ПІБ |
Клас |
Бал |
Місце |
Назва навчального закладу |
Область |
Населений пункт |
І місце |
Абдуллоєв Юсуф |
2 |
93 |
1 |
Харківська спеціалізована школа І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області |
Харківська |
м. Харків |
Алєксєєв Артем |
2 |
90 |
1 |
ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області |
Кіровоградська |
Кропивницький |
Аміров Давид |
2 |
90 |
1 |
Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області |
Донецька |
Шилівка |
Бакай Дмитро |
2 |
90 |
1 |
Черницький НВК Львівської області |
Львівська |
Черниця |
Бакай Дмитро |
2 |
90 |
1 |
Черницький НВК Львівської області |
Львівська |
Черниця |
Безрук Назар |
2 |
96 |
1 |
Біленченківський ЗЗСО І – ІІ ступенів Гадяцької міської ради Полтавської області |
Полтавська |
с. Біленченківка |
Берегуленко Ілля |
2 |
90 |
1 |
ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області |
Кіровоградська |
Кропивницький |
Бєлікава Злата |
2 |
90 |
1 |
Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області |
Рівненська |
Здолбунів |
Бобренко Єгор |
2 |
90 |
1 |
ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області |
Кіровоградська |
Кропивницький |
Боровик Ангеліна |
2 |
93 |
1 |
Черницький НВК Львівської області |
Львівська |
Черниця |
Боровик Ангеліна |
2 |
93 |
1 |
Черницький НВК Львівської області |
Львівська |
Черниця |
Бортюк Каміла |
2 |
96 |
1 |
Генічеська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області |
Херсонська |
Генічеськ |
Бугай Олександр |
2 |
90 |
1 |
Черницький НВК Львівської області |
Львівська |
Черниця |
Бугай Олександр |
2 |
90 |
1 |
Черницький НВК Львівської області |
Львівська |
Черниця |
Булкін Богдан |
2 |
90 |
1 |
Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Миколаївської області |
Миколаївська |
м. Первомайськ |
Гладкий Артем |
2 |
90 |
1 |
ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області |
Кіровоградська |
Кропивницький |
Гончар Олександр |
2 |
90 |
1 |
Оситнязька ЗОШ І-ІІ ступенів Кіровоградської області |
Кіровоградська |
с. Оситняжка |
Зубенко Владислав |
2 |
93 |
1 |
ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області |
Кіровоградська |
Кропивницький |
Ількевич Давид |
2 |
90 |
1 |
ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області |
Кіровоградська |
Кропивницький |
Коробов Павло |
2 |
93 |
1 |
Харківська спеціалізована школа І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області |
Харківська |
м. Харків |
Кудря Назар |
2 |
90 |
1 |
ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області |
Кіровоградська |
Кропивницький |
Курова Міра |
2 |
90 |
1 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Кухар Олександр |
2 |
90 |
1 |
ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області |
Кіровоградська |
Кропивницький |
Лелюк Макар |
2 |
93 |
1 |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області |
Херсонська |
смт Мирне |
Лібман Кіріл |
2 |
90 |
1 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Лобач Олександра |
2 |
93 |
1 |
Харківська спеціалізована школа І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області |
Харківська |
м. Харків |
Мельник Карина |
2 |
90 |
1 |
Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області |
Рівненська |
Здолбунів |
Міхов Іван |
2 |
90 |
1 |
Розівська ЗОШ І-ІІ – філія опорного закладу Кулевчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Одеської області |
Одеська |
с. Розівка |
Мухіна Лілія |
2 |
96 |
1 |
Біленченківський ЗЗСО І – ІІ ступенів Гадяцької міської ради Полтавської області |
Полтавська |
с. Біленченківка |
Ніколаєва Єва |
2 |
90 |
1 |
Мелекінська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області |
Донецька |
с. Мелекіне |
Омельчук Антоніна |
2 |
90 |
1 |
Миротинська ЗОШ І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області |
Рівненська |
с. Миротин |
Оношенко Марія |
2 |
90 |
1 |
ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області |
Кіровоградська |
Кропивницький |
Онупрієнко Павло |
2 |
90 |
1 |
Харківська спеціалізована школа І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області |
Харківська |
м. Харків |
Пархоменко Єва |
2 |
90 |
1 |
Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області |
Донецька |
смт. Ялта |
Петрів Іван |
2 |
90 |
1 |
Шнирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Федуна «Полтави» Львівської області |
Львівська |
с. Шнирів |
Резніченко Ілля |
2 |
90 |
1 |
Нововодянська ЗОШ І – ІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області |
Донецька |
с. Нововодяне |
Рибась Сергій |
2 |
100 |
1 |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області |
Херсонська |
смт Мирне |
Степанченко Михайло |
2 |
93 |
1 |
Харківська спеціалізована школа І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області |
Харківська |
м. Харків |
Турченко Дар’я |
2 |
90 |
1 |
Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Миколаївської області |
Миколаївська |
м. Первомайськ |
Федотенко Артем |
2 |
90 |
1 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Хрипливенко Яроліка |
2 |
90 |
1 |
Танюшівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Луганської області |
Луганська |
Танюшівка |
Цалко Захарій |
2 |
90 |
1 |
ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області |
Кіровоградська |
Кропивницький |
Циганков Олександр |
2 |
90 |
1 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Бахмут |
Чернецька Софія |
2 |
90 |
1 |
Токарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області |
Херсонська |
с. Токарівка |
Широков Ілля |
2 |
90 |
1 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Шмагай Ілля |
2 |
90 |
1 |
Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області |
Рівненська |
Здолбунів |
ІІ місце |
Адамович Олександра |
2 |
87 |
2 |
ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області |
Кіровоградська |
Кропивницький |
Андрущак Владислав |
2 |
77 |
2 |
Відраднівський ЗЗСО Запорізької області |
Запорізька |
с-ще Відрадне |
Антоновська Дар’я |
2 |
70 |
2 |
Рівнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Кіровоградської області |
Кіровоградська |
с. Рівне |
Астапенков Ярослав |
2 |
83 |
2 |
Марківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області |
Донецька |
с. Маркове |
Бакурський Артем |
2 |
70 |
2 |
Новоселівська філія Очеретинського НВК : ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ОНЗ) Донецької області |
Донецька |
Новоселівка 3 |
Балан Володимир |
2 |
70 |
2 |
ОЗ «Бритівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Одеської області |
Одеська |
с. Бритівка |
Бандурко Софія |
2 |
87 |
2 |
ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області |
Кіровоградська |
Кропивницький |
Беконов Атрем |
2 |
80 |
2 |
Відраднівський ЗЗСО Запорізької області |
Запорізька |
с-ще Відрадне |
Березюк Назар |
2 |
83 |
2 |
Миротинська ЗОШ І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області |
Рівненська |
с. Миротин |
Богуцька Євгенія |
2 |
77 |
2 |
Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Богданівка |
Божко Дарія |
2 |
83 |
2 |
ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області |
Кіровоградська |
Кропивницький |
Бойчук Вероніка |
2 |
83 |
2 |
ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області |
Кіровоградська |
Кропивницький |
Бондар Софія |
2 |
74 |
2 |
Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нововоронцовської РДА Херсонської області |
Херсонська |
с. Любимівка |
Бондаренко Вероніка |
2 |
70 |
2 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Борбелюк Кирил |
2 |
74 |
2 |
Танюшівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Луганської області |
Луганська |
Танюшівка |
Борисенко Аліна |
2 |
83 |
2 |
Миротинська ЗОШ І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області |
Рівненська |
с. Миротин |
Бурікін Олександр |
2 |
74 |
2 |
Марківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області |
Донецька |
с. Маркове |
Вдовенко Олександр |
2 |
80 |
2 |
Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Смілянської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
м. Сміла |
Великий Роман |
2 |
70 |
2 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Водовозова Мирослава |
2 |
83 |
2 |
Відраднівський ЗЗСО Запорізької області |
Запорізька |
с-ще Відрадне |
Возняк Марія |
2 |
83 |
2 |
Новогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Донецької області |
Донецька |
м. Новогродівка |
Гаврилюк Анастасія |
2 |
80 |
2 |
КЗ «Загальносвітній НВК І-ІІІ ступенів «школа-дитячий садок»№6 Козятинської міської ради Вінницької області |
Вінницька |
Козятин |
Галай Артем |
2 |
74 |
2 |
НВК «Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Луганської області |
Луганська |
с. Коржове |
Гергель Аліна |
2 |
70 |
2 |
Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нововоронцовської РДА Херсонської області |
Херсонська |
с. Любимівка |
Глазова Катерина |
2 |
70 |
2 |
Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Миколаївської області |
Миколаївська |
м. Первомайськ |
Гольцева Софія |
2 |
87 |
2 |
КЗ «Привовчанська ЗСШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Привовчанське |
Гончаров Давид |
2 |
70 |
2 |
Яковлівська ЗОШ Донецької області |
Донецька |
с. Яковлівка |
Гривцев Артем |
2 |
77 |
2 |
Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Богданівка |
Давиденко Аніта |
2 |
77 |
2 |
НВК «Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Луганської області |
Луганська |
с. Коржове |
Даниленко Олександра |
2 |
83 |
2 |
Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області |
Донецька |
Черкаське |
Діміхіна Софія |
2 |
70 |
2 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Долгов Нікіта |
2 |
77 |
2 |
ОЗ "Кобеляцький ліцей №2 імені Олеся Гончара" Полтавської області |
Полтавська |
Кобеляки |
Долінкін Михайло |
2 |
87 |
2 |
ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області |
Кіровоградська |
Кропивницький |
Дорожко Кароліна |
2 |
83 |
2 |
Відраднівський ЗЗСО Запорізької області |
Запорізька |
с-ще Відрадне |
Дубова Ілона |
2 |
71 |
2 |
Жуківцівська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області |
Київська |
с. Жуківці |
Дядиченко Олександр |
2 |
74 |
2 |
Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області |
Донецька |
Черкаське |
Жук Юлія |
2 |
78 |
2 |
Токарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області |
Херсонська |
с. Токарівка |
Зозуля Вероніка |
2 |
70 |
2 |
Жуківцівська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області |
Київська |
с. Жуківці |
Івкін Герман |
2 |
70 |
2 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Киржан Єгор |
2 |
72 |
2 |
КЗ «Загальносвітній НВК І-ІІІ ступенів «школа-дитячий садок»№6 Козятинської міської ради Вінницької області |
Вінницька |
Козятин |
Коваленко Артур |
2 |
70 |
2 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Коваленко Назар |
2 |
70 |
2 |
Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Богданівка |
Коломоєць Вікторія |
2 |
70 |
2 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Колосов Єгор |
2 |
70 |
2 |
Марківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області |
Донецька |
с. Маркове |
Коляда Злата |
2 |
77 |
2 |
Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Богданівка |
Конніков Микита |
2 |
74 |
2 |
Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області |
Донецька |
Шилівка |
Конченко Артем |
2 |
74 |
2 |
Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Миколаївської області |
Миколаївська |
м. Первомайськ |
Кравченко Богдан |
2 |
70 |
2 |
Рівнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Кіровоградської області |
Кіровоградська |
с. Рівне |
Кравченко Олександра |
2 |
83 |
2 |
Миротинська ЗОШ І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області |
Рівненська |
с. Миротин |
Кубрак Марія |
2 |
80 |
2 |
НВК «Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Луганської області |
Луганська |
с. Коржове |
Культенко Єгор |
2 |
87 |
2 |
ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області |
Кіровоградська |
Кропивницький |
Левендюк Валерія |
2 |
74 |
2 |
ОЗ «Бритівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Одеської області |
Одеська |
с. Бритівка |
Левчук Адель |
2 |
77 |
2 |
КЗ «Загальносвітній НВК І-ІІІ ступенів «школа-дитячий садок»№6 Козятинської міської ради Вінницької області |
Вінницька |
Козятин |
Луговий Ілля |
2 |
77 |
2 |
КЗО «Біляївський ліцей Первомайської районної державної адміністрації Харківської області» |
Харківська |
с. Біляївка |
Мазурчак Софія |
2 |
77 |
2 |
Войнилівський ліцей Івано-Франківської області |
Івано-Франківська |
Войнилів |
Макарюк Євген |
2 |
87 |
2 |
ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області |
Кіровоградська |
Кропивницький |
Малєнок Елеонора |
2 |
77 |
2 |
Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Богданівка |
Малишко Дмитро |
2 |
83 |
2 |
ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області |
Кіровоградська |
Кропивницький |
Манукян Аріадна |
2 |
87 |
2 |
ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області |
Кіровоградська |
Кропивницький |
Масалова Варвара |
2 |
70 |
2 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Матвійчук Микола |
2 |
70 |
2 |
Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області |
Рівненська |
Здолбунів |
Матюхіна Софія |
2 |
70 |
2 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Махров Максим |
2 |
70 |
2 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Мєхов Михайло |
2 |
70 |
2 |
Оситнязька ЗОШ І-ІІ ступенів Кіровоградської області |
Кіровоградська |
с. Оситняжка |
Мизунська Вікторія |
2 |
74 |
2 |
Михайлівський НВК Чернівецької області |
Чернівецька |
с.Михайлівка |
Микитюк Андрій |
2 |
77 |
2 |
Михайлівський НВК Чернівецької області |
Чернівецька |
с.Михайлівка |
Міськов Михайло |
2 |
80 |
2 |
Миротинська ЗОШ І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області |
Рівненська |
с. Миротин |
Могер Вероніка |
2 |
70 |
2 |
КЗ «Загальносвітній НВК І-ІІІ ступенів «школа-дитячий садок»№6 Козятинської міської ради Вінницької області |
Вінницька |
Козятин |
Могільовкін Давід |
2 |
87 |
2 |
Харківська спеціалізована школа І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області |
Харківська |
м. Харків |
Нєжинська Софія |
2 |
87 |
2 |
ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області |
Кіровоградська |
Кропивницький |
Павлюк Назар |
2 |
74 |
2 |
Відраднівський ЗЗСО Запорізької області |
Запорізька |
с-ще Відрадне |
Пантелеймонов Андрій |
2 |
74 |
2 |
Миротинська ЗОШ І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області |
Рівненська |
с. Миротин |
Пахальчук Аліна |
2 |
70 |
2 |
Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області |
Рівненська |
Здолбунів |
Поздняков Іван |
2 |
70 |
2 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Пташник Сергій |
2 |
77 |
2 |
Міньківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Соледарської міської ради Донецької області |
Донецька |
с. Міньківка |
Ригун Вячеслав |
2 |
80 |
2 |
НВК «Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Луганської області |
Луганська |
с. Коржове |
Рижков Ярослав |
2 |
74 |
2 |
НВК «Миролюбівська ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Покровської районної ради Донецької області |
Донецька |
с. Миролюбівка |
Різник Кароліна |
2 |
77 |
2 |
Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області |
Донецька |
Шилівка |
Романенко Андрій |
2 |
87 |
2 |
ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області |
Кіровоградська |
Кропивницький |
Романів Богдан |
2 |
83 |
2 |
Войнилівський ліцей Івано-Франківської області |
Івано-Франківська |
Войнилів |
Рудь Мілана |
2 |
70 |
2 |
Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Миколаївської області |
Миколаївська |
м. Первомайськ |
Сафаров Ярослав |
2 |
70 |
2 |
Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області |
Донецька |
Шилівка |
Сафарова Каріна |
2 |
74 |
2 |
Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області |
Донецька |
Шилівка |
Старанчук Дмитро |
2 |
70 |
2 |
Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Миколаївської області |
Миколаївська |
м. Первомайськ |
Статівка Артем |
2 |
74 |
2 |
Танюшівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Луганської області |
Луганська |
Танюшівка |
Топчій Денис |
2 |
74 |
2 |
Яковлівська ЗОШ Донецької області |
Донецька |
с. Яковлівка |
Ушинська Домініка |
2 |
70 |
2 |
Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області |
Рівненська |
Здолбунів |
Хомин Роман |
2 |
75 |
2 |
Войнилівський ліцей Івано-Франківської області |
Івано-Франківська |
Войнилів |
Хорошилова Анастасія |
2 |
77 |
2 |
Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Богданівка |
Чос Данило |
2 |
75 |
2 |
Токарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області |
Херсонська |
с. Токарівка |
Шамрицька Поліна |
2 |
87 |
2 |
Відраднівський ЗЗСО Запорізької області |
Запорізька |
с-ще Відрадне |
Шишко Аліна |
2 |
77 |
2 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Бахмут |
Шубін Данило |
2 |
80 |
2 |
Новоселівська філія Очеретинського НВК : ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ОНЗ) Донецької області |
Донецька |
Новоселівка 3 |
Яковенко Олександра |
2 |
87 |
2 |
ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області |
Кіровоградська |
Кропивницький |
Ярошенко Поліна |
2 |
87 |
2 |
КЗ «Привовчанська ЗСШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Привовчанське |