Шкільний портал
Неділя, 24.06.2018, 17:09
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 6 класРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи сподобалось Вам КА ПЗНО?
Всього відповідей: 2489
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

6 клас.

Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2017 року.

 

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

 

ПІБ Клас Місце Назва ЗНЗ Область

І місце

Вдовченко Юлія 6 І Федорівська філія- НВК КЗ «Первозванівське НВО» Кіровоградська
Андрійченко Ліза 6 І Дем’янецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Бурдун Володимир 6 І Дем’янецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Василенко Едуард 6 І Ворожбянський НВК: ЗОШ І – ІІ ступенів – ДНЗ № 4 Білопільської районної ради Сумської області Сумська
Данчишин Остап 6 І Підберізцівський НВК I-III ступенів Львівська
Житкова Софія 6 І ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Новокаховської міської ради Херсонська
Кисленко Богдан 6 І Майбородівська ЗОШ І-ІІ ступенів Новознам’янської сільської ради Полтавська
Ківаєв Ігор 6 І Дубовиківська СЗШ Дніпропретровська
Коваленка Антон 6 І Шевченківський НВК „ДНЗ – ЗОШ І-ІІІ ступенів” Звенигородської районної ради Черкаської області Черкаська
Крегул Валерія 6 І Дубівська ЗОШ І-ІІ ступенів №1 Дубівської селищної ради Тячівського району Закарпатської області Закарпатська
Лоєвська Діана 6 І КЗ«СЗШ № 19» Дніпропетровська
Паламарчук Зоряна 6 І Теребовлянський НВК Тернопільська
Рева Денис 6 І Ворожбянський НВК: ЗОШ І – ІІ ступенів – ДНЗ № 4 Білопільської районної ради Сумської області Сумська
Руських Юлія 6 І Дем’янецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Рязанцева Поліна 6 І Кам’нсько-Дніпровська районна гімназія «Скіфія» Кам’янсько-Дніпровської районної ради Запорізької області Запорізька
Селезньов Ілля 6 І Дубовиківська СЗШ Дніпропретровська
Стаханська Ксенія 6 І Тернопільська СШ І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільська
Стрепетова Мирослава 6 І ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Новокаховської міської ради Херсонська
Тонконог Кіра 6 І КЗ СЗШ № 25 Кам’янської міської ради Дніпропертовська
Туревич Дмитро 6 І ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Новокаховської міської ради Херсонська
Федишена Ілонна 6 І ЗОШ І-ІІ ступенів с.Ожеве Чернівецька
Федорченко Діана 6 І Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступеню №1 ім.О.А.Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська
Шаповал Анна 6 І Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №40 Миколаївської міської ради Миколаївської області Миколаївська
Шкрибляк Даніїл 6 І Кам’нсько-Дніпровська районна гімназія «Скіфія» Кам’янсько-Дніпровської районної ради Запорізької області Запорізька
Щербак Олександра 6 І КЗ«СЗШ № 19» Дніпропетровська

ІІ місце

Абдурахманов Арсеній 6 ІІ КЗ «Харківська СШ ІІ-ІІІ ступенів №3 Харківської міської ради Харківської області» Харківська
Аверянова Анастасія 6 ІІ Кам’нсько-Дніпровська районна гімназія «Скіфія» Кам’янсько-Дніпровської районної ради Запорізької області Запорізька
Авраменко Вероніка 6 ІІ Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №40 Миколаївської міської ради Миколаївської області Миколаївська
Антоненко Олександра 6 ІІ Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №40 Миколаївської міської ради Миколаївської області Миколаївська
Бабич Інна 6 ІІ КЗ «СЗШ №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Бевз Юлія 6 ІІ Немиринецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області Хмельницька
Безпалько Марта 6 ІІ Зимноводівська СЗШ №1 І-ІІІ ступенів Львівська
Бережний Ілля 6 ІІ КЗ «СЗШ №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Бершадська Юліана 6 ІІ Савранська ЗОШ І-ІІІ ст. Одеська
Біліченко Іван 6 ІІ Криворізька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №4 Дніпрпетровська
Брик Ярослав 6 ІІ Дем’янецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Бурлаков Данило 6 ІІ Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №40 Миколаївської міської ради Миколаївської області Миколаївська
Вакуліч Анастасія 6 ІІ Тернопільська СШ І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільська
Вернидуб Олександр 6 ІІ «НВК«ДНЗ – СЗШ І ступеня – гімназія «Софія» Київська
Винник Тетяна 6 ІІ Запорізький НВК № 109 Запорізька
Вірьовка Анна 6 ІІ Дем’янецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Вітковський Данило 6 ІІ Малолепетиська ЗОШ І – ІІІ ступенів с. Мала Лепетиха Великолепетиського району Херсонської області Херсонська
Воїн Антон 6 ІІ Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №40 Миколаївської міської ради Миколаївської області Миколаївська
Войтюк Вікторія 6 ІІ Тернопільська СШ І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільська
Волосьонок Саша 6 ІІ Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступеню №1 ім.О.А.Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська
Воронова Діана 6 ІІ КЗ «Харківська СШ ІІ-ІІІ ступенів №3 Харківської міської ради Харківської області» Харківська
Воронцова Дар'я 6 ІІ Кам’нсько-Дніпровська районна гімназія «Скіфія» Кам’янсько-Дніпровської районної ради Запорізької області Запорізька
Вороняк Олена 6 ІІ Чайковицький НВК «СЗШ ст. І-ІІІ.ДНЗ» Львівська
Гимплюк Тетяна 6 ІІ ЗОШ І-ІІ ступенів с.Ожеве Чернівецька
Горбуль Олександра 6 ІІ Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступеню №1 ім.О.А.Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська
Грицина Вікторія 6 ІІ ЗОШ №5 Новокаховської міської ради Херсонської обл Херсонська
Гріненко Станіслав 6 ІІ Дем’янецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Гупаленко Марія 6 ІІ Помічнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Добровеличківського району Кіровоградської області імені Героя України Березняка Євгена Степановича Кіровоградська
Демьянова Софія 6 ІІ Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №40 Миколаївської міської ради Миколаївської області Миколаївська
Джоглидзе Марія 6 ІІ Помічнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Добровеличківського району Кіровоградської області імені Героя України Березняка Євгена Степановича Кіровоградська
Єрьоменко Ярослав 6 ІІ КЗ «Мереф’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7” Мереф’янської міської ради Харківської області Харківська
Завражна Юлія 6 ІІ Чернеччинський НВК Краснопільської районної ради Сумської області Сумська
Іванчак Світлана 6 ІІ Чайковицький НВК «СЗШ ст. І-ІІІ.ДНЗ» Львівська
Іващенко Сергій 6 ІІ КЗ «НВК «ЗНЗ – ДНЗ» №24» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Карплюк Софія 6 ІІ Підберізцівський НВК I-III ступенів Львівська
Квас Софія 6 ІІ Підберізцівський НВК I-III ступенів Львівська
Кернична Галина 6 ІІ Тернопільська СШ І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільська
Клімова Олена 6 ІІ Малолепетиська ЗОШ І – ІІІ ступенів с. Мала Лепетиха Великолепетиського району Херсонської області Херсонська
Ковтун Анастасія 6 ІІ КЗ «СЗШ №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Кокоріна Руслана 6 ІІ КЗ «Мереф’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7” Мереф’янської міської ради Харківської області Харківська
Корнілов Кирило 6 ІІ КЗ «СЗШ №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Крєчко Таїсія 6 ІІ Раківська ЗОШ І-ІІІ ст Херсонська
Кузьмик Лілія 6 ІІ Серпневий НВК ( ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ) Валківської районної ради Харківської області Харківська
Курманенко Артем 6 ІІ КЗ СЗШ № 25 Кам’янської міської ради Дніпропертовська
Лебедьова Діана 6 ІІ Федорівська філія- НВК КЗ «Первозванівське НВО» Кіровоградська
Лось Софія 6 ІІ Теребовлянський НВК Тернопільська
Мальцева Анжеліка 6 ІІ Дубовиківська СЗШ Дніпропретровська
Маркусь Дарина 6 ІІ Дубівська ЗОШ І-ІІ ступенів №1 Дубівської селищної ради Тячівського району Закарпатської області Закарпатська
Міськів Богдан 6 ІІ Зимноводівська СЗШ №1 І-ІІІ ступенів Львівська
Могорит Артем 6 ІІ Скибинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Жашківськоі районноі ради Черкаськоі області Черкаська
Моренець Марина 6 ІІ Лебединська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 Лебединської міської ради Сумської області Сумська
Мороз Тимофій 6 ІІ КЗ«СЗШ № 19» Дніпропетровська
Музика Давид 6 ІІ Тернопільська СШ І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільська
Нестеренко Софія 6 ІІ Шевченківський НВК „ДНЗ – ЗОШ І-ІІІ ступенів” Звенигородської районної ради Черкаської області Черкаська
Остапчук Андрій 6 ІІ Немиринецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області Хмельницька
Паненко Діана 6 ІІ Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступеню №1 ім.О.А.Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська
Пасюга Анастасія 6 ІІ Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступеню №1 ім.О.А.Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська
Плахотя Антон 6 ІІ Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступеню №1 ім.О.А.Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська
Плахута Вікторія 6 ІІ Дубовиківська СЗШ Дніпропретровська
Попова Анна 6 ІІ Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №40 Миколаївської міської ради Миколаївської області Миколаївська
Потерба Іванна 6 ІІ Немиринецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області Хмельницька
Рябцев Владислав 6 ІІ Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступеню №1 ім.О.А.Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська
Савула Богдан 6 ІІ Дубівська ЗОШ І-ІІ ступенів №1 Дубівської селищної ради Тячівського району Закарпатської області Закарпатська
Сирота Денис 6 ІІ Підберізцівський НВК I-III ступенів Львівська
Скобєлєв Роман 6 ІІ КЗ « СЗШ № 21» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Слободанюк Тетяна 6 ІІ Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №40 Миколаївської міської ради Миколаївської області Миколаївська
Соколов Олександр 6 ІІ Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №40 Миколаївської міської ради Миколаївської області Миколаївська
Солоненко Артем 6 ІІ ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Новокаховської міської ради Херсонська
Сотолюк Катерина 6 ІІ Немиринецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області Хмельницька
Степанишина Зоряна 6 ІІ Немиринецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області Хмельницька
Степанова Анна 6 ІІ КЗ «СЗШ №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Стоколюк Лев 6 ІІ КЗ «НВК «ЗНЗ – ДНЗ» №24» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Стратієнко Марія 6 ІІ КЗ «СЗШ №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Тертична Марія 6 ІІ Ліплявський НВК „ДНЗ – ЗОШ І – ІІІ ступенів” Канівської районної ради Черкаської області Черкаська
Ткаченко Артур 6 ІІ Новопразьке НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ - позашкільний центр» Кіровоградська
Токар Андрій 6 ІІ Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступеню №1 ім.О.А.Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська
Урасова Орина 6 ІІ Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №40 Миколаївської міської ради Миколаївської області Миколаївська
Федулов Роман 6 ІІ Кам’нсько-Дніпровська районна гімназія «Скіфія» Кам’янсько-Дніпровської районної ради Запорізької області Запорізька
Чернявський Богдан 6 ІІ КЗ «Мереф’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7” Мереф’янської міської ради Харківської області Харківська
Шестак Софія 6 ІІ ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Новокаховської міської ради Херсонська
Шинкаренко Софія 6 ІІ Гірсівська ЗОШ І - ІІІ ступенів Гірсівської сільської ради Запорізької області Запорізька
Шишмарьов Андрій 6 ІІ Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступеню №1 ім.О.А.Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська
Шляхова Богдана 6 ІІ КЗО Майська середня загальноосвітня школа Дніпропетровська

 

 

 

-2 сторінка-

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2018