Шкільний портал
Понеділок, 20.09.2021, 18:54
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 6 клас. Результати конкурсу "Європа - це я!" 2021 рік. Шкільний порталРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

6 клас

Результати конкурсу "Європа - це я!" 2021 року

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище, ім'я  учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
І місце
Бєлік Данііл 6 91 1 Лебединський ЗЗСО №7 Сумської області Сумська Лебедин
Бова Мирослав 6 100 1 Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Божич Олег 6 95 1 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІ ступенів №18» Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Болейко Софія 6 91 1 Харківська спеціалізована школа №156 Харківська м. Харків
Бондар Ольга 6 91 1 КЗ «Гімназія №8» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Борисов Артем 6 97 1 Новоукраїнський НВК №8 «Ліцей-заклад дошкільної освіти» Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Новоукраїнка
Брунець Давид 6 97 1 Солонська гімназія Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області Львівська с. Солонське
Васильєва Єлизавета 6 91 1 Карлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Карлівської районної ради Полтавської області Полтавська Карлівка
Васіліщенко Марія 6 91 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 села Старомлинівка Донецької області Донецька Старомлинівка
Вельбой Анастасія 6 95 1 Лебединський ЗЗСО №7 Сумської області Сумська Лебедин
Вихор Надія 6 90 1 Комунальна організація (установа, заклад) "Шосткинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Шосткинської міської ради Сумської області" Сумська  м. Шостка
Галапач Оленка 6 91 1 Поршнянська філія І-ІІ ступенів ЗДО ОЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Героя України М.Паньківа Солонківської сільської ради Львівської області Львівська Поршна
Гамаюн Сергій 6 92 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Бахмутської міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Гомжин Тимур 6 91 1 Криворізька ЗОШ I –III ступенів №110 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Кривий Ріг
Гордієнко Давид 6 92 1 КЗ "Нікольська ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 імені Якименка А.Д. Нікольської селищної ради Донецької області" опорна школа Донецька смт Нікольське
Гордієнко Денис 6 95 1 Новоукраїнський НВК №8 «Ліцей-заклад дошкільної освіти» Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Новоукраїнка
Гостєв Максим 6 91 1 КЗ "СЗШ №21" м. Кам'янське Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Гринчук Артем 6 100 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області Донецька с-ще Керменчик
Грицай Максим 6 100 1 Лісовогринівецький ліцей Лісовогринівецької сільської ради Хмельницького району Хмельницької області Хмельницька с. Лісові Гринівці
Грицина Назарій 6 100 1 Лісовогринівецький ліцей Лісовогринівецької сільської ради Хмельницького району Хмельницької області Хмельницька с. Лісові Гринівці
Донцова Дар'я 6 100 1 Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Жадько Вікторія 6 95 1 Ніжинська гімназія №5 Ніжинської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Ніжин
Житник Сергій 6 90 1 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Жук Роман 6 97 1 Лісовогринівецький ліцей Лісовогринівецької сільської ради Хмельницького району Хмельницької області Хмельницька с. Лісові Гринівці
Завозненко Дмитро 6 100 1 Овідіопольський ЗЗСО Овідіопольської селищної ради Одеського району Одеська Овідіополь
Загурська Крістіна 6 91 1 Смілянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №12 Черкаської області Черкаська м. Сміла
Зіник Олександр 6 97 1 Войнилівський ліцей Войнилівської ОТГ Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Зятина Наталка 6 91 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 села Старомлинівка Донецької області Донецька Старомлинівка
Кальмуков Максим 6 90 1 КЗ «Кущівська гімназія Міської ради міста Кропивницького» Кіровоградська м. Кропивницький
Карасик Діана 6 100 1 Лісовогринівецький ліцей Лісовогринівецької сільської ради Хмельницького району Хмельницької області Хмельницька с. Лісові Гринівці
Карасик Максим 6 100 1 Лісовогринівецький ліцей Лісовогринівецької сільської ради Хмельницького району Хмельницької області Хмельницька с. Лісові Гринівці
Карпов Єгор 6 91 1 КЗ "СЗШ №21" м. Кам'янське Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Кирилюк Евеліна 6 100 1 Лісовогринівецький ліцей Лісовогринівецької сільської ради Хмельницького району Хмельницької області Хмельницька с. Лісові Гринівці
Ківачук Денис 6 92 1 Лебединський ЗЗСО №7 Сумської області Сумська Лебедин
Коваль Аліна 6 91 1 ЗОШ І-ІІ ступенів с. Люлинці Вінницької області Вінницька с. Люлинці
Криволап Анастасія 6 90 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Луги Богданської сільської ради Рахівського району Закарпатської області Закарпатська с. Луги
Кулинич Соломія 6 100 1 Ролівська гімназія Меденицької селищної ради Львівської області Львівська с. Ролів
Курашина Анна 6 95 1 Криворізька ЗОШ I –III ступенів №110 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Кривий Ріг
Легін Єва 6 90 1 КЗ «Гімназія №8» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Литвиненко Дарина 6 90 1 Вугледарський НВК "МРІЯ" Донецької області Донецька м. Вугледар
Лупиніс Артем 6 95 1 Поршнянська філія І-ІІ ступенів ЗДО ОЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Героя України М.Паньківа Солонківської сільської ради Львівської області Львівська Поршна
Максимюк Артем 6 97 1 ОЗО «Вишнівський ЗЗСО» І-ІІІ ступенів Дніпропетровської області Дніпропетровська Вишневе 
Малик Аріна 6 90 1 Новоукраїнський ЗЗСО Вугледарської міської ради Донецької області Донецька Новоукраїнка
Масленнікова Сніжана 6 90 1 КЗ «Прядівська ЗОШ I-III ступенів» Царичанської ОТГ Дніпропетровської області Дніпропетровська Прядівка
Матвійчук Іван 6 100 1 Лісовогринівецький ліцей Лісовогринівецької сільської ради Хмельницького району Хмельницької області Хмельницька с. Лісові Гринівці
Мороз Володимир 6 95 1 Харківська спеціалізована школа №156 Харківська м. Харків
Негари Софія 6 92 1 КЗ «Гімназія №8» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Нестор Максим 6 97 1 Солонська гімназія Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області Львівська с. Солонське
Павлищ Вадим 6 91 1 Криворізька ЗОШ I –III ступенів №110 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Кривий Ріг
Павловська Влада 6 91 1 КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Запорізької облради Запорізька м. Мелітополь
Папайло Вероніка 6 91 1 Поршнянська філія І-ІІ ступенів ЗДО ОЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Героя України М.Паньківа Солонківської сільської ради Львівської області Львівська Поршна
Паранчук Карина 6 92 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області Донецька с-ще Керменчик
Періжняк Ярослав 6 90 1 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Перкевич Олександр 6 91 1 КЗ “ Добровільський НВК “ЗНЗ-ДНЗ” Дубовиківської  сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Добровілля
Петрович Анастасія 6 95 1 Поршнянська філія І-ІІ ступенів ЗДО ОЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Героя України М.Паньківа Солонківської сільської ради Львівської області Львівська Поршна
Підлубна Катерина 6 91 1 Смілянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №12 Черкаської області Черкаська м. Сміла
Подобєд Матвій 6 91 1 Криворізька ЗОШ I –III ступенів №110 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Кривий Ріг
Поліщук Володимир 6 92 1 Гранітненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваського району Донецької області Донецька  с. Гранітне
Потапенков Ігор 6 95 1 Харківська спеціалізована школа №156 Харківська м. Харків
Ращук Павло 6 95 1 Солонська гімназія Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області Львівська с. Солонське
Решетиленко Владислав 6 100 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області Донецька с-ще Керменчик
Савостіна Ганна 6 95 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Бахмутської міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Саітова Вероніка 6 91 1 КЗ Желаннівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ Очеретинської селищної ради Покровського району Донецької області Донецька смт. Желанне
Салі Карина 6 90 1 ЗЗСО “Прилиманський ліцей” Авангардівської селищної ради Одеської області Одеська  с. Прилиманське
Саприкіна Анна 6 92 1 КЗ "СЗШ №21" м. Кам'янське Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Сидоренко Микита 6 90 1 Миколо-Комишуватський ліцей Красноградської міської ради Харківської області Харківська  c. Миколо-Комишувата
Скікун Костянтин 6 100 1 Войнилівський ліцей Войнилівської ОТГ Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Сокальська Анастасія 6 95 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Бахмутської міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Соловей Максим 6 91 1 Ічнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4 Ічнянської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Ічня
Сотніченко Євгенія 6 100 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області Донецька с-ще Керменчик
Сташишин Вікторія 6 91 1 Поршнянська філія І-ІІ ступенів ЗДО ОЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Героя України М.Паньківа Солонківської сільської ради Львівської області Львівська Поршна
Сусіда Єлизавета 6 91 1 Поршнянська філія І-ІІ ступенів ЗДО ОЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Героя України М.Паньківа Солонківської сільської ради Львівської області Львівська Поршна
Тимощук Євгеній 6 95 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області Донецька с-ще Керменчик
Тіткова Анфіса 6 95 1 Харківська спеціалізована школа №156 Харківська м. Харків
Федоришина Вероніка 6 100 1 Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Філоненко Тетяна 6 95 1 Лебединський ЗЗСО №7 Сумської області Сумська Лебедин
Фуртак Камілла 6 91 1 Смілянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №12 Черкаської області Черкаська м. Сміла
Чекус Тарас 6 90 1 ЗЗСО Горішненський ліцей Берестечківської міської ради волинської області Волинська  с. Горішнє
Черевичник Ілля 6 100 1 Лісовогринівецький ліцей Лісовогринівецької сільської ради Хмельницького району Хмельницької області Хмельницька с. Лісові Гринівці
Шаповал Кароліна 6 92 1 Смілянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №12 Черкаської області Черкаська м. Сміла
Шевчук Даніїл 6 92 1 Криворізька ЗОШ I –III ступенів №110 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Кривий Ріг
Ярощук Ангеліна 6 100 1 Лісовогринівецький ліцей Лісовогринівецької сільської ради Хмельницького району Хмельницької області Хмельницька с. Лісові Гринівці
ІІ місце
Албур Марк 6 73 2 Вознесенська ЗОШ №5 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенск
Аніканова Анастасія 6 87 2 КЗ «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13» Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Нікополь
Базюк Валерія 6 73 2 Воронівська філія Новоукраїнського НВК №8 «Ліцей – ЗДО» Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська с. Воронівка
Байк Софія 6 80 2 Киселівський ліцей Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області Херсонська с. Киселівка
Бандурін Павло 6 78 2 Криворізька гімназія №58 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Бедім Юліана 6 73 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 села Старомлинівка Донецької області Донецька Старомлинівка
Бідник Анастасія 6 87 2 Карлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Карлівської районної ради Полтавської області Полтавська Карлівка
Бойко Дмитро 6 82 2 Комунальна організація (установа, заклад) "Шосткинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Шосткинської міської ради Сумської області" Сумська  м. Шостка
Бондарев Антон 6 75 2 Комунальна організація (установа, заклад) "Шосткинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Шосткинської міської ради Сумської області" Сумська  м. Шостка
Боричко Ілля 6 85 2 ЗОШ І-ІІ ступенів с. Люлинці Вінницької області Вінницька с. Люлинці
Брижник Дарина 6 87 2 Карлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Карлівської районної ради Полтавської області Полтавська Карлівка
Буряковська Василина 6 80 2 Криворізька гімназія №58 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Бусько Дар’я 6 73 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Бутенко Станіслав 6 87 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області Донецька с-ще Керменчик
Васильківський Тимофій 6 87 2 Криворізька ЗОШ I –III ступенів №110 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Кривий Ріг
Вишинська Домініка 6 82 2 КЗ «Гімназія №8» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Воробйов Олександр 6 80 2 КЗ "СЗШ №21" м. Кам'янське Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Воробйовська Домініка 6 73 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Ворошилов Артем 6 71 2 КЗ "Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «СВІТОЧ» ДМР ВР ЗО Запорізька м. Дніпрорудне
Гаєвська Анастасія 6 71 2 КЗ «Кущівська гімназія Міської ради міста Кропивницького» Кіровоградська м. Кропивницький
Геловізніна Дарія 6 78 2 ЗЗСО “Прилиманський ліцей” Авангардівської селищної ради Одеської області Одеська  с. Прилиманське
Городній Дмитро 6 75 2 КЗ «Городнянський ліцей» Чернігівської обласної ради Чернігівська м. Городня
Граматик Анастасія 6 78 2 Овідіопольський ЗЗСО Овідіопольської селищної ради Одеського району Одеська Овідіополь
Гречух Микола 6 78 2 Войнилівський ліцей Войнилівської ОТГ Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Гунчак Максим 6 70 2 Новоукраїнський ЗЗСО Вугледарської міської ради Донецької області Донецька Новоукраїнка
Дмитришина Тетяна 6 78 2 КЗ «Іванівський заклад повної загальної середньої та дошкільної освіти» Херсонської області Херсонська с. Іванівка
Добровольський Ілля 6 75 2 Комунальна організація (установа, заклад) "Шосткинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Шосткинської міської ради Сумської області" Сумська  м. Шостка
Доманський Ілля 6 82 2 ЗЗСО Горішненський ліцей Берестечківської міської ради волинської області Волинська  с. Горішнє
Єфремова Марія 6 70 2 КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» Харківська  м. Харків
Завойко Єва 6 78 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Звягольська Анастасія 6 80 2 Лебединський ЗЗСО №7 Сумської області Сумська Лебедин
Зелик Ольга 6 75 2 Войнилівський ліцей Войнилівської ОТГ Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Іванова Валентина 6 71 2 Станіславський ЗПЗСО ім. К.Й. Голобородька Херсонської області  Херсонська  с. Станіслав 
Калаурний Дмитро 6 78 2 ЗОШ I – III ступенів №9 Мирноградської  міської ради Донецької області  Донецька м. Мирноград
Калашник Анна 6 80 2 ЗОШ I – III ступенів №9 Мирноградської  міської ради Донецької області  Донецька м. Мирноград
Караіванова Аріна 6 75 2 КЗ "Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «СВІТОЧ» ДМР ВР ЗО Запорізька м. Дніпрорудне
Каратанас Софія 6 78 2 КЗ "Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «СВІТОЧ» ДМР ВР ЗО Запорізька м. Дніпрорудне
Качекан Анастасія 6 82 2 КЗ "Нікольська ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 імені Якименка А.Д. Нікольської селищної ради Донецької області" опорна школа Донецька смт Нікольське
Клименко Станіслав 6 75 2 Гімназія ім. В.П.Фількова Лугинської селищної ради Лугинського району Житомирської області Житомирська смт. Лугини
Клуб Маргарита 6 73 2 ЗЗСО “Прилиманський ліцей” Авангардівської селищної ради Одеської області Одеська  с. Прилиманське
Кобець Софія 6 82 2 ЗОШ I – III ступенів №9 Мирноградської  міської ради Донецької області  Донецька м. Мирноград
Коваленко Катерина 6 80 2 Лебединський ЗЗСО №7 Сумської області Сумська Лебедин
Ковбаса Лія 6 75 2 КЗ «Прядівська ЗОШ I-III ступенів» Царичанської ОТГ Дніпропетровської області Дніпропетровська Прядівка
Корюк Данило 6 82 2 Гранітненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваського району Донецької області Донецька  с. Гранітне
Костюнін Ілля 6 82 2 КЗ «Кущівська гімназія Міської ради міста Кропивницького» Кіровоградська м. Кропивницький
Кочергіна Анастасія 6 82 2 Карлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Карлівської районної ради Полтавської області Полтавська Карлівка
Кошелєва Дар'я 6 75 2 Вугледарський НВК "МРІЯ" Донецької області Донецька м. Вугледар
Кріпак Ліана 6 71 2 КЗ «Прядівська ЗОШ I-III ступенів» Царичанської ОТГ Дніпропетровської області Дніпропетровська Прядівка
Крутенко Ангеліна 6 75 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Кузьміч Поліна 6 70 2 Новоукраїнський ЗЗСО Вугледарської міської ради Донецької області Донецька Новоукраїнка
Кумуржи Таісія 6 78 2 КЗ "Нікольська ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 імені Якименка А.Д. Нікольської селищної ради Донецької області" опорна школа Донецька смт Нікольське
Кучеренко Віра 6 71 2 Карлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Карлівської районної ради Полтавської області Полтавська Карлівка
Кушнір Аліна 6 82 2 КЗ «Гімназія №8» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Лазовська Олександра 6 85 2 Смілянський НВК «ДНЗ – ЗОШ І-ІІІ ступенів №15» Смілянської міської ради Черкаської області Черкаська м. Сміла
Лакатош Вероніка 6 87 2 Поршнянська філія І-ІІ ступенів ЗДО ОЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Героя України М.Паньківа Солонківської сільської ради Львівської області Львівська Поршна
Лактіонова Аліна 6 85 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 села Старомлинівка Донецької області Донецька Старомлинівка
Лактіонова Карина 6 87 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 села Старомлинівка Донецької області Донецька Старомлинівка
Лифар Андрій 6 80 2 Землянський НВК «ЗОШ I-II ступенів-ДНЗ» Сумської області Сумська с. Землянка
Лифар Олексій 6 75 2 Землянський НВК «ЗОШ I-II ступенів-ДНЗ» Сумської області Сумська с. Землянка
Лісова Ксенія 6 87 2 Лебединський ЗЗСО №7 Сумської області Сумська Лебедин
Локтіонова Ксенія 6 73 2 КЗ "Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «СВІТОЧ» ДМР ВР ЗО Запорізька м. Дніпрорудне
Макаренко Валерія 6 87 2 Смілянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №12 Черкаської області Черкаська м. Сміла
Малярчук Микола 6 73 2 КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Запорізької облради Запорізька м. Мелітополь
Мануляк Святослав 6 82 2 Войнилівський ліцей Войнилівської ОТГ Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Мастеров Данііл 6 75 2 КЗ "Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «СВІТОЧ» ДМР ВР ЗО Запорізька м. Дніпрорудне
Масюкова Єва 6 80 2 КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Запорізької облради Запорізька м. Мелітополь
Маханько Олександра 6 87 2 Киселівський ліцей Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області Херсонська с. Киселівка
Маяковська Анастасія 6 82 2 ЗОШ І-ІІ ступенів №15 Покровської міської ради Донецької області Донецька  м. Покровськ
Микиташ Даша 6 85 2 Буртинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Понінківської ОТГ Хмельницької області Хмельницька  с. Буртин
Монахов Іван 6 75 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Москаленко Діана 6 75 2 Киселівський ліцей Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області Херсонська с. Киселівка
Мушинська Роксолана 6 73 2 Летнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Львівської області Львівська Летня
Набойченко Надія  6 70 2 КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» Харківська  м. Харків
Островський Добромил 6 87 2 Буртинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Понінківської ОТГ Хмельницької області Хмельницька  с. Буртин
Пакало Богдана 6 80 2 КЗ «Ображіївський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.М.Кожедуба – ДНЗ Шосткинської міської ради Сумської області» Сумська  Шосткинська ОТГ 
Панюта Регіна 6 82 2 Смілянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №12 Черкаської області Черкаська м. Сміла
Петрів Олександр 6 70 2 Войнилівський ліцей Войнилівської ОТГ Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Петрук Дмитро 6 71 2 Станіславський ЗПЗСО ім. К.Й. Голобородька Херсонської області  Херсонська  с. Станіслав 
Петрунін Ярослав 6 82 2 Соледарська ЗОШ І – ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови Соледарської міської ради Донецької області  Донецька Соледар
Пільганчук Олександр 6 78 2 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська Мирне
Плакута Андрій 6 71 2 Землянський НВК «ЗОШ I-II ступенів-ДНЗ» Сумської області Сумська с. Землянка
Потайчук Світлана 6 85 2 КЗ "СЗШ №21" м. Кам'янське Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Потоцька Карина 6 78 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Пошивайло Валентина 6 73 2 КЗ «Іванівський заклад повної загальної середньої та дошкільної освіти» Херсонської області Херсонська с. Іванівка
Пупенко Дмитро 6 75 2 Станіславський ЗПЗСО ім. К.Й. Голобородька Херсонської області  Херсонська  с. Станіслав 
Пхайко Альона 6 80 2 ЗОШ I – III ступенів №9 Мирноградської  міської ради Донецької області  Донецька м. Мирноград
Радченко Дмитро 6 85 2 Комунальна організація (установа, заклад) "Шосткинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Шосткинської міської ради Сумської області" Сумська  м. Шостка
Ревенок Марія 6 78 2 Комунальна організація (установа, заклад) "Шосткинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Шосткинської міської ради Сумської області" Сумська  м. Шостка
Руденко Єгор 6 70 2 КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» Харківська  м. Харків

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021