Шкільний портал
Четвер, 17.10.2019, 20:53
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Результати конкурсу "Я - козацького роду 2018!". 7 класРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3138
Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0

7 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду 2018!"

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в залежності від кількості набраних балів.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область
І місце
Позднякова Яна 7 100 1 Малютянська ЗОШ І-ІІ ступенів Києво-Святошинської РДА Київської області Київська
Гогінава Рауль 7 96 1 Малютянська ЗОШ І-ІІ ступенів Києво-Святошинської РДА Київської області Київська
Горкуша Богдана 7 96 1 Малютянська ЗОШ І-ІІ ступенів Києво-Святошинської РДА Київської області Київська
Макарчук Анна 7 96 1 Малютянська ЗОШ І-ІІ ступенів Києво-Святошинської РДА Київської області Київська
Миргородський Данило 7 96 1 КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» №28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Серпевська Юлія 7 96 1 Борщівська ЗОШ І –ІІІ ст.ім. Я. П. Горошка Тернопільська
Шишкова Анастасія 7 95 1 Мангуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Першотравневої районної ради Донецької області Донецька
Тертишнік Марина 7 94 1 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Черкаської ради Черкаської області Черкаська
Барташевич Людмила 7 93 1 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецька
Білозоров Олександр 7 93 1 ЗЗСО І-ІІ ступенів №12 ВЦА міста Торецьк  Донецька 
Бондаренко Максим 7 93 1 Комишуватська ЗОШ I-III ступенів Першотравневої районної ради Донецька
Вавринович Катерина 7 93 1 Гімназія «Гармонія» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола Тернопільська
Гавор Остап 7 93 1 ЗОШ І-ІІ ступенів с. Нивиці Львівська 
Довбуш Наталія 7 93 1 Плугівський НВК І – ІІІ ступенів Львівська
Задеряка Андрій 7 93 1 Школа І-ІІІ ступенів № 217 Дарницького району м. Києва Київська
Мосієнко Анастасія 7 93 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Бахмутської міської ради Донецької області Донецька
Особа Марія 7 93 1 Школа І-ІІІ ступенів № 217 Дарницького району м. Києва Київська
Сліпченко Ілля 7 93 1 Школа І-ІІІ ступенів № 217 Дарницького району м. Києва Київська
Янковицька Анастасія 7 93 1 Добропільський НВК «СШ І – ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів – ДНЗ» Добропільської міської ради  Донецька
Затонський Родіон 7 92 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІ ступенів №2 Донецька
Керіна Олександра 7 92 1 Парасковіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Соледарської міської ради Донецької області Донецька
Ковтун Анастасія 7 92 1 КЗ "СЗШ №30" Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Луців Юрій 7 92 1 Плугівський НВК І – ІІІ ступенів Львівська
Ляска Анастасія 7 92 1 Гімназія «Гармонія» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола Тернопільська
Монастирьов Ярослав 7 92 1 КЗ «СЗШ №18» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Плахута Вікторія 7 92 1 Дубовиківська СЗШ Дніпропетровська
Романова Катерина 7 92 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Бахмутської міської ради Донецької області Донецька
Деркач Надія 7 91 1 Золотопрудська ЗОШ І – ІІІ ступенів Донецька
Кравцов Максим 7 91 1 Соледарська ЗОШ I-III ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови Донецька
Охомуш Марія 7 91 1 Великоновосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Бардакова Валерія 7 90 1 Чернігівський колегіум № 11 Чернігівська
Бринюк Тарас 7 90 1 Бердянська ЗОШ І-ІІІ тупенів Донецька
Віценко Олексій 7 90 1 Малютянська ЗОШ І-ІІ ступенів Києво-Святошинської РДА Київської області Київська
Галагоц Ярослав 7 90 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів села Василівка Сокирянського району Чернівецької області Чернівецька
Гелих Данило 7 90 1 Слов'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Слов'янської  міської ради Донецької області Донецька
Досужа Діана 7 90 1 КЗЗСО  І-ІІІ ступенів №10 Жовтоводської міської ради Дніпропетровська
Дячина Віктор 7 90 1 Борщівська ЗОШ І –ІІІ ст.ім. Я. П. Горошка Тернопільська
Звольська Вероніка 7 90 1 НВК «Софія» Київська
Кунка Роман 7 90 1 Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №26 імені Дмитра Заплітного Тернопільської міської ради Тернопільської області Тернопільська
Маршалкін Костянтин 7 90 1 КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» №28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Мітла Вікторія 7 90 1 Краматорська ЗОШ І – ІІІ ступенів №10 з профільним навчанням Краматорської міської ради Донецької області Донецька
Пархоменко Каріна 7 90 1 Чернігівський колегіум № 11 Чернігівська
Пизіна Дар’я 7 90 1 НВК «Ліцей із ЗОШ І-ІІІ ст.» Костянтинівської міської ради Донецької області  Донецька
Тимофєєва Марія 7 90 1 Добропільський НВК «СШ І – ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів – ДНЗ» Добропільської міської ради  Донецька
Тимошенко Єлизавета 7 90 1 КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» №28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Турецька Наталія 7 90 1 Плугівський НВК І – ІІІ ступенів Львівська
Чинник Вікторія 7 90 1 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецька
Шаповалова Валерія 7 90 1 Чернігівський колегіум № 11 Чернігівська
Шушура Максим 7 90 1 КЗО «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»МСР» Дніпропетровська
ІІ місце
Крєчко Таїсія 7 88 2 Раківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонська
Паранюк Анастасія 7 88 2 Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Судилківської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області Хмельницька
Сазонова Юлія 7 88 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Донецька
Бондаренко Катерина 7 87 2 Новопразьке НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів  - ДНЗ – позашкільний центр» Олександрійської районної ради Кіровоградської області Кіровоградська
Василишин Олексій 7 87 2 ЗОШ І-ІІ ступенів с. Нивиці Львівська 
Журида Павло 7 87 2 Новопразьке НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів  - ДНЗ – позашкільний центр» Олександрійської районної ради Кіровоградської області Кіровоградська
Заморока Діана 7 87 2 КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» №28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Мелешко Олеся 7 87 2 Золотопрудська ЗОШ І – ІІІ ступенів Донецька
Молчанова Вікторія 7 87 2 Чернігівський колегіум № 11 Чернігівська
Пампура Ангеліна 7 87 2 Школа І-ІІІ ступенів № 217 Дарницького району м. Києва Київська
Рабий Юрій 7 87 2 ЗОШ І-ІІ ступенів с. Нивиці Львівська 
Тіткова Дар’я 7 87 2 Чернігівський колегіум № 11 Чернігівська
Тухай Тетяна 7 87 2 Плугівський НВК І – ІІІ ступенів Львівська
Клевчук Андрій 7 85 2 Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Таранець Іван 7 85 2 Раківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонська
Алексенко Єлизавета 7 84 2 КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» №28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Воловик Вікторія 7 84 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІ ступенів №2 Донецька
Ганжа Богдан 7 84 2 Малютянська ЗОШ І-ІІ ступенів Києво-Святошинської РДА Київської області Київська
Гогінава Раміль 7 84 2 Малютянська ЗОШ І-ІІ ступенів Києво-Святошинської РДА Київської області Київська
Головань Софія 7 84 2 Школа І-ІІІ ступенів № 217 Дарницького району м. Києва Київська
Ішутіна Альона 7 84 2 Школа І-ІІІ ступенів № 217 Дарницького району м. Києва Київська
Лаврентьєва Яна 7 84 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецька
Мовчко Анастасія 7 84 2 Гімназія «Гармонія» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола Тернопільська
Мойсеєва Ізабелла 7 84 2 Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Одеська 
Мороз Володимир 7 84 2 Кам’янський НВК «ЗОШ І –ІІ ступенів – ДНЗ» Одеська
Панченко Валерія 7 84 2 Запорізька ЗОШ I-III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька
Пятіна Дарина 7 84 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Черкаської ради Черкаської області Черкаська
Ткаченко Артур 7 84 2 Новопразьке НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів  - ДНЗ – позашкільний центр» Олександрійської районної ради Кіровоградської області Кіровоградська
Харенко Дар’я 7 84 2 ОЗ Васильківський НВК №1 ім. М. М. Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ»    Дніпропетровська
Мельник Ярослав 7 83 2 Херсонська СШ І-ІІІ ступенів № 57 з поглибленим вивченням іноземних мов Херсонська
Скрипка Василь 7 83 2 Херсонська СШ І-ІІІ ступенів № 57 з поглибленим вивченням іноземних мов Херсонська
Аліфіренко Ольга 7 81 2 Малютянська ЗОШ І-ІІ ступенів Києво-Святошинської РДА Київської області Київська
Афоніна Діана 7 81 2 КЗ"Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5" Луганська
Багно Валерія 7 81 2 Павлівській ЗЗСО І – ІІІ ступенів Арцизької районної ради  Одеська
Ганчук Денис 7 81 2 Плугівський НВК І – ІІІ ступенів Львівська
Довгопола Олександра 7 81 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК № 1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровська
Моделкін Євген 7 81 2 Соледарська ЗОШ I-III ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови Донецька
Некоз Денис 7 81 2 КЗ «Черкаський навчально-реабілітаційний центр «Країна добра Черкаської обласної ради» Черкаська
Нестеренко Софія 7 81 2 Шевченківський НВК „ДНЗ – ЗОШ І-ІІІ ступенів” Звенигородської районної ради    Черкаська
Пелехата Роксолана 7 81 2 Гімназія «Гармонія» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола Тернопільська
Сердюк Марія 7 81 2 Школа І-ІІІ ступенів № 217 Дарницького району м. Києва Київська
Снітко Софія 7 81 2 Школа І-ІІІ ступенів № 217 Дарницького району м. Києва Київська
Табас Світлана 7 81 2 Борщівська ЗОШ І –ІІІ ст.ім. Я. П. Горошка Тернопільська
Терещенко Ярослав 7 81 2 Калениківська ЗОШ І – ІІІ ступенів Решетилівської районної ради Полтавської області Полтавська
Халаджи Поліна 7 81 2 Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Шампатєй Іван 7 81 2 Мангуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Першотравневої районної ради Донецької області Донецька
Бондарєв Артем 7 80 2 Херсонська СШ І-ІІІ ступенів № 57 з поглибленим вивченням іноземних мов Херсонська
Левченко Ростислав 7 80 2 Херсонська СШ І-ІІІ ступенів № 57 з поглибленим вивченням іноземних мов Херсонська
Василенко Діана 7 78 2 Хрестищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Красноградської районної ради Харківської області Харківська
Вігран Аліна 7 78 2 КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» №28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Гальченко Елізавета 7 78 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Черкаської ради Черкаської області Черкаська
Дуненко Назарій 7 78 2 Малютянська ЗОШ І-ІІ ступенів Києво-Святошинської РДА Київської області Київська
Заволокін Олександр 7 78 2 Павлівській ЗЗСО І – ІІІ ступенів Арцизької районної ради  Одеська
Климовец Євгеній 7 78 2 Хрестищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Красноградської районної ради Харківської області Харківська
Кліценко Максим 7 78 2 Бердянська ЗОШ І-ІІІ тупенів Донецька
Мацієвська Анастасія 7 78 2 Школа І-ІІІ ступенів № 217 Дарницького району м. Києва Київська
Пайзяк Денис 7 78 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК № 1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровська
Пінєвич Богдан 7 78 2 Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Салтовський Максим 7 78 2 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Добропільської міської ради Донецької області  Донецька
Бєлан Дарина 7 75 2 КЗ"Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5" Луганська
Водяна Олександра 7 75 2 ОЗ Васильківський НВК №1 ім. М. М. Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ»    Дніпропетровська
Горулько Дар`я 7 75 2 Степнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Гринцель Ілля 7 75 2 Золотопрудська ЗОШ І – ІІІ ступенів Донецька
Заяць Владислава 7 75 2 Великоновосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Короленко Максим 7 75 2 КЗ «НВО № 32 «СЗШ  І-ІІІ ступенів, позашкільний центр «Школа мистецтв» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» Кіровоградська
Кравченко Мілена 7 75 2 Соледарська ЗОШ I-III ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови Донецька
Лесько Михайло 7 75 2 Кам’янський НВК «ЗОШ І –ІІ ступенів – ДНЗ» Одеська
Мар’єнко Надія 7 75 2 Хрестищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Красноградської районної ради Харківської області Харківська
Мохонь Юлія 7 75 2 Запорізька ЗОШ I-III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька
Прозорова Ганна 7 75 2 КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» №28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Таранда Анастасія 7 75 2 Парасковіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Соледарської міської ради Донецької області Донецька
Хмельов Вадим 7 75 2 Школа І-ІІІ ступенів № 217 Дарницького району м. Києва Київська
Шкляєв Владислав 7 75 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Черкаської ради Черкаської області Черкаська
Штурба Вікторія 7 75 2 Соледарська ЗОШ I-III ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови Донецька
Щербатюк Назар 7 75 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Черкаської ради Черкаської області Черкаська
Пьяних Іван 7 74 2 Херсонська СШ І-ІІІ ступенів № 57 з поглибленим вивченням іноземних мов Херсонська
Смєнова Софія 7 74 2 Херсонська СШ І-ІІІ ступенів № 57 з поглибленим вивченням іноземних мов Херсонська
Сурміло Ілля 7 74 2 СЗШ I-III ступенів № 6 з поглибленим вивченням окремих предметів м. Костянтинівка Донецька
Андрієнко Варвара 7 72 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Донецька
Ахмедова Владислава 7 72 2 КЗ «Кременівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма» Нікольської районної ради Донецька
Бережний Ілля 7 72 2 КЗ "СЗШ №30" Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Березін Ілля 7 72 2 КЗ "СЗШ №30" Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Бестелесна Катерина 7 72 2 КЗ"Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5" Луганська
Бубир Антон 7 72 2 НВК «Ліцей із ЗОШ І-ІІІ ст.» Костянтинівської міської ради Донецької області  Донецька
Буткалюк Марина 7 72 2 Школа І-ІІІ ступенів № 217 Дарницького району м. Києва Київська
Крамаренко Анастасія 7 72 2 Привільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаської селищної ради Донецька
Кутафіна Євгенія 7 72 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №  9 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька
Лаговська Єлизавета 7 72 2 Парасковіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Соледарської міської ради Донецької області Донецька
Литовка Руслана 7 72 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Черкаської ради Черкаської області Черкаська
Мальчик Валерія 7 72 2 Школа І-ІІІ ступенів № 217 Дарницького району м. Києва Київська
Нестеренко Єлизавета 7 72 2 КЗ"Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5" Луганська
Сівеня Єлизавета 7 72 2 КЗ «СЗШ №18» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Ткач Ярослава 7 72 2 Школа І-ІІІ ступенів № 217 Дарницького району м. Києва Київська
Топіха Анастасія 7 72 2 НВК «Ліцей із ЗОШ І-ІІІ ст.» Костянтинівської міської ради Донецької області  Донецька
Торопіна Дар’я 7 72 2 НВК «Ліцей із ЗОШ І-ІІІ ст.» Костянтинівської міської ради Донецької області  Донецька
Хриплива Кароліна 7 72 2 КЗО «Новопідгороднянська ЗШ І-ІІІ ст..»Межівської селищної ради Дніпропетровська
Юдченко Катерина 7 72 2 КЗ "СЗШ №30" Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Богаченко Анастасія 7 70 2 Попаснянська ЗОШ I-III ступенів №24 Луганська
Васильєва Марія 7 70 2 Парасковіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Соледарської міської ради Донецької області Донецька
Дубина Владислав 7 70 2 Добропільський НВК «СШ І – ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів – ДНЗ» Добропільської міської ради  Донецька
Нечитайло Андрій 7 70 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Лисичанського Попаснянської районної ради Луганської області Луганська
Ніколаєв Антон 7 70 2 КЗ «СЗШ №18» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Перепелятник Владислав 7 70 2 Парасковіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Соледарської міської ради Донецької області Донецька
Терлецький Артем 7 70 2 Мирноградська ЗОШ І-ІІ ступенів № 4 Донецька 

 

 

-1- -2-

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2019