Шкільний портал
Четвер, 20.01.2022, 09:21
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 2 клас. Результати конкурсу "Я - Людина!" 2021 рік. Шкільний порталРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 188
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

2 клас. 

Результати конкурсу "Я - Людина!" 2021 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище та ім'я Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
І місце
Баджаков Денис 2 90 1 Семенівська ЗОШ І-ІІ ступеня Одеської області Одеська с. Семенівка
Барсименко Діана 2 94 1 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» Дівичківської сільської ради Дівичківської ТГ Київської області Київська  с. Дівички
Бегаєв Матвій 2 90 1 Острожанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська с. Острожани
Березовський Данило 2 94 1 СЗШ І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району  Полтавської області Полтавська  м. Горішні Плавні
Бержанін Михайло 2 90 1 Сіверська гімназія №3 Бахмутського району Донецької області Донецька м. Сіверськ
Бобриш Марк 2 94 1 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» Дівичківської сільської ради Дівичківської ТГ Київської області Київська  с. Дівички
Богаєвська Єлізавета 2 90 1 Вінницький приватний православний НВК святого Миколая Вінницька м. Вінниця
Булигіна Євгенія 2 90 1 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Привілля
Буря Крістіна 2 90 1 Мирненський ЗПЗСО Мирненської селищної ради, Каланчацького району, Херсонської області Херсонська  смт. Мирне
Ванін Богдан 2 90 1 НВК «Миролюбівська ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ» Гродівської селищної ради Покровського району Донецької області Донецька с. Миролюбівка
Васильєв Тимур 2 94 1 CЗШ І-ІІІ ступенів №146 м. Києва   Київ
Ващіліна Кира 2 90 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька  м. Мирноград
Волошин Матвій 2 92 1 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Гривцев Кіріл 2 97 1 Богданівська філія опорного ліцею №1 ім. М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська Богданівка
Гринчук Соломія 2 90 1 Острожанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська с. Острожани
Каланча Іванна 2 90 1 Семенівська ЗОШ І-ІІ ступеня Одеської області Одеська с. Семенівка
Канарьов Богдан 2 92 1 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов  Херсонська м. Херсон
Кисельова Єлизавета 2 90 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька  м. Мирноград
Коваленко Макар 2 92 1 Криворізька ЗОШ I -III ступенів  №23 Дніпропетровської області Дніпрорпетровська  м. Кривий Ріг
Ковальова Таїсія 2 90 1 Зайцівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Донецької області Донецька с. Зайцеве
Красніков Антон 2 90 1 Семенівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Семенівської сільської ради Мелітопольської районної ради Запорізької області Запорізька  c. Семенівка
Курінний Михайло 2 97 1 Іларіонівський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська смт Іларіонове
Лебедєва Валерія 2 92 1 Криворізька ЗОШ I -III ступенів  №23 Дніпропетровської області Дніпрорпетровська  м. Кривий Ріг
Майборода Вероніка 2 90 1 Саливінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Саливонки
Масалова Наталія 2 94 1 Іларіонівський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська смт Іларіонове
Мельнікова Марія 2 92 1 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Мишенюк Катерина 2 92 1 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» Дівичківської сільської ради Дівичківської ТГ Київської області Київська  с. Дівички
Мороз Олександр 2 94 1 CЗШ І-ІІІ ступенів №146 м. Києва   Київ
Нікуліна Марія 2 90 1 Філія Веселівська гімназія Красівського ліцею Новопільської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Веселе
Пастухов Єгор 2 90 1 Філія Веселівська гімназія Красівського ліцею Новопільської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Веселе
Пелехатий Олександр 2 92 1 Іларіонівський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська смт Іларіонове
Перцов Олександр 2 100 1 Штепівський ЗЗСО Лебединської міської ради Сумської області Сумська Штепівка
Петров Михайло 2 92 1 Криворізька ЗОШ I -III ступенів  №23 Дніпропетровської області Дніпрорпетровська  м. Кривий Ріг
Піддубна Анастасія 2 97 1 Богданівська філія опорного ліцею №1 ім. М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська Богданівка
Повстянко Іоанн 2 90 1 КЗ «Середня загальноосвітня школа №23» м. Кам`янське Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Кам`янське
Понзель Валерія 2 100 1 Богданівська філія опорного ліцею №1 ім. М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська Богданівка
Пухляр Іван 2 90 1 Добровеличківський ліцей "Інтелект" Кіровоградської області Кіровоградська Добровеличківка
Ревенко Ілля 2 90 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька  м. Мирноград
Різник Мирон 2 90 1 Шилівська філія Добропільського ОЗО «Шилівська початкова школа – заклад дошкільної освіти» Криворізької сільської ради Донецької області Донецька с. Шилівка
Роговий Микита 2 92 1 Іларіонівський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська смт Іларіонове
Романенко Ірина 2 90 1 Можняківський ліцей Білолуцької селищної ради Луганської області Луганська с. Можняківка
Столяр Тимур 2 90 1 ЗЗСО «Писарівська гімназія» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Писарівка
Тимченко Аліса 2 94 1 Богданівська філія опорного ліцею №1 ім. М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська Богданівка
Успенська Анастасія 2 94 1 КЗ «Великопроходівський ліцей» Дергачівської міської ради Харківської області Харківська с. Великі Проходи
Хмара Давид 2 90 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька  м. Мирноград
Чорнова Аліна 2 97 1 Богданівська філія опорного ліцею №1 ім. М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська Богданівка
Шишко Максим 2 97 1 Харківська ЗОШ I-III ступенів №111 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Ярош Кароліна 2 100 1 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» Дівичківської сільської ради Дівичківської ТГ Київської області Київська  с. Дівички
ІІ місце
Алексєєв Микола 2 88 2 КЗ «Новокраснівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікольської селищної ради Донецької області» Донецька с. Новокраснівка
Андрусяк Варвара 2 84 2 Богородчанський ліцей №2 Івано-Франківської області Івано-Франківська Богородчани
Анікалов Станіслав 2 73 2 Семенівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Семенівської сільської ради Мелітопольської районної ради Запорізької області Запорізька  c. Семенівка
Біловодський Іван 2 72 2 Добровеличківський ліцей "Інтелект" Кіровоградської області Кіровоградська Добровеличківка
Білоусов Гліб 2 82 2 КЗ «Новокраснівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікольської селищної ради Донецької області» Донецька с. Новокраснівка
Бондарева Аліна 2 75 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька  м. Мирноград
Боярчук Максим 2 74 2 Майдан-Липненська гімназія Колківської селищної ради Волинської області Волинська  Майдан-Липненський
Будзінський Богдан 2 71 2 Острожанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська с. Острожани
Бурда Анастасія 2 74 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька  м. Мирноград
Буркун-Луганський Дем'ян 2 71 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30» Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Буряк Дар'я 2 76 2 Мирненський ЗПЗСО Мирненської селищної ради, Каланчацького району, Херсонської області Херсонська  смт. Мирне
Васильєва Єлизавета 2 82 2 Харківська ЗОШ I-III ступенів №111 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Весєлова Алла 2 87 2 Мирненський ЗПЗСО Мирненської селищної ради, Каланчацького району, Херсонської області Херсонська  смт. Мирне
Воробйов Роман 2 73 2 Семенівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Семенівської сільської ради Мелітопольської районної ради Запорізької області Запорізька  c. Семенівка
Гаврищук Софія 2 84 2 КЗ "Кожухівський ЗЗСО I-III ступенів" Хмільницької міської ради Вінницької області Вінницька с. Кожухів
Гарбуз Оксана 2 79 2 Філія Веселівська гімназія Красівського ліцею Новопільської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Веселе
Гомілко Марія 2 79 2 КЗ "Станція юних техніків" Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Кам’янське
Гончаренко Вадим 2 79 2 КЗ «Новокраснівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікольської селищної ради Донецької області» Донецька с. Новокраснівка
Горб Анастасія 2 84 2 Іларіонівський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська смт Іларіонове
Гордєєв Сергій 2 70 2 Добровеличківський ліцей "Інтелект" Кіровоградської області Кіровоградська Добровеличківка
Губанов Ярослав 2 85 2 Іларіонівський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська смт Іларіонове
Гула Анна 2 89 2 Криворізька ЗОШ I -III ступенів  №23 Дніпропетровської області Дніпрорпетровська  м. Кривий Ріг
Дем'яненко Богдан 2 74 2 Сіверська гімназія №3 Бахмутського району Донецької області Донецька Місто Сіверськ
Журавльов Гліб 2 89 2 Голопристанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Голопристанської міської ради Херсонської області Херсонська  м. Гола Пристань
Заліщук Ганна 2 76 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №23» м. Кам`янське Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Кам`янське
Зароченцева Поліна 2 84 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Привілля
Іващенко Аріна 2 71 2 Вінницький приватний православний НВК святого Миколая Вінницька м. Вінниця
Іожица Катерина 2 71 2 Мирненський ЗПЗСО Мирненської селищної ради, Каланчацького району, Херсонської області Херсонська  смт. Мирне
Качмар Анна 2 79 2 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов  Херсонська м. Херсон
Кернос Єлизавета 2 76 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька  м. Мирноград
Киризлєєв Дмитро 2 70 2 Семенівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Семенівської сільської ради Мелітопольської районної ради Запорізької області Запорізька  c. Семенівка
Кисельов Дамір 2 71 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №23» м. Кам`янське Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Кам`янське
Кобець Ольга 2 84 2 Мирненський ЗПЗСО Мирненської селищної ради, Каланчацького району, Херсонської області Херсонська  смт. Мирне
Ковальова Ліана 2 72 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька  м. Мирноград
Ковтонюк Ольга 2 87 2 Мирненський ЗПЗСО Мирненської селищної ради, Каланчацького району, Херсонської області Херсонська  смт. Мирне
Комендант Даша 2 87 2 Семенівська ЗОШ І-ІІ ступеня Одеської області Одеська с. Семенівка
Коробська Злата 2 84 2 КЗ «Станція юних техніків» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське 
Кравченко Анастасія 2 89 2 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Кривенко Дмитро 2 89 2 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Кріцак Мирослав 2 76 2 Богородчанський ліцей №2 Івано-Франківської області Івано-Франківська Богородчани
Кулешова Ірина 2 70 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька  м. Мирноград
Куценко Кіра 2 79 2 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов  Херсонська м. Херсон
Лісецька Ніна 2 70 2 Немичинецька ЗОШ І-ІІ ступенів Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області Хмельницька с. Немичинці
Лозова Дар’я 2 71 2 Догмарівський ЗЗСО Генічеської міської ради Херсонської області Херсонська Догмарівка
Лясковський Нікон 2 74 2 КЗ "Кожухівський ЗЗСО I-III ступенів" Хмільницької міської ради Вінницької області Вінницька с. Кожухів
Ляшенко Валерія 2 87 2 Семенівська ЗОШ І-ІІ ступеня Одеської області Одеська с. Семенівка
Мавунгу Альміра 2 87 2 Вінницький приватний православний НВК святого Миколая Вінницька м. Вінниця
Максименко Злата 2 84 2 CЗШ І-ІІІ ступенів №146 м. Києва   Київ
Манжалій Єлизавета 2 84 2 СЗШ І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району  Полтавської області Полтавська  м. Горішні Плавні
Марченко Аріна 2 71 2 ЗОШ I-III ступенів №9 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Матківський Іван 2 79 2 Сіверська гімназія №3 Бахмутського району Донецької області Донецька м. Сіверськ
Матюхін Ілля 2 76 2 КЗ «Станція юних техніків» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Кам’янське
Мельников Олександр 2 89 2 Криворізька ЗОШ I -III ступенів  №23 Дніпропетровської області Дніпрорпетровська  м. Кривий Ріг
Мокійчук Софія 2 74 2 Майдан-Липненська гімназія Колківської селищної ради Волинської області Волинська  Майдан-Липненський
Набойченко Володимир 2 89 2 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Панчева Анастасія 2 84 2 Семенівська ЗОШ І-ІІ ступеня Одеської області Одеська с. Семенівка
Полохач Назар 2 72 2 КЗ «Ліцей №19» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Порицький Ярослав 2 82 2 КЗ "Кожухівський ЗЗСО I-III ступенів" Хмільницької міської ради Вінницької області Вінницька с. Кожухів
Рибаков Михайло 2 70 2 Острожанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська с. Острожани
Рибаков Олексій 2 73 2 Семенівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Семенівської сільської ради Мелітопольської районної ради Запорізької області Запорізька  c. Семенівка
Рябодзей Даніїл 2 74 2 Острожанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська с. Острожани
Савонькіна Надія 2 79 2 Філія Веселівська гімназія Красівського ліцею Новопільської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Веселе
Семипетний Гордій 2 74 2 КЗ «Станція юних техніків» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Кам’янське
Сєнцова Мар'яна 2 76 2 Сіверська гімназія №3 Бахмутського району Донецької області Донецька м. Сіверськ
Сліпченко Серафіма 2 74 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №23» м. Кам`янське Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Кам`янське
Случик Олександр 2 76 2 Майдан-Липненська гімназія Колківської селищної ради Волинської області Волинська  Майдан-Липненський
Сорочук Дарина 2 79 2 Майдан-Липненська гімназія Колківської селищної ради Волинської області Волинська  Майдан-Липненський
Субботка Максим 2 70 2 ІІ-Іванівський ліцей Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Харківська с-ще Іванівка
Супроткін Сергій 2 70 2 Нечаянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська Нечаяне
Сухова Олександра 2 70 2 Нечаянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська Нечаяне
Суходавченко Антон 2 82 2 Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням слов’янських мов Київської області Київська  м. Біла Церква
Фенічок Вікторія 2 84 2 ЗЗСО «Писарівська гімназія» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Писарівка
Харченко Яна 2 71 2 Коробівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО» Золотоніської міської ради Черкаської області Черкаська с. Коробівка
Хитрик Тимур 2 76 2 Іларіонівський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська смт Іларіонове
Хірний Тимофій 2 82 2 Іларіонівський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська смт Іларіонове
Царюнова Ангеліна 2 70 2 Саливінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Саливонки
Цуканова Поліна 2 70 2 Філія Веселівська гімназія Красівського ліцею Новопільської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Веселе
Черногоров Олександр 2 74 2 Філія Веселівська гімназія Красівського ліцею Новопільської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Веселе
Чорна Кіра 2 79 2 Сіверська гімназія №3 Бахмутського району Донецької області Донецька м. Сіверськ
Шевцова Анна 2 88 2 КЗ «Новокраснівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікольської селищної ради Донецької області» Донецька с. Новокраснівка
Шевченко Златослава 2 73 2 Саливінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Саливонки
Шевчук Павло 2 79 2 Майдан-Липненська гімназія Колківської селищної ради Волинської області Волинська  Майдан-Липненський
Юзефович Світлана 2 82 2 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Яцук Аліна 2 73 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька  м. Мирноград

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Copyright MyCorp © 2022