Шкільний портал
Понеділок, 20.09.2021, 19:38
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 3 клас. Результати конкурсу "Я - Людина!" 2020 рікРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 7
Гостей: 6
Користувачів: 1
tanyarudcenko9

-1 сторінка- -2 сторінка-

3 клас. 

Результати конкурсу "Я - Людина!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
І місце
Баб'як Аліна 3 100 1 Балицький НВК Львівської області Львівська  с. Баличі
Барабанщиков Дмитро 3 94 1 Куньєвський НВК Ізюмської районної ради Харківської області Харківська с. Куньє
Бацура Анастасія 3 94 1 Кочубеївська філія заклад І-ІІ ступенів опорного закладу Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська с. Кочубеївка
Беребеля Ярослав 3 91 1 Куньєвський НВК Ізюмської районної ради Харківської області Харківська с. Куньє
Білик Вадим 3 94 1 Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області Хмельницька c. Гвардійське
Бірюков Артем 3 90 1 ЗОШ I-III ступенів №9 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Богач Назар 3 94 1 Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області Хмельницька c. Гвардійське
Бойко Надія 3 100 1 Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Випасне - 1
Бражук Роман 3 90 1 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницької області Хмельницька Славута
Бровко Валерія 3 91 1 Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька c. Андріївка
Варутін Арсеній 3 90 1 Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області Донецька м. Миколаївка
Васюкова Катерина 3 91 1 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
Власенко Анастасія 3 91 1 Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаська м. Черкаси
Вознюк Софія 3 97 1 Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 імені Валі Котика Хмельницької області Хмельницька  Шепетівка
Волинець Софія 3 90 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Костянтинівської міської ради Донецької області Донецька Костянтинівка
Волкова Марія 3 91 1 Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області Донецька м. Миколаївка
Волобуєв Андрій 3 97 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів  №16 ВЦА міста Торецьк Донецької області  Донецька с-ще Новгородське
Гайворонська Софія 3 90 1 Миколаївська ЗОШ I-III  ступенів №43  Миколаївська  м. Миколаїв
Головатюк Іванна 3 94 1 Браїлівська ЗОШ І-ІІ ступенів Новоушицької селищної ради Хмельницької області Хмельницька с. Браїлівка
Грисюк Станіслав 3 97 1 Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Нововолинської міської ради Волинської області Волинська м. Нововолинськ
Грунська Кіра 3 90 1 Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області Донецька м. Миколаївка
Гук Анастасія 3 90 1 Кобилецько-Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська Кобилецька Поляна
Дворніченко Кирило 3 90 1 ЗОШ I-III ступенів №9 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Дердюк Віталій 3 97 1 Браїлівська ЗОШ І-ІІ ступенів Новоушицької селищної ради Хмельницької області Хмельницька с. Браїлівка
Дробуш Валерія 3 97 1 Глиннівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Глинне
Дубінський Владислав 3 97 1 Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області Хмельницька c. Гвардійське
Євочка Володимир 3 100 1 Балицький НВК Львівської області Львівська  с. Баличі
Жуковська Ольга 3 97 1 Глиннівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Глинне
Загуровський Андрій 3 94 1 Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області Хмельницька c. Гвардійське
Збирчог Яна 3 94 1 Кілійський ЗЗСО І-ІІІ степенів №3 - ліцей Одеської області Одеська м. Кілія
Звалінська Яна 3 90 1 Олешнянський НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ імені Героя Радянського Союзу Степана Долгого Охтирської районної ради Сумської області Сумська с. Олешня
Згара Катерина 3 91 1 КЗ «Македонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікольської Районної  Ради Донецької області» Донецька Македонівка
Зібчук Єлизавета 3 97 1 Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Нововолинської міської ради Волинської області Волинська м. Нововолинськ
Іванченко Артем 3 94 1 Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька c. Андріївка
Ірочко Софія 3 100 1 Балицький НВК Львівської області Львівська  с. Баличі
Ісмаїлов Гарахан 3 90 1 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №35 Житомирська м. Житомир
Каліновський Дмитро 3 97 1 Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Нововолинської міської ради Волинської області Волинська м. Нововолинськ
Капітан Тимофій 3 97 1 Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька c. Андріївка
Кармаліта Владислав 3 97 1 Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області Хмельницька c. Гвардійське
Катеринюк Денис 3 94 1 Кочубеївська філія заклад І-ІІ ступенів опорного закладу Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська с. Кочубеївка
Кирилюк Ілля 3 94 1 Браїлівська ЗОШ І-ІІ ступенів Новоушицької селищної ради Хмельницької області Хмельницька с. Браїлівка
Ковалевич Аня 3 100 1 Глиннівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Глинне
Колодич Роман 3 97 1 Глиннівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Глинне
Король Анна 3 91 1 Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області Сумська м. Ромни 
Коростіленко Іван 3 90 1 Старокостянтинівський НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука Хмельницька м. Старокостянтинів
Косенко Валерія 3 94 1 Верхньокриничанський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів, ДНЗ» Запорізької області Запорізька с. Верхня Криниця
Коханевич Володимир 3 97 1 Глиннівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Глинне
Коценко Арсеній 3 94 1 Кочубеївська філія заклад І-ІІ ступенів опорного закладу Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська с. Кочубеївка
Кравців Роман 3 100 1 Балицький НВК Львівської області Львівська  с. Баличі
Кріт Андрій 3 91 1 Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаська м. Черкаси
Кротенко Софія 3 97 1 Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Кулакевич Вадим 3 91 1 Глиннівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Глинне
Лесковець Микола 3 97 1 Глиннівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Глинне
Лесковець Роман 3 97 1 Глиннівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Глинне
Литвин Ольга 3 100 1 Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Лісний Євген 3 97 1 Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька c. Андріївка
Лощиць Тетяна 3 97 1 Глиннівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Глинне
Лук’янчук Дмитро 3 97 1 Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Нововолинської міської ради Волинської області Волинська м. Нововолинськ
Луценко Крістіна 3 90 1 Олешнянський НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ імені Героя Радянського Союзу Степана Долгого Охтирської районної ради Сумської області Сумська с. Олешня
Ляшенко Микола 3 90 1 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Майборода Даря 3 91 1 Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаська м. Черкаси
Макуленко Діана 3 91 1 Глиннівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Глинне
Малоног Любов 3 94 1 Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаська м. Черкаси
Марченко Артур 3 100 1 Коврайський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Г.С.Сковороди Черкаської області Черкаська с. Коврай
Марчук Дарья 3 91 1 Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Маслій Алевтина 3 94 1 Качалівська ЗОШ Харківської області Харківська  Качалівка
Мирошниченко Владислав 3 97 1 Куньєвський НВК Ізюмської районної ради Харківської області Харківська с. Куньє
Мігас Назар 3 97 1 Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Нововолинської міської ради Волинської області Волинська м. Нововолинськ
Міх Артем 3 97 1 Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Мішкін Семен 3 94 1 Качалівська ЗОШ Харківської області Харківська  Качалівка
Мішкін Тимофій 3 94 1 Качалівська ЗОШ Харківської області Харківська  Качалівка
Міщенко Вікторія 3 91 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька Новгородське
Мовчан Поліна 3 91 1 Куньєвський НВК Ізюмської районної ради Харківської області Харківська с. Куньє
Наконечна Євангеліна 3 97 1 Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаська м. Черкаси
Науменко Давид 3 91 1 Коврайський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Г.С.Сковороди Черкаської області Черкаська с. Коврай
Несущенко Діана 3 91 1 Куньєвський НВК Ізюмської районної ради Харківської області Харківська с. Куньє
Неустроєв Іван 3 91 1 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
Новікова Амалія 3 90 1 НВК №299 міста Києва   м. Київ
Носкова Софія 3 91 1 Качалівська ЗОШ Харківської області Харківська  Качалівка
Олєйнік Єгор 3 94 1 Кочубеївська філія заклад І-ІІ ступенів опорного закладу Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська с. Кочубеївка
Осадча Каміла 3 94 1 Кочубеївська філія заклад І-ІІ ступенів опорного закладу Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська с. Кочубеївка
Осовська Ганна 3 91 1 Опитненський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Бахмутської міської ради Донецької області Донецька с. Опитне
Пацюкевич Вероніка 3 97 1 Глиннівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Глинне
Пацюкевич Вікторія 3 97 1 Глиннівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Глинне
Петрик Андрій 3 91 1 Херсонська спеціалізована школа №27 Херсонська м. Херсон
Погребняк Елизавета 3 91 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька Новгородське
Рогульчик Дмитро 3 97 1 Глиннівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Глинне
Рябущиць Соломія 3 91 1 Глиннівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Глинне
Савчук Іван 3 97 1 Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Нововолинської міської ради Волинської області Волинська м. Нововолинськ
Савчук Іванна 3 91 1 Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Нововолинської міської ради Волинської області Волинська м. Нововолинськ
Савчук Олександр 3 97 1 Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Нововолинської міської ради Волинської області Волинська м. Нововолинськ
Сарафін Ілля 3 94 1 Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області Хмельницька c. Гвардійське
Сасіна Богдана 3 91 1 КЗ СНВК №5 «Дніпряночка» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Севернюк Назар 3 90 1 Старокостянтинівський НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука Хмельницька м. Старокостянтинів
Сергієнко Артем 3 94 1 Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Сержанська Катерина 3 90 1 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №35 Житомирська м. Житомир
Сидор Вікторія 3 100 1 Балицький НВК Львівської області Львівська  с. Баличі
Сильман Дарина 3 91 1 Біленський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Біле
Скрипальова Діана 3 97 1 Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 імені Валі Котика Хмельницької області Хмельницька  Шепетівка
Скрябіна Анастасія 3 91 1 Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Нововолинської міської ради Волинської області Волинська м. Нововолинськ
Солоха Тимофій 3 91 1 Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області Сумська м. Ромни 
Сорочак Анна 3 100 1 Стебницька ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 імені Тараса Зозулі Дрогобицької міської ради Львівської області Львівська Стебник
Стадніков Максим 3 100 1 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Привілля
Стаднікова Анастасія 3 100 1 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Привілля
Стасюк Давид 3 91 1 Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Нововолинської міської ради Волинської області Волинська м. Нововолинськ
Сторожук Олександр 3 94 1 Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області Хмельницька c. Гвардійське
Суркова Ангеліна 3 91 1 КЗ «Радивонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області» Запорізька с. Радивонівка
Сушко Софія 3 90 1 ЗОШ I-III ступенів №9 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Талай Ілона 3 100 1 Коврайський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Г.С.Сковороди Черкаської області Черкаська с. Коврай
Тринога Володимир 3 90 1 Коршівський ліцей ОТГ Коршівської сільської ради Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Коршів
Тураносова Маргарита 3 94 1 Філія ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 – НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів - дитячий садок №10» Дружківської міської ради Донецької області Донецька Дружківка
Удод Арсеній 3 97 1 Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька c. Андріївка
Ферчук Артем 3 97 1 Опитненський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Бахмутської міської ради Донецької області Донецька с. Опитне
Франчук Оксана 3 97 1 Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Нововолинської міської ради Волинської області Волинська м. Нововолинськ
Фурик Владислав 3 97 1 Куньєвський НВК Ізюмської районної ради Харківської області Харківська с. Куньє
Хлібович Анна 3 91 1 Глиннівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Глинне
Хмельковський Максим 3 94 1 Глиннівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Глинне
Холодир Анастасія 3 94 1 Надеждівський ЗПЗСО Білозерської селищної ради Херсонської області Херсонська с. Надеждівка
Хоменко Софія 3 100 1 Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаська м. Черкаси
Ціхоцька Соломія 3 100 1 Балицький НВК Львівської області Львівська  с. Баличі
Чайковський Роман 3 91 1 Браїлівська ЗОШ І-ІІ ступенів Новоушицької селищної ради Хмельницької області Хмельницька с. Браїлівка
Чорний Назар 3 91 1 Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Чорновол Варвара 3 91 1 Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаська м. Черкаси
Швидка Софія 3 94 1 Коврайський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Г.С.Сковороди Черкаської області Черкаська с. Коврай
Шеремета Марія 3 97 1 Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області Хмельницька c. Гвардійське
Шпира Артур 3 94 1 Кочубеївська філія заклад І-ІІ ступенів опорного закладу Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська с. Кочубеївка
Шпортель Аліса 3 100 1 Куньєвський НВК Ізюмської районної ради Харківської області Харківська с. Куньє
Щербатий Тимур 3 91 1 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
Юзючук Дарина 3 97 1 Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Нововолинської міської ради Волинської області Волинська м. Нововолинськ
Юрко Єлизавета 3 100 1 Коврайський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Г.С.Сковороди Черкаської області Черкаська с. Коврай
Ющенко Діана 3 100 1 Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Яцинюк Анастасія 3 91 1 Філія ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 – НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів - дитячий садок №10» Дружківської міської ради Донецької області Донецька Дружківка
ІІ місце
Александрова Яна 3 70 2 Кам`нський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-гімназія» Одеської області Одеська с. Кам`янка
Алихов Максим 3 72 2 Струзька ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Струга
Ангелов Даніїл 3 70 2 Кам`нський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-гімназія» Одеської області Одеська с. Кам`янка
Апостол Єгор 3 73 2 Солончаківська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка Куцурубської ОТГ Миколаївської області Миколаївська с. Солончаки
Бабак Ярослав 3 82 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Білан Анастасія 3 88 2 Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаська м. Черкаси
Білієнко Данило 3 88 2 Вугледарський НВК «МРІЯ»  (ЗОШ  I-III ступенів – ДНЗ) Донецької області Донецька м. Вугледар
Бова Дар'я 3 70 2 Славутська гімназія №6 Хмельницької області Хмельницька м. Славута
Богдан Ринат 3 78 2 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №35 Житомирська м. Житомир
Бондаренко Вікторія 3 88 2 Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаська м. Черкаси
Боярчук Дар’я 3 73 2 КЗ «Тузлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Одеської області Одеська с. Тузли
Буділовська Кіра 3 76 2 Солончаківська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка Куцурубської ОТГ Миколаївської області Миколаївська с. Солончаки
Бузунова Поліна 3 85 2 Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаська м. Черкаси
Василенко Марія 3 70 2 ЗОШ I-III ступенів №9 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Вегера Олексій 3 79 2 Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області Сумська м. Ромни 
Відлацький Артем 3 82 2 КЗ «Новокраснівська ЗОШ Нікольської районної ради Донецької області» Донецька с. Новокраснівка
Войт Катерина 3 82 2 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
Вьющенко Данило 3 82 2 Вугледарський НВК «МРІЯ»  (ЗОШ  I-III ступенів – ДНЗ) Донецької області Донецька м. Вугледар
Гаврик Марк 3 77 2 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Галінська Лайма 3 88 2 Вугледарський НВК «МРІЯ»  (ЗОШ  I-III ступенів – ДНЗ) Донецької області Донецька м. Вугледар
Гой Данило 3 85 2 Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 імені Валі Котика Хмельницької області Хмельницька  Шепетівка
Грабовий Іван 3 88 2 Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаська м. Черкаси
Грабович Остап 3 70 2 Ліцей №25 м. Житомира Житомирська м. Житомир
Грабовський Тимофій 3 70 2 Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаська м. Черкаси
Грабчак Ярослав 3 88 2 Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області Хмельницька c. Гвардійське
Гриценко Роман 3 73 2 Відокремлений підрозділ Надіївська гімназія-філія ЗЗСО «Солонянська СЗШ І-ІІІ ступенів» (ОЗ) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Надіївка
Гуменюк Святослав 3 75 2 Старокостянтинівський НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука Хмельницька м. Старокостянтинів
Давиденко Назар 3 85 2 Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області Сумська м. Ромни 
Депутатова Анастасія 3 88 2 Отрадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська  Одрадівка
Дерксен Олег 3 70 2 КЗ «Гімназія №8» Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Дзюбецька Валерія 3 70 2 Струзька ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Струга
Довгопола Анастасія 3 88 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Долматова Вікторія 3 88 2 КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ І-ІІІ ступенів №1" Василівської районної ради Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Дубина Вікторія 3 88 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Шилівка
Ейсмонт Денис 3 70 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ I-III ступенів №30» Луганської області Луганська  м. Лисичанськ
Єрмоленко Віка 3 88 2 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
Жиган Андрій 3 88 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Шилівка
Заболотня Отилія 3 73 2 КЗ «Радивонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області» Запорізька с. Радивонівка
Звірик Віктор 3 73 2 Солончаківська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка Куцурубської ОТГ Миколаївської області Миколаївська с. Солончаки
Івлєв Віктор 3 85 2 Добровільський  НВК «ЗНЗ – ДНЗ» Васильківського району Дніпропетровської області Дніпропетровська  с. Добровілля
Кадук Маргарита 3 85 2 Коврайський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Г.С.Сковороди Черкаської області Черкаська с. Коврай
Казарян Максим 3 73 2 Олешнянський НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ імені Героя Радянського Союзу Степана Долгого Охтирської районної ради Сумської області Сумська с. Олешня
Калашникова Олександра 3 73 2 Волноваська ЗОШ  І – ІІІ  ступенів №3  Волноваського району Донецької області Донецька м. Волноваха
Караулан Єгор 3 88 2 Отрадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська  Одрадівка
Карпенко Павло 3 70 2 ЗОШ І-ІІ ступенів №4 міста Мирноград Донецької області Донецька м. Мирноград
Клевцова Мілена 3 70 2 НВК «Кіровоградський колегіум – спеціалізований ЗНЗ І – ІІІ ступенів – ДНЗ – центр естетичного виховання» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Клімковецький Ілля 3 88 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька Новгородське
Ковальчук Ірина 3 85 2 Глиннівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Глинне
Ковтун Євген 3 70 2 Кам`нський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-гімназія» Одеської області Одеська с. Кам`янка
Коган Максим 3 70 2 Миколаївська ЗОШ  І-ІІ ступенів  №64 Миколаївська Миколаїв
Козачок Валентина 3 76 2 Григорівський НВК (школа-садок) Барвінківської районної ради Харківської області Харківська с. Григорівка
Колодич Анастасія 3 88 2 Глиннівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Глинне
Кондратенко Денис 3 82 2 Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаська м. Черкаси
Кононенко Юліанн 3 85 2 Кам`нський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-гімназія» Одеської області Одеська с. Кам`янка
Корнух Максим 3 85 2 Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області Сумська м. Ромни 
Корчова Анастасія 3 73 2 Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаська м. Черкаси
Криничний Богдан 3 79 2 Миколаївська ЗОШ I-III  ступенів №43  Миколаївська  м. Миколаїв
Кусік Наталія 3 70 2 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Левченко Денис 3 70 2 Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаська м. Черкаси
Леонтьєв Олександр 3 76 2 Лубенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4 Лубенської міської ради Полтавської області Полтавська м.Лубни
Лесковець Денис 3 85 2 Глиннівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Глинне
Литвинчук Анастасія 3 77 2 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №35 Житомирська м. Житомир
Ліпінський Денис 3 88 2 Браїлівська ЗОШ І-ІІ ступенів Новоушицької селищної ради Хмельницької області Хмельницька с. Браїлівка
Ліяскіна Кіра 3 79 2 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
Лой Владлена 3 88 2 Отрадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська  Одрадівка
Лопатка Ганна 3 79 2 КЗ «Радивонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області» Запорізька с. Радивонівка
Мазурик Нікіта 3 79 2 Куньєвський НВК Ізюмської районної ради Харківської області Харківська с. Куньє
Майдачевська Дарина 3 82 2 Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 імені Валі Котика Хмельницької області Хмельницька  Шепетівка
Марков Артем 3 79 2 КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ І-ІІІ ступенів №1" Василівської районної ради Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Марчук Світлана 3 85 2 Миколаївська ЗОШ I-III  ступенів №43  Миколаївська  м. Миколаїв
Матвійчук Назар 3 70 2 Старокостянтинівський НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука Хмельницька м. Старокостянтинів
Мельник Іван 3 73 2 Біленський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Біле

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021