Шкільний портал
Четвер, 17.10.2019, 19:45
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Результати конкурсу "Я - козацького роду 2018! ". 8 класРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 71
Статистика

Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0

8 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду 2018!"

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в залежності від кількості набраних балів.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область
І місце
Алтухов Гліб 8 100 1 КЗО « Райпільська ЗШ І – ІІІ ступенів»  Межівської  селищної ради» Дніпропетровська
Меркулов Андрій 8 100 1 КЗО « Райпільська ЗШ І – ІІІ ступенів»  Межівської  селищної ради» Дніпропетровська
Ільницька Діана 8 96 1 Золотоколодязянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька
Павленко Радміла 8 96 1 Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Зичков Максим 8 95 1 Херсонська СШ І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради Херсонська
Румянцева Олеся 8 94 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Донецька
Антоненко Крістіна 8 93 1 КЗО « Райпільська ЗШ І – ІІІ ступенів»  Межівської  селищної ради» Дніпропетровська
Ващенко Марія 8 93 1 КЗ  «СЗШ № 44»  Кам’янської міської ради  Дніпропетровська
Груба Катерина 8 93 1 Кам’янський НВК «ЗОШ І –ІІ ступенів – ДНЗ» Одеська
Іваницький Артур 8 93 1 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Каліновська Катерина 8 93 1 КЗ «НВО № 32 «СЗШ  І-ІІІ ступенів, позашкільний центр «Школа мистецтв» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» Кіровоградська
Кузнецова Наталія 8 93 1 Золотоколодязянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька
Лаврікова Поліна 8 93 1 НВК «Єпіфанівська ЗОШ І-ІІ ст -ДНЗ» Луганська
Лобаш Прохор 8 93 1 КЗ  «СЗШ № 44»  Кам’янської міської ради  Дніпропетровська
Мартинова Ірина 8 93 1 Мангуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Першотравневої районної ради Донецької області Донецька
Романова Софія 8 93 1 КЗ «НВО № 32 «СЗШ  І-ІІІ ступенів, позашкільний центр «Школа мистецтв» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» Кіровоградська
Семенов Андрій 8 93 1 КЗ «НВК «ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів, ліцей «Сокіл», центр позашкільного виховання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» Кіровоградська
Шматько Діана 8 93 1 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Аданая Давид 8 92 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Покровської міської ради Донецької області Донецька
Домантович Юрій 8 92 1 Переходицький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненська 
Звягінцева Олена 8 92 1 Криворізька ЗОШ І-ІІ ступенів №76 Дніпропетровська
Стратан Вікторія 8 92 1 Кам’янський НВК «ЗОШ І –ІІ ступенів – ДНЗ» Одеська
Судаковський Євген 8 92 1 Херсонський академічний ліцей імені О. В. Мішукова ХМР при ХДУ Херсонська
Бублик Артем 8 91 1 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька
Мицько Вікторія 8 91 1 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька
Пащенко Віктор 8 91 1 Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ) Донецька
Приходько Герман 8 91 1 Херсонський академічний ліцей імені О. В. Мішукова ХМР при ХДУ Херсонська
Рєчкіна Уляна 8 91 1 Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ) Донецька
Скулькевич Антон 8 91 1 Херсонський академічний ліцей імені О. В. Мішукова ХМР при ХДУ Херсонська
Хмельницька-Соловей Аделіна 8 91 1 Херсонський академічний ліцей імені О. В. Мішукова ХМР при ХДУ Херсонська
Байрамов Теймур 8 90 1 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Бичкова Софія 8 90 1 Новогродівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7  Донецька 
Білявська Анна 8 90 1 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.О.А.Тризни Харківська
Броваренко Анастасія 8 90 1 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Гєєнко Іван 8 90 1 Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганська
Гірєєва Поліна 8 90 1 Волноваська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 Донецька
Гончаров Дмитро 8 90 1 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька
Горох Антон 8 90 1 Чернігівський колегіум № 11 Чернігівська
Горпинич Валерія 8 90 1 Запорізька ЗОШ I-III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька
Задорожня Анастасія 8 90 1 Криворізька гімназія № 91 Дніпропетровська
Звягінцева Катерина 8 90 1 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.О.А.Тризни Харківська
Луньова Олеся 8 90 1 КЗ «НВО № 32 «СЗШ  І-ІІІ ступенів, позашкільний центр «Школа мистецтв» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» Кіровоградська
Лягуша Марк 8 90 1 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька
Манько Дмитро 8 90 1 Степнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Меглей Іван 8 90 1 Ропчанський НВК  Чернівецька
Мельникова Ірина 8 90 1 Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Павліоглу Владислава 8 90 1 Главанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області Одеська
Поперека Дар' я 8 90 1 Марківська  ЗОШ  І- ІІІ ступенів Донецька
Романов Ярослав 8 90 1 КЗ «НВО № 32 «СЗШ  І-ІІІ ступенів, позашкільний центр «Школа мистецтв» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» Кіровоградська
Свирида Іван 8 90 1 ЗОШ І-ІІ ступенів с. Нивиці Львівська 
Чернух Михайло 8 90 1 Борщівська ЗОШ І –ІІІ ст.ім. Я. П. Горошка Тернопільська
Шляхтенко Іван 8 90 1 Херсонська СШ І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради Херсонська
ІІ місце
Білявська Софія 8 88 2 Музичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Радченко Юрій 8 88 2 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.О.А.Тризни Харківська
Столчнєва Анастасія 8 88 2 КЗ «Межиріцька ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2» Дніпропетровська
Вишневський Богдан 8 87 2 Борщівська ЗОШ І –ІІІ ст.ім. Я. П. Горошка Тернопільська
Воробйова Анастасія 8 87 2 Золотоколодязянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька
Гавришків Ярослав 8 87 2 Гімназія «Гармонія» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола Тернопільська
Ганчук Валентин 8 87 2 Плугівський НВК І – ІІІ ступенів Львівська
Дреботій Андріана 8 87 2 Плугівський НВК І – ІІІ ступенів Львівська
Дугельний Назар 8 87 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Іванько Артем 8 87 2 Федорівський  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ»  імені Г.Т.Берегового Полтавська
Кіндій Богдан 8 87 2 Гімназія «Гармонія» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола Тернопільська
Кондрашов Максим 8 87 2 Богатирська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Донецька
Лєснік Валерія 8 87 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів села Василівка Сокирянського району Чернівецької області Чернівецька
Нікішов Дмитро 8 87 2 Запорізька ЗОШ I-III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька
Омельченко Анастасія 8 87 2 Мангуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Першотравневої районної ради Донецької області Донецька
Рибальченко Анастасія 8 87 2 Мангуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Першотравневої районної ради Донецької області Донецька
Судома Роман 8 87 2 ЗОШ І-ІІ ступенів с. Нивиці Львівська 
Уйбарі Наталія 8 87 2 Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Одеська 
Білоус Вікторія 8 84 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька
Василевич Ярина 8 84 2 Переходицький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненська 
Воронічев Денис 8 84 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів №12 ВЦА міста Торецьк  Донецька 
Гріх Анна 8 84 2 Золотоколодязянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька
Гузенко Дмитро 8 84 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів №12 ВЦА міста Торецьк  Донецька 
Добинда Андрій 8 84 2 Херсонська СШ І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради Херсонська
Колесников Станіслав 8 84 2 Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганська
Луценко Єлизавета 8 84 2 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 58 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Озаринська Каріна 8 84 2 Кам’янський НВК «ЗОШ І –ІІ ступенів – ДНЗ» Одеська
Приходченко Валентин 8 84 2 Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганська
Семеняка Сергій 8 84 2 Шевченківський НВК „ДНЗ – ЗОШ І-ІІІ ступенів” Звенигородської районної ради    Черкаська
Шарапова Надія 8 84 2 Запорізька ЗОШ I-III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька
Шерстобітова Марина 8 84 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів села Василівка Сокирянського району Чернівецької області Чернівецька
Єфременко Діана 8 83 2 Мішково-Погорілівська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Миколаївська
Кульбашник Денис 8 82 2 Марківська  ЗОШ  І- ІІІ ступенів Донецька
Тімофєєва Дар`я 8 82 2 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.О.А.Тризни Харківська
Ткаченко Павло 8 82 2 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.О.А.Тризни Харківська
Бишкін Ігор 8 81 2 Херсонська СШ І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради Херсонська
Василечко Катерина 8 81 2 Гімназія «Гармонія» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола Тернопільська
Вернигора Наталія 8 81 2 Майська філія І-ІІ ступенів КОЗО “Кислянська опорна школа І-ІІІ ступенів” Дніпропетровська
Вихованець Костянтин 8 81 2 Плугівський НВК І – ІІІ ступенів Львівська
Віхаста Анастасія 8 81 2 Плугівський НВК І – ІІІ ступенів Львівська
Лежепеков Андрій 8 81 2 Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Марданян Олександр 8 81 2 Херсонська СШ І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради Херсонська
Мельников Олександр 8 81 2 Школа І-ІІІ ступенів № 217 Дарницького району м. Києва Київська
Мікрух Богдана 8 81 2 Майська філія І-ІІ ступенів КОЗО “Кислянська опорна школа І-ІІІ ступенів” Дніпропетровська
Муравський Віктор 8 81 2 Гімназія «Гармонія» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола Тернопільська
Нестєрова Софія 8 81 2 Новотошківський НВК «ЗНЗ I-III ступенів – ДНЗ (ясла-садок)»№10 Попаснянської районної ради Луганської області Луганська
Паламарчук Дар’я 8 81 2 Кам’янський НВК «ЗОШ І –ІІ ступенів – ДНЗ» Одеська
Платов Ренат 8 81 2 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська
Полуденко Богдан 8 81 2 Гейківська філія ОКНЗ «Софіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровська
Полуденко Богдан 8 81 2 Гейківська філія ОКНЗ «Софіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровська
Тараненко Софія 8 81 2 ТОВ «Київська загальноосвітня приватна школа І-ІІІ ступенів «Британська міжнародна школа-Київ» Київська
Тимченко Назар 8 81 2 КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 імені Д. Турбіна, м. Суми, Сумської області Сумська 
Третяк Анастасія 8 81 2 КЗ «НВО № 32 «СЗШ  І-ІІІ ступенів, позашкільний центр «Школа мистецтв» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» Кіровоградська
Шальнєв Іван 8 81 2 Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганська
Яшкін Маріанна 8 81 2 Гімназія «Гармонія» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола Тернопільська
Петрова Вікторія 8 80 2 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.О.А.Тризни Харківська
Яковенко Софія 8 80 2 Криворізька ЗОШ І-ІІ ступенів №76 Дніпропетровська
Білецький Ярослав 8 78 2 Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ) Донецька
Волошина Софія 8 78 2 НВК «Єпіфанівська ЗОШ І-ІІ ст -ДНЗ» Луганська
Головатая Валерія 8 78 2 КЗ  «СЗШ № 44»  Кам’янської міської ради  Дніпропетровська
Єрмоленко Аліна 8 78 2 Волноваська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 Донецька
Кім Катерина 8 78 2 Херсонський академічний ліцей імені О. В. Мішукова ХМР при ХДУ Херсонська
Ковтун Станіслав 8 78 2 Лисівська ЗОШ І – ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області Донецька
Кожанова Діана 8 78 2 КЗО «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»МСР» Дніпропетровська
Коцюба Вадим 8 78 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька
Курочка Єва 8 78 2 НВК «Єпіфанівська ЗОШ І-ІІ ст -ДНЗ» Луганська
Кутя Андрій 8 78 2 Волноваська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 Донецька
Кучер Назар 8 78 2 Новолатівська СЗШ І-ІІІ ступенів Дніпропетровська
Левенчук Денис 8 78 2 Золотопрудська ЗОШ І – ІІІ ступенів Донецька
Ліньова Юлія 8 78 2 Запорізька ЗОШ I-III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька
Матузка Єлизавета 8 78 2 Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Огір Юрій 8 78 2 КЗ «НВО № 32 «СЗШ  І-ІІІ ступенів, позашкільний центр «Школа мистецтв» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» Кіровоградська
Олешко Роксолана 8 78 2 Волноваська ЗОШ І-ІІІ ступенів   №1 Донецька 
Парій Анастасія 8 78 2 ЗОШ І-ІІ ступенів с. Нивиці Львівська 
Раманюк Діна 8 78 2 Херсонський академічний ліцей імені О. В. Мішукова ХМР при ХДУ Херсонська
Санжаревська Вікторія 8 78 2 Лисівська ЗОШ І – ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області Донецька
Сищенко Денис 8 78 2 Федорівський  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ»  імені Г.Т.Берегового Полтавська
Чорнобай Олег 8 78 2 КЗ  «СЗШ № 44»  Кам’янської міської ради  Дніпропетровська
Яремчук Юлія 8 78 2 Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Судилківської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області Хмельницька
Молчанова Вероніка 8 76 2 Брилівський ЗПЗСО Херсонська
Бєлих Вікторія 8 75 2 НВК «Єпіфанівська ЗОШ І-ІІ ст -ДНЗ» Луганська
Гладка Елизавета 8 75 2 КЗ  «СЗШ № 44»  Кам’янської міської ради  Дніпропетровська
Годлевська Олена 8 75 2 Волноваська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 Донецька
Гуменюк Світлана 8 75 2 Торський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецька
Дмитренко Катерина 8 75 2 КЗ «НВО № 32 «СЗШ  І-ІІІ ступенів, позашкільний центр «Школа мистецтв» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» Кіровоградська
Захарчук Софія 8 75 2 Херсонський академічний ліцей імені О. В. Мішукова ХМР при ХДУ Херсонська
Івженко Єлизавета 8 75 2 Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ) Донецька
Міненко Владислав 8 75 2 ТОВ «Київська загальноосвітня приватна школа І-ІІІ ступенів «Британська міжнародна школа-Київ» Київська
Павловський Павло 8 75 2 ТОВ «Київська загальноосвітня приватна школа І-ІІІ ступенів «Британська міжнародна школа-Київ» Київська
Ритов Максим 8 75 2 Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганська
Семяннік Єлизовета 8 75 2 КЗ  «СЗШ № 44»  Кам’янської міської ради  Дніпропетровська
Ставнічук Артем 8 75 2 Павлівській ЗЗСО І – ІІІ ступенів Арцизької районної ради  Одеська
Стрельцов Данііл 8 75 2 Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганська
Ткаленко Валерія 8 75 2 Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ) Донецька
Ткаленко Діана 8 75 2 Южненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Парафіївської селищної ради Чернігівська
Цвірова Анна 8 75 2 ОЗ Васильківський НВК №1 ім. М. М. Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ»    Дніпропетровська
Чекой Олеся 8 75 2 НВК «Єпіфанівська ЗОШ І-ІІ ст -ДНЗ» Луганська
Чепіга Нікіта 8 75 2 Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ) Донецька
Малоховецька Софія 8 74 2 КЗ "Маріупольський міський НВК "Гімназія-школа" №27 Маріупольської міської ради Донецької області" Донецька
Глущук Вероніка 8 73 2 Новогродівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7  Донецька 
Старостенко Поліна 8 73 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Покровської міської ради Донецької області Донецька
Хомець Тетяна 8 73 2 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.О.А.Тризни Харківська
Авраїмова Олена 8 72 2 Краснополянська ЗОШ І-ІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька
Бачинський Роман 8 72 2 Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» Хмельницька
Білий Олександр 8 72 2 Гімназія «Гармонія» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола Тернопільська
Білогай Дарина 8 72 2 Парасковіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Соледарської міської ради Донецької області Донецька
Бурлаков Денис 8 72 2 Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганська
Вожжова Ярослава 8 72 2 КЗ «НВО № 32 «СЗШ  І-ІІІ ступенів, позашкільний центр «Школа мистецтв» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» Кіровоградська
Гаврицькова Олена 8 72 2 ЗОШ I-III ступенів № 3 Покровської міської ради Донецької області  Донецька 
Демченко Наталія 8 72 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Донецька
Добреля Роман 8 72 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Покровської міської ради Донецької області Донецька
Зубович Аліна 8 72 2 КЗ  «СЗШ № 44»  Кам’янської міської ради  Дніпропетровська
Климчук Софія 8 72 2 КЗ  «СЗШ № 44»  Кам’янської міської ради  Дніпропетровська
Коваленко Аміна 8 72 2 КЗ «НВО № 32 «СЗШ  І-ІІІ ступенів, позашкільний центр «Школа мистецтв» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» Кіровоградська
Кулініч Олексій 8 72 2 Новотошківський НВК «ЗНЗ I-III ступенів – ДНЗ (ясла-садок)»№10 Попаснянської районної ради Луганської області Луганська
Литовченко Ігор 8 72 2 КЗ  «СЗШ № 44»  Кам’янської міської ради  Дніпропетровська
Луньова Ольга 8 72 2 Херсонський академічний ліцей імені О. В. Мішукова ХМР при ХДУ Херсонська
Любко Денис 8 72 2 Гейківська філія ОКНЗ «Софіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровська
Любко Денис 8 72 2 Гейківська філія ОКНЗ «Софіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровська
Малюк Кирил 8 72 2 Херсонський академічний ліцей імені О. В. Мішукова ХМР при ХДУ Херсонська
Мороз Вадим 8 72 2 Волноваська ЗОШ І-ІІІ ступенів   №1 Донецька 
Ніколаєнко Марія 8 72 2 КЗ «НВО № 32 «СЗШ  І-ІІІ ступенів, позашкільний центр «Школа мистецтв» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» Кіровоградська
Палига Євгенія 8 72 2 Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Судилківської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області Хмельницька
Рощин Артем 8 72 2 Гейківська філія ОКНЗ «Софіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровська
Рощин Артем 8 72 2 Гейківська філія ОКНЗ «Софіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровська
Свиридов Дмитро 8 72 2 Комишуватська ЗОШ I-III ступенів Першотравневої районної ради Донецька
Трофименко Ілона 8 72 2 Першотравенська філія «Мар’є – Дмитрівська ОЗОШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровська
Ясінська Анастасія 8 72 2 КЗ  «СЗШ № 44»  Кам’янської міської ради  Дніпропетровська
Каднікова Анастасія 8 71 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Покровської міської ради Донецької області Донецька
Потапенко Іван 8 70 2 Новоселидівська ЗОШ І-ІІ ступенів Донецька
Сбітнєв Вадим 8 70 2 ЗОШ I-III ступенів № 3 Покровської міської ради Донецької області  Донецька 
Халін Олексій 8 70 2 Криворізька гімназія № 91 Дніпропетровська
Щербакова Дар’я 8 70 2 Привільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаської селищної ради Донецька

 

-1- -2-

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2019