ПІБ |
Клас |
Бал |
Місце |
Назва навчального закладу |
Область |
І місце |
Чехун Ірина |
5 |
100 |
1 |
Малютянська ЗОШ І-ІІ ступенів Києво-Святошинської РДА Київської області |
Київська |
Куделя Анастасія |
5 |
96 |
1 |
Малютянська ЗОШ І-ІІ ступенів Києво-Святошинської РДА Київської області |
Київська |
Мохненко Семен |
5 |
96 |
1 |
Портовська ЗОШ |
Донецька |
Сергєєва Софія |
5 |
96 |
1 |
Добропільський НВК «СШ І – ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів – ДНЗ» Добропільської міської ради |
Донецька |
Пархоменко Єгор |
5 |
94 |
1 |
КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 імені Д. Турбіна, м. Суми, Сумської області |
Сумська |
Різніченко Віолетта |
5 |
94 |
1 |
Першотравенська філія «Мар’є – Дмитрівська ОЗОШ І-ІІІ ступенів» |
Дніпропетровська |
Степаненко Юлія |
5 |
94 |
1 |
Софіївський НВК |
Донецька |
Анасейчук Вікторія |
5 |
93 |
1 |
Золотоколодязянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області |
Донецька |
Гордяк Дмитро |
5 |
93 |
1 |
КЗО « Райпільська ЗШ І – ІІІ ступенів» Межівської селищної ради» |
Дніпропетровська |
Мотлюк Олена |
5 |
93 |
1 |
ЗОШ І-ІІ ступенів с. Нивиці |
Львівська |
Немшилов Дмитро |
5 |
93 |
1 |
КЗО «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»МСР» |
Дніпропетровська |
Скоропад Вадим |
5 |
93 |
1 |
Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Донецька |
Таран Максим |
5 |
93 |
1 |
КЗО « Райпільська ЗШ І – ІІІ ступенів» Межівської селищної ради» |
Дніпропетровська |
Семко Микола |
5 |
92 |
1 |
Раківська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Херсонська |
Строган Максим |
5 |
92 |
1 |
Софіївський НВК |
Донецька |
Бурдельний Данило |
5 |
91 |
1 |
ЗОШ I-III ступенів № 3 Покровської міської ради Донецької області |
Донецька |
Микитюк Валерія |
5 |
91 |
1 |
Федорівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ» імені Г.Т.Берегового |
Полтавська |
Пилат Наталя |
5 |
91 |
1 |
ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. О. Ковча» |
Львівська |
Пилипенко Артур |
5 |
91 |
1 |
ЗЗСО І-ІІ ступенів № 18 ВЦА міста Торецьк |
Донецька |
Фалін Артем |
5 |
91 |
1 |
ЗЗСО І-ІІ ступенів № 18 ВЦА міста Торецьк |
Донецька |
Афоніна Анастасія |
5 |
90 |
1 |
НВК «Святошинська гімназія» |
Київська |
Василенко Максим |
5 |
90 |
1 |
КЗ «Черкаський навчально-реабілітаційний центр «Країна добра Черкаської обласної ради» |
Черкаська |
Вороніна Тетяна |
5 |
90 |
1 |
НВК «Святошинська гімназія» |
Київська |
Гаврилов Владислав |
5 |
90 |
1 |
Портовська ЗОШ |
Донецька |
Гайдаржи Іван |
5 |
90 |
1 |
Павлівській ЗЗСО І – ІІІ ступенів Арцизької районної ради |
Одеська |
Гейченко Олександр |
5 |
90 |
1 |
Софіївський НВК |
Донецька |
Єгоренко Ярослав |
5 |
90 |
1 |
Орільська ЗОШ I-III ступенів Лозівської районної ради Харківської області |
Харківська |
Захаров Михайло |
5 |
90 |
1 |
ЗОШ I-III ступенів № 3 Покровської міської ради Донецької області |
Донецька |
Ігнатенко Кирило |
5 |
90 |
1 |
Портовська ЗОШ |
Донецька |
Ковальчук Данііл |
5 |
90 |
1 |
НВК «Святошинська гімназія» |
Київська |
Корума Вадим |
5 |
90 |
1 |
Софіївський НВК |
Донецька |
Курасова Вікторія |
5 |
90 |
1 |
Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Донецька |
Раззакова Діана |
5 |
90 |
1 |
Малютянська ЗОШ І-ІІ ступенів Києво-Святошинської РДА Київської області |
Київська |
Сівченко Крістіна |
5 |
90 |
1 |
Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Київська |
Хрипко Давид |
5 |
90 |
1 |
Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 |
Черкаська |
ІІ місце |
Квятковський Данііл |
5 |
88 |
2 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІ ступенів №2 |
Донецька |
Клеумуш Ерік |
5 |
88 |
2 |
КЗ «Маріупольський НВК «Ліцей-школа № 14» Маріупольської міської ради Донецької області |
Донецька |
Лукашенко Анастасія |
5 |
88 |
2 |
Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Київська |
Скрипник Данило |
5 |
88 |
2 |
КЗО «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»МСР» |
Дніпропетровська |
Шпильовий Артем |
5 |
88 |
2 |
Раківська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Херсонська |
Бобрик Даніїл |
5 |
87 |
2 |
Орільська ЗОШ I-III ступенів Лозівської районної ради Харківської області |
Харківська |
Іванніков Олексій |
5 |
87 |
2 |
Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 |
Черкаська |
Козятник Андрій |
5 |
87 |
2 |
Малютянська ЗОШ І-ІІ ступенів Києво-Святошинської РДА Київської області |
Київська |
Мокієнко Єлизавета |
5 |
87 |
2 |
Федорівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ» імені Г.Т.Берегового |
Полтавська |
Новохатський Ілля |
5 |
87 |
2 |
КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» №28 Маріупольської міської ради Донецької області» |
Донецька |
Попсуйко Ольга |
5 |
87 |
2 |
Борщівська ЗОШ І –ІІІ ст.ім. Я. П. Горошка |
Тернопільська |
Сазонов Марк |
5 |
87 |
2 |
Портовська ЗОШ |
Донецька |
Сеньчук Тетяна |
5 |
87 |
2 |
ЗОШ І-ІІ ступенів с. Нивиці |
Львівська |
Сівков Кирило |
5 |
87 |
2 |
Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Донецька |
Биндю Артем |
5 |
84 |
2 |
Ропчанський НВК |
Чернівецька |
Боднарчук Діана |
5 |
84 |
2 |
ЗОШ І-ІІ ступенів с. Нивиці |
Львівська |
Боруцька Валентина |
5 |
84 |
2 |
ЗОШ І-ІІ ступенів с. Нивиці |
Львівська |
Жовтобрюх Віолетта |
5 |
84 |
2 |
Майська філія І-ІІ ступенів КОЗО “Кислянська опорна школа І-ІІІ ступенів” |
Дніпропетровська |
Коваленко Ева |
5 |
84 |
2 |
Портовська ЗОШ |
Донецька |
Козлова Наталія |
5 |
84 |
2 |
Портовська ЗОШ |
Донецька |
Мігов Іван |
5 |
84 |
2 |
Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 |
Одеська |
Паюл Нікіта |
5 |
84 |
2 |
Майська філія І-ІІ ступенів КОЗО “Кислянська опорна школа І-ІІІ ступенів” |
Дніпропетровська |
Раба Юлія |
5 |
84 |
2 |
ЗОШ І-ІІ ступенів с. Нивиці |
Львівська |
Сосова Зоя |
5 |
84 |
2 |
ЗЗСО І-ІІ ступенів № 18 ВЦА міста Торецьк |
Донецька |
Таран Анна |
5 |
84 |
2 |
Хрестищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Красноградської районної ради Харківської області |
Харківська |
Тімченко Софія |
5 |
84 |
2 |
Золотопрудська ЗОШ І – ІІІ ступенів |
Донецька |
Федосєєва Вікторія |
5 |
84 |
2 |
Криворізька ЗОШ І-ІІ ступенів №76 |
Дніпропетровська |
Філатов Олександр |
5 |
84 |
2 |
НВК «Святошинська гімназія» |
Київська |
Шавловська Віолетта |
5 |
84 |
2 |
Павлівській ЗЗСО І – ІІІ ступенів Арцизької районної ради |
Одеська |
Щербина Матвій |
5 |
84 |
2 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІ ступенів №2 |
Донецька |
Гораш Крістіна |
5 |
83 |
2 |
Ропчанський НВК |
Чернівецька |
Сирош Катерина |
5 |
82 |
2 |
Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Київська |
Снігірь Рената |
5 |
82 |
2 |
Раківська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Херсонська |
Бродовська Дар’я |
5 |
81 |
2 |
НВК «Святошинська гімназія» |
Київська |
Василенко Артем |
5 |
81 |
2 |
ТОВ «Київська загальноосвітня приватна школа І-ІІІ ступенів «Британська міжнародна школа-Київ» |
Київська |
Даниленко Поліна |
5 |
81 |
2 |
Волноваська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 |
Донецька |
Дебіляк Каріна |
5 |
81 |
2 |
Павлівській ЗЗСО І – ІІІ ступенів Арцизької районної ради |
Одеська |
Дреботій Вікторія |
5 |
81 |
2 |
Плугівський НВК І – ІІІ ступенів |
Львівська |
Зоненко Тарас |
5 |
81 |
2 |
Привільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаської селищної ради |
Донецька |
Карпенко Каміла |
5 |
81 |
2 |
ОЗ Васильківський НВК №1 ім. М. М. Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» |
Дніпропетровська |
Кушнір Анна |
5 |
81 |
2 |
Золотопрудська ЗОШ І – ІІІ ступенів |
Донецька |
Мельник Роман |
5 |
81 |
2 |
Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 |
Черкаська |
Огіренко Єлизавета |
5 |
81 |
2 |
Хрестищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Красноградської районної ради Харківської області |
Харківська |
Озаринський Владислав |
5 |
81 |
2 |
Кам’янський НВК «ЗОШ І –ІІ ступенів – ДНЗ» |
Одеська |
Паламарчук Дмитро |
5 |
81 |
2 |
Кам’янський НВК «ЗОШ І –ІІ ступенів – ДНЗ» |
Одеська |
Пасєка Олег |
5 |
81 |
2 |
Борщівська ЗОШ І –ІІІ ст.ім. Я. П. Горошка |
Тернопільська |
Полторацька Юліана |
5 |
81 |
2 |
Майська філія І-ІІ ступенів КОЗО “Кислянська опорна школа І-ІІІ ступенів” |
Дніпропетровська |
Прокопенко Уляна |
5 |
81 |
2 |
Майська філія І-ІІ ступенів КОЗО “Кислянська опорна школа І-ІІІ ступенів” |
Дніпропетровська |
Рассулова Вікторія |
5 |
81 |
2 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Бахмутської міської ради Донецької області |
Донецька |
Юзвин Олег |
5 |
81 |
2 |
Плугівський НВК І – ІІІ ступенів |
Львівська |
Воловіков Антон |
5 |
80 |
2 |
Новокочубеївська ЗОШ І – ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області |
Полтавська |
Даскалюк Лакріміоара |
5 |
80 |
2 |
Ропчанський НВК |
Чернівецька |
Войталюк Вероніка |
5 |
78 |
2 |
Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Донецька |
Горбач Лілія |
5 |
78 |
2 |
Южненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Парафіївської селищної ради |
Чернігівська |
Мельниченко Ростислав |
5 |
78 |
2 |
Майська філія І-ІІ ступенів КОЗО “Кислянська опорна школа І-ІІІ ступенів” |
Дніпропетровська |
Піддубна Анастасія |
5 |
78 |
2 |
Першотравенська філія «Мар’є – Дмитрівська ОЗОШ І-ІІІ ступенів» |
Дніпропетровська |
Полосенко Еліна |
5 |
78 |
2 |
ЗЗСО І-ІІ ступенів № 18 ВЦА міста Торецьк |
Донецька |
Сильченко Дмитро |
5 |
78 |
2 |
Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Краматорської міської ради |
Донецька |
Смирнова Анастасія |
5 |
78 |
2 |
Лисівська ЗОШ І – ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області |
Донецька |
Чуба Анжеліка |
5 |
78 |
2 |
Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 |
Черкаська |
Алієв Артем |
5 |
76 |
2 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІ ступенів №2 |
Донецька |
Лакіза Дарина |
5 |
76 |
2 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІ ступенів №2 |
Донецька |
Ананьєв Роберт |
5 |
75 |
2 |
Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №127 імені Г.К. Жукова Харківської міської ради Харківської області |
Харківська |
Мельничук Єлизавета |
5 |
75 |
2 |
НВК «Святошинська гімназія» |
Київська |
Різник Владислав |
5 |
75 |
2 |
Лисівська ЗОШ І – ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області |
Донецька |
Смирнова Валерія |
5 |
75 |
2 |
Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 |
Донецька |
Федорова Анастасія |
5 |
75 |
2 |
Добропільський НВК «СШ І – ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів – ДНЗ» Добропільської міської ради |
Донецька |
Хуторянська Катерина |
5 |
75 |
2 |
КЗО « Райпільська ЗШ І – ІІІ ступенів» Межівської селищної ради» |
Дніпропетровська |
Чайка Ксенія |
5 |
75 |
2 |
Павлівській ЗЗСО І – ІІІ ступенів Арцизької районної ради |
Одеська |
Білозір Василина |
5 |
72 |
2 |
Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 |
Черкаська |
Боков Вадим |
5 |
72 |
2 |
Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №127 імені Г.К. Жукова Харківської міської ради Харківської області |
Харківська |
Броварська Єлизавета |
5 |
72 |
2 |
Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Київська |
Бутко Зоряна |
5 |
72 |
2 |
Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 |
Черкаська |
Гойко Крістіна |
5 |
72 |
2 |
Краматорська ЗОШ І – ІІІ ступенів №10 з профільним навчанням Краматорської міської ради Донецької області |
Донецька |
Деревянченко Яна |
5 |
72 |
2 |
Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Донецька |
Дідура Анна |
5 |
72 |
2 |
Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 |
Черкаська |
Іванова Антоніна |
5 |
72 |
2 |
Новоселидівська ЗОШ І-ІІ ступенів |
Донецька |
Клименко Анастасія |
5 |
72 |
2 |
Волноваська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 |
Донецька |
Козинець Володимир |
5 |
72 |
2 |
ЗОШ I-III ступенів № 3 Покровської міської ради Донецької області |
Донецька |
Коломанич Владислав |
5 |
72 |
2 |
Великоновосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 |
Донецька |
Кравцов Олександр |
5 |
72 |
2 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Бахмутської міської ради Донецької області |
Донецька |
Малімон Данило |
5 |
72 |
2 |
Добропільський НВК «СШ І – ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів – ДНЗ» Добропільської міської ради |
Донецька |
Парпан Поліна |
5 |
72 |
2 |
Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Донецька |
Приходько Юлія |
5 |
72 |
2 |
Орільська ЗОШ I-III ступенів Лозівської районної ради Харківської області |
Харківська |
Четова Поліна |
5 |
72 |
2 |
Волноваська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 |
Донецька |
Ярошенко Вадим |
5 |
72 |
2 |
Золотопрудська ЗОШ І – ІІІ ступенів |
Донецька |
Бастричева Катерина |
5 |
71 |
2 |
Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.О.А.Тризни |
Харківська |
Бородіна Ольга |
5 |
70 |
2 |
ЗОШ I-III ступенів № 3 Покровської міської ради Донецької області |
Донецька |
Кондратюк Даніїл |
5 |
70 |
2 |
Музичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Київська |
Корсун Анна |
5 |
70 |
2 |
Парасковіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Соледарської міської ради Донецької області |
Донецька |
Крутоголовий Дмитро |
5 |
70 |
2 |
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Лисичанського Попаснянської районної ради Луганської області |
Луганська |
Сараєва Марія |
5 |
70 |
2 |
КЗ "Маріупольський міський НВК "Гімназія-школа" №27 Маріупольської міської ради Донецької області" |
Донецька |
Сорока Єгор |
5 |
70 |
2 |
Добропільський НВК «СШ І – ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів – ДНЗ» Добропільської міської ради |
Донецька |
Старовецька Софія |
5 |
70 |
2 |
Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ст.№8 |
Донецька |
ІІІ місце |
Ворона Микита |
5 |
69 |
3 |
Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №127 імені Г.К. Жукова Харківської міської ради Харківської області |
Харківська |
Григоренко Надія |
5 |
69 |
3 |
ОЗ Васильківський НВК №1 ім. М. М. Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» |
Дніпропетровська |
Злоба Сергій |
5 |
69 |
3 |
Великоновосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 |
Донецька |
Костенко Юлія |
5 |
69 |
3 |
ОЗ Васильківський НВК №1 ім. М. М. Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» |
Дніпропетровська |
Фесенко Михайло |
5 |
69 |
3 |
Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Краматорської міської ради |
Донецька |
Авраменко Ганна |
5 |
66 |
3 |
Тарасівський НВК І-ІІІ ступенів Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області |
Донецька |
Гордієнко Дар’я |
5 |
66 |
3 |
Волноваська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 |
Донецька |
Жукова Діана |
5 |
66 |
3 |
Орільська ЗОШ I-III ступенів Лозівської районної ради Харківської області |
Харківська |
Шира Артем |
5 |
66 |
3 |
Великоновосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 |
Донецька |
Биебіньш Михайло |
5 |
63 |
3 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІ ступенів №2 |
Донецька |
Биканова Поліна |
5 |
63 |
3 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІ ступенів №2 |
Донецька |
Громов Микола |
5 |
63 |
3 |
Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.О.А.Тризни |
Харківська |
Ільютченко Поліна |
5 |
63 |
3 |
Міньківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» |
Донецька |
Косогова Євгенія |
5 |
63 |
3 |
Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.О.А.Тризни |
Харківська |
Крошка Ніколь |
5 |
63 |
3 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІ ступенів №2 |
Донецька |
Куліш Єлизавета |
5 |
63 |
3 |
Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.О.А.Тризни |
Харківська |
Куценко Анна |
5 |
63 |
3 |
Южненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Парафіївської селищної ради |
Чернігівська |
Лукашевський Роман |
5 |
63 |
3 |
Краматорська ЗОШ І – ІІІ ступенів №10 з профільним навчанням Краматорської міської ради Донецької області |
Донецька |
П‘ятковська Альбіна |
5 |
63 |
3 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІ ступенів №2 |
Донецька |
Пайзяк Максим |
5 |
63 |
3 |
Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК № 1 імені М.М. Коцюбинського |
Дніпропетровська |
Романов Кирило |
5 |
63 |
3 |
Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.О.А.Тризни |
Харківська |
Ткачов Єгор |
5 |
63 |
3 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІ ступенів №2 |
Донецька |
Бабічева Катерина |
5 |
60 |
3 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІ ступенів №2 |
Донецька |
Онойко Едуард |
5 |
60 |
3 |
Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК № 1 імені М.М. Коцюбинського |
Дніпропетровська |
Санжаровський Богдан |
5 |
60 |
3 |
Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.О.А.Тризни |
Харківська |
Соболев Артур |
5 |
60 |
3 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІ ступенів №2 |
Донецька |
Биков Олексій |
5 |
57 |
3 |
ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. О. Ковча» |
Львівська |
Бондар Ольга |
5 |
57 |
3 |
Павлівській ЗЗСО І – ІІІ ступенів Арцизької районної ради |
Одеська |
Дігтяренко Анна |
5 |
57 |
3 |
Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Донецька |
Фокін Артур |
5 |
57 |
3 |
Орільська ЗОШ I-III ступенів Лозівської районної ради Харківської області |
Харківська |
Жук Олександра |
5 |
54 |
3 |
Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.О.А.Тризни |
Харківська |
Моргунова Анастасія |
5 |
54 |
3 |
Тарасівський НВК І-ІІІ ступенів Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області |
Донецька |
Рахімов Амір |
5 |
54 |
3 |
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Лисичанського Попаснянської районної ради Луганської області |
Луганська |
Спільник Карина |
5 |
54 |
3 |
ОЗ Васильківський НВК №1 ім. М. М. Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» |
Дніпропетровська |
Горбуля Олександр |
5 |
52 |
3 |
КЗ "Маріупольський міський НВК "Гімназія-школа" №27 Маріупольської міської ради Донецької області" |
Донецька |
Доценко Нікіта |
5 |
52 |
3 |
Новотошківський НВК «ЗНЗ I-III ступенів – ДНЗ (ясла-садок)»№10 Попаснянської районної ради Луганської області |
Луганська |
Качало Валентин |
5 |
52 |
3 |
Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Київська |
Костинян Магдалена |
5 |
52 |
3 |
Ропчанський НВК |
Чернівецька |
Куценко Максим |
5 |
52 |
3 |
Южненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Парафіївської селищної ради |
Чернігівська |
Польовенко Анна |
5 |
52 |
3 |
Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Київська |
Армакулесій Анна-Марія |
5 |
51 |
3 |
Ропчанський НВК |
Чернівецька |
Босенко Роман |
5 |
51 |
3 |
Кобзівський НВК (ЗЗСО І – ІІ ступенів – ЗДО) Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області |
Харківська |
Глазиріна Діана |
5 |
51 |
3 |
Музичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Київська |
Гулякіна Вероніка |
5 |
51 |
3 |
Слов'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Слов'янської міської ради Донецької області |
Донецька |
Качурін Михайло |
5 |
51 |
3 |
Попаснянська багатопрофільна гімназія №25 |
Луганська |
Куцан Олександр |
5 |
51 |
3 |
Кобзівський НВК (ЗЗСО І – ІІ ступенів – ЗДО) Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області |
Харківська |
Петрашин Максим |
5 |
51 |
3 |
КЗ "Маріупольський міський НВК "Гімназія-школа" №27 Маріупольської міської ради Донецької області" |
Донецька |
Поляк Марія |
5 |
51 |
3 |
ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. О. Ковча» |
Львівська |
Родзінська Анастасія |
5 |
51 |
3 |
Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Київська |
Рябова Софія |
5 |
51 |
3 |
Мирноградська ЗОШ І-ІІ ступенів № 4 |
Донецька |
Слончук Віталій |
5 |
51 |
3 |
Новоселидівська ЗОШ І-ІІ ступенів |
Донецька |
Чагіна Дарія |
5 |
51 |
3 |
Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Київська |
Белякова Анастасія |
5 |
50 |
3 |
Парасковіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Соледарської міської ради Донецької області |
Донецька |
Гончаров Данило |
5 |
50 |
3 |
Попаснянська багатопрофільна гімназія №25 |
Луганська |
Гулько Варвара |
5 |
50 |
3 |
Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Київська |
Демченко Дар’я |
5 |
50 |
3 |
ЗОШ I-III ступенів № 3 Покровської міської ради Донецької області |
Донецька |
Калін Олівія |
5 |
50 |
3 |
Херсонська ЗОШ I-II ступенів № 16 із вивченням мов національних меншин Херсонської міської ради |
Херсонська |
Козій Олександр |
5 |
50 |
3 |
Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Київська |
Крайній Гліб |
5 |
50 |
3 |
Попаснянська багатопрофільна гімназія №25 |
Луганська |
Марцюняк Руслан |
5 |
50 |
3 |
КЗ «Межиріцька ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2» |
Дніпропетровська |
Меглей Іван |
5 |
50 |
3 |
Ропчанський НВК |
Чернівецька |
Посіренін Орест |
5 |
50 |
3 |
Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Київська |
Садовнича Даша |
5 |
50 |
3 |
Попаснянська багатопрофільна гімназія №25 |
Луганська |
Тремба Захар |
5 |
50 |
3 |
Софіївський НВК |
Донецька |
Хацько Ірина |
5 |
50 |
3 |
Новоселидівська ЗОШ І-ІІ ступенів |
Донецька |
Чуфищук Софія |
5 |
50 |
3 |
Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Київська |
Шаманський Антон |
5 |
50 |
3 |
Саливінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Київська |