Шкільний портал
П`ятниця, 14.12.2018, 18:37
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 6 клас. Результати конкурсу "Європа - це я!" 2018 рікРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи сподобалось Вам КА ПЗНО?
Всього відповідей: 2507
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

6 клас.

Результати конкурсу "Європа - це я!" 2018 року

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бали Місце Назва ЗНЗ Область
І місце
Барташевич Людмила 6 90 1 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Бацина Вероніка 6 90 1 Запорізька ЗОШ I – IIIступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька
Безпальченко Анастасія 6 94 1 ЗЗСО І-ІІ ст. № 21 військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Донецька
Беспалов Денис 6 91 1 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська
Білик Марія 6 91 1 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 68 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Бонь Юлія 6 96 1 Котівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Рівненська
Бріч Еліна 6 92 1 КЗ «СЗШ № 21» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Булгака Вікторія 6 90 1 Павлівська СЗШ Дніпропетровська
Васіліаді Аліна 6 91 1 Дружелюбівський НВК Вільнянської районної ради Запорізької області Запорізька
Водолаз Богдана 6 90 1 Черкаська спеціалізована школа I-III ступенів № 3 Черкаська
Глуховський Віталій 6 90 1 Пшеничненський НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ» Васильківського району Київської області Київська
Головань Катерина 6 98 1 Гімназія ім. Пантелеймона Куліша м.Борзни Борзнянської районної ради Чернігівської області Чернігівська
Гончаров Владислав 6 91 1 Мелітопольський НВК № 16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька
Гопка Євген 6 90 1 Мирноградська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4  Донецька
Грицишин Анастасія 6 92 1 Теребовлянський НВК Тернопільська
Довгопола Олександра 6 90 1 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровська
Дубова Яна 6 92 1 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Ємець Каріна 6 92 1 Кагарлицький НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей" Київська
Жидкіх Руслан 6 91 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 9 військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Донецька
Захарова Анастасія 6 94 1 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 68 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Зеленська Маргарита 6 92 1 Кагарлицький НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей" Київська
Клімова Олена 6 90 1 Малолепетиська ЗОШ І –ІІІ ступенів  ім. Т.Г. Шевченка Херсонська
Ковачева Ганна 6 91 1 Добропільський НВК «СШ І – ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням окремих предметів – ДНЗ» Добропільської міської ради  Донецька
Колодна Софія 6 93 1 Опорний заклад Судововишнянський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ »  Судововишнянської міської ради   Львівської області Львівська 
Костіна Аліна 6 92 1 Великокопанівська ЗОШ I-III ступенів Херсонська
Криса Олексій 6 90 1 Опорний заклад Судововишнянський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ »  Судововишнянської міської ради   Львівської області Львівська 
Лівіцька Єлізавєта 6 92 1 Кагарлицький НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей" Київська
Луцька Уляна 6 91 1 Вістівський НВК  Івано-Франківська 
Мальчева Іраїда 6 92 1 КЗ «СЗШ № 21» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Михальчук Єлизавета 6 90 1 КЗ «Луцька ЗОШ I-III ст. №13» Волинська
Мята Микола 6 94 1 Виноградівський заклад ПЗСО ім. О. М. Соценка Херсонська
Назарова Анна 6 98 1 Гімназія ім. Пантелеймона Куліша м.Борзни Борзнянської районної ради Чернігівської області Чернігівська
Новікова Ірина 6 90 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 9 військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Донецька
Панков Богдан 6 96 1 Добропільський НВК «СШ І – ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням окремих предметів – ДНЗ» Добропільської міської ради  Донецька
Перевощиков Данил 6 92 1 Великокопанівська ЗОШ I-III ступенів Херсонська
Печений Данило 6 95 1 КЗ «СЗШ № 21» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Поліщук Максим 6 90 1 КЗ «Луцька ЗОШ I-III ст. №13» Волинська
Попивщій Роман 6 91 1 НВК «ГАРМОНІЯ» Луганська
Поспіх Лілія 6 91 1 Теребовлянський НВК Тернопільська
Рак Дарина 6 90 1 ЗОШ І-ІІІ ст. с. Жидичин Волинська
Рачук Артем 6 94 1 Кз «Чортомлицька НСЗШ м. Покров Дніпропетровської області» Дніпропетровська
Руссіян Володимир 6 94 1 Новогродівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області  Донецька
Саакян Карен 6 95 1 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська
Самуйліч Катерина 6 96 1 ЗОШ І-ІІІ ст. с. Судче Волинська
Середня Ольга 6 91 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 9 військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Донецька
Сидоренко Андрій 6 94 1 Іллінівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Донецька
Силка Юлія 6 90 1 Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Полтавська
Скида Софія 6 96 1 Слов’янська ЗОШ І – ІІ ступенів №20  Слов’янської міської ради Донецької області Донецька
Скорикова Валерія 6 90 1 ЗЗСО № 17 військово – цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Донецька
Слабкий Євген 6 94 1 НВК «ГАРМОНІЯ» Луганська
Стельмах Данило 6 92 1 Криворізька гімназія №91 Дніпропетровська
Таран Анна 6 98 1 Гімназія ім. Пантелеймона Куліша м.Борзни Борзнянської районної ради Чернігівської області Чернігівська
Терлецький Артем 6 92 1 Мирноградська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4  Донецька
Тихонюк Данило 6 94 1 Мирноградська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4  Донецька
Тіткова Дар’я 6 92 1 Чернігівський колегіум № 11 Чернігівська
Хрипко Олександр 6 96 1 Новогродівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області  Донецька
Ципляк Юлія 6 94 1 Добропільський НВК «СШ І – ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням окремих предметів – ДНЗ» Добропільської міської ради  Донецька
Червона Олександра 6 98 1 Слов’янська ЗОШ І – ІІ ступенів №20  Слов’янської міської ради Донецької області Донецька
Черниш Ілля 6 92 1 Мелітопольський НВК № 16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька
Чинник Вікторія 6 90 1 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Чорна Ольга 6 91 1 Новогродівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області  Донецька
Шворак Ілля 6 91 1 ЗОШ І-ІІІ ст. с. Жидичин Волинська
ІІ місце
Бабенко Анастасія 6 80 2 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька
Бажан Олексій 6 83 2 Мелітопольський НВК № 16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька
Бардакова Валерія 6 80 2 Чернігівський колегіум № 11 Чернігівська
Баштова Анастасія 6 74 2 Новоселівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області  Донецька
Беркань Катерина 6 76 2 КЗ «Арбузинська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка» , Арбузинської районної ради, Миколаївської області Миколаївська
Бесіда Євгенія 6 83 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів № 18 міста Торецьк  Донецька
Бойко Денис 6 82 2 КЗ Великоберезовицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Тернопільської районної ради Тернопільської області  Тернопільська 
Борецька Олеся 6 83 2 Теребовлянський НВК Тернопільська
Борка Анна 6 79 2 Павлівська СЗШ Дніпропетровська
Бугаєнко Людмила 6 83 2 Теребовлянський НВК Тернопільська
Буйчикова Лілія 6 85 2 Запорізька ЗОШ I – IIIступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька
Вітковський Данило 6 78 2 Малолепетиська ЗОШ І –ІІІ ступенів  ім. Т.Г. Шевченка Херсонська
Водяна Олександра 6 79 2 Опорний заклад Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровська
Войтович Богдан 6 82 2 Теребовлянський НВК Тернопільська
Вольська Ірина 6 81 2 КЗ «Луцька ЗОШ I-III ст. №13» Волинська
Гаврилова Каріна 6 75 2 Тарасівський ЗПЗСО Виноградівської сільської ради Херсонська
Гайбей Єлізавета 6 82 2 Павлівська СЗШ Дніпропетровська
Гайдоба Ніна 6 81 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Гаращенко Артем 6 89 2 Мелітопольський НВК № 16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька
Головін Кирило 6 71 2 Харківська ЗОШ І — ІІІ ступенів №126 Харківської обласної ради Харківської області Харківська
Гондза Дар’я 6 87 2 КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня- колегіум №16 » Кам'янської міської ради Дніпропетровська
Гошкін Тимофій 6 75 2 Іллінівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Донецька
Григор’єв Віктор 6 72 2 Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №40 Миколаївської міської ради Миколаївської області Миколаївська
Гринюк Софія 6 86 2 Кузьминогребельська ЗОШ І-ІІІ ступенів Христинівської районної ради  Черкаська
Гріньова Кіра 6 87 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 68 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Гуменник Марина 6 70 2 Чернігівський колегіум № 11 Чернігівська
Дармограй Мар'яна 6 83 2 Теребовлянський НВК Тернопільська
Домбровська Діана 6 85 2 КЗ Великоберезовицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Тернопільської районної ради Тернопільської області  Тернопільська 
Жук Максим 6 74 2 Мирноградська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4  Донецька
Журинська Христина 6 70 2 КЗ «СЗШ № 21» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Здебський Ігор 6 85 2 Вістівський НВК  Івано-Франківська 
Зубко Валерія 6 81 2 Кузьминогребельська ЗОШ І-ІІІ ступенів Христинівської районної ради  Черкаська
Іванова Владислава 6 75 2 Мелітопольський НВК № 16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька
Клименко Тетяна 6 71 2 КЗ «Арбузинська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка» , Арбузинської районної ради, Миколаївської області Миколаївська
Ковтун  Богдан 6 79 2 Мелітопольський НВК № 16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька
Кожевніков Сергій 6 75 2 Іллінівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Донецька
Козленко Павло 6 81 2 Павлівська СЗШ Дніпропетровська
Колеснікова Олена 6 74 2 КЗ «Луцька ЗОШ I-III ст. №13» Волинська
Коржавіна Софія 6 83 2 КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня- колегіум №16 » Кам'янської міської ради Дніпропетровська
Корчига Владислав 6 83 2 КЗ «СЗШ № 21» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Кравченко Валентина 6 85 2 Опорний заклад Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровська
Кравченко Наталія 6 79 2 Виноградівський заклад ПЗСО ім. О. М. Соценка Херсонська
Лаврентьєва Яна 6 83 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Лимарь Дар’я 6 87 2 Новоселівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області  Донецька
Лисенко Іван 6 85 2 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська
Литвин Елліна 6 76 2 Дружелюбівський НВК Вільнянської районної ради Запорізької області Запорізька
Литвинова Єлизавета 6 84 2 Чернігівський колегіум № 11 Чернігівська
Ліподат Єлизавета 6 84 2 КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня- колегіум №16 » Кам'янської міської ради Дніпропетровська
Лозинська Валерія 6 75 2 КЗ «Петропавлівська ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів» Луганська
Луговий Вадим 6 71 2 Кобзівський НВК (ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ)  Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської  області Харківська
Луц Марія 6 71 2 Мирноградська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4  Донецька
Люльчак Ірина 6 80 2 КЗ «Луцька ЗОШ I-III ст. №13» Волинська
Макевич Максим 6 75 2 Розівська ЗОШ I-II  ступенів Саратської районної ради Одеської області Одеська
Марковцов Роман 6 75 2 ЗЗСО № 17 військово – цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Донецька
Мартинко Аліна 6 78 2 КЗ «Арбузинська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка» , Арбузинської районної ради, Миколаївської області Миколаївська
Мартинюк Валерія 6 85 2 Слов’янська ЗОШ І – ІІ ступенів №20  Слов’янської міської ради Донецької області Донецька
Миргородський Данило 6 79 2 КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» № 28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Мізерак Вікторія 6 84 2 Вістівський НВК  Івано-Франківська 
Міщенко Руслан 6 76 2 Билбасівська ЗОШ І-ІІ ступенів Донецька
Молчанова Вікторія 6 72 2 Чернігівський колегіум № 11 Чернігівська
Мотренко Олександра 6 83 2 Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Полтавська
Нанівський Артур 6 87 2 Опорний навчальний заклад «Червоненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Червоненської селищної ради Житомирської області» Житомирська
Новікова Крістіна 6 75 2 Великокопанівська ЗОШ I-III ступенів Херсонська
Новікова Наталія 6 74 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 9 військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Донецька
Носач Дар’я 6 85 2 Опорний заклад Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровська
Олійник Тетяна 6 83 2 КЗ Великоберезовицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Тернопільської районної ради Тернопільської області  Тернопільська 
Осипова Аліна 6 84 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів №5  Донецька
Осьмак Вероніка 6 87 2 Слов’янська ЗОШ І – ІІ ступенів №20  Слов’янської міської ради Донецької області Донецька
Отян Анастасія 6 77 2 Розівська ЗОШ I-II  ступенів Саратської районної ради Одеської області Одеська
Очеретько Іван 6 81 2 Павлівська СЗШ Дніпропетровська
Пайзяк Денис 6 87 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровська
Панченко Валерія 6 79 2 Запорізька ЗОШ I – IIIступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька
Пархоменко Каріна 6 75 2 Чернігівський колегіум № 11 Чернігівська
Пасічник Аліна 6 71 2 КЗ «Петропавлівська ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів» Луганська
Пасічник Анастасія 6 89 2 Миколо-Комишуватський НВК (ЗЗСО I-III ступенів – ЗДО) Красноградської районної ради Харківської області Харківська
Пасічник Христина 6 83 2 Вістівський НВК  Івано-Франківська 
Перебинос Ярослав 6 79 2 Мелітопольський НВК № 16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька
Петров Борис 6 83 2 Порадівський НВК «Порадівська ЗОШ I-II ступенів – ДНЗ» Васильківського району Київської області Київська 
Петровська Катерина 6 84 2 Теребовлянський НВК Тернопільська
Пивоварова Анастасія 6 83 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів №5  Донецька
Писарев Денис 6 83 2 Виноградівський заклад ПЗСО ім. О. М. Соценка Херсонська
Поляков Артем  6 85 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровська
Резніченко Сергій 6 70 2 Дружелюбівський НВК Вільнянської районної ради Запорізької області Запорізька
Рябовол Анна 6 89 2 Кз «Чортомлицька НСЗШ м. Покров Дніпропетровської області» Дніпропетровська
Севастьянова Анастасія 6 72 2 КЗ «Арбузинська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка» , Арбузинської районної ради, Миколаївської області Миколаївська
Сеньків Ольга 6 84 2 Теребовлянський НВК Тернопільська
Сімонова Дар’я 6 70 2 Запорізька ЗОШ I – IIIступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька
Сінокарян Ангел 6 70 2 Запорізька ЗОШ I – IIIступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька
Скрипниченко Дар’я 6 86 2 ЗЗСО № 17 військово – цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Донецька
Степаніцина Валерія 6 72 2 Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №40 Миколаївської міської ради Миколаївської області Миколаївська
Стоянова Марія 6 76 2 Розівська ЗОШ I-II  ступенів Саратської районної ради Одеської області Одеська
Суровець Марія 6 73 2 КЗ «СЗШ № 21» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Сухопаров Ярослав 6 80 2 Криворізька ЗОШ №26 Дніпропетровська
Тищенко Богдан 6 84 2 Мелітопольський НВК № 16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька
Токарєва Лілія 6 78 2 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька
Федорук Анна 6 76 2 Тарасівський ЗПЗСО Виноградівської сільської ради Херсонська
Філатов Євген 6 78 2 Харківська ЗОШ І — ІІІ ступенів №126 Харківської обласної ради Харківської області Харківська
Фурса Ксенія 6 79 2 Криворізька ЗОШ №26 Дніпропетровська
Харченко Каріна 6 83 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Циганкова Марія 6 87 2 ЗЗСО № 17 військово – цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Донецька
Чупринський Богдан 6 72 2 Котівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Рівненська
Шаганова Марія 6 84 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів № 18 міста Торецьк  Донецька
Шевчук Дарія 6 70 2 Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №40 Миколаївської міської ради Миколаївської області Миколаївська
Шишигін Нікіта 6 78 2 Билбасівська ЗОШ І-ІІ ступенів Донецька
Шум Надія 6 73 2 КЗ Великоберезовицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Тернопільської районної ради Тернопільської області  Тернопільська 
Яворський Степан 6 87 2 Теребовлянський НВК Тернопільська
Яковенко Кирило 6 73 2 Харківська ЗОШ І — ІІІ ступенів №126 Харківської обласної ради Харківської області Харківська
Яковлєва Євгенія 6 74 2 Кобзівський НВК (ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ)  Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської  області Харківська
Якуба Іван 6 72 2 Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №40 Миколаївської міської ради Миколаївської області Миколаївська
Янцена Євгенія 6 82 2 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька
Ярмак Тимофій 6 80 2 Дружелюбівський НВК Вільнянської районної ради Запорізької області Запорізька
 

 

 

-1- -2-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Copyright MyCorp © 2018