Шкільний портал
Понеділок, 20.09.2021, 18:46
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 9 клас. Результати конкурсу "Я - Людина!" 2020 рікРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

9 клас. 

Результати конкурсу "Я - Людина!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
І місце
Безбородова Анастасія 9 90 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Білова Анна 9 90 1 Харківська гімназія №47 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Бородай Катерина 9 100 1 КЗ «Полтавська гімназія «Здоров’я» №14 Полтавської міської ради Полтавської області Полтавська м. Полтава
Будник Каріна 9 90 1 НВК «ЗОШ І ступеня – гімназія» Мирноградської міської ради Донецької області Донецька  м. Мирноград
Бурлакова Аріна 9 91 1 Гімназія №9 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Вареньє Анастасія 9 90 1 КЗ «Лисичанська ЗОШ I-III ступенів №30» Луганської області Луганська  м. Лисичанськ
Витязь Марія 9 93 1 Привільненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Привільне 
Волошко Дмитро 9 99 1 Філія ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 – НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів - дитячий садок №10» Дружківської міської ради Донецької області Донецька Дружківка
Дробязко Олександр 9 90 1 Лохвицька гімназія № 1 Лохвицької міської ради Полтавської області Полтавська Лохвиця
Жишко Ілля 9 90 1 Ружичанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, центр здорового способу життя» Хмельницької області Хмельницька  с. Ружичанка
Калінін Владислав 9 90 1 КЗ «Лисичанська ЗОШ I-III ступенів №30» Луганської області Луганська  м. Лисичанськ
Крижанівський Артем 9 100 1 КЗ "НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія №6 Вінницької міської ради" Вінницька м. Віниця
Кузьменко Каріна 9 90 1 КУ Сумська спеціалізована школа I-III ступенів №9 Сумська  м. Суми
Кухар Христина 9 90 1 Середня загальноосвітня школа №90 міста Львова Львівська м .Львів
Кучеренко Дар`я   9 90 1 Кременчуцький ліцей №17 «Вибір» імені М.Г Неленя Полтавської області Полтавська м.Кременчук
Лабай Віталія 9 90 1 Гімназія №10 імені Євгена Коновальця міста Дрогобич Львівської області Львівська м. Дрогобич
Линник Карина 9 91 1 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська  м. Охтирка
Липова Діана 9 91 1 ОНЗ Новомиколаївська СЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Запорізької області Запорізька смт Новомиколаївка
Марчак Анна 9 90 1 Середня загальноосвітня школа №90 міста Львова Львівська м .Львів
Мнека Максим 9 91 1 Гімназія №9 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Нечитайло Денис 9 91 1 ОНЗ Новомиколаївська СЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Запорізької області Запорізька смт Новомиколаївка
Поляшов Микита 9 99 1 Філія ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 – НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів - дитячий садок №10» Дружківської міської ради Донецької області Донецька Дружківка
Саванчук Ірина 9 90 1 Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 Чернігівської області Чернігівська Ніжин
Савчук Євген 9 100 1 КЗ "НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія №6 Вінницької міської ради" Вінницька м. Віниця
Семенюк Вікторія 9 100 1 КЗ "НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія №6 Вінницької міської ради" Вінницька м. Віниця
Стахова Софія 9 90 1 Деражнянський ліцей №2 Хмельницької області Хмельницька м. Деражня
Трикоза Аліна 9 90 1 ПТУ №27 міста Генічеська Херсонської області Херсонська м. Генічеськ
Чорна Ангеліна 9 94 1 ОНЗ Новомиколаївська СЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Запорізької області Запорізька смт Новомиколаївка
Швидкий Максим 9 97 1 ОНЗ Новомиколаївська СЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Запорізької області Запорізька смт Новомиколаївка
Шматова Катерина 9 96 1 Філія ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 – НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів - дитячий садок №10» Дружківської міської ради Донецької області Донецька Дружківка
ІІ місце
Авдєєва Ксенія 9 70 2 Попаснянська ЗОШ І – ІІІ ступенів №24 Луганської області Луганська м. Попасна
Антонік Ірина 9 80 2 Гімназія №10 імені Євгена Коновальця міста Дрогобич Львівської області Львівська м. Дрогобич
Апатьєва Дар'я 9 82 2 Зайцівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Донецької області Донецька с. Зайцеве
Ахтирцева Дарина 9 75 2 КУ Сумська спеціалізована школа I-III ступенів №9 Сумська  м. Суми
Бездітна Вікторія  9 75 2 Луканівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Миколаївської області Миколаївська с. Луканівка 
Безлунна Ніла 9 75 2 Кременчуцький ліцей №17 «Вибір» імені М.Г Неленя Полтавської області Полтавська м.Кременчук
Битко Анастасія 9 70 2 НВК "Ліцей-спеціалізована ЗОШ I-III ступенів №10" Марганецької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Марганець
Бичанова Катерина 9 78 2 ЗОШ I-III ступенів №6 Дружківської міської ради Донецької області Донецька Дружківка
Бондар Ігор 9 73 2 Деражнянський ліцей №2 Хмельницької області Хмельницька м. Деражня
Бондаренко Поліна 9 82 2 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська  м. Охтирка
Борщ Олександра 9 81 2 КУ Сумська спеціалізована школа I-III ступенів №9 Сумська  м. Суми
Вертепа Іван 9 80 2 Попаснянська ЗОШ І – ІІІ ступенів №24 Луганської області Луганська м. Попасна
Гахова Олеся 9 75 2 Кременчуцький ліцей №17 «Вибір» імені М.Г Неленя Полтавської області Полтавська м.Кременчук
Глущенко Дмитро 9 75 2 КЗ Красноріченський ліцей Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області Луганська смт. Красноріченське
Гоголь Олексій 9 70 2 Качалівська ЗОШ Харківської області Харківська  Качалівка
Голбан Марія 9 88 2 Гімназія №9 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Головізний Максим 9 78 2 ЗОШ I-III ступенів №6 Дружківської міської ради Донецької області Донецька Дружківка
Гречана Ольга 9 70 2 Харківська гімназія №47 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Григориченко Єлизавета 9 76 2 Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 Чернігівської області Чернігівська Ніжин
Дятлов Герман 9 75 2 ЗОШ I-III ступенів №6 Дружківської міської ради Донецької області Донецька Дружківка
Жуковський Станіслав 9 88 2 ОНЗ Новомиколаївська СЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Запорізької області Запорізька смт Новомиколаївка
Завойський Олександр 9 82 2 ОНЗ Новомиколаївська СЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Запорізької області Запорізька смт Новомиколаївка
Захарія Роман 9 84 2 Гімназія №10 імені Євгена Коновальця міста Дрогобич Львівської області Львівська м. Дрогобич
Ільченко Зінаїда 9 88 2 Гімназія №9 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Істратова Вікторія 9 84 2 КЗ «Чечельницька СЗШ І-ІІІ ступенів №1 Чечельницького району Вінницької області» Вінницька Чечельник
Калієнко Артем 9 75 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Карпець Валерія 9 78 2 КУ Сумська спеціалізована школа I-III ступенів №9 Сумська  м. Суми
Ківаєв Ігор 9 70 2 Добровільський  НВК «ЗНЗ – ДНЗ» Васильківського району Дніпропетровської області Дніпропетровська  с. Добровілля
Ковальчин Захар 9 81 2 Гімназія №10 імені Євгена Коновальця міста Дрогобич Львівської області Львівська м. Дрогобич
Ковальчук Вячеслав 9 73 2 Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 імені Валі Котика Хмельницької області Хмельницька  Шепетівка
Когут Аліна 9 82 2 Гімназія №10 імені Євгена Коновальця міста Дрогобич Львівської області Львівська м. Дрогобич
Когут Анна 9 77 2 Середня загальноосвітня школа №90 міста Львова Львівська м .Львів
Кожухар Ванесса 9 74 2 Середня загальноосвітня школа №90 міста Львова Львівська м .Львів
Коломоєць Дарина 9 73 2 Добровільський  НВК «ЗНЗ – ДНЗ» Васильківського району Дніпропетровської області Дніпропетровська  с. Добровілля
Коновальцев Нікіта 9 73 2 Миколаївська ЗОШ I-III ступенів №16 Миколаївська м. Миколаїв
Кость Христина 9 77 2 Гімназія №10 імені Євгена Коновальця міста Дрогобич Львівської області Львівська м. Дрогобич
Кривошея Анастасія 9 88 2 Гімназія №9 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Кумар Саньяна 9 80 2 НВК «ЗОШ І ступеня – гімназія» Мирноградської міської ради Донецької області Донецька  м. Мирноград
Куторжевська Софія 9 76 2 КЗ «Полтавська гімназія «Здоров’я» №14 Полтавської міської ради Полтавської області Полтавська м. Полтава
Кущенко Андрій 9 82 2 ЗОШ I-III ступенів №6 Дружківської міської ради Донецької області Донецька Дружківка
Левашова Ірина 9 84 2 КУ Сумська спеціалізована школа I-III ступенів №9 Сумська  м. Суми
Лепська Наталія 9 70 2 Лохвицька гімназія № 1 Лохвицької міської ради Полтавської області Полтавська Лохвиця
Лесковець Антон 9 73 2 Помічнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Помічна
Лисенко Іван 9 82 2 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська  м. Охтирка
Лисогора Юлія 9 71 2 НВК «Балтська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 ім. О. Гончара - ліцей» Одеської області Одеська м. Балта
Лисянська Ольга 9 88 2 Опитненський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Бахмутської міської ради Донецької області Донецька с. Опитне
Ліхман Валерія 9 73 2 ЗОШ I-III ступенів №6 Дружківської міської ради Донецької області Донецька Дружківка
Лякішева Софія 9 84 2 Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Берестівської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Миколаївка
Майданевич Дарія 9 87 2 Пасічнянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, технологічний ліцей» Хмельницької області Хмельницька с. Пасічна
Макаренко Олександр 9 76 2 КЗ «Полтавська гімназія «Здоров’я» №14 Полтавської міської ради Полтавської області Полтавська м. Полтава
Макутіна Софія 9 88 2 Гімназія №9 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Макуха Дмитро 9 73 2 Великожолудський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Великий Жолудськ
Маріяш Олег 9 82 2 Косиковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька Косиківці
Марков Влад 9 85 2 ПТУ №27 міста Генічеська Херсонської області Херсонська м. Генічеськ
Марченко Олександр 9 79 2 КЗ «Полтавська гімназія «Здоров’я» №14 Полтавської міської ради Полтавської області Полтавська м. Полтава
Махник Ярина 9 81 2 ЗОШ I-III ступенів №6 Дружківської міської ради Донецької області Донецька Дружківка
Мельник Василь 9 82 2 Косиковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька Косиківці
Мороз Анна 9 88 2 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська  м. Охтирка
Недвига Анастасія 9 88 2 Гімназія №9 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Никоненко Андрій 9 88 2 ОНЗ Новомиколаївська СЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Запорізької області Запорізька смт Новомиколаївка
Нідзельська Вікторія 9 88 2 ОНЗ Новомиколаївська СЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Запорізької області Запорізька смт Новомиколаївка
Новицька Вероніка 9 88 2 ОНЗ Новомиколаївська СЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Запорізької області Запорізька смт Новомиколаївка
Ометюх Надія 9 74 2 Середня загальноосвітня школа №90 міста Львова Львівська м .Львів
Панкратова Юлія 9 75 2 Гімназія №10 імені Євгена Коновальця міста Дрогобич Львівської області Львівська м. Дрогобич
Пашкова Владислава 9 84 2 КУ Сумська спеціалізована школа I-III ступенів №9 Сумська  м. Суми
Петрожицький Богдан 9 70 2 Лохвицька гімназія № 1 Лохвицької міської ради Полтавської області Полтавська Лохвиця
Петухов Даниїл 9 72 2 ЗОШ I-III ступенів №6 Дружківської міської ради Донецької області Донецька Дружківка
Пікаєва Христина 9 73 2 ПТУ №2 м. Дніпро Дніпропетровська м. Дніпро
Піляєва Вероніка 9 75 2 НВК «ЗОШ І ступеня – гімназія» Мирноградської міської ради Донецької області Донецька  м. Мирноград
Поліщук Артур 9 79 2 НВК "Верхівська ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ" Рівненської області Рівненська Верхів
Попова Анна 9 70 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Вознесенської міської ради Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Поповський Вячеслав 9 75 2 Зайцівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Донецької області Донецька с. Зайцеве
Продан Артур 9 70 2 Кам'янець-Подільська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням німецької мови Хмельницької області Хмельницька  м. Кам'янець-Подільський
Пронюк Марина  9 80 2 Луканівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Миколаївської області Миколаївська с. Луканівка 
Птушко Дар`я 9 70 2 Попаснянська ЗОШ І – ІІІ ступенів №24 Луганської області Луганська м. Попасна
Рекун Вероніка 9 70 2 Привільненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Привільне 
Рекун Денис 9 82 2 ОНЗ Новомиколаївська СЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Запорізької області Запорізька смт Новомиколаївка
Ридняк Аліна 9 70 2 КЗ Сумської обласної ради Шосткинський ліцей – інтернат спортивного профілю Сумська Шостка
Різник Максим 9 73 2 НВК «Балтська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 ім. О. Гончара - ліцей» Одеської області Одеська м. Балта
Руська Катерина 9 77 2 Середня загальноосвітня школа №90 міста Львова Львівська м .Львів
Савчук Влад 9 77 2 Кам’янець-Подільський НВК №14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Сапронова Анна 9 80 2 Добровільський  НВК «ЗНЗ – ДНЗ» Васильківського району Дніпропетровської області Дніпропетровська  с. Добровілля
Сємьонова Анастасія 9 75 2 Попаснянська ЗОШ І – ІІІ ступенів №24 Луганської області Луганська м. Попасна
Сигіль Юлія 9 70 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів села Яблунів Гусятинського району Тернопільської області Тернопільська с. Яблунів
Синельников Андрій 9 71 2 НВК "Ліцей-спеціалізована ЗОШ I-III ступенів №10" Марганецької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Марганець
Ситніков Олексій 9 73 2 НВК «Балтська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 ім. О. Гончара - ліцей» Одеської області Одеська м. Балта
Ситнікова Дар’я 9 70 2 НВК «Балтська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 ім. О. Гончара - ліцей» Одеської області Одеська м. Балта
Сосєдко Іван 9 70 2 НВК "Ліцей-спеціалізована ЗОШ I-III ступенів №10" Марганецької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Марганець
Стогній Денис 9 70 2 Філія "Білицька ЗОШ І-ІІ ступенів №2" ОЗ " Білицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1" Кобеляцької районної ради Полтавської області Полтавська смт. Білики
Теличко Ілона 9 82 2 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська  м. Охтирка
Топчій Артем 9 70 2 КЗ «Полтавська гімназія «Здоров’я» №14 Полтавської міської ради Полтавської області Полтавська м. Полтава
Тятих Ірина 9 84 2 ОНЗ Новомиколаївська СЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Запорізької області Запорізька смт Новомиколаївка
Хороз Віктор 9 70 2 Середня загальноосвітня школа №90 міста Львова Львівська м .Львів
Хороз Соломія 9 70 2 Середня загальноосвітня школа №90 міста Львова Львівська м .Львів
Цирульник Михайло 9 79 2 КЗ «Полтавська гімназія «Здоров’я» №14 Полтавської міської ради Полтавської області Полтавська м. Полтава
Шварков Данило 9 82 2 ОНЗ Новомиколаївська СЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Запорізької області Запорізька смт Новомиколаївка
Шеремет Олександра 9 76 2 НВК «ЗОШ І ступеня – гімназія» Мирноградської міської ради Донецької області Донецька  м. Мирноград
Шкуліпа Єлизавета 9 70 2 НВК "Ліцей-спеціалізована ЗОШ I-III ступенів №10" Марганецької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Марганець
Янголенко Вероніка 9 78 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ I-III ступенів №30» Луганської області Луганська  м. Лисичанськ
Яровий Андрій 9 73 2 НВК "Верхівська ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ" Рівненської області Рівненська Верхів

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021