступенів Арцизької районної ради  Одеська
Міцінський Владислав 10 50 3 Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» Хмельницька
Назаренко Валерія 10 50 3 КЗО «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»МСР» Дніпропетровська
Нявкевич Інна 10 50 3 Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» Хмельницька
Ольховий Антон 10 50 3 Парасковіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Соледарської міської ради Донецької області Донецька
Рачков Олександр 10 50 3 КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІІ ступенів №9» Дніпропетровська
Тараненко Катерина 10 50 3 ЗОШ I-III ступенів №8 Черкаська
Тацій Марина 10 50 3 Новокочубеївська ЗОШ І – ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області Полтавська

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2019