Шкільний портал
Четвер, 21.03.2019, 11:36
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Результати конкурсу "Я - козацького роду 2018 ". 6 класРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3063
Статистика

Онлайн всього: 12
Гостей: 12
Користувачів: 0

6 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду 2018!"

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в залежності від кількості набраних балів.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область
І місце
Ковалик Вадим 6 95 1 Плугівський НВК І – ІІІ ступенів Львівська
Сінішин Владислав 6 95 1 Дубовиківська СЗШ Дніпропетровська
Астахов Олексій 6 94 1 СЗШ I-III ступенів № 6 з поглибленим вивченням окремих предметів м. Костянтинівка Донецька
Демченко Анастасія 6 93 1 Шевченківський НВК „ДНЗ – ЗОШ І-ІІІ ступенів” Звенигородської районної ради    Черкаська
Демченко Богдан 6 93 1 Шевченківський НВК „ДНЗ – ЗОШ І-ІІІ ступенів” Звенигородської районної ради    Черкаська
Іванов Владислав 6 93 1 Новопразьке НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів  - ДНЗ – позашкільний центр» Олександрійської районної ради Кіровоградської області Кіровоградська
Ніконов Назар 6 93 1 Малютянська ЗОШ І-ІІ ступенів Києво-Святошинської РДА Київської області Київська
Овчян Ярослав 6 93 1 Золотоколодязянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька
Панічев Дмитро 6 93 1 Золотоколодязянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька
Семікін Данило 6 93 1 Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганська
Сидорук Андрій 6 93 1 Золотоколодязянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька
Симонова Валерія 6 93 1 Слов'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Слов'янської  міської ради Донецької області Донецька
Солоп Єгор 6 93 1 Золотоколодязянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька
Шевченко Володимир 6 93 1 Херсонська СШ І-ІІІ ступенів № 57 з поглибленим вивченням іноземних мов Херсонська
Ярошенко Олександра 6 93 1 Малютянська ЗОШ І-ІІ ступенів Києво-Святошинської РДА Київської області Київська
Лежепеков Кирило 6 92 1 Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Святун Даніїл 6 92 1 Новоукраїнська ЗОШ І – ІІІ ступенів Мар’їнської районної ради Донецької області  Донецька
Вільбіцький Богдан 6 91 1 Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Судилківської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області Хмельницька
Воронков Антон 6 91 1 Приазовська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Ляшев Марк 6 91 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІ ступенів №2 Донецька
Олефір Данило 6 91 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Покровської міської ради Донецької області Донецька
Цвигун Ігнат 6 91 1 Херсонська СШ І-ІІІ ступенів № 57 з поглибленим вивченням іноземних мов Херсонська
Буян Іван 6 90 1 Краснополянська ЗОШ І-ІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька
Гаманюк Карина 6 90 1 КЗ «СЗШ № 7» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Григоренко Антон 6 90 1 Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганська
Демченко Максим 6 90 1 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Колос Тетяна 6 90 1 Богатирська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Донецька
Літевич Андрій 6 90 1 Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Одеська 
Мазур Кіра 6 90 1 Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Одеська 
Мороз Іван 6 90 1 КЗ"Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5" Луганська
Полішко Анастасія 6 90 1 ЗОШ І-ІІ ступенів Броварського НВО Київська
Приходько Лілія 6 90 1 Софіївський НВК Донецька
Сафарова Каміла 6 90 1 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецька
Соловйова Діана 6 90 1 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецька
Федодєєва Яна 6 90 1 Павлівській ЗЗСО І – ІІІ ступенів Арцизької районної ради  Одеська
Худолій Олександр 6 90 1 Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганська
Чердаклі Юрій 6 90 1 Великоновосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Чумак Діана 6 90 1 Золотоколодязянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька
ІІ місце
Лук`янов Микита 6 88 2 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.О.А.Тризни Харківська
Колесніков Владислав 6 87 2 Федорівський  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ»  імені Г.Т.Берегового Полтавська
Кривець Анастасія 6 87 2 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Пихтіна Олена 6 87 2 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Добропільської міської ради Донецької області  Донецька
Сургутська Христина 6 87 2 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Троян Віталіна 6 87 2 Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Одеська 
Черкаська Аріна 6 87 2 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 58 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Чубарова Єлизавета 6 87 2 Золотоколодязянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька
Шевчук Дарина 6 87 2 Борщівська ЗОШ І –ІІІ ст.ім. Я. П. Горошка Тернопільська
Аніщенко Олександра 6 86 2 Херсонська СШ І-ІІІ ступенів № 57 з поглибленим вивченням іноземних мов Херсонська
Біловол Микита 6 86 2 Слов'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Слов'янської  міської ради Донецької області Донецька
Стринжа Гліб 6 85 2 КЗ «Межиріцька ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2» Дніпропетровська
Шевцова Марина 6 85 2 КЗ «Межиріцька ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2» Дніпропетровська
Воропаєв Гліб  6 84 2 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Голік Дмитро 6 84 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів № 18 ВЦА міста Торецьк Донецька
Криськов Володимир 6 84 2 ОЗ Васильківський НВК №1 ім. М. М. Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ»    Дніпропетровська
Мошинська Яна 6 84 2 Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Одеська 
Нечай Кирило 6 84 2 Федорівський  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ»  імені Г.Т.Берегового Полтавська
Ніжніковський Роман 6 84 2 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Онищенко Ростислав 6 84 2 Шевченківський НВК „ДНЗ – ЗОШ І-ІІІ ступенів” Звенигородської районної ради    Черкаська
Посошко Владислав 6 84 2 Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганська
Проценко Єгор 6 84 2 Криворізька гімназія №91 Дніпропетровська
Тітаренко Кристина 6 84 2 КЗ «Кременівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма» Нікольської районної ради Донецька
Якимович Анастасія 6 84 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів №12 ВЦА міста Торецьк  Донецька 
Богун Ілля 6 83 2 Херсонська СШ І-ІІІ ступенів № 57 з поглибленим вивченням іноземних мов Херсонська
Злочевська Вікторія 6 82 2 ЗОШ І-ІІ ступенів Броварського НВО Київська
Петрушин Артур 6 82 2 Попаснянська багатопрофільна гімназія №25 Луганська
Чехун Даніїл 6 82 2 Новоукраїнська ЗОШ І – ІІІ ступенів Мар’їнської районної ради Донецької області  Донецька
Ящук Марія 6 82 2 НВК «Софія» Київська
Бойчук Єлизавета 6 81 2 Борщівська ЗОШ І –ІІІ ст.ім. Я. П. Горошка Тернопільська
Гілевич Анастасія 6 81 2 ОЗ Васильківський НВК №1 ім. М. М. Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ»    Дніпропетровська
Дьяков Сергій 6 81 2 Борщівська ЗОШ І –ІІІ ст.ім. Я. П. Горошка Тернопільська
Кобзева Карина 6 81 2 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Коваленко Поліна 6 81 2 Лисівська ЗОШ І – ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області Донецька
Колодій Денис 6 81 2 Плугівський НВК І – ІІІ ступенів Львівська
Кулик Данило 6 81 2 Кобзівський НВК (ЗЗСО І – ІІ ступенів – ЗДО) Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області Харківська
Нікуліна Олександра 6 81 2 Комишуватська ЗОШ I-III ступенів Першотравневої районної ради Донецька
Пачаджи Анна 6 81 2 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 58 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Солгалов Микита 6 81 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів №12 ВЦА міста Торецьк  Донецька 
Субачова Дарина 6 81 2 КЗ «Кременівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма» Нікольської районної ради Донецька
Суворова Поліна 6 81 2 Майська філія І-ІІ ступенів КОЗО “Кислянська опорна школа І-ІІІ ступенів” Дніпропетровська
Тітова Катерина 6 81 2 Богатирська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Донецька
Фоменко Єгор 6 81 2 Софіївський НВК Донецька
Шнурко Давид 6 81 2 Привільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаської селищної ради Донецька
Писарєв Максим 6 80 2 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.О.А.Тризни Харківська
Балик Вадим 6 78 2 Софіївський НВК Донецька
Боднарчук Артем 6 78 2 ЗОШ І-ІІ ступенів с. Нивиці Львівська 
Вовк Вероніка 6 78 2 ЗОШ І-ІІ ступенів с. Нивиці Львівська 
Дарадан Карина 6 78 2 КЗ «СЗШ № 7» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Девятилова Валерія 6 78 2 Краснополянська ЗОШ І-ІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька
Зикова Тетяна 6 78 2 КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» №28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Івашина Рената 6 78 2 Приазовська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Карпюк Дар’я 6 78 2 Дубовиківська СЗШ Дніпропетровська
Нефьодов Михайло 6 78 2 Дубовиківська СЗШ Дніпропетровська
Пізняк Іван 6 78 2 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Добропільської міської ради Донецької області  Донецька
Скрипковський Михайло 6 78 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька
Перетятько Поліна 6 76 2 Новоукраїнська ЗОШ І – ІІІ ступенів Мар’їнської районної ради Донецької області  Донецька
Гаврилюк Діана 6 75 2 Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Судилківської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області Хмельницька
Дорохов Дмитро 6 75 2 Криворізька гімназія №91 Дніпропетровська
Крамаренко Дар’я 6 75 2 Софіївський НВК Донецька
Лавров Данило 6 75 2 Комишуватська ЗОШ I-III ступенів Першотравневої районної ради Донецька
Старущенко Богдан 6 75 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів № 18 ВЦА міста Торецьк Донецька
Таран Ілона 6 75 2 Калениківська ЗОШ І – ІІІ ступенів Решетилівської районної ради Полтавської області Полтавська
Атаманчук Поліна 6 72 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька
Білогуров Андрій 6 72 2 Великоновосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Коваленко Вікторія 6 72 2 Виноградівський ЗПЗСО ім .О.М.Соценка Херсонська
Косогова Катерина 6 72 2 ТОВ «Київська загальноосвітня приватна школа І-ІІІ ступенів «Британська міжнародна школа-Київ» Київська
Міщенко Данило 6 72 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька
Свистунова Дар'я 6 72 2 КЗ"Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5" Луганська
Таратута Максим 6 72 2 Комишуватська ЗОШ I-III ступенів Першотравневої районної ради Донецька
Ткач Анастасія 6 72 2 Плугівський НВК І – ІІІ ступенів Львівська
Цястун Павло 6 72 2 ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. О. Ковча» Львівська
Ярова Маргарита 6 72 2 ЗОШ І-ІІ ступенів с. Нивиці Львівська 
Ярошенко Альона 6 72 2 КЗ «Черкаський навчально-реабілітаційний центр «Країна добра Черкаської обласної ради» Черкаська
Діденко Вероніка 6 71 2 КЗ «СЗШ № 7» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Єрофеєнко Надія 6 70 2 Мирноградська ЗОШ І-ІІ ступенів № 4 Донецька 
Коляда Артур 6 70 2 Попаснянська ЗОШ I-III ступенів №24 Луганська
Мирош Вероніка 6 70 2 ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. О. Ковча» Львівська
Морозов Іван 6 70 2 КЗ «Маріупольський НВК «Ліцей-школа № 14» Маріупольської міської ради Донецької області Донецька
Самофалова Дар’ я 6 70 2 Мирноградська ЗОШ І-ІІ ступенів № 4 Донецька 
Чегодар Владислав 6 70 2 Криворізька гімназія №91 Дніпропетровська
ІІІ місце
Первунінський Тимофій 6 69 3 КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 імені Д. Турбіна, м. Суми, Сумської області Сумська 
Бабієнко Владислава 6 66 3 ЗОШ І-ІІ ступенів Броварського НВО Київська
Іванющенко Меланія 6 66 3 КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» №28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Кравець Владислав 6 66 3 Краснополянська ЗОШ І-ІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька
Нечипуренко Ярослав 6 66 3 Приазовська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Поліванова Рената 6 66 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька
Сілко Давид 6 66 3 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька
Бережна Ганна 6 63 3 Бахмутська ЗОШ І-ІІ ступенів №2 Донецька
Гапонов Вадим 6 63 3 Борщівська ЗОШ І –ІІІ ст.ім. Я. П. Горошка Тернопільська
Завгородня Вікторія 6 63 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Покровської міської ради Донецької області Донецька
Землянська Катерина 6 63 3 Краснополянська ЗОШ І-ІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька
Козорог Артем 6 63 3 Дубовиківська СЗШ Дніпропетровська
Миколаєнко Олександр 6 63 3 Калениківська ЗОШ І – ІІІ ступенів Решетилівської районної ради Полтавської області Полтавська
Мнацаканян Рузана 6 63 3 Виноградівський ЗПЗСО ім .О.М.Соценка Херсонська
Недільський Юліан 6 63 3 Новокочубеївська ЗОШ І – ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області Полтавська
Ромашкова Світлана 6 63 3 Новоселидівська ЗОШ І-ІІ ступенів Донецька
Сташук Олена 6 63 3 Борщівська ЗОШ І –ІІІ ст.ім. Я. П. Горошка Тернопільська
Борщ Наум 6 60 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.О.А.Тризни Харківська
Гавриков Олександр 6 60 3 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Бахмутської міської ради Донецької області Донецька
Дробишев Артем 6 60 3 Попаснянська багатопрофільна гімназія №25 Луганська
Єльчіщева Анастасія 6 60 3 КЗО «Новопідгороднянська ЗШ І-ІІІ ст..»Межівської селищної ради Дніпропетровська
Жуганов Артем 6 60 3 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Бахмутської міської ради Донецької області Донецька
Касьянова Владислава 6 60 3 Попаснянська багатопрофільна гімназія №25 Луганська
Коровка Дар’я 6 60 3 Новоселидівська ЗОШ І-ІІ ступенів Донецька
Турочек Діана 6 60 3 Новоукраїнська ЗОШ І – ІІІ ступенів Мар’їнської районної ради Донецької області  Донецька
Барановський Владислав 6 57 3 Міньківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»  Донецька
Віртова Каріна 6 57 3 ЗОШ І-ІІ ступенів Броварського НВО Київська
Гиренко Анастасія 6 57 3 ЗОШ І-ІІ ступенів Броварського НВО Київська
Ішутіна Олена 6 57 3 Слов'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Слов'янської  міської ради Донецької області Донецька
Кулик Поліна 6 57 3 Бахмутська ЗОШ І-ІІ ступенів №2 Донецька
Лигін Артур 6 57 3 Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганська
Олексєєва Олеся 6 57 3 КЗ «Маріупольський НВК «Ліцей-школа № 14» Маріупольської міської ради Донецької області Донецька
Пижова Альбіна 6 57 3 Новоселидівська ЗОШ І-ІІ ступенів Донецька
Пономаренко Владислав 6 57 3 КЗ «Черкаський навчально-реабілітаційний центр «Країна добра Черкаської обласної ради» Черкаська
Соловйова Ангеліна 6 57 3 Слов'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Слов'янської  міської ради Донецької області Донецька
Тарасова Дар’я 6 57 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №  9 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька
Тепанян Давід 6 57 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.О.А.Тризни Харківська
Швед Олександр 6 57 3 Першотравенська філія «Мар’є – Дмитрівська ОЗОШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровська
Аксьонова Олена 6 54 3 КЗ «Межиріцька ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2» Дніпропетровська
Бабаков Михайло 6 54 3 Мирноградська ЗОШ І-ІІ ступенів № 4 Донецька 
Варняга Іван 6 54 3 ЗОШ І-ІІ ступенів Броварського НВО Київська
Ващенко Олена 6 54 3 Першотравенська філія «Мар’є – Дмитрівська ОЗОШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровська
Жеребецька Марія 6 54 3 ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. О. Ковча» Львівська
Загній Вікторія 6 54 3 Кобзівський НВК (ЗЗСО І – ІІ ступенів – ЗДО) Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області Харківська
Нечипорук Олександра 6 54 3 Мирноградська ЗОШ І-ІІ ступенів № 4 Донецька 
Турчин Дмитро 6 54 3 Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Хижняк Анна 6 54 3 Новоукраїнська ЗОШ І – ІІІ ступенів Мар’їнської районної ради Донецької області  Донецька
Хоришко Вікторія 6 54 3 Новоукраїнська ЗОШ І – ІІІ ступенів Мар’їнської районної ради Донецької області  Донецька
Чаус Лілія 6 54 3 Мирноградська ЗОШ І-ІІ ступенів № 4 Донецька 
Чепеленко Герман 6 54 3 Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганська
Яковенко Діана 6 54 3 КЗО «Новопідгороднянська ЗШ І-ІІІ ст..»Межівської селищної ради Дніпропетровська
Кощієнко Софія 6 52 3 КЗ «Маріупольський НВК «Ліцей-школа № 14» Маріупольської міської ради Донецької області Донецька
Кушнеренко Владислав 6 52 3 Новоселидівська ЗОШ І-ІІ ступенів Донецька
Ляшик Вадим 6 52 3 Мирноградська ЗОШ І-ІІ ступенів № 4 Донецька 
Нестерук Вікторія 6 52 3 Євгенівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Снігурівської районної ради Миколаївської області Миколаївська
Ракитська Анастасія 6 52 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Покровської міської ради Донецької області Донецька
Смєлова Анастасія 6 52 3 Херсонська СШ І-ІІІ ступенів № 57 з поглибленим вивченням іноземних мов Херсонська
Шевченко Андрій 6 52 3 КЗ «Маріупольський НВК «Ліцей-школа № 14» Маріупольської міської ради Донецької області Донецька
Аракелянц Артем 6 51 3 КЗ «Межиріцька ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2» Дніпропетровська
Бодьо Артем 6 51 3 КЗ «СЗШ № 7» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Бойцов Микита 6 51 3 Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганська
Ваган Антон 6 51 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Покровської міської ради Донецької області Донецька
Волков Глєб 6 51 3 Новоукраїнська ЗОШ І – ІІІ ступенів Мар’їнської районної ради Донецької області  Донецька
Геращенко Платон 6 51 3 Слов'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Слов'янської  міської ради Донецької області Донецька
Женотка Софія 6 51 3 Криворізька гімназія №91 Дніпропетровська
Карташова Карина 6 51 3 СЗШ I-III ступенів № 6 з поглибленим вивченням окремих предметів м. Костянтинівка Донецька
Кермач Дмитро 6 51 3 Херсонська СШ І-ІІІ ступенів № 57 з поглибленим вивченням іноземних мов Херсонська
Комарчук Марія 6 51 3 НВК «Софія» Київська
Копитько Анна 6 51 3 Новоукраїнська ЗОШ І – ІІІ ступенів Мар’їнської районної ради Донецької області  Донецька
Кравець Богдан 6 51 3 КЗ «Маріупольський НВК «Ліцей-школа № 14» Маріупольської міської ради Донецької області Донецька
Метиженко Мирослова 6 51 3 Слов'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Слов'янської  міської ради Донецької області Донецька
Музика Олександра 6 51 3 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецька
Нестерчук Валентина 6 51 3 Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Новіков Микита 6 51 3 Новоселидівська ЗОШ І-ІІ ступенів Донецька
Пахомова Анастасія 6 51 3 Парасковіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Соледарської міської ради Донецької області Донецька
Петруновскій Микита 6 51 3 Попаснянська ЗОШ I-III ступенів №24 Луганська
Рубцова Тетяна 6 51 3 Першотравенська філія «Мар’є – Дмитрівська ОЗОШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровська
Руновський Марк 6 51 3 Краматорська ЗОШ І – ІІІ ступенів №10 з профільним навчанням Краматорської міської ради Донецької області Донецька
Садвакасова Єлизавета 6 51 3 КЗ «СЗШ № 7» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Туболець Поліна 6 51 3 КЗ «Маріупольський НВК «Ліцей-школа № 14» Маріупольської міської ради Донецької області Донецька
Хало Аделіна 6 51 3 КЗ «Маріупольський НВК «Ліцей-школа № 14» Маріупольської міської ради Донецької області Донецька
Чередніченко Даніїл 6 51 3 КЗ «СЗШ № 7» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Чопенко В’ячеслав 6 51 3 Новоукраїнська ЗОШ І – ІІІ ступенів Мар’їнської районної ради Донецької області  Донецька
Щербаков Максим 6 51 3 Парасковіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Соледарської міської ради Донецької області Донецька
Безсмертний Олександр 6 50 3 Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганська
Горохов Нікіта 6 50 3 КЗ «СЗШ № 7» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Детюк Роман 6 50 3 Софіївський НВК Донецька
Клименко Микита 6 50 3 Попаснянська ЗОШ I-III ступенів №24 Луганська
Махлай Вероніка 6 50 3 КЗ «СЗШ № 7» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Міллер Софія 6 50 3 Херсонська ЗОШ I-II ступенів № 16 із вивченням мов національних меншин  Херсонської міської ради  Херсонська
Сезін Марк 6 50 3 КЗ «Маріупольський НВК «Ліцей-школа № 14» Маріупольської міської ради Донецької області Донецька
Сітяєв Іван 6 50 3 Кобзівський НВК (ЗЗСО І – ІІ ступенів – ЗДО) Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області Харківська
Табула Артем 6 50 3 Новокочубеївська ЗОШ І – ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області Полтавська
Чумаченко Микола 6 50 3 Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганська

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2019