Шкільний портал
Понеділок, 20.09.2021, 19:57
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 5 клас. Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2020 рік. Шкільний портал.РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3218
Статистика

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

5 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
І місце
Аболіна Ірина 5 90 1 Відділ освіти Лисичанської міської ради КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІ ступенів №18 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Бабенко Влада 5 90 1 Троїцький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Української сільської ради Петропавлівського району Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Троїцьке
Баранченко Інара 5 94 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Добропілля
Безкоровайна Алевтіна 5 92 1 Миронівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт Миронівський
Бібік Дар`я 5 97 1 Кременчуцький ліцей № 10 «Лінгвіст» Кременчуцької міської ради Полтавської області Полтавська м. Кременчук
Болдурська Поліна 5 100 1 КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Бондарєва Сніжана 5 92 1 НВК «Петрівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Луганської області Луганська с. Коржове
Бородіна Дар’я 5 97 1 Великоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Херсонської області Херсонська смт Велика Олександрівка
Бородіна Марія 5 94 1 Великоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Херсонської області Херсонська смт Велика Олександрівка
Бучак Антон 5 97 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Добропілля
Варі Олена 5 97 1 ОЗ "Кобеляцький ліцей №2 імені Олеся Гончара" Полтавської області Полтавська Кобеляки
Василенко Валерія 5 92 1 Великоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Херсонської області Херсонська смт Велика Олександрівка
Васильева Олександра 5 90 1 Кам’янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницька м. Кам‘янець-Подільський
Власов Олександр 5 90 1 Троїцький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Української сільської ради Петропавлівського району Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Троїцьке
Врадій Яніна 5 97 1 Новоселівський НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів — ДНЗ” Олександрійської районної ради Кіровоградської області Кіровоградська с. Новоселівка
Гаран Аліна 5 97 1 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська смт Мирне
Грівцов Іван 5 92 1 Волноваська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 Волноваської районної ради Донецької області Донецька м. Волноваха
Гундич Анна 5 100 1 КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Гусар Марія 5 90 1 Новодмитрівський НВК Костянтинівської районної ради Донецької області Донецька с-ще Новодмитрівка
Гуцалюк Мілана 5 92 1 Технічний ліцей м. Києва Київська м. Київ
Денисова Анастасія 5 97 1 КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Жеведь Аліна 5 90 1 Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №66 міста Київ Київська м. Київ
Журов Микита 5 90 1 НВК «Миролюбівська ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Покровської районної ради Донецької області Донецька с. Миролюбівка
Заверняєв Олександр 5 97 1 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса
Зайко Валерій 5 94 1 ТОВ «Київський ліцей «KEY SCHOOL» Київська м. Київ
Зайцева Вікторія 5 94 1 Волноваська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 Волноваської районної ради Донецької області Донецька м. Волноваха
Злунікін Дмитро 5 97 1 Великоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Херсонської області Херсонська смт Велика Олександрівка
Зозуля Максим 5 94 1 Миронівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт Миронівський
Іваненко Вікторія 5 90 1 КЗ «Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради» Черкаська м. Черкаси
Іваннікова Ніна 5 97 1 КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №58 Маріупольської міської ради» Донецької області Донецька смт. Талаківка
Ігнатенко Каміла 5 94 1 Новоселівський НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів — ДНЗ” Олександрійської районної ради Кіровоградської області Кіровоградська с. Новоселівка
Ігнатьєва Дар’я 5 100 1 КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Іллічов Станіслав 5 97 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Добропілля
Калуш Артем 5 97 1 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська смт Мирне
Капітаненко Анастасія 5 90 1 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Капля Анастасія 5 92 1 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Кармазіна Маргарита 5 97 1 Великоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Херсонської області Херсонська смт Велика Олександрівка
Клеветенко Микола 5 94 1 Миронівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт Миронівський
Коваль Артем 5 97 1 Догмарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області Херсонська Догмарівка
Коваль Дмитро 5 90 1 Кам’янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницька м. Кам‘янець-Подільський
Ковтун Дмитро 5 97 1 Шебелинська ЗОШ І-ІІ ступенів Харківської області Харківська  с. Шебелинка
Козловська Ольга 5 100 1 Великоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Херсонської області Херсонська смт Велика Олександрівка
Кононова Марія 5 97 1 КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №58 Маріупольської міської ради» Донецької області Донецька смт. Талаківка
Копиріна Вікторія 5 92 1 КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №58 Маріупольської міської ради» Донецької області Донецька смт. Талаківка
Корчук Софія 5 94 1 Технічний ліцей м. Києва Київська м. Київ
Кравченко Даніїл 5 90 1 КЗ "Мартівський ліцей Печенізької районної ради Харківської області" Харківська с. Мартова
Кротов Данило 5 100 1 СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська Сєвєродонецьк
Кулик Данило 5 92 1 НВК «Петрівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Луганської області Луганська с. Коржове
Кухаренко Ігор 5 94 1 Петропавлівський НВК "ЗНЗ І-ІІ ступенів-ДНЗ" Богодухівської районної ради Харківської області Харківська  с. Петропавлівка
Кучма Мирон 5 94 1 ТОВ «Київський ліцей «KEY SCHOOL» Київська м. Київ
Латишева Олеся 5 92 1 КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Лісовол Дмитро 5 97 1 ОЗ Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська Кочубеївка
Мазур Арсеній 5 100 1 КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Маляр Іван 5 90 1 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Маража Софія 5 90 1 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №130 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Мержева Мар’яна 5 100 1 КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Метальнікова Анна 5 92 1 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Мороз Влада 5 97 1 КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №58 Маріупольської міської ради» Донецької області Донецька смт. Талаківка
Нагорна Ганна 5 97 1 КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №58 Маріупольської міської ради» Донецької області Донецька смт. Талаківка
Онищук Карина 5 92 1 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська смт Мирне
Павлова Поліна 5 94 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Добропілля
Пічка Демід 5 97 1 КЕНЦУМ Полтавська м. Кременчук
Плахотний Володимир 5 97 1 Кременчуцький ліцей № 10 «Лінгвіст» Кременчуцької міської ради Полтавської області Полтавська м. Кременчук
Попов Станіслав 5 100 1 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська смт Мирне
Радов Радомір 5 97 1 Догмарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області Херсонська Догмарівка
Ратушний Максим 5 90 1 Петропавлівський НВК "ЗНЗ І-ІІ ступенів-ДНЗ" Богодухівської районної ради Харківської області Харківська  с. Петропавлівка
Резуненко Катерина 5 94 1 Лозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Лозівської міської ради Харківської області Харківська м. Лозова
Рештук Юлія 5 97 1 КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Родіонова Дар’я 5 92 1 ТОВ «Київський ліцей «KEY SCHOOL» Київська м. Київ
Семанюк Максим 5 97 1 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська смт Мирне
Слюсаренко Поліна 5 97 1 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська смт Мирне
Соболев Євген 5 100 1 КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Спатар Іван 5 97 1 КЕНЦУМ Полтавська м. Кременчук
Степанова Софія 5 100 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Добропілля
Сушко Діана 5 97 1 КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №58 Маріупольської міської ради» Донецької області Донецька смт. Талаківка
Тищенко Анастасія 5 92 1 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Тімошин Олександр 5 100 1 КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Труфаненко Діана 5 90 1 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Новодмитрівка Друга
Уралбаева Маргарита 5 100 1 КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Філатов Ярослав 5 94 1 ТОВ «Київський ліцей «KEY SCHOOL» Київська м. Київ
Фоміних Владислава 5 92 1 Волноваська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 Волноваської районної ради Донецької області Донецька м. Волноваха
Черних Вероніка 5 92 1 Відраднівський ЗЗСО Запорізької області Запорізька с-ще Відрадне
Шаля Ярослав 5 90 1 Дружківська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька м. Дружківка
Щербак Аліна 5 97 1 ОЗ Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська Кочубеївка
ІІ місце
Авраменко Анастасія 5 70 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Аксеньонок Софія 5 79 2 КЗО «Біляївський ліцей Первомайської районної державної адміністрації Харківської області» Харківська с. Біляївка
Альохін Михайло 5 87 2 Миронівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт Миронівський
Андрейчук Ілля 5 71 2 Новодмитрівський НВК Костянтинівської районної ради Донецької області Донецька с-ще Новодмитрівка
Артамонова Катерина 5 84 2 Технічний ліцей м. Києва Київська м. Київ
Аскеров Арсеній 5 79 2 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Балаклійської районної ради Харківської області Харківська Балаклія
Безух Вероніка 5 70 2 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Бистров Дмитро 5 89 2 Волноваська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 Волноваської районної ради Донецької області Донецька м. Волноваха
Білицький Денис 5 84 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Бугаєвський Андрій 5 79 2 Танюшівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська Танюшівка
Будур Костянтин  5 71 2 КЗ «Македонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікольської районної ради Донецької області» Донецька с. Македонівка
Буряченко Марина 5 82 2 Технічний ліцей м. Києва Київська м. Київ
Бутко Варвара 5 70 2 Щастинська обласна санаторна школа Луганської області Луганська Щастя
Васильченко Роман  5 74 2 КЗ «Македонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікольської районної ради Донецької області» Донецька с. Македонівка
Величко Владислава 5 82 2 Технічний ліцей м. Києва Київська м. Київ
Верьовкіна Марія 5 79 2 Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області Донецька м. Часів Яр
Войтенко Анастасія 5 79 2 Бутівський ліцей Чмирівської сільської ради Луганської області Луганська с. Бутове
Войцехівська Аріна 5 84 2 Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №66 міста Київ Київська м. Київ
Вуколов Тимур 5 89 2 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Гаврашенко Софія 5 70 2 Яковлівська ЗОШ Донецької області Донецька с. Яковлівка
Гайсюк Ян 5 70 2 Кам’янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницька м. Кам‘янець-Подільський
Галай Катерина 5 89 2 НВК «Петрівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Луганської області Луганська с. Коржове
Ганзій Анастасія 5 79 2 Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №66 міста Київ Київська м. Київ
Гладюк Ярина 5 84 2 Черницький НВК Львівської області Львівська Черниця
Гладюк Ярина 5 84 2 Черницький НВК Львівської області Львівська Черниця
Голуб Станіслав 5 79 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Горобець Софія 5 76 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Грицик Сніжана 5 76 2 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Губа Дар'я 5 87 2 Новоселівський НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів — ДНЗ” Олександрійської районної ради Кіровоградської області Кіровоградська с. Новоселівка
Дежко Богдан 5 87 2 КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №58 Маріупольської міської ради» Донецької області Донецька смт. Талаківка
Дідківська Аліса 5 87 2 Технічний ліцей м. Києва Київська м. Київ
Доброгорський Матвій 5 74 2 Кам’янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницька м. Кам‘янець-Подільський
Дубина Дмитро 5 76 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька Шилівка
Дубина Софія 5 74 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Дубовік Аліса 5 89 2 СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська Сєвєродонецьк
Дякова Катерина 5 84 2 КЗО «Біляївський ліцей Первомайської районної державної адміністрації Харківської області» Харківська с. Біляївка
Дяченко Софія 5 89 2 Миронівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт Миронівський
Ейсмонт Анастасія 5 70 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Єгорова Аліна 5 87 2 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Єгорова Анна 5 89 2 Бердянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені М.С..Цибулька Донецької області Донецька с. Бердянське
Заваріна Софія 5 80 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №130 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Зябля Олександр 5 70 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Іванова Анастасія 5 87 2 Троїцький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Української сільської ради Петропавлівського району Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Троїцьке
Кістрін Аріна 5 89 2 Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Михайлівка.
Коваль Андрій 5 84 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Козінцева Ангеліна 5 82 2 Танюшівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська Танюшівка
Кокташ Макар  5 82 2 КЗ «Македонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікольської районної ради Донецької області» Донецька с. Македонівка
Колеснікова Анастасія 5 76 2 Бутівський ліцей Чмирівської сільської ради Луганської області Луганська с. Бутове
Короткий Микита 5 79 2 Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області Донецька м. Часів Яр
Кульченко Анна 5 89 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Кундій Мирослава 5 70 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Куріпко Артем 5 76 2 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Балаклійської районної ради Харківської області Харківська Балаклія
Кушнерик Марія 5 71 2 Технічний ліцей м. Києва Київська м. Київ
Лесняк Єгор 5 89 2 Миронівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт Миронівський
Лукашова Анастасія 5 71 2 Білоусівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області Миколаївська с. Білоусівка
Людніков Тимур  5 74 2 КЗ «Македонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікольської районної ради Донецької області» Донецька с. Македонівка
Макогон Віталіна 5 82 2 Троїцький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Української сільської ради Петропавлівського району Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Троїцьке
Малаєва Каріна 5 82 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Медяник Артем 5 70 2 Привільський ліцей Привільської сільської ради Троїцького району Луганської області Луганська с. Привілля
Мельник Анастасія 5 84 2 Біленченківський ЗЗСО І – ІІ ступенів Гадяцької міської ради Полтавської області Полтавська с. Біленченківка
Мінчонок Анна 5 79 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Мусатова Олександра 5 82 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Наумова Надія 5 70 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Немченко Артем 5 74 2 Технічний ліцей м. Києва Київська м. Київ
Нечаєва Олександра 5 89 2 НВК «Петрівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Луганської області Луганська с. Коржове
Новікова Каріна 5 89 2 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Павлусь Юлія 5 70 2 ЗОШ  I -II ступенів села Колоденці Львівської області Львівська область с. Колоденці
Пахольчук Тетяна 5 74 2 Поршнянська філія І-ІІ ступенів ЗДО Опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Героя України Миколи  Паньківа  Солонківської сільської  ради Львівської області Львівська с. Поршна
Пащіна Максим  5 71 2 КЗ «Македонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікольської районної ради Донецької області» Донецька с. Македонівка
Петрова Вікторія 5 89 2 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Петченко Олександр 5 89 2 Кременчуцький ліцей № 10 «Лінгвіст» Кременчуцької міської ради Полтавської області Полтавська м. Кременчук
Потапова Вікторія 5 84 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Приходько Данило 5 79 2 Бердянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені М.С..Цибулька Донецької області Донецька с. Бердянське
Раков Артем 5 79 2 Миронівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт Миронівський
Реутова Даріна 5 82 2 КЗ "Мартівський ліцей Печенізької районної ради Харківської області" Харківська с. Мартова
Рибас Владислав 5 79 2 Волноваська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 Волноваської районної ради Донецької області Донецька м. Волноваха
Роговченко Людмила 5 76 2 Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №66 міста Київ Київська м. Київ
Розтрепенко Максим 5 71 2 КЗ «Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради» Черкаська м. Черкаси
Рудник Кароліна 5 87 2 Верхньоланнівська ЗОШ  І-ІІ ступенів Карлівського району Полтавської області Полтавська с. Верхня Ланна
Самуся Максим 5 71 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька Шилівка
Саранчова Тетяна 5 76 2 Біленченківський ЗЗСО І – ІІ ступенів Гадяцької міської ради Полтавської області Полтавська с. Біленченківка
Сержант Олександра 5 82 2 Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №66 міста Київ Київська м. Київ
Сімонова Єлизавета 5 74 2 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Сметанін Віталій 5 74 2 Нововодянська ЗОШ І – ІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Нововодяне
Стародубцев Максим 5 87 2 ТОВ «Київський ліцей «KEY SCHOOL» Київська м. Київ
Стрельченко Єлизавета 5 84 2 Міньківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Соледарської міської ради Донецької області Донецька с. Міньківка
Сухорукова Сніжана 5 74 2 Бердянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені М.С..Цибулька Донецької області Донецька с. Бердянське
Таранова Катерина 5 89 2 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Тимченко Назарій 5 71 2 КЗ «Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради» Черкаська м. Черкаси
Тихонович Артем 5 76 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Ткач Даніл 5 70 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Ткаченко Дмитро 5 87 2 ТОВ «Київський ліцей «KEY SCHOOL» Київська м. Київ
Ткачов Данило 5 89 2 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Трибрат Микола 5 89 2 Кременчуцький ліцей № 10 «Лінгвіст» Кременчуцької міської ради Полтавської області Полтавська м. Кременчук
Тулуп Єгор 5 82 2 Танюшівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська Танюшівка
Тупотін Ярослав 5 76 2 Троїцький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Української сільської ради Петропавлівського району Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Троїцьке
Турчанова Ангеліна 5 71 2 Краснопільська філія Родниківської ЗОШ I-III ступенів імені Т.Г. Шевченка Черкаської області Черкаська с. Краснопілка
Федотов Глєб 5 84 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Хижняк Олег 5 89 2 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Хмелевськой Роман 5 79 2 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Челпан Поліна 5 82 2 НВК «Миролюбівська ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Покровської районної ради Донецької області Донецька с. Миролюбівка
Черпак Вероніка 5 76 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Чудновська Антоніна 5 79 2 Краснопільська філія Родниківської ЗОШ I-III ступенів імені Т.Г. Шевченка Черкаської області Черкаська с. Краснопілка
Яковенко Альбіна 5 79 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька Шилівка
Ярошенко Іван 5 70 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Яшин Яків 5 84 2 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021