Шкільний портал
Четвер, 22.08.2019, 22:27
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Результати конкурсу "Я - козацького роду 2018 ". 4 класРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 49
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

4 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду 2018!"

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в залежності від кількості набраних балів.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область
І місце
Антонь Євгеній 4 100 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Добропільської міської ради Донецької області  Донецька
Воропай Катерина 4 100 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Добропільської міської ради Донецької області  Донецька
Головченко Дар’я 4 100 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Добропільської міської ради Донецької області  Донецька
Каляманський Іван 4 100 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Добропільської міської ради Донецької області  Донецька
Мещанцева Вікторія 4 100 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Добропільської міської ради Донецької області  Донецька
Шморгун Кирило 4 100 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Добропільської міської ради Донецької області  Донецька
Щерба Оксана 4 100 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Добропільської міської ради Донецької області  Донецька
Ююкіна Ольга 4 100 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Добропільської міської ради Донецької області  Донецька
Балицький Станіслав 4 96 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Березнюк Катерина 4 96 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Бігун Микола 4 96 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Глущук Олег 4 96 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Деркач Дарина 4 96 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Дмитрук Катерина 4 96 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Єленваренко Микола 4 96 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Добропільської міської ради Донецької області  Донецька
Коваль Вадим 4 96 1 Тарасівський НВК І-ІІІ ступенів Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області Донецька 
Костіна Аліна 4 96 1 Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Мустафаєва Софія 4 96 1 Тарасівський НВК І-ІІІ ступенів Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області Донецька 
Нестерук Катерина 4 96 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Тороканець Марія 4 96 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Чорній Ганна 4 96 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Добропільської міської ради Донецької області  Донецька
Шевчик Максим 4 96 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Ющик Валерія 4 96 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Якимова Дар’я 4 96 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Добропільської міської ради Донецької області  Донецька
Ярошук Каріна 4 96 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Гривцев Максим 4 95 1 Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК № 1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровська
Лисицин Владислав 4 95 1 Краматорська ЗОШ І-ІІ ст.№ 11 Донецька
Омельченко Максим 4 95 1 Попаснянська ЗОШ I-III ступенів №24 Луганська
Жукова Ксенія 4 94 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Лисичанського Попаснянської районної ради Луганської області Луганська
Тимошик Ілля 4 94 1 ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 Покровської міської ради Донецької області Донецька
Бучарова Маргарита 4 93 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Вознюк Аніта 4 93 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Волобуєва Еліна 4 93 1 КЗ "Маріупольський міський НВК "Гімназія-школа" №27 Маріупольської міської ради Донецької області" Донецька
Гаврилюк Іванна 4 93 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Джус Анна 4 93 1 Пліщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницька
Дорошенко Кирило 4 93 1 Слов’янська  ЗОШ І-ІІІ ст.№8 Донецька
Дуботін Матвій 4 93 1 КЗ "Маріупольський міський НВК "Гімназія-школа" №27 Маріупольської міської ради Донецької області" Донецька
Дубровська Валерія 4 93 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Кальченко Анастасія 4 93 1 Парасковіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Соледарської міської ради Донецької області Донецька
Лесик Микола 4 93 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Мажула Олександра 4 93 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Мінаєв Михайло 4 93 1 Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Слов’янської районної ради Донецької області Донецька
Мотлюк Вадим 4 93 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Нестерук Тетяна 4 93 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Приймак Катерина 4 93 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Приймак Ольга 4 93 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Смірнова Поліна 4 93 1 Майська філія І-ІІ ступенів КОЗО “Кислянська опорна школа І-ІІІ ступенів” Дніпропетровська
Хмель Олександр 4 93 1 Нескучненська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.О. Корфа Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька
Юдін Владислав 4 93 1 Майська філія І-ІІ ступенів КОЗО “Кислянська опорна школа І-ІІІ ступенів” Дніпропетровська
Янко Анастасія 4 93 1 Привільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаської селищної ради Донецька
Кийко Станіслав 4 92 1 Переяславське НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ» Київська
Ненад Тимофій 4 92 1 ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 Покровської міської ради Донецької області Донецька
Савченко Олександра 4 92 1 Майданецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаська
Євдощак Єлизавета 4 91 1 Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Панасенко Аліна 4 91 1 Слов’янська  ЗОШ І-ІІІ ст.№8 Донецька
Башева Вікторія 4 90 1 Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Глоба Ростислав 4 90 1 ОЗ Васильківський НВК №1 ім. М. М. Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ»    Дніпропетровська
Гончарук Константин 4 90 1 Попаснянська ЗОШ I-III ступенів №24 Луганська
Дмитрієва Ксенія 4 90 1 Кобзівський НВК (ЗЗСО І – ІІ ступенів – ЗДО) Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області Харківська
Дроздик Марія 4 90 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Загоруйко Дар’я 4 90 1 КЗ "Маріупольський міський НВК "Гімназія-школа" №27 Маріупольської міської ради Донецької області" Донецька
Каширець Анна 4 90 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Клименко Єлизавета 4 90 1 Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Слов’янської районної ради Донецької області Донецька
Ковчак Ангеліна 4 90 1 Кобзівський НВК (ЗЗСО І – ІІ ступенів – ЗДО) Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області Харківська
Конюх Єлизавета 4 90 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Лисичанського Попаснянської районної ради Луганської області Луганська
Маслій Богдан 4 90 1 Слов’янська  ЗОШ І-ІІІ ст.№8 Донецька
Моісеєнко Ілля 4 90 1 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецька
Пащенко Єлизавета 4 90 1 КЗ "Маріупольський міський НВК "Гімназія-школа" №27 Маріупольської міської ради Донецької області" Донецька
Перута Вероніка 4 90 1 КЗ «Кременівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма» Нікольської районної ради Донецька
Супрунюк Тетяна 4 90 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
ІІ місце
Власюк Ірина 4 86 2 Пліщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницька
Вовченко Тимофій 4 86 2 КЗЗСО  І-ІІІ ступенів №10 Жовтоводської міської ради Дніпропетровська
Козлова Анна 4 86 2 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Коломоєць Анастасія 4 86 2 Мангуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Першотравневої районної ради Донецької області Донецька
Лишко Владислав 4 86 2 КЗ "Маріупольський міський НВК "Гімназія-школа" №27 Маріупольської міської ради Донецької області" Донецька
Митчик Роман 4 86 2 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Музика Данило 4 86 2 Торський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецька
Мягкоголова Катерина 4 86 2 КЗЗСО  І-ІІІ ступенів №10 Жовтоводської міської ради Дніпропетровська
Сітяєва Юлія 4 86 2 Кобзівський НВК (ЗЗСО І – ІІ ступенів – ЗДО) Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області Харківська
Хаманджі Микита 4 86 2 КЗ «Кременівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма» Нікольської районної ради Донецька
Шелєнкова Валерія 4 86 2 Міньківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»  Донецька
Шуліко Владислав 4 86 2 КЗ "Маріупольський міський НВК "Гімназія-школа" №27 Маріупольської міської ради Донецької області" Донецька
Біба Даша 4 83 2 КЗЗСО I – III ступенів № 12 Дніпропетровська
Головащенко Вікторія 4 83 2 Євгенівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Снігурівської районної ради Миколаївської області Миколаївська
Гур’єв Микита 4 83 2 Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Слов’янської районної ради Донецької області Донецька
Дегтярьова Надія 4 83 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька
Деркач Олександра 4 83 2 КЗЗСО  І-ІІІ ступенів №10 Жовтоводської міської ради Дніпропетровська
Деркач Софія 4 83 2 Євгенівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Снігурівської районної ради Миколаївської області Миколаївська
Коханівський Вадим 4 83 2 Майданецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаська
Кудріцька Ольга 4 83 2 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Набойченко Олена 4 83 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька
Нікітчук Софія 4 83 2 Пліщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницька
Прилуцька Наталя 4 83 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська
Приходько Анастасія 4 83 2 Кобзівський НВК (ЗЗСО І – ІІ ступенів – ЗДО) Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області Харківська
Сиротенко Дар’я 4 83 2 Кобзівський НВК (ЗЗСО І – ІІ ступенів – ЗДО) Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області Харківська
Третякова Юлія 4 83 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська
Уварова Катерина 4 83 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК № 1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровська
Чинник Каріна 4 83 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецька
Йовдій Діана 4 82 2 Музичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Антипюк Семен 4 80 2 КЗ "Маріупольський міський НВК "Гімназія-школа" №27 Маріупольської міської ради Донецької області" Донецька
Герольд Богдан 4 80 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська
Єздаков Богдан 4 80 2 Краматорська ЗОШ І-ІІ ст.№ 11 Донецька
Жарікова Валерія 4 80 2 Торський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецька
Журавльова Ярослава 4 80 2 КЗ "Маріупольський міський НВК "Гімназія-школа" №27 Маріупольської міської ради Донецької області" Донецька
Кирпичов Анатолій 4 80 2 Євгенівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Снігурівської районної ради Миколаївської області Миколаївська
Кошкіна Мирослава 4 80 2 Торський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецька
Кравченко Ярослав 4 80 2 Міньківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»  Донецька
Магдалиць Карина 4 80 2 КЗ "Маріупольський міський НВК "Гімназія-школа" №27 Маріупольської міської ради Донецької області" Донецька
Малік Поліна 4 80 2 КЗ "Маріупольський міський НВК "Гімназія-школа" №27 Маріупольської міської ради Донецької області" Донецька
Микитась Іван 4 80 2 КЗЗСО I – III ступенів № 12 Дніпропетровська
Нестерук Юрій 4 80 2 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Руденко Анастасія 4 80 2 Першотравенська філія «Мар’є – Дмитрівська ОЗОШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровська
Тіт Олександр 4 80 2 Музичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Ткаченко Ліліана 4 80 2 КЗЗСО  І-ІІІ ступенів №10 Жовтоводської міської ради Дніпропетровська
Ярова Вероніка 4 80 2 Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Карачаров Роман 4 79 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №  9 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька
Бервено Галина 4 76 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Лисичанського Попаснянської районної ради Луганської області Луганська
Дицький Тимур 4 76 2 Слов’янська  ЗОШ І-ІІІ ст.№8 Донецька
Заліпа Максим 4 76 2 Першотравенська філія «Мар’є – Дмитрівська ОЗОШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровська
Калюта Вікторія 4 76 2 Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Кислий Олександр 4 76 2 КЗЗСО  І-ІІІ ступенів №10 Жовтоводської міської ради Дніпропетровська
Клецько Вікторія 4 76 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецька
Ковчак Діана 4 76 2 Кобзівський НВК (ЗЗСО І – ІІ ступенів – ЗДО) Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області Харківська
Корса Аліса 4 76 2 Комишуватська ЗОШ I-III ступенів Першотравневої районної ради Донецька
Лісовицька Софія 4 76 2 Слов’янська  ЗОШ І-ІІІ ст.№8 Донецька
Носик Вікторія 4 76 2 Краматорська ЗОШ І-ІІ ст.№ 11 Донецька
Постриган Катерина 4 76 2 Виноградівський ЗПЗСО ім .О.М.Соценка Херсонська
Рибінцев Віктор 4 76 2 Слов’янська  ЗОШ І-ІІІ ст.№8 Донецька
Родніна Олександра 4 76 2 КЗЗСО I – III ступенів № 12 Дніпропетровська
Скоропад Вікторія 4 76 2 Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Цапко Олександр 4 76 2 Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Штанько Юлія 4 76 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська
Литвиненко Анастасія 4 74 2 Музичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Байдюк Артем 4 73 2 Кобзівський НВК (ЗЗСО І – ІІ ступенів – ЗДО) Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області Харківська
Кулик Віктор 4 73 2 Кобзівський НВК (ЗЗСО І – ІІ ступенів – ЗДО) Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області Харківська
Мазур Софія 4 73 2 КЗЗСО  І-ІІІ ступенів №10 Жовтоводської міської ради Дніпропетровська
Мечик Каріна 4 73 2 Дубовиківська СЗШ Дніпропетровська
Паславська Вікторія 4 73 2 Виноградівський ЗПЗСО ім .О.М.Соценка Херсонська
Плиска Анастасія 4 73 2 Пліщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницька
Рубльов Марк 4 73 2 Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Краматорської міської ради Донецька
Ткач Поліна 4 73 2 Добропільський НВК «СШ І – ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів – ДНЗ» Добропільської міської ради  Донецька
Цапко Марія 4 73 2 Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Яворський Іван 4 73 2 Пліщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницька
Авдєєв Михайло 4 71 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Бахмутської міської ради Донецької області Донецька
Діденко Максим 4 70 2 Добропільський НВК «СШ І – ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів – ДНЗ» Добропільської міської ради  Донецька
Зайченко Поліна 4 70 2 Парасковіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Соледарської міської ради Донецької області Донецька
Ірза Софія 4 70 2 КЗ "Маріупольський міський НВК "Гімназія-школа" №27 Маріупольської міської ради Донецької області" Донецька
Карпов Єгор 4 70 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №  9 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька
Кондратьєв Анатолій 4 70 2 ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 Покровської міської ради Донецької області Донецька
Кондратюк Ніка 4 70 2 Добропільський НВК «СШ І – ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів – ДНЗ» Добропільської міської ради  Донецька
Косолап Аліна 4 70 2 Андріївська ЗОШ І – ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька
Курило Ольга 4 70 2 КЗЗСО  І-ІІІ ступенів №10 Жовтоводської міської ради Дніпропетровська
Лимоненко Аліна 4 70 2 Майданецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаська
Литвин Катерина 4 70 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська
Любченко Єгор 4 70 2 Музичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Мальцева Дар’я 4 70 2 Комишуватська ЗОШ I-III ступенів Першотравневої районної ради Донецька
Остапенко Максим 4 70 2 Переяславське НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ» Київська
Сахно Юлія 4 70 2 Переяславське НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ» Київська
Третьяк Сніжана 4 70 2 Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Улмаскулова Софія 4 70 2 Великокопанівська ЗОШ I-III ступенів Херсонська
Флячинська Дарина 4 70 2 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Цах Вероніка 4 70 2 ЗОШ I-III ступенів № 3 Покровської міської ради Донецької області  Донецька 
ІІІ місце
Сітяєв Микита 4 66 3 Кобзівський НВК (ЗЗСО І – ІІ ступенів – ЗДО) Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області Харківська
Удод Єлизавета 4 66 3 Андріївська ЗОШ І – ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька
Бєлих Вікторія 4 63 3 КЗЗСО  І-ІІІ ступенів №10 Жовтоводської міської ради Дніпропетровська
Галич Сергій 4 63 3 Кобзівський НВК (ЗЗСО І – ІІ ступенів – ЗДО) Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області Харківська
Денісенко Єва 4 63 3 КЗ "Маріупольський міський НВК "Гімназія-школа" №27 Маріупольської міської ради Донецької області" Донецька
Жушман Аліса 4 63 3 КЗЗСО  І-ІІІ ступенів №10 Жовтоводської міської ради Дніпропетровська
Марушко Мілана 4 63 3 Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Мороз Назар 4 63 3 ОЗ Васильківський НВК №1 ім. М. М. Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ»    Дніпропетровська
Расновська Анна 4 63 3 Пліщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницька
Соловйова Анна 4 63 3 Комишуватська ЗОШ I-III ступенів Першотравневої районної ради Донецька
Сухомлин Ян 4 63 3 Переяславське НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ» Київська
Агафонов Станіслав 4 61 3 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька
Борідько Кирило 4 60 3 Херсонська ЗОШ I-II ступенів № 16 із вивченням мов національних меншин  Херсонської міської ради  Херсонська
Костін Ярослав 4 60 3 Великокопанівська ЗОШ I-III ступенів Херсонська
Перестенко Іванна 4 60 3 Великокопанівська ЗОШ I-III ступенів Херсонська
Птиця Ігор 4 60 3 ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 Покровської міської ради Донецької області Донецька
Смаглієнко Вероніка 4 60 3 Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Стукало Анастасія 4 60 3 КЗЗСО  І-ІІІ ступенів №10 Жовтоводської міської ради Дніпропетровська
Бондарєва Софія 4 56 3 КЗЗСО I – III ступенів № 12 Дніпропетровська
Кулєшов Артур 4 56 3 Добропільський НВК «СШ І – ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів – ДНЗ» Добропільської міської ради  Донецька
Остапенко Аліна 4 56 3 Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Рассохін Антон 4 56 3 ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 Покровської міської ради Донецької області Донецька
Ребристий Святослав 4 56 3 Музичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Риженко Юлія 4 56 3 Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Тищенко Надар 4 56 3 Яковлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Черевко Олексій 4 56 3 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Бахмутської міської ради Донецької області Донецька
Бєленко Євген 4 53 3 ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 Покровської міської ради Донецької області Донецька
Боков Ярослав 4 53 3 Великокопанівська ЗОШ I-III ступенів Херсонська
Горденко Владислав 4 53 3 Майданецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаська
Кудінова Дар`я 4 53 3 ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 Покровської міської ради Донецької області Донецька
Кулик Лаврентій 4 53 3 ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 Покровської міської ради Донецької області Донецька
Петров Павло 4 53 3 КЗ "Маріупольський міський НВК "Гімназія-школа" №27 Маріупольської міської ради Донецької області" Донецька
Романчук Андрій 4 53 3 Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Сєднєв Мирослав 4 53 3 Андріївська ЗОШ І – ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька
Ковальчук Дмитро 4 51 3 Музичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Попеску Едуард 4 51 3 Музичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Ушаков Мирослав 4 51 3 Великокопанівська ЗОШ I-III ступенів Херсонська
Гембік Світлана 4 50 3 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Гогодзей Станіслав  4 50 3 Яковлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Головко Поліна 4 50 3 ЗОШ I-III ступенів № 3 Покровської міської ради Донецької області  Донецька 
Гранкін Рустам  4 50 3 Яковлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Дудченко Вадим 4 50 3 Музичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Замула Арсеній 4 50 3 Слов’янська  ЗОШ І-ІІІ ст.№8 Донецька
Здробилко Олександр 4 50 3 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Карпік Артем 4 50 3 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Коваленко Ангеліна 4 50 3 Музичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Колесник Тимур 4 50 3 КЗЗСО  І-ІІІ ступенів №10 Жовтоводської міської ради Дніпропетровська
Кот Дарина 4 50 3 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Кравчук Михайло 4 50 3 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська
Краснобородько Ярослав 4 50 3 Музичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Лаврінов Микита 4 50 3 Слов’янська  ЗОШ І-ІІІ ст.№8 Донецька
Лукашев Олександр 4 50 3 ЗОШ I-III ступенів № 3 Покровської міської ради Донецької області  Донецька 
Овсяннікова Анастасія 4 50 3 ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 Покровської міської ради Донецької області Донецька
Посоховоа Єва 4 50 3 КЗ "Маріупольський міський НВК "Гімназія-школа" №27 Маріупольської міської ради Донецької області" Донецька
Самарська Вероніка 4 50 3 Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Краматорської міської ради Донецька
Самохін Назар 4 50 3 Переяславське НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ» Київська
Стукалов Артем 4 50 3 Переяславське НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ» Київська
Чернишов Давід 4 50 3 КЗ «Межиріцька ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2» Дніпропетровська
Шевченко Олександр 4 50 3 ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 Покровської міської ради Донецької області Донецька
Якимець Анастасія  4 50 3 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2019