Шкільний портал
Понеділок, 28.09.2020, 11:06
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 4 клас. Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2019 рік.РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 93
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- -3 сторінка-

4 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2019 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
І місце
Алексенко Карина 4 90 1 Чугуївський НВК №6 імені тричі Героя Радянського Союзу І. М. Кожедуба Харківської області Харківська м. Чугуїв
Артамонов Артьом 4 90 1 Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Мокіївці
Артеменко Вероніка 4 90 1 Чугуївський НВК №6 імені тричі Героя Радянського Союзу І. М. Кожедуба Харківської області Харківська м. Чугуїв
Бабич Артем 4 94 1 Новопразьке НВО "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ - позашкільний центр" Новопразької селищної ради Кіровоградської області Кіровоградська  смт. Нова Прага
Билим Данило 4 90 1 Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 ім. О.І. Копиленка Красноградської районної ради Харківської області Харківська м. Красноград
Білоус Богдан 4 94 1 Драбівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів імені С.В. Васильченка - гімназія» Черкаської області Черкаська смт  Драбів
Боченко Дар'я 4 90 1 Чугуївський НВК №6 імені тричі Героя Радянського Союзу І. М. Кожедуба Харківської області Харківська м. Чугуїв
Величкович Діана 4 91 1 Калуська початкова школа №11 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Калуш
Вініченко Софія 4 90 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Костянтинівської міської ради Донецької області Донецька м. Костянтинівка
Гаврашенко Софія 4 90 1 Яковлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Яковлівка
Герліц Аліса 4 90 1 Сагунівський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Сагунівської сільської ради Черкаської області Черкаська  с. Сагунівка
Гилка Кирило 4 94 1 Лозуватська філія І-ІІ ступенів ОЗО « Вишнівський ЗЗСО» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Лозуватка
Глухенька Аріна 4 90 1 Межирічківська філія Голованівського ліцею ім.Т.Г.Шевченка Кіровоградської області Кіровоградська с. Межирічка
Грицюк Ілля 4 90 1 Судилківський ліцей Судилківської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області Хмельницька с. Судилків
Гуща Анна 4 90 1 Зеленогайська ЗОШ І – ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Зелений Гай
Дєєв Кирило 4 94 1 Нижньоторгаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Нижні Торгаї
Драпалюк Софія 4 90 1 НВК “Сонцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ“ Покровської районної ради Донецької області Донецька с. Сонцівка 
Дувалко Катерина 4 97 1 Новопразьке НВО "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ - позашкільний центр" Новопразької селищної ради Кіровоградської області Кіровоградська  смт. Нова Прага
Дудник Анастасія 4 90 1 ЗЗСО І-ІІ ступенів №6 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Єсіпов Ілля 4 94 1 Пліщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Шепетівської районної ради, Хмельницької області Хмельницька с. Пліщин
Железогло Максим 4 90 1 ОЗ Надєждинська ЗОШ  I-III ступенів Одеської області Одеська с. Надєжда
Забавін Костянтин 4 94 1 Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Краматорської міської ради Донецької області Донецька  м. Краматорськ
Заїка Єлизавета 4 90 1 Христинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Христинівської районної ради Черкаської області Черкаська м. Христинівка
Зуділов Михайло 4 94 1 НВК «Миролюбівська ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Покровської районної ради Донецької області Донецька с. Миролюбівка
Іванова Ліна 4 90 1 КЗ «П’ятихатська ЗОШ І-ІІ ступенів» Василівської районної  ради Запорізької області Запорізька с. П’ятихатки
Івашина Уляна 4 91 1 КЗ «Ліцей №13» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Калінова Віолетта 4 100 1 КЗ ЗСО І-ІІІ ступенів «Успіх» Новобогданівської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Новобогданівка
Каловський Богдан 4 90 1 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Кальбус Карина 4 91 1 Світличненський ЗЗСО І-ІІ ступенів Чернігівської області Чернігівська с. Світличне
Кінчіва Аліна 4 91 1 Степівський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенівЧорнобаївської районної ради Черкаської області  Черкаська область с. Степове
Кобець Вероніка 4 91 1 Удачненська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Донецької області Донецька с-ще Удачне
Колісниченко Тамара 4 90 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Валерія Доценка Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Корнієнко Максим 4 90 1 Удачненська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Донецької області Донецька с-ще Удачне
Коробська Орина 4 90 1 КЗ «НВК "Гімназія-школа" №27 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Кош Ніка 4 98 1 КЗ ЗСО І-ІІІ ступенів «Успіх» Новобогданівської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Новобогданівка
Крицький Василь 4 90 1 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська  м. Балаклія
Кудряшова Діана 4 91 1 ЗЗСО I-II ступенів села Мале Старосілля Балаклеївської сільської ради Черкаської області Черкаська с. Мале Старосілля
Кучер Надія 4 94 1 Новопразьке НВО "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ - позашкільний центр" Новопразької селищної ради Кіровоградської області Кіровоградська  смт. Нова Прага
Кучеренко Софія 4 90 1 Староостропільське НВО «Дошкільний заклад, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області Хмельницька с. Старий Остропіль 
Кучугурна Єлізавєта 4 90 1 Худяківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу Г.Є.Брика Леськівської сільської ради Черкаського району Черкаської області Черкаська с. Худяки
Левадна Інга 4 90 1 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №126 ХарківськоЯ ї міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Лисенко Емма 4 100 1 КЗ «Садовський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області  Харківська с. Садове
Лихман Богдан 4 94 1 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська  м. Охтирка
Лобейко Вероніка 4 91 1 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №126 ХарківськоЯ ї міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Люленко Кирило 4 90 1 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №126 ХарківськоЯ ї міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Мартиненко Віолетта 4 94 1 Удачненська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Донецької області Донецька с-ще Удачне
Маштак Іван 4 90 1 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК № 1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Мединський Дмитро 4 90 1 Чугуївський НВК №6 імені тричі Героя Радянського Союзу І. М. Кожедуба Харківської області Харківська м. Чугуїв
Мельник Марія 4 90 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Мельник Михайло 4 91 1 Пліщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Шепетівської районної ради, Хмельницької області Хмельницька с. Пліщин
Мусієнко Олександр 4 91 1 Дружківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Дружківської міської ради Донецької області Донецька м. Дружківка
Нечипоренко Денис 4 91 1 Олексіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області Запорізька с. Олексіївка
Ніколаєв Олексій 4 90 1 КЗ «НВК "Гімназія-школа" №27 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Новіков Дмитро 4 94 1 Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області Донецька смт. Ольгинка
Олійник Катерина 4 90 1 Межирічківська філія Голованівського ліцею ім.Т.Г.Шевченка Кіровоградської області Кіровоградська с. Межирічка
Орел Маргарита 4 91 1 Зеленогайська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с-ще Зелений Гай
Паньків Анна 4 94 1 Калуська початкова школа №11 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Калуш
Петуляка Сніжана 4 97 1 Дружківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Дружківської міської ради Донецької області Донецька м. Дружківка
Пічкур Руслан 4 90 1 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Черкаської області Черкаська м. Сміла
Поліщук Марія 4 94 1 Новоселівський НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів — ДНЗ” Олександрійської районної ради Кіровоградської області   Кіровоградська  с. Новоселівка 
Попов Ярослав 4 97 1 КЗ «Ліцей №13» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Романюк Артем 4 91 1 ЗЗСО I-II ступенів села Мале Старосілля Балаклеївської сільської ради Черкаської області Черкаська с. Мале Старосілля
Рязанов Данило 4 90 1 КЗ "СЗШ №25" Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Саєнко Вікторія 4 90 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Солонцова Тетяна 4 91 1 Верхньокриничанський НВК Запорізької області Запорізька с. Верхня Криниця
Стенянський Владислав 4 91 1 Зеленогайська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с-ще Зелений Гай
Стецюн Аріна 4 94 1 Олексіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області Запорізька с. Олексіївка
Тарасюк Олександр 4 97 1 Нижньоторгаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Нижні Торгаї
Тимофєєв Леонід 4 90 1 ЗЗСО І-ІІ ступенів №6 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Тяпченко Андрій 4 98 1 КЗ ЗСО І-ІІІ ступенів «Успіх» Новобогданівської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Новобогданівка
Фурнік Данііл  4 90 1 КЗ «П’ятихатська ЗОШ І-ІІ ступенів» Василівської районної  ради Запорізької області Запорізька с. П’ятихатки
Чепурко Юрій 4 91 1 Світличненський ЗЗСО І-ІІ ступенів Чернігівської області Чернігівська с. Світличне
Чуйко Катерина 4 91 1 КЗ «Ліцей №13» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Чумак Микола 4 94 1 Пліщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Шепетівської районної ради, Хмельницької області Хмельницька с. Пліщин
Чуприна Богдана 4 97 1 Пліщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Шепетівської районної ради, Хмельницької області Хмельницька с. Пліщин
Шулік Андрій 4 90 1 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Шумілова Катерина 4 91 1 Худяківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу Г.Є.Брика Леськівської сільської ради Черкаського району Черкаської області Черкаська с. Худяки
ІІ місце
Акаєва Альбіна 4 86 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6  Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська м. Черкаси
Алборашвілі Вікторія 4 82 2 Чугуївський НВК №6 імені тричі Героя Радянського Союзу І. М. Кожедуба Харківської області Харківська м. Чугуїв
Алексєєв Дмитро 4 80 2 Павлівській ЗЗСО І – ІІІ ступенів Арцизької районної ради  Одеської області Одеська  с. Павлівка
Алексєєва Вероніка 4 77 2 Дачненський ЗЗСО  І-ІІІ ступенів  Донецької області Донецька  с. Дачне 
Аліференко Артем 4 76 2 Лантратівський ліцей Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області Луганська с. Лантратівка
Антіпова Дар'я 4 75 2 КЗ «Садовський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області  Харківська с. Садове
Апунник Святослав 4 76 2 Чугуївський НВК №6 імені тричі Героя Радянського Союзу І. М. Кожедуба Харківської області Харківська м. Чугуїв
Артеменко Антон 4 86 2 КЗ «Ліцей №13» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Афанасієнко Надія 4 80 2 Новоселівський НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів — ДНЗ” Олександрійської районної ради Кіровоградської області   Кіровоградська  с. Новоселівка 
Афонін Кирило 4 83 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Бабкова Дарина 4 83 2 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №126 ХарківськоЯ ї міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Бабкова Карина 4 71 2 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №126 ХарківськоЯ ї міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Баєк Аліна 4 72 2 Озаринецька СЗШ І-ІІІ ступенів Вінницької області Вінницька с. Озаринці
Балабух Ірина 4 83 2 Межирічківська філія Голованівського ліцею ім.Т.Г.Шевченка Кіровоградської області Кіровоградська с. Межирічка
Балан Аліна 4 75 2 КОНЗ «Липецьке НВК» ЗЗСО І – ІІІ ступенів – ЗДО» Одеської області Одеська с. Липецьке
Барняк Дмитро 4 82 2 Слободо-Шлишковецький НВК "ДНЗ - СЗШ І-ІІІ ступенів" Вінницької області Вінницька с. Слобода -Шлишковецька
Безносенко Єлісей 4 77 2 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська  м. Балаклія
Безулий Єлісей  4 81 2 Судилківський ліцей Судилківської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області Хмельницька с. Судилків
Белей Ярослав 4 77 2 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська  м. Балаклія
Березюк Андрій 4 72 2 Христинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Христинівської районної ради Черкаської області Черкаська м. Христинівка
Білинська Олександра 4 75 2 Зеленогайська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с-ще Зелений Гай
Більська Вероніка 4 86 2 Чугуївський НВК №6 імені тричі Героя Радянського Союзу І. М. Кожедуба Харківської області Харківська м. Чугуїв
Бондар Євген 4 77 2 Степівський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенівЧорнобаївської районної ради Черкаської області  Черкаська область с. Степове
Бондар Тетяна 4 76 2 Чугуївський НВК №6 імені тричі Героя Радянського Союзу І. М. Кожедуба Харківської області Харківська м. Чугуїв
Бондаренко Олександр 4 70 2 Максимільянівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Мар'їнської районної ради Донецької області Донецька с. Максимільянівка
Бондаренко Юлія 4 88 2 Чугуївський НВК №6 імені тричі Героя Радянського Союзу І. М. Кожедуба Харківської області Харківська м. Чугуїв
Бондарчук Ольга 4 80 2 Пряжівська ЗОШ І-ІІ ступенів Житомирського району Житомирської області Житомирської  с. Пряжів
Бурете Анастасія 4 86 2 Бірківський НВК Полтавської області Полтавська с. Бірки
Бурлаку Марк 4 86 2 Павлівській ЗЗСО І – ІІІ ступенів Арцизької районної ради  Одеської області Одеська  с. Павлівка
Бутенко Олександр 4 86 2 Худяківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу Г.Є.Брика Леськівської сільської ради Черкаського району Черкаської області Черкаська с. Худяки
Буюклі Христина 4 72 2 ОЗ Надєждинська ЗОШ  I-III ступенів Одеської області Одеська с. Надєжда
Ванюхіна Марія 4 83 2 Зеленогайська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с-ще Зелений Гай
Вардакова Валерія 4 77 2 КЗ «НВК "Гімназія-школа" №27 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Васильєв Дмитро 4 82 2 Максимільянівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Мар'їнської районної ради Донецької області Донецька с. Максимільянівка
Васильченко Вікторія 4 84 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів №6 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Васильченко Діана 4 83 2 КЗ «Ліцей №13» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Васін Єгор 4 86 2 НВК «Миролюбівська ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Покровської районної ради Донецької області Донецька с. Миролюбівка
Веклич Ірина 4 73 2 Маріупольський НВК «Ліцей-школа №14»  Донецької області Донецька  м. Маріуполь
Верхогляд Максим 4 83 2 Пряжівська ЗОШ І-ІІ ступенів Житомирського району Житомирської області Житомирської  с. Пряжів
Вискребець Костянтин 4 72 2 Удачненська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Донецької області Донецька с-ще Удачне
Владика Богдан 4 83 2 Лозуватська філія І-ІІ ступенів ОЗО « Вишнівський ЗЗСО» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Лозуватка
Врадій Яніна 4 83 2 Новоселівський НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів — ДНЗ” Олександрійської районної ради Кіровоградської області   Кіровоградська  с. Новоселівка 
Глушак Анна-Марія 4 83 2 Ліцей  №1 Зимноводівської сільської ради Пустомитівського району Львівської області Львівська с. Зимна Вода
Голобородько Ігор 4 80 2 Межирічківська філія Голованівського ліцею ім.Т.Г.Шевченка Кіровоградської області Кіровоградська с. Межирічка
Голосна Кароліна 4 75 2 НВК "Марганецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 - ДНЗ" Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Марганець 
Голумбієвська Злата 4 80 2 Пряжівська ЗОШ І-ІІ ступенів Житомирського району Житомирської області Житомирської  с. Пряжів
Горбач Назар 4 77 2 Чернігівська ЗОШ I – III ступенів №9 Чернігівська м. Чернігів
Гордієнко Ангеліна 4 80 2 Гоголівська ЗОШ І –ІІІ ступенів імені М. В .Гоголя Шишацької  селищної ради Полтавської області Полтавська с. Гоголеве
Горішний Максим 4 80 2 Молочнянська філія ОЗ НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ - ПНЗ - гімназія" Асканія-Нова селищної ради Херсонської області Херсонська  с. Молочне
Горська Оксана 4 80 2 Межирічківська філія Голованівського ліцею ім.Т.Г.Шевченка Кіровоградської області Кіровоградська с. Межирічка
Грибовська Ангеліна 4 75 2 Пряжівська ЗОШ І-ІІ ступенів Житомирського району Житомирської області Житомирської  с. Пряжів
Губа Дар'я 4 86 2 Новоселівський НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів — ДНЗ” Олександрійської районної ради Кіровоградської області   Кіровоградська  с. Новоселівка 
Гур'єв Денис 4 83 2 Калуська початкова школа №11 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Калуш
Давидов Олександр 4 83 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Дорошенко Євген 4 88 2 Олексіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області Запорізька с. Олексіївка
Доценко Матвій 4 72 2 Олексіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області Запорізька с. Олексіївка
Дробоног Фаїна 4 79 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів №6 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Дубина Дмитро 4 80 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Шилівка
Дубовик Владлена 4 80 2 Олексіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області Запорізька с. Олексіївка
Дяченко Віталій 4 77 2 Гоголівська ЗОШ І –ІІІ ступенів імені М. В .Гоголя Шишацької  селищної ради Полтавської області Полтавська с. Гоголеве
Емец Дарія 4 70 2 Чугуївський НВК №6 імені тричі Героя Радянського Союзу І. М. Кожедуба Харківської області Харківська м. Чугуїв
Єфремов Антип 4 73 2 Маріупольський НВК «Ліцей-школа №14»  Донецької області Донецька  м. Маріуполь
Єштокіна Катерина 4 70 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Жигало Дарія 4 83 2 Степівський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенівЧорнобаївської районної ради Черкаської області  Черкаська область с. Степове
Жук Анастасія 4 72 2 Христинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Христинівської районної ради Черкаської області Черкаська м. Христинівка
Журавльова Ауріка 4 78 2 Ліснополянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська с. Лісна Поляна
Журов Нікіта 4 83 2 НВК «Миролюбівська ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Покровської районної ради Донецької області Донецька с. Миролюбівка
Забавіна Олена 4 86 2 Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Краматорської міської ради Донецької області Донецька  м. Краматорськ
Загребельний Дмитро 4 77 2 Худяківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу Г.Є.Брика Леськівської сільської ради Черкаського району Черкаської області Черкаська с. Худяки
Заєць Роман 4 88 2 Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Мокіївці
Запорощенко Вікторія 4 72 2 Новотошківський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів ДНЗ (ясла-садок)" №10 Попаснянської районної ради Луганської області Луганська с. Новотошківське
Захарченко Назар 4 83 2 Степівський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенівЧорнобаївської районної ради Черкаської області  Черкаська область с. Степове
Зеленчук Роман 4 72 2 Голосківська гімназія Коломийської районної ради Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Голосків
Змарзлий Максим 4 86 2 Калуська початкова школа №11 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Калуш
Ігнатенко Каміла 4 83 2 Новоселівський НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів — ДНЗ” Олександрійської районної ради Кіровоградської області   Кіровоградська  с. Новоселівка 
Кабаченко Мар'я 4 75 2 КЗ «П’ятихатська ЗОШ І-ІІ ступенів» Василівської районної  ради Запорізької області Запорізька с. П’ятихатки
Кам'янецька Аліна 4 77 2 Гоголівська ЗОШ І –ІІІ ступенів імені М. В .Гоголя Шишацької  селищної ради Полтавської області Полтавська с. Гоголеве
Карандій Вероніка 4 86 2 Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області Донецька смт. Ольгинка
Карауланов Іван 4 72 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Карпенко Артем 4 72 2 Христинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Христинівської районної ради Черкаської області Черкаська м. Христинівка
Карпова Аліна 4 73 2 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №126 ХарківськоЯ ї міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Карпунін Олександр 4 72 2 КЗ «НВК "Гімназія-школа" №27 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Каташилов Євген 4 72 2 Липцький №2 ЗЗСО І ступеня Одеської області Одеська с. Липецьке
Качко Марина 4 77 2 Худяківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу Г.Є.Брика Леськівської сільської ради Черкаського району Черкаської області Черкаська с. Худяки
Кваша Юрій 4 86 2 Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Мокіївці
Килар Оксана 4 75 2 Липцький №2 ЗЗСО І ступеня Одеської області Одеська с. Липецьке
Клеймуш Амєлія 4 85 2 Маріупольський НВК «Ліцей-школа №14»  Донецької області Донецька  м. Маріуполь
Коваленко Артур 4 70 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Коваленко Крістіна 4 80 2 Олексіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області Запорізька с. Олексіївка
Ковалишена Галина 4 77 2 Озаринецька СЗШ І-ІІІ ступенів Вінницької області Вінницька с. Озаринці
Ковбасюк Максим 4 86 2 Межирічківська філія Голованівського ліцею ім.Т.Г.Шевченка Кіровоградської області Кіровоградська с. Межирічка
Кожан Роман 4 86 2 Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Мокіївці
Козак Максим 4 83 2 Поршнянська  філія І- ІІ ступенів ЗДО ОЗЗСО І-ІІІ ступенів  імені  Героя України Миколи  Паньківа Солонківської сільської  ради Львівської області Львівська с. Поршна
Козлова Златослава 4 83 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Коляда Єгор 4 75 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК № 1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Коноваленко Аріна 4 83 2 Зеленогайська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с-ще Зелений Гай
Коновалов Кирило 4 73 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Донецької області Донецька  м. Слов’янськ 
Корж Євенія 4 88 2 ЗОШ I-III ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Коробська Віра 4 77 2 КЗ «НВК "Гімназія-школа" №27 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Костюк Дмитро 4 86 2 Удачненська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Донецької області Донецька с-ще Удачне
Кочерга Христина 4 77 2 Удачненська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Донецької області Донецька с-ще Удачне

 

-1 сторінка- -2 сторінка- -3 сторінка-

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2020