Шкільний портал
Неділя, 08.12.2019, 17:19
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 2 класРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3142
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду 2018!"

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в залежності від кількості набраних балів.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область
І місце
Віхарєва Катерина 2 100 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Добропільської міської ради Донецької області  Донецька
Мороз Володимир 2 100 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Добропільської міської ради Донецької області  Донецька
Симонова Карина 2 100 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Добропільської міської ради Донецької області  Донецька
Хуторна Діана 2 100 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Добропільської міської ради Донецької області  Донецька
Шавко Єлизавета 2 100 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Добропільської міської ради Донецької області  Донецька
Гук Володимир 2 96 1 СЗШ № 67 м. Львова Львівська
Нагірняк Богдан 2 96 1 СЗШ № 67 м. Львова Львівська
Яцишин Артур 2 96 1 СЗШ № 67 м. Львова Львівська
Паршин Дмитро 2 94 1 Комишуватська ЗОШ I-III ступенів Першотравневої районної ради Донецька
Бандурка Олексій 2 93 1 Слов'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12  Донецька
Блажко Богдана 2 93 1 Майська філія І-ІІ ступенів КОЗО “Кислянська опорна школа І-ІІІ ступенів” Дніпропетровська
Вітліф Анна 2 93 1 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Воротниченко Лілія 2 93 1 ОЗ Васильківський НВК №1 ім. М. М. Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ»    Дніпропетровська
Гнатко Поліна 2 93 1 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька
Гнітійова Кристина 2 93 1 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Гривцева Катерина 2 93 1 Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК № 1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровська
Давлятова Лідія 2 93 1 Майська філія І-ІІ ступенів КОЗО “Кислянська опорна школа І-ІІІ ступенів” Дніпропетровська
Довбня Микола 2 93 1 Майська філія І-ІІ ступенів КОЗО “Кислянська опорна школа І-ІІІ ступенів” Дніпропетровська
Жуков Єгор 2 93 1 Орільська ЗОШ I-III ступенів Лозівської районної ради Харківської області Харківська
Завозненко Дмитро 2 93 1 Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Одеська 
Коровай Софія 2 93 1 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Мирошниченко Ангеліна 2 93 1 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька
Писарев Максим 2 93 1 Виноградівський ЗПЗСО ім .О.М.Соценка Херсонська
Плясун Дмитро 2 93 1 Майська філія І-ІІ ступенів КОЗО “Кислянська опорна школа І-ІІІ ступенів” Дніпропетровська
Поряз Вікторія 2 93 1 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Смолянська Анастасія 2 93 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Добропільської міської ради Донецької області  Донецька
Сорокотяга Христина 2 93 1 Майська філія І-ІІ ступенів КОЗО “Кислянська опорна школа І-ІІІ ступенів” Дніпропетровська
Теленик Вікторія 2 93 1 Виноградівський ЗПЗСО ім .О.М.Соценка Херсонська
Токарева Євгенія 2 93 1 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 58 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Химич Олег 2 93 1 СЗШ № 67 м. Львова Львівська
Холстінкіна Ксенія 2 93 1 Майська філія І-ІІ ступенів КОЗО “Кислянська опорна школа І-ІІІ ступенів” Дніпропетровська
Хряпо Анастасія 2 93 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Добропільської міської ради Донецької області  Донецька
Черкас Євгенія 2 93 1 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Щеглаков Денис 2 93 1 Майська філія І-ІІ ступенів КОЗО “Кислянська опорна школа І-ІІІ ступенів” Дніпропетровська
Бондарь Поліна 2 92 1 Яковлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Трохименко Софія 2 91 1 Переяславське НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ» Київська
Андреєва Вероніка 2 90 1 Новоолександрівський НВК Донецька
Валовий Ілля 2 90 1 ОЗ Васильківський НВК №1 ім. М. М. Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ»    Дніпропетровська
Гончаров Даніїл 2 90 1 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Деряга Максим 2 90 1 Орільська ЗОШ I-III ступенів Лозівської районної ради Харківської області Харківська
Дикало Діана 2 90 1 Новоселидівська ЗОШ І-ІІ ступенів Донецька
Єфімцева Марина 2 90 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Добропільської міської ради Донецької області  Донецька
Котляр Данило 2 90 1 Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК № 1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровська
Міндяк Даніїл 2 90 1 Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Слов’янської районної ради Донецької області Донецька
Пойда Станіслав 2 90 1 КЗ «СЗШ №12» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Пухтін Максим 2 90 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Добропільської міської ради Донецької області  Донецька
Рудий Назар 2 90 1 Музичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Самофалова Вікторія 2 90 1 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 58 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Сєміч Поліна 2 90 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Добропільської міської ради Донецької області  Донецька
Сопкалова Олена 2 90 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Добропільської міської ради Донецької області  Донецька
Фесун Марія 2 90 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Добропільської міської ради Донецької області  Донецька
Харсун Софія 2 90 1 ОЗ Васильківський НВК №1 ім. М. М. Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ»    Дніпропетровська
Цибульський Назар 2 90 1 Євгенівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Снігурівської районної ради Миколаївської області Миколаївська
Цимбал Іван 2 90 1 КЗ «Межиріцька ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2» Дніпропетровська
Чепразов Євген 2 90 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Добропільської міської ради Донецької області  Донецька
Янко Валерія 2 90 1 Привільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаської селищної ради Донецька
ІІ місце
Філько Василь 2 88 2 Майданецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаська
Брайко Сергій 2 86 2 Орільська ЗОШ I-III ступенів Лозівської районної ради Харківської області Харківська
Горб Ярослава 2 86 2 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 58 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Дяков Микита 2 86 2 Міньківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»  Донецька
Линник Андрій 2 86 2 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Музика Ілля 2 86 2 ОЗ Васильківський НВК №1 ім. М. М. Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ»    Дніпропетровська
Прончакова  Дар'я 2 86 2 Торський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецька
Рудий Ярослав 2 86 2 Торський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецька
Шульдішова Ганна 2 86 2 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Бистров Дмитро 2 83 2 Орільська ЗОШ I-III ступенів Лозівської районної ради Харківської області Харківська
Дубинський Данило 2 83 2 КЗЗСО I – III ступенів № 12 Дніпропетровська
Желудько Аліна 2 83 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька
Михальов Костянтин 2 83 2 Комишуватська ЗОШ I-III ступенів Першотравневої районної ради Донецька
Полянський Олександр 2 83 2 СЗШ № 67 м. Львова Львівська
Поміннова Анастасія 2 83 2 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Добропільської міської ради Донецької області  Донецька
Скидан Артур 2 83 2 СЗШ № 67 м. Львова Львівська
Горбатов Ігор 2 81 2 КЗ «Маріупольський НВК «Ліцей-школа № 14» Маріупольської міської ради Донецької області Донецька
Баранецький Дмитро 2 80 2 Виноградівський ЗПЗСО ім .О.М.Соценка Херсонська
Брайко Тимофій 2 80 2 Орільська ЗОШ I-III ступенів Лозівської районної ради Харківської області Харківська
Вискребець Маргарита 2 80 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецька
Дяговець Кірілл 2 80 2 Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Слов’янської районної ради Донецької області Донецька
Комков Ярослав 2 80 2 КЗЗСО I – III ступенів № 12 Дніпропетровська
Нікітова Анастасія 2 80 2 КЗ «СЗШ №12» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Онофраш Денис 2 80 2 Виноградівський ЗПЗСО ім .О.М.Соценка Херсонська
Павленко Микита 2 80 2 Добропільський НВК «СШ І – ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів – ДНЗ» Добропільської міської ради  Донецька
Ратієв Костянтин 2 80 2 Виноградівський ЗПЗСО ім .О.М.Соценка Херсонська
Скиба Єгор 2 80 2 Яковлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Сомок Марія 2 80 2 Музичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Демяненко Дмитро 2 76 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецька
Золотарьов Артем 2 76 2 Слов’янська  ЗОШ І-ІІІ ст.№8 Донецька
Кравченко Руслан 2 76 2 Краматорська ЗОШ І-ІІ ст.№ 11 Донецька
Марванюк Вероніка 2 76 2 КЗ «Маріупольський НВК «Ліцей-школа № 14» Маріупольської міської ради Донецької області Донецька
Муляр Костянтин 2 76 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Бахмутської міської ради Донецької області Донецька
Романчук Вероніка 2 76 2 Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Руденко Костянтин 2 76 2 Майданецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаська
Семенова Анастасія 2 76 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК № 1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровська
Таранець Валерій 2 76 2 КЗЗСО I – III ступенів № 12 Дніпропетровська
Шульга Каріна 2 76 2 Виноградівський ЗПЗСО ім .О.М.Соценка Херсонська
Кравчук Максим 2 75 2 Музичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Рибак Єгор 2 75 2 Слов’янська  ЗОШ І-ІІІ ст.№8 Донецька
Макаренко Володимир 2 74 2 Слов’янська  ЗОШ І-ІІІ ст.№8 Донецька
Вокалюк Марк 2 73 2 Краматорська ЗОШ І-ІІ ст.№ 11 Донецька
Дубовичинко Олексій 2 73 2 ОЗ Васильківський НВК №1 ім. М. М. Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ»    Дніпропетровська
Маматов Роман 2 73 2 Краматорська ЗОШ І-ІІ ст.№ 11 Донецька
Сіряк Ганна 2 73 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька
Тарасенко Богдан 2 73 2 Слов’янська  ЗОШ І-ІІІ ст.№8 Донецька
Чаповська Анастасія 2 73 2 Попаснянська ЗОШ I-III ступенів №24 Луганська
Льодова Анна 2 71 2 Переяславське НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ» Київська
Артем’єв Миколай 2 70 2 Новоселидівська ЗОШ І-ІІ ступенів Донецька
Бєлякова Аліса 2 70 2 Добропільський НВК «СШ І – ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів – ДНЗ» Добропільської міської ради  Донецька
Бодолан Ганна 2 70 2 Слов’янська  ЗОШ І-ІІІ ст.№8 Донецька
Васильєв Кирило 2 70 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Лисичанського Попаснянської районної ради Луганської області Луганська
Гуль Софія 2 70 2 Краматорська ЗОШ І-ІІ ст.№ 11 Донецька
Ємельяненко Микола 2 70 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №  9 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька
Єфросініна Кіра 2 70 2 Новоселидівська ЗОШ І-ІІ ступенів Донецька
Журавльова Дар’я 2 70 2 Слов’янська  ЗОШ І-ІІІ ст.№8 Донецька
Жушман Тимофій 2 70 2 КЗЗСО I – III ступенів № 12 Дніпропетровська
Загребельський Степан 2 70 2 Краматорська ЗОШ І-ІІ ст.№ 11 Донецька
Загрядський Єгор 2 70 2 Слов’янська  ЗОШ І-ІІІ ст.№8 Донецька
Ізман Вероніка 2 70 2 Слов’янська  ЗОШ І-ІІІ ст.№8 Донецька
Костирєв Єгор 2 70 2 КЗЗСО I – III ступенів № 12 Дніпропетровська
Куманяєв Тимофій 2 70 2 Новоолександрівський НВК Донецька
Курсабаєв Аскар 2 70 2 Слов’янська  ЗОШ І-ІІІ ст.№8 Донецька
Матюх Уляна 2 70 2 Добропільський НВК «СШ І – ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів – ДНЗ» Добропільської міської ради  Донецька
Мірошниченко Анатолій 2 70 2 КЗЗСО I – III ступенів № 12 Дніпропетровська
Новіков Олександр 2 70 2 Попаснянська ЗОШ I-III ступенів №24 Луганська
Опанасенко Олексій 2 70 2 КЗЗСО I – III ступенів № 12 Дніпропетровська
Свистуненко Кіра 2 70 2 Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Сердюченко Богдан 2 70 2 Павлівській ЗЗСО І – ІІІ ступенів Арцизької районної ради  Одеська
Ситнік Олександр 2 70 2 Слов’янська  ЗОШ І-ІІІ ст.№8 Донецька
Томченко Милана 2 70 2 Новоселидівська ЗОШ І-ІІ ступенів Донецька
Трет’як Дар’я 2 70 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька
ІІІ місце
Колєва Оля 2 66 3 КЗЗСО I – III ступенів № 12 Дніпропетровська
Лебедєва Єва 2 66 3 КЗЗСО I – III ступенів № 12 Дніпропетровська
Маслов Данило 2 66 3 Павлівській ЗЗСО І – ІІІ ступенів Арцизької районної ради  Одеська
Степанова Ірина 2 66 3 Орільська ЗОШ I-III ступенів Лозівської районної ради Харківської області Харківська
Чернобаєв Даніїл 2 66 3 Краматорська ЗОШ І-ІІ ст.№ 11 Донецька
Кривчикова Анна 2 63 3 КЗЗСО I – III ступенів № 12 Дніпропетровська
Чебаненко Владислав 2 63 3 Виноградівський ЗПЗСО ім .О.М.Соценка Херсонська
Борщ Марина 2 60 3 Яковлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Глов’як Єва 2 60 3 Добропільський НВК «СШ І – ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів – ДНЗ» Добропільської міської ради  Донецька
Нікішенко Софія 2 60 3 Виноградівський ЗПЗСО ім .О.М.Соценка Херсонська
Шатунов Ростислав 2 60 3 КЗ «Маріупольський НВК «Ліцей-школа № 14» Маріупольської міської ради Донецької області Донецька
Альохін Максим 2 56 3 КЗ «Маріупольський НВК «Ліцей-школа № 14» Маріупольської міської ради Донецької області Донецька
Астафьєва Вероніка 2 56 3 Новоселидівська ЗОШ І-ІІ ступенів Донецька
Григуца Ангеліна 2 56 3 Павлівській ЗЗСО І – ІІІ ступенів Арцизької районної ради  Одеська
Журавська Яніна 2 56 3 Переяславське НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ» Київська
Захаренко Вероніка 2 56 3 Музичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Коряков Максим 2 56 3 ОЗ Васильківський НВК №1 ім. М. М. Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ»    Дніпропетровська
Федін Максим 2 56 3 Музичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Захаренко Дарина 2 53 3 Музичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Ільїн Антон 2 53 3 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька
Максименко Євгеній 2 53 3 Добропільський НВК «СШ І – ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів – ДНЗ» Добропільської міської ради  Донецька
Мисько Інна 2 53 3 Новоселидівська ЗОШ І-ІІ ступенів Донецька
Попівська Анна 2 53 3 Музичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Руда Марія 2 53 3 Музичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Трембач Назар 2 53 3 Добропільський НВК «СШ І – ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів – ДНЗ» Добропільської міської ради  Донецька
Павлюченко Поліна 2 52 3 Добропільський НВК «СШ І – ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів – ДНЗ» Добропільської міської ради  Донецька
Чумаченко Данило 2 52 3 Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Голубичев Олександр 2 51 3 КЗ «Маріупольський НВК «Ліцей-школа № 14» Маріупольської міської ради Донецької області Донецька
Коваль Георгій 2 51 3 Слов'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12  Донецька
Білозерцев Данило 2 50 3 Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК № 1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровська
Волинець Надія 2 50 3 Музичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Горбунова Ірина 2 50 3 Переяславське НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ» Київська
Григорьян Давид 2 50 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Лисичанського Попаснянської районної ради Луганської області Луганська
Домашенко Вікторія 2 50 3 Музичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Дудушко Єгор 2 50 3 Добропільський НВК «СШ І – ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів – ДНЗ» Добропільської міської ради  Донецька
Калашнікова Дар'я 2 50 3 Слов'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12  Донецька
Константинов Даніл 2 50 3 Попаснянська ЗОШ I-III ступенів №24 Луганська
Кузьменко Олег 2 50 3 Добропільський НВК «СШ І – ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів – ДНЗ» Добропільської міської ради  Донецька
Харін Максим 2 50 3 Попаснянська ЗОШ I-III ступенів №24 Луганська
Ярошок Артем 2 50 3 Переяславське НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ» Київська
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2019