Шкільний портал
Середа, 19.09.2018, 07:24
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 6 класРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3046
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

6 клас. 

Результати конкурсу "Ми - Патріоти України" 2017 року.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Учасник Бали Місце ЗНЗ Область 

Населений пункт

Абсолютний результат

Гнатенко Юлія 97 Абсолютний Трохимівський НВК  «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ»  Херсонська с.  Трохимівка
Горицька Анастасія 97 Абсолютний Трохимівський НВК  «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ»  Херсонська с.  Трохимівка
Єлісєєва Аліна 97 Абсолютний Ганнівський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – ДНЗ» Кіровоградська с. Ганнівка
Катамадзе Ніко 95 Абсолютний Харківська гімназія №1  Харківська м. Харків
Кирилов Денис 100 Абсолютний Харківська гімназія №1  Харківська м. Харків
Костенко Ксенія 100 Абсолютний Харківська спеціалізована школа  І-ІІІ ступенів № 166 "Вертикаль" Харківська м. Харків
Майструк Іван 95 Абсолютний ЗОШ І-ІІ ступенів с. Винятинці  Тернопільська с. Винятинці
Мірошніченко Артем 95 Абсолютний Ворожбянський  НВК: загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів  - ДНЗ № 4 Сумська м.  Ворожба
Нестерова Ярослава 95 Абсолютний Харківська гімназія №1  Харківська м. Харків
Петченко Михайло 95 Абсолютний Харківська гімназія №1  Харківська м. Харків
Познянський Петро 97 Абсолютний Харківська гімназія №1  Харківська м. Харків
Сарапанюк Юлія 95 Абсолютний Криворізька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №76 Дніпропетровська Селище Мирівське
Сахненко Катерина 95 Абсолютний Ворожбянський  НВК: загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів  - ДНЗ № 4 Сумська м.  Ворожба
Солохина Дениса 97 Абсолютний Харківська гімназія №1  Харківська м. Харків
Тихолаз Олена 95 Абсолютний ЗОШ І-ІІ ступенів с. Винятинці  Тернопільська с. Винятинці
Чернікова Дар’я  95 Абсолютний Харківська гімназія №1  Харківська м. Харків
Яковенко Софія 97 Абсолютний Криворізька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №76 Дніпропетровська Селище Мирівське

І місце

Бурейко Анастасія 91 1 Ганнівський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – ДНЗ» Кіровоградська с. Ганнівка
Гондя Дарина 93 1 Медведівська ЗОШ І – ІІІ ст. імені  М.Залізняка  Черкаська с.  Медведівка
Білик Валерія 91 1 Великобілозерський НВК №1 Запорізька с.  Велика Білозерка
Білов Олександр 90 1 Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Житомирська м. Коростень
Богданчиков Жан 90 1 Олександрівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів  Миколаївська  с. Олександрівка 
Вишківський Володимир 90 1 Конотопська  спеціалізована  школа  ІІ-ІІІ ступенів №2 Сумська м.  Конотоп
Гасюк Максим 91 1 Харківська гімназія №1  Харківська м. Харків
Головачов Ростислав 93 1 Конотопська  спеціалізована  школа  ІІ-ІІІ ступенів №2 Сумська м.  Конотоп
Гулько Ростислав 91 1 Великобілозерський НВК №1 Запорізька с.  Велика Білозерка
Ільчак Дмитро 93 1 Старобейзимська загальноосвытня школа І-ІІ ступенів Хмельницька с.Лавринівці
Кисла Вікторія 91 1 Великобілозерський НВК №1 Запорізька с.  Велика Білозерка
Клименко Сергій 91 1 Кам’януватська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївська с.  Кам’януватка
Ковальчук Софія 90 1 Новокостянтинівська ЗОШ І-ІІ ступенів  Запорізька с. Новокостянтинівка
Колесник Марія 90 1 Лубенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4  Полтавська м. Лубни
Кравченко Наталія 93 1       Кам’яно-Костуватська   ЗОШ  І-ІІ  ступенів Миколаївська   с.  Кам’яно-Костувате
Леськів Егор 90 1 Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Литвиненко Дмитро 91 1 Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19  Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Нетичук Михайло 93 1 Водицька ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Закарпатська с. Водиця
Пахомов Семен 93 1 Харківська гімназія №1  Харківська м. Харків
Пономарьова Альона 90 1 Світлодарський НВК «ДНЗ – загальноосвітня школа І ступеня - гімназія» Донецька м. Світлодарськ
Поп Ільян 93 1 Водицька ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Закарпатська с. Водиця
Семеняка Сергій 93 1 Шевченківський НВК „ДНЗ – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів”  Черкаська с. Шевченкове
Ткаченко Павло 91 1 Балаклійська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 імені  О.А. Тризни  Харківська м. Балаклія
Третяков Костянтин 91 1 Верхняцький НВК "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №1 - ліцей" Черкаська смт Верхнячка
Яловіцька Аліна 93 1 ЗОШ І-ІІ ступенів с. Винятинці  Тернопільська с. Винятинці

ІІ місце

Андреєв Олег 75 2 Гірсівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів  Запорізька с. Гірсівка
Артамонова Катерина 84 2 Запорізька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №58 Запорізька м. Запоріжжя
Бабаченко Дар’я  77 2 Оситнязька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  Кіровоградська с.  Оситняжка
Базна Анастасія 86 2 Великобілозерський НВК №1 Запорізька с.  Велика Білозерка
Базна Марина 73 2 Великобілозерський НВК №1 Запорізька с.  Велика Білозерка
Беля Дар’я 88 2 Верхняцький НВК "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №1 - ліцей" Черкаська смт Верхнячка
Бінчева Настя 82 2 Гірсівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів  Запорізька с. Гірсівка
Бондарчук Аліна 77 2 Верхняцький НВК "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №1 - ліцей" Черкаська смт Верхнячка
Буланий Віталій 75 2 Запорізька спеціалізована школа  І-ІІІ ступенів №100 Запорізька м. Запоріжжя
Бурда Мирослава 82 2 Довговільський НВК  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів– ДНЗ» Рівненська  с.  Довговоля
Бурдим Андрій 84 2 Лубенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4  Полтавська м. Лубни
Годлевський Валентин 71 2 Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Житомирська м. Коростень
Голуб Віталій 88 2 Оситнязька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  Кіровоградська с.  Оситняжка
Голуб Дар’я  84 2 Оситнязька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  Кіровоградська с.  Оситняжка
Горбатова Катерина 82 2 Одеська  ЗОШ №92 Одеська м. Одеса
Горохов Іван 77 2 Старобейзимська загальноосвытня школа І-ІІ ступенів Хмельницька с.Лавринівці
Горпинич Валерія 82 2 Запорізька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №58 Запорізька м. Запоріжжя
Гриценко Оксана 84 2 Оситнязька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  Кіровоградська с.  Оситняжка
Гурьєва Анастасія 82 2 «Мереф’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7”  Харківська с.  Селекційне
Джура Юлія 80 2 Лубенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4  Полтавська м. Лубни
Дзюба Юлія 73 2 Баштечківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  Черкаська с. Баштечки
Дорошенко Катерина 86 2 Конотопська  спеціалізована  школа  ІІ-ІІІ ступенів №2 Сумська м.  Конотоп
Дрипан Максим 77 2 Лубенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4  Полтавська м. Лубни
Дубова Карина 86 2 Назарівська загальноосвітня філія КЗ «Карлівське навчально – виховне об'днання» Кіровоградська с. Назарівка
Засіменко Карина 86 2 Назарівська загальноосвітня філія КЗ «Карлівське навчально – виховне об'днання» Кіровоградська с. Назарівка
Зленко Вадим 75 2 Глодоська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кіровоградська с. Глодоси
Іващенко Дар’я 73 2 Лубенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4  Полтавська м. Лубни
Калиушко Ілля 86 2 Катеринопільська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №2  Черкаська смт. Катеринопіль
Карпенко Анна 77 2 Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Житомирська м. Коростень
Кирилаш Дарина 80 2 Нововасилівський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів позашкільний навчальний заклад «Гармонія» Запорізька  смт Нововасилівка 
Козодой Марія 80 2 Довговільський НВК  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів– ДНЗ» Рівненська  с.  Довговоля
Косінова Ганна 80 2 Світлодарський НВК «ДНЗ – загальноосвітня школа І ступеня - гімназія» Донецька м. Світлодарськ
Коцюбайло Варвара 75 2 Мульчицький НВК ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ  Рівненська с. Мульчиці
Коцюбайло Юлія 71 2 Мульчицький НВК ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ  Рівненська с. Мульчиці
Кухта Валерія 82 2 Лубенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4  Полтавська м. Лубни
Лавров Андрій 86 2 Балаклійська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 імені  О.А. Тризни  Харківська м. Балаклія
Любіна Анастасія 82 2 Ганнівський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – ДНЗ» Кіровоградська с. Ганнівка
Малий Ростислав 82 2 Катеринопільська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №2  Черкаська смт. Катеринопіль
Маловічко Дмитро 86 2 Великобілозерський НВК №1 Запорізька с.  Велика Білозерка
Матенко Катерина 77 2 Балаклійська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 імені  О.А. Тризни  Харківська м. Балаклія
Меглей Іван 82 2 Ропчанський НВК Чернівецька с. Ропча
Моргуненко Ростислав 82 2 Лубенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4  Полтавська м. Лубни
Надбережна Аліна 77 2 КЗО СЗШ №3 з профільними класами імені М.Островського м.Жовті Води  Дніпропетровська м. Жовті Води
Невмержицька Іванна 75 2 Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Житомирська м. Коростень
Нікітченко Валерія 77 2 Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19  Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Пітак Ростислав 84 2 Харківська гімназія №1  Харківська м. Харків
Погоріляк Олексій 75 2 КЗО СЗШ №3 з профільними класами імені М.Островського м.Жовті Води  Дніпропетровська м. Жовті Води
Поліна Сіменцова 73 2 КЗО СЗШ №3 з профільними класами імені М.Островського м.Жовті Води  Дніпропетровська м. Жовті Води
Полякова Аліна 71 2 КЗО СЗШ №3 з профільними класами імені М.Островського м.Жовті Води  Дніпропетровська м. Жовті Води
Праско Павло 84 2 «Мереф’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7”  Харківська с.  Селекційне
Пржилуський Олександр 82 2 Олександрівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів  Миколаївська  с. Олександрівка 
Пугач Анастасія 86 2 Ганнівський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – ДНЗ» Кіровоградська с. Ганнівка
Рзаєва Марьяна 84 2 Харківська гімназія №1  Харківська м. Харків
Різун Ксенія 80 2 Балаклійська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 імені  О.А. Тризни  Харківська м. Балаклія
Рогозіна Валерія 71 2 Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19  Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Сосюрка Євген 77 2 Йосипівська ЗОШ І-ІІІ ст Одеська с. Йосипівка
Станіславук Рустам 80 2 Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19  Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Тертичєнко Єгор 80 2 Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Житомирська м. Коростень
Топалов Максим 80 2 Катеринопільська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №2  Черкаська смт. Катеринопіль
Трєфілов Данило 70 2 Криворізька гімназія 127 Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Устюжанінов Олександр 80 2 «Мереф’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7”  Харківська с.  Селекційне
Хомець Тетяна 73 2 Балаклійська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 імені  О.А. Тризни  Харківська м. Балаклія
Хорольський Павло 73 2 КЗО СЗШ №3 з профільними класами імені М.Островського м.Жовті Води  Дніпропетровська м. Жовті Води
Хуторянский Іван 71 2 Балаклійська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 імені  О.А. Тризни  Харківська м. Балаклія
Цуркан Вікторія 80 2 Оситнязька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  Кіровоградська с.  Оситняжка
Чехонадських Анастасія 77 2 Харківська спеціалізована школа  І-ІІІ ступенів № 166 "Вертикаль" Харківська м. Харків
Шваб Вікторія 73 2 Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Житомирська м. Коростень
Шкабара Тетяна 86 2 Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №26 Тернопільська м. Тернопіль
Щелкунов Михайло 86 2 Великобілозерський НВК №1 Запорізька с.  Велика Білозерка

ІІІ місце

Пашинська Зоряна 68 3 Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Житомирська м. Коростень
Астахова Вероніка 66 3 КЗО СЗШ №3 з профільними класами імені М.Островського м.Жовті Води  Дніпропетровська м. Жовті Води
Боир Олександр 64 3 КЗО СЗШ №3 з профільними класами імені М.Островського м.Жовті Води  Дніпропетровська м. Жовті Води
Власіна Марія 66 3 Одеська  ЗОШ №92 Одеська м. Одеса
Герасімова Вікторія 60 3 Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19  Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Голік Варвара 53 3 Запорізька спеціалізована школа  І-ІІІ ступенів №100 Запорізька м. Запоріжжя
Гросу Аліна 62 3 Одеська  ЗОШ №92 Одеська м. Одеса
Гужева Анастасія 55 3 Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19  Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Денека Нікіта 68 3 Йосипівська ЗОШ І-ІІІ ст Одеська с. Йосипівка
Денисюк Анастасія 66 3 Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Житомирська м. Коростень
Євтушина Олена 64 3 Одеська  ЗОШ №92 Одеська м. Одеса
Золотоверх Дар’я 68 3 Лубенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4  Полтавська м. Лубни
Климович Марк 68 3 КЗО СЗШ №3 з профільними класами імені М.Островського м.Жовті Води  Дніпропетровська м. Жовті Води
Ковальчук Євген 60 3 КЗО СЗШ №3 з профільними класами імені М.Островського м.Жовті Води  Дніпропетровська м. Жовті Води
Колеснікова Катерина 68 3 Мульчицький НВК ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ  Рівненська с. Мульчиці
Костікова Марія 68 3 КЗО СЗШ №3 з профільними класами імені М.Островського м.Жовті Води  Дніпропетровська м. Жовті Води
Котеля Аделіна 50 3 Глодоська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кіровоградська с. Глодоси
Коцюбайло Надія 60 3 Мульчицький НВК ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ  Рівненська с. Мульчиці
Крилов Михайло 68 3 КЗО СЗШ №3 з профільними класами імені М.Островського м.Жовті Води  Дніпропетровська м. Жовті Води
Кузів Анна 62 3 КЗО СЗШ №3 з профільними класами імені М.Островського м.Жовті Води  Дніпропетровська м. Жовті Води
Кучерявенко Євген 51 3 КЗО СЗШ №3 з профільними класами імені М.Островського м.Жовті Води  Дніпропетровська м. Жовті Води
Кушнір Аліна 50 3 Глодоська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кіровоградська с. Глодоси
Моисеева Євгенгия 53 3 Харківська загально освітня школа I-III ст. №138 Харківська м. Харків
Наконечний Костянтин 55 3 Запорізька спеціалізована школа  І-ІІІ ступенів №100 Запорізька м. Запоріжжя
Овсянніков Сергій 51 3 «Мереф’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7”  Харківська с.  Селекційне
Онищук Артем 62 3 КЗО СЗШ №3 з профільними класами імені М.Островського м.Жовті Води  Дніпропетровська м. Жовті Води
Павлов Борис 66 3 Одеська  ЗОШ №92 Одеська м. Одеса
Пашута-Поплавська Карина 68 3 КЗО СЗШ №3 з профільними класами імені М.Островського м.Жовті Води  Дніпропетровська м. Жовті Води
Потапчук Єлизавета 51 3 Макарівський НВК "ЗОШ I-III ст. - природничо - математичний ліцей" Київська смт. Макарів
Пухальський Станіслав 55 3 КЗО СЗШ №3 з профільними класами імені М.Островського м.Жовті Води  Дніпропетровська м. Жовті Води
Самохин Костянтин 53 3 Харківська спеціалізована школа  І-ІІІ ступенів № 166 "Вертикаль" Харківська м. Харків
Саранчук Олександр 57 3 КЗО СЗШ №3 з профільними класами імені М.Островського м.Жовті Води  Дніпропетровська м. Жовті Води
Скорік Євгеній 66 3 Харківська загально освітня школа I-III ст. №138 Харківська м. Харків
Солодова Валерія 66 3 Одеська  ЗОШ №92 Одеська м. Одеса
Степаненко Владислав 53 3 Глодоська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кіровоградська с. Глодоси
Стоянова Лілія 61 3 Одеська  ЗОШ №92 Одеська м. Одеса
Терещенко Катерина 50 3 Запорізька спеціалізована школа  І-ІІІ ступенів №100 Запорізька м. Запоріжжя
Тикоцький Максим 68 3 Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Ткач Каріна 60 3 Оситнязька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  Кіровоградська с.  Оситняжка
Ткаченко Валентин 64 3 Усатівський НВК «школа-гімназія» імені  П.Д. Вернидуба Одеська с.  Усатове
Ткаченко Владислав 55 3 Глодоська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кіровоградська с. Глодоси
Усачов Дмитрій 55 3 Запорізька спеціалізована школа  І-ІІІ ступенів №100 Запорізька м. Запоріжжя
Хандучка Тетяна 64 3 Мульчицький НВК ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ  Рівненська с. Мульчиці
Хрипанюк Вячеслав 57 3 Одеська  ЗОШ №92 Одеська м. Одеса
Черкашіна Катерина 62 3 КЗО СЗШ №3 з профільними класами імені М.Островського м.Жовті Води  Дніпропетровська м. Жовті Води
Щука Діана 53 3 КЗО СЗШ №3 з профільними класами імені М.Островського м.Жовті Води  Дніпропетровська м. Жовті Води
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2018