Шкільний портал
Неділя, 05.07.2020, 09:06
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 2 клас. Результати конкурсу "Я - Людина!" 2019 рікРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 90
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

2 клас. 

Результати конкурсу "Я - Людина!" 2019 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Пункт
І місце
Бережна Анна 2 90 1 КЗО «Троїцький ліцей Первомайської РДА Харківської області» Харківська с. Троїцьке
Бойко Надія 2 91 1 Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Випасне
Бойко Надія 2 91 1 Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Випасне
Бондар Анастасія 2 91 1 Білолуцька ЗОШ І-ІІ ступенів Луганської області Луганська смт Білолуцьк
Бублєй Богдан 2 90 1 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №59 Криворізької міської ради Дніпропетровської області  Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Вандар Варвара 2 93 1 Михайло-Олександрівська ЗОШ І-ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Михайло-Олександрівка
Васильєва Софія 2 92 1 Роздольненська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с-ще Роздольне
Возіянова Тіна 2 90 1 Острівський НВК ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ Куцурубської сільської ради ОТГ Очаківського району Миколаївської області Миколаївська с. Острівка
Гаваза Олена 2 90 1 НВК «Кіровоградський колегіум – спеціалізований ЗНЗ І – ІІІ ступенів – ДНЗ – центр естетичного виховання»Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Герасименко Дарина 2 92 1 КЗ «Ширяївський освітній комплекс №1» cмт. Ширяєве Одеської області Одеська смт Ширяєве
Герисименко Аліна 2 93 1 Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Миколаївської області Миколаївська м. Первомайськ
Головата Вікторія 2 93 1 Закупнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Закупне
Головко Софія 2 90 1 КЗ «НСЗШ №2» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Горбенко Олександра 2 90 1 Хорошівська ЗОШ І-ІІІ ступенів з музично-хореографічним профілем Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Хороше
Горобець Ярослав 2 93 1 Закупнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Закупне
Григоров Даніїл 2 96 1 Новомаячківська ЗОШ I-II ступенів Херсонської області Херсонська смт  Нова Маячка
Дердюк Віталій 2 90 1 Браїлівська ЗОШ І-ІІ ступенів Новоушицької селищної ради Хмельницької області Хмельницька с. Браїлівка
Дітчук Вероніка 2 90 1 Долинський академічний гуманітарний ліцей №6 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Долина
Дунайчук Гордєй 2 90 1 КОЗО «Кислянська ЗШ І – ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Кислянка
Євчук Софія 2 93 1 Закупнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Закупне
Єрмоленко Анатолій 2 90 1 КЗ «НСЗШ №2» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Зацерківний Назар 2 93 1 Закупнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Закупне
Іщенко Поліна 2 91 1 Мангуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Першотравневої районної ради Донецької області Донецька смт Мангуш
Каблюк Родіон 2 90 1  Старосільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нижньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області Сумська с. Старе Село
Карманець Єва 2 90 1 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Криворіжжя
Кирилюк Софія 2 90 1 ЗОШ I-III ступенів №3 Покровської міської ради Донецької області Донецька м. Покровськ
Кічин Віктор 2 90 1 КЗ «Лисичанський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – ДНЗ «Барвінок» Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Кожаєва Аліса 2 91 1 Криворізька ЗОШ І-ІІ ступенів №10 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Конєв Артемій 2 98 1 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька с. Старомлинівка
Коновал Богдан 2 93 1 Закупнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Закупне
Кривошеїн Всеволод 2 90 1 КЗО СЗШ №26 ДМР Дніпропетровська м. Дніпро
Кутарський Сергій 2 92 1 Роздольненська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с-ще Роздольне
Маліновська Діана 2 90 1 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська смт Мирне
Маркулинець Максим 2 90 1 Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська с. Широке
Мельниченко Дмитро 2 90 1 ОЗ «Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Ф. Дерев’янка» Іванівської РДА Одеської області Одеська смт  Іванівка
Мітін Олег 2 95 1 КЗ Верхньоторецький НВК: Верхньоторецька ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ Донецької області Донецька смт Верхньоторецьке
Назаренко Анастасія 2 90 1  Старосільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нижньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області Сумська с. Старе Село
Одностальченко Дарина 2 92 1 КЗ «Ширяївський освітній комплекс №1» cмт. Ширяєве Одеської області Одеська смт Ширяєве
Опанасець Євгенія 2 90 1 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська смт Мирне
Опря Софія 2 90 1 Філія «ЗОШ №1» Новоукраїнської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Кіровоградської області Кіровоградська м. Новоукраїнка
Остапчук Дарина 2 90 1 Острівський НВК ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ Куцурубської сільської ради ОТГ Очаківського району Миколаївської області Миколаївська с. Острівка
Пастернак Софія 2 91 1 Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька м. Селидове
Пепельжи Олександр 2 90 1 КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Запорізької області Запорізька с. Тимошівка
Пилипенко Матвій 2 90 1 Хижинська філія комунального ОЗ «Лисянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія-ДНЗ»» Лисянської районної ради Черкаської області Черкаська с. Хижинці
Піньковський Олександр 2 91 1 Первомайський  НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів №15 – колегіум» Миколаївської області Миколаївська м. Первомайськ
Пономарьова Катерина 2 90 1 КЗ «СЗШ №38 ім. І.О.Секретнюка» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Попок Назар 2 92 1 КЗ «Ширяївський освітній комплекс №1» cмт. Ширяєве Одеської області Одеська смт Ширяєве
Попок Нікіта 2 92 1 КЗ «Ширяївський освітній комплекс №1» cмт. Ширяєве Одеської області Одеська смт Ширяєве
Порошенко Аріна 2 92 1 КЗ «Ширяївський освітній комплекс №1» cмт. Ширяєве Одеської області Одеська смт Ширяєве
Прядко Олександр 2 90 1 Кременчуцька гімназія №9 Полтавської області Полтавська м. Кременчук
Роман Даніелла 2 90 1 Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська с. Широке
Романова Вікторія 2 90 1 Петропавлівсько-Борщагівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Петропавлівська Борщагівка
Руднік Софія 2 90 1 Сарненська ЗОШ І-ІІ ступенів №3 Рівненської області Рівненська м. Сарни
Савчук Владислав 2 91 1 Михайло-Коцюбинська гімназія Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області Чернігівська смт Михайло-Коцюбинське
Сватюк Уляна 2 96 1 Закупнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Закупне
Сименюк Софія 2 90 1 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька  м. Слов’янськ 
Снісаренко Анастасія 2 91 1 Хижинська філія комунального ОЗ «Лисянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія-ДНЗ»» Лисянської районної ради Черкаської області Черкаська с. Хижинці
Статник Іван 2 90 1 Петропавлівсько-Борщагівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Петропавлівська Борщагівка
Степаненко Софія 2 91 1 КЗ «Ширяївський освітній комплекс №1» cмт. Ширяєве Одеської області Одеська смт Ширяєве
Степанова Любов 2 95 1 Новоолександрівська ЗОШ І – ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Новоолександрівка
Сухомлінова Вікторія 2 93 1 КЗ «Ширяївський освітній комплекс №1» cмт. Ширяєве Одеської області Одеська смт Ширяєве
Тимчак Євгенія 2 91 1 Кобилецько-Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська с. Кобилецька Поляна
Толкаченко Єлизавета 2 92 1 КЗ «Ширяївський освітній комплекс №1» cмт. Ширяєве Одеської області Одеська смт Ширяєве
Чайковський Роман 2 92 1 Браїлівська ЗОШ І-ІІ ступенів Новоушицької селищної ради Хмельницької області Хмельницька с. Браїлівка
Юрова Катерина 2 90 1 Енергодарська ЗОШ  I-III ступенів №2 Енергодарської міської ради Запорізької області Запорізька м. Енергодар
Якимов Іван 2 90 1 Херсонський НВК «ДНЗ – ЗОШ І-ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради Херсонська м. Херсон
ІІ місце
Абраамян Сусанна 2 70 2 ЗОШ I-III ступенів №3 Покровської міської ради Донецької області Донецька м. Покровськ
Авраменко Катерина 2 70 2 Михайло-Коцюбинська гімназія Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області Чернігівська смт Михайло-Коцюбинське
Акименко Анастасія 2 81 2 Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька м. Селидове
Ан Марія 2 89 2 КЗО СЗШ №26 ДМР Дніпропетровська м. Дніпро
Ахмедов Нікіта 2 86 2 Філія «ЗОШ №1» Новоукраїнської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Кіровоградської області Кіровоградська м. Новоукраїнка
Батицька Марія 2 78 2 ЗОШ I-III ступенів №3 Покровської міської ради Донецької області Донецька м. Покровськ
Батченко Георгій 2 86 2 КЗ «Ширяївський освітній комплекс №1» cмт. Ширяєве Одеської області Одеська смт Ширяєве
Безродня Наталія 2 79 2 Філія «ЗОШ №1» Новоукраїнської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Кіровоградської області Кіровоградська м. Новоукраїнка
Бєкасов Артем 2 79 2 Первомайський НВК Донецької області Донецька с. Первомайське
Бойко Аріна 2 80 2 Синельниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Бойко Вікторія 2 70 2 Михайло-Коцюбинська гімназія Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області Чернігівська смт Михайло-Коцюбинське
Бойчук Христина 2 70 2 Тишківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»Тишківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Тишківці
Бондар Єлизавета 2 78 2 КЗ «Ширяївський освітній комплекс №1» cмт. Ширяєве Одеської області Одеська смт Ширяєве
Бондар Софія 2 73 2 Михайло-Коцюбинська гімназія Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області Чернігівська смт Михайло-Коцюбинське
Бондаренко Софія 2 76 2 Синельниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Босько Тетяна 2 74 2 Михайло-Коцюбинська гімназія Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області Чернігівська смт Михайло-Коцюбинське
Буряк Софія 2 70 2 Михайло-Коцюбинська гімназія Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області Чернігівська смт Михайло-Коцюбинське
Васільєв Андрій 2 83 2 Хижинська філія комунального ОЗ «Лисянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія-ДНЗ»» Лисянської районної ради Черкаської області Черкаська с. Хижинці
Ведющенко Нікіта  2 87 2 Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області Харківська с. Вишнева
Водяннікова Олеся 2 84 2 Мангуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Першотравневої районної ради Донецької області Донецька смт Мангуш
Гарасимко Яна 2 78 2 Тишківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»Тишківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Тишківці
Гармаш Єгор 2 76 2 Михайло-Коцюбинська гімназія Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області Чернігівська смт Михайло-Коцюбинське
Голубєв Михайло 2 80 2 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька с. Старомлинівка
Гончик Олександра 2 84 2 КЗО «Троїцький ліцей Первомайської РДА Харківської області» Харківська с. Троїцьке
Горб Софія 2 71 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №59 Криворізької міської ради Дніпропетровської області  Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Григор’єва Антоніна 2 85 2 КЗ «Ширяївський освітній комплекс №1» cмт. Ширяєве Одеської області Одеська смт Ширяєве
Гусарчук Анастасія 2 82 2 Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька м. Селидове
Гутнєва Анна 2 75 2 Білолуцька ЗОШ І-ІІ ступенів Луганської області Луганська смт Білолуцьк
Данилченко Анна 2 71 2 Михайло-Коцюбинська гімназія Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області Чернігівська смт Михайло-Коцюбинське
Дегтяренко Мар’яна 2 81 2 Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Миколаївської області Миколаївська м. Первомайськ
Довойно Анна 2 75 2 Кременчуцька гімназія №9 Полтавської області Полтавська м. Кременчук
Дубровська Олександра 2 71 2 Пологівський НВК "ЗЗСО І-ІІ ступенів ЗДО" Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Пологи
Жабокрицька Катерина 2 70 2 Оситнязька ЗШ І-ІІ ступенів - філія КЗ "Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів, позашкільний центр" Кіровоградської області Кіровоградська  с. Оситняжка
Жалійко Ганна 2 78 2 Криворізька ЗОШ І-ІІ ступенів №10 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Жезло Марія 2 73 2 Мокротинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Львівської області Львівська с. Мокротин
Жук Альона 2 73 2 Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області Харківська  смт Безлюдівка
Завірюха Аліна 2 82 2 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська смт Мирне
Зайчикова Софія 2 75 2 Білолуцька ЗОШ І-ІІ ступенів Луганської області Луганська смт Білолуцьк
Зеленський Владислав 2 74 2 КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІІ ступенів №16» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Зубенко Вероніка 2 74 2 КЗО «Троїцький ліцей Первомайської РДА Харківської області» Харківська с. Троїцьке
Ібрагімов Артем 2 85 2 Хижинська філія комунального ОЗ «Лисянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія-ДНЗ»» Лисянської районної ради Черкаської області Черкаська с. Хижинці
Іванечко Анна 2 82 2 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська смт Мирне
Калин Станіслав 2 79 2 Кобилецько-Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська с. Кобилецька Поляна
Кансамун Денис 2 73 2 Острівський НВК ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ Куцурубської сільської ради ОТГ Очаківського району Миколаївської області Миколаївська с. Острівка
Капустинський Олександр 2 73 2 Острівський НВК ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ Куцурубської сільської ради ОТГ Очаківського району Миколаївської області Миколаївська с. Острівка
Карапіря Олексій 2 81 2 Острівський НВК ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ Куцурубської сільської ради ОТГ Очаківського району Миколаївської області Миколаївська с. Острівка
Кириченко Кирило 2 76 2 Синельниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Киркач Ельвіра 2 78 2 Шандриголівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області  Донецька  cмт Шандриголове 
Кіндрацька Вероніка 2 70 2 Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області Харківська  смт Безлюдівка
Кобилецька Христина 2 80 2 Мокротинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Львівської області Львівська с. Мокротин
Козечко Артем 2 81 2 Синельниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Козюн Іван 2 70 2 Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів навчання Київської області Київська с. Шпитьки
Комар Софія 2 85 2 Сарненська ЗОШ І-ІІ ступенів №3 Рівненської області Рівненська м. Сарни
Копинець Дарина 2 81 2 Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська с. Широке
Коростельова Софія 2 74 2 КЗО «Троїцький ліцей Первомайської РДА Харківської області» Харківська с. Троїцьке
Костельна Анастасія 2 73 2 НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей м. Добропілля Донецької області Донецька  м. Добропілля 
Костюк Микола 2 70 2 Заводська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Полтавської області Полтавська м. Заводське
Криницька Марта 2 81 2 Сарненська ЗОШ І-ІІ ступенів №3 Рівненської області Рівненська м. Сарни
Кулаковська Віталіна 2 75 2 КЗ «Ширяївський освітній комплекс №1» cмт. Ширяєве Одеської області Одеська смт Ширяєве
Кулаковський Максим 2 82 2 Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька м. Селидове
Куліш Віталій 2 74 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №59 Криворізької міської ради Дніпропетровської області  Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Куценко Анастасія 2 87 2 НВК "Новоастраханська  ЗОШ І - ІІІ ступенів – ДНЗ" Луганської області Луганська с. Нова Астрахань
Лавренов Денис 2 71 2 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська смт Мирне
Левченко Арсеній 2 71 2 НВК «Кіровоградський колегіум – спеціалізований ЗНЗ І – ІІІ ступенів – ДНЗ – центр естетичного виховання»Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Лепеха Вікторія 2 70 2 Михайло-Коцюбинська гімназія Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області Чернігівська смт Михайло-Коцюбинське
Лєснік Богдан 2 82 2 Тишківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»Тишківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Тишківці
Линник Марія 2 78 2 ЗОШ I-III ступенів №3 Покровської міської ради Донецької області Донецька м. Покровськ
Ліпінський Денис 2 81 2 Браїлівська ЗОШ І-ІІ ступенів Новоушицької селищної ради Хмельницької області Хмельницька с. Браїлівка
Любімов Ігор 2 81 2 КЗО «Троїцький ліцей Первомайської РДА Харківської області» Харківська с. Троїцьке
Мартіросов Давід 2 89 2 НВК "Новоастраханська  ЗОШ І - ІІІ ступенів – ДНЗ" Луганської області Луганська с. Нова Астрахань
Мартюк Ангеліна 2 81 2 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська смт Мирне
Марченкко Поліна 2 70 2 Оситнязька ЗШ І-ІІ ступенів - філія КЗ "Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів, позашкільний центр" Кіровоградської області Кіровоградська  с. Оситняжка
Маслей Дмитро 2 87 2 Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська с. Широке
Масляк Анастасія 2 82 2 Мокротинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Львівської області Львівська с. Мокротин
Матлак Нікіта 2 78 2 Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Мар’їнської районної ради Донецької області Донецька с. Галицинівка
Мельничук Вадим 2 81 2 Кобилецько-Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська с. Кобилецька Поляна
Мінаєв Данило 2 70 2 КЗ «Лисичанський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – ДНЗ «Барвінок» Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Міркевич Ірина 2 85 2 Сарненська ЗОШ І-ІІ ступенів №3 Рівненської області Рівненська м. Сарни
Молоховська Дана 2 77 2 Кременчуцька гімназія №9 Полтавської області Полтавська м. Кременчук
Мудрак Євгеній 2 75 2 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька с. Старомлинівка
Мусіловська Влада 2 75 2 Тишківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»Тишківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Тишківці
Насібова Айлін 2 71 2 КОЗО «Кислянська ЗШ І – ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Кислянка
Омеляненко Костянтин 2 70 2 Пологівський НВК "ЗЗСО І-ІІ ступенів ЗДО" Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Пологи
Ониськевич Маргарита 2 78 2 Сарненська ЗОШ І-ІІ ступенів №3 Рівненської області Рівненська м. Сарни
Ососкало Анастасія 2 80 2 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська смт Мирне
Остапчук Наталя 2 81 2 Острівський НВК ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ Куцурубської сільської ради ОТГ Очаківського району Миколаївської області Миколаївська с. Острівка
Павелко Анастасія 2 76 2 Пологівський НВК "ЗЗСО І-ІІ ступенів ЗДО" Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Пологи
Павленко Варвара 2 81 2 НВК «Марганецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 – ДНЗ»  Марганецької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Марганець
Павленко Софія 2 84 2 КЗО «Троїцький ліцей Первомайської РДА Харківської області» Харківська с. Троїцьке
Пильненька Анна 2 79 2 Філія «ЗОШ №1» Новоукраїнської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Кіровоградської області Кіровоградська м. Новоукраїнка
Погорілова Ольга 2 70 2 КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Запорізької області Запорізька с. Тимошівка
Погоріляк Олександр 2 87 2 Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська с. Широке
Поченкова Дар’я 2 78 2 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська смт Мирне
Прокопова Олександра 2 70 2 Кам’янець-Подільська ЗОШ №12 Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Процак Гліб 2 70 2 КЗО «Троїцький ліцей Первомайської РДА Харківської області» Харківська с. Троїцьке
Пуляєва Маргарита 2 89 2 Новомаячківська ЗОШ I-II ступенів Херсонської області Херсонська смт  Нова Маячка
Рабєй Габрієла 2 78 2 Новоолександрівська ЗОШ І – ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Новоолександрівка
Растрьопа Марія 2 76 2 Бондарівська ЗОШ І – ІІ ступенів Старобільської районної ради Луганської області Луганська  с. Бондареве
Резнік Максим 2 70 2 Княжицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська  с. Княжичі
Рибак Максим 2 79 2 Острівський НВК ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ Куцурубської сільської ради ОТГ Очаківського району Миколаївської області Миколаївська с. Острівка
Роденко Софія 2 70 2 Оситнязька ЗШ І-ІІ ступенів - філія КЗ "Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів, позашкільний центр" Кіровоградської області Кіровоградська  с. Оситняжка
Рожкова Аміна 2 71 2 НВК «Кіровоградський колегіум – спеціалізований ЗНЗ І – ІІІ ступенів – ДНЗ – центр естетичного виховання»Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2020