Шкільний портал
Понеділок, 28.09.2020, 11:42
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 4 клас. Результати конкурсу "Я - Людина!" 2019 рікРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3160
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- -3 сторінка-

4 клас. 

Результати конкурсу "Я - Людина!" 2019 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Пункт
І місце
Антонюк Карина 4 90 1 Пліщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Пліщин
Бабенко Вікторія 4 93 1 Новопразьке НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів  - ДНЗ – позашкільний центр» Новопразької селищної ради Кіровоградської області Кіровоградська смт Нова Прага
Бабич Артем 4 90 1 Новопразьке НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів  - ДНЗ – позашкільний центр» Новопразької селищної ради Кіровоградської області Кіровоградська смт Нова Прага
Балєва Варвара 4 90 1 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Басова Маргарита 4 90 1 Гімназія Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська  м. Нова Каховка 
Богатирьов Єгор 4 90 1 Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ) Донецької області Донецька м. Вугледар
Богдан Роман 4 96 1 Закупнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Закупне
Бойко Світлана 4 91 1 Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Випасне
Бойко Світлана 4 91 1 Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Випасне
Верней Сандра 4 92 1 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Галас Евеліна 4 93 1 Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська с. Широке
Галченко Дмитро 4 95 1 Підгорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Старобільської районної ради Луганської області Луганська с. Підгорівка
Глиняна Анастасія 4 90 1 Княжицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська  с. Княжичі
Глущенко Марія 4 90 1 Херсонська ЗОШ І-ІІІ ступенів №39 «Школа - родина» Херсонської міської ради Херсонська м. Херсон
Говоритель Софія 4 93 1 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька с. Старомлинівка
Гоц Вероніка 4 91 1 КЗ «НСЗШ №2» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Губрій Поліна 4 90 1 Оситнязька ЗШ І-ІІ ступенів - філія КЗ "Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів, позашкільний центр" Кіровоградської області Кіровоградська  с. Оситняжка
Гуменюк Анна 4 93 1 КЗ «Ширяївський освітній комплекс №1» cмт. Ширяєве Одеської області Одеська смт Ширяєве
Данільченко Мілана 4 90 1 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №26 ім. І.Ф. Момота Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська м. Черкаси
Долженко Віктор 4 91 1 Гімназія Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська  м. Нова Каховка 
Дорогій Марія 4 91 1 Кобилецько-Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська с. Кобилецька Поляна
Дубограй Данило 4 91 1 Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 Донецької області Донецька м. Краматорськ
Дяк Ангеліна 4 93 1 Долинський академічний гуманітарний ліцей №6 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Долина
Єсіпов Ілля 4 90 1 Пліщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Пліщин
Жакун Аріна 4 90 1 Петропавлівсько-Борщагівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Петропавлівська Борщагівка
Ігнащук Ольга 4 91 1 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Ілюшкіна Вікторія 4 90 1 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька с. Старомлинівка
Ісаєнкова Мар’я  4 90 1 НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей м. Добропілля Донецької області Донецька  м. Добропілля 
Іщенко Андрій 4 90 1 Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області Харківська  смт Безлюдівка
Каліберда Дар’я 4 90 1 КЗ «НСЗШ №2» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Капусник Софія 4 90 1 КЗ «Бунаківський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області Харківська с. Бунакове
Керебуш Ангеліна 4 90 1 Пересадівська ЗОШ І – ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Пересадівка
Коваленко Юлія 4 93 1 Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Випасне
Коваленко Юлія 4 93 1 Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Випасне
Ковалишин Олександр 4 90 1 Воронівська філія Новоукраїнського НВК №8 « Ліцей – ДНЗ» Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська с. Воронівка
Когдаас Аврора 4 98 1 Херсонська СШ І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради Херсонська м. Херсон
Козачук Єгор 4 90 1 Херсонський НВК «ДНЗ – ЗОШ І-ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради Херсонська м. Херсон
Кононенко Кирило 4 92 1 Роздольненська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с-ще Роздольне
Кононенко Марія 4 91 1 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №26 ім. І.Ф. Момота Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська м. Черкаси
Косицький Микита 4 91 1 Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ) Донецької області Донецька м. Вугледар
Костерний Артем 4 90 1 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №59 Криворізької міської ради Дніпропетровської області  Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Кошлай Софія 4 90 1 Пологівський НВК "ЗЗСО І-ІІ ступенів ЗДО" Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Пологи
Кравчуновський Данііл 4 90 1 КЗ «Черкаська СЗШ – інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради» Черкаська м. Черкаси
Кухтіна Аліна 4 90 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 Добропільської міської ради Донецької області Дрнецька м. Добропілля
Куча Дарія 4 97 1 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Лебідь Вікторія 4 90 1 КЗ «СЗШ №18» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Лобач Анна 4 90 1 Новотроїцька ЗОШ I-III ступенів №4 Донецької області Донецька смт Новотроїцьке
Луців Софія 4 90 1 КЗО «Спеціалізована школа №134 гуманістичного навчання та виховання» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Манукян Клим 4 90 1 Криворізька ЗОШ І-ІІ ступенів №10 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Мельник Михайло 4 90 1 Пліщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Пліщин
Моторна Віолетта 4 90 1 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №59 Криворізької міської ради Дніпропетровської області  Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Новікова Вікторія 4 90 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 Добропільської міської ради Донецької області Дрнецька м. Добропілля
Новікова Евеліна 4 93 1 КЗ «Великолепетиський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів» Херсонської області Херсонська смт Велика Лепетиха
Оліщук Єва 4 90 1 Заводська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Полтавської області Полтавська м. Заводське
Орліогло Софія 4 90 1 Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ) Донецької області Донецька м. Вугледар
Паламарчук Дмитро 4 90 1 КЗО «Спеціалізована школа №134 гуманістичного навчання та виховання» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Паливода Богдан 4 90 1 Криворізька ЗОШ І-ІІ ступенів №10 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Паньков Максим 4 90 1 Летичівський ліцей №2 Хмельницької області Хмельницька смт Летичів
Пестрюга Єлизовета 4 90 1 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька  м. Слов’янськ 
Піддубна Дар’я 4 91 1 Роздольненська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с-ще Роздольне
Піяк Ольга 4 93 1 Долинський академічний гуманітарний ліцей №6 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Долина
Плют Варвара 4 95 1 Криворізька ЗОШ І-ІІ ступенів №10 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Погорілий Володимир 4 90 1 Сватівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Сватівської районної ради Луганської області Луганська м. Сватове
Проць Реґіна-Олена 4 90 1 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Рак Катерина 4 91 1 Хмельницький ліцей №15 імені Олександра Співачука Хмельницька м. Хмельницький
Ракша Олександра 4 90 1 Раденська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с.  Раденськ
Рибас Владислав 4 93 1 Волноваська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 Волноваської районної ради Донецької області Донецька м. Волноваха
Роговцев Олег 4 90 1 Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Бахмутської районної ради Донецької області Донецька с. Іванівське
Савін Максим 4 90 1 Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ) Донецької області Донецька м. Вугледар
Савостьянов Данило 4 90 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 Добропільської міської ради Донецької області Дрнецька м. Добропілля
Савченко Андрій 4 90 1 Ставищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Житомирської області Житомирська с. Ставище
Сагайдак Наталія 4 90 1 Волноваська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 Волноваської районної ради Донецької області Донецька м. Волноваха
Саломатін Тимофій 4 91 1 Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Мар’їнської районної ради Донецької області Донецька с. Галицинівка
Саміла Вікторія 4 93 1 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Санатос Юлія 4 91 1 Майданецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаської області Черкаська с. Майданецьке
Семанюк Максим 4 90 1 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська смт Мирне
Семененко Дар’я 4 95 1 Кілійський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3-ліцей Одеської області Одеська м. Кілія
Семенова Єва 4 90 1 Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Миколаївської області Миколаївська м. Первомайськ
Серга Анастасія 4 91 1 Летичівський ліцей №2 Хмельницької області Хмельницька смт Летичів
Сердюченко Вікторія 4 91 1 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №26 ім. І.Ф. Момота Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська м. Черкаси
Середенко Маргарита 4 90 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 Добропільської міської ради Донецької області Дрнецька м. Добропілля
Слишко Альбіна 4 90 1 КЗ «НСЗШ №2» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Степанова Юлія 4 91 1 Новоолександрівська ЗОШ І – ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Новоолександрівка
Стружко Владислав 4 93 1 Долинський академічний гуманітарний ліцей №6 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Долина
Тітарчук Ярослав 4 90 1 Хмельницький ліцей №15 імені Олександра Співачука Хмельницька м. Хмельницький
Толоконнікова Єлизавета 4 90 1 Новодмитрівський НВК Костянтинівської районної ради Донецької області Донецька с-ще Новодмитрівка
Удод Сергій 4 93 1 Роздольненська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с-ще Роздольне
Усманова Дарія 4 91 1 Привільненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Привільне
Халамендик Тетяна 4 91 1 Роздольненська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с-ще Роздольне
Ханюков Микита 4 90 1 Очеретинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів  Донецької області Донецька с. Очеретине
Хицу Максим 4 92 1 Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька  с. Миколаївка
Хоменко Юстина 4 93 1 Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська с. Широке
Чаплигін Максим 4 91 1 Роздольненська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с-ще Роздольне
Черналевська Анна 4 92 1 Долинський академічний гуманітарний ліцей №6 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Долина
Чигрина Дар’я 4 92 1 Криворізька ЗОШ І-ІІ ступенів №10 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Чорний Богдан 4 90 1 Оситнязька ЗШ І-ІІ ступенів - філія КЗ "Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів, позашкільний центр" Кіровоградської області Кіровоградська  с. Оситняжка
Шалуєва Вікторія 4 93 1 Бондарівська ЗОШ І – ІІ ступенів Старобільської районної ради Луганської області Луганська  с. Бондареве
Шахраюк Олександра 4 90 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 Добропільської міської ради Донецької області Дрнецька м. Добропілля
Швець Анастасія 4 90 1 ЗОШ I-III ступенів №3 Покровської міської ради Донецької області Донецька м. Покровськ
Шехавцов Захар 4 90 1 Новодніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів Запорізької області Запорізька с. Новодніпровка
Шугар Тимофій 4 90 1 Оситнязька ЗШ І-ІІ ступенів - філія КЗ "Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів, позашкільний центр" Кіровоградської області Кіровоградська  с. Оситняжка
Щербакова Дар’я 4 91 1 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Юрах Анастасія 4 90 1 Пересадівська ЗОШ І – ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Пересадівка
ІІ місце
Абальмас Марк 4 86 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №59 Криворізької міської ради Дніпропетровської області  Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Агницька Вікторія 4 86 2 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Александров Дмитро 4 70 2 КЗО «Троїцький ліцей Первомайської РДА Харківської області» Харківська с. Троїцьке
Алексеєв Дмитро 4 76 2 КЗ «НСЗШ №2» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Аллахвєрдієв Рустам 4 70 2 КЗО «Спеціалізована школа №134 гуманістичного навчання та виховання» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Ананченко Богдан 4 86 2 Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька м. Селидове
Андрощук Максим 4 75 2 Летичівський ліцей №2 Хмельницької області Хмельницька смт Летичів
Андрушко Вероніка 4 74 2 КЗО «Спеціалізована школа №134 гуманістичного навчання та виховання» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Анісович Владислав 4 87 2 Новопразьке НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів  - ДНЗ – позашкільний центр» Новопразької селищної ради Кіровоградської області Кіровоградська смт Нова Прага
Антипенко Олексій 4 79 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька Шилівка
Артьомова Дарина 4 80 2 Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька м. Селидове
Бабич Діана 4 82 2 КЗ «СЗШ №38 ім. І.О.Секретнюка» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Балабан Валентина 4 87 2 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька с. Старомлинівка
Балабушкін Артьом 4 84 2 Сватівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Сватівської районної ради Луганської області Луганська м. Сватове
Балтага Олександр 4 86 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області  Донецька м.Бахмут
Бахтин Антон 4 78 2 Бондарівська ЗОШ І – ІІ ступенів Старобільської районної ради Луганської області Луганська  с. Бондареве
Бахтігорєєв Олександр 4 70 2 Гімназія Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська  м. Нова Каховка 
Бахчиванжи Софія 4 82 2 Десантненський ЗЗСО І -ІІІ ступенів Вилківської міської ради Одеської області Одеська с. Десантне
Безугла Вероніка 4 71 2 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська смт Мирне
Бичек Анна 4 74 2 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Боброва Софія 4 70 2 Гімназія Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська  м. Нова Каховка 
Бойко Святослав 4 78 2 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська смт Мирне
Бондаренко Анна 4 78 2 Синельниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Борисенко Данило 4 80 2 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Босенко Богдан 4 84 2 КЗО «Троїцький ліцей Первомайської РДА Харківської області» Харківська с. Троїцьке
Боюк Артем 4 85 2 Тишківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»Тишківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Тишківці
Брайтмаєр Ольга 4 79 2 Долинський академічний гуманітарний ліцей №6 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Долина
Бурсова Любов 4 73 2 КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Запорізької області Запорізька с. Тимошівка
Варварська Аліна 4 82 2 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 Добропільської міської ради Донецької області Дрнецька м. Добропілля
Васильєва Поліна 4 79 2 Синельниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Вдовін Максим 4 79 2 Синельниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Ведющенко Іван 4 74 2 Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області Харківська с. Вишнева
Вент Максим 4 79 2 КЗ «Черкаська СЗШ – інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради» Черкаська м. Черкаси
Веременко Максм 4 73 2 Петропавлівсько-Борщагівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Петропавлівська Борщагівка
Веретеннікова Надія 4 85 2 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Виноград Анна 4 70 2 Княжицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська  с. Княжичі
Вишневська Ольга 4 80 2 Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька м. Селидове
Вілівченко Анна 4 76 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №26 ім. І.Ф. Момота Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська м. Черкаси
Вовкотруб Антоніна 4 82 2 Хижинська філія комунального ОЗ «Лисянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія-ДНЗ»» Лисянської районної ради Черкаської області Черкаська с. Хижинці
Войченко Владислав 4 70 2 Летичівський ліцей №2 Хмельницької області Хмельницька смт Летичів
Ворожко Аліна 4 89 2 НВК "Новоастраханська  ЗОШ І - ІІІ ступенів – ДНЗ" Луганської області Луганська с. Нова Астрахань
Ворохта Анастасія 4 79 2 Кобилецько-Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська с. Кобилецька Поляна
Вурста Давид 4 81 2 Кобилецько-Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська с. Кобилецька Поляна
Габор Богдана 4 89 2 Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська с. Широке
Гаврилюк Софія 4 73 2 Хмельницький ліцей №15 імені Олександра Співачука Хмельницька м. Хмельницький
Гавріков Владислав 4 80 2 Браїлівська ЗОШ І-ІІ ступенів Новоушицької селищної ради Хмельницької області Хмельницька с. Браїлівка
Гаран Аліна 4 75 2 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська смт Мирне
Гарасимець Софія 4 70 2 Княжицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська  с. Княжичі
Герило Анастасія 4 86 2 Долинський академічний гуманітарний ліцей №6 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Долина
Глушко Данило 4 70 2 КЗ «СЗШ №18» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Гнатченко Марія 4 89 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Криворіжжя
Гнітійова Кароліна 4 86 2 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька с. Старомлинівка
Голіба Ганна 4 89 2 Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська с. Широке
Головатюк Владислав 4 80 2 Браїлівська ЗОШ І-ІІ ступенів Новоушицької селищної ради Хмельницької області Хмельницька с. Браїлівка
Головня Кирило 4 74 2 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька с. Старомлинівка
Гончаренко Софія 4 82 2 Княжицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська  с. Княжичі
Горбовцов Владислав 4 80 2 КЗ «НСЗШ №2» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Горулько Ярослав 4 74 2 Первомайський  НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів №15 – колегіум» Миколаївської області Миколаївська м. Первомайськ
Гребенюк Поліна 4 85 2 ЗОШ I-III ступенів №3 Покровської міської ради Донецької області Донецька м. Покровськ
Гречух Олена 4 75 2 Долинський академічний гуманітарний ліцей №6 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Долина
Григоренко Владислав 4 87 2 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Добропілля
Григорук Владислав 4 87 2 СЗШ І-ІІІ ступенів  села Пеньківка Вінницької області Вінницька с. Пеньківка
Гриценко Єлизавета 4 70 2 Оситнязька ЗШ І-ІІ ступенів - філія КЗ "Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів, позашкільний центр" Кіровоградської області Кіровоградська  с. Оситняжка
Гриценко Настя 4 70 2 Слобідський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів, ДНЗ Слобідської сільської ради Сумської області Сумська Слобода
Гриценко Олександра 4 80 2 Херсонська ЗОШ І-ІІІ ступенів №39 «Школа - родина» Херсонської міської ради Херсонська м. Херсон
Грохольський Олександр 4 81 2 Закупнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Закупне
Гусакова Марія 4 73 2 Петропавлівсько-Борщагівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Петропавлівська Борщагівка
Гушан Маргарита 4 88 2 Новоолександрівська ЗОШ І – ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Новоолександрівка

-1 сторінка- -2 сторінка- -3 сторінка-

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2020