Шкільний портал
Четвер, 24.06.2021, 07:16
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 6 клас. Результати конкурсу "Я - Людина!" 2020 рікРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3180
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

6 клас. 

Результати конкурсу "Я - Людина!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
І місце
Айбабіна Марія 6 90 1 Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 імені В. Чорновола Черкаська м. Черкаси
Бездрабко Олександр 6 91 1 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська  м. Охтирка
Белай Єгор 6 94 1 КЗ «Новокраснівська ЗОШ Нікольської районної ради Донецької області» Донецька с. Новокраснівка
Бєлая Маргарита 6 91 1 КЗ "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Козацький ліцей" Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Бєлов Микита 6 91 1 Миколаївська ЗОШ I-III ступенів №16 Миколаївська м. Миколаїв
Бородавко Кароліна 6 90 1 Херсонський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради Херсонська  Херсон
Бутхарейт Софія 6 90 1 КЗО Миролюбівський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Миролюбівка
Вальцер Євгеній 6 90 1 КЗ "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Козацький ліцей" Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Ваховська Юлія 6 94 1 Ярівська ЗОШ І – ІІІ ступенів Донецької області Донецька смт Ярова
Вшивцева Катерина 6 97 1 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Привілля
Горобець Варвара 6 90 1 НВК «Марганецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Марганець
Горошко Дарина 6 91 1 Коврайський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Г.С.Сковороди Черкаської області Черкаська с. Коврай
Дидик Анна 6 90 1 Опаківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Дрогобицького району Львівської області Львівська с. Опака
Діденко Поліна 6 90 1 КЗ "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Козацький ліцей" Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Добронос Софія 6 91 1 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Єрдакій Анастасія 6 91 1 Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька c. Андріївка
Завойко Єва 6 90 1 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Запорожець Ярослав 6 90 1 НВК "ДНЗ – ЗНЗ І ступеня, гімназія" міста Славута Хмельницької області Хмельницька м. Славута
Іванова Софія 6 94 1 Криворізька гімназія №84 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Кривий Ріг
Івашньов Дмитро 6 90 1 Херсонський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради Херсонська  Херсон
Квітко Анна 6 90 1 Добровільський  НВК «ЗНЗ – ДНЗ» Васильківського району Дніпропетровської області Дніпропетровська  с. Добровілля
Квітко Валерія 6 91 1 Добровільський  НВК «ЗНЗ – ДНЗ» Васильківського району Дніпропетровської області Дніпропетровська  с. Добровілля
Кисс Катерина 6 90 1 ОЗЗСО Розумівська школа Долинської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Розумівка
Ковбасюк Катерина 6 90 1 НВК "ДНЗ – ЗНЗ І ступеня, гімназія" міста Славута Хмельницької області Хмельницька м. Славута
Комендант Даніїл 6 94 1 Ярівська ЗОШ І – ІІІ ступенів Донецької області Донецька смт Ярова
Кондря Мілена 6 91 1 Озернянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська с. Озерне
Кузьменко Анастасія 6 90 1 Городецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області Черкаська с. Городецьке
Куриш Микита 6 91 1 Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька c. Андріївка
Курінний Анатолій 6 94 1 Ярівська ЗОШ І – ІІІ ступенів Донецької області Донецька смт Ярова
Курмаз Єлизавета 6 94 1 Ярівська ЗОШ І – ІІІ ступенів Донецької області Донецька смт Ярова
Куценко Тимофій 6 94 1 Ярівська ЗОШ І – ІІІ ступенів Донецької області Донецька смт Ярова
Лисенко Софія 6 90 1 Григорівський НВК (школа-садок) Барвінківської районної ради Харківської області Харківська с. Григорівка
Лісовець Євген 6 90 1 НВК «Балтська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 ім. О. Гончара - ліцей» Одеської області Одеська м. Балта
Любар Андрій 6 90 1 КЗ Красноріченський ліцей Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області Луганська смт. Красноріченське
Маліванава Софія 6 91 1 КЗ «Тузлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Одеської області Одеська с. Тузли
Масюк Діана 6 91 1 Великокам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Велика Кам’янка
Маяка Катерина 6 94 1 Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Берестівської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Миколаївка
Могильний Сергій 6 91 1 Ріпкинська гімназія імені Софії Русової Ріпкинської районної ради Чернігівської області Чернігівська смт Ріпки
Мозгіна Бєата 6 90 1 КЗ "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Козацький ліцей" Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Муринець Анастасія 6 90 1 Малолюбашанська гімназія Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області Рівненська с. Мала Любаша
Ніньовська Таїсія 6 94 1 Великокам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Велика Кам’янка
Носовська Діана 6 100 1 Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Берестівської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Миколаївка
Плетень Максим 6 90 1 НВК «Балтська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 ім. О. Гончара - ліцей» Одеської області Одеська м. Балта
Позняк Олександра 6 91 1 Отрадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська  Одрадівка
Попков Нікіта 6 91 1 Отрадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська  Одрадівка
Рац Анна 6 91 1 КЗ «Олександрівський ЗЗСО I-III ступенів» Гречаноподівської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Олександрівка
Решетиленко Владислав 6 94 1 Керменчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька  с-ще Керменчик
Романенко Степан 6 90 1 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Рябчук Софія 6 91 1 Кучанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Куча
Садовська Єлизавета 6 91 1 Отрадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська  Одрадівка
Садовська Олександра 6 91 1 Отрадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська  Одрадівка
Саприкіна Анна 6 90 1 КЗ « Середня загальноосвітня школа №21» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Сметанін Ілля 6 90 1 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №125 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Тарантюк Анастасія 6 90 1 Коршівський ліцей ОТГ Коршівської сільської ради Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Коршів
Татаренцов Ярослав 6 94 1 КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області» Харківська Лиман
Тетеріна Ангеліна 6 90 1 Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 імені В. Чорновола Черкаська м. Черкаси
Ткачук Єлізавета  6 100 1 Луканівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Миколаївської області Миколаївська с. Луканівка 
Тонковська Софія 6 90 1 КЗ "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Козацький ліцей" Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Тропін Владислав 6 90 1 Хмелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради Сумської області Сумська с. Хмелівка
Удод Єлизавета 6 91 1 Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька c. Андріївка
Усманова Дарія 6 97 1 Привільненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Привільне 
Фільк Анастасія 6 90 1 Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Хмельницької оласті Хмельницька Шепетівка
Фісун Андрій 6 94 1 Великомихайлівська ЗОШ І – ІІІ ступенів Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Великомихайлівка
Хатунцева Анастасія 6 91 1 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Вознесенської міської ради Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Цікава Лілія 6 94 1 Великомихайлівська ЗОШ І – ІІІ ступенів Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Великомихайлівка
Чернушенко Єлизавета 6 94 1 Ярівська ЗОШ І – ІІІ ступенів Донецької області Донецька смт Ярова
Чудін Дмитро 6 97 1 Озернянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська с. Озерне
ІІ місце
 Темченко Марк 6 70 2 КЗ "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Козацький ліцей" Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Алєйнікова Софія 6 74 2 КЗ "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Козацький ліцей" Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Ананченко Владислав 6 70 2 Макіївська гімназія Кремінської районної ради Луганської області Луганська с. Макіївка
Атанасова Софія 6 75 2 Мелітопольська ЗОШ I-III ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька м. Мелітополь
Балмуш Назар 6 77 2 КЗ "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Козацький ліцей" Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Барбой Ірина 6 72 2 Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 імені В. Чорновола Черкаська м. Черкаси
Белей Вікторія 6 72 2 Коршівський ліцей ОТГ Коршівської сільської ради Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Коршів
Бережко Михайло 6 75 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Білогаш Марія 6 78 2 Браїлівська ЗОШ І-ІІ ступенів Новоушицької селищної ради Хмельницької області Хмельницька с. Браїлівка
Близнюк Вікторія 6 72 2 Філія "Білицька ЗОШ І-ІІ ступенів №2" ОЗ " Білицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1" Кобеляцької районної ради Полтавської області Полтавська смт. Білики
Бойчук Михайло 6 76 2 Коршівський ліцей ОТГ Коршівської сільської ради Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Коршів
Бойчук Таїсія 6 81 2 Кучанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Куча
Болкун Анастасія 6 83 2 Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Житомирської області Житомирська Новоград-Волинський
Бондаренко Юрій 6 77 2 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Костянтинівської міської ради Донецької області Донецька Костянтинівка
Борса Анастасія 6 78 2 Городецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області Черкаська с. Городецьке
Брижатий Мирослав 6 81 2 Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Черкаська с. Колодисте
Буряк Юрій 6 72 2 Великокам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Велика Кам’янка
Бутенко Станіслав 6 75 2 Керменчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька  с-ще Керменчик
Васильковська Валерія 6 81 2 КЗО Миролюбівський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Миролюбівка
Ведмедовський Влад 6 70 2 Вільнянська гімназія "Світоч" Вільнянської районної ради Запорізької області Запорізька Вільнянськ
Вишинська Домініка 6 73 2 КЗ «Гімназія №8» Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Вітенко Вадим 6 72 2 Великокам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Велика Кам’янка
Володіна Варвара 6 77 2 КЗ "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Козацький ліцей" Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Воробйов Олександр 6 70 2 КЗ « Середня загальноосвітня школа №21» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Воробйовська Домініка 6 72 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Гнатюк Андрій 6 72 2 Городецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області Черкаська с. Городецьке
Голіщева Кіра 6 72 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Голубнича Марія 6 89 2 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська  м. Охтирка
Грахмез Єва 6 81 2 Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Житомирської області Житомирська Новоград-Волинський
Гринчук Артем 6 81 2 Керменчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька  с-ще Керменчик
Гуменний Сергій 6 72 2 Кучанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Куча
Двірник Ольга 6 70 2 Вільнянська гімназія "Світоч" Вільнянської районної ради Запорізької області Запорізька Вільнянськ
Дейнер Давид 6 70 2 Малолюбашанська гімназія Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області Рівненська с. Мала Любаша
Денис Христина 6 89 2 Великокам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Велика Кам’янка
Дидик Софія 6 89 2 Опаківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Дрогобицького району Львівської області Львівська с. Опака
Дідик Ярема 6 75 2 Великокам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Велика Кам’янка
Дольницька Яна 6 76 2 Коршівський ліцей ОТГ Коршівської сільської ради Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Коршів
Дуб Остап 6 72 2 Опаківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Дрогобицького району Львівської області Львівська с. Опака
Думчиков Денис 6 86 2 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська  м. Охтирка
Душинська Лілія 6 70 2 Стебницька ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 імені Тараса Зозулі Дрогобицької міської ради Львівської області Львівська Стебник
Зима Ігор 6 70 2 Хмелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради Сумської області Сумська с. Хмелівка
Івасюк Олександр 6 72 2 Коршівський ліцей ОТГ Коршівської сільської ради Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Коршів
Кармаліта Максим 6 70 2 Коршівський ліцей ОТГ Коршівської сільської ради Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Коршів
Касянчук Дмитро 6 72 2 Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Житомирської області Житомирська  Новоград-Волинський
Кедрун Аліса 6 70 2 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницької області Хмельницька Славута
Ківаєва Аліна 6 86 2 Добровільський  НВК «ЗНЗ – ДНЗ» Васильківського району Дніпропетровської області Дніпропетровська  с. Добровілля
Кличко Роман 6 72 2 Добронадіївський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів  - ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Добра Надія
Коваленко Софія 6 75 2 Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 імені В. Чорновола Черкаська м. Черкаси
Ковалишина Катерина 6 70 2 Приазовська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька Приазовське
Ковалишина Юлія 6 70 2 Приазовська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька Приазовське
Колісник Ксенія 6 72 2 Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 імені В. Чорновола Черкаська м. Черкаси
Корнюшина Валерія 6 74 2 КЗ "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Козацький ліцей" Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Костюченко Нікіта 6 74 2 КЗ "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Козацький ліцей" Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Кравченко Кіра 6 70 2 КЗ "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Козацький ліцей" Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Куриляк Наталія 6 89 2 КЗ «Олександрівський ЗЗСО I-III ступенів» Гречаноподівської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Олександрівка
Лайовська Вікторія 6 89 2 КЗ «Олександрівський ЗЗСО I-III ступенів» Гречаноподівської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Олександрівка
Литош Андрій 6 70 2 Миколаївська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська  с.Миколаївка
Ліповая Аліна 6 72 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів №21 ВЦА м. Торецьк Донецької області Донецька м. Торецьк
Луценко Софія 6 78 2 Мелітопольська ЗОШ I-III ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька м. Мелітополь
Мальцева Сніжана 6 81 2 Відраднівський ЗЗСО Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області Запорізька с. Відрадне
Малюк Артем 6 78 2 Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Черкаська с. Колодисте
Матвійчук Олександра 6 71 2 НВК "ДНЗ – ЗНЗ І ступеня, гімназія" міста Славута Хмельницької області Хмельницька м. Славута
Мельничук Антоніна 6 70 2 Коршівський ліцей ОТГ Коршівської сільської ради Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Коршів
Михальчук Дарія 6 70 2 Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Хмельницької оласті Хмельницька Шепетівка
Могильняк Дмитро 6 76 2 Коршівський ліцей ОТГ Коршівської сільської ради Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Коршів
Назаренко Мар’яна 6 81 2 Городецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області Черкаська с. Городецьке
Негари Софія 6 70 2 КЗ «Гімназія №8» Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Немикіна Уляна 6 78 2 Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Селидівської міської ради Донецької області Донецька м. Селидове
Немировська Анастасія 6 81 2 Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Черкаська с. Колодисте
Нікітенко Іван 6 89 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів  №16 ВЦА міста Торецьк Донецької області  Донецька с-ще Новгородське
Ніколайчук Юліанна 6 70 2 НВК "ДНЗ – ЗНЗ І ступеня, гімназія" міста Славута Хмельницької області Хмельницька м. Славута
Новіцький Денис 6 81 2 Городецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області Черкаська с. Городецьке
Овчарук Яна 6 72 2 Малолюбашанська гімназія Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області Рівненська с. Мала Любаша
Овчіннікова Карина 6 72 2 КЗ «Гімназія №8» Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Опанасюк Ілля 6 70 2 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницької області Хмельницька Славута
Опанасюк Кароліна 6 74 2 НВК "ДНЗ – ЗНЗ І ступеня, гімназія" міста Славута Хмельницької області Хмельницька м. Славута
Охріменко Єлизавета 6 70 2 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина
Павленко Олег 6 70 2 КЗ «Новокраснівська ЗОШ Нікольської районної ради Донецької області» Донецька с. Новокраснівка
Паранчук Карина 6 81 2 Керменчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька  с-ще Керменчик
Паращук Микита 6 77 2 КЗ "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Козацький ліцей" Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Пасека Тимофій 6 75 2 Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 імені В. Чорновола Черкаська м. Черкаси
Пасічна Евеліна 6 83 2 Криворізька гімназія №84 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Кривий Ріг
Пелец Лілія 6 72 2 Керменчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька  с-ще Керменчик
Перекопська Ірена 6 83 2 КЗ «Тузлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Одеської області Одеська с. Тузли
Періжняк Ярослав 6 75 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Перкевич Олександр 6 86 2 Добровільський  НВК «ЗНЗ – ДНЗ» Васильківського району Дніпропетровської області Дніпропетровська  с. Добровілля
Пилипенко Евеліна 6 86 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька Новгородське
Піранська Анна 6 83 2 КЗО Миролюбівський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Миролюбівка
Попадик Рената 6 81 2 Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Черкаська с. Колодисте
Порядін Іван 6 70 2 Мелітопольська ЗОШ I-III ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька м. Мелітополь
Потоцька Карина 6 72 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Прокопець Ніка 6 74 2 НВК "Ліцей-спеціалізована ЗОШ I-III ступенів №10" Марганецької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Марганець
Прокопчук Діана 6 70 2 НВК №9 м. Хмельницького Хмельницька м. Хмельницький
Пучка Поліна 6 78 2 Філія "Білицька ЗОШ І-ІІ ступенів №2" ОЗ " Білицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1" Кобеляцької районної ради Полтавської області Полтавська смт. Білики
Реджепова Сурай 6 70 2 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №125 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Рубан Марія 6 72 2 Іванковецький ліцей Олешинської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області Хмельницька  с. Іванківці
Саввон Дмитро 6 72 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Савчук Анастасія 6 72 2 Новоушицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Семеренко Анна 6 89 2 Опаківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Дрогобицького району Львівської області Львівська с. Опака
Сеньків Вікторія 6 72 2 ОЗЗСО Розумівська школа Долинської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Розумівка
Сергійчук Аріна 6 77 2 КЗ "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Козацький ліцей" Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Серновська Юлія 6 89 2 Великокам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Велика Кам’янка
Сивак Анастасія 6 75 2 Ружичанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, центр здорового способу життя» Хмельницької області Хмельницька  с. Ружичанка
Собко Олеся 6 72 2 Мелітопольська ЗОШ I-III ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька м. Мелітополь
Сович Катерина 6 72 2 Стебницька ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 імені Тараса Зозулі Дрогобицької міської ради Львівської області Львівська Стебник
Сорока Поліна 6 74 2 Відокремлений підрозділ Надіївська гімназія-філія ЗЗСО «Солонянська СЗШ І-ІІІ ступенів» (ОЗ) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Надіївка
Сотніченко Євгенія 6 89 2 Керменчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька  с-ще Керменчик
Стадник Анастасія 6 74 2 КЗ "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Козацький ліцей" Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Степанова Дар'я 6 83 2 Філія ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 – НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів - дитячий садок №10» Дружківської міської ради Донецької області Донецька Дружківка
Супруненко Анна 6 86 2 Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Житомирської області Житомирська Новоград-Волинський
Сурікова Марія 6 72 2 Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Житомирської області Житомирська Новоград-Волинський
Таранова Яна 6 71 2 Вільнянська гімназія "Світоч" Вільнянської районної ради Запорізької області Запорізька Вільнянськ
Теслюк Поліна 6 83 2 Криворізька гімназія №84 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Кривий Ріг
Тимощук Євгеній 6 83 2 Керменчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька  с-ще Керменчик
Тринощук Михайло 6 76 2 Коршівський ліцей ОТГ Коршівської сільської ради Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Коршів
Устинська Олеся 6 72 2 Мелітопольська ЗОШ I-III ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька м. Мелітополь
Фащенко Данило 6 74 2 КЗ "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Козацький ліцей" Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Філіпова Аріна 6 71 2 Вільнянська гімназія "Світоч" Вільнянської районної ради Запорізької області Запорізька Вільнянськ
Хіжавський Владислав 6 78 2 НВК "ДНЗ – ЗНЗ І ступеня, гімназія" міста Славута Хмельницької області Хмельницька м. Славута
Хітун Марія 6 78 2 Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Селидівської міської ради Донецької області Донецька м. Селидове

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021