Шкільний портал
Понеділок, 20.09.2021, 19:15
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 7 клас. Результати конкурсу "Я - Людина!" 2020 рікРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3218
Статистика

Онлайн всього: 13
Гостей: 11
Користувачів: 2
kriazhieva, oksanalevshina33

-1 сторінка- -2 сторінка-

7 клас. 

Результати конкурсу "Я - Людина!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
І місце
Антюхова Вікторія 7 97 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №9 м. Слов`янськ Донецької області Донецька м. Слов`янськ
Асташин Данило 7 94 1 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Бабенко Єлизавета 7 91 1 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Вознесенської міської ради Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Бєлоусов Артем 7 90 1 Приазовська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька Приазовське
Білий Данил 7 90 1 КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №44 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька  м. Маріуполь
Броваренко Ілля 7 90 1 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Будяк Ілля 7 90 1 Криворізька гімназія №127 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Булаткіна Раіса 7 91 1 Відраднівський ЗЗСО Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області Запорізька с. Відрадне
Васильчук Крістіна 7 91 1 Кучанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Куча
Вецало Каріна 7 91 1 Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Хмельницької області Хмельницька  м. Нетішин
Вецало Каріна 7 91 1 Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Хмельницької області Хмельницька  м. Нетішин
Власюк Валерія 7 90 1 Славутська гімназія №6 Хмельницької області Хмельницька м. Славута
Воронов Владислав 7 90 1 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Гайдаєнко Ярослав 7 90 1 Городецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області Черкаська с. Городецьке
Гончаров Ярослав 7 90 1 НВК №9 м. Хмельницького Хмельницька м. Хмельницький
Гордієнко Злата 7 97 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №9 м. Слов`янськ Донецької області Донецька м. Слов`янськ
Данич Анастасія 7 91 1 Ріпкинська гімназія імені Софії Русової Ріпкинської районної ради Чернігівської області Чернігівська смт Ріпки
Денисенко Дар'я 7 94 1 Опитненський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Бахмутської міської ради Донецької області Донецька с. Опитне
Доскаль Нікіта 7 90 1 НВК "Ліцей-спеціалізована ЗОШ I-III ступенів №10" Марганецької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Марганець
Єрьоменко Кіра 7 90 1 НВК №9 м. Хмельницького Хмельницька м. Хмельницький
Зайцев Марк 7 94 1 КЗ «Середня загальноосвітня школа №40» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Кам’янське
Калабіна Анастасія 7 94 1 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Капустинська Надія 7 90 1 Пиратинський НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Львівської області Львівська с. Пиратин
Климчук Єльвіна 7 90 1 Крупецький ліцей Хмельницької області Хмельницька с. Крупець
Козак Лілія  7 90 1 Луканівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Миколаївської області Миколаївська с. Луканівка 
Колле Аліна 7 94 1 Привільненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Привільне 
Корнієнко Аліна 7 91 1 Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька c. Андріївка
Король Микола 7 90 1 Жизномирська ЗОШ І – ІІІ ступенів Тернопільської області Тернопільська с. Жизномир
Кузнецов Олександр 7 94 1 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мирненської селищної ради Каланчацького району Херсонської області Херсонська смт Мирне
Ларіонов Максим 7 90 1 НВК «Знам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-гімназія» Кіровоградської області Кіровоградська м. Знам’янка
Ласкава Кіра 7 90 1 Криворізька гімназія №127 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Литвиненко Євген 7 94 1 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мирненської селищної ради Каланчацького району Херсонської області Херсонська смт Мирне
Мар’яш Ірина 7 90 1 Жизномирська ЗОШ І – ІІІ ступенів Тернопільської області Тернопільська с. Жизномир
Марченко Анастасія 7 94 1 Великомихайлівська ЗОШ І – ІІІ ступенів Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Великомихайлівка
Мосяженко Валентин 7 90 1 КЗ "Лисичанська спеціалізована школа I-III ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Мусійченко Єлизавета 7 91 1 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Налескін Ростислав 7 90 1 Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька Селидове
Овінніков Богдан 7 91 1 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мирненської селищної ради Каланчацького району Херсонської області Херсонська смт Мирне
Онищук Аліна 7 91 1 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мирненської селищної ради Каланчацького району Херсонської області Херсонська смт Мирне
Оренбуров Олександр 7 90 1 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницької області Хмельницька Славута
Пасішник Анастасія 7 91 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів  №16 ВЦА міста Торецьк Донецької області  Донецька с-ще Новгородське
Підлипна Вікторія 7 91 1 Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Житомирської області Житомирська Новоград-Волинський
Плачков Владислав 7 90 1 КЗ «Тузлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Одеської області Одеська с. Тузли
Подрєзова Анастасія 7 97 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №9 м. Слов`янськ Донецької області Донецька м. Слов`янськ
Половенко Рита 7 90 1 КЗ «Тузлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Одеської області Одеська с. Тузли
Рибойчук Ірина 7 90 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів села Яблунів Гусятинського району Тернопільської області Тернопільська с. Яблунів
Рижова Євгенія 7 97 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №9 м. Слов`янськ Донецької області Донецька м. Слов`янськ
Рублевська Поліна 7 91 1 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Савчук Анастасія 7 91 1 Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Житомирської області Житомирська Новоград-Волинський
Савчук Єлизавета 7 94 1 Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Черкаська с. Колодисте
Сидорова Ілона 7 97 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №9 м. Слов`янськ Донецької області Донецька м. Слов`янськ
Сидриста Олександра 7 97 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №9 м. Слов`янськ Донецької області Донецька м. Слов`янськ
Синиця Єлизавета 7 91 1 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Склярова Ельвіра 7 91 1 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Ставіна Олександра 7 97 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №9 м. Слов`янськ Донецької області Донецька м. Слов`янськ
Твердовський Олександр 7 97 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №9 м. Слов`янськ Донецької області Донецька м. Слов`янськ
Тесля Максим 7 94 1 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Тимошевський Гліб 7 94 1 КЗ «Середня загальноосвітня школа №40» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Кам’янське
Ткач Дарина 7 90 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів села Яблунів Гусятинського району Тернопільської області Тернопільська с. Яблунів
Томощук Аліна 7 97 1 Коврайський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Г.С.Сковороди Черкаської області Черкаська с. Коврай
Третяк Денис 7 90 1 Лубенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4 Лубенської міської ради Полтавської області Полтавська м.Лубни
Трофімова Софія 7 91 1 Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Житомирської області Житомирська Новоград-Волинський
Тур Анастасія 7 94 1 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Шапран Вікторія 7 91 1 Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Житомирської області Житомирська Новоград-Волинський
Швець Анастасія 7 91 1 Кучанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Куча
Шерстюк Вероніка 7 97 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №9 м. Слов`янськ Донецької області Донецька м. Слов`янськ
Ширікова Анастасія 7 90 1 КЗО «Шахтарська СЗШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Шахтарське
Яловик Володимир 7 90 1 Кам’янець-Подільська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №10 Хмельницької області Хмельницька  м. Кам’янець-Подільський
ІІ місце
Балан Анна 7 70 2 Кам’янець-Подільська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №10 Хмельницької області Хмельницька  м. Кам’янець-Подільський
Баран Яна 7 70 2 Кам’янець-Подільська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №10 Хмельницької області Хмельницька  м. Кам’янець-Подільський
Баранов Денис 7 70 2 КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №44 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька  м. Маріуполь
Безбородова Анна 7 70 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Білогаш Владислав 7 70 2 Браїлівська ЗОШ І-ІІ ступенів Новоушицької селищної ради Хмельницької області Хмельницька с. Браїлівка
Бірюкова Вероніка 7 70 2 Новоселівська філія Очеретинського НВК: ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ОНЗ) Донецької області Донецька Новоселівка -3
Брижик Андрій 7 70 2 Хмелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради Сумської області Сумська с. Хмелівка
Буштрук Микита 7 70 2 НВК «Марганецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Марганець
Васильєв Артур 7 70 2 КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №44 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька  м. Маріуполь
Гайдаржи Мирослава 7 81 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Гижко Христина 7 70 2 Пиратинський НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Львівської області Львівська с. Пиратин
Глушков Ілля 7 74 2 КЗ « Середня загальноосвітня школа №21» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Гриценко Аміна 7 78 2 Городецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області Черкаська с. Городецьке
Гулецька Діана 7 74 2 КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №44 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька  м. Маріуполь
Гуцал Назар 7 75 2 Кам’янець-Подільська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №10 Хмельницької області Хмельницька  м. Кам’янець-Подільський
Данчишин Назар 7 78 2 Стебницька ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 імені Тараса Зозулі Дрогобицької міської ради Львівської області Львівська Стебник
Дидик Максим 7 83 2 Опаківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Дрогобицького району Львівської області Львівська с. Опака
Дідоренко Альона 7 74 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Довга Богдана 7 73 2 Ружичанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, центр здорового способу життя» Хмельницької області Хмельницька  с. Ружичанка
Доля Любов 7 89 2 Відраднівський ЗЗСО Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області Запорізька с. Відрадне
Доніч Даніл 7 81 2 КЗ «Тузлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Одеської області Одеська с. Тузли
Дунець Дар’я 7 78 2 Ружичанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, центр здорового способу життя» Хмельницької області Хмельницька  с. Ружичанка
Дурман Діана 7 78 2 Іванівський ліцей № 1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт Іванівка
Дьяков Сергій 7 72 2 Приазовська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька Приазовське
Єрьоменко Владислава 7 78 2 КЗ «Тузлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Одеської області Одеська с. Тузли
Жеребило Анна 7 70 2 Криворізька гімназія №127 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Залізко Маргарита 7 89 2 Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Хмельницької області Хмельницька  м. Нетішин
Залізко Маргарита 7 89 2 Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Хмельницької області Хмельницька  м. Нетішин
Збирчог Анастасія 7 89 2 Кілійський ЗЗСО І-ІІІ степенів №3 - ліцей Одеської області Одеська м. Кілія
Зубков Артем 7 78 2 Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька Селидове
Калитюк Єгор 7 70 2 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницької області Хмельницька Славута
Карпінський Максим 7 75 2 Городецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області Черкаська с. Городецьке
Катлан Марія 7 72 2 Криворізька гімназія №127 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Кіршенюк Анастасія 7 78 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька Новгородське
Ковальська Анна 7 72 2 Кам'янець-Подільська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням німецької мови Хмельницької області Хмельницька  м. Кам'янець-Подільський
Коновал Дарина 7 86 2 Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Хмельницької області Хмельницька  м. Нетішин
Коновал Дарина 7 88 2 Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Хмельницької області Хмельницька  м. Нетішин
Копич Мілана 7 71 2 Криворізька гімназія №127 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Корнієнко Артем 7 74 2 Криворізька гімназія №127 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Косіченко Євген 7 75 2 Харківська гімназія №47 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Костенко Олександр 7 72 2 НВК «Знам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-гімназія» Кіровоградської області Кіровоградська м. Знам’янка
Костик Юрій 7 72 2 Опаківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Дрогобицького району Львівської області Львівська с. Опака
Костюк Марія 7 75 2 НВК "Ліцей-спеціалізована ЗОШ I-III ступенів №10" Марганецької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Марганець
Кочан Павло 7 81 2 Стебницька ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 імені Тараса Зозулі Дрогобицької міської ради Львівської області Львівська Стебник
Кривошеєва Анастасія 7 81 2 Харківська гімназія №47 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Курило Ілля 7 72 2 Криворізька гімназія №127 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Кутовая Марія 7 81 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Куян Ілля 7 86 2 КЗО «Шахтарська СЗШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Шахтарське
Кшевінська Оксана 7 83 2 Іванковецький ліцей Олешинської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області Хмельницька  с. Іванківці
Лавриненко Євгеній 7 78 2 Привільненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Привільне 
Литвин Арсеній 7 74 2 Пиратинський НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Львівської області Львівська с. Пиратин
Лозовій Вероніка 7 75 2 Іванівський ліцей № 1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт Іванівка
Марків Василь 7 75 2 Опаківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Дрогобицького району Львівської області Львівська с. Опака
Маркітантов Олександр 7 72 2 Кам’янець-Подільська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №10 Хмельницької області Хмельницька  м. Кам’янець-Подільський
Мартинюк Микола 7 73 2 Іванівський ліцей № 1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт Іванівка
Метіль Орест 7 78 2 Стебницька ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 імені Тараса Зозулі Дрогобицької міської ради Львівської області Львівська Стебник
Михайлишин Микола 7 81 2 Стебницька ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 імені Тараса Зозулі Дрогобицької міської ради Львівської області Львівська Стебник
Мінченко Олексій 7 75 2 КЗО Миролюбівський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Миролюбівка
Москаленко Єгор 7 78 2 ОЗЗСО Розумівська школа Долинської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Розумівка
Муза Богдана 7 81 2 Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 імені Валі Котика Хмельницької області Хмельницька  Шепетівка
Муляр Маргарита 7 74 2 Криворізька гімназія №127 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Нестеров Максим 7 75 2 НВК «Знам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-гімназія» Кіровоградської області Кіровоградська м. Знам’янка
Нефедова Ангеліна 7 75 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Остроухов Данило 7 72 2 Волноваська ЗОШ  І – ІІІ  ступенів №3  Волноваського району Донецької області Донецька м. Волноваха
Пашкова Діана 7 73 2 Криворізька гімназія №127 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Петрунчак Діана 7 70 2 Кам’янець-Подільська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №10 Хмельницької області Хмельницька  м. Кам’янець-Подільський
Пігур Валерія 7 75 2 КЗ «Тузлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Одеської області Одеська с. Тузли
Пічевська Олена 7 86 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Путіна Анна 7 78 2 КЗ «Тузлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Одеської області Одеська с. Тузли
Рибас Ілля 7 70 2 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Рожков Петро 7 71 2 НВК №9 м. Хмельницького Хмельницька м. Хмельницький
Руденко Ольга 7 81 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Вознесенської міської ради Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Рудень Анна 7 70 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Саліхов Артем 7 83 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Світличний Назар 7 75 2 КЗ «Олександрівський ЗЗСО I-III ступенів» Гречаноподівської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Олександрівка
Сеньків Андрій 7 83 2 Опаківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Дрогобицького району Львівської області Львівська с. Опака
Сергієнко Назар 7 74 2 КЗ "Лисичанська спеціалізована школа I-III ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Сивак Дарія 7 86 2 Пасічнянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, технологічний ліцей» Хмельницької області Хмельницька с. Пасічна
Сивоконєва Анастасія 7 75 2 Відокремлений підрозділ Надіївська гімназія-філія ЗЗСО «Солонянська СЗШ І-ІІІ ступенів» (ОЗ) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Надіївка
Синиця Віолета 7 81 2 Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька Селидове
Сливянчук Євген 7 86 2 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мирненської селищної ради Каланчацького району Херсонської області Херсонська смт Мирне
Слишинська Даша 7 72 2 Браїлівська ЗОШ І-ІІ ступенів Новоушицької селищної ради Хмельницької області Хмельницька с. Браїлівка
Стайкуца Дар'я 7 81 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Старченко Марія 7 78 2 ОЗЗСО Розумівська школа Долинської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Розумівка
Степанюк Вікторія 7 89 2 Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Житомирської області Житомирська Новоград-Волинський
Судакова Вікторія 7 78 2 Криворізька гімназія №127 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Сурмай Євгенія 7 70 2 Новоселівська філія Очеретинського НВК: ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ОНЗ) Донецької області Донецька Новоселівка -3
Сухоруков Дмитро 7 75 2 КЗ «Гімназія №8» Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Таран Євген 7 81 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Тішкова Анастасія  7 72 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька Новгородське
Троцик Каріна 7 70 2 КЗ «Олександрівський ЗЗСО I-III ступенів» Гречаноподівської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Олександрівка
Фурманова Оксана 7 70 2 Великозозулинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Красилівського району Хмельницької області Хмельницька с. Великі Зозулинці
Халавко Юрій 7 83 2 Опаківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Дрогобицького району Львівської області Львівська с. Опака
Хомін Микита 7 89 2 Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Житомирської області Житомирська Новоград-Волинський
Храмов Богдан 7 86 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Цибульська Владислава 7 81 2 Городецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області Черкаська с. Городецьке
Чернявський Микита 7 86 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Вознесенської міської ради Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Шевчук Дмитро 7 75 2 Кам’янець-Подільська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №10 Хмельницької області Хмельницька  м. Кам’янець-Подільський
Шепель Софія 7 74 2 НВК "Ліцей-спеціалізована ЗОШ I-III ступенів №10" Марганецької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Марганець
Шматько Василіса 7 75 2 Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька Селидове
Шуть Злата 7 75 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Якименко Юлія 7 75 2 ОЗЗСО Розумівська школа Долинської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Розумівка
Яремко Олександра 7 78 2 Криворізька гімназія №127 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021