Шкільний портал
Четвер, 24.06.2021, 08:11
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 7 клас. Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2020 рік. Шкільний портал.РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 124
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

7 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
І місце
Абель Олена 7 90 1 КЗО "Вербуватівський ЗЗСО І-ІІ ступенів" Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Вербуватівка
Бабич Владислав 7 92 1 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Житомирська м. Житомир
Берестовий Дмитро 7 92 1 Миронівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт Миронівський
Булавіна Яна 7 90 1 Жуківцівська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська с. Жуківці
Булаткіна Раіса 7 92 1 Відраднівський ЗЗСО Запорізької області Запорізька с-ще Відрадне
Бурма Кирило 7 92 1 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Балаклійської районної ради Харківської області Харківська Балаклія
Бухтіярова Крістіна 7 90 1 КЗ «Привовчанська ЗСШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Привовчанське
Василенко Ярослав 7 92 1 Нижньопокровська ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська с. Нижньопокровка
Влах Каріна 7 94 1 Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Одеської області Одеська Овідіополь
Габор Тарас 7 97 1 Лозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Лозівської міської ради Харківської області Харківська м. Лозова
Гаврилюк Анна 7 90 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 імені Віктора Пастуха м. Бердичева Житомирської області Житомирська м. Бердичів
Гаманова Наталія 7 92 1 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Гануленко Анастасія 7 92 1 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Герасимчук Дмитро 7 90 1 Ярославицький ліцей Ярославицької сільської ради Млинівського району Рівненської області Рівненська с. Ярославичі
Гончарова Валерія 7 90 1 Нижньопокровська ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська с. Нижньопокровка
Гордієнко Анастасія 7 92 1 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Грицевська Катерина 7 92 1 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Дем’янов Іван 7 90 1 Харківська ЗОШ  I – III ступенів №76 Харківська м. Харків
Доля Любов 7 94 1 Відраднівський ЗЗСО Запорізької області Запорізька с-ще Відрадне
Зубков Артем 7 90 1 Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька Селидове
Ковальова Анастасія 7 94 1 Шебелинська ЗОШ І-ІІ ступенів Харківської області Харківська  с. Шебелинка
Козаков Артем 7 90 1 Первомайський НВК Донецької області Донецька с. Первомайське
Кондратович Ілона 7 97 1 ОЗ Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська Кочубеївка
Конопляник Віталій 7 97 1 ОЗ Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська Кочубеївка
Коробка Вікторія 7 94 1 Міловська ЗОШ І – ІІІ ступенів Харківської області Харківська с. Мілова
Кравцов Матвій 7 90 1 Поротівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Портівське
Крячко Кіра 7 94 1 Міловська ЗОШ І – ІІІ ступенів Харківської області Харківська с. Мілова
Кулешова Софія 7 90 1 Слов'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Слов'янської міської ради Донецької області Донецька м.Слов’янськ
Кушко Владислав 7 100 1 Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Одеської області Одеська Овідіополь
Ладанкін Даніїл 7 97 1 Лозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Лозівської міської ради Харківської області Харківська м. Лозова
Лаханський Влад 7 90 1 Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нововоронцовської РДА Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Летючий Данило 7 97 1 Нижньопокровська ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська с. Нижньопокровка
Литус Ростислав 7 97 1 Біленченківський ЗЗСО І – ІІ ступенів Гадяцької міської ради Полтавської області Полтавська с. Біленченківка
Луначевська Дар’я 7 90 1 КЗ "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №15 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харківська м. Харків
Манчук Ілля 7 90 1 Городецька ЗОШ І - ІІІ ступенів Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області Черкаська с. Городецьке
Мельник Роман 7 90 1 Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Черкаської області Черкаська м. Жашків
Мизунська Юлія 7 97 1 Михайлівський НВК Чернівецької області Чернівецька с.Михайлівка
Михальченко Даніл 7 90 1 Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нововоронцовської РДА Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Мігов Іван 7 100 1 Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Одеської області Одеська Овідіополь
Натягін Нікіта 7 92 1 Лозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Лозівської міської ради Харківської області Харківська м. Лозова
Неворотов Денис 7 97 1 Нижньопокровська ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська с. Нижньопокровка
Нестеренко Аліна 7 92 1 Миронівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт Миронівський
Нікітіна Єлизавета 7 97 1 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Ногіна Сніжана 7 97 1 НВК «Петрівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Луганської області Луганська с. Коржове
Поліщук Данило 7 94 1 Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Одеської області Одеська Овідіополь
Прихно Артем 7 90 1 КЗО "Вербуватівський ЗЗСО І-ІІ ступенів" Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Вербуватівка
Рижук Данило 7 90 1 Миротинська ЗОШ І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська с. Миротин
Рогачова Поліна 7 94 1 Міловська ЗОШ І – ІІІ ступенів Харківської області Харківська с. Мілова
Рязанцева Поліна 7 92 1 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Садовська Вікторія 7 97 1 Нижньопокровська ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська с. Нижньопокровка
Скотнікова Альона 7 90 1 Южненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Южненської міської ради Одеської області Одеська м. Южне
Смирнов Андрій 7 97 1 Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Михайлівка.
Усатенко Антон 7 90 1 Первомайський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів №15-колегіум» Миколаївської області Миколаївська м. Первомайськ
Федорук Ангеліна 7 90 1 КЗ «Привовчанська ЗСШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Привовчанське
Харачко Павло 7 90 1 ЗОШ  I -II ступенів села Колоденці Львівської області Львівська область с. Колоденці
Харківська Яна 7 97 1 НВК «Петрівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Луганської області Луганська с. Коржове
Хохлова Еліна 7 100 1 Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Одеської області Одеська Овідіополь
Черноус Маргарита 7 90 1 КЗ «Македонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікольської районної ради Донецької області» Донецька с. Македонівка
Шабадаш Олена 7 97 1 ОЗ Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська Кочубеївка
Шевчук Спартак 7 92 1 Миронівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт Миронівський
Щербина Назар 7 90 1 Рівнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Кіровоградської області Кіровоградська с. Рівне
Щербина Олександра 7 94 1 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Ярута Дарина 7 97 1 ОЗ Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська Кочубеївка
ІІ місце
Агаркова Сніжана 7 84 2 Білоусівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області Миколаївська с. Білоусівка
Адамчук Поліна 7 79 2 Харківська ЗОШ  I – III ступенів №76 Харківська м. Харків
Адокіци Ілля 7 79 2 Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нововоронцовської РДА Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Арендар Михайло 7 84 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №22» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Балаба Данило 7 71 2 Танюшівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська Танюшівка
Барановська Поліна 7 87 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Беленко Олександр 7 89 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Бєлая Діана 7 82 2 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Бєлоусов Артем 7 87 2 Приазовська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька Приазовське
Бєляніна Анастасія 7 70 2 Слов'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Слов'янської міської ради Донецької області Донецька м.Слов’янськ
Більський Олександр 7 79 2 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Бірюкова Вероніка 7 79 2 Новоселівська філія Очеретинського НВК : ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ОНЗ) Донецької області Донецька Новоселівка 3
Блонська Анастасія 7 79 2 Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Черкаської області Черкаська м. Жашків
Бобер Владислав 7 74 2 Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Черкаської області Черкаська м. Жашків
Бондарчук Анастасія 7 82 2 Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області Донецька м. Часів Яр
Босий Констянтин 7 82 2 Миколаївська ЗОШ І –ІІ ступенів №64 Миколаївської області Миколаївська м. Миколаїв
Васільєва Уляна 7 74 2 Миротинська ЗОШ І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська с. Миротин
Гаврилов Владислав 7 74 2 Поротівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Портівське
Гайдаржи Мирослава 7 79 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Герасимова Варвара 7 87 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Годьо Богдан 7 79 2 КЗ «Привовчанська ЗСШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Привовчанське
Голуб Ростислав 7 87 2 КЗ «Привовчанська ЗСШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Привовчанське
Гончаров Андрій 7 79 2 Троїцький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Української сільської ради Петропавлівського району Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Троїцьке
Гораш Крістіна 7 74 2 Ропчанський ліцей ім. «Штефан чел Маре ші Сфинт» Чернівецької області Чернівецька с. Ропча
Григулич Орина 7 82 2 Миротинська ЗОШ І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська с. Миротин
Григуш Михаєла 7 70 2 Ропчанський ліцей ім. «Штефан чел Маре ші Сфинт» Чернівецької області Чернівецька с. Ропча
Гузар Уляна 7 77 2 Привільський ліцей Привільської сільської ради Троїцького району Луганської області Луганська с. Привілля
Гуйван Аміна 7 79 2 Озаринецька СЗШ І-ІІІ ступенів Вінницької області Вінницька с. Озаринці
Данильчук Дар’я 7 82 2 Озаринецька СЗШ І-ІІІ ступенів Вінницької області Вінницька с. Озаринці
Даскалюк Ана-Лакріміоара 7 70 2 Ропчанський ліцей ім. «Штефан чел Маре ші Сфинт» Чернівецької області Чернівецька с. Ропча
Дворянин Єлизавета 7 89 2 Міньківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Соледарської міської ради Донецької області Донецька с. Міньківка
Євтушенко Іван 7 76 2 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Балаклійської районної ради Харківської області Харківська Балаклія
Єременко Вікторія 7 82 2 Ворожбянський НВК: ЗОШ І – ІІ ступенів – ДНЗ №4 Білопільської районної ради Сумської області Сумська м. Ворожба
Єрьоменко Поліна 7 87 2 Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Одеської області Одеська Овідіополь
Живун Софія 7 84 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 імені Віктора Пастуха м. Бердичева Житомирської області Житомирська м. Бердичів
Закутній Сергій 7 79 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Захаров Олександр 7 74 2 КЗ "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №15 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харківська м. Харків
Звєкова Вікторія 7 82 2 Білоусівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області Миколаївська с. Білоусівка
Зібарова Маргарита 7 84 2 Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області Донецька м. Часів Яр
Іванін Єгор 7 82 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Ігнатенко Кирило 7 82 2 Поротівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Портівське
Капацина Богдан 7 82 2 Поротівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Портівське
Качала Вероніка 7 82 2 Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області Донецька м. Часів Яр
Кеба Каміла 7 74 2 Харківська ЗОШ  I – III ступенів №76 Харківська м. Харків
Кириченко Анастасія 7 84 2 Миронівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт Миронівський
Конончук Анастасія 7 76 2 Миротинська ЗОШ І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська с. Миротин
Коняга Максим 7 84 2 Озаринецька СЗШ І-ІІІ ступенів Вінницької області Вінницька с. Озаринці
Коршикова Анастасія 7 84 2 Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області Донецька м. Часів Яр
Кроленко Іван 7 74 2 Харківська ЗОШ  I – III ступенів №76 Харківська м. Харків
Кулініч Олександра 7 71 2 Новотошківський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ (ясла-садок)" №10 Попаснянської районної ради Луганської області Луганська с. Новотошківське
Курочка Софія 7 76 2 КЗ "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №15 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харківська м. Харків
Кутова Марія 7 87 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Лисак Уляна 7 87 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 імені Віктора Пастуха м. Бердичева Житомирської області Житомирська м. Бердичів
Лисий Артем 7 79 2 Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Черкаської області Черкаська м. Жашків
Литовченко Дар’я 7 84 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Лістратова Анастасія 7 84 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №22» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Лозован Надія 7 70 2 Первомайський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів №15-колегіум» Миколаївської області Миколаївська м. Первомайськ
Лотарєва Валерія 7 79 2 КЗО "Вербуватівський ЗЗСО І-ІІ ступенів" Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Вербуватівка
Луняка Наталія 7 89 2 Березнегуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська смт. Березнегувате
Мартишевський Артем 7 84 2 КЗ «Привовчанська ЗСШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Привовчанське
Метеленко Іван 7 87 2 Лозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Лозівської міської ради Харківської області Харківська м. Лозова
Мороз Аліна 7 84 2 Миротинська ЗОШ І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська с. Миротин
Назаренко Захар 7 71 2 Городецька ЗОШ І - ІІІ ступенів Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області Черкаська с. Городецьке
Назарко Тимофій 7 79 2 КЗ «Привовчанська ЗСШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Привовчанське
Некрасов Іван 7 84 2 Поротівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Портівське
Нікітінська Орина 7 87 2 Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Одеської області Одеська Овідіополь
Номерчук Захарій 7 84 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №22» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Орлова Тетяна 7 87 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Павлик Давид 7 76 2 Мелекінська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Мелекіне
Павлик Денис 7 76 2 Мелекінська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Мелекіне
Павловський Дмитро 7 88 2 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Житомирська м. Житомир
Пантазіва Каріна 7 87 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 імені Віктора Пастуха м. Бердичева Житомирської області Житомирська м. Бердичів
Папакиць Валентина 7 84 2 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Пічевська Олена 7 82 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Пічка Ігор 7 87 2 КЕНЦУМ Полтавська м. Кременчук
Плачкова Катерина 7 70 2 Ропчанський ліцей ім. «Штефан чел Маре ші Сфинт» Чернівецької області Чернівецька с. Ропча
Сазонов Марк 7 84 2 Поротівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Портівське
Свердзоленко Анастасія 7 82 2 Миколаївська ЗОШ І –ІІ ступенів №64 Миколаївської області Миколаївська м. Миколаїв
Свідерська Софія 7 79 2 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Свірідова Єлизавета 7 82 2 КЗ "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №15 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харківська м. Харків
Сидоренко Денис 7 74 2 Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Черкаської області Черкаська м. Жашків
Синиця Єлизавета 7 79 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Слєпченко Софія 7 82 2 Миронівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт Миронівський
Стайкуца Дар'я 7 82 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Табака Юрій 7 76 2 Кобилецько–Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська смт. Кобилецька Поляна
Тимощук Вікторія 7 87 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 імені Віктора Пастуха м. Бердичева Житомирської області Житомирська м. Бердичів
Тицький Ігор 7 89 2 Березнегуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська смт. Березнегувате
Тяжкороб Сергій 7 74 2 КЗ «Привовчанська ЗСШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Привовчанське
Федосенко Маргарита 7 71 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №22» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Ферябова Єлизавета 7 79 2 Южненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Южненської міської ради Одеської області Одеська м. Южне
Філімонов Владислав 7 84 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №22» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Філіпенко Павло 7 84 2 Троїцький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Української сільської ради Петропавлівського району Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Троїцьке
Філохіна Єва 7 79 2 Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області Донецька м. Часів Яр
Хандожко Анастасія 7 73 2 Привільський ліцей Привільської сільської ради Троїцького району Луганської області Луганська с. Привілля
Ханейчук Дем’ян  7 84 2 Ярославицький ліцей Ярославицької сільської ради Млинівського району Рівненської області Рівненська с. Ярославичі
Хлюст Анна 7 82 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Храмов Богдан 7 87 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Цибульська Владислава 7 79 2 Городецька ЗОШ І - ІІІ ступенів Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області Черкаська с. Городецьке
Ченцова Сніжана 7 87 2 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області. Харківська  м. Балаклія
Чернова Юлія 7 79 2 КЗ "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №15 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харківська м. Харків
Чуба Анжеліка 7 79 2 Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Черкаської області Черкаська м. Жашків
Шарапов Іван 7 74 2 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Швець Юлія 7 87 2 КЗ «Привовчанська ЗСШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Привовчанське
Шевцова Олександра 7 76 2 Миротинська ЗОШ І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська с. Миротин
Шостак Максим 7 84 2 Верхньоланнівська ЗОШ  І-ІІ ступенів Карлівського району Полтавської області Полтавська с. Верхня Ланна
Шуть Злата 7 79 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021