Шкільний портал
Понеділок, 28.09.2020, 10:49
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 2 клас. Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2019 рік.РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3160
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

2 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2019 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
І місце
Аванесян Віктор 2 90 1 Олексіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області Запорізька с. Олексіївка
Артеменко Максим 2 91 1 ЗЗСО I-II ступенів села Мале Старосілля Балаклеївської сільської ради Черкаської області Черкаська с. Мале Старосілля
Атякіна Діана 2 90 1 Жуківцівська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська с. Жуківці
Бабіч Володимир 2 91 1 Зеленогайська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с-ще Зелений Гай
Балук Микита 2 90 1 ЗЗСО І-ІІ ступенів №6 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Безух Олександр 2 91 1 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Бєлозьоров Максим 2 90 1 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Донецької області Донецька  м. Слов’янськ 
Бойко Євген 2 91 1 Зеленогайська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с-ще Зелений Гай
Борзов Денис 2 91 1 Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Кіровоградської області Кіровоградська с.Миколаївка
Бурханова Анша 2 91 1 Нижньоторгаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Нижні Торгаї
Вальченко Назар 2 91 1 Брідська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарптська с. Брід
Верховський Владислав 2 90 1 Новоселидівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Донецької області Донецька с. Новоселидівка 
Воробйов Віталій 2 90 1 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська  м. Балаклія
Габбасова Рената 2 90 1 Молочнянська філія ОЗ НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ - ПНЗ - гімназія" Асканія-Нова селищної ради Херсонської області Херсонська  с. Молочне
Глущак Вероніка 2 90 1 Писарівська ЗОШ Війтовецької селищної ради Хмельницької області Хмельницька с. Писарівка
Голіков Ростислав 2 90 1 Удачненська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Донецької області Донецька с-ще Удачне
Голобород Дар'я 2 91 1 Нижньоторгаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Нижні Торгаї
Голяченко Антон 2 90 1 Ліснополянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська с. Лісна Поляна
Греул Крістіна 2 91 1 Озаринецька СЗШ І-ІІІ ступенів Вінницької області Вінницька с. Озаринці
Григоренко Олексій 2 90 1 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Грозенко Станіслав 2 91 1 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська  м. Балаклія
Давиденко Ангеліна 2 91 1 Світличненський ЗЗСО І-ІІ ступенів Чернігівської області Чернігівська с. Світличне
Джердж Данііл 2 91 1 Миколаївська  спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 з поглибленим вивченням англійської мови  Миколаївська м. Миколаїв
Довженко Костянтин 2 97 1 Лозуватська філія І-ІІ ступенів ОЗО « Вишнівський ЗЗСО» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Лозуватка
Доманський Олександр 2 90 1 Глодоська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кіровоградської області Кіровоградська с. Глодоси
Дрюк Кіра 2 91 1 Удачненська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Донецької області Донецька с-ще Удачне
Дубікова Кристіна 2 90 1 Водянська ЗОШ І–ІІІ ступенів №11 Добропільської міської ради Донецької області Донецька  с-ще Водянське
Дудикін Данило 2 97 1 Нижньоторгаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Нижні Торгаї
Зіньковська Аліна 2 97 1 Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області Донецька смт. Ольгинка
Каминський Данило 2 90 1 Одеська ЗОШ №120 І–ІІІ ступенів Одеська м. Одеса
Касап Владислав 2 91 1 Удачненська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Донецької області Донецька с-ще Удачне
Кільніцька Анна 2 90 1 Оситнязька ЗШ І-ІІ ст. – філія КЗ « Великосеверинівська ЗШ І –ІІІст., Позашкільний центр» Кіровоградської області Кіровоградська с. Оситняжка
Кісонен Злата 2 91 1 Очеретинський ЗЗСО І –ІІІ ступенів Олександрівської районної ради Донецької області Донецька с. Очеретине
Коваленко Марія 2 94 1 Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області Донецька смт. Ольгинка
Корнейчук Анна 2 90 1 Ліснополянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська с. Лісна Поляна
Косюк Людмила 2 94 1 Соколівський опорний ЗЗСО I – III ступенів Черкаської області Черкська  с. Соколівка
Кувичка Станіслав 2 91 1 Удачненська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Донецької області Донецька с-ще Удачне
Кузнецов Артем 2 94 1 Рубцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області Донецька с. Рубці
Левчук Максим 2 97 1 Нижньоторгаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Нижні Торгаї
Маленов Богдан 2 91 1 Лозуватська філія І-ІІ ступенів ОЗО « Вишнівський ЗЗСО» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Лозуватка
Мартиненко Маргаріта 2 90 1 Лозуватська філія І-ІІ ступенів ОЗО « Вишнівський ЗЗСО» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Лозуватка
Нагорний Ілля 2 90 1 Очеретинський ЗЗСО І –ІІІ ступенів Олександрівської районної ради Донецької області Донецька с. Очеретине
Носенко Віола 2 97 1 Удачненська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Донецької області Донецька с-ще Удачне
Одерій Софія 2 90 1 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська  м. Балаклія
Павленко Варвара 2 90 1 НВК "Марганецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 - ДНЗ" Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Марганець 
Петров Любомир 2 94 1 Старобейзимська  ЗОШ І-ІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Лавринівці
Продан Максим 2 94 1 Одеська ЗОШ №120 І–ІІІ ступенів Одеська м. Одеса
Рень Микита 2 90 1 ЗЗСО І-ІІ ступенів №6 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Саханенко Діана 2 91 1 Нижньоторгаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Нижні Торгаї
Севастьянов Володимир 2 90 1 КЗ «Садовський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області  Харківська с. Садове
Сєдих Ірина 2 91 1 Новоселівська філія  КНЗ Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивчення окремих предметів та курсів – ДНЗ ( опорний заклад)  Донецька с. Новоселівка -3
Сименюк Даша 2 92 1 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Донецької області Донецька  м. Слов’янськ 
Сименюк Софія 2 90 1 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Донецької області Донецька  м. Слов’янськ 
Скляренко Поліна 2 91 1 ЗЗСО I-II ступенів села Мале Старосілля Балаклеївської сільської ради Черкаської області Черкаська с. Мале Старосілля
Стецюн Дарина 2 91 1 Олексіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області Запорізька с. Олексіївка
Тєрєх Павло 2 90 1 Євгенівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Снігурівської районної ради Миколаївської області Миколаївська с. Євгенівка
Тихолаз Діана 2 94 1 Озаринецька СЗШ І-ІІІ ступенів Вінницької області Вінницька с. Озаринці
Товста Дар'я 2 90 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Костянтинівської міської ради Донецької області Донецька м. Костянтинівка
Тонкоглас Ліза 2 97 1 Нижньоторгаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Нижні Торгаї
Федулов Кіріл 2 97 1 Миколаївська  спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 з поглибленим вивченням англійської мови  Миколаївська м. Миколаїв
Шатунов Семен 2 90 1 Одеська ЗОШ №120 І–ІІІ ступенів Одеська м. Одеса
Шинкевич Поліна 2 91 1 Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області Донецька смт. Ольгинка
Шульц Ілля 2 94 1 Миколаївська  спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 з поглибленим вивченням англійської мови  Миколаївська м. Миколаїв
Щербакова Дар'я 2 94 1 Никифорівська гімназія Соледарської міської ради Донецької області Донецька м. Никифорівка
Щітка Олександр 2 90 1 Одеська ЗОШ №120 І–ІІІ ступенів Одеська м. Одеса
Якубов Дамір 2 94 1 Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області Донецька смт. Ольгинка
ІІ місце
Акбаш Любов 2 75 2 Павлівській ЗЗСО І – ІІІ ступенів Арцизької районної ради  Одеської області Одеська  с. Павлівка
Аніщук Христина 2 86 2 Озаринецька СЗШ І-ІІІ ступенів Вінницької області Вінницька с. Озаринці
Архипова Дарина 2 80 2 КЗ: Орлівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ Ясинуватського району, Донецької області Донецька с. Орлівка
Архирій Дар'я 2 80 2 Одеська ЗОШ №120 І–ІІІ ступенів Одеська м. Одеса
Ахмедов Руслан 2 70 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Донецької області Донецька  м. Слов’янськ 
Бабенко Анна 2 80 2 Одеська ЗОШ №120 І–ІІІ ступенів Одеська м. Одеса
Бабиченко Вікторія 2 80 2 Одеська ЗОШ №120 І–ІІІ ступенів Одеська м. Одеса
Бабіч Давид 2 83 2 Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області Донецька смт. Ольгинка
Баркова Марія 2 72 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Басанець Катерина 2 85 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 Тростянецької міської ради Сумської області Сумська м. Тростянець
Беломитцева Софія 2 88 2 Миколаївська  спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 з поглибленим вивченням англійської мови  Миколаївська м. Миколаїв
Бешенцева Вероніка 2 77 2 Новобериславський заклад базової ЗСО Херсонської області Херсонська  с. Новоберислав
Білоус Євген 2 83 2 Яменський ліцей Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області Луганська с. Ями 
Богданова-Сергієнко Єлизавета 2 79 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів №6 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Болюбаш Олександр 2 77 2 Миколаївська  спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 з поглибленим вивченням англійської мови  Миколаївська м. Миколаїв
Бородавка Георгій 2 86 2 Яменський ліцей Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області Луганська с. Ями 
Босак Денис 2 83 2 Ванжулівська ЗОШ І-ІІ ступенів  Тернопільської області Тернопільська с. Ванжулів
Ботранова Анастасія 2 83 2 Одеська ЗОШ №120 І–ІІІ ступенів Одеська м. Одеса
Боцман Олег 2 77 2 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська  м. Балаклія
Брагина Ксенія 2 83 2 Одеська ЗОШ №120 І–ІІІ ступенів Одеська м. Одеса
Бригарчук Софія 2 72 2 Миколаївська  спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 з поглибленим вивченням англійської мови  Миколаївська м. Миколаїв
Вайкова Яна 2 79 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Венцель Поліна 2 88 2 Дружківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Дружківської міської ради Донецької області Донецька м. Дружківка
Вербицька Софія 2 77 2 Зеленогайська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с-ще Зелений Гай
Вилку Єлизавета 2 83 2 Одеська ЗОШ №120 І–ІІІ ступенів Одеська м. Одеса
Виноградова Анжеліка 2 77 2 Пряжівська ЗОШ І-ІІ ступенів Житомирського району Житомирської області Житомирської  с. Пряжів
Вібла Яна 2 80 2 Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Кіровоградської області Кіровоградська с.Миколаївка
Вовк Павло 2 72 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК № 1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Воліченко Віталіна 2 75 2 КЗ «Садовський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області  Харківська с. Садове
Гнилицький Ілля 2 77 2 Новотошківський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів ДНЗ (ясла-садок)" №10 Попаснянської районної ради Луганської області Луганська с. Новотошківське
Голубцов Марк 2 86 2 Яменський ліцей Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області Луганська с. Ями 
Голяр Артем 2 72 2 Писарівська ЗОШ Війтовецької селищної ради Хмельницької області Хмельницька с. Писарівка
Горлов Максим 2 77 2 Новотошківський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів ДНЗ (ясла-садок)" №10 Попаснянської районної ради Луганської області Луганська с. Новотошківське
Гуменна Альона 2 83 2 Озаринецька СЗШ І-ІІІ ступенів Вінницької області Вінницька с. Озаринці
Давидов Тимофій 2 75 2 Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Краматорської міської ради Донецької області Донецька  м. Краматорськ
Данилко Олеся 2 83 2 Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області Донецька смт. Ольгинка
Данілко Артем 2 80 2 Гоголівська ЗОШ І –ІІІ ступенів імені М. В .Гоголя Шишацької  селищної ради Полтавської області Полтавська с. Гоголеве
Демідов Владислав 2 83 2 Гірницька ЗОШ І-ІІ ступенів №19 Селидівської міської ради Донецької області Донецька м. Гірник
Демяненко Володимир 2 77 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Шилівка
Деркач Софія 2 75 2 Філія Золотопрудський НВК «ЗЗСО І – ІІ ст. – дитячий садок» опорного закладу Олександрівський ЗЗСО І – ІІІ ст. Олександрівської селищної ради Донецької області Донецька с. Золоті Пруди
Довгопола Анастасія 2 72 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК № 1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Донцова Ангеліна 2 80 2 Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Кіровоградської області Кіровоградська с.Миколаївка
Дорохов Артем 2 88 2 Миколаївська  спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 з поглибленим вивченням англійської мови  Миколаївська м. Миколаїв
Дубина Богдан 2 83 2 Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Кіровоградської області Кіровоградська с.Миколаївка
Дурєєва Анастасія 2 86 2 Олексіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області Запорізька с. Олексіївка
Дяченко Єгор 2 78 2 КЗ «Садовський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області  Харківська с. Садове
Ейсмонт Денис 2 79 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Єфімов Артем 2 80 2 Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Кіровоградської області Кіровоградська с.Миколаївка
Жабокрицька Анна 2 80 2 Оситнязька ЗШ І-ІІ ст. – філія КЗ « Великосеверинівська ЗШ І –ІІІст., Позашкільний центр» Кіровоградської області Кіровоградська с. Оситняжка
Жиган Андрій 2 83 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Шилівка
Загороднюк Олена 2 83 2 Одеська ЗОШ №120 І–ІІІ ступенів Одеська м. Одеса
Зайцева Євгенія 2 80 2 Удачненська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Донецької області Донецька с-ще Удачне
Захаров Владислав 2 80 2 КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІ ступенів №79 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу В.Д. Поколодного» Харківська м. Харків
Захарчук Артур 2 86 2 Ліснополянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська с. Лісна Поляна
Змунчила Дар’я 2 86 2 КОНЗ Нестоїтський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська с. Нестоїта
Іваненко Михайло 2 80 2 Одеська ЗОШ №120 І–ІІІ ступенів Одеська м. Одеса
Іванов Дмитро 2 80 2 Миколаївська  спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 з поглибленим вивченням англійської мови  Миколаївська м. Миколаїв
Іванусь Василина 2 83 2 Вишневий НВК “ЗОШ І ступеня  - ДНЗ” Черкаської області Черкаська с. Вишневе
Івашина Віктор 2 77 2 Філія КЗ «Ганнівська  ЗШ І-ІІІ ступенів – центр позашкільної освіти» «Шишкинська ЗШ» Кіровоградської області Кіровоградська с. Шишкине
Іманова Сабіна 2 80 2 Одеська ЗОШ №120 І–ІІІ ступенів Одеська м. Одеса
Калігоренко Аріна 2 83 2 Молочнянська філія ОЗ НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ - ПНЗ - гімназія" Асканія-Нова селищної ради Херсонської області Херсонська  с. Молочне
Караянова Валентина 2 75 2 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Кармазин Артур 2 72 2 Гоголівська ЗОШ І –ІІІ ступенів імені М. В .Гоголя Шишацької  селищної ради Полтавської області Полтавська с. Гоголеве
Касьянов Святослав 2 75 2 Липцький №2 ЗЗСО І ступеня Одеської області Одеська с. Липецьке
Кириченко Єфім 2 70 2 Любимівський заклад дошкільної, повної загальної середньої освіти №1 Херсонської області Херсонська смт Любимівка
Кишинець Нікіта 2 88 2 Бірківський НВК Полтавської області Полтавська с. Бірки
Коваленко Анастасія 2 75 2 Оситнязька ЗШ І-ІІ ст. – філія КЗ « Великосеверинівська ЗШ І –ІІІст., Позашкільний центр» Кіровоградської області Кіровоградська с. Оситняжка
Коваленко Данило 2 80 2 Одеська ЗОШ №120 І–ІІІ ступенів Одеська м. Одеса
Коврижко Артем 2 86 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Кожемяко Захар 2 72 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Лисичанського Попаснянської районної ради Луганської області Луганська  с. Лисичанський
Козловський Богдан 2 82 2 Євгенівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Снігурівської районної ради Миколаївської області Миколаївська с. Євгенівка
Колесник Тетана 2 75 2 Жуківцівська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська с. Жуківці
Колодкіна Ксенія 2 83 2 Миколаївська  спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 з поглибленим вивченням англійської мови  Миколаївська м. Миколаїв
Коляда Поліна 2 72 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК № 1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Кондрашова Вікторія 2 77 2 Яковлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Яковлівка
Коніченко Вікторія 2 77 2 Удачненська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Донецької області Донецька с-ще Удачне
Коніщева Поліна 2 75 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Кононець Ангеліна 2 86 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Копачова Дарина 2 72 2 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Коробка Милана 2 76 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Корпусенко Микола 2 83 2 Одеська ЗОШ №120 І–ІІІ ступенів Одеська м. Одеса
Кривой Данило 2 88 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Кройтор Артем 2 76 2 КОНЗ Нестоїтський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська с. Нестоїта
Кудін Сергій 2 88 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Кулик Аріна 2 78 2 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Костянтинівської міської ради Донецької області Донецька м. Костянтинівка
Кульчицький Павло 2 72 2 Писарівська ЗОШ Війтовецької селищної ради Хмельницької області Хмельницька с. Писарівка
Куценко Віка 2 75 2 Одеська ЗОШ №120 І–ІІІ ступенів Одеська м. Одеса
Лаговський Артем 2 86 2 Вишневий НВК “ЗОШ І ступеня  - ДНЗ” Черкаської області Черкаська с. Вишневе
Леокович Софія 2 83 2 Одеська ЗОШ №120 І–ІІІ ступенів Одеська м. Одеса
Липка Юлія 2 80 2 Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Кіровоградської області Кіровоградська с.Миколаївка
Мазур Вероніка 2 83 2 Вишневий НВК “ЗОШ І ступеня  - ДНЗ” Черкаської області Черкаська с. Вишневе
Мазур Каріна 2 77 2 Озаринецька СЗШ І-ІІІ ступенів Вінницької області Вінницька с. Озаринці
Мартиш Назар 2 75 2 Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Кіровоградської області Кіровоградська с.Миколаївка
Махота Микита 2 75 2 Новотошківський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів ДНЗ (ясла-садок)" №10 Попаснянської районної ради Луганської області Луганська с. Новотошківське
Мироненко Дарина 2 83 2 Одеська ЗОШ №120 І–ІІІ ступенів Одеська м. Одеса
Моісеєв Дмитро 2 75 2 Удачненська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Донецької області Донецька с-ще Удачне
Морозова Аліса 2 86 2 ЗЗСО I-II ступенів села Мале Старосілля Балаклеївської сільської ради Черкаської області Черкаська с. Мале Старосілля
Музичко Олександра 2 72 2 Пряжівська ЗОШ І-ІІ ступенів Житомирського району Житомирської області Житомирської  с. Пряжів
Новомлинець Нікіта 2 80 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Павлюк Ангеліна 2 83 2 Одеська ЗОШ №120 І–ІІІ ступенів Одеська м. Одеса
Пасічніченко Ярослав 2 77 2 Гоголівська ЗОШ І –ІІІ ступенів імені М. В .Гоголя Шишацької  селищної ради Полтавської області Полтавська с. Гоголеве
Пелешко Тетяна 2 83 2 Олексіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області Запорізька с. Олексіївка
Пелих Мілана 2 82 2 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Костянтинівської міської ради Донецької області Донецька м. Костянтинівка
Печериця Вадим 2 70 2 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська  м. Балаклія
Піндюріна Таїсія 2 72 2 Миколаївська  спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 з поглибленим вивченням англійської мови  Миколаївська м. Миколаїв
Платонова Мирослава 2 77 2 Никифорівська гімназія Соледарської міської ради Донецької області Донецька м. Никифорівка
Плахотін Ілля 2 76 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Пожидаєва Олександра 2 77 2 Водянська ЗОШ І–ІІІ ступенів №11 Добропільської міської ради Донецької області Донецька  с-ще Водянське
Полішко Макар 2 80 2 Зеленогайська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с-ще Зелений Гай
Полудений Михайло 2 80 2 КОНЗ «Липецьке НВК» ЗЗСО І – ІІІ ступенів – ЗДО» Одеської області Одеська с. Липецьке
Попов Володимир 2 83 2 Дебальцівський ЗЗСО І-ІІ ступенів-ЗДО" Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Дебальцеве
Приступ Діана 2 80 2 Одеська ЗОШ №120 І–ІІІ ступенів Одеська м. Одеса
Прокопишина Анастасія 2 80 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Просова Діана 2 80 2 Одеська ЗОШ №120 І–ІІІ ступенів Одеська м. Одеса
Протасова Єлизавета 2 86 2 Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Кіровоградської області Кіровоградська с.Миколаївка
Рибас Богдан 2 88 2 Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Краматорської міської ради Донецької області Донецька  м. Краматорськ
Роденко Софія 2 72 2 Оситнязька ЗШ І-ІІ ст. – філія КЗ « Великосеверинівська ЗШ І –ІІІст., Позашкільний центр» Кіровоградської області Кіровоградська с. Оситняжка
Ротар Максим 2 78 2 Євгенівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Снігурівської районної ради Миколаївської області Миколаївська с. Євгенівка
Ружин Захар 2 80 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Лисичанського Попаснянської районної ради Луганської області Луганська  с. Лисичанський
Савченко Павло 2 85 2 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська  м. Балаклія
Сердюк Катерина 2 86 2 Вишневий НВК “ЗОШ І ступеня  - ДНЗ” Черкаської області Черкаська с. Вишневе
Сєркова Софія 2 86 2 Миколаївська  спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 з поглибленим вивченням англійської мови  Миколаївська м. Миколаїв

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2020