Шкільний портал
Четвер, 17.10.2019, 21:05
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Результати конкурсу "Я - козацького роду 2018 ". 5 класРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 71
Статистика

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0

5 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду 2018!"

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в залежності від кількості набраних балів.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область
І місце
Чехун Ірина 5 100 1 Малютянська ЗОШ І-ІІ ступенів Києво-Святошинської РДА Київської області Київська
Куделя Анастасія 5 96 1 Малютянська ЗОШ І-ІІ ступенів Києво-Святошинської РДА Київської області Київська
Мохненко Семен 5 96 1 Портовська ЗОШ Донецька
Сергєєва Софія 5 96 1 Добропільський НВК «СШ І – ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів – ДНЗ» Добропільської міської ради  Донецька
Пархоменко Єгор 5 94 1 КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 імені Д. Турбіна, м. Суми, Сумської області Сумська 
Різніченко Віолетта 5 94 1 Першотравенська філія «Мар’є – Дмитрівська ОЗОШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровська
Степаненко Юлія 5 94 1 Софіївський НВК Донецька
Анасейчук Вікторія 5 93 1 Золотоколодязянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька
Гордяк Дмитро 5 93 1 КЗО « Райпільська ЗШ І – ІІІ ступенів»  Межівської  селищної ради» Дніпропетровська
Мотлюк Олена 5 93 1 ЗОШ І-ІІ ступенів с. Нивиці Львівська 
Немшилов Дмитро 5 93 1 КЗО «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»МСР» Дніпропетровська
Скоропад Вадим 5 93 1 Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Таран Максим 5 93 1 КЗО « Райпільська ЗШ І – ІІІ ступенів»  Межівської  селищної ради» Дніпропетровська
Семко Микола 5 92 1 Раківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонська
Строган Максим 5 92 1 Софіївський НВК Донецька
Бурдельний Данило 5 91 1 ЗОШ I-III ступенів № 3 Покровської міської ради Донецької області  Донецька 
Микитюк Валерія 5 91 1 Федорівський  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ»  імені Г.Т.Берегового Полтавська
Пилат Наталя 5 91 1 ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. О. Ковча» Львівська
Пилипенко Артур 5 91 1 ЗЗСО І-ІІ ступенів № 18 ВЦА міста Торецьк Донецька
Фалін Артем 5 91 1 ЗЗСО І-ІІ ступенів № 18 ВЦА міста Торецьк Донецька
Афоніна Анастасія 5 90 1 НВК «Святошинська гімназія» Київська
Василенко Максим 5 90 1 КЗ «Черкаський навчально-реабілітаційний центр «Країна добра Черкаської обласної ради» Черкаська
Вороніна Тетяна 5 90 1 НВК «Святошинська гімназія» Київська
Гаврилов Владислав 5 90 1 Портовська ЗОШ Донецька
Гайдаржи Іван 5 90 1 Павлівській ЗЗСО І – ІІІ ступенів Арцизької районної ради  Одеська
Гейченко Олександр 5 90 1 Софіївський НВК Донецька
Єгоренко Ярослав 5 90 1 Орільська ЗОШ I-III ступенів Лозівської районної ради Харківської області Харківська
Захаров Михайло 5 90 1 ЗОШ I-III ступенів № 3 Покровської міської ради Донецької області  Донецька 
Ігнатенко Кирило 5 90 1 Портовська ЗОШ Донецька
Ковальчук Данііл 5 90 1 НВК «Святошинська гімназія» Київська
Корума Вадим 5 90 1 Софіївський НВК Донецька
Курасова Вікторія 5 90 1 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Раззакова Діана 5 90 1 Малютянська ЗОШ І-ІІ ступенів Києво-Святошинської РДА Київської області Київська
Сівченко Крістіна 5 90 1 Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Хрипко Давид 5 90 1 Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Черкаська
ІІ місце
Квятковський Данііл 5 88 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІ ступенів №2 Донецька
Клеумуш Ерік 5 88 2 КЗ «Маріупольський НВК «Ліцей-школа № 14» Маріупольської міської ради Донецької області Донецька
Лукашенко Анастасія 5 88 2 Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Скрипник Данило 5 88 2 КЗО «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»МСР» Дніпропетровська
Шпильовий Артем 5 88 2 Раківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонська
Бобрик Даніїл 5 87 2 Орільська ЗОШ I-III ступенів Лозівської районної ради Харківської області Харківська
Іванніков Олексій 5 87 2 Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Черкаська
Козятник Андрій 5 87 2 Малютянська ЗОШ І-ІІ ступенів Києво-Святошинської РДА Київської області Київська
Мокієнко Єлизавета 5 87 2 Федорівський  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ»  імені Г.Т.Берегового Полтавська
Новохатський Ілля 5 87 2 КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» №28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Попсуйко Ольга 5 87 2 Борщівська ЗОШ І –ІІІ ст.ім. Я. П. Горошка Тернопільська
Сазонов Марк 5 87 2 Портовська ЗОШ Донецька
Сеньчук Тетяна 5 87 2 ЗОШ І-ІІ ступенів с. Нивиці Львівська 
Сівков Кирило 5 87 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Биндю Артем 5 84 2 Ропчанський НВК  Чернівецька
Боднарчук Діана 5 84 2 ЗОШ І-ІІ ступенів с. Нивиці Львівська 
Боруцька Валентина 5 84 2 ЗОШ І-ІІ ступенів с. Нивиці Львівська 
Жовтобрюх Віолетта 5 84 2 Майська філія І-ІІ ступенів КОЗО “Кислянська опорна школа І-ІІІ ступенів” Дніпропетровська
Коваленко Ева 5 84 2 Портовська ЗОШ Донецька
Козлова Наталія 5 84 2 Портовська ЗОШ Донецька
Мігов Іван 5 84 2 Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Одеська 
Паюл Нікіта 5 84 2 Майська філія І-ІІ ступенів КОЗО “Кислянська опорна школа І-ІІІ ступенів” Дніпропетровська
Раба Юлія 5 84 2 ЗОШ І-ІІ ступенів с. Нивиці Львівська 
Сосова Зоя 5 84 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів № 18 ВЦА міста Торецьк Донецька
Таран Анна 5 84 2 Хрестищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Красноградської районної ради Харківської області Харківська
Тімченко Софія 5 84 2 Золотопрудська ЗОШ І – ІІІ ступенів Донецька
Федосєєва Вікторія 5 84 2 Криворізька ЗОШ І-ІІ ступенів №76 Дніпропетровська
Філатов Олександр 5 84 2 НВК «Святошинська гімназія» Київська
Шавловська Віолетта 5 84 2 Павлівській ЗЗСО І – ІІІ ступенів Арцизької районної ради  Одеська
Щербина Матвій 5 84 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІ ступенів №2 Донецька
Гораш Крістіна 5 83 2 Ропчанський НВК  Чернівецька
Сирош Катерина 5 82 2 Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Снігірь Рената 5 82 2 Раківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонська
Бродовська Дар’я 5 81 2 НВК «Святошинська гімназія» Київська
Василенко Артем 5 81 2 ТОВ «Київська загальноосвітня приватна школа І-ІІІ ступенів «Британська міжнародна школа-Київ» Київська
Даниленко Поліна 5 81 2 Волноваська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 Донецька
Дебіляк Каріна 5 81 2 Павлівській ЗЗСО І – ІІІ ступенів Арцизької районної ради  Одеська
Дреботій Вікторія 5 81 2 Плугівський НВК І – ІІІ ступенів Львівська
Зоненко Тарас 5 81 2 Привільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаської селищної ради Донецька
Карпенко Каміла 5 81 2 ОЗ Васильківський НВК №1 ім. М. М. Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ»    Дніпропетровська
Кушнір Анна 5 81 2 Золотопрудська ЗОШ І – ІІІ ступенів Донецька
Мельник Роман 5 81 2 Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Черкаська
Огіренко Єлизавета 5 81 2 Хрестищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Красноградської районної ради Харківської області Харківська
Озаринський Владислав 5 81 2 Кам’янський НВК «ЗОШ І –ІІ ступенів – ДНЗ» Одеська
Паламарчук Дмитро 5 81 2 Кам’янський НВК «ЗОШ І –ІІ ступенів – ДНЗ» Одеська
Пасєка Олег 5 81 2 Борщівська ЗОШ І –ІІІ ст.ім. Я. П. Горошка Тернопільська
Полторацька Юліана 5 81 2 Майська філія І-ІІ ступенів КОЗО “Кислянська опорна школа І-ІІІ ступенів” Дніпропетровська
Прокопенко Уляна 5 81 2 Майська філія І-ІІ ступенів КОЗО “Кислянська опорна школа І-ІІІ ступенів” Дніпропетровська
Рассулова Вікторія 5 81 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Бахмутської міської ради Донецької області Донецька
Юзвин Олег 5 81 2 Плугівський НВК І – ІІІ ступенів Львівська
Воловіков Антон 5 80 2 Новокочубеївська ЗОШ І – ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області Полтавська
Даскалюк Лакріміоара 5 80 2 Ропчанський НВК  Чернівецька
Войталюк Вероніка 5 78 2 Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Горбач Лілія 5 78 2 Южненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Парафіївської селищної ради Чернігівська
Мельниченко Ростислав 5 78 2 Майська філія І-ІІ ступенів КОЗО “Кислянська опорна школа І-ІІІ ступенів” Дніпропетровська
Піддубна Анастасія 5 78 2 Першотравенська філія «Мар’є – Дмитрівська ОЗОШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровська
Полосенко Еліна 5 78 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів № 18 ВЦА міста Торецьк Донецька
Сильченко Дмитро 5 78 2 Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Краматорської міської ради Донецька
Смирнова Анастасія 5 78 2 Лисівська ЗОШ І – ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області Донецька
Чуба Анжеліка 5 78 2 Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Черкаська
Алієв Артем 5 76 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІ ступенів №2 Донецька
Лакіза Дарина 5 76 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІ ступенів №2 Донецька
Ананьєв Роберт 5 75 2 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №127 імені Г.К. Жукова Харківської міської ради Харківської області Харківська
Мельничук Єлизавета 5 75 2 НВК «Святошинська гімназія» Київська
Різник Владислав 5 75 2 Лисівська ЗОШ І – ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області Донецька
Смирнова Валерія 5 75 2 Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Федорова Анастасія 5 75 2 Добропільський НВК «СШ І – ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів – ДНЗ» Добропільської міської ради  Донецька
Хуторянська Катерина 5 75 2 КЗО « Райпільська ЗШ І – ІІІ ступенів»  Межівської  селищної ради» Дніпропетровська
Чайка Ксенія 5 75 2 Павлівській ЗЗСО І – ІІІ ступенів Арцизької районної ради  Одеська
Білозір Василина 5 72 2 Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Черкаська
Боков Вадим 5 72 2 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №127 імені Г.К. Жукова Харківської міської ради Харківської області Харківська
Броварська Єлизавета 5 72 2 Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Бутко Зоряна 5 72 2 Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Черкаська
Гойко Крістіна 5 72 2 Краматорська ЗОШ І – ІІІ ступенів №10 з профільним навчанням Краматорської міської ради Донецької області Донецька
Деревянченко Яна 5 72 2 Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Дідура Анна 5 72 2 Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Черкаська
Іванова Антоніна 5 72 2 Новоселидівська ЗОШ І-ІІ ступенів Донецька
Клименко Анастасія 5 72 2 Волноваська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 Донецька
Козинець Володимир 5 72 2 ЗОШ I-III ступенів № 3 Покровської міської ради Донецької області  Донецька 
Коломанич Владислав 5 72 2 Великоновосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Кравцов Олександр 5 72 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Бахмутської міської ради Донецької області Донецька
Малімон Данило 5 72 2 Добропільський НВК «СШ І – ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів – ДНЗ» Добропільської міської ради  Донецька
Парпан Поліна 5 72 2 Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Приходько Юлія 5 72 2 Орільська ЗОШ I-III ступенів Лозівської районної ради Харківської області Харківська
Четова Поліна 5 72 2 Волноваська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 Донецька
Ярошенко Вадим 5 72 2 Золотопрудська ЗОШ І – ІІІ ступенів Донецька
Бастричева Катерина 5 71 2 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.О.А.Тризни Харківська
Бородіна Ольга 5 70 2 ЗОШ I-III ступенів № 3 Покровської міської ради Донецької області  Донецька 
Кондратюк Даніїл 5 70 2 Музичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Корсун Анна 5 70 2 Парасковіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Соледарської міської ради Донецької області Донецька
Крутоголовий Дмитро 5 70 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Лисичанського Попаснянської районної ради Луганської області Луганська
Сараєва Марія 5 70 2 КЗ "Маріупольський міський НВК "Гімназія-школа" №27 Маріупольської міської ради Донецької області" Донецька
Сорока Єгор 5 70 2 Добропільський НВК «СШ І – ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів – ДНЗ» Добропільської міської ради  Донецька
Старовецька Софія 5 70 2 Слов’янська  ЗОШ І-ІІІ ст.№8 Донецька
ІІІ місце
Ворона Микита 5 69 3 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №127 імені Г.К. Жукова Харківської міської ради Харківської області Харківська
Григоренко Надія 5 69 3 ОЗ Васильківський НВК №1 ім. М. М. Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ»    Дніпропетровська
Злоба Сергій 5 69 3 Великоновосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Костенко Юлія 5 69 3 ОЗ Васильківський НВК №1 ім. М. М. Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ»    Дніпропетровська
Фесенко Михайло 5 69 3 Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Краматорської міської ради Донецька
Авраменко Ганна 5 66 3 Тарасівський НВК І-ІІІ ступенів Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області Донецька 
Гордієнко Дар’я 5 66 3 Волноваська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 Донецька
Жукова Діана 5 66 3 Орільська ЗОШ I-III ступенів Лозівської районної ради Харківської області Харківська
Шира Артем 5 66 3 Великоновосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Биебіньш Михайло 5 63 3 Бахмутська ЗОШ І-ІІ ступенів №2 Донецька
Биканова Поліна 5 63 3 Бахмутська ЗОШ І-ІІ ступенів №2 Донецька
Громов Микола 5 63 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.О.А.Тризни Харківська
Ільютченко Поліна 5 63 3 Міньківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»  Донецька
Косогова Євгенія 5 63 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.О.А.Тризни Харківська
Крошка Ніколь 5 63 3 Бахмутська ЗОШ І-ІІ ступенів №2 Донецька
Куліш Єлизавета 5 63 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.О.А.Тризни Харківська
Куценко Анна 5 63 3 Южненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Парафіївської селищної ради Чернігівська
Лукашевський Роман 5 63 3 Краматорська ЗОШ І – ІІІ ступенів №10 з профільним навчанням Краматорської міської ради Донецької області Донецька
П‘ятковська Альбіна 5 63 3 Бахмутська ЗОШ І-ІІ ступенів №2 Донецька
Пайзяк Максим 5 63 3 Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК № 1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровська
Романов Кирило 5 63 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.О.А.Тризни Харківська
Ткачов Єгор 5 63 3 Бахмутська ЗОШ І-ІІ ступенів №2 Донецька
Бабічева Катерина 5 60 3 Бахмутська ЗОШ І-ІІ ступенів №2 Донецька
Онойко Едуард 5 60 3 Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК № 1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровська
Санжаровський Богдан 5 60 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.О.А.Тризни Харківська
Соболев Артур 5 60 3 Бахмутська ЗОШ І-ІІ ступенів №2 Донецька
Биков Олексій 5 57 3 ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. О. Ковча» Львівська
Бондар Ольга 5 57 3 Павлівській ЗЗСО І – ІІІ ступенів Арцизької районної ради  Одеська
Дігтяренко Анна 5 57 3 Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Фокін Артур 5 57 3 Орільська ЗОШ I-III ступенів Лозівської районної ради Харківської області Харківська
Жук Олександра 5 54 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.О.А.Тризни Харківська
Моргунова Анастасія 5 54 3 Тарасівський НВК І-ІІІ ступенів Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області Донецька 
Рахімов Амір 5 54 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Лисичанського Попаснянської районної ради Луганської області Луганська
Спільник Карина 5 54 3 ОЗ Васильківський НВК №1 ім. М. М. Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ»    Дніпропетровська
Горбуля Олександр 5 52 3 КЗ "Маріупольський міський НВК "Гімназія-школа" №27 Маріупольської міської ради Донецької області" Донецька
Доценко Нікіта 5 52 3 Новотошківський НВК «ЗНЗ I-III ступенів – ДНЗ (ясла-садок)»№10 Попаснянської районної ради Луганської області Луганська
Качало Валентин 5 52 3 Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Костинян Магдалена 5 52 3 Ропчанський НВК  Чернівецька
Куценко Максим 5 52 3 Южненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Парафіївської селищної ради Чернігівська
Польовенко Анна 5 52 3 Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Армакулесій Анна-Марія 5 51 3 Ропчанський НВК  Чернівецька
Босенко Роман 5 51 3 Кобзівський НВК (ЗЗСО І – ІІ ступенів – ЗДО) Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області Харківська
Глазиріна Діана 5 51 3 Музичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Гулякіна Вероніка 5 51 3 Слов'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Слов'янської  міської ради Донецької області Донецька
Качурін Михайло 5 51 3 Попаснянська багатопрофільна гімназія №25 Луганська
Куцан Олександр 5 51 3 Кобзівський НВК (ЗЗСО І – ІІ ступенів – ЗДО) Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області Харківська
Петрашин Максим 5 51 3 КЗ "Маріупольський міський НВК "Гімназія-школа" №27 Маріупольської міської ради Донецької області" Донецька
Поляк Марія 5 51 3 ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. О. Ковча» Львівська
Родзінська Анастасія 5 51 3 Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Рябова Софія 5 51 3 Мирноградська ЗОШ І-ІІ ступенів № 4 Донецька 
Слончук Віталій 5 51 3 Новоселидівська ЗОШ І-ІІ ступенів Донецька
Чагіна Дарія 5 51 3 Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Белякова Анастасія 5 50 3 Парасковіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Соледарської міської ради Донецької області Донецька
Гончаров Данило 5 50 3 Попаснянська багатопрофільна гімназія №25 Луганська
Гулько Варвара 5 50 3 Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Демченко Дар’я 5 50 3 ЗОШ I-III ступенів № 3 Покровської міської ради Донецької області  Донецька 
Калін Олівія 5 50 3 Херсонська ЗОШ I-II ступенів № 16 із вивченням мов національних меншин  Херсонської міської ради  Херсонська
Козій Олександр 5 50 3 Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Крайній Гліб 5 50 3 Попаснянська багатопрофільна гімназія №25 Луганська
Марцюняк Руслан 5 50 3 КЗ «Межиріцька ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2» Дніпропетровська
Меглей Іван 5 50 3 Ропчанський НВК  Чернівецька
Посіренін Орест 5 50 3 Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Садовнича Даша 5 50 3 Попаснянська багатопрофільна гімназія №25 Луганська
Тремба Захар  5 50 3 Софіївський НВК Донецька
Хацько Ірина 5 50 3 Новоселидівська ЗОШ І-ІІ ступенів Донецька
Чуфищук Софія 5 50 3 Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Шаманський Антон 5 50 3 Саливінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2019