Шкільний портал
Вівторок, 17.09.2019, 10:31
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 6 клас. Результати конкурсу "Європа - це я!" 2019 рік.РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 64
Статистика

Онлайн всього: 8
Гостей: 7
Користувачів: 1
tetanagalko

6 клас.

Результати конкурсу "Європа - це я!" 2019 року

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область
І місце
Абакумова Ганна 6 96 1 Костянтинівська СЗШ І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням іноземних мов Костянтинівської міської ради Донецької області Донецька 
Абашина Соф’я  6 94 1 Тарасівський НВК І-ІІІ ступенів Донецька
Авраменко Артем 6 96 1 Плешканівський НВК Черкаська
Адеріхіна Каміла 6 90 1 Шахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шахівської сільської ради Добропільського району Донецька
Алексєєва Варвара 6 94 1 Костянтинівська СЗШ І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням іноземних мов Костянтинівської міської ради Донецької області Донецька 
Баранюк Тарас 6 90 1 КЗ «Соснинська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Сергія Байдовського» Волинська
Білецький Андрій 6 96 1 Тарасівський НВК І-ІІІ ступенів Донецька
Бондарчук Олександр 6 90 1 Немиринецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області Хмельницька
Бузак Руслана 6 94 1 Плешканівський НВК Черкаська
Бура Олена 6 91 1 КЗ «Білецька ЗОШ І-ІІ ступенів імені Соломії Крушельницької Тернопільської районної ради Тернопільської області» Тернопільська
Бучок Аделіна 6 90 1 Хустська ЗОШ І-ІІ ступенів Закарпатська 
Васюк Євгенія 6 90 1 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька
Виставкіна Єлизавета 6 92 1 Костянтинівська СЗШ І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням іноземних мов Костянтинівської міської ради Донецької області Донецька 
Вишнева Вікторія 6 90 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Новокаховської міської ради Херсонська
Вишневська Єлизавета 6 90 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Вишневський Остап 6 92 1 ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4» Львівська
Вовчанчин Юлія 6 90 1 Костопільський НВК «ЗОШ І ступеня – гімназія ім. Т. Г. Шевченка» Рівненська
Войціцька Анастасія 6 92 1 ОЗ Судововишнянський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ»  Судововишнянської міської ради Львівської області Львівська 
Ворона Роксолана 6 94 1 Водянська ЗОШ І – ІІІ ступенів №11 Добропільської міської ради Донецької області Донецька
Гагенко Павло 6 92 1 Осоївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО» Краснопільської селищної ради Сумська
Голуб Єгор 6 91 1 КЗ «СЗШ №21» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Гудов Данило 6 92 1 Тарасівський НВК І-ІІІ ступенів Донецька
Демура Дар’я 6 90 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Демченко Анастасія 6 90 1 Шевченківський НВК „ДНЗ – ЗОШ І-ІІІ ступенів” Шевченківської сільської ради Черкаська
Джола Єлізавета 6 91 1 КЗ Шибиринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівська
Дічко Поліна 6 98 1 Бердянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мангушського району Донецька
Домашенко Софія 6 90 1 Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ступеня Покровської районної ради Донецької області Донецька
Доценко Діана 6 90 1 Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ступеня Покровської районної ради Донецької області Донецька
Журба Кіра 6 92 1 Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ступеня Покровської районної ради Донецької області Донецька
Завада Кирило 6 92 1 КОЗО "Юр'ївська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Cоюзу Д.П. Запорожченка" Юр'ївської селищної ради Юр'ївського району Дніпропетровської області Дніпропетровська
Завада Кирило 6 92 1 КОЗО "Юр'ївська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Cоюзу Д.П. Запорожченка" Юр'ївської селищної ради Юр'ївського району Дніпропетровської області Дніпропетровська
Заїченко Даша 6 94 1 Гнатівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ Мрія» Кіровоградська
Залюбовська Ксенія 6 96 1 Гнатівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ Мрія» Кіровоградська
Іванова Влада 6 92 1 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська
Іващенко Єлизавета 6 92 1 КОЗО "Юр'ївська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Cоюзу Д.П. Запорожченка" Юр'ївської селищної ради Юр'ївського району Дніпропетровської області Дніпропетровська
Іващенко Єлизавета 6 92 1 КОЗО "Юр'ївська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Cоюзу Д.П. Запорожченка" Юр'ївської селищної ради Юр'ївського району Дніпропетровської області Дніпропетровська
Калашник Вадим 6 96 1 Шахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шахівської сільської ради Добропільського району Донецька
Канівець Руслана 6 92 1 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська
Кива Анастасія 6 94 1 Плешканівський НВК Черкаська
Кірстюк Владислава 6 100 1 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №84 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька
Климашівська Євгенія 6 92 1 Осоївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО» Краснопільської селищної ради Сумська
Кобеляцька Дар’я 6 90 1 Вільнотерешківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І. М. Волочая  Полтавська
Коваль Ярослав 6 90 1 КЗ «СЗШ №21» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Ковальчук Любомир 6 90 1 Костопільський НВК «ЗОШ І ступеня – гімназія ім. Т. Г. Шевченка» Рівненська
Ковжарова Євгенія 6 94 1 Тарасівський НВК І-ІІІ ступенів Донецька
Козлова Дар’я 6 94 1 Тарасівський НВК І-ІІІ ступенів Донецька
Колесник Андрій 6 90 1 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська
Колос Марина 6 90 1 Максимільянівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Колчанова Поліна 6 90 1 Дружківська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Дружківської міської ради Донецький області Донецька 
Комиш Аліна 6 92 1 Плешканівський НВК Черкаська
Котов Олег 6 96 1 Дружківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Дружківської міської ради Донецька
Кривський Олександр 6 91 1 Хустська ЗОШ І-ІІ ступенів Закарпатська 
Куголь Валерія 6 93 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Мирноградської міської ради  Донецька
Лежепеков Кирило 6 92 1 Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Лехкун Владислав 6 90 1 КЗ «Білецька ЗОШ І-ІІ ступенів імені Соломії Крушельницької Тернопільської районної ради Тернопільської області» Тернопільська
Макуха Євгенія 6 90 1 КЗ Новоселівський Перший НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ Ясинуватського району Донецької області Донецька
Марченко Ольга 6 96 1 Плешканівський НВК Черкаська
Матвєєв Вячеслав 6 90 1 Кир’яківський ЗЗСО Миколаївської районної ради Миколаївської області Миколаївська
Мельнишина Ангеліна 6 96 1 Шахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шахівської сільської ради Добропільського району Донецька
Михайленко Єгор 6 90 1 КЗ «СЗШ №21» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Міхєєв Гліб 6 92 1 Дружківська ЗОШ І – ІІІ ступенів №17 Дружківської міської ради Донецької області Донецька
Молчанов Влад 6 90 1 СШ №216 м. Києва Київська
Недільський Юліан 6 91 2 Новокочубеївська ЗОШ І – ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області Полтавська
Нечаєв Данило 6 90 1 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Балаклійської районної ради Харківської області Харківська
Павленко Надія 6 94 1 Плешканівський НВК Черкаська
Петруновський Нікіта 6 90 1 Світлодарський  НВК « Дошкільний заклад – ЗОШ  I ступеня – гімназія» Бахмутської районної ради Донецької області Донецька 
Писаренко Сергій 6 90 1 Дружківська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Дружківської міської ради Донецький області Донецька 
Пропс Віктор 6 90 1 НВК «Сонцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» Покровської районної ради Донецької області  Донецька
Пустовіт Максим 6 96 1 Плешканівський НВК Черкаська
Ракіта Марія 6 90 1 Костянтинівська СЗШ І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням іноземних мов Костянтинівської міської ради Донецької області Донецька 
Романова Ангеліна 6 94 1 Дружківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Донецька
Салагацький Владислав 6 92 1 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська
Салтанова Катерина 6 90 1 Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ступеня Покровської районної ради Донецької області Донецька
Сафарова Каміла 6 92 1 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецька
Сіренко Владислав 6 90 1 КЗ Шибиринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівська
Слив’яна Христина 6 90 1 НВК "Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ"  Тернопільська
Соловйова Діана 6 94 1 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецька
Тахтаров Сергій 6 90 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Мирноградської міської ради  Донецька
Телеп Анастасія 6 90 1 КЗ Новоселівський Перший НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ Ясинуватського району Донецької області Донецька
Товщик Анастасія 6 90 1 Данилівська філія ОКНЗ «Софіївська ЗОШ І-ІІІ ст.» Дніпропетровська
Федорець Роман 6 90 1 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська
Хромишева Єлизавета 6 90 1 Бердянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мангушського району Донецька
Чеботарьова Дар’я 6 94 1 Нововодянська ЗОШ І – ІІ ступенів Добропільської районної ради Донецька
Чмеренко Євген 6 96 1 Гнатівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ Мрія» Кіровоградська
Чопенко В’ячеслав 6 90 1 Новоукраїнська ЗОШ  І- ІІІ ступенів Мар’їнської районної ради Донецької області Донецька
Швидченко Яна 6 90 1 Новокочубеївська ЗОШ І – ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області Полтавська
Шиман Вероніка 6 92 1 Волноваська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 Волноваської районної ради Донецької області Донецька
Щербина Вікторія 6 91 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Яковенко Ілля 6 98 1 Костянтинівська СЗШ І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням іноземних мов Костянтинівської міської ради Донецької області Донецька 
Яндульська Марія 6 90 1 КЗ  Верхньоторецький НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ Ясинуватського району Донецької області Донецька
ІІ місце
Антіповіч Леоніда 6 88 2 НВК «Марганецька ЗОШ I-III ст. №5 ДНЗ» Дніпропетровська
Аверченкова Софія 6 84 2 КЗ «Загальноосвітній ліцей м. Покров Дніпропетровської області» Дніпропетровська
Бабаков Михайло 6 74 2 ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Бардин Юрій 6 71 2 ОЗ Судововишнянський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ»  Судововишнянської міської ради Львівської області Львівська 
Безкопильний Дмитро 6 72 2 Новокочубеївська ЗОШ І – ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області Полтавська
Блудова Тетяна 6 70 2 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Балаклійської районної ради Харківської області Харківська
Богуш Софія 6 80 2 КЗ Шибиринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівська
Болдир Захар 6 86 2 КЗ «Загальноосвітній ліцей м. Покров Дніпропетровської області» Дніпропетровська
Бондаренко Каміла 6 88 2 Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Одеська
Бондарук Олександр 6 70 2 КЗ «Соснинська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Сергія Байдовського» Волинська
Бороданов Микита 6 70 2 Першотравенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Дніпропетровська
Бояр Руслан 6 82 2 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецька
Булатецька Марина 6 80 2 Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ступеня Покровської районної ради Донецької області Донецька
Булгаков Артем 6 75 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Буравка Аліна 6 80 2 КЗО «Миролюбівська ЗШ I-III ступенів Раївської сільської ради» Дніпропетровська
Вандьо Наталя 6 71 2 ОЗ Судововишнянський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ»  Судововишнянської міської ради Львівської області Львівська 
Василенко Дмитро 6 72 2 Привільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаської селищної ради Донецька
Василинець Зоран 6 79 2 Хустська ЗОШ І-ІІ ступенів Закарпатська 
Васьянова Вероніка 6 72 2 НВК «Сонцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» Покровської районної ради Донецької області  Донецька
Вільчинська Катерина 6 72 2 КЗ «Соснинська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Сергія Байдовського» Волинська
Водянніков Григорій 6 74 2 Мангуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Войтенко Артем 6 72 2 Бутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області Луганська
Волков Глєб 6 75 2 Новоукраїнська ЗОШ  І- ІІІ ступенів Мар’їнської районної ради Донецької області Донецька
Волочай Дар’я 6 79 2 Вільнотерешківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І. М. Волочая  Полтавська
Волошина Діана 6 70 2 Мирнівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Шевченківської сільської ради Вітовського району Миколаївська
Габрієль Нікіта 6 70 2 Ірпінський НВК «Школа І-ІІ ступенів – Коцюбинський гуманітарний ліцей» Київська
Головач Данііл 6 72 2 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Балаклійської районної ради Харківської області Харківська
Гольба Ганна 6 76 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів №21 військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Донецька
Гонта Максим 6 72 2 Миколаївська ЗОШ – інтернат  І-ІІІ ст. №3 Миколаївська
Горват  Даніел 6 82 2 Хустська ЗОШ І-ІІ ступенів Закарпатська 
Горкун Владислав 6 86 2 Волноваська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 Волноваської районної ради Донецької області Донецька
Горобець Олександр 6 86 2 Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Одеська
Гоцій В’ячеслав 6 80 2 КОЗО "Юр'ївська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Cоюзу Д.П. Запорожченка" Юр'ївської селищної ради Юр'ївського району Дніпропетровської області Дніпропетровська
Гоцій В’ячеслав 6 80 2 КОЗО "Юр'ївська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Cоюзу Д.П. Запорожченка" Юр'ївської селищної ради Юр'ївського району Дніпропетровської області Дніпропетровська
Грабарь Софія 6 72 2 Хустська ЗОШ І-ІІ ступенів Закарпатська 
Гузік Володимир 6 84 2 Миколо-Комишуватський НВК (ЗЗСО I-III ступенів-ЗДО) Красноградської районної ради Харківської області Харківська
Декань Софія 6 82 2 Староварварівський ЗЗСО Олександрівської селищної ради Донецька
Демченко Богдан 6 88 2 Шевченківський НВК „ДНЗ – ЗОШ І-ІІІ ступенів” Шевченківської сільської ради Черкаська
Дерипаско Руслан 6 77 2 Вільнотерешківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І. М. Волочая  Полтавська
Дєрімов Павло 6 70 2 Мангуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Довбак Микола 6 78 2 Осоївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО» Краснопільської селищної ради Сумська
Доля Артем 6 78 2 Бердянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мангушського району Донецька
Доскоч Віолетта 6 71 2 ОЗ Судововишнянський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ»  Судововишнянської міської ради Львівської області Львівська 
Дребіт Діана 6 72 2 КЗ «Білецька ЗОШ І-ІІ ступенів імені Соломії Крушельницької Тернопільської районної ради Тернопільської області» Тернопільська
Дрозд Максим 6 74 2 Тейсарівська ЗОШ І-ІІ ступенів Жидачівської районної ради Львівська
Дроняк Дар’я 6 76 2 КЗО «Степівська СЗШ – ЗНЗ І-ІІІ ступенів» Гречаноподівської сільської ради Широківського району Дніпропетровської області Дніпропетровська
Дубровець Іван 6 71 2 Юрківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Звенигородської районної ради Черкаської області Черкаська
Дьоміна Ілона 6 78 2 Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ступеня Покровської районної ради Донецької області Донецька
Єгорова Анастасія 6 86 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Єфанова Єлизавета 6 88 2 Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Одеська
Желтухіна Ангеліна 6 76 2 Костопільський НВК «ЗОШ І ступеня – гімназія ім. Т. Г. Шевченка» Рівненська
Журбенко Анна 6 70 2 КЗ «СЗШ №21» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Загинайко Тетяна 6 74 2 КЗ «СЗШ №21» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Загній Вікторія 6 74 2 Кобзівський НВК (ЗЗСО І – ІІ ступенів – ЗДО) Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області Харківська
Захожа Анна 6 74 2 Костопільський НВК «ЗОШ І ступеня – гімназія ім. Т. Г. Шевченка» Рівненська
Захожа Зоряна 6 80 2 Немиринецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області Хмельницька
Зозуля Анастасія 6 70 2 Новоукраїнська ЗОШ  І- ІІІ ступенів Мар’їнської районної ради Донецької області Донецька
Зуб Христина 6 78 2 НВК "Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ"  Тернопільська
Іваненко Владислав 6 84 2 Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Одеська
Іванова Олександра 6 88 2 Немиринецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області Хмельницька
Іванська Софія 6 71 2 ОЗ Судововишнянський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ»  Судововишнянської міської ради Львівської області Львівська 
Іванющенко Меланія 6 82 2 КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» №28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Івахно Уляна 6 70 2 Вільнотерешківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І. М. Волочая  Полтавська
Ігнатченко Дмитро 6 80 2 Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Томаківської селищної ради  Дніпропетровська
Ісаєв Іван 6 76 2 НВК «Єпіфанівська ЗОШ І-ІІ ст. ДНЗ» Луганська
Кавун Віолетта 6 74 2 Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області Донецька
Калініченко Дар’я 6 84 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Капустян Софія 6 84 2 Костянтинівська СЗШ І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням іноземних мов Костянтинівської міської ради Донецької області Донецька 
Квітко Богдан 6 74 2 Билбасівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецька
Кисельова Олена 6 76 2 Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецька 
Кішкевич Вікторія 6 76 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів №21 військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Донецька
Клим Ростислав 6 72 2 Сторонибабська ЗОШ І-ІІІ ступенів Львівська
Клименко Марія 6 78 2 КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» №28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Коваль Вікторія 6 88 2 Немиринецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області Хмельницька
Ковальчук Наталія 6 76 2 КЗ «Соснинська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Сергія Байдовського» Волинська
Козир Ярослав 6 79 2 Ірпінський НВК «Школа І-ІІ ступенів – Коцюбинський гуманітарний ліцей» Київська
Колєсніков Ренат 6 70 2 Степнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Корніенко Ярослава 6 72 2 Шевченківська ЗОШ І - ІІІ ступенів №33 Покровської міської ради  Донецька
Корюкова Крістіна 6 70 2 Данилівська філія ОКНЗ «Софіївська ЗОШ І-ІІІ ст.» Дніпропетровська
Кравченко Єлизавета 6 82 2 НВК «ЗОШ І ступеня-гімназія» Мирноградської міської ради Донецька
Кривко Максим 6 74 2 КЗ «СЗШ №21» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Кривошлик Владислав 6 86 2 КОЗО "Юр'ївська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Cоюзу Д.П. Запорожченка" Юр'ївської селищної ради Юр'ївського району Дніпропетровської області Дніпропетровська
Кривошлик Владислав 6 86 2 КОЗО "Юр'ївська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Cоюзу Д.П. Запорожченка" Юр'ївської селищної ради Юр'ївського району Дніпропетровської області Дніпропетровська
Куделя Олена 6 73 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Кудря Валерія 6 74 2 КЗ «СЗШ №21» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Кузнєцова Владислава 6 70 2 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Балаклійської районної ради Харківської області Харківська
Курбаєва Олена 6 72 2 Білокузьминівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Костянтинівської районної ради Донецької області Донецька
Курій Марія 6 82 2 ОЗ Судововишнянський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ»  Судововишнянської міської ради Львівської області Львівська 
Лагуткін Роман 6 70 2 НВК «Сонцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» Покровської районної ради Донецької області  Донецька
Левченко Євген 6 80 2 Вільнотерешківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І. М. Волочая  Полтавська
Лемещук Денис 6 74 2 Немиринецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області Хмельницька
Липко Єгор 6 70 2 Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області Донецька
Лисачук Вероніка 6 70 2 Мирнівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Шевченківської сільської ради Вітовського району Миколаївська
Ліпська Дар’я 6 80 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Новокаховської міської ради Херсонська
Літевич Андрій 6 84 2 Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Одеська
Ліхачова Софія 6 76 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Новокаховської міської ради Херсонська
Лобода Андрій 6 80 2 КЗ «СЗШ №21» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Лобода Віктор 6 78 2 СШ №216 м. Києва Київська
Макаренко Ілона 6 83 2 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська
Макєєв Максим 6 70 2 Бердянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мангушського району Донецька
Мальцева Анжела 6 80 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів №18 ВЦА міста Торецьк Донецька
Марченко Оксана 6 82 2 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська
Мельник Христина 6 72 2 Костопільський НВК «ЗОШ І ступеня – гімназія ім. Т. Г. Шевченка» Рівненська
Мирось Альбіна 6 71 2 Новокочубеївська ЗОШ І – ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області Полтавська
Мігаль Анна 6 72 2 КЗ «ЗОШ І-ІІІ ступенів №34 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Мікульский Леонід 6 76 2 Школа І-ІІІ ступенів №249 міста Києва  
Мільман Віолетта 6 88 2 КЗО «Степівська СЗШ – ЗНЗ І-ІІІ ступенів» Гречаноподівської сільської ради Широківського району Дніпропетровської області Дніпропетровська
Моісеєнко Данило 6 72 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Мирноградської міської ради  Донецька
Молодченко Арина 6 82 2 Криворізька ЗОШ І – ІІ ступенів №10 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Моміт Микита 6 72 2 Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 ім. О.І. Копиленка Красноградської районної ради Харківської області Харківська
Мормуль Олена 6 72 2 Удачненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Мороз Владислав 6 70 2 Староварварівський ЗЗСО Олександрівської селищної ради Донецька
Морозова Маргарита 6 86 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Дружківської міської ради Донецька
Мословська Дар’я 6 86 2 Світлодарський  НВК « Дошкільний заклад – ЗОШ  I ступеня – гімназія» Бахмутської районної ради Донецької області Донецька 
Музика Олександра 6 84 2 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецька
Муляр Максим 6 72 2 КЗ «СЗШ №21» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Настаченко Микола 6 84 2 Гродівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області Донецька
Некрашевич Катерина 6 84 2 КЗО «Миролюбівська ЗШ I-III ступенів Раївської сільської ради» Дніпропетровська
Нестеренко Нікіта 6 88 2 Ірпінський НВК «Школа І-ІІ ступенів – Коцюбинський гуманітарний ліцей» Київська
Нізохін Артем 6 78 2 Шевченківський НВК „ДНЗ – ЗОШ І-ІІІ ступенів” Шевченківської сільської ради Черкаська
Новікова Аліна 6 72 2 Світлодарський  НВК « Дошкільний заклад – ЗОШ  I ступеня – гімназія» Бахмутської районної ради Донецької області Донецька 


 

-1- -2-

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Copyright MyCorp © 2019