Шкільний портал
Понеділок, 20.09.2021, 19:40
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 2 клас. Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2020 рік. Шкільний портал.РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3218
Статистика

Онлайн всього: 6
Гостей: 5
Користувачів: 1
tanyarudcenko9

-1 сторінка- -2 сторінка-

2 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
І місце
Абдуллоєв Юсуф 2 93 1 Харківська спеціалізована школа І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Алєксєєв Артем 2 90 1 ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська Кропивницький
Аміров Давид 2 90 1 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька Шилівка
Бакай Дмитро 2 90 1 Черницький НВК Львівської області Львівська Черниця
Бакай Дмитро 2 90 1 Черницький НВК Львівської області Львівська Черниця
Безрук Назар 2 96 1 Біленченківський ЗЗСО І – ІІ ступенів Гадяцької міської ради Полтавської області Полтавська с. Біленченківка
Берегуленко Ілля 2 90 1 ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська Кропивницький
Бєлікава Злата 2 90 1 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Бобренко Єгор 2 90 1 ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська Кропивницький
Боровик Ангеліна 2 93 1 Черницький НВК Львівської області Львівська Черниця
Боровик Ангеліна 2 93 1 Черницький НВК Львівської області Львівська Черниця
Бортюк Каміла 2 96 1 Генічеська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області Херсонська Генічеськ
Бугай Олександр 2 90 1 Черницький НВК Львівської області Львівська Черниця
Бугай Олександр 2 90 1 Черницький НВК Львівської області Львівська Черниця
Булкін Богдан 2 90 1 Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Миколаївської області Миколаївська м. Первомайськ
Гладкий Артем 2 90 1 ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська Кропивницький
Гончар Олександр 2 90 1 Оситнязька ЗОШ І-ІІ ступенів Кіровоградської області Кіровоградська с. Оситняжка
Зубенко Владислав 2 93 1 ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська Кропивницький
Ількевич Давид 2 90 1 ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська Кропивницький
Коробов Павло 2 93 1 Харківська спеціалізована школа І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Кудря Назар 2 90 1 ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська Кропивницький
Курова Міра 2 90 1 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Кухар Олександр 2 90 1 ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська Кропивницький
Лелюк Макар 2 93 1 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська смт Мирне
Лібман Кіріл 2 90 1 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Лобач Олександра 2 93 1 Харківська спеціалізована школа І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Мельник Карина 2 90 1 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Міхов Іван 2 90 1 Розівська ЗОШ І-ІІ – філія опорного закладу Кулевчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська с. Розівка
Мухіна Лілія 2 96 1 Біленченківський ЗЗСО І – ІІ ступенів Гадяцької міської ради Полтавської області Полтавська с. Біленченківка
Ніколаєва Єва 2 90 1 Мелекінська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Мелекіне
Омельчук Антоніна 2 90 1 Миротинська ЗОШ І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська с. Миротин
Оношенко Марія 2 90 1 ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська Кропивницький
Онупрієнко Павло 2 90 1 Харківська спеціалізована школа І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Пархоменко Єва 2 90 1 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Петрів Іван 2 90 1 Шнирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Федуна «Полтави» Львівської області Львівська с. Шнирів
Резніченко Ілля 2 90 1 Нововодянська ЗОШ І – ІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Нововодяне
Рибась Сергій 2 100 1 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська смт Мирне
Степанченко Михайло 2 93 1 Харківська спеціалізована школа І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Турченко Дар’я 2 90 1 Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Миколаївської області Миколаївська м. Первомайськ
Федотенко Артем 2 90 1 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Хрипливенко Яроліка 2 90 1 Танюшівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська Танюшівка
Цалко Захарій 2 90 1 ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська Кропивницький
Циганков Олександр 2 90 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Чернецька Софія 2 90 1 Токарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області Херсонська с.  Токарівка
Широков Ілля  2 90 1 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Шмагай Ілля 2 90 1 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
ІІ місце
Адамович Олександра 2 87 2 ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська Кропивницький
Андрущак Владислав 2 77 2 Відраднівський ЗЗСО Запорізької області Запорізька с-ще Відрадне
Антоновська Дар’я 2 70 2 Рівнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Кіровоградської області Кіровоградська с. Рівне
Астапенков Ярослав 2 83 2 Марківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Маркове
Бакурський Артем 2 70 2 Новоселівська філія Очеретинського НВК : ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ОНЗ) Донецької області Донецька Новоселівка 3
Балан Володимир 2 70 2 ОЗ «Бритівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Одеської області Одеська с. Бритівка
Бандурко Софія 2 87 2 ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська Кропивницький
Беконов Атрем 2 80 2 Відраднівський ЗЗСО Запорізької області Запорізька с-ще Відрадне
Березюк Назар 2 83 2 Миротинська ЗОШ І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська с. Миротин
Богуцька Євгенія 2 77 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська Богданівка
Божко Дарія 2 83 2 ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська Кропивницький
Бойчук Вероніка 2 83 2 ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська Кропивницький
Бондар Софія 2 74 2 Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нововоронцовської РДА Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Бондаренко Вероніка 2 70 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Борбелюк Кирил 2 74 2 Танюшівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська Танюшівка
Борисенко Аліна 2 83 2 Миротинська ЗОШ І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська с. Миротин
Бурікін Олександр 2 74 2 Марківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Маркове
Вдовенко Олександр 2 80 2 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Смілянської міської ради Черкаської області Черкаська м. Сміла
Великий Роман 2 70 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Водовозова Мирослава 2 83 2 Відраднівський ЗЗСО Запорізької області Запорізька с-ще Відрадне
Возняк Марія 2 83 2 Новогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Донецької області Донецька м. Новогродівка
Гаврилюк Анастасія 2 80 2 КЗ «Загальносвітній НВК І-ІІІ ступенів «школа-дитячий садок»№6 Козятинської міської ради Вінницької області Вінницька Козятин
Галай Артем 2 74 2 НВК «Петрівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Луганської області Луганська с. Коржове
Гергель Аліна 2 70 2 Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нововоронцовської РДА Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Глазова Катерина 2 70 2 Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Миколаївської області Миколаївська м. Первомайськ
Гольцева Софія 2 87 2 КЗ «Привовчанська ЗСШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Привовчанське
Гончаров Давид 2 70 2 Яковлівська ЗОШ Донецької області Донецька с. Яковлівка
Гривцев Артем 2 77 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська Богданівка
Давиденко Аніта 2 77 2 НВК «Петрівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Луганської області Луганська с. Коржове
Даниленко Олександра 2 83 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Діміхіна Софія 2 70 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Долгов Нікіта 2 77 2 ОЗ "Кобеляцький ліцей №2 імені Олеся Гончара" Полтавської області Полтавська Кобеляки
Долінкін Михайло 2 87 2 ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська Кропивницький
Дорожко Кароліна 2 83 2 Відраднівський ЗЗСО Запорізької області Запорізька с-ще Відрадне
Дубова Ілона 2 71 2 Жуківцівська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська с. Жуківці
Дядиченко Олександр 2 74 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Жук Юлія 2 78 2 Токарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області Херсонська с.  Токарівка
Зозуля Вероніка 2 70 2 Жуківцівська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська с. Жуківці
Івкін Герман 2 70 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Киржан Єгор 2 72 2 КЗ «Загальносвітній НВК І-ІІІ ступенів «школа-дитячий садок»№6 Козятинської міської ради Вінницької області Вінницька Козятин
Коваленко Артур 2 70 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Коваленко Назар 2 70 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська Богданівка
Коломоєць Вікторія 2 70 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Колосов Єгор 2 70 2 Марківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Маркове
Коляда Злата 2 77 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська Богданівка
Конніков Микита 2 74 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька Шилівка
Конченко Артем 2 74 2 Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Миколаївської області Миколаївська м. Первомайськ
Кравченко Богдан 2 70 2 Рівнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Кіровоградської області Кіровоградська с. Рівне
Кравченко Олександра 2 83 2 Миротинська ЗОШ І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська с. Миротин
Кубрак Марія 2 80 2 НВК «Петрівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Луганської області Луганська с. Коржове
Культенко Єгор 2 87 2 ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська Кропивницький
Левендюк Валерія 2 74 2 ОЗ «Бритівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Одеської області Одеська с. Бритівка
Левчук Адель 2 77 2 КЗ «Загальносвітній НВК І-ІІІ ступенів «школа-дитячий садок»№6 Козятинської міської ради Вінницької області Вінницька Козятин
Луговий Ілля 2 77 2 КЗО «Біляївський ліцей Первомайської районної державної адміністрації Харківської області» Харківська с. Біляївка
Мазурчак Софія 2 77 2 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Макарюк Євген 2 87 2 ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська Кропивницький
Малєнок Елеонора 2 77 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська Богданівка
Малишко Дмитро 2 83 2 ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська Кропивницький
Манукян Аріадна 2 87 2 ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська Кропивницький
Масалова Варвара 2 70 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Матвійчук Микола 2 70 2 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Матюхіна Софія 2 70 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Махров Максим 2 70 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Мєхов Михайло 2 70 2 Оситнязька ЗОШ І-ІІ ступенів Кіровоградської області Кіровоградська с. Оситняжка
Мизунська Вікторія 2 74 2 Михайлівський НВК Чернівецької області Чернівецька с.Михайлівка
Микитюк Андрій 2 77 2 Михайлівський НВК Чернівецької області Чернівецька с.Михайлівка
Міськов Михайло 2 80 2 Миротинська ЗОШ І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська с. Миротин
Могер Вероніка 2 70 2 КЗ «Загальносвітній НВК І-ІІІ ступенів «школа-дитячий садок»№6 Козятинської міської ради Вінницької області Вінницька Козятин
Могільовкін Давід 2 87 2 Харківська спеціалізована школа І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Нєжинська Софія 2 87 2 ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська Кропивницький
Павлюк Назар 2 74 2 Відраднівський ЗЗСО Запорізької області Запорізька с-ще Відрадне
Пантелеймонов Андрій 2 74 2 Миротинська ЗОШ І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська с. Миротин
Пахальчук Аліна 2 70 2 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Поздняков Іван 2 70 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Пташник Сергій 2 77 2 Міньківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Соледарської міської ради Донецької області Донецька с. Міньківка
Ригун Вячеслав 2 80 2 НВК «Петрівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Луганської області Луганська с. Коржове
Рижков Ярослав 2 74 2 НВК «Миролюбівська ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Покровської районної ради Донецької області Донецька с. Миролюбівка
Різник Кароліна 2 77 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька Шилівка
Романенко Андрій 2 87 2 ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська Кропивницький
Романів Богдан 2 83 2 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Рудь Мілана 2 70 2 Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Миколаївської області Миколаївська м. Первомайськ
Сафаров Ярослав 2 70 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька Шилівка
Сафарова Каріна 2 74 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька Шилівка
Старанчук Дмитро 2 70 2 Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Миколаївської області Миколаївська м. Первомайськ
Статівка Артем 2 74 2 Танюшівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська Танюшівка
Топчій Денис 2 74 2 Яковлівська ЗОШ Донецької області Донецька с. Яковлівка
Ушинська Домініка 2 70 2 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Хомин Роман 2 75 2 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Хорошилова Анастасія 2 77 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська Богданівка
Чос Данило 2 75 2 Токарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області Херсонська с.  Токарівка
Шамрицька Поліна 2 87 2 Відраднівський ЗЗСО Запорізької області Запорізька с-ще Відрадне
Шишко Аліна 2 77 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Шубін Данило 2 80 2 Новоселівська філія Очеретинського НВК : ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ОНЗ) Донецької області Донецька Новоселівка 3
Яковенко Олександра 2 87 2 ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська Кропивницький
Ярошенко Поліна 2 87 2 КЗ «Привовчанська ЗСШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Привовчанське

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021