Шкільний портал
Четвер, 24.06.2021, 07:46
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 9 клас. Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2020 рік. Шкільний портал.РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 124
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

9 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
І місце
Аллахвердова Аліса 9 97 1 Магдалинівська ЗОШ I-III ступенів Дніпропетровської області Дніпропетровська Магдалинівка
Афоніна Діана 9 100 1 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступені №5 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Бабенко Анастасія 9 92 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Добропілля
Байрамова Сабіна 9 90 1 Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Яськівської сільської ради ОТГ Одеської області Одеська Троїцьке
Бартич Тетяна 9 90 1 Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області Донецька м. Часів Яр
Бельчєнко Анастасія 9 97 1 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Бойчук Софія 9 90 1 ОЗ та його філії «Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» Львівської області Львівська м. Жидачів
Бубнова Олександра 9 90 1 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області. Харківська  м. Балаклія
Вакуленко Анастасія 9 92 1 Кременчуцький ліцей № 10 «Лінгвіст» Кременчуцької міської ради Полтавської області Полтавська м. Кременчук
Вдовенко Валерія 9 90 1 Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Яськівської сільської ради ОТГ Одеської області Одеська Троїцьке
Вешкурцева Діана 9 90 1 Южненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Южненської міської ради Одеської області Одеська м. Южне
Войтюк Анастасія 9 100 1 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Газун Наталя 9 100 1 Березнегуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська смт. Березнегувате
Глузд Карина 9 97 1 Горбівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чернігівської області Чернігівська с. Горбове
Гончарова Аміна 9 100 1 КЗ «Великолепетиський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів» Херсонської області Херсонська Велика Лепетиха
Грицкевич Вікторія 9 100 1 Березнегуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська смт. Березнегувате
Грузіна Олена 9 92 1 КЕНЦУМ Полтавська м. Кременчук
Дмитрук Сергій 9 90 1 КЗ «Валуйська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» Луганської області Луганська с. Валуйське
Ємець Каріна 9 90 1 Кагарлицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей» Київської області Київська м. Кагарлик
Єнич Аліна 9 90 1 ЗЗСО I-III ступенів №9 ВЦА м. Торецьк Донецької області Донецька м. Торецьк
Жабокрицька Христина 9 92 1 КЗ «Великосеверинівська ЗШ І – ІІІ ступенів, Позашкільний центр» Кіровоградської області Кіровоградська с. Велика Северинка
Житомирець Аліна 9 90 1 Єлизаветівська філія КЗ «Панютинський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області Харківська с. Єлизаветівка
Загородніх Дарина 9 92 1 Краматорська ЗОШ І – ІІІ ступенів №10 з профільним навчанням Краматорської міської ради Донецької області Донецька м. Краматорськ
Зайцев Давид 9 92 1 Краматорська ЗОШ І – ІІІ ступенів №10 з профільним навчанням Краматорської міської ради Донецької області Донецька м. Краматорськ
Золотарьова Олександра 9 92 1 КЗ «Золочівський ліцей №2» Золочівської селищної ради Харківської області Харківська смт. Золочів
Кавуненко Кароліна 9 90 1 Раківський ЗПЗСО Шляхівської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Раківка
Калюжна Діана 9 92 1 Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька м. Мелітополь
Карпачова Вікторія 9 100 1 КЗ «Великолепетиський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів» Херсонської області Херсонська Велика Лепетиха
Качковський Ярослав 9 94 1 Бутівський ліцей Чмирівської сільської ради Луганської області Луганська с. Бутове
Кирбаба Олександр 9 90 1 Новоселівський Перший НВК Донецької області Донецька Новоселівка Перша
Крякушина Ольга 9 94 1 Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Полтавської області Полтавська с. Петрівка
Лагуткіна Мирослава 9 100 1 Краматорська ЗОШ І – ІІІ ступенів №10 з профільним навчанням Краматорської міської ради Донецької області Донецька м. Краматорськ
Лазуренко Ганна 9 90 1 Лисичанський багатопрофільний ліцей Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Лейко Євген 9 90 1 КЗ «Миколаївський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області Харківська с. Миколаївка
Лисакова Дарина 9 97 1 Краматорська ЗОШ І – ІІІ ступенів №10 з профільним навчанням Краматорської міської ради Донецької області Донецька м. Краматорськ
Майборода Максим 9 94 1 Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Полтавської області Полтавська с. Петрівка
Мамедова Каміла 9 94 1 Бутівський ліцей Чмирівської сільської ради Луганської області Луганська с. Бутове
Месюра Діана 9 94 1 КЗ «Фізико-математична гімназія №17 Вінницької міської ради» Вінницька м. Вінниця
Могильна Єлизавета 9 94 1 Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Полтавської області Полтавська с. Петрівка
Морковін Павло 9 94 1 Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області Донецька м. Часів Яр
Нірода Василь 9 90 1 Пушкінська ЗОШ І-ІІ ступенів Виноградівського району Виноградівської районної ради Закарпатської області Закарпатська с. Пушкіно
Очерідник Богдан 9 90 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 міста Нова Каховка Херсонської області Херсонська м. Нова Каховка
Поліщук Анжеліка 9 94 1 Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області Донецька м. Часів Яр
Прохоренко Володимир 9 92 1 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Проценко Анна 9 90 1 ОЗ «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Ф.Д.Рубцова» Лубенської районної ради Полтавської області Полтавська с. Калайдинці
Псар Єлизавета 9 94 1 Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Полтавської області Полтавська с. Петрівка
Рибчинський Олександр 9 90 1 Южненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Южненської міської ради Одеської області Одеська м. Южне
Сікач Наталія 9 90 1 Кобилецько–Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська смт. Кобилецька Поляна
Сторожук Артем 9 90 1 Озаринецька СЗШ І-ІІІ ступенів Вінницької області Вінницька с. Озаринці
Сугак Патрік 9 100 1 КЗ «Фізико-математична гімназія №17 Вінницької міської ради» Вінницька м. Вінниця
Тяглий Микола 9 100 1 Новоселівський НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів — ДНЗ” Олександрійської районної ради Кіровоградської області Кіровоградська с. Новоселівка
Цявко Вікторія 9 94 1 Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Полтавської області Полтавська с. Петрівка
Чекмарьова Аліна 9 90 1 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Черниш Ілля 9 92 1 Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька м. Мелітополь
Чуйко Яна 9 100 1 СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська Сєвєродонецьк
Шаботова Анастасія 9 100 1 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Шарова Вікторія 9 90 1 Щастинська обласна санаторна школа Луганської області Луганська Щастя
Шмаль Надія 9 94 1 Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Полтавської області Полтавська с. Петрівка
Юрик Роман 9 90 1 Пушкінська ЗОШ І-ІІ ступенів Виноградівського району Виноградівської районної ради Закарпатської області Закарпатська с. Пушкіно
ІІ місце
Акулова Єлизавета 9 74 2 Петропавлівський НВК "ЗНЗ І-ІІ ступенів-ДНЗ" Богодухівської районної ради Харківської області Харківська  с. Петропавлівка
Антощенкова Аліна 9 87 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №45 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий ріг
Атамашко Єва 9 84 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська м. Таврійськ
Бабєй Ольга 9 74 2 ЗЗСО I-III ступенів №9 ВЦА м. Торецьк Донецької області Донецька м. Торецьк
Бабич Євгенія 9 79 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська м. Таврійськ
Бабич Інна 9 87 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам´янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Балаба Катерина 9 84 2 Танюшівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська Танюшівка
Барік Дар'я 9 84 2 Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Михайлівка.
Батієв Дмитро 9 79 2 Ярославицький ліцей Ярославицької сільської ради Млинівського району Рівненської області Рівненська с. Ярославичі
Березін Ілля 9 79 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам´янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Білоконь Софія 9 76 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам´янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Бойченко Дарꞌя 9 70 2 Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Яськівської сільської ради ОТГ Одеської області Одеська Троїцьке
Бондар Альбіна 9 89 2 КЗ «Фізико-математична гімназія №17 Вінницької міської ради» Вінницька м. Вінниця
Бондарєв Олександр 9 82 2 СЗШ І-ІІІ ступенів №6 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Бочеров Володимир 9 82 2 Петропавлівський НВК "ЗНЗ І-ІІ ступенів-ДНЗ" Богодухівської районної ради Харківської області Харківська  с. Петропавлівка
Бубнова Карина 9 76 2 Кременчуцький ліцей № 10 «Лінгвіст» Кременчуцької міської ради Полтавської області Полтавська м. Кременчук
Бурлака Анастасія 9 71 2 Южненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Южненської міської ради Одеської області Одеська м. Южне
Варченко Даніл 9 89 2 Краматорська ЗОШ І – ІІІ ступенів №10 з профільним навчанням Краматорської міської ради Донецької області Донецька м. Краматорськ
Василенко Едуард 9 89 2 Ворожбянський НВК: ЗОШ І – ІІ ступенів – ДНЗ №4 Білопільської районної ради Сумської області Сумська м. Ворожба
Василець Віталій 9 74 2 Цвітківський академічний ліцей Хлистунівської сільської ради Городищенського району Черкаської області Черкаська смт Цвіткове
Васкевич Валерія 9 87 2 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Житомирська м. Житомир
Вербик Влад 9 79 2 Южненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Южненської міської ради Одеської області Одеська м. Южне
Власенко Жанна 9 71 2 Цвітківський академічний ліцей Хлистунівської сільської ради Городищенського району Черкаської області Черкаська смт Цвіткове
Вовчук Валентина 9 70 2 Шнирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Федуна «Полтави» Львівської області Львівська с. Шнирів
Воробйова Антоніна 9 79 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 міста Нова Каховка Херсонської області Херсонська м. Нова Каховка
Гаврилюк Діана 9 82 2 ЗЗСО I-III ступенів №9 ВЦА м. Торецьк Донецької області Донецька м. Торецьк
Гапонов Микита 9 84 2 КЗО «Криворізька  санаторна школа №7» Дніпропетровської обласної ради» Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Гашицький Олександр 9 87 2 Краматорська ЗОШ І – ІІІ ступенів №10 з профільним навчанням Краматорської міської ради Донецької області Донецька м. Краматорськ
Гойдовскі Наташа 9 79 2 Пушкінська ЗОШ І-ІІ ступенів Виноградівського району Виноградівської районної ради Закарпатської області Закарпатська с. Пушкіно
Гопка Євген 9 89 2 Мирноградська ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Мирноград
Горват Максим 9 74 2 Пушкінська ЗОШ І-ІІ ступенів Виноградівського району Виноградівської районної ради Закарпатської області Закарпатська с. Пушкіно
Грицуля Володимир 9 89 2 КЗО «Криворізька  санаторна школа №7» Дніпропетровської обласної ради» Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Гурова Марія 9 89 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №45 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий ріг
Демиденко Віолетта 9 74 2 Кагарлицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей» Київської області Київська м. Кагарлик
Демченко Єлизавета 9 71 2 Магдалинівська ЗОШ I-III ступенів Дніпропетровської області Дніпропетровська Магдалинівка
Дерешок Орина 9 79 2 Березнегуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська смт. Березнегувате
Джанов Дмитро 9 82 2 Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька м. Мелітополь
Долгопят Вікторія 9 74 2 Петропавлівський НВК "ЗНЗ І-ІІ ступенів-ДНЗ" Богодухівської районної ради Харківської області Харківська  с. Петропавлівка
Думенко Ольга 9 76 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 міста Нова Каховка Херсонської області Херсонська м. Нова Каховка
Єрмальчук Олександра 9 76 2 НВК «Миролюбівська ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Покровської районної ради Донецької області Донецька с. Миролюбівка
Золотова Валерія 9 87 2 Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька м. Мелітополь
Іванова Євгенія 9 82 2 Томаківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська Томаківка
Калашникова Карина 9 84 2 Бутівський ліцей Чмирівської сільської ради Луганської області Луганська с. Бутове
Карпова Катерина 9 89 2 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Добропілля
Коваленко Анастасія 9 74 2 Добронадіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська Добра Надія
Ковальова Ганна 9 79 2 КЗ «Валуйська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» Луганської області Луганська с. Валуйське
Ковальчук Владислава 9 87 2 КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІІ ступенів №13» Дніпропетровської області  Дніпропетровська м. Нікополь
Ковтун Анастасія 9 87 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам´янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Козак Христина 9 76 2 ОЗ та його філії «Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» Львівської області Львівська м. Жидачів
Козубська Вікторія 9 70 2 ЗОШ  I -II ступенів села Колоденці Львівської області Львівська область с. Колоденці
Колеснікова Аліна 9 89 2 Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Полтавської області Полтавська с. Петрівка
Корент Тімея 9 74 2 Кобилецько–Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська смт. Кобилецька Поляна
Корніяченко Митрошкіна Олександра 9 79 2 ОЗ «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Ф.Д.Рубцова» Лубенської районної ради Полтавської області Полтавська с. Калайдинці
Костюк Артур 9 79 2 Кобилецько–Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська смт. Кобилецька Поляна
Котляр Діана 9 89 2 КЗ «Золочівський ліцей №2» Золочівської селищної ради Харківської області Харківська смт. Золочів
Кочкіна Домініка 9 84 2 Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька м. Мелітополь
Куштан Анастасія 9 71 2 Томаківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська Томаківка
Левченко Єгор 9 76 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Лейко Олександр 9 87 2 КЗ «Миколаївський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області Харківська с. Миколаївка
Ликова Діана 9 84 2 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Липей Роман 9 76 2 Пушкінська ЗОШ І-ІІ ступенів Виноградівського району Виноградівської районної ради Закарпатської області Закарпатська с. Пушкіно
Липей Тарас 9 74 2 Пушкінська ЗОШ І-ІІ ступенів Виноградівського району Виноградівської районної ради Закарпатської області Закарпатська с. Пушкіно
Луцик Даша 9 82 2 КЗ «Миколаївський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області Харківська с. Миколаївка
Любезна Марія 9 84 2 Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька м. Мелітополь
Лященко Єлизавета 9 70 2 Лисичанський багатопрофільний ліцей Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Малецька Анастасія 9 84 2 Южненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Южненської міської ради Одеської області Одеська м. Южне
Мальцева Валерія 9 89 2 Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька м. Мелітополь
Марковський Віталій 9 76 2 Южненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Южненської міської ради Одеської області Одеська м. Южне
Мірян Вероніка 9 74 2 Южненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Южненської міської ради Одеської області Одеська м. Южне
Місяченко Дмитро 9 71 2 Привільський ліцей Привільської сільської ради Троїцького району Луганської області Луганська с. Привілля
Мойсеєв Юрій 9 70 2 Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Яськівської сільської ради ОТГ Одеської області Одеська Троїцьке
Мусін Даніїл 9 76 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Нашко Ілона 9 79 2 Магдалинівська ЗОШ I-III ступенів Дніпропетровської області Дніпропетровська Магдалинівка
Нікітін Ігор 9 71 2 Єлизаветівська філія КЗ «Панютинський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області Харківська с. Єлизаветівка
Олещенко Валерія 9 84 2 Магдалинівська ЗОШ I-III ступенів Дніпропетровської області Дніпропетровська Магдалинівка
Олійник Кирило 9 76 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №45 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий ріг
Олійник Мар’яна 9 79 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №45 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий ріг
Остапко Діана 9 70 2 Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Петрівське
Павленко Анастасія 9 70 2 Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Петрівське
Павлюков Дмитро 9 74 2 Южненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Южненської міської ради Одеської області Одеська м. Южне
Панасюк Вікторія 9 70 2 Шнирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Федуна «Полтави» Львівської області Львівська с. Шнирів
Пилипчинець Михайло 9 79 2 Пушкінська ЗОШ І-ІІ ступенів Виноградівського району Виноградівської районної ради Закарпатської області Закарпатська с. Пушкіно
Пирогов Євгеній 9 82 2 ОЗ «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Ф.Д.Рубцова» Лубенської районної ради Полтавської області Полтавська с. Калайдинці
Полтавська Анна 9 74 2 Приазовська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька Приазовське
Попов Олексій 9 74 2 Мирноградська ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Мирноград
Попова Поліна 9 89 2 КЗ «Золочівський ліцей №2» Золочівської селищної ради Харківської області Харківська смт. Золочів
Почтарьов Артем 9 74 2 СЗШ І-ІІІ ступенів №6 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Пукман Марія 9 79 2 Кобилецько–Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська смт. Кобилецька Поляна
Рева Денис 9 89 2 Ворожбянський НВК: ЗОШ І – ІІ ступенів – ДНЗ №4 Білопільської районної ради Сумської області Сумська м. Ворожба
Сабов Богдана 9 74 2 Пушкінська ЗОШ І-ІІ ступенів Виноградівського району Виноградівської районної ради Закарпатської області Закарпатська с. Пушкіно
Савонова Ярина 9 79 2 Курахівська ЗОШ I-III ступенів №22 Донецької області Донецька смт. Курахівка
Семенова Ангеліна 9 84 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська м. Таврійськ
Сененко Владислав 9 87 2 ОЗ «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Ф.Д.Рубцова» Лубенської районної ради Полтавської області Полтавська с. Калайдинці
Скунць Марія 9 71 2 Пушкінська ЗОШ І-ІІ ступенів Виноградівського району Виноградівської районної ради Закарпатської області Закарпатська с. Пушкіно
Сорока Юлія 9 79 2 Кагарлицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей» Київської області Київська м. Кагарлик
Співак Аліна 9 74 2 Білоусівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області Миколаївська с. Білоусівка
Степанова Ганна 9 82 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам´янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Столець Станіслав 9 76 2 Пушкінська ЗОШ І-ІІ ступенів Виноградівського району Виноградівської районної ради Закарпатської області Закарпатська с. Пушкіно
Страшко Богдана 9 74 2 Кагарлицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей» Київської області Київська м. Кагарлик
Таранець Іван 9 70 2 Раківський ЗПЗСО Шляхівської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Раківка
Тафійчук Богдан 9 79 2 Кобилецько–Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська смт. Кобилецька Поляна
Терлецький Артем 9 84 2 Мирноградська ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Мирноград
Тихий Святослав 9 76 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІ ступенів №7 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька м.Слов’янськ
Фоменко Давід 9 74 2 Єлизаветівська філія КЗ «Панютинський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області Харківська с. Єлизаветівка
Харчук В'ячеслав 9 82 2 Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Михайлівка.
Черемис Ірина 9 74 2 Кагарлицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей» Київської області Київська м. Кагарлик
Чибрик Поліна 9 70 2 Лисичанський багатопрофільний ліцей Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Чоловський Микита 9 70 2 Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Яськівської сільської ради ОТГ Одеської області Одеська Троїцьке
Чугуников Олександр 9 71 2 Розівська ЗОШ І-ІІ – філія опорного закладу Кулевчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська с. Розівка
Шеверда Марія 9 89 2 КЗ «Фізико-математична гімназія №17 Вінницької міської ради» Вінницька м. Вінниця
Шевчук Дмитро 9 70 2 Раківський ЗПЗСО Шляхівської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Раківка
Шелехань Ігор 9 70 2 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області. Харківська  м. Балаклія
Шкарбан Діана 9 84 2 ОЗ «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Ф.Д.Рубцова» Лубенської районної ради Полтавської області Полтавська с. Калайдинці
Школова Вероніка 9 82 2 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Шкурко Даніїл 9 76 2 СЗШ І-ІІІ ступенів №6 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Щукіна Інна 9 87 2 КЗ «Миколаївський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області Харківська с. Миколаївка
Югас Ліана 9 76 2 Пушкінська ЗОШ І-ІІ ступенів Виноградівського району Виноградівської районної ради Закарпатської області Закарпатська с. Пушкіно
Яковлева Олександра 9 79 2 Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька м. Мелітополь
Янкевич Христина 9 76 2 ОЗ та його філії «Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» Львівської області Львівська м. Жидачів
Ященко Софія 9 82 2 Магдалинівська ЗОШ I-III ступенів Дніпропетровської області Дніпропетровська Магдалинівка

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021