Учасник |
Бали |
Місце |
ЗНЗ |
Область |
Населений пункт
|
Абсолютний результат
|
Гнатенко Юлія |
97 |
Абсолютний |
Трохимівський НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ» |
Херсонська |
с. Трохимівка |
Горицька Анастасія |
97 |
Абсолютний |
Трохимівський НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ» |
Херсонська |
с. Трохимівка |
Єлісєєва Аліна |
97 |
Абсолютний |
Ганнівський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – ДНЗ» |
Кіровоградська |
с. Ганнівка |
Катамадзе Ніко |
95 |
Абсолютний |
Харківська гімназія №1 |
Харківська |
м. Харків |
Кирилов Денис |
100 |
Абсолютний |
Харківська гімназія №1 |
Харківська |
м. Харків |
Костенко Ксенія |
100 |
Абсолютний |
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 166 "Вертикаль" |
Харківська |
м. Харків |
Майструк Іван |
95 |
Абсолютний |
ЗОШ І-ІІ ступенів с. Винятинці |
Тернопільська |
с. Винятинці |
Мірошніченко Артем |
95 |
Абсолютний |
Ворожбянський НВК: загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів - ДНЗ № 4 |
Сумська |
м. Ворожба |
Нестерова Ярослава |
95 |
Абсолютний |
Харківська гімназія №1 |
Харківська |
м. Харків |
Петченко Михайло |
95 |
Абсолютний |
Харківська гімназія №1 |
Харківська |
м. Харків |
Познянський Петро |
97 |
Абсолютний |
Харківська гімназія №1 |
Харківська |
м. Харків |
Сарапанюк Юлія |
95 |
Абсолютний |
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №76 |
Дніпропетровська |
Селище Мирівське |
Сахненко Катерина |
95 |
Абсолютний |
Ворожбянський НВК: загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів - ДНЗ № 4 |
Сумська |
м. Ворожба |
Солохина Дениса |
97 |
Абсолютний |
Харківська гімназія №1 |
Харківська |
м. Харків |
Тихолаз Олена |
95 |
Абсолютний |
ЗОШ І-ІІ ступенів с. Винятинці |
Тернопільська |
с. Винятинці |
Чернікова Дар’я |
95 |
Абсолютний |
Харківська гімназія №1 |
Харківська |
м. Харків |
Яковенко Софія |
97 |
Абсолютний |
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №76 |
Дніпропетровська |
Селище Мирівське |
І місце
|
Бурейко Анастасія |
91 |
1 |
Ганнівський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – ДНЗ» |
Кіровоградська |
с. Ганнівка |
Гондя Дарина |
93 |
1 |
Медведівська ЗОШ І – ІІІ ст. імені М.Залізняка |
Черкаська |
с. Медведівка |
Білик Валерія |
91 |
1 |
Великобілозерський НВК №1 |
Запорізька |
с. Велика Білозерка |
Білов Олександр |
90 |
1 |
Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 |
Житомирська |
м. Коростень |
Богданчиков Жан |
90 |
1 |
Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Миколаївська |
с. Олександрівка |
Вишківський Володимир |
90 |
1 |
Конотопська спеціалізована школа ІІ-ІІІ ступенів №2 |
Сумська |
м. Конотоп |
Гасюк Максим |
91 |
1 |
Харківська гімназія №1 |
Харківська |
м. Харків |
Головачов Ростислав |
93 |
1 |
Конотопська спеціалізована школа ІІ-ІІІ ступенів №2 |
Сумська |
м. Конотоп |
Гулько Ростислав |
91 |
1 |
Великобілозерський НВК №1 |
Запорізька |
с. Велика Білозерка |
Ільчак Дмитро |
93 |
1 |
Старобейзимська загальноосвытня школа І-ІІ ступенів |
Хмельницька |
с.Лавринівці |
Кисла Вікторія |
91 |
1 |
Великобілозерський НВК №1 |
Запорізька |
с. Велика Білозерка |
Клименко Сергій |
91 |
1 |
Кам’януватська ЗОШ І-ІІ ступенів |
Миколаївська |
с. Кам’януватка |
Ковальчук Софія |
90 |
1 |
Новокостянтинівська ЗОШ І-ІІ ступенів |
Запорізька |
с. Новокостянтинівка |
Колесник Марія |
90 |
1 |
Лубенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 |
Полтавська |
м. Лубни |
Кравченко Наталія |
93 |
1 |
Кам’яно-Костуватська ЗОШ І-ІІ ступенів |
Миколаївська |
с. Кам’яно-Костувате |
Леськів Егор |
90 |
1 |
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
Литвиненко Дмитро |
91 |
1 |
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
Нетичук Михайло |
93 |
1 |
Водицька ЗОШ І-ІІІ ст. №1 |
Закарпатська |
с. Водиця |
Пахомов Семен |
93 |
1 |
Харківська гімназія №1 |
Харківська |
м. Харків |
Пономарьова Альона |
90 |
1 |
Світлодарський НВК «ДНЗ – загальноосвітня школа І ступеня - гімназія» |
Донецька |
м. Світлодарськ |
Поп Ільян |
93 |
1 |
Водицька ЗОШ І-ІІІ ст. №1 |
Закарпатська |
с. Водиця |
Семеняка Сергій |
93 |
1 |
Шевченківський НВК „ДНЗ – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” |
Черкаська |
с. Шевченкове |
Ткаченко Павло |
91 |
1 |
Балаклійська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 імені О.А. Тризни |
Харківська |
м. Балаклія |
Третяков Костянтин |
91 |
1 |
Верхняцький НВК "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №1 - ліцей" |
Черкаська |
смт Верхнячка |
Яловіцька Аліна |
93 |
1 |
ЗОШ І-ІІ ступенів с. Винятинці |
Тернопільська |
с. Винятинці |
ІІ місце
|
Андреєв Олег |
75 |
2 |
Гірсівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів |
Запорізька |
с. Гірсівка |
Артамонова Катерина |
84 |
2 |
Запорізька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №58 |
Запорізька |
м. Запоріжжя |
Бабаченко Дар’я |
77 |
2 |
Оситнязька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів |
Кіровоградська |
с. Оситняжка |
Базна Анастасія |
86 |
2 |
Великобілозерський НВК №1 |
Запорізька |
с. Велика Білозерка |
Базна Марина |
73 |
2 |
Великобілозерський НВК №1 |
Запорізька |
с. Велика Білозерка |
Беля Дар’я |
88 |
2 |
Верхняцький НВК "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №1 - ліцей" |
Черкаська |
смт Верхнячка |
Бінчева Настя |
82 |
2 |
Гірсівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів |
Запорізька |
с. Гірсівка |
Бондарчук Аліна |
77 |
2 |
Верхняцький НВК "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №1 - ліцей" |
Черкаська |
смт Верхнячка |
Буланий Віталій |
75 |
2 |
Запорізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №100 |
Запорізька |
м. Запоріжжя |
Бурда Мирослава |
82 |
2 |
Довговільський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів– ДНЗ» |
Рівненська |
с. Довговоля |
Бурдим Андрій |
84 |
2 |
Лубенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 |
Полтавська |
м. Лубни |
Годлевський Валентин |
71 |
2 |
Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 |
Житомирська |
м. Коростень |
Голуб Віталій |
88 |
2 |
Оситнязька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів |
Кіровоградська |
с. Оситняжка |
Голуб Дар’я |
84 |
2 |
Оситнязька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів |
Кіровоградська |
с. Оситняжка |
Горбатова Катерина |
82 |
2 |
Одеська ЗОШ №92 |
Одеська |
м. Одеса |
Горохов Іван |
77 |
2 |
Старобейзимська загальноосвытня школа І-ІІ ступенів |
Хмельницька |
с.Лавринівці |
Горпинич Валерія |
82 |
2 |
Запорізька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №58 |
Запорізька |
м. Запоріжжя |
Гриценко Оксана |
84 |
2 |
Оситнязька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів |
Кіровоградська |
с. Оситняжка |
Гурьєва Анастасія |
82 |
2 |
«Мереф’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7” |
Харківська |
с. Селекційне |
Джура Юлія |
80 |
2 |
Лубенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 |
Полтавська |
м. Лубни |
Дзюба Юлія |
73 |
2 |
Баштечківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів |
Черкаська |
с. Баштечки |
Дорошенко Катерина |
86 |
2 |
Конотопська спеціалізована школа ІІ-ІІІ ступенів №2 |
Сумська |
м. Конотоп |
Дрипан Максим |
77 |
2 |
Лубенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 |
Полтавська |
м. Лубни |
Дубова Карина |
86 |
2 |
Назарівська загальноосвітня філія КЗ «Карлівське навчально – виховне об'днання» |
Кіровоградська |
с. Назарівка |
Засіменко Карина |
86 |
2 |
Назарівська загальноосвітня філія КЗ «Карлівське навчально – виховне об'днання» |
Кіровоградська |
с. Назарівка |
Зленко Вадим |
75 |
2 |
Глодоська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів |
Кіровоградська |
с. Глодоси |
Іващенко Дар’я |
73 |
2 |
Лубенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 |
Полтавська |
м. Лубни |
Калиушко Ілля |
86 |
2 |
Катеринопільська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №2 |
Черкаська |
смт. Катеринопіль |
Карпенко Анна |
77 |
2 |
Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 |
Житомирська |
м. Коростень |
Кирилаш Дарина |
80 |
2 |
Нововасилівський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів позашкільний навчальний заклад «Гармонія» |
Запорізька |
смт Нововасилівка |
Козодой Марія |
80 |
2 |
Довговільський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів– ДНЗ» |
Рівненська |
с. Довговоля |
Косінова Ганна |
80 |
2 |
Світлодарський НВК «ДНЗ – загальноосвітня школа І ступеня - гімназія» |
Донецька |
м. Світлодарськ |
Коцюбайло Варвара |
75 |
2 |
Мульчицький НВК ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ |
Рівненська |
с. Мульчиці |
Коцюбайло Юлія |
71 |
2 |
Мульчицький НВК ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ |
Рівненська |
с. Мульчиці |
Кухта Валерія |
82 |
2 |
Лубенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 |
Полтавська |
м. Лубни |
Лавров Андрій |
86 |
2 |
Балаклійська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 імені О.А. Тризни |
Харківська |
м. Балаклія |
Любіна Анастасія |
82 |
2 |
Ганнівський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – ДНЗ» |
Кіровоградська |
с. Ганнівка |
Малий Ростислав |
82 |
2 |
Катеринопільська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №2 |
Черкаська |
смт. Катеринопіль |
Маловічко Дмитро |
86 |
2 |
Великобілозерський НВК №1 |
Запорізька |
с. Велика Білозерка |
Матенко Катерина |
77 |
2 |
Балаклійська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 імені О.А. Тризни |
Харківська |
м. Балаклія |
Меглей Іван |
82 |
2 |
Ропчанський НВК |
Чернівецька |
с. Ропча |
Моргуненко Ростислав |
82 |
2 |
Лубенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 |
Полтавська |
м. Лубни |
Надбережна Аліна |
77 |
2 |
КЗО СЗШ №3 з профільними класами імені М.Островського м.Жовті Води |
Дніпропетровська |
м. Жовті Води |
Невмержицька Іванна |
75 |
2 |
Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 |
Житомирська |
м. Коростень |
Нікітченко Валерія |
77 |
2 |
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
Пітак Ростислав |
84 |
2 |
Харківська гімназія №1 |
Харківська |
м. Харків |
Погоріляк Олексій |
75 |
2 |
КЗО СЗШ №3 з профільними класами імені М.Островського м.Жовті Води |
Дніпропетровська |
м. Жовті Води |
Поліна Сіменцова |
73 |
2 |
КЗО СЗШ №3 з профільними класами імені М.Островського м.Жовті Води |
Дніпропетровська |
м. Жовті Води |
Полякова Аліна |
71 |
2 |
КЗО СЗШ №3 з профільними класами імені М.Островського м.Жовті Води |
Дніпропетровська |
м. Жовті Води |
Праско Павло |
84 |
2 |
«Мереф’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7” |
Харківська |
с. Селекційне |
Пржилуський Олександр |
82 |
2 |
Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Миколаївська |
с. Олександрівка |
Пугач Анастасія |
86 |
2 |
Ганнівський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – ДНЗ» |
Кіровоградська |
с. Ганнівка |
Рзаєва Марьяна |
84 |
2 |
Харківська гімназія №1 |
Харківська |
м. Харків |
Різун Ксенія |
80 |
2 |
Балаклійська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 імені О.А. Тризни |
Харківська |
м. Балаклія |
Рогозіна Валерія |
71 |
2 |
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
Сосюрка Євген |
77 |
2 |
Йосипівська ЗОШ І-ІІІ ст |
Одеська |
с. Йосипівка |
Станіславук Рустам |
80 |
2 |
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
Тертичєнко Єгор |
80 |
2 |
Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 |
Житомирська |
м. Коростень |
Топалов Максим |
80 |
2 |
Катеринопільська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №2 |
Черкаська |
смт. Катеринопіль |
Трєфілов Данило |
70 |
2 |
Криворізька гімназія 127 |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
Устюжанінов Олександр |
80 |
2 |
«Мереф’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7” |
Харківська |
с. Селекційне |
Хомець Тетяна |
73 |
2 |
Балаклійська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 імені О.А. Тризни |
Харківська |
м. Балаклія |
Хорольський Павло |
73 |
2 |
КЗО СЗШ №3 з профільними класами імені М.Островського м.Жовті Води |
Дніпропетровська |
м. Жовті Води |
Хуторянский Іван |
71 |
2 |
Балаклійська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 імені О.А. Тризни |
Харківська |
м. Балаклія |
Цуркан Вікторія |
80 |
2 |
Оситнязька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів |
Кіровоградська |
с. Оситняжка |
Чехонадських Анастасія |
77 |
2 |
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 166 "Вертикаль" |
Харківська |
м. Харків |
Шваб Вікторія |
73 |
2 |
Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 |
Житомирська |
м. Коростень |
Шкабара Тетяна |
86 |
2 |
Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №26 |
Тернопільська |
м. Тернопіль |
Щелкунов Михайло |
86 |
2 |
Великобілозерський НВК №1 |
Запорізька |
с. Велика Білозерка |
ІІІ місце
|
Пашинська Зоряна |
68 |
3 |
Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 |
Житомирська |
м. Коростень |
Астахова Вероніка |
66 |
3 |
КЗО СЗШ №3 з профільними класами імені М.Островського м.Жовті Води |
Дніпропетровська |
м. Жовті Води |
Боир Олександр |
64 |
3 |
КЗО СЗШ №3 з профільними класами імені М.Островського м.Жовті Води |
Дніпропетровська |
м. Жовті Води |
Власіна Марія |
66 |
3 |
Одеська ЗОШ №92 |
Одеська |
м. Одеса |
Герасімова Вікторія |
60 |
3 |
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
Голік Варвара |
53 |
3 |
Запорізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №100 |
Запорізька |
м. Запоріжжя |
Гросу Аліна |
62 |
3 |
Одеська ЗОШ №92 |
Одеська |
м. Одеса |
Гужева Анастасія |
55 |
3 |
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
Денека Нікіта |
68 |
3 |
Йосипівська ЗОШ І-ІІІ ст |
Одеська |
с. Йосипівка |
Денисюк Анастасія |
66 |
3 |
Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 |
Житомирська |
м. Коростень |
Євтушина Олена |
64 |
3 |
Одеська ЗОШ №92 |
Одеська |
м. Одеса |
Золотоверх Дар’я |
68 |
3 |
Лубенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 |
Полтавська |
м. Лубни |
Климович Марк |
68 |
3 |
КЗО СЗШ №3 з профільними класами імені М.Островського м.Жовті Води |
Дніпропетровська |
м. Жовті Води |
Ковальчук Євген |
60 |
3 |
КЗО СЗШ №3 з профільними класами імені М.Островського м.Жовті Води |
Дніпропетровська |
м. Жовті Води |
Колеснікова Катерина |
68 |
3 |
Мульчицький НВК ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ |
Рівненська |
с. Мульчиці |
Костікова Марія |
68 |
3 |
КЗО СЗШ №3 з профільними класами імені М.Островського м.Жовті Води |
Дніпропетровська |
м. Жовті Води |
Котеля Аделіна |
50 |
3 |
Глодоська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів |
Кіровоградська |
с. Глодоси |
Коцюбайло Надія |
60 |
3 |
Мульчицький НВК ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ |
Рівненська |
с. Мульчиці |
Крилов Михайло |
68 |
3 |
КЗО СЗШ №3 з профільними класами імені М.Островського м.Жовті Води |
Дніпропетровська |
м. Жовті Води |
Кузів Анна |
62 |
3 |
КЗО СЗШ №3 з профільними класами імені М.Островського м.Жовті Води |
Дніпропетровська |
м. Жовті Води |
Кучерявенко Євген |
51 |
3 |
КЗО СЗШ №3 з профільними класами імені М.Островського м.Жовті Води |
Дніпропетровська |
м. Жовті Води |
Кушнір Аліна |
50 |
3 |
Глодоська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів |
Кіровоградська |
с. Глодоси |
Моисеева Євгенгия |
53 |
3 |
Харківська загально освітня школа I-III ст. №138 |
Харківська |
м. Харків |
Наконечний Костянтин |
55 |
3 |
Запорізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №100 |
Запорізька |
м. Запоріжжя |
Овсянніков Сергій |
51 |
3 |
«Мереф’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7” |
Харківська |
с. Селекційне |
Онищук Артем |
62 |
3 |
КЗО СЗШ №3 з профільними класами імені М.Островського м.Жовті Води |
Дніпропетровська |
м. Жовті Води |
Павлов Борис |
66 |
3 |
Одеська ЗОШ №92 |
Одеська |
м. Одеса |
Пашута-Поплавська Карина |
68 |
3 |
КЗО СЗШ №3 з профільними класами імені М.Островського м.Жовті Води |
Дніпропетровська |
м. Жовті Води |
Потапчук Єлизавета |
51 |
3 |
Макарівський НВК "ЗОШ I-III ст. - природничо - математичний ліцей" |
Київська |
смт. Макарів |
Пухальський Станіслав |
55 |
3 |
КЗО СЗШ №3 з профільними класами імені М.Островського м.Жовті Води |
Дніпропетровська |
м. Жовті Води |
Самохин Костянтин |
53 |
3 |
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 166 "Вертикаль" |
Харківська |
м. Харків |
Саранчук Олександр |
57 |
3 |
КЗО СЗШ №3 з профільними класами імені М.Островського м.Жовті Води |
Дніпропетровська |
м. Жовті Води |
Скорік Євгеній |
66 |
3 |
Харківська загально освітня школа I-III ст. №138 |
Харківська |
м. Харків |
Солодова Валерія |
66 |
3 |
Одеська ЗОШ №92 |
Одеська |
м. Одеса |
Степаненко Владислав |
53 |
3 |
Глодоська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів |
Кіровоградська |
с. Глодоси |
Стоянова Лілія |
61 |
3 |
Одеська ЗОШ №92 |
Одеська |
м. Одеса |
Терещенко Катерина |
50 |
3 |
Запорізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №100 |
Запорізька |
м. Запоріжжя |
Тикоцький Максим |
68 |
3 |
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
Ткач Каріна |
60 |
3 |
Оситнязька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів |
Кіровоградська |
с. Оситняжка |
Ткаченко Валентин |
64 |
3 |
Усатівський НВК «школа-гімназія» імені П.Д. Вернидуба |
Одеська |
с. Усатове |
Ткаченко Владислав |
55 |
3 |
Глодоська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів |
Кіровоградська |
с. Глодоси |
Усачов Дмитрій |
55 |
3 |
Запорізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №100 |
Запорізька |
м. Запоріжжя |
Хандучка Тетяна |
64 |
3 |
Мульчицький НВК ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ |
Рівненська |
с. Мульчиці |
Хрипанюк Вячеслав |
57 |
3 |
Одеська ЗОШ №92 |
Одеська |
м. Одеса |
Черкашіна Катерина |
62 |
3 |
КЗО СЗШ №3 з профільними класами імені М.Островського м.Жовті Води |
Дніпропетровська |
м. Жовті Води |
Щука Діана |
53 |
3 |
КЗО СЗШ №3 з профільними класами імені М.Островського м.Жовті Води |
Дніпропетровська |
м. Жовті Води |