ПІБ |
Клас |
Бал |
Місце |
Назва навчального закладу |
Область |
І місце |
Абакумова Ганна |
6 |
96 |
1 |
Костянтинівська СЗШ І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням іноземних мов Костянтинівської міської ради Донецької області |
Донецька |
Абашина Соф’я |
6 |
94 |
1 |
Тарасівський НВК І-ІІІ ступенів |
Донецька |
Авраменко Артем |
6 |
96 |
1 |
Плешканівський НВК |
Черкаська |
Адеріхіна Каміла |
6 |
90 |
1 |
Шахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шахівської сільської ради Добропільського району |
Донецька |
Алексєєва Варвара |
6 |
94 |
1 |
Костянтинівська СЗШ І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням іноземних мов Костянтинівської міської ради Донецької області |
Донецька |
Баранюк Тарас |
6 |
90 |
1 |
КЗ «Соснинська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Сергія Байдовського» |
Волинська |
Білецький Андрій |
6 |
96 |
1 |
Тарасівський НВК І-ІІІ ступенів |
Донецька |
Бондарчук Олександр |
6 |
90 |
1 |
Немиринецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області |
Хмельницька |
Бузак Руслана |
6 |
94 |
1 |
Плешканівський НВК |
Черкаська |
Бура Олена |
6 |
91 |
1 |
КЗ «Білецька ЗОШ І-ІІ ступенів імені Соломії Крушельницької Тернопільської районної ради Тернопільської області» |
Тернопільська |
Бучок Аделіна |
6 |
90 |
1 |
Хустська ЗОШ І-ІІ ступенів |
Закарпатська |
Васюк Євгенія |
6 |
90 |
1 |
Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області |
Запорізька |
Виставкіна Єлизавета |
6 |
92 |
1 |
Костянтинівська СЗШ І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням іноземних мов Костянтинівської міської ради Донецької області |
Донецька |
Вишнева Вікторія |
6 |
90 |
1 |
ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Новокаховської міської ради |
Херсонська |
Вишневська Єлизавета |
6 |
90 |
1 |
ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області |
Донецька |
Вишневський Остап |
6 |
92 |
1 |
ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4» |
Львівська |
Вовчанчин Юлія |
6 |
90 |
1 |
Костопільський НВК «ЗОШ І ступеня – гімназія ім. Т. Г. Шевченка» |
Рівненська |
Войціцька Анастасія |
6 |
92 |
1 |
ОЗ Судововишнянський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» Судововишнянської міської ради Львівської області |
Львівська |
Ворона Роксолана |
6 |
94 |
1 |
Водянська ЗОШ І – ІІІ ступенів №11 Добропільської міської ради Донецької області |
Донецька |
Гагенко Павло |
6 |
92 |
1 |
Осоївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО» Краснопільської селищної ради |
Сумська |
Голуб Єгор |
6 |
91 |
1 |
КЗ «СЗШ №21» Кам’янської міської ради |
Дніпропетровська |
Гудов Данило |
6 |
92 |
1 |
Тарасівський НВК І-ІІІ ступенів |
Донецька |
Демура Дар’я |
6 |
90 |
1 |
ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області |
Донецька |
Демченко Анастасія |
6 |
90 |
1 |
Шевченківський НВК „ДНЗ – ЗОШ І-ІІІ ступенів” Шевченківської сільської ради |
Черкаська |
Джола Єлізавета |
6 |
91 |
1 |
КЗ Шибиринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради |
Чернігівська |
Дічко Поліна |
6 |
98 |
1 |
Бердянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мангушського району |
Донецька |
Домашенко Софія |
6 |
90 |
1 |
Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ступеня Покровської районної ради Донецької області |
Донецька |
Доценко Діана |
6 |
90 |
1 |
Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ступеня Покровської районної ради Донецької області |
Донецька |
Журба Кіра |
6 |
92 |
1 |
Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ступеня Покровської районної ради Донецької області |
Донецька |
Завада Кирило |
6 |
92 |
1 |
КОЗО "Юр'ївська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Cоюзу Д.П. Запорожченка" Юр'ївської селищної ради Юр'ївського району Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Завада Кирило |
6 |
92 |
1 |
КОЗО "Юр'ївська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Cоюзу Д.П. Запорожченка" Юр'ївської селищної ради Юр'ївського району Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Заїченко Даша |
6 |
94 |
1 |
Гнатівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ Мрія» |
Кіровоградська |
Залюбовська Ксенія |
6 |
96 |
1 |
Гнатівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ Мрія» |
Кіровоградська |
Іванова Влада |
6 |
92 |
1 |
КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області |
Луганська |
Іващенко Єлизавета |
6 |
92 |
1 |
КОЗО "Юр'ївська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Cоюзу Д.П. Запорожченка" Юр'ївської селищної ради Юр'ївського району Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Іващенко Єлизавета |
6 |
92 |
1 |
КОЗО "Юр'ївська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Cоюзу Д.П. Запорожченка" Юр'ївської селищної ради Юр'ївського району Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Калашник Вадим |
6 |
96 |
1 |
Шахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шахівської сільської ради Добропільського району |
Донецька |
Канівець Руслана |
6 |
92 |
1 |
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області |
Сумська |
Кива Анастасія |
6 |
94 |
1 |
Плешканівський НВК |
Черкаська |
Кірстюк Владислава |
6 |
100 |
1 |
Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №84 Запорізької міської ради Запорізької області |
Запорізька |
Климашівська Євгенія |
6 |
92 |
1 |
Осоївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО» Краснопільської селищної ради |
Сумська |
Кобеляцька Дар’я |
6 |
90 |
1 |
Вільнотерешківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І. М. Волочая |
Полтавська |
Коваль Ярослав |
6 |
90 |
1 |
КЗ «СЗШ №21» Кам’янської міської ради |
Дніпропетровська |
Ковальчук Любомир |
6 |
90 |
1 |
Костопільський НВК «ЗОШ І ступеня – гімназія ім. Т. Г. Шевченка» |
Рівненська |
Ковжарова Євгенія |
6 |
94 |
1 |
Тарасівський НВК І-ІІІ ступенів |
Донецька |
Козлова Дар’я |
6 |
94 |
1 |
Тарасівський НВК І-ІІІ ступенів |
Донецька |
Колесник Андрій |
6 |
90 |
1 |
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області |
Сумська |
Колос Марина |
6 |
90 |
1 |
Максимільянівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Донецька |
Колчанова Поліна |
6 |
90 |
1 |
Дружківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Дружківської міської ради Донецький області |
Донецька |
Комиш Аліна |
6 |
92 |
1 |
Плешканівський НВК |
Черкаська |
Котов Олег |
6 |
96 |
1 |
Дружківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Дружківської міської ради |
Донецька |
Кривський Олександр |
6 |
91 |
1 |
Хустська ЗОШ І-ІІ ступенів |
Закарпатська |
Куголь Валерія |
6 |
93 |
1 |
ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Мирноградської міської ради |
Донецька |
Лежепеков Кирило |
6 |
92 |
1 |
Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Донецька |
Лехкун Владислав |
6 |
90 |
1 |
КЗ «Білецька ЗОШ І-ІІ ступенів імені Соломії Крушельницької Тернопільської районної ради Тернопільської області» |
Тернопільська |
Макуха Євгенія |
6 |
90 |
1 |
КЗ Новоселівський Перший НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ Ясинуватського району Донецької області |
Донецька |
Марченко Ольга |
6 |
96 |
1 |
Плешканівський НВК |
Черкаська |
Матвєєв Вячеслав |
6 |
90 |
1 |
Кир’яківський ЗЗСО Миколаївської районної ради Миколаївської області |
Миколаївська |
Мельнишина Ангеліна |
6 |
96 |
1 |
Шахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шахівської сільської ради Добропільського району |
Донецька |
Михайленко Єгор |
6 |
90 |
1 |
КЗ «СЗШ №21» Кам’янської міської ради |
Дніпропетровська |
Міхєєв Гліб |
6 |
92 |
1 |
Дружківська ЗОШ І – ІІІ ступенів №17 Дружківської міської ради Донецької області |
Донецька |
Молчанов Влад |
6 |
90 |
1 |
СШ №216 м. Києва |
Київська |
Недільський Юліан |
6 |
91 |
2 |
Новокочубеївська ЗОШ І – ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області |
Полтавська |
Нечаєв Данило |
6 |
90 |
1 |
Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Балаклійської районної ради Харківської області |
Харківська |
Павленко Надія |
6 |
94 |
1 |
Плешканівський НВК |
Черкаська |
Петруновський Нікіта |
6 |
90 |
1 |
Світлодарський НВК « Дошкільний заклад – ЗОШ I ступеня – гімназія» Бахмутської районної ради Донецької області |
Донецька |
Писаренко Сергій |
6 |
90 |
1 |
Дружківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Дружківської міської ради Донецький області |
Донецька |
Пропс Віктор |
6 |
90 |
1 |
НВК «Сонцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» Покровської районної ради Донецької області |
Донецька |
Пустовіт Максим |
6 |
96 |
1 |
Плешканівський НВК |
Черкаська |
Ракіта Марія |
6 |
90 |
1 |
Костянтинівська СЗШ І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням іноземних мов Костянтинівської міської ради Донецької області |
Донецька |
Романова Ангеліна |
6 |
94 |
1 |
Дружківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 |
Донецька |
Салагацький Владислав |
6 |
92 |
1 |
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області |
Сумська |
Салтанова Катерина |
6 |
90 |
1 |
Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ступеня Покровської районної ради Донецької області |
Донецька |
Сафарова Каміла |
6 |
92 |
1 |
Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради |
Донецька |
Сіренко Владислав |
6 |
90 |
1 |
КЗ Шибиринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради |
Чернігівська |
Слив’яна Христина |
6 |
90 |
1 |
НВК "Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" |
Тернопільська |
Соловйова Діана |
6 |
94 |
1 |
Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради |
Донецька |
Тахтаров Сергій |
6 |
90 |
1 |
ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Мирноградської міської ради |
Донецька |
Телеп Анастасія |
6 |
90 |
1 |
КЗ Новоселівський Перший НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ Ясинуватського району Донецької області |
Донецька |
Товщик Анастасія |
6 |
90 |
1 |
Данилівська філія ОКНЗ «Софіївська ЗОШ І-ІІІ ст.» |
Дніпропетровська |
Федорець Роман |
6 |
90 |
1 |
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області |
Сумська |
Хромишева Єлизавета |
6 |
90 |
1 |
Бердянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мангушського району |
Донецька |
Чеботарьова Дар’я |
6 |
94 |
1 |
Нововодянська ЗОШ І – ІІ ступенів Добропільської районної ради |
Донецька |
Чмеренко Євген |
6 |
96 |
1 |
Гнатівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ Мрія» |
Кіровоградська |
Чопенко В’ячеслав |
6 |
90 |
1 |
Новоукраїнська ЗОШ І- ІІІ ступенів Мар’їнської районної ради Донецької області |
Донецька |
Швидченко Яна |
6 |
90 |
1 |
Новокочубеївська ЗОШ І – ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області |
Полтавська |
Шиман Вероніка |
6 |
92 |
1 |
Волноваська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 Волноваської районної ради Донецької області |
Донецька |
Щербина Вікторія |
6 |
91 |
1 |
ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області |
Донецька |
Яковенко Ілля |
6 |
98 |
1 |
Костянтинівська СЗШ І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням іноземних мов Костянтинівської міської ради Донецької області |
Донецька |
Яндульська Марія |
6 |
90 |
1 |
КЗ Верхньоторецький НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ Ясинуватського району Донецької області |
Донецька |
ІІ місце |
Антіповіч Леоніда |
6 |
88 |
2 |
НВК «Марганецька ЗОШ I-III ст. №5 ДНЗ» |
Дніпропетровська |
Аверченкова Софія |
6 |
84 |
2 |
КЗ «Загальноосвітній ліцей м. Покров Дніпропетровської області» |
Дніпропетровська |
Бабаков Михайло |
6 |
74 |
2 |
ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Мирноградської міської ради Донецької області |
Донецька |
Бардин Юрій |
6 |
71 |
2 |
ОЗ Судововишнянський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» Судововишнянської міської ради Львівської області |
Львівська |
Безкопильний Дмитро |
6 |
72 |
2 |
Новокочубеївська ЗОШ І – ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області |
Полтавська |
Блудова Тетяна |
6 |
70 |
2 |
Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Балаклійської районної ради Харківської області |
Харківська |
Богуш Софія |
6 |
80 |
2 |
КЗ Шибиринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради |
Чернігівська |
Болдир Захар |
6 |
86 |
2 |
КЗ «Загальноосвітній ліцей м. Покров Дніпропетровської області» |
Дніпропетровська |
Бондаренко Каміла |
6 |
88 |
2 |
Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 |
Одеська |
Бондарук Олександр |
6 |
70 |
2 |
КЗ «Соснинська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Сергія Байдовського» |
Волинська |
Бороданов Микита |
6 |
70 |
2 |
Першотравенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 |
Дніпропетровська |
Бояр Руслан |
6 |
82 |
2 |
Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 |
Донецька |
Булатецька Марина |
6 |
80 |
2 |
Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ступеня Покровської районної ради Донецької області |
Донецька |
Булгаков Артем |
6 |
75 |
2 |
ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області |
Донецька |
Буравка Аліна |
6 |
80 |
2 |
КЗО «Миролюбівська ЗШ I-III ступенів Раївської сільської ради» |
Дніпропетровська |
Вандьо Наталя |
6 |
71 |
2 |
ОЗ Судововишнянський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» Судововишнянської міської ради Львівської області |
Львівська |
Василенко Дмитро |
6 |
72 |
2 |
Привільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаської селищної ради |
Донецька |
Василинець Зоран |
6 |
79 |
2 |
Хустська ЗОШ І-ІІ ступенів |
Закарпатська |
Васьянова Вероніка |
6 |
72 |
2 |
НВК «Сонцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» Покровської районної ради Донецької області |
Донецька |
Вільчинська Катерина |
6 |
72 |
2 |
КЗ «Соснинська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Сергія Байдовського» |
Волинська |
Водянніков Григорій |
6 |
74 |
2 |
Мангуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 |
Донецька |
Войтенко Артем |
6 |
72 |
2 |
Бутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області |
Луганська |
Волков Глєб |
6 |
75 |
2 |
Новоукраїнська ЗОШ І- ІІІ ступенів Мар’їнської районної ради Донецької області |
Донецька |
Волочай Дар’я |
6 |
79 |
2 |
Вільнотерешківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І. М. Волочая |
Полтавська |
Волошина Діана |
6 |
70 |
2 |
Мирнівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Шевченківської сільської ради Вітовського району |
Миколаївська |
Габрієль Нікіта |
6 |
70 |
2 |
Ірпінський НВК «Школа І-ІІ ступенів – Коцюбинський гуманітарний ліцей» |
Київська |
Головач Данііл |
6 |
72 |
2 |
Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Балаклійської районної ради Харківської області |
Харківська |
Гольба Ганна |
6 |
76 |
2 |
ЗЗСО І-ІІ ступенів №21 військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області |
Донецька |
Гонта Максим |
6 |
72 |
2 |
Миколаївська ЗОШ – інтернат І-ІІІ ст. №3 |
Миколаївська |
Горват Даніел |
6 |
82 |
2 |
Хустська ЗОШ І-ІІ ступенів |
Закарпатська |
Горкун Владислав |
6 |
86 |
2 |
Волноваська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 Волноваської районної ради Донецької області |
Донецька |
Горобець Олександр |
6 |
86 |
2 |
Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 |
Одеська |
Гоцій В’ячеслав |
6 |
80 |
2 |
КОЗО "Юр'ївська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Cоюзу Д.П. Запорожченка" Юр'ївської селищної ради Юр'ївського району Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Гоцій В’ячеслав |
6 |
80 |
2 |
КОЗО "Юр'ївська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Cоюзу Д.П. Запорожченка" Юр'ївської селищної ради Юр'ївського району Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Грабарь Софія |
6 |
72 |
2 |
Хустська ЗОШ І-ІІ ступенів |
Закарпатська |
Гузік Володимир |
6 |
84 |
2 |
Миколо-Комишуватський НВК (ЗЗСО I-III ступенів-ЗДО) Красноградської районної ради Харківської області |
Харківська |
Декань Софія |
6 |
82 |
2 |
Староварварівський ЗЗСО Олександрівської селищної ради |
Донецька |
Демченко Богдан |
6 |
88 |
2 |
Шевченківський НВК „ДНЗ – ЗОШ І-ІІІ ступенів” Шевченківської сільської ради |
Черкаська |
Дерипаско Руслан |
6 |
77 |
2 |
Вільнотерешківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І. М. Волочая |
Полтавська |
Дєрімов Павло |
6 |
70 |
2 |
Мангуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 |
Донецька |
Довбак Микола |
6 |
78 |
2 |
Осоївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО» Краснопільської селищної ради |
Сумська |
Доля Артем |
6 |
78 |
2 |
Бердянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мангушського району |
Донецька |
Доскоч Віолетта |
6 |
71 |
2 |
ОЗ Судововишнянський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» Судововишнянської міської ради Львівської області |
Львівська |
Дребіт Діана |
6 |
72 |
2 |
КЗ «Білецька ЗОШ І-ІІ ступенів імені Соломії Крушельницької Тернопільської районної ради Тернопільської області» |
Тернопільська |
Дрозд Максим |
6 |
74 |
2 |
Тейсарівська ЗОШ І-ІІ ступенів Жидачівської районної ради |
Львівська |
Дроняк Дар’я |
6 |
76 |
2 |
КЗО «Степівська СЗШ – ЗНЗ І-ІІІ ступенів» Гречаноподівської сільської ради Широківського району Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Дубровець Іван |
6 |
71 |
2 |
Юрківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Звенигородської районної ради Черкаської області |
Черкаська |
Дьоміна Ілона |
6 |
78 |
2 |
Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ступеня Покровської районної ради Донецької області |
Донецька |
Єгорова Анастасія |
6 |
86 |
2 |
ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області |
Донецька |
Єфанова Єлизавета |
6 |
88 |
2 |
Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 |
Одеська |
Желтухіна Ангеліна |
6 |
76 |
2 |
Костопільський НВК «ЗОШ І ступеня – гімназія ім. Т. Г. Шевченка» |
Рівненська |
Журбенко Анна |
6 |
70 |
2 |
КЗ «СЗШ №21» Кам’янської міської ради |
Дніпропетровська |
Загинайко Тетяна |
6 |
74 |
2 |
КЗ «СЗШ №21» Кам’янської міської ради |
Дніпропетровська |
Загній Вікторія |
6 |
74 |
2 |
Кобзівський НВК (ЗЗСО І – ІІ ступенів – ЗДО) Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області |
Харківська |
Захожа Анна |
6 |
74 |
2 |
Костопільський НВК «ЗОШ І ступеня – гімназія ім. Т. Г. Шевченка» |
Рівненська |
Захожа Зоряна |
6 |
80 |
2 |
Немиринецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області |
Хмельницька |
Зозуля Анастасія |
6 |
70 |
2 |
Новоукраїнська ЗОШ І- ІІІ ступенів Мар’їнської районної ради Донецької області |
Донецька |
Зуб Христина |
6 |
78 |
2 |
НВК "Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" |
Тернопільська |
Іваненко Владислав |
6 |
84 |
2 |
Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 |
Одеська |
Іванова Олександра |
6 |
88 |
2 |
Немиринецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області |
Хмельницька |
Іванська Софія |
6 |
71 |
2 |
ОЗ Судововишнянський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» Судововишнянської міської ради Львівської області |
Львівська |
Іванющенко Меланія |
6 |
82 |
2 |
КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» №28 Маріупольської міської ради Донецької області» |
Донецька |
Івахно Уляна |
6 |
70 |
2 |
Вільнотерешківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І. М. Волочая |
Полтавська |
Ігнатченко Дмитро |
6 |
80 |
2 |
Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Томаківської селищної ради |
Дніпропетровська |
Ісаєв Іван |
6 |
76 |
2 |
НВК «Єпіфанівська ЗОШ І-ІІ ст. ДНЗ» |
Луганська |
Кавун Віолетта |
6 |
74 |
2 |
Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області |
Донецька |
Калініченко Дар’я |
6 |
84 |
2 |
ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області |
Донецька |
Капустян Софія |
6 |
84 |
2 |
Костянтинівська СЗШ І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням іноземних мов Костянтинівської міської ради Донецької області |
Донецька |
Квітко Богдан |
6 |
74 |
2 |
Билбасівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів |
Донецька |
Кисельова Олена |
6 |
76 |
2 |
Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 |
Донецька |
Кішкевич Вікторія |
6 |
76 |
2 |
ЗЗСО І-ІІ ступенів №21 військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області |
Донецька |
Клим Ростислав |
6 |
72 |
2 |
Сторонибабська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Львівська |
Клименко Марія |
6 |
78 |
2 |
КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» №28 Маріупольської міської ради Донецької області» |
Донецька |
Коваль Вікторія |
6 |
88 |
2 |
Немиринецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області |
Хмельницька |
Ковальчук Наталія |
6 |
76 |
2 |
КЗ «Соснинська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Сергія Байдовського» |
Волинська |
Козир Ярослав |
6 |
79 |
2 |
Ірпінський НВК «Школа І-ІІ ступенів – Коцюбинський гуманітарний ліцей» |
Київська |
Колєсніков Ренат |
6 |
70 |
2 |
Степнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Донецька |
Корніенко Ярослава |
6 |
72 |
2 |
Шевченківська ЗОШ І - ІІІ ступенів №33 Покровської міської ради |
Донецька |
Корюкова Крістіна |
6 |
70 |
2 |
Данилівська філія ОКНЗ «Софіївська ЗОШ І-ІІІ ст.» |
Дніпропетровська |
Кравченко Єлизавета |
6 |
82 |
2 |
НВК «ЗОШ І ступеня-гімназія» Мирноградської міської ради |
Донецька |
Кривко Максим |
6 |
74 |
2 |
КЗ «СЗШ №21» Кам’янської міської ради |
Дніпропетровська |
Кривошлик Владислав |
6 |
86 |
2 |
КОЗО "Юр'ївська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Cоюзу Д.П. Запорожченка" Юр'ївської селищної ради Юр'ївського району Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Кривошлик Владислав |
6 |
86 |
2 |
КОЗО "Юр'ївська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Cоюзу Д.П. Запорожченка" Юр'ївської селищної ради Юр'ївського району Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Куделя Олена |
6 |
73 |
2 |
ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області |
Донецька |
Кудря Валерія |
6 |
74 |
2 |
КЗ «СЗШ №21» Кам’янської міської ради |
Дніпропетровська |
Кузнєцова Владислава |
6 |
70 |
2 |
Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Балаклійської районної ради Харківської області |
Харківська |
Курбаєва Олена |
6 |
72 |
2 |
Білокузьминівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Костянтинівської районної ради Донецької області |
Донецька |
Курій Марія |
6 |
82 |
2 |
ОЗ Судововишнянський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» Судововишнянської міської ради Львівської області |
Львівська |
Лагуткін Роман |
6 |
70 |
2 |
НВК «Сонцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» Покровської районної ради Донецької області |
Донецька |
Левченко Євген |
6 |
80 |
2 |
Вільнотерешківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І. М. Волочая |
Полтавська |
Лемещук Денис |
6 |
74 |
2 |
Немиринецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області |
Хмельницька |
Липко Єгор |
6 |
70 |
2 |
Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області |
Донецька |
Лисачук Вероніка |
6 |
70 |
2 |
Мирнівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Шевченківської сільської ради Вітовського району |
Миколаївська |
Ліпська Дар’я |
6 |
80 |
2 |
ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Новокаховської міської ради |
Херсонська |
Літевич Андрій |
6 |
84 |
2 |
Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 |
Одеська |
Ліхачова Софія |
6 |
76 |
2 |
ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Новокаховської міської ради |
Херсонська |
Лобода Андрій |
6 |
80 |
2 |
КЗ «СЗШ №21» Кам’янської міської ради |
Дніпропетровська |
Лобода Віктор |
6 |
78 |
2 |
СШ №216 м. Києва |
Київська |
Макаренко Ілона |
6 |
83 |
2 |
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області |
Сумська |
Макєєв Максим |
6 |
70 |
2 |
Бердянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мангушського району |
Донецька |
Мальцева Анжела |
6 |
80 |
2 |
ЗЗСО І-ІІ ступенів №18 ВЦА міста Торецьк |
Донецька |
Марченко Оксана |
6 |
82 |
2 |
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області |
Сумська |
Мельник Христина |
6 |
72 |
2 |
Костопільський НВК «ЗОШ І ступеня – гімназія ім. Т. Г. Шевченка» |
Рівненська |
Мирось Альбіна |
6 |
71 |
2 |
Новокочубеївська ЗОШ І – ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області |
Полтавська |
Мігаль Анна |
6 |
72 |
2 |
КЗ «ЗОШ І-ІІІ ступенів №34 Маріупольської міської ради Донецької області» |
Донецька |
Мікульский Леонід |
6 |
76 |
2 |
Школа І-ІІІ ступенів №249 міста Києва |
|
Мільман Віолетта |
6 |
88 |
2 |
КЗО «Степівська СЗШ – ЗНЗ І-ІІІ ступенів» Гречаноподівської сільської ради Широківського району Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Моісеєнко Данило |
6 |
72 |
2 |
ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Мирноградської міської ради |
Донецька |
Молодченко Арина |
6 |
82 |
2 |
Криворізька ЗОШ І – ІІ ступенів №10 Криворізької міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Моміт Микита |
6 |
72 |
2 |
Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 ім. О.І. Копиленка Красноградської районної ради Харківської області |
Харківська |
Мормуль Олена |
6 |
72 |
2 |
Удачненська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Донецька |
Мороз Владислав |
6 |
70 |
2 |
Староварварівський ЗЗСО Олександрівської селищної ради |
Донецька |
Морозова Маргарита |
6 |
86 |
2 |
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Дружківської міської ради |
Донецька |
Мословська Дар’я |
6 |
86 |
2 |
Світлодарський НВК « Дошкільний заклад – ЗОШ I ступеня – гімназія» Бахмутської районної ради Донецької області |
Донецька |
Музика Олександра |
6 |
84 |
2 |
Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 |
Донецька |
Муляр Максим |
6 |
72 |
2 |
КЗ «СЗШ №21» Кам’янської міської ради |
Дніпропетровська |
Настаченко Микола |
6 |
84 |
2 |
Гродівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області |
Донецька |
Некрашевич Катерина |
6 |
84 |
2 |
КЗО «Миролюбівська ЗШ I-III ступенів Раївської сільської ради» |
Дніпропетровська |
Нестеренко Нікіта |
6 |
88 |
2 |
Ірпінський НВК «Школа І-ІІ ступенів – Коцюбинський гуманітарний ліцей» |
Київська |
Нізохін Артем |
6 |
78 |
2 |
Шевченківський НВК „ДНЗ – ЗОШ І-ІІІ ступенів” Шевченківської сільської ради |
Черкаська |
Новікова Аліна |
6 |
72 |
2 |
Світлодарський НВК « Дошкільний заклад – ЗОШ I ступеня – гімназія» Бахмутської районної ради Донецької області |
Донецька |