Шкільний портал
Понеділок, 20.09.2021, 18:35
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 2 клас. Результати конкурсу "Європа - це я!" 2021 рік. Шкільний порталРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

2 клас.

Результати конкурсу "Європа - це я!" 2021 року

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище, ім'я  учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
І місце
Алєйніков Андрій 2 100 1 Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Баланюк Дарина 2 95 1 Овідіопольський ЗЗСО Овідіопольської селищної ради Одеського району Одеська Овідіополь
Бєлецька Анастасія 2 91 1 КЗО «Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Межівської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Володимирівка
Бєлецький Станіслав 2 91 1 КЗО «Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Межівської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Володимирівка
Білий Володимир 2 97 1 КЗ «Городнянський ліцей» Чернігівської обласної ради Чернігівська м. Городня
Білий Олександр 2 100 1 Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Білолюбський Артем 2 90 1 Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вільшанської сільської ради Роменського району Сумської області Сумська с. Вільшана 
Бондаренко Микита 2 100 1 Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №31 Донецької області Донецька м. Краматорськ
Бузак Макар 2 93 1 Ольшанський ЗЗСО Миколаївської області Миколаївська с-ще Ольшанське
Василевський Тимур 2 95 1 Харківська спеціалізована школа І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Волощенко Вікторія 2 100 1 Херсонський НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради  Херсонська  Херсон
Гайда Софія 2 95 1 КЗО «Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Межівської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Володимирівка
Галла Олег 2 95 1 ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Галущенко Назар 2 95 1 КЗ «Смілянська спеціалізована мистецька школа-інтернат Черкаської обласної ради» Черкаська м. Сміла
Гривцев Артем 2 95 1 Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Гринюк Сергій 2 95 1 Харківська спеціалізована школа І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Демяненко Анастасія 2 91 1 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради Донецької області Донецька с. Шилівка
Дигас Артем 2 91 1 Киселівський ліцей Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області Херсонська с. Киселівка
Дичок Маргарита 2 100 1 Херсонський НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради  Херсонська  Херсон
Євдокимова Валерія 2 95 1 ЗОШ І-ІІ ступенів №15 Покровської міської ради Донецької області Донецька  м. Покровськ
Євтушенко Роман 2 91 1 КЗО «Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Межівської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Володимирівка
Жадан Назар 2 93 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області Донецька с-ще Керменчик
Іванов Владислав 2 95 1 Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ  I-III ступенів – ДНЗ) Донецької області Донецька м. Вугледар
Іванов Данило 2 100 1 Херсонський НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради  Херсонська  Херсон
Ільченко Анна 2 91 1 Лисичанська ЗОШ I-III ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська  м. Лисичанськ
Каджаров Онур 2 95 1 КЗО «Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Межівської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Володимирівка
Камелягіна Марія 2 93 1 Лисичанська ЗОШ I-III ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська  м. Лисичанськ
Карпенко Вероніка 2 93 1 Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району Полтавська с. Щербані
Кобзар Валерія 2 93 1 Володимирівська ЗОШ І-ІІ ступенів , філія Ганнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області Кіровоградська  с. Володимирівка
Коломієць Надія 2 91 1 Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №31 Донецької області Донецька м. Краматорськ
Коляда Злата 2 95 1 Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Коробов Павло 2 100 1 Харківська спеціалізована школа І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Косенко Денис 2 97 1 КЗ «Смілянська спеціалізована мистецька школа-інтернат Черкаської обласної ради» Черкаська м. Сміла
Крока Марія 2 90 1 Рівненська ЗОШ І – ІІІ ступенів №8 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Куземська Поліна 2 93 1 Харківська спеціалізована школа І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Кузенкова Орина 2 93 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Бахмутської міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Кузнєцова Вікторія 2 93 1 КЗ «Смілянська спеціалізована мистецька школа-інтернат Черкаської обласної ради» Черкаська м. Сміла
Куріна Карина 2 100 1 Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Лапуцький Микола 2 95 1 КЗ «Городнянський ліцей» Чернігівської обласної ради Чернігівська м. Городня
Лисенко Софія 2 93 1 Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району Полтавська с. Щербані
Лисова Єлизавета 2 95 1 Херсонський НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради  Херсонська  Херсон
Лисунів Роксолана 2 95 1 Солонська гімназія Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області Львівська с. Солонське
Личкун Олександр 2 90 1 Землянський НВК «ЗОШ I-II ступенів-ДНЗ» Сумської області Сумська с. Землянка
Лобач Олександра 2 91 1 Харківська спеціалізована школа І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Малєнок Елеонора 2 100 1 Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Мамонтов Платон 2 97 1 Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району Полтавська с. Щербані
Мельничук Вікторія 2 93 1 Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району Полтавська с. Щербані
Мельнік Данило 2 100 1 Херсонський НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради  Херсонська  Херсон
Могільовкін Давід 2 95 1 Харківська спеціалізована школа І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Мозгова Альона 2 95 1 Землянський НВК «ЗОШ I-II ступенів-ДНЗ» Сумської області Сумська с. Землянка
Мустафаєва Айсель 2 95 1 КЗО «Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Межівської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Володимирівка
Настаченко Данііл 2 93 1 Харківська спеціалізована школа І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Невінський Рамір 2 95 1 КЗО «Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Межівської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Володимирівка
Огій Діана 2 95 1 КЗО «Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Межівської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Володимирівка
Одаренко Ангеліна 2 90 1 Миколо-Комишуватський ліцей Красноградської міської ради Харківської області Харківська  c. Миколо-Комишувата
Онупрієнко Павло 2 95 1 Харківська спеціалізована школа І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Пантелеєнко Матвій 2 91 1 Новоукраїнський НВК №8 «Ліцей-заклад дошкільної освіти» Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Новоукраїнка
Петьков Давид 2 100 1 Херсонський НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради  Херсонська  Херсон
Пилат Марія 2 91 1 Солонська гімназія Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області Львівська с. Солонське
Плигач Назар 2 100 1 КЗ «Смілянська спеціалізована мистецька школа-інтернат Черкаської обласної ради» Черкаська м. Сміла
Позніченко Вікторія 2 93 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області Донецька с-ще Керменчик
Полєв Сергій 2 91 1 КЗО «Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Межівської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Володимирівка
Польовик Аріна 2 100 1 Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Різник Кароліна 2 100 1 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради Донецької області Донецька с. Шилівка
Роботницький Дмитро 2 100 1 Клеванський ліцей № 1 Клеванської селищної ради Рівненського району Рівненської області Рівненська  смт. Клевань
Ромашко Поліна 2 91 1 КЗ «Смілянська спеціалізована мистецька школа-інтернат Черкаської обласної ради» Черкаська м. Сміла
Саєнко Артем 2 93 1 Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району Полтавська с. Щербані
Самойленко Кирило 2 100 1 Херсонський НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради  Херсонська  Херсон
Самойлова Кіра 2 91 1 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська Мирне
Сафаров Ярослав 2 95 1 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради Донецької області Донецька с. Шилівка
Сафарова Карина 2 100 1 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради Донецької області Донецька с. Шилівка
Седін Віталій 2 100 1 Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Семененко Юрій 2 91 1 КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» Харківська  м. Харків
Стешенко Олександр 2 97 1 Херсонський НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради  Херсонська  Херсон
Стєбєнєв Максим 2 91 1 Лисичанська ЗОШ I-III ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська  м. Лисичанськ
Сухолоб Єгор 2 97 1 КЗ «Верхньокриничанська ЗОШ І-ІІ ступенів» Василівської міської ради Запорізької області Запорізька  Верхня Криниця 
Тищенко Ніколь 2 95 1 КЗ «Верхньокриничанська ЗОШ І-ІІ ступенів» Василівської міської ради Запорізької області Запорізька  Верхня Криниця 
Тіхонович Дарина 2 100 1 КЗ «Смілянська спеціалізована мистецька школа-інтернат Черкаської обласної ради» Черкаська м. Сміла
Ткач Іван 2 93 1 Білостоцька гімназія – філія «Торчинський ліцей Торчинської селищної ради» Волинської області Волинська с. Білосток
Троян Данило 2 93 1 Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району Полтавська с. Щербані
Тряскіна Олександра 2 93 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області Донецька с-ще Керменчик
Тягній Ірина 2 90 1 Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Хворостяний Андрій 2 93 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області Донецька с-ще Керменчик
Хоменко Ярослав 2 95 1 Ічнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4 Ічнянської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Ічня
Хорошилова Анастасія 2 100 1 Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Червінський Євген 2 100 1 Херсонський НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради  Херсонська  Херсон
Чихун Анна 2 100 1 Херсонський НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради  Херсонська  Херсон
Шевченко Катерина 2 97 1 ЗОШ І-ІІ ступенів №15 Покровської міської ради Донецької області Донецька  м. Покровськ
Шумакова Аріна 2 97 1 Харківська спеціалізована школа І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Шургая Заурі 2 93 1 Харківська спеціалізована школа І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Щербаков Тимофій 2 95 1 Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ  I-III ступенів – ДНЗ) Донецької області Донецька м. Вугледар
Щербина Катерина 2 91 1 Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району Полтавська с. Щербані
Якубовська Софія 2 95 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька  м. Бахмут 
ІІ місце
Акопян Анна 2 70 2 Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Акутіна Софія 2 88 2 Киселівський ліцей Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області Херсонська с. Киселівка
Ареф’єв Матвій 2 86 2 Киселівський ліцей Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області Херсонська с. Киселівка
Афанасенко Валерія 2 76 2 Миколо-Комишуватський ліцей Красноградської міської ради Харківської області Харківська  c. Миколо-Комишувата
Баєш Софія 2 72 2 Лисичанська ЗОШ I-III ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська  м. Лисичанськ
Бардаков Микита 2 76 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька  м. Бахмут 
Біла Альона 2 86 2 КЗ «Городнянський ліцей» Чернігівської обласної ради Чернігівська м. Городня
Бокач Гліб 2 76 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька  м. Бахмут 
Бондаренко Орина 2 86 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області Донецька с-ще Керменчик
Борсук Кирило 2 88 2 Киселівський ліцей Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області Херсонська с. Киселівка
Бурсук Гліб 2 79 2 Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вільшанської сільської ради Роменського району Сумської області Сумська с. Вільшана 
Варга Сємьон 2 74 2 Миколо-Комишуватський ліцей Красноградської міської ради Харківської області Харківська  c. Миколо-Комишувата
Вінніченко Єлизавета 2 72 2 КЗ «Гімназія №8» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Гребінець Ігнат 2 72 2 Миколо-Комишуватський ліцей Красноградської міської ради Харківської області Харківська  c. Миколо-Комишувата
Гришина Домініка 2 72 2 Миколо-Комишуватський ліцей Красноградської міської ради Харківської області Харківська  c. Миколо-Комишувата
Гришко Дмитро 2 81 2 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська Мирне
Дерешов Максим 2 81 2 Ольшанський ЗЗСО Миколаївської області Миколаївська с-ще Ольшанське
Донцова Варвара 2 70 2 КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» Харківська  м. Харків
Дружиненко Денис 2 74 2 Киселівський ліцей Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області Херсонська с. Киселівка
Єфімченко Максим 2 76 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька  м. Бахмут 
Желуденко Артем 2 81 2 Киселівський ліцей Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області Херсонська с. Киселівка
Заволока Варвара 2 70 2 Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Залозний Матвій 2 88 2 КЗ «Ображіївський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.М.Кожедуба – ДНЗ Шосткинської міської ради Сумської області» Сумська  Шосткинська ОТГ 
Зінв’єв Микола 2 74 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька  м. Бахмут 
Золотько Софія 2 72 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька  м. Бахмут 
Ізьо Тетяна 2 81 2 ОЗ «Мостиський ЗЗСО №2 I-III  ступенів» Львівської області Львівська Мостиська
Карпенська Марія 2 72 2 КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» Харківська  м. Харків
Касабуцький Кирило 2 86 2 Лисичанська ЗОШ I-III ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська  м. Лисичанськ
Климчук Кіра 2 83 2 Киселівський ліцей Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області Херсонська с. Киселівка
Кобець Єгор 2 88 2 Киселівський ліцей Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області Херсонська с. Киселівка
Конькова Анастасія 2 79 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька  м. Бахмут 
Крохмальна Карина 2 88 2 КЗ “ Добровільський НВК “ЗНЗ-ДНЗ” Дубовиківської  сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Добровілля
Куліш Глєб 2 88 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області Донецька с-ще Керменчик
Купчак Анна 2 81 2 Початкова школа №53 Львівської міської ради Львівська м. Львів
Ларіонов Петро 2 83 2 Киселівський ліцей Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області Херсонська с. Киселівка
Лисяк Анастасія 2 76 2 КЗ «Гімназія №8» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Лойченко Денис 2 88 2 Киселівський ліцей Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області Херсонська с. Киселівка
Лукаш Ілля 2 76 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька  м. Бахмут 
Люкін Владислав 2 79 2 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська Мирне
Манек Анастасія 2 72 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька  м. Бахмут 
Марич Діана 2 81 2 Солонська гімназія Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області Львівська с. Солонське
Мартиненко Валерія 2 79 2 Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вільшанської сільської ради Роменського району Сумської області Сумська с. Вільшана 
Мациборко Маргарита 2 86 2 Ольшанський ЗЗСО Миколаївської області Миколаївська с-ще Ольшанське
Меженний Євген 2 74 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька  м. Бахмут 
Мельник Анастасія 2 81 2 Острожанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська с. Острожани
Мергаут Артур 2 88 2 Ольшанський ЗЗСО Миколаївської області Миколаївська с-ще Ольшанське
Мєдвєдєва Поліна 2 74 2 Лисичанська ЗОШ I-III ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська  м. Лисичанськ
Мигель Катерина 2 72 2 Білостоцька гімназія – філія «Торчинський ліцей Торчинської селищної ради» Волинської області Волинська с. Білосток
Міщан Артур 2 88 2 Харківська спеціалізована школа І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Моісеєва Анастасія 2 70 2 Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Морозов Вадим 2 81 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області Донецька с-ще Керменчик
Мосяженко Данило 2 79 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька  м. Бахмут 
Олексієнко Софія 2 79 2 Ольшанський ЗЗСО Миколаївської області Миколаївська с-ще Ольшанське
Онищук Артур 2 83 2 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська Мирне
Онучко Єгор 2 81 2 КЗО «Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Межівської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Володимирівка
Пасічник Кирило 2 76 2 Миколо-Комишуватський ліцей Красноградської міської ради Харківської області Харківська  c. Миколо-Комишувата
Пентак Яна 2 88 2 Солонська гімназія Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області Львівська с. Солонське
Петренко Владислав 2 74 2 Киселівський ліцей Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області Херсонська с. Киселівка
Петрушенко Михайло 2 83 2 Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району Полтавська с. Щербані
Прусевич Єлизавета 2 70 2 КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» Харківська  м. Харків
Рибась Сергій 2 72 2 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська Мирне
Розумний Вячеслав 2 76 2 Миколо-Комишуватський ліцей Красноградської міської ради Харківської області Харківська  c. Миколо-Комишувата
Рубан Іван 2 76 2 Миколо-Комишуватський ліцей Красноградської міської ради Харківської області Харківська  c. Миколо-Комишувата
Савенко Єлизавета 2 88 2 КЗ «Городнянський ліцей» Чернігівської обласної ради Чернігівська м. Городня
Серьогін Богдан 2 79 2 Васильківська СЗШ №2 Дніпропетровської області Дніпропетровська смт. Васильківка
Синиця Артем 2 79 2 Васильківська СЗШ №2 Дніпропетровської області Дніпропетровська смт. Васильківка
Сідамонідзе Давид 2 76 2 КЗ «Гімназія №8» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Скромна Таїсія 2 88 2 ЗОШ I – III ступенів №9 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Сметанко Нестор 2 76 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька  м. Бахмут 
Смирнова Вікторія 2 70 2 КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» Харківська  м. Харків
Солом`яна Поліна  2 71 2 КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» Харківська  м. Харків
Спіца Каміла 2 79 2 Лисичанська ЗОШ I-III ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська  м. Лисичанськ
Стрельцова Маргарита 2 76 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька  м. Бахмут 
Стреницька Анастасія 2 72 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька  м. Бахмут 
Стуканов Іван 2 81 2 Киселівський ліцей Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області Херсонська с. Киселівка
Сушко Яна 2 86 2 Філія «Скородистицька гімназія «Школа життєтворчості» КЗ «Іркліївський ліцей» Черкаської області Черкаська Скородистик
Тарасенко Ростислав 2 81 2 Острожанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська с. Острожани
Татарінова Дарина 2 74 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька  м. Бахмут 
Темгаєв Володимир 2 81 2 Лисичанська ЗОШ I-III ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська  м. Лисичанськ
Тицький Богдан 2 70 2 Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Токар Владислав 2 88 2 КЗ «Смілянська спеціалізована мистецька школа-інтернат Черкаської обласної ради» Черкаська м. Сміла
Хащенко Кароліна 2 76 2 Лисичанська ЗОШ I-III ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська  м. Лисичанськ
Хмелюк Анна 2 72 2 НВК «Кіровоградський колегіум – спеціалізований ЗНЗ І – ІІІ ступенів – ДНЗ – центр естетичного виховання» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Хомош Каріна 2 86 2 Солонська гімназія Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області Львівська с. Солонське
Хрокало Роман 2 80 2 Землянський НВК «ЗОШ I-II ступенів-ДНЗ» Сумської області Сумська с. Землянка
Чехун Поліна 2 79 2 Киселівський ліцей Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області Херсонська с. Киселівка
Чехун Станіслав 2 79 2 Киселівський ліцей Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області Херсонська с. Киселівка
Шайдулов Олександр 2 81 2 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська Мирне
Шорбан Назарій 2 70 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Луги Богданської сільської ради Рахівського району Закарпатської області Закарпатська с. Луги
Янихбаш Анна 2 88 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області Донецька с-ще Керменчик

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021