Прізвище, ім'я учасника |
Клас |
Бал |
Місце |
Назва навчального закладу |
Область |
Населений пункт |
І місце |
Алєйніков Андрій |
2 |
100 |
1 |
Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області |
Херсонська |
Верхній Рогачик |
Баланюк Дарина |
2 |
95 |
1 |
Овідіопольський ЗЗСО Овідіопольської селищної ради Одеського району |
Одеська |
Овідіополь |
Бєлецька Анастасія |
2 |
91 |
1 |
КЗО «Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Межівської селищної ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Володимирівка |
Бєлецький Станіслав |
2 |
91 |
1 |
КЗО «Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Межівської селищної ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Володимирівка |
Білий Володимир |
2 |
97 |
1 |
КЗ «Городнянський ліцей» Чернігівської обласної ради |
Чернігівська |
м. Городня |
Білий Олександр |
2 |
100 |
1 |
Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області |
Херсонська |
Верхній Рогачик |
Білолюбський Артем |
2 |
90 |
1 |
Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вільшанської сільської ради Роменського району Сумської області |
Сумська |
с. Вільшана |
Бондаренко Микита |
2 |
100 |
1 |
Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №31 Донецької області |
Донецька |
м. Краматорськ |
Бузак Макар |
2 |
93 |
1 |
Ольшанський ЗЗСО Миколаївської області |
Миколаївська |
с-ще Ольшанське |
Василевський Тимур |
2 |
95 |
1 |
Харківська спеціалізована школа І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області |
Харківська |
м. Харків |
Волощенко Вікторія |
2 |
100 |
1 |
Херсонський НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради |
Херсонська |
Херсон |
Гайда Софія |
2 |
95 |
1 |
КЗО «Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Межівської селищної ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Володимирівка |
Галла Олег |
2 |
95 |
1 |
ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Мирноградської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Мирноград |
Галущенко Назар |
2 |
95 |
1 |
КЗ «Смілянська спеціалізована мистецька школа-інтернат Черкаської обласної ради» |
Черкаська |
м. Сміла |
Гривцев Артем |
2 |
95 |
1 |
Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Богданівка |
Гринюк Сергій |
2 |
95 |
1 |
Харківська спеціалізована школа І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області |
Харківська |
м. Харків |
Демяненко Анастасія |
2 |
91 |
1 |
Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради Донецької області |
Донецька |
с. Шилівка |
Дигас Артем |
2 |
91 |
1 |
Киселівський ліцей Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області |
Херсонська |
с. Киселівка |
Дичок Маргарита |
2 |
100 |
1 |
Херсонський НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради |
Херсонська |
Херсон |
Євдокимова Валерія |
2 |
95 |
1 |
ЗОШ І-ІІ ступенів №15 Покровської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Покровськ |
Євтушенко Роман |
2 |
91 |
1 |
КЗО «Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Межівської селищної ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Володимирівка |
Жадан Назар |
2 |
93 |
1 |
ЗЗСО І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області |
Донецька |
с-ще Керменчик |
Іванов Владислав |
2 |
95 |
1 |
Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ) Донецької області |
Донецька |
м. Вугледар |
Іванов Данило |
2 |
100 |
1 |
Херсонський НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради |
Херсонська |
Херсон |
Ільченко Анна |
2 |
91 |
1 |
Лисичанська ЗОШ I-III ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Каджаров Онур |
2 |
95 |
1 |
КЗО «Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Межівської селищної ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Володимирівка |
Камелягіна Марія |
2 |
93 |
1 |
Лисичанська ЗОШ I-III ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Карпенко Вероніка |
2 |
93 |
1 |
Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району |
Полтавська |
с. Щербані |
Кобзар Валерія |
2 |
93 |
1 |
Володимирівська ЗОШ І-ІІ ступенів , філія Ганнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області |
Кіровоградська |
с. Володимирівка |
Коломієць Надія |
2 |
91 |
1 |
Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №31 Донецької області |
Донецька |
м. Краматорськ |
Коляда Злата |
2 |
95 |
1 |
Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Богданівка |
Коробов Павло |
2 |
100 |
1 |
Харківська спеціалізована школа І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області |
Харківська |
м. Харків |
Косенко Денис |
2 |
97 |
1 |
КЗ «Смілянська спеціалізована мистецька школа-інтернат Черкаської обласної ради» |
Черкаська |
м. Сміла |
Крока Марія |
2 |
90 |
1 |
Рівненська ЗОШ І – ІІІ ступенів №8 Рівненської міської ради |
Рівненська |
м. Рівне |
Куземська Поліна |
2 |
93 |
1 |
Харківська спеціалізована школа І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області |
Харківська |
м. Харків |
Кузенкова Орина |
2 |
93 |
1 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Бахмутської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Бахмут |
Кузнєцова Вікторія |
2 |
93 |
1 |
КЗ «Смілянська спеціалізована мистецька школа-інтернат Черкаської обласної ради» |
Черкаська |
м. Сміла |
Куріна Карина |
2 |
100 |
1 |
Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області |
Херсонська |
Верхній Рогачик |
Лапуцький Микола |
2 |
95 |
1 |
КЗ «Городнянський ліцей» Чернігівської обласної ради |
Чернігівська |
м. Городня |
Лисенко Софія |
2 |
93 |
1 |
Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району |
Полтавська |
с. Щербані |
Лисова Єлизавета |
2 |
95 |
1 |
Херсонський НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради |
Херсонська |
Херсон |
Лисунів Роксолана |
2 |
95 |
1 |
Солонська гімназія Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області |
Львівська |
с. Солонське |
Личкун Олександр |
2 |
90 |
1 |
Землянський НВК «ЗОШ I-II ступенів-ДНЗ» Сумської області |
Сумська |
с. Землянка |
Лобач Олександра |
2 |
91 |
1 |
Харківська спеціалізована школа І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області |
Харківська |
м. Харків |
Малєнок Елеонора |
2 |
100 |
1 |
Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Богданівка |
Мамонтов Платон |
2 |
97 |
1 |
Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району |
Полтавська |
с. Щербані |
Мельничук Вікторія |
2 |
93 |
1 |
Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району |
Полтавська |
с. Щербані |
Мельнік Данило |
2 |
100 |
1 |
Херсонський НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради |
Херсонська |
Херсон |
Могільовкін Давід |
2 |
95 |
1 |
Харківська спеціалізована школа І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області |
Харківська |
м. Харків |
Мозгова Альона |
2 |
95 |
1 |
Землянський НВК «ЗОШ I-II ступенів-ДНЗ» Сумської області |
Сумська |
с. Землянка |
Мустафаєва Айсель |
2 |
95 |
1 |
КЗО «Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Межівської селищної ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Володимирівка |
Настаченко Данііл |
2 |
93 |
1 |
Харківська спеціалізована школа І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області |
Харківська |
м. Харків |
Невінський Рамір |
2 |
95 |
1 |
КЗО «Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Межівської селищної ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Володимирівка |
Огій Діана |
2 |
95 |
1 |
КЗО «Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Межівської селищної ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Володимирівка |
Одаренко Ангеліна |
2 |
90 |
1 |
Миколо-Комишуватський ліцей Красноградської міської ради Харківської області |
Харківська |
c. Миколо-Комишувата |
Онупрієнко Павло |
2 |
95 |
1 |
Харківська спеціалізована школа І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області |
Харківська |
м. Харків |
Пантелеєнко Матвій |
2 |
91 |
1 |
Новоукраїнський НВК №8 «Ліцей-заклад дошкільної освіти» Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області |
Кіровоградська |
м. Новоукраїнка |
Петьков Давид |
2 |
100 |
1 |
Херсонський НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради |
Херсонська |
Херсон |
Пилат Марія |
2 |
91 |
1 |
Солонська гімназія Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області |
Львівська |
с. Солонське |
Плигач Назар |
2 |
100 |
1 |
КЗ «Смілянська спеціалізована мистецька школа-інтернат Черкаської обласної ради» |
Черкаська |
м. Сміла |
Позніченко Вікторія |
2 |
93 |
1 |
ЗЗСО І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області |
Донецька |
с-ще Керменчик |
Полєв Сергій |
2 |
91 |
1 |
КЗО «Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Межівської селищної ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Володимирівка |
Польовик Аріна |
2 |
100 |
1 |
Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області |
Херсонська |
Верхній Рогачик |
Різник Кароліна |
2 |
100 |
1 |
Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради Донецької області |
Донецька |
с. Шилівка |
Роботницький Дмитро |
2 |
100 |
1 |
Клеванський ліцей № 1 Клеванської селищної ради Рівненського району Рівненської області |
Рівненська |
смт. Клевань |
Ромашко Поліна |
2 |
91 |
1 |
КЗ «Смілянська спеціалізована мистецька школа-інтернат Черкаської обласної ради» |
Черкаська |
м. Сміла |
Саєнко Артем |
2 |
93 |
1 |
Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району |
Полтавська |
с. Щербані |
Самойленко Кирило |
2 |
100 |
1 |
Херсонський НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради |
Херсонська |
Херсон |
Самойлова Кіра |
2 |
91 |
1 |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області |
Херсонська |
Мирне |
Сафаров Ярослав |
2 |
95 |
1 |
Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради Донецької області |
Донецька |
с. Шилівка |
Сафарова Карина |
2 |
100 |
1 |
Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради Донецької області |
Донецька |
с. Шилівка |
Седін Віталій |
2 |
100 |
1 |
Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області |
Херсонська |
Верхній Рогачик |
Семененко Юрій |
2 |
91 |
1 |
КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» |
Харківська |
м. Харків |
Стешенко Олександр |
2 |
97 |
1 |
Херсонський НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради |
Херсонська |
Херсон |
Стєбєнєв Максим |
2 |
91 |
1 |
Лисичанська ЗОШ I-III ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Сухолоб Єгор |
2 |
97 |
1 |
КЗ «Верхньокриничанська ЗОШ І-ІІ ступенів» Василівської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
Верхня Криниця |
Тищенко Ніколь |
2 |
95 |
1 |
КЗ «Верхньокриничанська ЗОШ І-ІІ ступенів» Василівської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
Верхня Криниця |
Тіхонович Дарина |
2 |
100 |
1 |
КЗ «Смілянська спеціалізована мистецька школа-інтернат Черкаської обласної ради» |
Черкаська |
м. Сміла |
Ткач Іван |
2 |
93 |
1 |
Білостоцька гімназія – філія «Торчинський ліцей Торчинської селищної ради» Волинської області |
Волинська |
с. Білосток |
Троян Данило |
2 |
93 |
1 |
Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району |
Полтавська |
с. Щербані |
Тряскіна Олександра |
2 |
93 |
1 |
ЗЗСО І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області |
Донецька |
с-ще Керменчик |
Тягній Ірина |
2 |
90 |
1 |
Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Хворостяний Андрій |
2 |
93 |
1 |
ЗЗСО І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області |
Донецька |
с-ще Керменчик |
Хоменко Ярослав |
2 |
95 |
1 |
Ічнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4 Ічнянської міської ради Чернігівської області |
Чернігівська |
м. Ічня |
Хорошилова Анастасія |
2 |
100 |
1 |
Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Богданівка |
Червінський Євген |
2 |
100 |
1 |
Херсонський НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради |
Херсонська |
Херсон |
Чихун Анна |
2 |
100 |
1 |
Херсонський НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради |
Херсонська |
Херсон |
Шевченко Катерина |
2 |
97 |
1 |
ЗОШ І-ІІ ступенів №15 Покровської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Покровськ |
Шумакова Аріна |
2 |
97 |
1 |
Харківська спеціалізована школа І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області |
Харківська |
м. Харків |
Шургая Заурі |
2 |
93 |
1 |
Харківська спеціалізована школа І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області |
Харківська |
м. Харків |
Щербаков Тимофій |
2 |
95 |
1 |
Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ) Донецької області |
Донецька |
м. Вугледар |
Щербина Катерина |
2 |
91 |
1 |
Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району |
Полтавська |
с. Щербані |
Якубовська Софія |
2 |
95 |
1 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Бахмут |
ІІ місце |
Акопян Анна |
2 |
70 |
2 |
Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Акутіна Софія |
2 |
88 |
2 |
Киселівський ліцей Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області |
Херсонська |
с. Киселівка |
Ареф’єв Матвій |
2 |
86 |
2 |
Киселівський ліцей Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області |
Херсонська |
с. Киселівка |
Афанасенко Валерія |
2 |
76 |
2 |
Миколо-Комишуватський ліцей Красноградської міської ради Харківської області |
Харківська |
c. Миколо-Комишувата |
Баєш Софія |
2 |
72 |
2 |
Лисичанська ЗОШ I-III ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Бардаков Микита |
2 |
76 |
2 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Бахмут |
Біла Альона |
2 |
86 |
2 |
КЗ «Городнянський ліцей» Чернігівської обласної ради |
Чернігівська |
м. Городня |
Бокач Гліб |
2 |
76 |
2 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Бахмут |
Бондаренко Орина |
2 |
86 |
2 |
ЗЗСО І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області |
Донецька |
с-ще Керменчик |
Борсук Кирило |
2 |
88 |
2 |
Киселівський ліцей Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області |
Херсонська |
с. Киселівка |
Бурсук Гліб |
2 |
79 |
2 |
Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вільшанської сільської ради Роменського району Сумської області |
Сумська |
с. Вільшана |
Варга Сємьон |
2 |
74 |
2 |
Миколо-Комишуватський ліцей Красноградської міської ради Харківської області |
Харківська |
c. Миколо-Комишувата |
Вінніченко Єлизавета |
2 |
72 |
2 |
КЗ «Гімназія №8» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам’янське |
Гребінець Ігнат |
2 |
72 |
2 |
Миколо-Комишуватський ліцей Красноградської міської ради Харківської області |
Харківська |
c. Миколо-Комишувата |
Гришина Домініка |
2 |
72 |
2 |
Миколо-Комишуватський ліцей Красноградської міської ради Харківської області |
Харківська |
c. Миколо-Комишувата |
Гришко Дмитро |
2 |
81 |
2 |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області |
Херсонська |
Мирне |
Дерешов Максим |
2 |
81 |
2 |
Ольшанський ЗЗСО Миколаївської області |
Миколаївська |
с-ще Ольшанське |
Донцова Варвара |
2 |
70 |
2 |
КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» |
Харківська |
м. Харків |
Дружиненко Денис |
2 |
74 |
2 |
Киселівський ліцей Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області |
Херсонська |
с. Киселівка |
Єфімченко Максим |
2 |
76 |
2 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Бахмут |
Желуденко Артем |
2 |
81 |
2 |
Киселівський ліцей Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області |
Херсонська |
с. Киселівка |
Заволока Варвара |
2 |
70 |
2 |
Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Залозний Матвій |
2 |
88 |
2 |
КЗ «Ображіївський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.М.Кожедуба – ДНЗ Шосткинської міської ради Сумської області» |
Сумська |
Шосткинська ОТГ |
Зінв’єв Микола |
2 |
74 |
2 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Бахмут |
Золотько Софія |
2 |
72 |
2 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Бахмут |
Ізьо Тетяна |
2 |
81 |
2 |
ОЗ «Мостиський ЗЗСО №2 I-III ступенів» Львівської області |
Львівська |
Мостиська |
Карпенська Марія |
2 |
72 |
2 |
КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» |
Харківська |
м. Харків |
Касабуцький Кирило |
2 |
86 |
2 |
Лисичанська ЗОШ I-III ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Климчук Кіра |
2 |
83 |
2 |
Киселівський ліцей Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області |
Херсонська |
с. Киселівка |
Кобець Єгор |
2 |
88 |
2 |
Киселівський ліцей Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області |
Херсонська |
с. Киселівка |
Конькова Анастасія |
2 |
79 |
2 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Бахмут |
Крохмальна Карина |
2 |
88 |
2 |
КЗ “ Добровільський НВК “ЗНЗ-ДНЗ” Дубовиківської сільської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Добровілля |
Куліш Глєб |
2 |
88 |
2 |
ЗЗСО І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області |
Донецька |
с-ще Керменчик |
Купчак Анна |
2 |
81 |
2 |
Початкова школа №53 Львівської міської ради |
Львівська |
м. Львів |
Ларіонов Петро |
2 |
83 |
2 |
Киселівський ліцей Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області |
Херсонська |
с. Киселівка |
Лисяк Анастасія |
2 |
76 |
2 |
КЗ «Гімназія №8» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам’янське |
Лойченко Денис |
2 |
88 |
2 |
Киселівський ліцей Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області |
Херсонська |
с. Киселівка |
Лукаш Ілля |
2 |
76 |
2 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Бахмут |
Люкін Владислав |
2 |
79 |
2 |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області |
Херсонська |
Мирне |
Манек Анастасія |
2 |
72 |
2 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Бахмут |
Марич Діана |
2 |
81 |
2 |
Солонська гімназія Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області |
Львівська |
с. Солонське |
Мартиненко Валерія |
2 |
79 |
2 |
Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вільшанської сільської ради Роменського району Сумської області |
Сумська |
с. Вільшана |
Мациборко Маргарита |
2 |
86 |
2 |
Ольшанський ЗЗСО Миколаївської області |
Миколаївська |
с-ще Ольшанське |
Меженний Євген |
2 |
74 |
2 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Бахмут |
Мельник Анастасія |
2 |
81 |
2 |
Острожанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
с. Острожани |
Мергаут Артур |
2 |
88 |
2 |
Ольшанський ЗЗСО Миколаївської області |
Миколаївська |
с-ще Ольшанське |
Мєдвєдєва Поліна |
2 |
74 |
2 |
Лисичанська ЗОШ I-III ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Мигель Катерина |
2 |
72 |
2 |
Білостоцька гімназія – філія «Торчинський ліцей Торчинської селищної ради» Волинської області |
Волинська |
с. Білосток |
Міщан Артур |
2 |
88 |
2 |
Харківська спеціалізована школа І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області |
Харківська |
м. Харків |
Моісеєва Анастасія |
2 |
70 |
2 |
Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Морозов Вадим |
2 |
81 |
2 |
ЗЗСО І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області |
Донецька |
с-ще Керменчик |
Мосяженко Данило |
2 |
79 |
2 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Бахмут |
Олексієнко Софія |
2 |
79 |
2 |
Ольшанський ЗЗСО Миколаївської області |
Миколаївська |
с-ще Ольшанське |
Онищук Артур |
2 |
83 |
2 |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області |
Херсонська |
Мирне |
Онучко Єгор |
2 |
81 |
2 |
КЗО «Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Межівської селищної ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Володимирівка |
Пасічник Кирило |
2 |
76 |
2 |
Миколо-Комишуватський ліцей Красноградської міської ради Харківської області |
Харківська |
c. Миколо-Комишувата |
Пентак Яна |
2 |
88 |
2 |
Солонська гімназія Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області |
Львівська |
с. Солонське |
Петренко Владислав |
2 |
74 |
2 |
Киселівський ліцей Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області |
Херсонська |
с. Киселівка |
Петрушенко Михайло |
2 |
83 |
2 |
Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району |
Полтавська |
с. Щербані |
Прусевич Єлизавета |
2 |
70 |
2 |
КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» |
Харківська |
м. Харків |
Рибась Сергій |
2 |
72 |
2 |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області |
Херсонська |
Мирне |
Розумний Вячеслав |
2 |
76 |
2 |
Миколо-Комишуватський ліцей Красноградської міської ради Харківської області |
Харківська |
c. Миколо-Комишувата |
Рубан Іван |
2 |
76 |
2 |
Миколо-Комишуватський ліцей Красноградської міської ради Харківської області |
Харківська |
c. Миколо-Комишувата |
Савенко Єлизавета |
2 |
88 |
2 |
КЗ «Городнянський ліцей» Чернігівської обласної ради |
Чернігівська |
м. Городня |
Серьогін Богдан |
2 |
79 |
2 |
Васильківська СЗШ №2 Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
смт. Васильківка |
Синиця Артем |
2 |
79 |
2 |
Васильківська СЗШ №2 Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
смт. Васильківка |
Сідамонідзе Давид |
2 |
76 |
2 |
КЗ «Гімназія №8» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам’янське |
Скромна Таїсія |
2 |
88 |
2 |
ЗОШ I – III ступенів №9 Мирноградської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Мирноград |
Сметанко Нестор |
2 |
76 |
2 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Бахмут |
Смирнова Вікторія |
2 |
70 |
2 |
КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» |
Харківська |
м. Харків |
Солом`яна Поліна |
2 |
71 |
2 |
КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» |
Харківська |
м. Харків |
Спіца Каміла |
2 |
79 |
2 |
Лисичанська ЗОШ I-III ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Стрельцова Маргарита |
2 |
76 |
2 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Бахмут |
Стреницька Анастасія |
2 |
72 |
2 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Бахмут |
Стуканов Іван |
2 |
81 |
2 |
Киселівський ліцей Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області |
Херсонська |
с. Киселівка |
Сушко Яна |
2 |
86 |
2 |
Філія «Скородистицька гімназія «Школа життєтворчості» КЗ «Іркліївський ліцей» Черкаської області |
Черкаська |
Скородистик |
Тарасенко Ростислав |
2 |
81 |
2 |
Острожанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
с. Острожани |
Татарінова Дарина |
2 |
74 |
2 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Бахмут |
Темгаєв Володимир |
2 |
81 |
2 |
Лисичанська ЗОШ I-III ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Тицький Богдан |
2 |
70 |
2 |
Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Токар Владислав |
2 |
88 |
2 |
КЗ «Смілянська спеціалізована мистецька школа-інтернат Черкаської обласної ради» |
Черкаська |
м. Сміла |
Хащенко Кароліна |
2 |
76 |
2 |
Лисичанська ЗОШ I-III ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Хмелюк Анна |
2 |
72 |
2 |
НВК «Кіровоградський колегіум – спеціалізований ЗНЗ І – ІІІ ступенів – ДНЗ – центр естетичного виховання» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області |
Кіровоградська |
м. Кропивницький |
Хомош Каріна |
2 |
86 |
2 |
Солонська гімназія Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області |
Львівська |
с. Солонське |
Хрокало Роман |
2 |
80 |
2 |
Землянський НВК «ЗОШ I-II ступенів-ДНЗ» Сумської області |
Сумська |
с. Землянка |
Чехун Поліна |
2 |
79 |
2 |
Киселівський ліцей Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області |
Херсонська |
с. Киселівка |
Чехун Станіслав |
2 |
79 |
2 |
Киселівський ліцей Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області |
Херсонська |
с. Киселівка |
Шайдулов Олександр |
2 |
81 |
2 |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області |
Херсонська |
Мирне |
Шорбан Назарій |
2 |
70 |
2 |
ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Луги Богданської сільської ради Рахівського району Закарпатської області |
Закарпатська |
с. Луги |
Янихбаш Анна |
2 |
88 |
2 |
ЗЗСО І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області |
Донецька |
с-ще Керменчик |