Шкільний портал
Понеділок, 28.09.2020, 11:25
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Конкурс "Європа - це я!"РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 93
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаємо Вас на сторінці Всеукраїнського конкурсу

"Європа - це я!"

19 квітня 2003 р. згідно з Указом Президента України «Про День Європи» «…враховуючи стратегічний курс України на європейську інтеграцію…»  було встановлено в Україні свято, під назвою День Європи. Це свято в Україні відзначається у третю суботу травня та розуміється як день спільних цінностей та спільної історії всіх націй континенту. В 2020 році День Європи в Україні буде відзначатись  16 травня

День Європи – щорічне свято миру та єдності в країнах Європейського союзу та Ради Європи. До 1997 року це свято мало переважно культурно-мистецьку спрямованість та носило обмежений характер. Згодом до святкування Дня Європи залучилися держави – кандидати на вступ в ЄС.

Маючи прагнення інтегруватися в європейське співтовариство, Україна почала відзначати це свято, як спосіб приєднання до тих цінностей, яких дотримуються в ЄС.

От і ми, вирішивши не на словах, а на ділі долучитись до європейських цінностей, запроваджуємо новий конкурс під назвою "Європа - це я!"

Конкурс приурочується до Дня Європи в Україні та проходить  в межах його офіційного відзначення нашою державою, тому ми пропонуємо включити його до святкового сценарію та провести до чи після урочистостей в навчальному закладі. 

Мета конкурсу – популяризація  знань про Європу серед учнівської молоді, розвиток дослідницьких здібностей учнів, підвищення інтересу  до ознайомлення з європейськими цінностями, досягненнями та культурою.

УВАГА! В зв'язку з дією карантинних обмежень, конкурс "Європа - це я!" у 2020 році не відбудеться. Сподіваємось на ваше розуміння. Будьте здорові!

Зміст

 1. Умови конкурсу
 2. Регламент проведення конкурсу
 3. Як школі стати учасником конкурсу
 4. Учасники конкурсу
 5. Вимоги до відповдальної особи (шкільного куратора)
 6. Порядок проведення конкурсу
 7. Підведення підсумків конкурсу
 8. Вимоги до комп'ютерів

 

1. Умови конкурсу

Конкурс включає в себе завдання різного рівня. Конкретно з жодним із шкільних предметів питання конкурсу безпосереднього зв'язку не мають. Це - міжпредметний конкурс. Питання мають загальний характер і до жодного з класів не прив'язані, враховується тільки вік учасника. Включає в себе питання з історії, географії, природознавства, літератури, музики, культури Європи. 

Конкурс відбувається в комп'ютеному класі чи в будь-якому іншому приміщенні навчального закладу, який обладнаний комп'ютерами та під наглядом відповідальної особи. 

Завдання подаються завдяки комп'ютерним програмам, які необхідно буде завантажити з цієї сторінки в конкурсні дні. На даний час за посиланням   http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-764-20  варто спробувати демонстраційну програму, яка продемонструє можливості програми та приклади роботи з завданнями. Спробувати програму потрібно обов'язково, щоб провести діагностику комп'ютерів, оскільки не всі вони відповідають вимогам програми (в такому випадку програма не запускатиметься). Щоб ознайомитись з вимогами до комп'ютерів, натисніть тут.

Конкурс платний.  Вартість участі у конкурсі (оргвнесок) для кожного учасника від ЗНЗ коштує 17 грн. 

УВАГА! В зв'язку з дією карантинних обмежень, конкурс "Європа - це я!" у 2020 році не відбудеться. Сподіваємось на ваше розуміння. Будьте здорові!

В цій  рамці 15-21 травня знаходитимуться посилання на архіви, в яких будуть конкурсні програми. Достатньо буде на них натиснути і завантаження розпочнеться автоматично.

Посилання для завантаження конкурсних програм

Для 2-4 класів (перша група) : 

Для 5-8 класів (друга група) : 

Для 9-11 класів (третя група) : 

Щоб завантажити програми, достатньо натиснути на посилання. Завантаження розпочнеться автоматично.

 

2. Регламент проведення конкурсу

Конкурс проводиться в один етап  15-21 травня (в будь-який з цих днів на вибір).

До кінця доби 8 травня навчальному закладу необхідно подати заявку на участь у конкурсі за адресою: zno.probne@gmail.com  Бланк заявки можна завантажити за посиланням: http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-763-20

Після отримання заявкипротягом трьох діб (увага! навіть у вихідні дні), на Вашу електронну адресу (з якої надійшла заявка) буде надіслано реквізити (номер картки ПриватБанку) для сплати коштів за участь у конкурсі.

Отримавши лист-відповідь з реквізитами, необхідно  до 14 травня здійснити перерахування коштів (з терміналу,  Приват24, чи іншим відомим Вам способом) та, відсканувавши чек, переслати його нам за тією ж адресою zno.probne@gmail.com, вказавши в темі листа, що це чек про оплату та назву навчального закладу. Якщо кошти перераховані з Приват24, копії чека не потрібно. В такому випадку буде достатньо написати нам на електронну адресу та вказати, о котрій годині перераховані кошти та ПІБ того, з чієї картки здійснено перерахунок. У відповідь Ви отримаєте від нас лист з подальшими інструкціями. 

15-21 травня, в будь-який з цих конкурсних днів, необхідно зайти на наш сайт, на цю сторінку та завантажити архіви з програмами з рамки, провести конкурс та надіслати нам файли зі звітами з комп'ютерів, на які були встановлені програми, попредньо заархівувавши їх.

Електронні сертифікати  учасників (увага! тільки електронні), куратора та переможців конкурсу надійдуть на вказану Вами електронну адресу не пізніше 31 серпня. 

Отож, хронологія така:

1. До 8 травня (включно) подати заявку;

2. Отримати лист-відповідь з реквізитами для сплати;

3. До 14 травня перерахувати кошти та написати нам про це;

4. Отримати лист з підтвердженням та інструкціями подальших дій;

5. 15-21 травня (в будь-який з днів, на вибір шкільного куратора) провести конкурс;

6. До 28 травня надіслати результати учасників від навчального закладу на нашу скриньку zno.probne@gmail.com

7. В кінці серпня (не пізніше 31 серпня) отримати електронні сертифікати, роздрукувати  та нагородити ними учасників конкурсу. 

 

3. Як школі стати учасником конкурсу

Призначити відповідальну особу (куратора), який заповнить та надішле заявку на нашу електронну пошту zno.probne@gmail.com, сплатить організаційний внесок, організує проведення конкурсу в школі, проводитиме з нами листування.

 

4. Учасники конкурсу

До участі в конкурсі запрошуються учні 2 -11 класів, які будуть об'єднані в 3 групи:

 1. 2-4 класи
 2. 5-8 класи
 3. 9-11 класи

Кожній з груп буде запропоновано свій підбір запитань та окрема комп'ютерна програма.

Мінімальна кількість учасників від навчального закладу – 6 учнів.

 

5. Вимоги до відповідальної особи (куратора)

Щоб ознайомитись з вимогами до відповідальної особи (куратора), перейдіть за посиланням:

http://testportal.ucoz.com/index/vimogi_do_vidpovdalnoji_osobi_kuratora/0-68

 

Інструкція для відповідальної особи від навчального закладу

До початку конкурсу

1. Спробувати демонстраційну версію програми для перевірки відповідності комп'ютерів до вимог програми

2. Уважно та точно заповнити та надіслати заявку на конкурс на електронну адресу  zno.probne@gmail.com 

Увага! Не потрібно надсилати 2, 3 та більше листів одночасно. Цим Ви тільки погіршите ситуацію, оскільки заплутаєте нас. Зрозумійте, що коли надходить одночасно велика кількість листів, дуже складно. Були випадки , що реєстрували кілька листів та надсилали не одне повідомлення. Це викликає збій в роботі та тільки сповільнює її.  Достатньо буде одного листа. 

3. Регулярно (протягом 3-х діб) заходити на вказану в заявці електронну пошту для того, щоб  отримати реквізити для сплати оргвнеску

4. Дочекавшись електронний лист-відповідь з реквізитами, сплатити орвнесок, відсканувати чек та надіслати копію на електронну адресу zno.probne@gmail.com не забувши вказати в темі листа назву навчального закладу та те, що це копія чека. Якщо кошти перераховані з Приват24, копії чека не потрібно. В такому випадку буде достатньо написати нам на електронну адресу та вказати, о котрій годині перераховані кошти та ПІБ того, з чієї картки здійснено перерахунок.  Якщо протягом 3-х діб реквізити не надійшли (це означатиме, що ми Вашого листа не отримали), надіслати нам заявку ще раз.  

5. Регулярно заходити на вказану в заявці електронну пошту для того, щоб  отримати листа з підтвердженням отримання коштів. Якщо протягом 3-х діб підтвердження не надійшло (це означатиме, що ми Вашого листа не отримали), надіслати нам копію чека ще раз.  

Під час конкурсу

1. В період 15-21 травня (в будь-який із вказаних днів) зайти на цю сторінку, завантажити з рамки програми, встановити їх на випробувані комп'ютери та провести конкурс.

2. В заявці скласти список учасників. Заявку Ви вже раз надсилали (при реєстрації), тепер надішліть її ще раз (заповнену), тільки тепер в ній впишіть список учасників по класам. 

3. Зібрати з усих задіяних комп'ютерів файли, заархівувати їх.

4. Надіслати одним листом:

 • заархівовані файли
 • заявку (ще раз, але тепер зі списком учасників) 

на нашу електронну адресу zno.probne@gmail.com не забувши вказати в темі листа назву навчального закладу та те, що це файли результатів учасників конкурсу.

5. Регулярно заходити на вказану в заявці електронну пошту для того, щоб  отримати листа з підтвердженням отримання файлів. Якщо протягом 3-х діб листа від нас не надійде, надіслати файли зі списком учасників нам ще раз. Не забути вказати у темі листа назву конкурсу, назву навчального закладу та те, що це файли конкурсу.

Після проведення конкурсу

1. Час від часу заходити на електронну пошту для того, щоб перевірити, чи не надійшов від нас лист з електронними сертифікатами (електронні сертифікати учасників, куратора та переможців конкурсу надійдуть на вказану Вами електронну адресу не пізніше 31 серпня).

2. Отримавши електронні сертифікати, перевірити їх на можливі помилки та відписатись нам, нагородити ними учасників.

Увага! Невиконання якогось із цих пунктів може призвести до негативних наслідків. Будьте коректними та виконайте все так, як вказано вище. 

 

УВАГА! В зв'язку з дією карантинних обмежень, конкурс "Європа - це я!" у 2020 році не відбудеться. Сподіваємось на ваше розуміння. Будьте здорові!

6. Порядок проведення конкурсу

1. В будь-який з конкурсних днів, (з 15 по 21 травня), куратор завантажує програми (їх буде 3: на 2-4, 5-8  та на 9-11 класи) з цієї сторінки на сайті (тому є сенс внести її в закладки).

2. Скидає їх на всі комп'ютери, які пройшли випробування та відповідають нашим вимогам (вимоги описані нижче). Щоб перейти до вимог, натисніть тут.

3. У встановлений куратором час в межах конкурсних днів, під його наглядом, учні сідають за комп'ютери, запускають програму, вводять свої дані та відповідають на питання. Якщо на всіх учасників комп'ютерів не вистачає, дозволяється проводити конкурс в кілька підходів  до того часу, поки всі заявлені учасники не закінчать. Як куратор встановить черговість, залежить від нього. Нам це не важливо. Однак, від того, наскільки правильно учні запишуть своє прізвище, ім'я та клас залежить правильність внесення нами даних у сертифікати.

Увага! Один учасник може взяти участь у конкурсі тільки один раз.

4. В програмі встановлено час проходження питань. Він становить 60 хвилин для кожного запуску програми. Якщо до закінчення часу не виконати всі завдання, вікно програми закриється. Після цього учасник більше не матиме права ще раз відповісти на конкурсні запитання.

5. По закінченні конкурсу куратору потрібно зібрати файли зі звітами з усіх комп'ютерів, заархівувати їх та надіслати нам на електронну адресу: zno.probne@gmail.com 

Нагадуємо, що нам потрібно надіслати файли, які знаходитимуться на всіх задіяних комп'ютерах. Вони розташовуватимуться  на дискові С в папці під назвою Resultat_Europe_2020 (шлях: C:\Resultat_Europe_2020). Файли мають розширення "mtxpr". Вони невеликі (1-3 кб) та закодовані. Переглянути їх не вийде, для цього ми використовуємо спеціальну программу-дешифратор.  Це зроблено для зручності пересилання, оскільки вони займають невеликий об'єм. 

Також, разом із файлами, необхідно ще раз надіслати заявку, тільки тепер її дозаповнити (вписати список учасників, які взяли участь у конкурсі)

Увага! Якщо на одному комп'ютері конкурсні завдання виконують по черзі кілька учнів, файли на кожного з них не потрібні. Їх просто не буде. Всі дані програма запише на один файл на тому комп'ютері, на якому встановлена. Потрібно стільки файлів, скільки комп'ютерів буде задіяно. Листа нам на електронну адресу потрібно надіслати до 28 травня. В темі листа обов'язково необхідно вказати, що в даному листі знаходяться результати конкурсу та назву навчального закладу. 

6. Після надсилання результатів, відповідальна особа повинна протягом трьох діб регулярно заходити на електронну пошту, яка вказана у заявці як така, через яку вестиметься електронне листування, та з якої надійшла заявка. Протягом цих трьох діб ми переглянемо Вашого листа та надішлемо підтвердження про його отримання. У випадку, якщо протягом трьох діб з моменту відправлення листа з файлами та списком відповіді від нас не надійшло (це означатиме, що листа ми не отримали з якихось причин), куратор повинен ще раз надіслати нам такого ж листа та знову очікувати три доби нашої відповіді. 
 
Увага! У випадку, якщо відповідальна особа надішле не всі результати, колектив "Шкільного порталу" не несе за це відповідальність. В такому випадку сертифікати надійдуть тільки на тих учасників, результати яких до нас надійшли. 
 
Увага! Якщо у заявці було вказано 10 учасників від 1-ї  групи та 5 учасників від 2-ї, але з якихось причин в першій групі не з'явилось кілька учнів, а в другій групі є всі, відповідальна особа у супровідному листі повинна вказати про зміни, які стались. Кошти за учасників, які з будь-яких причин не з'явились в конкурсні дні чи відповідальна особа забула надіслати чиїсь результати, не повертаються. Однак, відсутніх учасників з 1-ї групи дозволяється замінити новими учасниками в такій кількості, як і ті, що не з'явились. Якщо заміна буде здійснена з 2-ї групи (тобто в 1-й групі тепер буде 8 учасників, а в 2-й - не 5 а 7), куратор повинен у супровідному листі на ці зміни вказати.   

Увага!  Файли з результатами самі до нас не надішлються. Їх обов'язково потрібно надіслати до вказаного терміну. У випадку, якщо файли до нас не надійдуть, організатор (колектив "Шкільного порталу") не несе відповідальність за неуважність куратора. В такому випадку електронних сертифікатів учасники та куратор не отримають. 

7. Дочекатись нашого листа з електронними сертифікатами (не пізніше 31 серпня). Якщо на 1 вересня електронні сертифікати не надійшли, напишіть нам листа та вкажіть на це. 

 

7. Підведення підсумків конкурсу

 • За підсумками оцінювання, яке здійснить програма та за рішенням журі, учасників буде нагороджено електронними сертифікатами нашого порталу І, ІІ, ІІІ ступенів та електронними сертифікатами за участь.
 • Електронними сертифікатами також буде нагороджено куратора. Вказані електронні сертифікати можна буде роздрукувати на будь-якому принтері (бажано кольоровому).
 • Електроні сертифікати надійдуть на вказану Вами електронну скриньку в кінці серпня, але не пізніше 31 серпня. Офіційні результати будуть опубліковані на нашому сайті в цей же період. Повідомлення про це буде опубліковане на головній сторінці нашого сайту. Слідкуйте за новинами. 

Увага! Сертифікати будуть тільки електронні. 

 

8. Вимоги до комп'ютерів

Програма працює на ОС Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10.  

Для роботи на Linux можна використовувати Wine.

Щоб перевірити, чи комп'ютер можна використовувати для конкурсу, Вам потрібно завантажити демонстраційну програму, запустити її та дати відповідь на 10 запитань. Таким чином ви не тільки протестуєте програму, а й спробуєте на собі всі ті типи завдань, частину з яких ми використаємо в конкурсі. По закінченні демонстраційного тестування програма видасть результат та звіт для ознайомлення. Під час самого конкурсу звіту та результату не буде, але в демонстраційній програмі ми вставили звіт для того, щоб Ви проглянули його та переконались у правильності своїх відповідей та у тому, що Ви зрозуміли, як працювати з завданнями.
Також програма під час закриття створить файл, у якому будуть закодовані дані про Ваш результат. Файл знаходитиметься на диску С у папці під назвою Resultat_Europe_Dem (шлях: C:\Resultat_Europe_Dem). Вам потрібно просто візуально перевірити, чи він є та видалити його (обов'язково), оскільки він для Вас не являє цінності і є тільки тестовим файлом для діагностики  комп'ютера на можливість брати участь у конкурсі. Якщо папка з файлом є, це означає, що на цьому комп'ютері можна проводити конкурс, якщо папка з файлом відсутня - цей комп'ютер задіювати не можна, оскільки Вам потрібно буде по закінченні конкурсу переслати нам файли, які створять конкурсні програми, на електронну пошту zno.probne@gmail.com  Вони нам потрібні, оскільки вони несуть закодовану інформацію про результати проходження конкурсу кожним учасником. Якщо файлів не буде, ми не зможемо опрацювати результати учасників з Вашого навчального закладу і вони не отримають електронні сертифікати.

Так потрібно перевірити всі комп'ютери, які Ви плануєте задіяти для проведення конкурсу. І на кожному з комп'ютерів повинна бути вищезгадана папка з файлами в ній. Якщо на якомусь з комп'ютерів цієї папки з файлами не буде, його задіювати не можна.

Для тих кураторів  хто планує вперше приєднатись до нашого конкурсу,  пропонуємо переглянути коротеньку відеоінструкцію. 

У цій відеоінструкції показано які файли нам потрібні, де вони знаходяться, та як перевірити комп'ютери на можливість проводити на них конкурс.

 

Завантажити демонстраційну програму можна за посиланням: http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-764-20

Завантажити заявку можна за посиланням: http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-763-20

Будемо чекати Вашої заявки.

УВАГА! В зв'язку з дією карантинних обмежень, конкурс "Європа - це я!" у 2020 році не відбудеться. Сподіваємось на ваше розуміння. Будьте здорові!

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2020