Шкільний портал
Неділя, 16.06.2019, 06:32
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Результати конкурсу "Я - козацького роду 2018! ". 11 класРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 21
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

11 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду 2018!"

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в залежності від кількості набраних балів.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область
І місце
Петролюк Вікторія 11 100 1 ОЗ «Крупецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району Рівненської області» Рівненська
Пархоменко Вікторія 11 97 1 Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж" Київська
Пархоменко Вікторія 11 97 1 КВНЗ Київської обласної ради «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» Київська
Бабич Ірина 11 96 1 Требухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Київська 
Бєлоусова Таміла 11 94 1 Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж" Київська
Бєлоусова Таміла 11 94 1 КВНЗ Київської обласної ради «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» Київська
Петролюк Софія 11 94 1 ОЗ «Крупецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району Рівненської області» Рівненська
Гламазда Анна 11 93 1 Луцький кооперативний коледж Львівського торговельно-економічного університету Волинська
Супрун Вікторія 11 93 1 Калениківська ЗОШ І – ІІІ ступенів Решетилівської районної ради Полтавської області Полтавська
Білан Максим 11 92 1 Калениківська ЗОШ І – ІІІ ступенів Решетилівської районної ради Полтавської області Полтавська
Гончарова Анастасія 11 91 1 КЗО «Новопідгороднянська ЗШ І-ІІІ ст..»Межівської селищної ради Дніпропетровська
Омельченко Ольга 11 91 1 Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж" Київська
Омельченко Ольга 11 91 1 КВНЗ Київської обласної ради «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» Київська
Смітюх Ліна 11 91 1 Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж" Київська
Смітюх Ліна 11 91 1 КВНЗ Київської обласної ради «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» Київська
Борісевич Софія 11 90 1 КЗ «Маріупольська СШ І-ІІІ ступенів №40 імені Миська Є.М.» Донецька
Гагара Ірина 11 90 1 Комарська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька
Дугін Денис 11 90 1 Бердичівський  загальноосвітній колегіум №14 Житомирська
Мельніченко Софія 11 90 1 Попаснянська багатопрофільна гімназія №25 Луганська
Мурадян Аміна 11 90 1 Мішково-Погорілівська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Миколаївська
Хлівний Віктор 11 90 1 Синельниківський професійний ліцей Дніпропетровська
ІІ місце
Борлов Олексій 11 88 2 Богатирська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Донецька
Калінчук Данило 11 88 2 Раківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонська
Новарчук Олександра 11 88 2 Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж" Київська
Новарчук Олександра 11 88 2 КВНЗ Київської обласної ради «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» Київська
Скорба Аделіна 11 88 2 Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж" Київська
Скорба Аделіна 11 88 2 КВНЗ Київської обласної ради «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» Київська
Федоришин Альона 11 88 2 Борщівська ЗОШ І –ІІІ ст.ім. Я. П. Горошка Тернопільська
Хільченко Влада 11 88 2 Раківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонська
Барва Тетяна 11 86 2 Борщівська ЗОШ І –ІІІ ст.ім. Я. П. Горошка Тернопільська
Вищипан Алла 11 86 2 Новопразьке НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів  - ДНЗ – позашкільний центр» Олександрійської районної ради Кіровоградської області Кіровоградська
Дереча Вікторія 11 86 2 Новолатівська СЗШ І-ІІІ ступенів Дніпропетровська
Євстігнєєва Діана 11 86 2 КЗО «Новопідгороднянська ЗШ І-ІІІ ст..»Межівської селищної ради Дніпропетровська
Мочернюк Марія 11 86 2 Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Одеська 
Носенко Роман 11 86 2 ОЗ Васильківський НВК №1 ім. М. М. Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ»    Дніпропетровська
Перга Анна 11 86 2 Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж" Київська
Перга Анна 11 86 2 КВНЗ Київської обласної ради «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» Київська
Харенко Владислав 11 86 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецька
Демченко Сергій 11 83 2 Новокочубеївська ЗОШ І – ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області Полтавська
Кіріченко Єва 11 83 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 екологічного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька
Терещенко Кароліна 11 83 2 Калениківська ЗОШ І – ІІІ ступенів Решетилівської районної ради Полтавської області Полтавська
Шахова Юлія 11 83 2 КЗ «Кременівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма» Нікольської районної ради Донецька
Абрамов Денис 11 80 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька
Жогло Максим 11 80 2 Луцький кооперативний коледж Львівського торговельно-економічного університету Волинська
Протасов Данило 11 80 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька
Сальник Артем 11 80 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 екологічного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька
Сокульєва Світлана 11 80 2 Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Одеська 
Янковська Катерина 11 80 2 Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж" Київська
Янковська Катерина  11 80 2 КВНЗ Київської обласної ради «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» Київська
Грищук Олександр 11 77 2 Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» Хмельницька
Довгальська Діана 11 77 2 Луцький кооперативний коледж Львівського торговельно-економічного університету Волинська
Забільська Юлія 11 77 2 Бердянська ЗОШ І-ІІІ тупенів Донецька
Карпюк Микола 11 77 2 Дубовиківська СЗШ Дніпропетровська
Мальцев Назар 11 77 2 Калениківська ЗОШ І – ІІІ ступенів Решетилівської районної ради Полтавської області Полтавська
Мельниченко Анна 11 77 2 Луцький кооперативний коледж Львівського торговельно-економічного університету Волинська
Півторацька Катерина 11 77 2 ОЗ Васильківський НВК №1 ім. М. М. Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ»    Дніпропетровська
Рабовський Олексій 11 77 2 Синельниківський професійний ліцей Дніпропетровська
Стеценко Віталій 11 77 2 Синельниківський професійний ліцей Дніпропетровська
Горілик Руслан 11 75 2 ОЗ Васильківський НВК №1 ім. М. М. Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ»    Дніпропетровська
Гриценюк Ольга 11 75 2 Бердичівський  загальноосвітній колегіум №14 Житомирська
Ілюхін Михайло 11 75 2 КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 імені Д. Турбіна, м. Суми, Сумської області Сумська 
Куліков Володимир  11 75 2 Синельниківський професійний ліцей Дніпропетровська
Литвяк Тетяна 11 75 2 Новолатівська СЗШ І-ІІІ ступенів Дніпропетровська
Петрова Наталя 11 75 2 Главанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області Одеська
Ткачева Дар’я 11 75 2 КЗ «Маріупольська СШ І-ІІІ ступенів №40 імені Миська Є.М.» Донецька
Федоренко Дмитро 11 75 2 Школа І-ІІІ ступенів № 217 Дарницького району м. Києва Київська
Ященко Олена 11 75 2 КЗ «Маріупольська СШ І-ІІІ ступенів №40 імені Миська Є.М.» Донецька
Ахкозова Віталіна 11 72 2 Комарська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька
Гаврилюк Дарина 11 72 2 Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж" Київська
Гаврилюк Дарина 11 72 2 КВНЗ Київської обласної ради «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» Київська
Гуцан Валерій 11 72 2 Главанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області Одеська
Корнієнко Максим 11 72 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 екологічного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька
Льовіна Марина 11 72 2 Бердянська ЗОШ І-ІІІ тупенів Донецька
Мариняк Микола 11 72 2 Луцький кооперативний коледж Львівського торговельно-економічного університету Волинська
Петершина Анастасія 11 72 2 Софіївський НВК Донецька
Троянчук Богдана 11 72 2 Луцький кооперативний коледж Львівського торговельно-економічного університету Волинська
Вареник Ольга 11 70 2 Шосткинський НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6 – ДНЗ Сумська
Волкова Альона 11 70 2 Попаснянська багатопрофільна гімназія №25 Луганська
ІІІ місце
Бігун Микита 11 69 3 Синельниківський професійний ліцей Дніпропетровська
Магілатова Єлизавета 11 69 3 Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Макотерський Михайло 11 69 3 Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» Хмельницька
Нестерчук Вероніка 11 69 3 Бердичівський  загальноосвітній колегіум №14 Житомирська
Бабич Олексій 11 66 3 Требухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Київська 
Бородій Олександр 11 66 3 Южненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Парафіївської селищної ради Чернігівська
Горохов Роман 11 66 3 Новокочубеївська ЗОШ І – ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області Полтавська
Задорожній Максим 11 66 3 КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 імені Д. Турбіна, м. Суми, Сумської області Сумська 
Нерівний Богдан 11 66 3 Софіївський НВК Донецька
Петренко Владислав 11 66 3 Школа І-ІІІ ступенів № 217 Дарницького району м. Києва Київська
Савченко Богдан 11 66 3 ОЗ «Руденківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Руденківської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області»  Полтавська
Лихацька Вікторія 11 63 3 Дубовиківська СЗШ Дніпропетровська
Шепотько Аліна 11 63 3 Торський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецька
Ященко Тетяна 11 63 3 Требухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Київська 
Александров Вадим 11 61 3 Великоновосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Заремблюк Іван 11 61 3 Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» Хмельницька
Терстуях Діана 11 61 3 Мангуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Першотравневої районної ради Донецької області Донецька
Юсубова Лейла 11 61 3 Великоновосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Будюк Іван 11 58 3 Комишуватська ЗОШ I-III ступенів Першотравневої районної ради Донецька
Бурмус Ростислав 11 58 3 Новокочубеївська ЗОШ І – ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області Полтавська
Вальорко Олег 11 58 3 Бердичівський  загальноосвітній колегіум №14 Житомирська
Гримак Катерина 11 58 3 Шосткинський НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6 – ДНЗ Сумська
Карась Віка 11 58 3 ОЗ «Руденківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Руденківської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області»  Полтавська
Орел Максим 11 58 3 Бердичівський  загальноосвітній колегіум №14 Житомирська
Ситніков Артур  11 58 3 Бердичівський  загальноосвітній колегіум №14 Житомирська
Вонсович Тарас 11 55 3 Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» Хмельницька
Ольмезова Владлена 11 55 3 Комарська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька
Смаглюк Микола 11 55 3 Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» Хмельницька
Митін Євген 11 52 3 Шосткинський НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6 – ДНЗ Сумська
Окач Максим 11 52 3 Новокочубеївська ЗОШ І – ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області Полтавська
Бандерич Анастасія 11 51 3 Міньківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»  Донецька
Трубін-Кошик Каріна 11 51 3 Шосткинський НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6 – ДНЗ Сумська
Дудка Оксана 11 50 3 Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж" Київська
Дудка Оксана 11 50 3 КВНЗ Київської обласної ради «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» Київська
Івасюк Сергій 11 50 3 Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» Хмельницька
Ковбаса Олександр 11 50 3 Шосткинський НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6 – ДНЗ Сумська
Мельничук Інна 11 50 3 Главанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області Одеська

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2019