ПІБ |
Клас |
Бал |
Місце |
Назва навчального закладу |
Область |
І місце |
Алтухов Гліб |
8 |
100 |
1 |
КЗО « Райпільська ЗШ І – ІІІ ступенів» Межівської селищної ради» |
Дніпропетровська |
Меркулов Андрій |
8 |
100 |
1 |
КЗО « Райпільська ЗШ І – ІІІ ступенів» Межівської селищної ради» |
Дніпропетровська |
Ільницька Діана |
8 |
96 |
1 |
Золотоколодязянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області |
Донецька |
Павленко Радміла |
8 |
96 |
1 |
Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 |
Донецька |
Зичков Максим |
8 |
95 |
1 |
Херсонська СШ І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради |
Херсонська |
Румянцева Олеся |
8 |
94 |
1 |
ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 |
Донецька |
Антоненко Крістіна |
8 |
93 |
1 |
КЗО « Райпільська ЗШ І – ІІІ ступенів» Межівської селищної ради» |
Дніпропетровська |
Ващенко Марія |
8 |
93 |
1 |
КЗ «СЗШ № 44» Кам’янської міської ради |
Дніпропетровська |
Груба Катерина |
8 |
93 |
1 |
Кам’янський НВК «ЗОШ І –ІІ ступенів – ДНЗ» |
Одеська |
Іваницький Артур |
8 |
93 |
1 |
Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Донецька |
Каліновська Катерина |
8 |
93 |
1 |
КЗ «НВО № 32 «СЗШ І-ІІІ ступенів, позашкільний центр «Школа мистецтв» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» |
Кіровоградська |
Кузнецова Наталія |
8 |
93 |
1 |
Золотоколодязянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області |
Донецька |
Лаврікова Поліна |
8 |
93 |
1 |
НВК «Єпіфанівська ЗОШ І-ІІ ст -ДНЗ» |
Луганська |
Лобаш Прохор |
8 |
93 |
1 |
КЗ «СЗШ № 44» Кам’янської міської ради |
Дніпропетровська |
Мартинова Ірина |
8 |
93 |
1 |
Мангуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Першотравневої районної ради Донецької області |
Донецька |
Романова Софія |
8 |
93 |
1 |
КЗ «НВО № 32 «СЗШ І-ІІІ ступенів, позашкільний центр «Школа мистецтв» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» |
Кіровоградська |
Семенов Андрій |
8 |
93 |
1 |
КЗ «НВК «ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів, ліцей «Сокіл», центр позашкільного виховання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» |
Кіровоградська |
Шматько Діана |
8 |
93 |
1 |
Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Донецька |
Аданая Давид |
8 |
92 |
1 |
ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Покровської міської ради Донецької області |
Донецька |
Домантович Юрій |
8 |
92 |
1 |
Переходицький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» |
Рівненська |
Звягінцева Олена |
8 |
92 |
1 |
Криворізька ЗОШ І-ІІ ступенів №76 |
Дніпропетровська |
Стратан Вікторія |
8 |
92 |
1 |
Кам’янський НВК «ЗОШ І –ІІ ступенів – ДНЗ» |
Одеська |
Судаковський Євген |
8 |
92 |
1 |
Херсонський академічний ліцей імені О. В. Мішукова ХМР при ХДУ |
Херсонська |
Бублик Артем |
8 |
91 |
1 |
Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 Слов’янської міської ради Донецької області |
Донецька |
Мицько Вікторія |
8 |
91 |
1 |
Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 Слов’янської міської ради Донецької області |
Донецька |
Пащенко Віктор |
8 |
91 |
1 |
Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ) |
Донецька |
Приходько Герман |
8 |
91 |
1 |
Херсонський академічний ліцей імені О. В. Мішукова ХМР при ХДУ |
Херсонська |
Рєчкіна Уляна |
8 |
91 |
1 |
Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ) |
Донецька |
Скулькевич Антон |
8 |
91 |
1 |
Херсонський академічний ліцей імені О. В. Мішукова ХМР при ХДУ |
Херсонська |
Хмельницька-Соловей Аделіна |
8 |
91 |
1 |
Херсонський академічний ліцей імені О. В. Мішукова ХМР при ХДУ |
Херсонська |
Байрамов Теймур |
8 |
90 |
1 |
Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Донецька |
Бичкова Софія |
8 |
90 |
1 |
Новогродівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 |
Донецька |
Білявська Анна |
8 |
90 |
1 |
Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.О.А.Тризни |
Харківська |
Броваренко Анастасія |
8 |
90 |
1 |
Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Донецька |
Гєєнко Іван |
8 |
90 |
1 |
Лисичанська багатопрофільна гімназія |
Луганська |
Гірєєва Поліна |
8 |
90 |
1 |
Волноваська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 |
Донецька |
Гончаров Дмитро |
8 |
90 |
1 |
Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області |
Донецька |
Горох Антон |
8 |
90 |
1 |
Чернігівський колегіум № 11 |
Чернігівська |
Горпинич Валерія |
8 |
90 |
1 |
Запорізька ЗОШ I-III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області |
Запорізька |
Задорожня Анастасія |
8 |
90 |
1 |
Криворізька гімназія № 91 |
Дніпропетровська |
Звягінцева Катерина |
8 |
90 |
1 |
Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.О.А.Тризни |
Харківська |
Луньова Олеся |
8 |
90 |
1 |
КЗ «НВО № 32 «СЗШ І-ІІІ ступенів, позашкільний центр «Школа мистецтв» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» |
Кіровоградська |
Лягуша Марк |
8 |
90 |
1 |
Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області |
Донецька |
Манько Дмитро |
8 |
90 |
1 |
Степнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Донецька |
Меглей Іван |
8 |
90 |
1 |
Ропчанський НВК |
Чернівецька |
Мельникова Ірина |
8 |
90 |
1 |
Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Київська |
Павліоглу Владислава |
8 |
90 |
1 |
Главанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області |
Одеська |
Поперека Дар' я |
8 |
90 |
1 |
Марківська ЗОШ І- ІІІ ступенів |
Донецька |
Романов Ярослав |
8 |
90 |
1 |
КЗ «НВО № 32 «СЗШ І-ІІІ ступенів, позашкільний центр «Школа мистецтв» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» |
Кіровоградська |
Свирида Іван |
8 |
90 |
1 |
ЗОШ І-ІІ ступенів с. Нивиці |
Львівська |
Чернух Михайло |
8 |
90 |
1 |
Борщівська ЗОШ І –ІІІ ст.ім. Я. П. Горошка |
Тернопільська |
Шляхтенко Іван |
8 |
90 |
1 |
Херсонська СШ І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради |
Херсонська |
ІІ місце |
Білявська Софія |
8 |
88 |
2 |
Музичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Київська |
Радченко Юрій |
8 |
88 |
2 |
Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.О.А.Тризни |
Харківська |
Столчнєва Анастасія |
8 |
88 |
2 |
КЗ «Межиріцька ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2» |
Дніпропетровська |
Вишневський Богдан |
8 |
87 |
2 |
Борщівська ЗОШ І –ІІІ ст.ім. Я. П. Горошка |
Тернопільська |
Воробйова Анастасія |
8 |
87 |
2 |
Золотоколодязянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області |
Донецька |
Гавришків Ярослав |
8 |
87 |
2 |
Гімназія «Гармонія» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола |
Тернопільська |
Ганчук Валентин |
8 |
87 |
2 |
Плугівський НВК І – ІІІ ступенів |
Львівська |
Дреботій Андріана |
8 |
87 |
2 |
Плугівський НВК І – ІІІ ступенів |
Львівська |
Дугельний Назар |
8 |
87 |
2 |
Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Донецька |
Іванько Артем |
8 |
87 |
2 |
Федорівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ» імені Г.Т.Берегового |
Полтавська |
Кіндій Богдан |
8 |
87 |
2 |
Гімназія «Гармонія» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола |
Тернопільська |
Кондрашов Максим |
8 |
87 |
2 |
Богатирська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Донецька |
Лєснік Валерія |
8 |
87 |
2 |
ЗОШ І-ІІІ ступенів села Василівка Сокирянського району Чернівецької області |
Чернівецька |
Нікішов Дмитро |
8 |
87 |
2 |
Запорізька ЗОШ I-III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області |
Запорізька |
Омельченко Анастасія |
8 |
87 |
2 |
Мангуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Першотравневої районної ради Донецької області |
Донецька |
Рибальченко Анастасія |
8 |
87 |
2 |
Мангуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Першотравневої районної ради Донецької області |
Донецька |
Судома Роман |
8 |
87 |
2 |
ЗОШ І-ІІ ступенів с. Нивиці |
Львівська |
Уйбарі Наталія |
8 |
87 |
2 |
Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 |
Одеська |
Білоус Вікторія |
8 |
84 |
2 |
Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області |
Донецька |
Василевич Ярина |
8 |
84 |
2 |
Переходицький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» |
Рівненська |
Воронічев Денис |
8 |
84 |
2 |
ЗЗСО І-ІІ ступенів №12 ВЦА міста Торецьк |
Донецька |
Гріх Анна |
8 |
84 |
2 |
Золотоколодязянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області |
Донецька |
Гузенко Дмитро |
8 |
84 |
2 |
ЗЗСО І-ІІ ступенів №12 ВЦА міста Торецьк |
Донецька |
Добинда Андрій |
8 |
84 |
2 |
Херсонська СШ І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради |
Херсонська |
Колесников Станіслав |
8 |
84 |
2 |
Лисичанська багатопрофільна гімназія |
Луганська |
Луценко Єлизавета |
8 |
84 |
2 |
КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 58 Маріупольської міської ради Донецької області» |
Донецька |
Озаринська Каріна |
8 |
84 |
2 |
Кам’янський НВК «ЗОШ І –ІІ ступенів – ДНЗ» |
Одеська |
Приходченко Валентин |
8 |
84 |
2 |
Лисичанська багатопрофільна гімназія |
Луганська |
Семеняка Сергій |
8 |
84 |
2 |
Шевченківський НВК „ДНЗ – ЗОШ І-ІІІ ступенів” Звенигородської районної ради |
Черкаська |
Шарапова Надія |
8 |
84 |
2 |
Запорізька ЗОШ I-III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області |
Запорізька |
Шерстобітова Марина |
8 |
84 |
2 |
ЗОШ І-ІІІ ступенів села Василівка Сокирянського району Чернівецької області |
Чернівецька |
Єфременко Діана |
8 |
83 |
2 |
Мішково-Погорілівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Миколаївська |
Кульбашник Денис |
8 |
82 |
2 |
Марківська ЗОШ І- ІІІ ступенів |
Донецька |
Тімофєєва Дар`я |
8 |
82 |
2 |
Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.О.А.Тризни |
Харківська |
Ткаченко Павло |
8 |
82 |
2 |
Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.О.А.Тризни |
Харківська |
Бишкін Ігор |
8 |
81 |
2 |
Херсонська СШ І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради |
Херсонська |
Василечко Катерина |
8 |
81 |
2 |
Гімназія «Гармонія» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола |
Тернопільська |
Вернигора Наталія |
8 |
81 |
2 |
Майська філія І-ІІ ступенів КОЗО “Кислянська опорна школа І-ІІІ ступенів” |
Дніпропетровська |
Вихованець Костянтин |
8 |
81 |
2 |
Плугівський НВК І – ІІІ ступенів |
Львівська |
Віхаста Анастасія |
8 |
81 |
2 |
Плугівський НВК І – ІІІ ступенів |
Львівська |
Лежепеков Андрій |
8 |
81 |
2 |
Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Донецька |
Марданян Олександр |
8 |
81 |
2 |
Херсонська СШ І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради |
Херсонська |
Мельников Олександр |
8 |
81 |
2 |
Школа І-ІІІ ступенів № 217 Дарницького району м. Києва |
Київська |
Мікрух Богдана |
8 |
81 |
2 |
Майська філія І-ІІ ступенів КОЗО “Кислянська опорна школа І-ІІІ ступенів” |
Дніпропетровська |
Муравський Віктор |
8 |
81 |
2 |
Гімназія «Гармонія» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола |
Тернопільська |
Нестєрова Софія |
8 |
81 |
2 |
Новотошківський НВК «ЗНЗ I-III ступенів – ДНЗ (ясла-садок)»№10 Попаснянської районної ради Луганської області |
Луганська |
Паламарчук Дар’я |
8 |
81 |
2 |
Кам’янський НВК «ЗОШ І –ІІ ступенів – ДНЗ» |
Одеська |
Платов Ренат |
8 |
81 |
2 |
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області |
Сумська |
Полуденко Богдан |
8 |
81 |
2 |
Гейківська філія ОКНЗ «Софіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів» |
Дніпропетровська |
Полуденко Богдан |
8 |
81 |
2 |
Гейківська філія ОКНЗ «Софіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів» |
Дніпропетровська |
Тараненко Софія |
8 |
81 |
2 |
ТОВ «Київська загальноосвітня приватна школа І-ІІІ ступенів «Британська міжнародна школа-Київ» |
Київська |
Тимченко Назар |
8 |
81 |
2 |
КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 імені Д. Турбіна, м. Суми, Сумської області |
Сумська |
Третяк Анастасія |
8 |
81 |
2 |
КЗ «НВО № 32 «СЗШ І-ІІІ ступенів, позашкільний центр «Школа мистецтв» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» |
Кіровоградська |
Шальнєв Іван |
8 |
81 |
2 |
Лисичанська багатопрофільна гімназія |
Луганська |
Яшкін Маріанна |
8 |
81 |
2 |
Гімназія «Гармонія» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола |
Тернопільська |
Петрова Вікторія |
8 |
80 |
2 |
Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.О.А.Тризни |
Харківська |
Яковенко Софія |
8 |
80 |
2 |
Криворізька ЗОШ І-ІІ ступенів №76 |
Дніпропетровська |
Білецький Ярослав |
8 |
78 |
2 |
Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ) |
Донецька |
Волошина Софія |
8 |
78 |
2 |
НВК «Єпіфанівська ЗОШ І-ІІ ст -ДНЗ» |
Луганська |
Головатая Валерія |
8 |
78 |
2 |
КЗ «СЗШ № 44» Кам’янської міської ради |
Дніпропетровська |
Єрмоленко Аліна |
8 |
78 |
2 |
Волноваська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 |
Донецька |
Кім Катерина |
8 |
78 |
2 |
Херсонський академічний ліцей імені О. В. Мішукова ХМР при ХДУ |
Херсонська |
Ковтун Станіслав |
8 |
78 |
2 |
Лисівська ЗОШ І – ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області |
Донецька |
Кожанова Діана |
8 |
78 |
2 |
КЗО «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»МСР» |
Дніпропетровська |
Коцюба Вадим |
8 |
78 |
2 |
Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 Слов’янської міської ради Донецької області |
Донецька |
Курочка Єва |
8 |
78 |
2 |
НВК «Єпіфанівська ЗОШ І-ІІ ст -ДНЗ» |
Луганська |
Кутя Андрій |
8 |
78 |
2 |
Волноваська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 |
Донецька |
Кучер Назар |
8 |
78 |
2 |
Новолатівська СЗШ І-ІІІ ступенів |
Дніпропетровська |
Левенчук Денис |
8 |
78 |
2 |
Золотопрудська ЗОШ І – ІІІ ступенів |
Донецька |
Ліньова Юлія |
8 |
78 |
2 |
Запорізька ЗОШ I-III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області |
Запорізька |
Матузка Єлизавета |
8 |
78 |
2 |
Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Донецька |
Огір Юрій |
8 |
78 |
2 |
КЗ «НВО № 32 «СЗШ І-ІІІ ступенів, позашкільний центр «Школа мистецтв» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» |
Кіровоградська |
Олешко Роксолана |
8 |
78 |
2 |
Волноваська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 |
Донецька |
Парій Анастасія |
8 |
78 |
2 |
ЗОШ І-ІІ ступенів с. Нивиці |
Львівська |
Раманюк Діна |
8 |
78 |
2 |
Херсонський академічний ліцей імені О. В. Мішукова ХМР при ХДУ |
Херсонська |
Санжаревська Вікторія |
8 |
78 |
2 |
Лисівська ЗОШ І – ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області |
Донецька |
Сищенко Денис |
8 |
78 |
2 |
Федорівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ» імені Г.Т.Берегового |
Полтавська |
Чорнобай Олег |
8 |
78 |
2 |
КЗ «СЗШ № 44» Кам’янської міської ради |
Дніпропетровська |
Яремчук Юлія |
8 |
78 |
2 |
Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Судилківської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області |
Хмельницька |
Молчанова Вероніка |
8 |
76 |
2 |
Брилівський ЗПЗСО |
Херсонська |
Бєлих Вікторія |
8 |
75 |
2 |
НВК «Єпіфанівська ЗОШ І-ІІ ст -ДНЗ» |
Луганська |
Гладка Елизавета |
8 |
75 |
2 |
КЗ «СЗШ № 44» Кам’янської міської ради |
Дніпропетровська |
Годлевська Олена |
8 |
75 |
2 |
Волноваська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 |
Донецька |
Гуменюк Світлана |
8 |
75 |
2 |
Торський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради |
Донецька |
Дмитренко Катерина |
8 |
75 |
2 |
КЗ «НВО № 32 «СЗШ І-ІІІ ступенів, позашкільний центр «Школа мистецтв» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» |
Кіровоградська |
Захарчук Софія |
8 |
75 |
2 |
Херсонський академічний ліцей імені О. В. Мішукова ХМР при ХДУ |
Херсонська |
Івженко Єлизавета |
8 |
75 |
2 |
Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ) |
Донецька |
Міненко Владислав |
8 |
75 |
2 |
ТОВ «Київська загальноосвітня приватна школа І-ІІІ ступенів «Британська міжнародна школа-Київ» |
Київська |
Павловський Павло |
8 |
75 |
2 |
ТОВ «Київська загальноосвітня приватна школа І-ІІІ ступенів «Британська міжнародна школа-Київ» |
Київська |
Ритов Максим |
8 |
75 |
2 |
Лисичанська багатопрофільна гімназія |
Луганська |
Семяннік Єлизовета |
8 |
75 |
2 |
КЗ «СЗШ № 44» Кам’янської міської ради |
Дніпропетровська |
Ставнічук Артем |
8 |
75 |
2 |
Павлівській ЗЗСО І – ІІІ ступенів Арцизької районної ради |
Одеська |
Стрельцов Данііл |
8 |
75 |
2 |
Лисичанська багатопрофільна гімназія |
Луганська |
Ткаленко Валерія |
8 |
75 |
2 |
Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ) |
Донецька |
Ткаленко Діана |
8 |
75 |
2 |
Южненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Парафіївської селищної ради |
Чернігівська |
Цвірова Анна |
8 |
75 |
2 |
ОЗ Васильківський НВК №1 ім. М. М. Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» |
Дніпропетровська |
Чекой Олеся |
8 |
75 |
2 |
НВК «Єпіфанівська ЗОШ І-ІІ ст -ДНЗ» |
Луганська |
Чепіга Нікіта |
8 |
75 |
2 |
Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ) |
Донецька |
Малоховецька Софія |
8 |
74 |
2 |
КЗ "Маріупольський міський НВК "Гімназія-школа" №27 Маріупольської міської ради Донецької області" |
Донецька |
Глущук Вероніка |
8 |
73 |
2 |
Новогродівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 |
Донецька |
Старостенко Поліна |
8 |
73 |
2 |
ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Покровської міської ради Донецької області |
Донецька |
Хомець Тетяна |
8 |
73 |
2 |
Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.О.А.Тризни |
Харківська |
Авраїмова Олена |
8 |
72 |
2 |
Краснополянська ЗОШ І-ІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області |
Донецька |
Бачинський Роман |
8 |
72 |
2 |
Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
Хмельницька |
Білий Олександр |
8 |
72 |
2 |
Гімназія «Гармонія» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола |
Тернопільська |
Білогай Дарина |
8 |
72 |
2 |
Парасковіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Соледарської міської ради Донецької області |
Донецька |
Бурлаков Денис |
8 |
72 |
2 |
Лисичанська багатопрофільна гімназія |
Луганська |
Вожжова Ярослава |
8 |
72 |
2 |
КЗ «НВО № 32 «СЗШ І-ІІІ ступенів, позашкільний центр «Школа мистецтв» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» |
Кіровоградська |
Гаврицькова Олена |
8 |
72 |
2 |
ЗОШ I-III ступенів № 3 Покровської міської ради Донецької області |
Донецька |
Демченко Наталія |
8 |
72 |
2 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів |
Донецька |
Добреля Роман |
8 |
72 |
2 |
ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Покровської міської ради Донецької області |
Донецька |
Зубович Аліна |
8 |
72 |
2 |
КЗ «СЗШ № 44» Кам’янської міської ради |
Дніпропетровська |
Климчук Софія |
8 |
72 |
2 |
КЗ «СЗШ № 44» Кам’янської міської ради |
Дніпропетровська |
Коваленко Аміна |
8 |
72 |
2 |
КЗ «НВО № 32 «СЗШ І-ІІІ ступенів, позашкільний центр «Школа мистецтв» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» |
Кіровоградська |
Кулініч Олексій |
8 |
72 |
2 |
Новотошківський НВК «ЗНЗ I-III ступенів – ДНЗ (ясла-садок)»№10 Попаснянської районної ради Луганської області |
Луганська |
Литовченко Ігор |
8 |
72 |
2 |
КЗ «СЗШ № 44» Кам’янської міської ради |
Дніпропетровська |
Луньова Ольга |
8 |
72 |
2 |
Херсонський академічний ліцей імені О. В. Мішукова ХМР при ХДУ |
Херсонська |
Любко Денис |
8 |
72 |
2 |
Гейківська філія ОКНЗ «Софіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів» |
Дніпропетровська |
Любко Денис |
8 |
72 |
2 |
Гейківська філія ОКНЗ «Софіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів» |
Дніпропетровська |
Малюк Кирил |
8 |
72 |
2 |
Херсонський академічний ліцей імені О. В. Мішукова ХМР при ХДУ |
Херсонська |
Мороз Вадим |
8 |
72 |
2 |
Волноваська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 |
Донецька |
Ніколаєнко Марія |
8 |
72 |
2 |
КЗ «НВО № 32 «СЗШ І-ІІІ ступенів, позашкільний центр «Школа мистецтв» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» |
Кіровоградська |
Палига Євгенія |
8 |
72 |
2 |
Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Судилківської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області |
Хмельницька |
Рощин Артем |
8 |
72 |
2 |
Гейківська філія ОКНЗ «Софіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів» |
Дніпропетровська |
Рощин Артем |
8 |
72 |
2 |
Гейківська філія ОКНЗ «Софіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів» |
Дніпропетровська |
Свиридов Дмитро |
8 |
72 |
2 |
Комишуватська ЗОШ I-III ступенів Першотравневої районної ради |
Донецька |
Трофименко Ілона |
8 |
72 |
2 |
Першотравенська філія «Мар’є – Дмитрівська ОЗОШ І-ІІІ ступенів» |
Дніпропетровська |
Ясінська Анастасія |
8 |
72 |
2 |
КЗ «СЗШ № 44» Кам’янської міської ради |
Дніпропетровська |
Каднікова Анастасія |
8 |
71 |
2 |
ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Покровської міської ради Донецької області |
Донецька |
Потапенко Іван |
8 |
70 |
2 |
Новоселидівська ЗОШ І-ІІ ступенів |
Донецька |
Сбітнєв Вадим |
8 |
70 |
2 |
ЗОШ I-III ступенів № 3 Покровської міської ради Донецької області |
Донецька |
Халін Олексій |
8 |
70 |
2 |
Криворізька гімназія № 91 |
Дніпропетровська |
Щербакова Дар’я |
8 |
70 |
2 |
Привільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаської селищної ради |
Донецька |