Шкільний портал
Понеділок, 20.09.2021, 18:26
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 3 клас. Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2020 рік. Шкільний портал.РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

3 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
І місце
Алєксєєв Дмитро 3 90 1 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Андросенко Даяна 3 96 1 Генічеська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області Херсонська Генічеськ
Архирій Дар'я 3 96 1 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса
Бабенко Анна 3 90 1 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса
Бабіченко Вікторія 3 96 1 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса
Бондар Аліса 3 93 1 Харківська спеціалізована школа І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Боровських Ксенія 3 96 1 Генічеська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області Херсонська Генічеськ
Вакарчук Софія 3 93 1 Вознесенська ЗОШ №5 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенск
Василенко Олександр 3 90 1 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Василюк Крістіна 3 96 1 Генічеська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області Херсонська Генічеськ
Вілку Єлізавета 3 96 1 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса
Володарська Вероніка 3 90 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Гавриш Тимофій 3 90 1 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Гебель Михайло 3 90 1 Бахмутський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 – багатопрофільний ліцей» Бахмутської міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Головень Анастасія 3 93 1 Вознесенська ЗОШ №5 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенск
Григоренко Данило 3 90 1 Марківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Маркове
Гуйва Філіпп 3 90 1 ОЗ «Бритівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Одеської області Одеська с. Бритівка
Денісенко Єгор 3 90 1 Шнирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Федуна «Полтави» Львівської області Львівська с. Шнирів
Добриднік Олександра 3 90 1 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Дробот Дмитро 3 93 1 Новогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Донецької області Донецька м. Новогродівка
Ейсмонт Денис 3 90 1 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Єрємєєва Діана 3 93 1 Вознесенська ЗОШ №5 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенск
Загороднюк Олена 3 96 1 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса
Захарова Тетяна 3 90 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Іманова Сабіна 3 96 1 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса
Камінський Данило 3 90 1 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса
Карпова Мілана 3 90 1 ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні
Коваленко Данило 3 90 1 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса
Ковальов Максим 3 90 1 Бахмутський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 – багатопрофільний ліцей» Бахмутської міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Ковач Дар’я 3 90 1 Марківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Маркове
Коротнєва Ксенія 3 90 1 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Корпусенко Микола 3 100 1 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса
Кравченко Катерина 3 90 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Кудальцова Фєліс 3 96 1 Генічеська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області Херсонська Генічеськ
Кучерява Єлизавета 3 96 1 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса
Ламтєв Сергій 3 90 1 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська с. Благодатне
Леонович Софія 3 96 1 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса
Лукієнко Єва 3 90 1 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська с. Благодатне
Лютенко Аліна 3 93 1 Вознесенська ЗОШ №5 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенск
Маковейчук Вікторія 3 93 1 Вознесенська ЗОШ №5 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенск
Мануілов Дмитро 3 90 1 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Мартюк Ангеліна 3 90 1 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська смт Мирне
Масовець Вероніка 3 90 1 Вознесенська ЗОШ №5 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенск
Мироненко Дарина 3 96 1 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса
Ніколаюк Альбіна 3 93 1 Вознесенська ЗОШ №5 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенск
Осадчий Олексій 3 93 1 Вознесенська ЗОШ №5 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенск
Пасічник Андрій 3 93 1 Вознесенська ЗОШ №5 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенск
Петрівка Карина 3 93 1 Вознесенська ЗОШ №5 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенск
Продан Максим 3 96 1 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса
Райда Ярослав 3 93 1 Відраднівський ЗЗСО Запорізької області Запорізька с-ще Відрадне
Святцева Анастасія 3 96 1 Генічеська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області Херсонська Генічеськ
Сеітов Сергій 3 96 1 Генічеська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області Херсонська Генічеськ
Скрипніченко Дар’я 3 96 1 Генічеська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області Херсонська Генічеськ
Тарасов Максим 3 100 1 Хлібнянська філія КЗ “Панютинський ліцей” Харківської області Харківська смт. Панютине м. Лозова
Тертичний Єгор 3 93 1 Новогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Донецької області Донецька м. Новогродівка
Ткаченко Дмитро 3 93 1 Вознесенська ЗОШ №5 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенск
Удуденко Євген 3 90 1 ОЗ «Бритівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Одеської області Одеська с. Бритівка
Улітін Гліб 3 93 1 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням іноземних мов та інформатики Херсонської міської ради Херсонська м. Херсон
Фурманов Максим 3 93 1 Генічеська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області Херсонська Генічеськ
Чернік Каміла 3 93 1 Нижньопокровська ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська с. Нижньопокровка
Чуприна Софія 3 100 1 Генічеська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області Херсонська Генічеськ
Чурзіна Олена 3 96 1 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса
Шевякова Даша 3 93 1 Нижньопокровська ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська с. Нижньопокровка
Шкуринська Дар'я 3 93 1 Новоселівський НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів — ДНЗ” Олександрійської районної ради Кіровоградської області Кіровоградська с. Новоселівка
Шульга Ксенія 3 96 1 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса
Якушко Олег 3 90 1 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням іноземних мов та інформатики Херсонської міської ради Херсонська м. Херсон
ІІ місце
Акулінушкін Євген 3 83 2 Новогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Донецької області Донецька м. Новогродівка
Бабаєва Олеся 3 83 2 Новогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Донецької області Донецька м. Новогродівка
Бабак Ярослав 3 74 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська Богданівка
Бачинська Поліна 3 77 2 Новоселівський НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів — ДНЗ” Олександрійської районної ради Кіровоградської області Кіровоградська с. Новоселівка
Безух Олександр 3 74 2 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Бєлік Марко 3 74 2 КЗ « Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Білан Софія 3 70 2 Жуківцівська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська с. Жуківці
Білик Данііл 3 70 2 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська с. Благодатне
Богданова Тіна 3 70 2 Новотошківський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ (ясла-садок)" №10 Попаснянської районної ради Луганської області Луганська с. Новотошківське
Бойнова Анастасія 3 78 2 ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні
Борисенко Вадим 3 70 2 Миротинська ЗОШ І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська с. Миротин
Бугайов Єгор 3 78 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Васік Софія 3 74 2 ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні
Ватаг Назар 3 80 2 Новогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Донецької області Донецька м. Новогродівка
Вдовиченко Крістіна 3 70 2 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська с. Благодатне
Волинец Анастасія 3 83 2 Нижньопокровська ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська с. Нижньопокровка
Гавриленко Давид 3 70 2 КЗО "Вербуватівський ЗЗСО І-ІІ ступенів" Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Вербуватівка
Ганущак  Дмитро 3 77 2 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Гесс Володимир 3 70 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Гетун Архип 3 70 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Гнилицький Ілля 3 70 2 Новотошківський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ (ясла-садок)" №10 Попаснянської районної ради Луганської області Луганська с. Новотошківське
Голуб Олександра 3 70 2 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Горобець Уляна 3 70 2 Черкаська ЗОШ І-ІІ ступенів Донецької області Донецька смт. Черкаське
Грибов Данило 3 87 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Григорєва Уляна 3 87 2 Новогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Донецької області Донецька м. Новогродівка
Грицюк Софія 3 70 2 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Даніщук Данило 3 74 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 міста Нова Каховка Херсонської області Херсонська м. Нова Каховка
Дзюбановський Любомир 3 75 2 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Диченкова Анна 3 70 2 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська с. Благодатне
Дікун Вероніка 3 71 2 КЗ « Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Довгапола Анастасія 3 77 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська Богданівка
Дуриба Діанна 3 74 2 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Жучкевич Аліса 3 83 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Загорський Максим 3 70 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Зайцева Аліна 3 87 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Зварич Кирил 3 74 2 Жуківцівська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська с. Жуківці
Зехов Матвій 3 70 2 Бахмутський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 – багатопрофільний ліцей» Бахмутської міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Зоренко Іван 3 70 2 КЗО "Вербуватівський ЗЗСО І-ІІ ступенів" Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Вербуватівка
Іващенко Олександр 3 77 2 Міньківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Соледарської міської ради Донецької області Донецька с. Міньківка
Калініченко Мирослава 3 70 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Каній Вадим 3 75 2 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Капленко Тетяна 3 77 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Кембель Даніель 3 70 2 Бердянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №16 з поглибленим вивченням іноземних мов Бердянської міської ради Запорізької області Запорізька м. Бердянськ
Кільніцька Анна 3 70 2 Оситнязька ЗОШ І-ІІ ступенів Кіровоградської області Кіровоградська с. Оситняжка
Клоченко Вікторія 3 74 2 Михайлівський НВК Чернівецької області Чернівецька с.Михайлівка
Команюк Евеліна 3 77 2 Михайлівський НВК Чернівецької області Чернівецька с.Михайлівка
Кондратенко Яна 3 77 2 Біленченківський ЗЗСО І – ІІ ступенів Гадяцької міської ради Полтавської області Полтавська с. Біленченківка
Копачова Дарина 3 83 2 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Корнілов Іван 3 74 2 Новогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Донецької області Донецька м. Новогродівка
Костаніц Віктор 3 70 2 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Костриця Андрій 3 83 2 НВК «Петрівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Луганської області Луганська с. Коржове
Краснікова Вероніка 3 70 2 Новотошківський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ (ясла-садок)" №10 Попаснянської районної ради Луганської області Луганська с. Новотошківське
Кузьменко Тетяна 3 87 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Кулик Владислав 3 80 2 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням іноземних мов та інформатики Херсонської міської ради Херсонська м. Херсон
Ладан Борис 3 74 2 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Лащівська Ірина 3 80 2 Новогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Донецької області Донецька м. Новогродівка
Лисяченко Вікторія 3 74 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Литвин Іван 3 87 2 Новогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Донецької області Донецька м. Новогродівка
Лобанова Анна 3 83 2 Магдалинівська ЗОШ I-III ступенів Дніпропетровської області Дніпропетровська Магдалинівка
Лук’янов Тимур 3 74 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Лютоєва Милана 3 87 2 Новогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Донецької області Донецька м. Новогродівка
Магдич Софія 3 70 2 Токарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області Херсонська с.  Токарівка
Манек Анастасія 3 83 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Махмудова Лурдес 3 87 2 Відраднівський ЗЗСО Запорізької області Запорізька с-ще Відрадне
Махота Нікіта 3 70 2 Новотошківський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ (ясла-садок)" №10 Попаснянської районної ради Луганської області Луганська с. Новотошківське
Межений Євген 3 83 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Мелещенко Михайло 3 83 2 Відраднівський ЗЗСО Запорізької області Запорізька с-ще Відрадне
Микитюк Ганна 3 70 2 Михайлівський НВК Чернівецької області Чернівецька с.Михайлівка
Мінаков Сергій 3 77 2 Новогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Донецької області Донецька м. Новогродівка
Млинкова Ангеліна 3 70 2 КЗ « Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Мосяженко Данило 3 80 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Неліпа Валерія 3 70 2 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська с. Благодатне
Остапко Олександр 3 74 2 Новогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Донецької області Донецька м. Новогродівка
Пархоменко Євген 3 70 2 Марківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Маркове
Полусмяк Кирило 3 70 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 міста Нова Каховка Херсонської області Херсонська м. Нова Каховка
Птущенко Михайло 3 74 2 Дружківська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька м. Дружківка
Рахта Ангеліна 3 74 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська Богданівка
Решетняк Микита 3 74 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Рижиков Роман 3 74 2 КЗО «Біляївський ліцей Первомайської районної державної адміністрації Харківської області» Харківська с. Біляївка
Рубан Єва 3 70 2 Токарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області Херсонська с.  Токарівка
Русанов Марк 3 80 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Сальнікова Анна 3 87 2 Біленченківський ЗЗСО І – ІІ ступенів Гадяцької міської ради Полтавської області Полтавська с. Біленченківка
Семещенко Артем 3 74 2 ОЗ «Бритівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Одеської області Одеська с. Бритівка
Сєдих Ірина 3 74 2 Новоселівська філія Очеретинського НВК : ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ОНЗ) Донецької області Донецька Новоселівка 3
Сєднєва Анна 3 70 2 Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька Селидове
Сизов Данило 3 70 2 Бахмутський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 – багатопрофільний ліцей» Бахмутської міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Ситнік Альбіна 3 85 2 Хлібнянська філія КЗ “Панютинський ліцей” Харківської області Харківська смт. Панютине м. Лозова
Сич Аміна 3 70 2 Миротинська ЗОШ І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська с. Миротин
Сметанко Нестор 3 77 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Смичок Дмитро 3 80 2 КЗО "Вербуватівський ЗЗСО І-ІІ ступенів" Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Вербуватівка
Солодовнікова Каріна 3 70 2 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Стрельцова Маргарита 3 70 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Татаринова Дарина 3 80 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Тимків Анастасія 3 74 2 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Федоров Тимур 3 70 2 Бердянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №16 з поглибленим вивченням іноземних мов Бердянської міської ради Запорізької області Запорізька м. Бердянськ
Федьків  Анна 3 74 2 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Фесенко Каріна 3 87 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Флоря Ніколєта 3 80 2 Новоселівський НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів — ДНЗ” Олександрійської районної ради Кіровоградської області Кіровоградська с. Новоселівка
Хвиль Владислава 3 70 2 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська с. Благодатне
Хоменко Вікторія 3 74 2 КЗО «Біляївський ліцей Первомайської районної державної адміністрації Харківської області» Харківська с. Біляївка
Хоменко Марія 3 87 2 Генічеська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області Херсонська Генічеськ
Чепурова Анна 3 74 2 Новоселівський НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів — ДНЗ” Олександрійської районної ради Кіровоградської області Кіровоградська с. Новоселівка
Чертков Тимур 3 87 2 Відраднівський ЗЗСО Запорізької області Запорізька с-ще Відрадне
Чіжук Поліна 3 74 2 Первомайський НВК Донецької області Донецька с. Первомайське
Шагайлямова Амелія 3 83 2 Бахмутський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 – багатопрофільний ліцей» Бахмутської міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Шарков Максим 3 77 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська Богданівка
Шидловська Марія 3 74 2 Первомайський НВК Донецької області Донецька с. Первомайське
Шостак Макар 3 83 2 Верхньоланнівська ЗОШ  І-ІІ ступенів Карлівського району Полтавської області Полтавська с. Верхня Ланна
Шубіна Поліна 3 70 2 Новоселівська філія Очеретинського НВК : ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ОНЗ) Донецької області Донецька Новоселівка 3
Ярош Любава 3 70 2 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021