Шкільний портал
Вівторок, 17.09.2019, 10:46
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 2 клас. Результати конкурсу "Європа - це я!" 2019 рік.РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 64
Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 3
Користувачів: 1
olesiadumnijsh

2 клас.

Результати конкурсу "Європа - це я!" 2019 року

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область
І місце
Андрющенко Тетяна 2 93 1 Комишуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів Першотравневої районної ради Донецька
Антоненко Ілля 2 91 1 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька
Ашихміна Єва 2 90 1 ЗЗСО І-ІІ ступенів №5 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька
Базюк Анастасія 2 94 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Мирноградської міської ради  Донецька
Бандурко Олена 2 93 1 Гродівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області Донецька
Бєлік Владислава 2 93 1 КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» №28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Бондар Людмила 2 95 1 Плешканівський НВК Черкаська
Бондаренко Кирило 2 90 1 ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Брешко Євгеній 2 90 1 Миколо-Комишуватський НВК (ЗЗСО I-III ступенів-ЗДО) Красноградської районної ради Харківської області Харківська
Воробйова Кіра 2 90 1 КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» №28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Гайдашов Мирослав 2 93 1 Зориківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганська 
Гейченко Софія 2 93 1 Шахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шахівської сільської ради Добропільського району Донецька
Голуб Валерія 2 90 1 Билбасівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецька
Гончаров  Даніїл 2 90 1 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Єфіменков Євген 2 90 1 Ірпінський НВК «Школа І-ІІ ступенів – Коцюбинський гуманітарний ліцей» Київська
Завозненко Дмитро 2 93 1 Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Одеська
Зімін Микита 2 90 1 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецька
Зоркін Кіріл 2 90 1 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька
Калаурна Єлизавета 2 90 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Мирноградської міської ради  Донецька
Калашник Назар 2 97 1 Шахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шахівської сільської ради Добропільського району Донецька
Калашник Станіслав 2 100 1 Шахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шахівської сільської ради Добропільського району Донецька
Капинос Олег 2 95 1 Плешканівський НВК Черкаська
Карабіц Іван 2 91 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Мирноградської міської ради  Донецька
Кисельова Крістіна 2 93 1 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Слов’янської міської ради Донецька
Ковальова Софія 2 97 1 Шахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шахівської сільської ради Добропільського району Донецька
Ковальчук Юлія 2 90 1 Мирнівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Шевченківської сільської ради Вітовського району Миколаївська
Коломієць Станіслав 2 93 1 Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів –гімназія» Хмельницька
Коломойцева Віолетта 2 90 1 Криворізька ЗОШ І – ІІ ступенів №10 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Комісарчук Максим 2 91 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Мирноградської міської ради  Донецька
Котерняк Тетяна 2 90 1 КЗ Желаннівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ Донецька
Куденко Марія 2 95 1 Удачненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Кудін Ксенія 2 90 1 Дружківська ЗОШ І – ІІІ ступенів №17 Дружківської міської ради Донецької області Донецька
Лук’янова Мілана 2 90 1 Одеська СШ №117 Одеська
Любарь Ілля 2 90 1 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецька
Лямзіна Даріна 2 90 1 Очеретинський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Олександрівської селищної ради Донецької області Донецька
Маляренко Ніколетта 2 90 1 Портовська ЗОШ I-III ступенів  Донецька
Манчик Матвей 2 90 1 Миколаївська ЗОШ – інтернат  І-ІІІ ст. №3 Миколаївська
Минаєв Микита 2 98 1 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Михальов Костянтин 2 90 1 Комишуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів Першотравневої районної ради Донецька
Мінський Гордій 2 90 1 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська
Онищенко Руслан 2 90 1 Привільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаської селищної ради Донецька
Педоренко Дмитрій 2 95 1 Осоївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО» Краснопільської селищної ради Сумська
Савченко Яна 2 95 1 Плешканівський НВК Черкаська
Сілецький Єгор 2 95 1 Мирнівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Шевченківської сільської ради Вітовського району Миколаївська
Стоянова Рената 2 90 1 Крюківщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Стрикуліст Валерія 2 90 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Мирноградської міської ради  Донецька
Телли Василь 2 90 1 Богатирська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради  Донецька
Тимошенко Валерія 2 90 1 КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» №28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Ткачук Єва 2 90 1 Мирнівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Шевченківської сільської ради Вітовського району Миколаївська
Тодорова Рімма 2 90 1 Можняківська ЗОШ І -ІІІ ступенів Луганська 
Трофимович Валерія 2 95 1 Осоївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО» Краснопільської селищної ради Сумська
Хорошилова Анастасія 2 91 1 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька
Чала Варвара 2 91 1 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька
Черіпко Олександр 2 95 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Мирноградської міської ради  Донецька
Ярова Анастасія 2 90 1 Новоолександрівський НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Олександівської селищної ради Донецької області Донецька
ІІ місце
Вискребець Богдан 2 88 2 Удачненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Агурбаш Володимир 2 74 2 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецька
Аліпова Кіра 2 70 2 Попаснянська багатопрофільна гімназія №25 Луганська
Анікєєва Вікторія 2 83 2 Удачненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Арабов Леонід 2 79 2 Портовська ЗОШ I-III ступенів  Донецька
Бабаков Данило 2 70 2 Билбасівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецька
Бабенко Тимофій 2 73 2 Крюківщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Базилюк Мілана 2 83 2 Мирнівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Шевченківської сільської ради Вітовського району Миколаївська
Баранова Мілана 2 80 2 Одеська СШ №117 Одеська
Бєліков Андрій 2 79 2 Кир’яківський ЗЗСО Миколаївської районної ради Миколаївської області Миколаївська
Білошенко Марія 2 81 2 КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» №28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Блізніченко Денис 2 72 2 Крюківщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Бондаренко Аріна 2 83 2 Удачненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Ботнарь Даша 2 72 2 НВК «Єпіфанівська ЗОШ І-ІІ ст. ДНЗ» Луганська
Булига Артем 2 86 2 Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ступеня Покровської районної ради Донецької області Донецька
Варфоломєєва Марія 2 81 2 Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ступеня Покровської районної ради Донецької області Донецька
Васєва Каріна 2 79 2 Херсонська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Херсонської міської ради Херсонська
Власенко Олексій 2 70 2 Крюківщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Вороняк Євген 2 76 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 Покровської міської ради Донецька
Вяла Марія 2 70 2 Билбасівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецька
Гаврилова Віолетта 2 86 2 Портовська ЗОШ I-III ступенів  Донецька
Герасименко Амалія 2 79 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 Покровської міської ради Донецька
Глєбова Катерина 2 74 2 Одеська СШ №117 Одеська
Джелалі Софія 2 88 2 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецька
Завгородній Ярослав 2 81 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 Покровської міської ради Донецька
Завіша Орина 2 86 2 Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ступеня Покровської районної ради Донецької області Донецька
Казлуков Денис 2 83 2 КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» №28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Каравата Аліна 2 79 2 Удачненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Карначук Дар’я 2 86 2 Зориківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганська 
Киреєв Ярослав 2 81 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 Покровської міської ради Донецька
Клименко Олександр 2 83 2 Староварварівський ЗЗСО Олександрівської селищної ради Донецька
Книш Уляна 2 72 2 Билбасівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецька
Князєв Ренат 2 76 2 Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ступеня Покровської районної ради Донецької області Донецька
Комкіна Варвара 2 70 2 Білокузьминівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Костянтинівської районної ради Донецької області Донецька
Коробкіна Альона 2 83 2 КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» №28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Котляренко Дамір 2 78 2 Дружківська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Дружківської міської ради Донецький області Донецька 
Котолупенко Варвара 2 79 2 Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ступеня Покровської районної ради Донецької області Донецька
Кужелев Олександр 2 79 2 КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» №28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Кужелева Дар’я 2 70 2 КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» №28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Кузнецов Богдан 2 88 2 Можняківська ЗОШ І -ІІІ ступенів Луганська 
Кузнєцова Єва 2 83 2 Можняківська ЗОШ І -ІІІ ступенів Луганська 
Кулагіна Валерія 2 83 2 КЗО «Миролюбівська ЗШ I-III ступенів Раївської сільської ради» Дніпропетровська
Кулешова Ілона 2 86 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів №18 ВЦА міста Торецьк Донецька
Кухар Арсеній 2 76 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів №18 ВЦА міста Торецьк Донецька
Манюшкіна Діана 2 86 2 Волноваська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 Волноваської районної ради Донецької області Донецька
Матвєєв Матвій 2 76 2 Кир’яківський ЗЗСО Миколаївської районної ради Миколаївської області Миколаївська
Менщиков Арсеній 2 83 2 Криворізька ЗОШ І – ІІ ступенів №10 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Мицкевич Ганна 2 74 2 Одеська СШ №117 Одеська
Мікуцькі Софія 2 88 2 Портовська ЗОШ I-III ступенів  Донецька
Мініцин Микола 2 70 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Мирноградської міської ради  Донецька
Міхаль Кирило 2 81 2 Кир’яківський ЗЗСО Миколаївської районної ради Миколаївської області Миколаївська
Молянова Поліна 2 81 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №9 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька
Навіженна Марія 2 77 2 Дружківська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Дружківської міської ради Донецький області Донецька 
Наумець Кирило 2 70 2 ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Нефедченко Злата 2 84 2 Ірпінський НВК «Школа І-ІІ ступенів – Коцюбинський гуманітарний ліцей» Київська
Островський Артур 2 74 2 Водянська ЗОШ І – ІІІ ступенів №11 Добропільської міської ради Донецької області Донецька
Падалка Дар’я 2 76 2 КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» №28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Пархоменко Вадим 2 86 2 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецька
Паршин Дмитро 2 86 2 Комишуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів Першотравневої районної ради Донецька
Попова Альона 2 88 2 Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ступеня Покровської районної ради Донецької області Донецька
Романченко Анастасія 2 72 2 Билбасівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецька
Романчук Вероніка 2 88 2 Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Рудас Єлизавета 2 72 2 КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» №28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Сафронова Соломія 2 79 2 Мирнівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Шевченківської сільської ради Вітовського району Миколаївська
Свєженцев Ярослав 2 81 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 Покровської міської ради Донецька
Свіщенко Олксандра 2 74 2 Христинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Христинівської районної ради Черкаської області Черкаська
Сергієнко Матвій 2 72 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 Покровської міської ради Донецька
Сидорчук Злата 2 74 2 Христинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Христинівської районної ради Черкаської області Черкаська
Смоліна Поліна 2 72 2 Билбасівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецька
Солодовнікова  Амєлія 2 86 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Слов’янської міської ради Донецька
Суліменко Кирило 2 74 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №9 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька
Таран Вікторія 2 74 2 Удачненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Ткачук Захар 2 80 2 Крюківщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Удод Дар’я 2 72 2 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецька
Федоренко Святослав 2 74 2 Миколаївська ЗОШ – інтернат  І-ІІІ ст. №3 Миколаївська
Ханіна Марина 2 88 2 Можняківська ЗОШ І -ІІІ ступенів Луганська 
Хижнякова Єлизавета 2 72 2 Билбасівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецька
Черкасова Аліса 2 79 2 Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ступеня Покровської районної ради Донецької області Донецька
Чернишов Марко 2 75 2 Дружківська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Дружківської міської ради Донецький області Донецька 
Чиж Андрій 2 74 2 Одеська СШ №117 Одеська
Шапошніков Іван 2 70 2 Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області Донецька
Швець Ганна 2 74 2 Одеська СШ №117 Одеська
Яковенко Тимур 2 76 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 Покровської міської ради Донецька
Яскула Софія 2 83 2 КЗО «Миролюбівська ЗШ I-III ступенів Раївської сільської ради» Дніпропетровська
ІІІ місце
Абрамов Нікіта 2 66 3 Ірпінський НВК «Школа І-ІІ ступенів – Коцюбинський гуманітарний ліцей» Київська
Амельченко Вікторія 2 55 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Мирноградської міської ради  Донецька
Балицька Валерія 2 50 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Мирноградської міської ради  Донецька
Бєлобородова Валерія 2 55 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Мирноградської міської ради  Донецька
Бібєєв Данило 2 50 3 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецька
Боднаренко Нікіта 2 50 3 Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області Донецька
Бойко Артем 2 50 3 КЗ Шибиринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівська
Борисенко Данило 2 50 3 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецька
Борисенко Максим 2 58 3 Удачненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Ванжа Єгор 2 62 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 Покровської міської ради Донецька
Вербенко Діана 2 65 3 ЗЗСО І-ІІ ступенів №5 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька
Веселова Мирослава 2 55 3 КЗ Шибиринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівська
Воловікова Кароліна 2 62 3 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецька
Голубка Іван 2 50 3 Крюківщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Гроздов Денис 2 60 3 КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» №28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Двойнос Олександр 2 50 3 КЗ Шибиринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівська
Дмітерчук Анастасія 2 50 3 Билбасівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецька
Ємельяненко Микола 2 50 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №9 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька
Журавльов Михайло 2 50 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №9 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька
Загоруйко Іван 2 51 3 Дружківська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Дружківської міської ради Донецький області Донецька 
Захарчук Андрій 2 50 3 Крюківщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Злодєєв Кирило 2 60 3 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька
Ісаєв Сергій 2 50 3 Портовська ЗОШ I-III ступенів  Донецька
Кадігроб Діана 2 50 3 Попаснянська багатопрофільна гімназія №25 Луганська
Канавська Олександра 2 61 3 Ірпінський НВК «Школа І-ІІ ступенів – Коцюбинський гуманітарний ліцей» Київська
Ковальова Ірина 2 62 3 Одеська СШ №117 Одеська
Колеснікова Рената 2 60 3 Бутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області Луганська
Колісник Назар 2 51 3 Кобзівський НВК (ЗЗСО І – ІІ ступенів – ЗДО) Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області Харківська
Кононенко Марія 2 55 3 Ірпінський НВК «Школа І-ІІ ступенів – Коцюбинський гуманітарний ліцей» Київська
Костенко Максим 2 50 3 Дружківська ЗОШ І – ІІІ ступенів №17 Дружківської міської ради Донецької області Донецька
Коцанюк Аліна 2 50 3 Удачненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Крамаренко Матвєй 2 67 3 Привільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаської селищної ради Донецька
Красильников Андрій 2 53 3 Одеська СШ №117 Одеська
Кученок Микита 2 50 3 Билбасівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецька
Кучеренко Володимир 2 50 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 Покровської міської ради Донецька
Ласточкін Артем 2 51 3 КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» №28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Лев Дар’я 2 50 3 Попаснянська багатопрофільна гімназія №25 Луганська
Левченко Даніїл 2 50 3 Дружківська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Дружківської міської ради Донецький області Донецька 
Лєпіхова Валерія 2 50 3 Дружківська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Дружківської міської ради Донецький області Донецька 
Лобецький Ілля 2 64 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Мирноградської міської ради  Донецька
Майборода Захар 2 50 3 Билбасівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецька
Маковій Денис 2 67 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 Покровської міської ради Донецька
Мар’яновський Микита 2 67 3 Одеська СШ №117 Одеська
Михайлов Денис 2 53 3 Билбасівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецька
Мітран Данило 2 50 3 ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Мітусова Аріна 2 62 3 Дружківська ЗОШ І – ІІІ ступенів №17 Дружківської міської ради Донецької області Донецька
Нога Софія 2 50 3 Ірпінський НВК «Школа І-ІІ ступенів – Коцюбинський гуманітарний ліцей» Київська
Оборнєв Богдан 2 50 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №9 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька
Огороднов Матвій 2 65 3 Привільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаської селищної ради Донецька
Оноприйчук Софія 2 55 3 Ірпінський НВК «Школа І-ІІ ступенів – Коцюбинський гуманітарний ліцей» Київська
Островерх Самуїл 2 50 3 Крюківщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Павленко Ігор 2 50 3 Билбасівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецька
Панасенко Антон 2 51 3 ЗЗСО І-ІІ ступенів №5 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька
Паславський Дмитро 2 50 3 ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Поптик Софія 2 50 3 Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області Донецька
Поспєлов Ілля 2 58 3 Одеська СШ №117 Одеська
Простаков Микола 2 50 3 ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Прудченко Анастасія 2 55 3 Дружківська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Дружківської міської ради Донецький області Донецька 
Радченко Гліб 2 50 3 КЗ Шибиринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівська
Расторгуєв Костянтин 2 62 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Мирноградської міської ради  Донецька
Редька Артем 2 58 3 Привільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаської селищної ради Донецька
Сеїтосманов Ремзі 2 50 3 Крюківщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Смоляр Даніїл 2 53 3 Билбасівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецька
Солоніна Нікіта 2 50 3 Крюківщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Соппа Віталій 2 50 3 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька
Сорока Варвара 2 50 3 Привільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаської селищної ради Донецька
Стаднік Марат 2 58 3 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецька
Стоянов Іван 2 62 3 Одеська СШ №117 Одеська
Суслов Тимур 2 52 3 Ірпінський НВК «Школа І-ІІ ступенів – Коцюбинський гуманітарний ліцей» Київська
Тарасенко Марія 2 50 3 Дружківська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Дружківської міської ради Донецький області Донецька 
Тарноградський Кирило 2 65 3 Кобзівський НВК (ЗЗСО І – ІІ ступенів – ЗДО) Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області Харківська
Темнюк Олександр 2 50 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 Покровської міської ради Донецька
Тістова Альона 2 50 3 Привільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаської селищної ради Донецька
Толстой Назар 2 50 3 Удачненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Трубіна Вікторія 2 55 3 Удачненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Чернишова Катерина 2 69 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 Покровської міської ради Донецька
Чернікова Софія 2 50 3 ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Чирков  Руслан 2 67 3 Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ступеня Покровської районної ради Донецької області Донецька
Човган Олександр 2 60 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Мирноградської міської ради  Донецька
Шаталюк Ілля 2 62 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №9 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька
Шафранский Максим 2 50 3 Попаснянська багатопрофільна гімназія №25 Луганська
Шевченко Артем 2 55 3 Портовська ЗОШ I-III ступенів  Донецька
Шовкомуд Тимофій 2 50 3 Ірпінський НВК «Школа І-ІІ ступенів – Коцюбинський гуманітарний ліцей» Київська
Янко Валерія 2 62 3 Привільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаської селищної ради Донецька
Ярова Анастасія 2 50 3 Ірпінський НВК «Школа І-ІІ ступенів – Коцюбинський гуманітарний ліцей» Київська

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Copyright MyCorp © 2019