Шкільний портал
Четвер, 24.06.2021, 07:24
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 4 клас. Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2020 рік.РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3180
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- 

4 клас. 

Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в залежності від набраних балів.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
Абсолютний результат
Бабенко Анна 4 100 Абсолютний Опорний ЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська м. Кагарлик
Бабич Діана 4 100 Абсолютний КЗ «Середня загальноосвітня школа №38 ім.І.О.Секретнюка» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська смт. Карнаухівка
Бойко Анна 4 100 Абсолютний Опорний ЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська м. Кагарлик
Бондаренко Іван 4 100 Абсолютний СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Дідик Марія  4 100 Абсолютний Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Дубовік Аліса 4 100 Абсолютний СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Євтушенко Максим 4 100 Абсолютний Опорний ЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська м. Кагарлик
Єресько Анастасія 4 100 Абсолютний Калуська початкова школа №11 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Калуш
Животін Станіслав 4 100 Абсолютний Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Заворотній Дмитро  4 100 Абсолютний Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Захаров Денис 4 100 Абсолютний Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Зубчук Костянтин 4 100 Абсолютний Опорний ЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська м. Кагарлик
Кекутія Георгій 4 100 Абсолютний Вадимська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мирненської селищної ради Каланчацького району Херсонської області Херсонська с. Преображенка
Кісельов Рустам 4 100 Абсолютний Опорний ЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська м. Кагарлик
Кононенко Кирило 4 100 Абсолютний Роздольненська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с-ще Роздольне
Конончук Дар’я 4 100 Абсолютний Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Кротов Данило 4 100 Абсолютний СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Лозовий Ростислав 4 100 Абсолютний Опорний ЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська м. Кагарлик
Луцька Юлія 4 100 Абсолютний Калуська початкова школа №11 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Калуш
Маковська Поліна 4 100 Абсолютний Морозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Міловської районної ради Луганської області  Луганська с. Морозівка 
Мартинюк Марко 4 100 Абсолютний Калуська початкова школа №11 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Калуш
Мельник Євген 4 100 Абсолютний Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області Донецька с. Миколаївка
Миська Сніжана 4 100 Абсолютний Малоговилівський НВК «ЗОШ І ступеня-ДНЗ» Тернопільської області Тернопільська с. Малий Говилів
Мізюк Аріна 4 100 Абсолютний Куземинська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В.Д. Шаренка Грунської сільської ради Охтирського району Сумської області Сумська с.Куземин
Мудрик Остап 4 100 Абсолютний Калуська початкова школа №11 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Калуш
Паньків Анна 4 100 Абсолютний Калуська початкова школа №11 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Калуш
Пасічник Данило 4 100 Абсолютний СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Піддубна Дар’я 4 100 Абсолютний Роздольненська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с-ще Роздольне
Потапов Кирило 4 100 Абсолютний КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька Мелітополь
Радченко Аліна 4 100 Абсолютний Опорний ЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська м. Кагарлик
Станіславська Марія 4 100 Абсолютний Опорний ЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська м. Кагарлик
Столярова Вікторія  4 100 Абсолютний Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Топчигречко Софія 4 100 Абсолютний Роздольненська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с-ще Роздольне
Торищак Оксана 4 100 Абсолютний Ясеницький НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" Турківської районної ради Львівської області Львівська c. Ясениця
Трикоза Тимофій 4 100 Абсолютний Новоолексіївська ЗОШ I-III ступенів №2 Херсонської області Херсонська смт. Новоолексіївка
Удод Сергій 4 100 Абсолютний Роздольненська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с-ще Роздольне
Халамендик Тетяна 4 100 Абсолютний Роздольненська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с-ще Роздольне
Черевична Юлія 4 100 Абсолютний Опорний ЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська м. Кагарлик
Шанька Микита 4 100 Абсолютний Вадимська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мирненської селищної ради Каланчацького району Херсонської області Херсонська с. Преображенка
Шатковська Маргарита 4 100 Абсолютний КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька Мелітополь
Шевченко Владислав 4 100 Абсолютний КЗ «Опорний ЗЗСО «Престиж» Гуляйпільської міської ради Запорізької області Запорізька м. Гуляйполе
Яковенко Єва 4 100 Абсолютний КЗ «Опорний ЗЗСО «Престиж» Гуляйпільської міської ради Запорізької області Запорізька м. Гуляйполе
Якунін Кирило 4 100 Абсолютний Опорний ЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська м. Кагарлик
Бурлак Артем 4 97 Абсолютний Новоолексіївська ЗОШ I-III ступенів №2 Херсонської області Херсонська смт. Новоолексіївка
Ганущак Карина 4 97 Абсолютний Войнилівський ліцей Івано -Франківської області Івано -Франківська смт Войнилів
Гринь Софія 4 97 Абсолютний КЗ «Опорний ЗЗСО «Престиж» Гуляйпільської міської ради Запорізької області Запорізька м. Гуляйполе
Доннік Ксенія 4 97 Абсолютний КЗ «Опорний ЗЗСО «Престиж» Гуляйпільської міської ради Запорізької області Запорізька м. Гуляйполе
Козорєзова Вікторія 4 97 Абсолютний Водянська ЗОШ І – ІІІ ступенів №11 Добропільської міської ради Донецької області Донецька  с-ще Водянське міста Добропілля
Кравченко Богдан 4 97 Абсолютний Куземинська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В.Д. Шаренка Грунської сільської ради Охтирського району Сумської області Сумська с.Куземин
Руденко Костянтин 4 97 Абсолютний КЗ «Опорний ЗЗСО «Престиж» Гуляйпільської міської ради Запорізької області Запорізька м. Гуляйполе
Свірєпова Поліна 4 97 Абсолютний КЗ «Опорний ЗЗСО «Престиж» Гуляйпільської міської ради Запорізької області Запорізька м. Гуляйполе
Удовенко Віолетта 4 97 Абсолютний Роздольненська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с-ще Роздольне
Федоришин Таісія 4 97 Абсолютний Войнилівський ліцей Івано -Франківської області Івано -Франківська смт Войнилів
Ажипа Тетяна 4 95 Абсолютний Лисичанська  ЗОШ І – ІІІ  ступенів №2 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Андріїв Степан 4 95 Абсолютний Тарасівський НВК І-ІІІ ступенів Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області Донецька с. Тарасівка
Бандюк Анна 4 95 Абсолютний КЗ «Олександрівський ЗЗСО I-III ступенів» Гречаноподівської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Олександрівка
Білецький Ярослав 4 95 Абсолютний Угорницька ЗШ I-III ступенів Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Угорники
Богатирьова Домініка 4 95 Абсолютний Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Вінник Олександра 4 95 Абсолютний Желаннівський НВК : ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ  Донецька смт Желанне
Гайсюк Ян 4 95 Абсолютний Кам’янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі СЗШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Генсіровська Вікторія 4 95 Абсолютний Войнилівський ліцей Івано -Франківської області Івано -Франківська смт Войнилів
Домчук Павло 4 95 Абсолютний Шполянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей» Шполянської міської ради ОТГ Черкаської області Черкаська м. Шпола
Єлізар'єв Єгор 4 95 Абсолютний Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 27 Херсонської міської ради Херсонська м. Херсон
Єлісєєв Артем 4 95 Абсолютний Лиманська ЗОШ І - ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Лиман
Жук Артемій 4 95 Абсолютний Новогригорівська ЗОШ І-ІІ ступенів філія опорного закладу Нікольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Якименка А.Д. Нікольського району Донецької області Донецька  с. Новогригорівка
Журов Микита 4 95 Абсолютний НВК «Миролюбівська ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Покровської районної ради Донецької області Донецька  с. Миролюбівка
Зикунов Денис 4 95 Абсолютний Первомайський НВК Донецької області Донецька с. Первомайське
Іванків Василина 4 95 Абсолютний Сівка-Войнилівський ліцей Івано -Франківської області Івано -Франківська с. Сівка-Войнилівська
Каловський Богдан 4 95 Абсолютний КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Кліщ Софія 4 95 Абсолютний Угорницька ЗШ I-III ступенів Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Угорники
Коновалюк Софія 4 95 Абсолютний Угорницька ЗШ I-III ступенів Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Угорники
Кравець Олександр 4 95 Абсолютний Опорний ЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська м. Кагарлик
Криворот Артем 4 95 Абсолютний Угорницька ЗШ I-III ступенів Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Угорники
Лаврів Віталій 4 95 Абсолютний Угорницька ЗШ I-III ступенів Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Угорники
Марисюк Глєб 4 95 Абсолютний Новоолексіївська ЗОШ I-III ступенів №2 Херсонської області Херсонська смт. Новоолексіївка
Мельник Вікторія 4 95 Абсолютний Опорний ЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська м. Кагарлик
Менжул Михайло 4 95 Абсолютний Сівка-Войнилівський ліцей Івано -Франківської області Івано -Франківська с. Сівка-Войнилівська
Міннікова Катерина 4 95 Абсолютний Воскресенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Воскресенської селищної ради Миколаївської області Миколаївська смт. Воскресенське
Нагорняк Юлія 4 95 Абсолютний Угорницька ЗШ I-III ступенів Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Угорники
Німець Вероніка 4 95 Абсолютний Шепетівський міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Хмельницької області Хмельницька м. Шепетівка
Островський Кіріл 4 95 Абсолютний Новоолексіївська ЗОШ I-III ступенів №2 Херсонської області Херсонська смт. Новоолексіївка
Пархоменко Вадим 4 95 Абсолютний Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Сеньків Володимир 4 95 Абсолютний Малоговилівський НВК «ЗОШ І ступеня-ДНЗ» Тернопільської області Тернопільська с. Малий Говилів
Ставінська Альбіна 4 95 Абсолютний Буртинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Буртин
Усманова Дарія 4 95 Абсолютний Привільненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Привільне
Ціжовський Максим 4 95 Абсолютний Угорницька ЗШ I-III ступенів Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Угорники
Чаплигін Максим 4 95 Абсолютний Роздольненська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с-ще Роздольне
Челпан Поліна 4 95 Абсолютний НВК «Миролюбівська ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Покровської районної ради Донецької області Донецька  с. Миролюбівка
Шамшуріна Кіра 4 95 Абсолютний Шепетівський міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Хмельницької області Хмельницька м. Шепетівка
Школьнік Катерина 4 95 Абсолютний Шепетівський міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Хмельницької області Хмельницька м. Шепетівка
Шумлянська Софія 4 95 Абсолютний Вадимська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мирненської селищної ради Каланчацького району Херсонської області Херсонська с. Преображенка
І місце
Білоус Станіслав  4 94 1 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Басовський Денис 4 92 1 Шепетівський міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Хмельницької області Хмельницька м. Шепетівка
Гулай Євген 4 92 1 КЗ "Сторчівський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" Новомиколаївської районної ради Запорізької області Запорізька с.Сторчове
Гулійчук Богдан 4 92 1 Войнилівський ліцей Івано -Франківської області Івано -Франківська смт Войнилів
Даніліна Ольга 4 92 1 КЗ « Черкаська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради» Черкаська м. Черкаси
Єргашева Юлія 4 92 1 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 27 Херсонської міської ради Херсонська м. Херсон
Жуков Андрій 4 92 1 Новодонецька ЗОШ I-III ступенів №16 Добропільської міської ради Донецької області Донецька смт. Новодонецьке
Журавов Марко 4 92 1 Лисичанська  ЗОШ І – ІІІ  ступенів №2 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Зуділов Михайло 4 92 1 НВК «Миролюбівська ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Покровської районної ради Донецької області Донецька  с. Миролюбівка
Ігнатов Георгій 4 92 1 Лисичанська  ЗОШ І – ІІІ  ступенів №2 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Книшенко Любомир 4 92 1 Щастинська обласна санаторна школа Луганської області Луганська м. Щастя
Крохмальова Крістіна 4 92 1 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Михайлова Вероніка 4 92 1 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 27 Херсонської міської ради Херсонська м. Херсон
Паньків Юлія 4 92 1 Угорницька ЗШ I-III ступенів Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Угорники
Первій Богдан 4 92 1 Воскресенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Воскресенської селищної ради Миколаївської області Миколаївська смт. Воскресенське
Рисколенко Олександр 4 92 1 Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області Донецька м. Часів Яр
Семенчук Діана 4 92 1 КЗ «Великосеверинівська ЗШ І – ІІІ ступенів, Позашкільний центр» Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області Кіровоградська с. Велика Северинка
Слюсаренко Поліна 4 92 1 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська смт Мирне
Соколова Віра 4 92 1 Новоолексіївська ЗОШ I-III ступенів №2 Херсонської області Херсонська смт. Новоолексіївка
Солоха Маргарита 4 92 1 ЗЗСО «Мукошинська гімназія» Волинської області Волинська с. Мукошин
Степанова Лілія 4 92 1 Новоолександрівська ЗОШ І – ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Новоолександрівка
Ферлієвич Єлизавета 4 92 1 Новодонецька ЗОШ I-III ступенів №16 Добропільської міської ради Донецької області Донецька смт. Новодонецьке
Череватенко Андрій 4 92 1 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Чипенко Тимур 4 92 1 Воскресенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Воскресенської селищної ради Миколаївської області Миколаївська смт. Воскресенське
Шакіров Назар 4 92 1 Лисичанська  ЗОШ І – ІІІ  ступенів №2 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Явтушенко Мілана 4 92 1 Куземинська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В.Д. Шаренка Грунської сільської ради Охтирського району Сумської області Сумська с.Куземин
Сергєєв  Денис 4 91 1 КЗО «СЗШ №26» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Україна Олександр 4 91 1 КЗО «СЗШ №26» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Арнаутова Лілія 4 90 1 Іванівський НВК Чкаловської селищної ради Чугуївського району Харківської області Харківська с. Іванівка
Бенів Ілля 4 90 1 КЗ "НВО" м. Покров Дніпропетровської області Дніпропетровська  м.Покров
Богословяк Дмитро 4 90 1 Желаннівський НВК : ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ  Донецька смт Желанне
Булатова Наталія 4 90 1 Лисичанська  ЗОШ І – ІІІ  ступенів №2 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Вирасток Дарина 4 90 1 Войнилівський ліцей Івано -Франківської області Івано -Франківська смт Войнилів
Войтасик Віолета 4 90 1 Євгенівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Снігурівської районної ради Миколаївської області Миколаївська с. Євгенівка
Восьмак Богуслава 4 90 1 КЗ "НВО" м. Покров Дніпропетровської області Дніпропетровська  м.Покров
Гаранжа Максим 4 90 1 КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька Мелітополь
Гомзик Максим 4 90 1 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Гур’єв Денис 4 90 1 Калуська початкова школа №11 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Калуш
Гуров Дмитро 4 90 1 КЗО «Демуринська ЗОШ І-ІІ ступенів» Межівської селищної ради» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Демурине
Жигалова Дарина 4 90 1 Вадимська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мирненської селищної ради Каланчацького району Херсонської області Херсонська с. Преображенка
Карпан Неоніла 4 90 1 Угорницька ЗШ I-III ступенів Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Угорники
Кирилюк Валентина 4 90 1 Новоолександрівська ЗОШ І – ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Новоолександрівка
Козакова Катерина 4 90 1 Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецьої області Донецька с. Ярова
Копишта Данило 4 90 1 Кремінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Коробко Єгор 4 90 1 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Лаврів Віктор 4 90 1 Угорницька ЗШ I-III ступенів Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Угорники
Леонтьєв Міхаіл 4 90 1 КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська  Верхівцеве
Лисенко Іван 4 90 1 Лисичанська  ЗОШ І – ІІІ  ступенів №2 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Луценко Антон 4 90 1 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Маркович Єгор 4 90 1 Чернігівська ЗОШ І ступеня №25 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Медведєв Станіслав 4 90 1 НВК «ДНЗ «Сонечко» - Новострільцівська  ЗОШ І – ІІІ ступенів» Міловської районної ради Луганської області Луганська с. Новострільцівка
Оверчук Богдан 4 90 1 Буртинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Буртин
Оділов Ренат 4 90 1 Лисичанська  ЗОШ І – ІІІ  ступенів №2 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Павлюк Уляна 4 90 1 Український ЗЗСО І – ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Українка
Перлик Єгор 4 90 1 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Попов Данило 4 90 1 Кремінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Пшиченко Артем 4 90 1 Новодонецька ЗОШ I-III ступенів №16 Добропільської міської ради Донецької області Донецька смт. Новодонецьке
Радіонова Дарина 4 90 1 Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецьої області Донецька с. Ярова
Рашков Кирил 4 90 1 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Руссу Софія 4 90 1 Новоолексіївська ЗОШ I-III ступенів №2 Херсонської області Херсонська смт. Новоолексіївка
Січевська Зоя 4 90 1 КЗ "Сторчівський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" Новомиколаївської районної ради Запорізької області Запорізька с.Сторчове
Смаженко Іван 4 90 1 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Смаженюк Іван 4 90 1 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Стипаненко Катерина 4 90 1 Євгенівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Снігурівської районної ради Миколаївської області Миколаївська с. Євгенівка
Суббота Наталія 4 90 1 Красноармійський НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ" філія КЗ "Олександрійський опорний ЗЗСО І - ІІІ ступенів" Донецької області Донецька с. Новоселівка
Тєптєлєва Зорина 4 90 1 Новодонецька ЗОШ I-III ступенів №16 Добропільської міської ради Донецької області Донецька смт. Новодонецьке
Тимченко Назарій 4 90 1 КЗ « Черкаська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради» Черкаська м. Черкаси
Титар Софія 4 90 1 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина 
Тупіленко Софія 4 90 1 Новодонецька ЗОШ I-III ступенів №16 Добропільської міської ради Донецької області Донецька смт. Новодонецьке
Чоботар Микита 4 90 1 Український ЗЗСО І – ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Українка
Чумак Олексій 4 90 1 Чернігівська ЗОШ І ступеня №25 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Шевченко Вікторія 4 90 1 Підставківський НВК « ЗОШ I ступеня - ДНЗ» Плешканівської сільської ради Золотоніського району Черкаської області Черкаська с. Підставки
Шулік Андрій 4 90 1 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Ящук Каміла 4 90 1 Желаннівський НВК : ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ  Донецька смт Желанне

 

-1 сторінка- -2 сторінка- 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021