Прізвище та ім'я учасника |
Клас |
Бал |
Місце |
Назва навчального закладу |
Область |
Населений пункт |
І місце |
Асанова Едіє |
10 |
90 |
1 |
ПТУ №27 міста Генічеська Херсонської області |
Херсонська |
м. Генічеськ |
Бендра Софія |
10 |
90 |
1 |
Пасічнянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, технологічний ліцей» Хмельницької області |
Хмельницька |
с. Пасічна |
Будзин Станіслав |
10 |
90 |
1 |
Покотилівський ліцей «Промінь» Харківської районної ради Харківської області |
Харківська |
смт. Покотилівка |
Гагаріна Олександра |
10 |
90 |
1 |
Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Гудима Яна |
10 |
90 |
1 |
Кам’янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв |
Хмельницька |
м. Кам‘янець-Подільський |
Дихно Ірина |
10 |
100 |
1 |
Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області |
Сумська |
м. Ромни |
Завийборода Анастасія |
10 |
91 |
1 |
ПТУ №88 смт. Магдалинівка Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
смт. Магдалинівка |
Іванцова Альона |
10 |
99 |
1 |
СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області |
Луганська |
м. Сєвєродонецьк |
Іванченко Аліна |
10 |
100 |
1 |
Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області |
Сумська |
м. Ромни |
Іоніна Софія |
10 |
91 |
1 |
СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області |
Луганська |
м. Сєвєродонецьк |
Калюжна Тетяна |
10 |
90 |
1 |
Державний ПТНЗ "Дніпровський центр професійної освіти" |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Кащук Олександр |
10 |
90 |
1 |
ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Мирноград |
Кожурін Дмитро |
10 |
90 |
1 |
Синельниківський професійний ліцей Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Синельникове |
Колле Анна |
10 |
93 |
1 |
Привільненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області |
Донецька |
с. Привільне |
Кошарна Олеся |
10 |
91 |
1 |
Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Крамаренко Юлія |
10 |
90 |
1 |
Синельниківський професійний ліцей Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Синельникове |
Кулачка Наталія |
10 |
93 |
1 |
СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області |
Луганська |
м. Сєвєродонецьк |
Ладюк Варвара |
10 |
90 |
1 |
ТОВ «Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов» міста Київ |
Київська |
м. Київ |
Лопанчук Катерина |
10 |
91 |
1 |
Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Можневська Каріна |
10 |
100 |
1 |
Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області |
Сумська |
м. Ромни |
Моісєєнко Максим |
10 |
94 |
1 |
ПТУ №88 смт. Магдалинівка Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
смт. Магдалинівка |
Молчанов Ігнат |
10 |
90 |
1 |
ПТУ №27 міста Генічеська Херсонської області |
Херсонська |
м. Генічеськ |
Назарова Єлизавета |
10 |
91 |
1 |
Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Науменко Вероніка |
10 |
94 |
1 |
Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Нечай Юлія |
10 |
90 |
1 |
Криворізький центр підготовки та перепідготовки робочих кадрів будівельної галузі Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кривий ріг |
Панцир Аліна |
10 |
90 |
1 |
НВК «Морозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Хмельницької області |
Хмельницька |
с. Морозів |
Позднякова Даріна |
10 |
91 |
1 |
СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області |
Луганська |
м. Сєвєродонецьк |
Поліщук Катерина |
10 |
93 |
1 |
Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Проскуряков Олексій |
10 |
90 |
1 |
ПТУ №48 м. Новомосковська Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Новомосковськ |
Разова Софія |
10 |
90 |
1 |
Кам’янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв |
Хмельницька |
м. Кам‘янець-Подільський |
Рудиця Дарія |
10 |
100 |
1 |
Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області |
Сумська |
м. Ромни |
Славова Анастасія |
10 |
91 |
1 |
Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Таран Юлія |
10 |
100 |
1 |
Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області |
Сумська |
м. Ромни |
Татаров Олександр |
10 |
90 |
1 |
Дніпровський ПТНЗ Дніпровське вище професійне училище будівництва |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Хлопко Єва |
10 |
92 |
1 |
Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Шимко Андрій |
10 |
90 |
1 |
Ліцей №25 м. Житомира |
Житомирська |
м. Житомир |
ІІ місце |
Агаркова Олеся |
10 |
74 |
2 |
Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Ансімова Каріна |
10 |
82 |
2 |
Коврайський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Г.С.Сковороди Черкаської області |
Черкаська |
с. Коврай |
Базілєєва Анастасія |
10 |
84 |
2 |
Державний ПТНЗ "Дніпровський центр професійної освіти" |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Бачинський Артьом |
10 |
76 |
2 |
Деражнянський ліцей №2 Хмельницької області |
Хмельницька |
м. Деражня |
Борзенкова Анастасія |
10 |
70 |
2 |
КЗО «Шахтарська СЗШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Шахтарське |
Борівська Ангеліна |
10 |
82 |
2 |
КЗ «Чечельницька СЗШ І-ІІІ ступенів №1 Чечельницького району Вінницької області» |
Вінницька |
Чечельник |
Буткевич Софія |
10 |
78 |
2 |
Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №15 Рівненської міської ради |
Рівненська |
м. Рівне |
Воробйов Віталій |
10 |
70 |
2 |
Гаврилівський НВК (дитячий садок-ЗОШ І-ІІІ ступенів) Барвінківської районної ради Харківської області |
Харківська |
с. Гаврилівка |
Гарковенко Давид |
10 |
85 |
2 |
Криворізький професійний гірничо – металургійний ліцей |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
Городецька Ельвіра |
10 |
72 |
2 |
Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області |
Сумська |
м. Ромни |
Горошко Владислав |
10 |
88 |
2 |
Коврайський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Г.С.Сковороди Черкаської області |
Черкаська |
с. Коврай |
Грабчак Дар’я |
10 |
77 |
2 |
Бердичівський міський ліцей №15 Житомирської області |
Житомирська |
м. Бердичів |
Григорьєва Віолетта |
10 |
84 |
2 |
Кілійський ЗЗСО І-ІІІ степенів №3 - ліцей Одеської області |
Одеська |
м. Кілія |
Дідик Вікторія |
10 |
73 |
2 |
Новоушицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, гімназія» Хмельницької області |
Хмельницька |
Нова Ушиця |
Дроб’язко Роман |
10 |
77 |
2 |
ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Мирноград |
Єрошкін Єгор |
10 |
70 |
2 |
Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №21 Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
Жмур Денис |
10 |
77 |
2 |
Покровський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Покров |
Заярнюк Ангеліна |
10 |
78 |
2 |
Струзька ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області |
Хмельницька |
с. Струга |
Звірок Дмитро |
10 |
76 |
2 |
Деражнянський ліцей №2 Хмельницької області |
Хмельницька |
м. Деражня |
Іщенко Юлія |
10 |
87 |
2 |
Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Каманіна Анастасія |
10 |
82 |
2 |
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області |
Сумська |
м. Охтирка |
Кіфер Ольга |
10 |
84 |
2 |
Кілійський ЗЗСО І-ІІІ степенів №3 - ліцей Одеської області |
Одеська |
м. Кілія |
Колтунова Дар’я |
10 |
80 |
2 |
Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Кондрашова Валерія |
10 |
74 |
2 |
Білозерський ЗПЗСО №3 Білозерської селищної ради Херсонської області |
Херсонська |
Білозерка |
Королюк Андрій |
10 |
70 |
2 |
ПТУ №48 м. Новомосковська Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Новомосковськ |
Куржій Віолетта |
10 |
72 |
2 |
Іванковецький ліцей Олешинської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області |
Хмельницька |
с. Іванківці |
Ланцман Діана |
10 |
84 |
2 |
Кілійський ЗЗСО І-ІІІ степенів №3 - ліцей Одеської області |
Одеська |
м. Кілія |
Ліпська Валерія |
10 |
78 |
2 |
Бердичівський міський ліцей №15 Житомирської області |
Житомирська |
м. Бердичів |
Лобода Юлія |
10 |
79 |
2 |
Дніпровський ПТНЗ Дніпровське вище професійне училище будівництва |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Макаренко Денис |
10 |
77 |
2 |
Покровський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Покров |
Малий Віктор |
10 |
81 |
2 |
Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Берестівської сільської ради Запорізької області |
Запорізька |
с. Миколаївка |
Манойло Анастасія |
10 |
85 |
2 |
Державний ПТНЗ "Дніпровський центр професійної освіти" |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Мельник Катерина |
10 |
76 |
2 |
Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Волинської області |
Волинська |
м. Нововолинськ |
Мельничук Валерія |
10 |
82 |
2 |
Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Волинської області |
Волинська |
м. Нововолинськ |
Мовчан Антон |
10 |
70 |
2 |
Синельниківський професійний ліцей Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Синельникове |
Муратова Аліна |
10 |
81 |
2 |
Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області |
Донецька |
с. Шилівка |
Мустафаєв Артем |
10 |
70 |
2 |
Синельниківський професійний ліцей Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Синельникове |
Муха Анастасія |
10 |
82 |
2 |
КЗ «Чечельницька СЗШ І-ІІІ ступенів №1 Чечельницького району Вінницької області» |
Вінницька |
Чечельник |
Новаковська Олександра |
10 |
74 |
2 |
Покровський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Покров |
Нога Олександр |
10 |
81 |
2 |
Великомихайлівська ЗОШ І – ІІІ ступенів Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Великомихайлівка |
Ногай Анастасія |
10 |
76 |
2 |
Кілійський ЗЗСО І-ІІІ степенів №3 - ліцей Одеської області |
Одеська |
м. Кілія |
Носаль Христина |
10 |
85 |
2 |
Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Носовська Ірина |
10 |
81 |
2 |
Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Берестівської сільської ради Запорізької області |
Запорізька |
с. Миколаївка |
Овчінкін Богдан |
10 |
73 |
2 |
СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області |
Луганська |
м. Сєвєродонецьк |
Одіяненко Микита |
10 |
73 |
2 |
КЗ Красноріченський ліцей Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області |
Луганська |
смт. Красноріченське |
Олійник Анастасія |
10 |
86 |
2 |
Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Падун Іван |
10 |
70 |
2 |
Кам’янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв |
Хмельницька |
м. Кам‘янець-Подільський |
Панасенко Анастасія |
10 |
88 |
2 |
Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Пасічник Едуард |
10 |
84 |
2 |
Криворізький центр підготовки та перепідготовки робочих кадрів будівельної галузі Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кривий ріг |
Передерій Анастасія |
10 |
87 |
2 |
Криворізький центр підготовки та перепідготовки робочих кадрів будівельної галузі Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кривий ріг |
Петренко Максим |
10 |
73 |
2 |
Кілійський ЗЗСО І-ІІІ степенів №3 - ліцей Одеської області |
Одеська |
м. Кілія |
Попова Єлизавета |
10 |
85 |
2 |
ПТУ №27 міста Генічеська Херсонської області |
Херсонська |
м. Генічеськ |
Попова Ольга |
10 |
87 |
2 |
ПТУ №27 міста Генічеська Херсонської області |
Херсонська |
м. Генічеськ |
Романенко Карина |
10 |
84 |
2 |
Кілійський ЗЗСО І-ІІІ степенів №3 - ліцей Одеської області |
Одеська |
м. Кілія |
Романцов Святослав |
10 |
85 |
2 |
Державний ПТНЗ "Дніпровський центр професійної освіти" |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Руденька Марія |
10 |
89 |
2 |
Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Сандул Софія |
10 |
75 |
2 |
КЗ Красноріченський ліцей Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області |
Луганська |
смт. Красноріченське |
Семеніхіна Валерія |
10 |
82 |
2 |
СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області |
Луганська |
м. Сєвєродонецьк |
Сергеева Вікторія |
10 |
76 |
2 |
Кілійський ЗЗСО І-ІІІ степенів №3 - ліцей Одеської області |
Одеська |
м. Кілія |
Сириця Валентина |
10 |
70 |
2 |
Покотилівський ліцей «Промінь» Харківської районної ради Харківської області |
Харківська |
смт. Покотилівка |
Скрипник Дарій |
10 |
72 |
2 |
Державний ПТНЗ "Дніпровський центр професійної освіти" |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Сміян Анна |
10 |
82 |
2 |
КЗ «Олександрівський ЗЗСО I-III ступенів» Гречаноподівської сільської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Олександрівка |
Соколова Анастасія |
10 |
70 |
2 |
Білозерський ЗПЗСО №3 Білозерської селищної ради Херсонської області |
Херсонська |
Білозерка |
Табачний Станіслав |
10 |
81 |
2 |
Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Танцюра Тарас |
10 |
79 |
2 |
Дніпровський ПТНЗ Дніпровське вище професійне училище будівництва |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Татевосян Гайарпі |
10 |
70 |
2 |
Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 Запорізької міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Запоріжжя |
Тількієва Ольга |
10 |
87 |
2 |
Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Токарчук Богдана |
10 |
74 |
2 |
Струзька ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області |
Хмельницька |
с. Струга |
Трофімов Тарас |
10 |
70 |
2 |
Синельниківський професійний ліцей Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Синельникове |
Тушинська Валерія |
10 |
73 |
2 |
Ліцей №25 м. Житомира |
Житомирська |
м. Житомир |
Усачова Анна |
10 |
88 |
2 |
ПТУ №88 смт. Магдалинівка Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
смт. Магдалинівка |
Фомічова Тамара |
10 |
70 |
2 |
Синельниківський професійний ліцей Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Синельникове |
Фусар Анастасія |
10 |
82 |
2 |
Дніпровський ПТНЗ Дніпровське вище професійне училище будівництва |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Худняк Ання |
10 |
73 |
2 |
Кам’янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв |
Хмельницька |
м. Кам‘янець-Подільський |
Чепурко Микола |
10 |
73 |
2 |
Дніпровський ПТНЗ Дніпровське вище професійне училище будівництва |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Черкес Дмитро |
10 |
79 |
2 |
Кілійський ЗЗСО І-ІІІ степенів №3 - ліцей Одеської області |
Одеська |
м. Кілія |
Чипігіна Анастасія |
10 |
87 |
2 |
Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Чістяков Дмитро |
10 |
73 |
2 |
Дніпровський ПТНЗ Дніпровське вище професійне училище будівництва |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Шаповалова Ліна |
10 |
70 |
2 |
Балабинський НВК "школа І-ІІІ ступенів - гімназія "Престиж" Запорізького району Запорізької області |
Запорізька |
смт Балабине |
Шикаловський Олег |
10 |
75 |
2 |
Великомихайлівська ЗОШ І – ІІІ ступенів Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Великомихайлівка |
Шишкіна Валерія |
10 |
81 |
2 |
Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області |
Донецька |
с. Шилівка |
Юрченко Надія |
10 |
73 |
2 |
Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №15 Рівненської міської ради |
Рівненська |
м. Рівне |
Яковенко Таїсія |
10 |
82 |
2 |
Харківська гімназія №47 Харківської міської ради Харківської області |
Харківська |
м. Харків |
Ярошенко Денис |
10 |
76 |
2 |
Синельниківський професійний ліцей Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Синельникове |
Яхін Никита |
10 |
88 |
2 |
Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Мелітополь |
ІІІ місце |
Багрянцев Артемій |
10 |
60 |
3 |
Покотилівський ліцей «Промінь» Харківської районної ради Харківської області |
Харківська |
смт. Покотилівка |
Базилевський Микита |
10 |
69 |
3 |
ПТУ №27 міста Генічеська Херсонської області |
Херсонська |
м. Генічеськ |
Балановська Аліса |
10 |
58 |
3 |
Покотилівський ліцей «Промінь» Харківської районної ради Харківської області |
Харківська |
смт. Покотилівка |
Бартунь Діана |
10 |
67 |
3 |
Деражнянський ліцей №2 Хмельницької області |
Хмельницька |
м. Деражня |
Башмаков Олександр |
10 |
50 |
3 |
Покровський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Покров |
Бісултанов Адам |
10 |
56 |
3 |
Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Брацюнь Ілона |
10 |
69 |
3 |
Бердичівський міський ліцей №15 Житомирської області |
Житомирська |
м. Бердичів |
Валовенко Ростислав |
10 |
67 |
3 |
Дніпровський ПТНЗ Дніпровське вище професійне училище будівництва |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Верхнянська Діана |
10 |
50 |
3 |
НВК «Знам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-гімназія» Кіровоградської області |
Кіровоградська |
м. Знам’янка |
Головяшкіна Поліна |
10 |
58 |
3 |
Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 Запорізької міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Запоріжжя |
Григорчук Каріна |
10 |
60 |
3 |
Синельниківський професійний ліцей Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Синельникове |
Дацюк Орися |
10 |
60 |
3 |
Повчанський ліцей Повчанської сільської ради Рівненської області |
Рівненська |
с. Повча |
Демˊянов Вадим |
10 |
63 |
3 |
КЗ Красноріченський ліцей Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області |
Луганська |
смт. Красноріченське |
Дідик Діана |
10 |
69 |
3 |
Новоушицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, гімназія» Хмельницької області |
Хмельницька |
Нова Ушиця |
Євдокимова Влада |
10 |
60 |
3 |
Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Єлманова Катерина |
10 |
60 |
3 |
КЗ Красноріченський ліцей Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області |
Луганська |
смт. Красноріченське |
Жабико Олена |
10 |
58 |
3 |
Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №21 Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
Захаренко Дмитро |
10 |
51 |
3 |
Ордена «Знак Пошани» ВПУ №75 села Олександрівка Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Олександрівка |
Зборовський Олексій |
10 |
58 |
3 |
Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30 Черкаської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
м. Черкаси |
Ісайкова Вікторія |
10 |
54 |
3 |
Білозерський ЗПЗСО №3 Білозерської селищної ради Херсонської області |
Херсонська |
Білозерка |
Іщенко Данило |
10 |
67 |
3 |
Криворізький професійний гірничо – металургійний ліцей |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
Кірейонок Софія |
10 |
57 |
3 |
Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №21 Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
Коваленко Валерій |
10 |
63 |
3 |
Перещепинський професійний ліцей Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м.Перещепине |
Компанієць Софія |
10 |
52 |
3 |
НВК «Знам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-гімназія» Кіровоградської області |
Кіровоградська |
м. Знам’янка |
Кочетов Максим |
10 |
67 |
3 |
Покотилівський ліцей «Промінь» Харківської районної ради Харківської області |
Харківська |
смт. Покотилівка |
Кравченко Тетяна |
10 |
50 |
3 |
Білозерський ЗПЗСО №3 Білозерської селищної ради Херсонської області |
Херсонська |
Білозерка |
Красій Ярослав |
10 |
51 |
3 |
КЗ Красноріченський ліцей Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області |
Луганська |
смт. Красноріченське |
Краюшкін Руслан |
10 |
56 |
3 |
Криворізький професійний гірничо – металургійний ліцей |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
Леонова Дар’я |
10 |
55 |
3 |
Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №21 Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
Лисак Дмитро |
10 |
64 |
3 |
Новоушицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, гімназія» Хмельницької області |
Хмельницька |
Нова Ушиця |
Лозін Костянтин |
10 |
50 |
3 |
Покровський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Покров |
Лустова Галина |
10 |
50 |
3 |
Покровський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Покров |
Любарська Марина |
10 |
67 |
3 |
Покотилівський ліцей «Промінь» Харківської районної ради Харківської області |
Харківська |
смт. Покотилівка |
Миронов Ярослав |
10 |
69 |
3 |
КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Лисичанської міської ради Луганської області» |
Луганська |
м. Привілля |
Міусов Микола |
10 |
61 |
3 |
Дніпровський ПТНЗ Дніпровське вище професійне училище будівництва |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Міхєєва Валерія |
10 |
50 |
3 |
ПТУ №48 м. Новомосковська Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Новомосковськ |
Можаровська Юлія |
10 |
50 |
3 |
Білозерський ЗПЗСО №3 Білозерської селищної ради Херсонської області |
Херсонська |
Білозерка |
Моруга Олександра |
10 |
64 |
3 |
Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 Чернігівської області |
Чернігівська |
Ніжин |
Мофа Аліна |
10 |
52 |
3 |
Щастинська обласна санаторна школа Луганської області |
Луганська |
м. Щастя |
Мустафаєва Вікторія |
10 |
63 |
3 |
Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 Запорізької міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Запоріжжя |
Нікітін Максим |
10 |
50 |
3 |
Синельниківський професійний ліцей Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Синельникове |
Овчаренко Сергій |
10 |
54 |
3 |
КЗ Красноріченський ліцей Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області |
Луганська |
смт. Красноріченське |
Огар Олександр |
10 |
50 |
3 |
Державний ПТНЗ "Дніпровський центр професійної освіти" |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Олянецька Поліна |
10 |
67 |
3 |
КЗ «Чечельницька СЗШ І-ІІІ ступенів №1 Чечельницького району Вінницької області» |
Вінницька |
Чечельник |
Онипченко Ангеліна |
10 |
54 |
3 |
Гаврилівський НВК (дитячий садок-ЗОШ І-ІІІ ступенів) Барвінківської районної ради Харківської області |
Харківська |
с. Гаврилівка |
Погрібна Марина |
10 |
54 |
3 |
КЗ «Олександрівський ЗЗСО I-III ступенів» Гречаноподівської сільської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Олександрівка |
Пономаренко Ілона |
10 |
50 |
3 |
ПТУ №48 м. Новомосковська Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Новомосковськ |
Пономаренко Павло |
10 |
58 |
3 |
Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №21 Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
Проніна Дар`я |
10 |
54 |
3 |
КЗО «Шахтарська СЗШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Шахтарське |
Пуліна Катерина |
10 |
69 |
3 |
Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Пурик Даша |
10 |
67 |
3 |
КЗ Красноріченський ліцей Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області |
Луганська |
смт. Красноріченське |
Рибалко Інна |
10 |
60 |
3 |
КЗ Красноріченський ліцей Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області |
Луганська |
смт. Красноріченське |
Різак Богдан |
10 |
50 |
3 |
Білозерський ЗПЗСО №3 Білозерської селищної ради Херсонської області |
Херсонська |
Білозерка |
Сторчак Марта |
10 |
50 |
3 |
КЗ « Середня загальноосвітня школа №21» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам’янське |
Тарадін Олександр |
10 |
55 |
3 |
Щастинська обласна санаторна школа Луганської області |
Луганська |
м. Щастя |
Тихонова Діана |
10 |
50 |
3 |
КЗ Красноріченський ліцей Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області |
Луганська |
смт. Красноріченське |
Ткаченко Микита |
10 |
50 |
3 |
ПТУ №48 м. Новомосковська Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Новомосковськ |
Троцюк Ольга |
10 |
69 |
3 |
Нетішинський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів та ліцей» Хмельницької області |
Хмельницька |
м. Нетішин |
Тумаш Олександра |
10 |
50 |
3 |
ПТУ №48 м. Новомосковська Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Новомосковськ |
Тюніна Анна |
10 |
58 |
3 |
Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №21 Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
Усік Іванна |
10 |
53 |
3 |
Ружичанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, центр здорового способу життя» Хмельницької області |
Хмельницька |
с. Ружичанка |
Фатеєва Даша |
10 |
58 |
3 |
КЗ Красноріченський ліцей Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області |
Луганська |
смт. Красноріченське |
Федотенко Владислав |
10 |
60 |
3 |
КЗ Красноріченський ліцей Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області |
Луганська |
смт. Красноріченське |
Хальпіна Анастасія |
10 |
60 |
3 |
Щастинська обласна санаторна школа Луганської області |
Луганська |
м. Щастя |
Черноусов Тимофій |
10 |
50 |
3 |
ТОВ «Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов» міста Київ |
Київська |
м. Київ |
Шавлова Катерина |
10 |
63 |
3 |
Щастинська обласна санаторна школа Луганської області |
Луганська |
м. Щастя |
Шаповалов Артем |
10 |
60 |
3 |
Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 Запорізької міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Запоріжжя |
Шарамко Володимир |
10 |
51 |
3 |
Ордена «Знак Пошани» ВПУ №75 села Олександрівка Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Олександрівка |
Яришева Діана |
10 |
64 |
3 |
Синельниківський професійний ліцей Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Синельникове |
Яценко Карина |
10 |
55 |
3 |
Синельниківський професійний ліцей Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Синельникове |
Яценко Поліна |
10 |
67 |
3 |
Харківська гімназія №47 Харківської міської ради Харківської області |
Харківська |
м. Харків |