Шкільний портал
П`ятниця, 22.10.2021, 20:17
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 11 клас. Результати конкурсу "Я - Людина!" 2020 рікРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3228
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

11 клас. 

Результати конкурсу "Я - Людина!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
І місце
Абдуллаєв Данило 11 90 1 ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Атюшева Юлія 11 90 1 Покровський  центр підготовки і перепідготовки  робітничих кадрів Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Покров
Біла Валерія 11 91 1 Гімназія №9 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Білан Давід 11 94 1 ЗОШ I-III ступенів №6 Дружківської міської ради Донецької області Донецька Дружківка
Бобовська Юлія 11 90 1 ДНЗ «Черкаське вище професійне училище» Черкаська м. Черкаси
Буянова Поліна 11 91 1 Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №15 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Владиченко Ірина 11 90 1 Кілійський ЗЗСО І-ІІІ степенів №3 - ліцей Одеської області Одеська м. Кілія
Волобуєв Артур 11 91 1 ЗОШ I-III ступенів №6 Дружківської міської ради Донецької області Донецька Дружківка
Геда Софія 11 93 1 ПТУ №88 смт. Магдалинівка Дніпропетровської області Дніпропетровська смт. Магдалинівка
Голтвенко Олег 11 91 1 ВСП "Маріупольський політехнічний фаховий коледж" ДВНЗ «ПДТУ» Донецька м. Маріуполь
Григоренко Богдан 11 91 1 ЗОШ I-III ступенів №6 Дружківської міської ради Донецької області Донецька Дружківка
Гуренко Олена 11 94 1 КЗ «Чечельницька СЗШ І-ІІІ ступенів №1 Чечельницького району Вінницької області» Вінницька Чечельник
Даценко Вероніка 11 90 1 Державний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Вище професійне училище №55 м. Дніпро" Дніпропетровська м. Дніпро
Дзенган Єгор 11 90 1 Олешківський професійний ліцей Херсонської області Херсонська м. Олешки
Дьомушкіна Альона 11 94 1 Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №15 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Жмур Вероніка 11 90 1 Перещепинський професійний ліцей Дніпропетровської області Дніпропетровська м.Перещепине
Ізмаєв Олексій 11 100 1 ПТУ №27 міста Генічеська Херсонської області Херсонська м. Генічеськ
Кабанова Поліна 11 99 1 ЗОШ I-III ступенів №6 Дружківської міської ради Донецької області Донецька Дружківка
Калашник Дар’я 11 91 1 Добронадіївський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів  - ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Добра Надія
Кириченко Олег 11 90 1 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Коценко Марія 11 90 1 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №21 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Кременець Микола 11 90 1 Гаврилівський НВК (дитячий садок-ЗОШ І-ІІІ ступенів) Барвінківської районної ради Харківської області Харківська  с. Гаврилівка
Крива Альона 11 90 1 Пасічнянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, технологічний ліцей» Хмельницької області Хмельницька с. Пасічна
Кузьменко Марина 11 90 1 ДНЗ «Черкаське вище професійне училище» Черкаська м. Черкаси
Лисаков Євген 11 90 1 ВСП "Маріупольський політехнічний фаховий коледж" ДВНЗ «ПДТУ» Донецька м. Маріуполь
Лисенко Сергій 11 90 1 ПТУ №2 м. Дніпро Дніпропетровська м. Дніпро
Лівенцов Микита 11 94 1 ЗОШ I-III ступенів №6 Дружківської міської ради Донецької області Донецька Дружківка
Мамаєв Данило 11 91 1 Саливінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Саливонки
Мельничук Уляна 11 90 1 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №21 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Назаренко Анастасія 11 90 1 Ордена «Знак Пошани» ВПУ №75 села Олександрівка Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Олександрівка
Новосьолова Ганна 11 94 1 ЗОШ I-III ступенів №6 Дружківської міської ради Донецької області Донецька Дружківка
Омельченко Олена 11 91 1 Добронадіївський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів  - ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Добра Надія
Осадчук Кирило 11 90 1 ПТУ №2 м. Дніпро Дніпропетровська м. Дніпро
Павленко Софія 11 90 1 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Погребельний Олег 11 94 1 ПТУ №88 смт. Магдалинівка Дніпропетровської області Дніпропетровська смт. Магдалинівка
Поляков Олександр 11 90 1 ПТУ №88 смт. Магдалинівка Дніпропетровської області Дніпропетровська смт. Магдалинівка
Савицька Анастасія 11 90 1 Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Волинської області Волинська  м. Нововолинськ
Семенець Анна 11 90 1 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Семенова Станіслава 11 100 1 ЗОШ I-III ступенів №6 Дружківської міської ради Донецької області Донецька Дружківка
Сич Поліна 11 90 1 Покровський  центр підготовки і перепідготовки  робітничих кадрів Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Покров
Танська Аміна 11 90 1 Олешківський професійний ліцей Херсонської області Херсонська м. Олешки
Трухачов Артем 11 94 1 ЗОШ I-III ступенів №6 Дружківської міської ради Донецької області Донецька Дружківка
Тютюнник Ксенія 11 90 1 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Халкаліс Ольга 11 94 1 КЗ «Чечельницька СЗШ І-ІІІ ступенів №1 Чечельницького району Вінницької області» Вінницька Чечельник
Шкода Варвара 11 100 1 ЗОШ I-III ступенів №6 Дружківської міської ради Донецької області Донецька Дружківка
ІІ місце
Айдаров Марко 11 73 2 Олешківський професійний ліцей Херсонської області Херсонська м. Олешки
Анрєєва Валентина 11 82 2 Дніпровський ПТНЗ Дніпровське вище професійне училище будівництва Дніпропетровська м. Дніпро
Бердник Максим 11 87 2 Криворізький центр підготовки та перепідготовки робочих кадрів будівельної галузі Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий ріг
Бережна Катерина 11 72 2 Крупецький ліцей Хмельницької області Хмельницька с. Крупець
Біла Катерина 11 78 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №40» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Кам’янське
Бондаренко Денис 11 88 2 ЗОШ I-III ступенів №6 Дружківської міської ради Донецької області Донецька Дружківка
Бондарук Артем 11 77 2 ПТУ №2 м. Дніпро Дніпропетровська м. Дніпро
Бородіна Юлія 11 85 2 Криворізький професійний гірничо – металургійний ліцей Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Буздуган Оксана 11 70 2 Державний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Вище професійне училище №55 м. Дніпро" Дніпропетровська м. Дніпро
Букляревич Софія 11 70 2 Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №15 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Булавіна Діана 11 87 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Василенко Максим 11 76 2 ВСП "Маріупольський політехнічний фаховий коледж" ДВНЗ «ПДТУ» Донецька м. Маріуполь
Васильченко Ярослав 11 76 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Вдовенко Ждан 11 70 2 Перещепинський професійний ліцей Дніпропетровської області Дніпропетровська м.Перещепине
Видрик Ігор 11 85 2 Саливінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Саливонки
Вовк Ангеліна 11 70 2 Ордена «Знак Пошани» ВПУ №75 села Олександрівка Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Олександрівка
Волкова Валерія 11 70 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №21 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Вонг Джессіка 11 76 2 ТОВ «Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов» міста Київ Київська м. Київ
Галайда Мирослава 11 79 2 Добронадіївський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів  - ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Добра Надія
Гарасюта Альона 11 85 2 Коврайський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Г.С.Сковороди Черкаської області Черкаська с. Коврай
Гетрик Євгенія 11 82 2 Добронадіївський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів  - ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Добра Надія
Голота Софія 11 76 2 Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Волинської області Волинська  м. Нововолинськ
Гордєєва Анна 11 73 2 Саливінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Саливонки
Гордович Петро 11 82 2 Саливінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Саливонки
Горьовий Олег 11 85 2 Коврайський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Г.С.Сковороди Черкаської області Черкаська с. Коврай
Гребенюк Єлизавета 11 70 2 НВК «Знам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-гімназія» Кіровоградської області Кіровоградська м. Знам’янка
Гуменюк Ілля 11 77 2 Ружичанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, центр здорового способу життя» Хмельницької області Хмельницька  с. Ружичанка
Демедюк Анна 11 87 2 Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №15 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Деркач Денис 11 70 2 КЗ «Олександрівський ЗЗСО I-III ступенів» Гречаноподівської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Олександрівка
Діденко Алла 11 70 2 ДНЗ «Черкаське вище професійне училище» Черкаська м. Черкаси
Догонова Єлизавета 11 78 2 КЗ «Олександрівський ЗЗСО I-III ступенів» Гречаноподівської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Олександрівка
Єфанова Тетяна 11 85 2 Добронадіївський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів  - ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Добра Надія
Закарлюка Анастасія 11 76 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Захарченко Катерина 11 84 2 Кілійський ЗЗСО І-ІІІ степенів №3 - ліцей Одеської області Одеська м. Кілія
Зубова Анна 11 75 2 КЗ «Олександрівський ЗЗСО I-III ступенів» Гречаноподівської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Олександрівка
Каніцький Нікіта 11 79 2 ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Капелюшний Владислав 11 75 2 Деражнянський ліцей №2 Хмельницької області Хмельницька м. Деражня
Карніцька Тетяна 11 72 2 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницької області Хмельницька Славута
Кияшко Вікторія 11 75 2 Білозерський ЗПЗСО №3 Білозерської селищної ради Херсонської області Херсонська Білозерка
Коваленко Максим 11 81 2 ВСП "Маріупольський політехнічний фаховий коледж" ДВНЗ «ПДТУ» Донецька м. Маріуполь
Коваленко Олександр 11 73 2 ДНЗ «Черкаське вище професійне училище» Черкаська м. Черкаси
Ковальова Ірина 11 74 2 Покровський  центр підготовки і перепідготовки  робітничих кадрів Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Покров
Коломієць Андрій 11 70 2 Перещепинський професійний ліцей Дніпропетровської області Дніпропетровська м.Перещепине
Комір Надія 11 81 2 КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області» Харківська Лиман
Красовська Катерина 11 78 2 Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №15 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Красовська Юліана 11 73 2 Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №15 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Кулініч Ірина 11 71 2 Покровський  центр підготовки і перепідготовки  робітничих кадрів Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Покров
Кущ Дарія 11 75 2 КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області» Харківська Лиман
Лабуда Мирослав 11 76 2 Повчанський ліцей Повчанської сільської ради Рівненської області Рівненська с. Повча
Лавріненко Катерина 11 74 2 КЗ « Середня загальноосвітня школа №21» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Лепа Роман 11 70 2 Повчанський ліцей Повчанської сільської ради Рівненської області Рівненська с. Повча
М’ясников Данило 11 70 2 ВСП "Маріупольський політехнічний фаховий коледж" ДВНЗ «ПДТУ» Донецька м. Маріуполь
Майстренко Олексій 11 75 2 Перещепинський професійний ліцей Дніпропетровської області Дніпропетровська м.Перещепине
Малихіна Ганна 11 84 2 Кілійський ЗЗСО І-ІІІ степенів №3 - ліцей Одеської області Одеська м. Кілія
Марчук Марія 11 88 2 Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №15 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Маценко Олександр 11 73 2 ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Мельник Єлизавета 11 75 2 Перещепинський професійний ліцей Дніпропетровської області Дніпропетровська м.Перещепине
Мельник Руслан 11 78 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Шилівка
Мельничук Ольга 11 78 2 Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №15 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Мовчан Римма 11 72 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Привілля
Мороз Владислав 11 71 2 ПТУ №2 м. Дніпро Дніпропетровська м. Дніпро
Морозан Катерина 11 84 2 Кілійський ЗЗСО І-ІІІ степенів №3 - ліцей Одеської області Одеська м. Кілія
Мухіна Катерина 11 87 2 Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №15 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Пензова Софія 11 78 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №40» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Кам’янське
Перевалов Іван 11 73 2 ДНЗ «Черкаське вище професійне училище» Черкаська м. Черкаси
Перегуда Аліна 11 87 2 Криворізький центр підготовки та перепідготовки робочих кадрів будівельної галузі Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий ріг
Попадюк Каріна 11 78 2 КЗ «Чечельницька СЗШ І-ІІІ ступенів №1 Чечельницького району Вінницької області» Вінницька Чечельник
Попович Анастасія 11 88 2 Миколаївська ЗОШ I-III ступенів №16 Миколаївська м. Миколаїв
Пушкарьова Дарія 11 74 2 Білозерський ЗПЗСО №3 Білозерської селищної ради Херсонської області Херсонська Білозерка
Ревенко Катерина 11 85 2 ДНЗ «Черкаське вище професійне училище» Черкаська м. Черкаси
Регеда Тетяна 11 81 2 ЗОШ I-III ступенів №6 Дружківської міської ради Донецької області Донецька Дружківка
Рибнікова Ілона 11 85 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Рогатинський Назарій 11 76 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів села Яблунів Гусятинського району Тернопільської області Тернопільська с. Яблунів
Романюха Ірина 11 87 2 Криворізький центр підготовки та перепідготовки робочих кадрів будівельної галузі Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий ріг
Рубляк Василь 11 70 2 ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Руденко Наталія 11 88 2 КЗ «Олександрівський ЗЗСО I-III ступенів» Гречаноподівської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Олександрівка
Савінов Артем 11 81 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Свердлов Кирило 11 72 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Привілля
Сенічкіна Дарина 11 70 2 Державний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Вище професійне училище №55 м. Дніпро" Дніпропетровська м. Дніпро
Січевський Юрій 11 70 2 ТОВ «Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов» міста Київ Київська м. Київ
Скиданчук Андрій 11 70 2 ТОВ «Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов» міста Київ Київська м. Київ
Сокол Данило 11 82 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Сямук Дарина 11 73 2 Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Волинської області Волинська  м. Нововолинськ
Тарикін Віталій 11 70 2 Покровський  центр підготовки і перепідготовки  робітничих кадрів Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Покров
Терещук Валерія 11 79 2 Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Волинської області Волинська  м. Нововолинськ
Тодорова Марія 11 84 2 Кілійський ЗЗСО І-ІІІ степенів №3 - ліцей Одеської області Одеська м. Кілія
Травіна Діана 11 74 2 Білозерський ЗПЗСО №3 Білозерської селищної ради Херсонської області Херсонська Білозерка
Фоменко Діана 11 79 2 ДНЗ «Черкаське вище професійне училище» Черкаська м. Черкаси
Хамаза Діана 11 71 2 ДНЗ «Черкаське вище професійне училище» Черкаська м. Черкаси
Чеботаренко Поліна 11 70 2 НВК «Знам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-гімназія» Кіровоградської області Кіровоградська м. Знам’янка
Червонецька Любов 11 84 2 Олешківський професійний ліцей Херсонської області Херсонська м. Олешки
Черніков Микита 11 79 2 ВСП "Маріупольський політехнічний фаховий коледж" ДВНЗ «ПДТУ» Донецька м. Маріуполь
Чуйко Юлія 11 84 2 ЗОШ I-III ступенів №6 Дружківської міської ради Донецької області Донецька Дружківка
Чумак Кирило 11 70 2 ПТУ №2 м. Дніпро Дніпропетровська м. Дніпро
Шаговой Владислав 11 74 2 ПТУ №2 м. Дніпро Дніпропетровська м. Дніпро
Шевченко Олександра 11 76 2 ДНЗ «Черкаське вище професійне училище» Черкаська м. Черкаси
Шевчук Марія 11 72 2 Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №15 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Шевчук Олександр 11 84 2 Іванковецький ліцей Олешинської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області Хмельницька  с. Іванківці
Шинкарьов Артем 11 76 2 КЗО «Шахтарська СЗШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Шахтарське
Штегеран Катерина 11 81 2 Кілійський ЗЗСО І-ІІІ степенів №3 - ліцей Одеської області Одеська м. Кілія
ІІІ місце
Александрова Вікторія 11 63 3 Дніпровський ПТНЗ Дніпровське вище професійне училище будівництва Дніпропетровська м. Дніпро
Андросенко Артем 11 50 3 Олешківський професійний ліцей Херсонської області Херсонська м. Олешки
Андрусенко Павло 11 66 3 ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Афанасьєв Ігор 11 67 3 ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Березюк Анна 11 50 3 Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Хмельницької оласті Хмельницька Шепетівка
Бєлозор Кирило 11 50 3 КЗ «Тузлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Одеської області Одеська с. Тузли
Больбат Єлизавета 11 69 3 Волноваська ЗОШ  І – ІІІ  ступенів №3  Волноваського району Донецької області Донецька м. Волноваха
Васильєв Микита 11 55 3 Попаснянська ЗОШ І – ІІІ ступенів №24 Луганської області Луганська м. Попасна
Верем’єва Ольга 11 50 3 НВК «Знам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-гімназія» Кіровоградської області Кіровоградська м. Знам’янка
Габченко Ігор 11 55 3 КЗО «Шахтарська СЗШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Шахтарське
Герасимчук Владислав 11 50 3 ПТУ №2 м. Дніпро Дніпропетровська м. Дніпро
Горбенко Тетяна 11 55 3 Попаснянська ЗОШ І – ІІІ ступенів №24 Луганської області Луганська м. Попасна
Гриша Іван 11 59 3 ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Денисюк Софія 11 63 3 Крупецький ліцей Хмельницької області Хмельницька с. Крупець
Дубов Віктор 11 50 3 ПТУ №2 м. Дніпро Дніпропетровська м. Дніпро
Єрмолаєва Ганна 11 69 3 Волноваська ЗОШ  І – ІІІ  ступенів №3  Волноваського району Донецької області Донецька м. Волноваха
Зеленська Вікторія 11 64 3 КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області» Харківська Лиман
Золкіна Юлія 11 50 3 КЗ "Станично-Луганська спеціалізовано школа №2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів імені П.В.Балабуєва Станично-Луганського району Луганської області"  Луганська  Станиця Луганська 
Ільницька Софія 11 69 3 Волноваська ЗОШ  І – ІІІ  ступенів №3  Волноваського району Донецької області Донецька м. Волноваха
Клочко Софія 11 63 3 КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області» Харківська Лиман
Коваленко Марія 11 69 3 Волноваська ЗОШ  І – ІІІ  ступенів №3  Волноваського району Донецької області Донецька м. Волноваха
Коваль Валентин 11 50 3 КЗО «Шахтарська СЗШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Шахтарське
Ковальова Юлія 11 60 3 Гаврилівський НВК (дитячий садок-ЗОШ І-ІІІ ступенів) Барвінківської районної ради Харківської області Харківська  с. Гаврилівка
Коркасенко Аліна 11 58 3 Миколаївська ЗОШ I-III ступенів №16 Миколаївська м. Миколаїв
Корнійчук Дмитро 11 50 3 ПТУ №2 м. Дніпро Дніпропетровська м. Дніпро
Криворучко Віталій 11 67 3 ВСП "Маріупольський політехнічний фаховий коледж" ДВНЗ «ПДТУ» Донецька м. Маріуполь
Куріліна Анастасія 11 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ I-III ступенів №30» Луганської області Луганська  м. Лисичанськ
Куян Єлизавета 11 67 3 КЗО «Шахтарська СЗШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Шахтарське
Лакиза Владислав 11 64 3 Криворізький професійний гірничо – металургійний ліцей Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Лукан Крістіна 11 50 3 Державний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Вище професійне училище №55 м. Дніпро" Дніпропетровська м. Дніпро
Лютий Данііл 11 64 3 ВСП "Маріупольський політехнічний фаховий коледж" ДВНЗ «ПДТУ» Донецька м. Маріуполь
Малкенко Максим 11 67 3 Олешківський професійний ліцей Херсонської області Херсонська м. Олешки
Мальований Ілля 11 67 3 ДНЗ «Черкаське вище професійне училище» Черкаська м. Черкаси
Матвієвський Євген 11 60 3 Попаснянська ЗОШ І – ІІІ ступенів №24 Луганської області Луганська м. Попасна
Непийвода Єгор 11 57 3 КЗО «Шахтарська СЗШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Шахтарське
Носачова Світлана 11 58 3 КЗО «Шахтарська СЗШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Шахтарське
Обозна Іванна 11 50 3 ОЗЗСО Розумівська школа Долинської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Розумівка
Обрезкова Есенія 11 61 3 ОЗЗСО Розумівська школа Долинської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Розумівка
Одарчук Діана 11 50 3 Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Хмельницької оласті Хмельницька Шепетівка
Ожеред Ірина 11 61 3 ДНЗ «Черкаське вище професійне училище» Черкаська м. Черкаси
Олешко Гліб 11 63 3 ТОВ «Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов» міста Київ Київська м. Київ
Панова Тетяна 11 50 3 Державний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Вище професійне училище №55 м. Дніпро" Дніпропетровська м. Дніпро
Петрусенко Ксенія 11 57 3 КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області» Харківська Лиман
Приладишева Надія 11 50 3 Покровський  центр підготовки і перепідготовки  робітничих кадрів Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Покров
Романенко Олексій 11 57 3 ВСП "Маріупольський політехнічний фаховий коледж" ДВНЗ «ПДТУ» Донецька м. Маріуполь
Руденко Максим 11 50 3 ПТУ №2 м. Дніпро Дніпропетровська м. Дніпро
Рудик Владислав 11 64 3 Деражнянський ліцей №2 Хмельницької області Хмельницька м. Деражня
Свитенко Дарина 11 50 3 ДНЗ «Черкаське вище професійне училище» Черкаська м. Черкаси
Симонян Ірина 11 64 3 ЗОШ I-III ступенів №6 Дружківської міської ради Донецької області Донецька Дружківка
Соколова Дар'я 11 50 3 ПТУ №2 м. Дніпро Дніпропетровська м. Дніпро
Столярчук Ігор 11 50 3 ПТУ №2 м. Дніпро Дніпропетровська м. Дніпро
Таранець Олена 11 50 3 Державний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Вище професійне училище №55 м. Дніпро" Дніпропетровська м. Дніпро
Тарасова Олександра 11 67 3 КЗО «Шахтарська СЗШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Шахтарське
Тонков Данило 11 64 3 ВСП "Маріупольський політехнічний фаховий коледж" ДВНЗ «ПДТУ» Донецька м. Маріуполь
Трусов Павло 11 51 3 ОЗЗСО Розумівська школа Долинської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Розумівка
Ульшина Дар’я 11 52 3 Білозерський ЗПЗСО №3 Білозерської селищної ради Херсонської області Херсонська Білозерка
Цибульська Вікторія 11 50 3 Ордена «Знак Пошани» ВПУ №75 села Олександрівка Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Олександрівка
Цюпка Олена 11 67 3 Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Волинської області Волинська  м. Нововолинськ
Чуваєва Вероніка 11 61 3 Криворізький професійний гірничо – металургійний ліцей Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Шеремет Ольга 11 50 3 Ордена «Знак Пошани» ВПУ №75 села Олександрівка Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Олександрівка
Шинкоренко Єлизавета 11 51 3 КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області» Харківська Лиман
Шишук Назарій 11 50 3 ПТУ №2 м. Дніпро Дніпропетровська м. Дніпро
Юкало Карина 11 50 3 Білозерський ЗПЗСО №3 Білозерської селищної ради Херсонської області Херсонська Білозерка
Янез Пуга Ніколас 11 51 3 ТОВ «Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов» міста Київ Київська м. Київ

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021