ПІБ |
Клас |
Бал |
Місце |
Назва навчального закладу |
Область |
Населений пункт |
І місце |
Аболіна Ірина |
5 |
90 |
1 |
Відділ освіти Лисичанської міської ради КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІ ступенів №18 Лисичанської міської ради Луганської області» |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Бабенко Влада |
5 |
90 |
1 |
Троїцький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Української сільської ради Петропавлівського району Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Троїцьке |
Баранченко Інара |
5 |
94 |
1 |
Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області |
Донецька |
с. Добропілля |
Безкоровайна Алевтіна |
5 |
92 |
1 |
Миронівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області |
Донецька |
смт Миронівський |
Бібік Дар`я |
5 |
97 |
1 |
Кременчуцький ліцей № 10 «Лінгвіст» Кременчуцької міської ради Полтавської області |
Полтавська |
м. Кременчук |
Болдурська Поліна |
5 |
100 |
1 |
КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Бондарєва Сніжана |
5 |
92 |
1 |
НВК «Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Луганської області |
Луганська |
с. Коржове |
Бородіна Дар’я |
5 |
97 |
1 |
Великоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Херсонської області |
Херсонська |
смт Велика Олександрівка |
Бородіна Марія |
5 |
94 |
1 |
Великоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Херсонської області |
Херсонська |
смт Велика Олександрівка |
Бучак Антон |
5 |
97 |
1 |
Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області |
Донецька |
с. Добропілля |
Варі Олена |
5 |
97 |
1 |
ОЗ "Кобеляцький ліцей №2 імені Олеся Гончара" Полтавської області |
Полтавська |
Кобеляки |
Василенко Валерія |
5 |
92 |
1 |
Великоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Херсонської області |
Херсонська |
смт Велика Олександрівка |
Васильева Олександра |
5 |
90 |
1 |
Кам’янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв |
Хмельницька |
м. Кам‘янець-Подільський |
Власов Олександр |
5 |
90 |
1 |
Троїцький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Української сільської ради Петропавлівського району Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Троїцьке |
Врадій Яніна |
5 |
97 |
1 |
Новоселівський НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів — ДНЗ” Олександрійської районної ради Кіровоградської області |
Кіровоградська |
с. Новоселівка |
Гаран Аліна |
5 |
97 |
1 |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області |
Херсонська |
смт Мирне |
Грівцов Іван |
5 |
92 |
1 |
Волноваська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 Волноваської районної ради Донецької області |
Донецька |
м. Волноваха |
Гундич Анна |
5 |
100 |
1 |
КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Гусар Марія |
5 |
90 |
1 |
Новодмитрівський НВК Костянтинівської районної ради Донецької області |
Донецька |
с-ще Новодмитрівка |
Гуцалюк Мілана |
5 |
92 |
1 |
Технічний ліцей м. Києва |
Київська |
м. Київ |
Денисова Анастасія |
5 |
97 |
1 |
КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Жеведь Аліна |
5 |
90 |
1 |
Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №66 міста Київ |
Київська |
м. Київ |
Журов Микита |
5 |
90 |
1 |
НВК «Миролюбівська ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Покровської районної ради Донецької області |
Донецька |
с. Миролюбівка |
Заверняєв Олександр |
5 |
97 |
1 |
Одеська ЗОШ №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області |
Одеська |
м. Одеса |
Зайко Валерій |
5 |
94 |
1 |
ТОВ «Київський ліцей «KEY SCHOOL» |
Київська |
м. Київ |
Зайцева Вікторія |
5 |
94 |
1 |
Волноваська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 Волноваської районної ради Донецької області |
Донецька |
м. Волноваха |
Злунікін Дмитро |
5 |
97 |
1 |
Великоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Херсонської області |
Херсонська |
смт Велика Олександрівка |
Зозуля Максим |
5 |
94 |
1 |
Миронівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області |
Донецька |
смт Миронівський |
Іваненко Вікторія |
5 |
90 |
1 |
КЗ «Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради» |
Черкаська |
м. Черкаси |
Іваннікова Ніна |
5 |
97 |
1 |
КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №58 Маріупольської міської ради» Донецької області |
Донецька |
смт. Талаківка |
Ігнатенко Каміла |
5 |
94 |
1 |
Новоселівський НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів — ДНЗ” Олександрійської районної ради Кіровоградської області |
Кіровоградська |
с. Новоселівка |
Ігнатьєва Дар’я |
5 |
100 |
1 |
КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Іллічов Станіслав |
5 |
97 |
1 |
Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області |
Донецька |
с. Добропілля |
Калуш Артем |
5 |
97 |
1 |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області |
Херсонська |
смт Мирне |
Капітаненко Анастасія |
5 |
90 |
1 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Капля Анастасія |
5 |
92 |
1 |
КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області |
Запорізька |
м. Дніпрорудне |
Кармазіна Маргарита |
5 |
97 |
1 |
Великоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Херсонської області |
Херсонська |
смт Велика Олександрівка |
Клеветенко Микола |
5 |
94 |
1 |
Миронівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області |
Донецька |
смт Миронівський |
Коваль Артем |
5 |
97 |
1 |
Догмарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області |
Херсонська |
Догмарівка |
Коваль Дмитро |
5 |
90 |
1 |
Кам’янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв |
Хмельницька |
м. Кам‘янець-Подільський |
Ковтун Дмитро |
5 |
97 |
1 |
Шебелинська ЗОШ І-ІІ ступенів Харківської області |
Харківська |
с. Шебелинка |
Козловська Ольга |
5 |
100 |
1 |
Великоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Херсонської області |
Херсонська |
смт Велика Олександрівка |
Кононова Марія |
5 |
97 |
1 |
КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №58 Маріупольської міської ради» Донецької області |
Донецька |
смт. Талаківка |
Копиріна Вікторія |
5 |
92 |
1 |
КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №58 Маріупольської міської ради» Донецької області |
Донецька |
смт. Талаківка |
Корчук Софія |
5 |
94 |
1 |
Технічний ліцей м. Києва |
Київська |
м. Київ |
Кравченко Даніїл |
5 |
90 |
1 |
КЗ "Мартівський ліцей Печенізької районної ради Харківської області" |
Харківська |
с. Мартова |
Кротов Данило |
5 |
100 |
1 |
СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області |
Луганська |
Сєвєродонецьк |
Кулик Данило |
5 |
92 |
1 |
НВК «Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Луганської області |
Луганська |
с. Коржове |
Кухаренко Ігор |
5 |
94 |
1 |
Петропавлівський НВК "ЗНЗ І-ІІ ступенів-ДНЗ" Богодухівської районної ради Харківської області |
Харківська |
с. Петропавлівка |
Кучма Мирон |
5 |
94 |
1 |
ТОВ «Київський ліцей «KEY SCHOOL» |
Київська |
м. Київ |
Латишева Олеся |
5 |
92 |
1 |
КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Лісовол Дмитро |
5 |
97 |
1 |
ОЗ Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу |
Херсонська |
Кочубеївка |
Мазур Арсеній |
5 |
100 |
1 |
КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Маляр Іван |
5 |
90 |
1 |
Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Донецької області |
Донецька |
м. Слов’янськ |
Маража Софія |
5 |
90 |
1 |
Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №130 Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
Мержева Мар’яна |
5 |
100 |
1 |
КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Метальнікова Анна |
5 |
92 |
1 |
Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області |
Херсонська |
с. Червоний Маяк |
Мороз Влада |
5 |
97 |
1 |
КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №58 Маріупольської міської ради» Донецької області |
Донецька |
смт. Талаківка |
Нагорна Ганна |
5 |
97 |
1 |
КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №58 Маріупольської міської ради» Донецької області |
Донецька |
смт. Талаківка |
Онищук Карина |
5 |
92 |
1 |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області |
Херсонська |
смт Мирне |
Павлова Поліна |
5 |
94 |
1 |
Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області |
Донецька |
с. Добропілля |
Пічка Демід |
5 |
97 |
1 |
КЕНЦУМ |
Полтавська |
м. Кременчук |
Плахотний Володимир |
5 |
97 |
1 |
Кременчуцький ліцей № 10 «Лінгвіст» Кременчуцької міської ради Полтавської області |
Полтавська |
м. Кременчук |
Попов Станіслав |
5 |
100 |
1 |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області |
Херсонська |
смт Мирне |
Радов Радомір |
5 |
97 |
1 |
Догмарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області |
Херсонська |
Догмарівка |
Ратушний Максим |
5 |
90 |
1 |
Петропавлівський НВК "ЗНЗ І-ІІ ступенів-ДНЗ" Богодухівської районної ради Харківської області |
Харківська |
с. Петропавлівка |
Резуненко Катерина |
5 |
94 |
1 |
Лозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Лозівської міської ради Харківської області |
Харківська |
м. Лозова |
Рештук Юлія |
5 |
97 |
1 |
КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Родіонова Дар’я |
5 |
92 |
1 |
ТОВ «Київський ліцей «KEY SCHOOL» |
Київська |
м. Київ |
Семанюк Максим |
5 |
97 |
1 |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області |
Херсонська |
смт Мирне |
Слюсаренко Поліна |
5 |
97 |
1 |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області |
Херсонська |
смт Мирне |
Соболев Євген |
5 |
100 |
1 |
КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Спатар Іван |
5 |
97 |
1 |
КЕНЦУМ |
Полтавська |
м. Кременчук |
Степанова Софія |
5 |
100 |
1 |
Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області |
Донецька |
с. Добропілля |
Сушко Діана |
5 |
97 |
1 |
КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №58 Маріупольської міської ради» Донецької області |
Донецька |
смт. Талаківка |
Тищенко Анастасія |
5 |
92 |
1 |
КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області |
Запорізька |
м. Дніпрорудне |
Тімошин Олександр |
5 |
100 |
1 |
КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Труфаненко Діана |
5 |
90 |
1 |
Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області |
Херсонська |
с. Новодмитрівка Друга |
Уралбаева Маргарита |
5 |
100 |
1 |
КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Філатов Ярослав |
5 |
94 |
1 |
ТОВ «Київський ліцей «KEY SCHOOL» |
Київська |
м. Київ |
Фоміних Владислава |
5 |
92 |
1 |
Волноваська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 Волноваської районної ради Донецької області |
Донецька |
м. Волноваха |
Черних Вероніка |
5 |
92 |
1 |
Відраднівський ЗЗСО Запорізької області |
Запорізька |
с-ще Відрадне |
Шаля Ярослав |
5 |
90 |
1 |
Дружківська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 Донецької області |
Донецька |
м. Дружківка |
Щербак Аліна |
5 |
97 |
1 |
ОЗ Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу |
Херсонська |
Кочубеївка |
ІІ місце |
Авраменко Анастасія |
5 |
70 |
2 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Аксеньонок Софія |
5 |
79 |
2 |
КЗО «Біляївський ліцей Первомайської районної державної адміністрації Харківської області» |
Харківська |
с. Біляївка |
Альохін Михайло |
5 |
87 |
2 |
Миронівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області |
Донецька |
смт Миронівський |
Андрейчук Ілля |
5 |
71 |
2 |
Новодмитрівський НВК Костянтинівської районної ради Донецької області |
Донецька |
с-ще Новодмитрівка |
Артамонова Катерина |
5 |
84 |
2 |
Технічний ліцей м. Києва |
Київська |
м. Київ |
Аскеров Арсеній |
5 |
79 |
2 |
Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Балаклійської районної ради Харківської області |
Харківська |
Балаклія |
Безух Вероніка |
5 |
70 |
2 |
Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області |
Донецька |
смт. Ялта |
Бистров Дмитро |
5 |
89 |
2 |
Волноваська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 Волноваської районної ради Донецької області |
Донецька |
м. Волноваха |
Білицький Денис |
5 |
84 |
2 |
Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області |
Донецька |
Черкаське |
Бугаєвський Андрій |
5 |
79 |
2 |
Танюшівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Луганської області |
Луганська |
Танюшівка |
Будур Костянтин |
5 |
71 |
2 |
КЗ «Македонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікольської районної ради Донецької області» |
Донецька |
с. Македонівка |
Буряченко Марина |
5 |
82 |
2 |
Технічний ліцей м. Києва |
Київська |
м. Київ |
Бутко Варвара |
5 |
70 |
2 |
Щастинська обласна санаторна школа Луганської області |
Луганська |
Щастя |
Васильченко Роман |
5 |
74 |
2 |
КЗ «Македонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікольської районної ради Донецької області» |
Донецька |
с. Македонівка |
Величко Владислава |
5 |
82 |
2 |
Технічний ліцей м. Києва |
Київська |
м. Київ |
Верьовкіна Марія |
5 |
79 |
2 |
Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області |
Донецька |
м. Часів Яр |
Войтенко Анастасія |
5 |
79 |
2 |
Бутівський ліцей Чмирівської сільської ради Луганської області |
Луганська |
с. Бутове |
Войцехівська Аріна |
5 |
84 |
2 |
Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №66 міста Київ |
Київська |
м. Київ |
Вуколов Тимур |
5 |
89 |
2 |
КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області |
Запорізька |
м. Дніпрорудне |
Гаврашенко Софія |
5 |
70 |
2 |
Яковлівська ЗОШ Донецької області |
Донецька |
с. Яковлівка |
Гайсюк Ян |
5 |
70 |
2 |
Кам’янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв |
Хмельницька |
м. Кам‘янець-Подільський |
Галай Катерина |
5 |
89 |
2 |
НВК «Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Луганської області |
Луганська |
с. Коржове |
Ганзій Анастасія |
5 |
79 |
2 |
Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №66 міста Київ |
Київська |
м. Київ |
Гладюк Ярина |
5 |
84 |
2 |
Черницький НВК Львівської області |
Львівська |
Черниця |
Гладюк Ярина |
5 |
84 |
2 |
Черницький НВК Львівської області |
Львівська |
Черниця |
Голуб Станіслав |
5 |
79 |
2 |
Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області |
Донецька |
Черкаське |
Горобець Софія |
5 |
76 |
2 |
Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області |
Донецька |
Черкаське |
Грицик Сніжана |
5 |
76 |
2 |
КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області |
Запорізька |
м. Дніпрорудне |
Губа Дар'я |
5 |
87 |
2 |
Новоселівський НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів — ДНЗ” Олександрійської районної ради Кіровоградської області |
Кіровоградська |
с. Новоселівка |
Дежко Богдан |
5 |
87 |
2 |
КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №58 Маріупольської міської ради» Донецької області |
Донецька |
смт. Талаківка |
Дідківська Аліса |
5 |
87 |
2 |
Технічний ліцей м. Києва |
Київська |
м. Київ |
Доброгорський Матвій |
5 |
74 |
2 |
Кам’янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв |
Хмельницька |
м. Кам‘янець-Подільський |
Дубина Дмитро |
5 |
76 |
2 |
Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області |
Донецька |
Шилівка |
Дубина Софія |
5 |
74 |
2 |
Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області |
Донецька |
Черкаське |
Дубовік Аліса |
5 |
89 |
2 |
СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області |
Луганська |
Сєвєродонецьк |
Дякова Катерина |
5 |
84 |
2 |
КЗО «Біляївський ліцей Первомайської районної державної адміністрації Харківської області» |
Харківська |
с. Біляївка |
Дяченко Софія |
5 |
89 |
2 |
Миронівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області |
Донецька |
смт Миронівський |
Ейсмонт Анастасія |
5 |
70 |
2 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Єгорова Аліна |
5 |
87 |
2 |
КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області |
Запорізька |
м. Дніпрорудне |
Єгорова Анна |
5 |
89 |
2 |
Бердянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені М.С..Цибулька Донецької області |
Донецька |
с. Бердянське |
Заваріна Софія |
5 |
80 |
2 |
Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №130 Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
Зябля Олександр |
5 |
70 |
2 |
КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Іванова Анастасія |
5 |
87 |
2 |
Троїцький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Української сільської ради Петропавлівського району Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Троїцьке |
Кістрін Аріна |
5 |
89 |
2 |
Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області |
Херсонська |
с. Михайлівка. |
Коваль Андрій |
5 |
84 |
2 |
Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області |
Херсонська |
с. Червоний Маяк |
Козінцева Ангеліна |
5 |
82 |
2 |
Танюшівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Луганської області |
Луганська |
Танюшівка |
Кокташ Макар |
5 |
82 |
2 |
КЗ «Македонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікольської районної ради Донецької області» |
Донецька |
с. Македонівка |
Колеснікова Анастасія |
5 |
76 |
2 |
Бутівський ліцей Чмирівської сільської ради Луганської області |
Луганська |
с. Бутове |
Короткий Микита |
5 |
79 |
2 |
Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області |
Донецька |
м. Часів Яр |
Кульченко Анна |
5 |
89 |
2 |
Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області |
Херсонська |
с. Червоний Маяк |
Кундій Мирослава |
5 |
70 |
2 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Куріпко Артем |
5 |
76 |
2 |
Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Балаклійської районної ради Харківської області |
Харківська |
Балаклія |
Кушнерик Марія |
5 |
71 |
2 |
Технічний ліцей м. Києва |
Київська |
м. Київ |
Лесняк Єгор |
5 |
89 |
2 |
Миронівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області |
Донецька |
смт Миронівський |
Лукашова Анастасія |
5 |
71 |
2 |
Білоусівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області |
Миколаївська |
с. Білоусівка |
Людніков Тимур |
5 |
74 |
2 |
КЗ «Македонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікольської районної ради Донецької області» |
Донецька |
с. Македонівка |
Макогон Віталіна |
5 |
82 |
2 |
Троїцький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Української сільської ради Петропавлівського району Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Троїцьке |
Малаєва Каріна |
5 |
82 |
2 |
Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області |
Херсонська |
с. Червоний Маяк |
Медяник Артем |
5 |
70 |
2 |
Привільський ліцей Привільської сільської ради Троїцького району Луганської області |
Луганська |
с. Привілля |
Мельник Анастасія |
5 |
84 |
2 |
Біленченківський ЗЗСО І – ІІ ступенів Гадяцької міської ради Полтавської області |
Полтавська |
с. Біленченківка |
Мінчонок Анна |
5 |
79 |
2 |
Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області |
Херсонська |
с. Червоний Маяк |
Мусатова Олександра |
5 |
82 |
2 |
Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області |
Херсонська |
с. Червоний Маяк |
Наумова Надія |
5 |
70 |
2 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Немченко Артем |
5 |
74 |
2 |
Технічний ліцей м. Києва |
Київська |
м. Київ |
Нечаєва Олександра |
5 |
89 |
2 |
НВК «Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Луганської області |
Луганська |
с. Коржове |
Новікова Каріна |
5 |
89 |
2 |
КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області |
Запорізька |
м. Дніпрорудне |
Павлусь Юлія |
5 |
70 |
2 |
ЗОШ I -II ступенів села Колоденці Львівської області |
Львівська область |
с. Колоденці |
Пахольчук Тетяна |
5 |
74 |
2 |
Поршнянська філія І-ІІ ступенів ЗДО Опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Героя України Миколи Паньківа Солонківської сільської ради Львівської області |
Львівська |
с. Поршна |
Пащіна Максим |
5 |
71 |
2 |
КЗ «Македонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікольської районної ради Донецької області» |
Донецька |
с. Македонівка |
Петрова Вікторія |
5 |
89 |
2 |
КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області |
Запорізька |
м. Дніпрорудне |
Петченко Олександр |
5 |
89 |
2 |
Кременчуцький ліцей № 10 «Лінгвіст» Кременчуцької міської ради Полтавської області |
Полтавська |
м. Кременчук |
Потапова Вікторія |
5 |
84 |
2 |
Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Донецької області |
Донецька |
м. Слов’янськ |
Приходько Данило |
5 |
79 |
2 |
Бердянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені М.С..Цибулька Донецької області |
Донецька |
с. Бердянське |
Раков Артем |
5 |
79 |
2 |
Миронівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області |
Донецька |
смт Миронівський |
Реутова Даріна |
5 |
82 |
2 |
КЗ "Мартівський ліцей Печенізької районної ради Харківської області" |
Харківська |
с. Мартова |
Рибас Владислав |
5 |
79 |
2 |
Волноваська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 Волноваської районної ради Донецької області |
Донецька |
м. Волноваха |
Роговченко Людмила |
5 |
76 |
2 |
Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №66 міста Київ |
Київська |
м. Київ |
Розтрепенко Максим |
5 |
71 |
2 |
КЗ «Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради» |
Черкаська |
м. Черкаси |
Рудник Кароліна |
5 |
87 |
2 |
Верхньоланнівська ЗОШ І-ІІ ступенів Карлівського району Полтавської області |
Полтавська |
с. Верхня Ланна |
Самуся Максим |
5 |
71 |
2 |
Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області |
Донецька |
Шилівка |
Саранчова Тетяна |
5 |
76 |
2 |
Біленченківський ЗЗСО І – ІІ ступенів Гадяцької міської ради Полтавської області |
Полтавська |
с. Біленченківка |
Сержант Олександра |
5 |
82 |
2 |
Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №66 міста Київ |
Київська |
м. Київ |
Сімонова Єлизавета |
5 |
74 |
2 |
КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області |
Запорізька |
м. Дніпрорудне |
Сметанін Віталій |
5 |
74 |
2 |
Нововодянська ЗОШ І – ІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області |
Донецька |
с. Нововодяне |
Стародубцев Максим |
5 |
87 |
2 |
ТОВ «Київський ліцей «KEY SCHOOL» |
Київська |
м. Київ |
Стрельченко Єлизавета |
5 |
84 |
2 |
Міньківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Соледарської міської ради Донецької області |
Донецька |
с. Міньківка |
Сухорукова Сніжана |
5 |
74 |
2 |
Бердянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені М.С..Цибулька Донецької області |
Донецька |
с. Бердянське |
Таранова Катерина |
5 |
89 |
2 |
КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області |
Запорізька |
м. Дніпрорудне |
Тимченко Назарій |
5 |
71 |
2 |
КЗ «Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради» |
Черкаська |
м. Черкаси |
Тихонович Артем |
5 |
76 |
2 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Ткач Даніл |
5 |
70 |
2 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Ткаченко Дмитро |
5 |
87 |
2 |
ТОВ «Київський ліцей «KEY SCHOOL» |
Київська |
м. Київ |
Ткачов Данило |
5 |
89 |
2 |
КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області |
Запорізька |
м. Дніпрорудне |
Трибрат Микола |
5 |
89 |
2 |
Кременчуцький ліцей № 10 «Лінгвіст» Кременчуцької міської ради Полтавської області |
Полтавська |
м. Кременчук |
Тулуп Єгор |
5 |
82 |
2 |
Танюшівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Луганської області |
Луганська |
Танюшівка |
Тупотін Ярослав |
5 |
76 |
2 |
Троїцький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Української сільської ради Петропавлівського району Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Троїцьке |
Турчанова Ангеліна |
5 |
71 |
2 |
Краснопільська філія Родниківської ЗОШ I-III ступенів імені Т.Г. Шевченка Черкаської області |
Черкаська |
с. Краснопілка |
Федотов Глєб |
5 |
84 |
2 |
Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області |
Донецька |
Черкаське |
Хижняк Олег |
5 |
89 |
2 |
КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області |
Запорізька |
м. Дніпрорудне |
Хмелевськой Роман |
5 |
79 |
2 |
КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області |
Запорізька |
м. Дніпрорудне |
Челпан Поліна |
5 |
82 |
2 |
НВК «Миролюбівська ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Покровської районної ради Донецької області |
Донецька |
с. Миролюбівка |
Черпак Вероніка |
5 |
76 |
2 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Чудновська Антоніна |
5 |
79 |
2 |
Краснопільська філія Родниківської ЗОШ I-III ступенів імені Т.Г. Шевченка Черкаської області |
Черкаська |
с. Краснопілка |
Яковенко Альбіна |
5 |
79 |
2 |
Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області |
Донецька |
Шилівка |
Ярошенко Іван |
5 |
70 |
2 |
КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Яшин Яків |
5 |
84 |
2 |
КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області |
Запорізька |
м. Дніпрорудне |