Шкільний портал
Вівторок, 19.03.2024, 12:03
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Конкурс "Педагог-новатор"РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3748
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Вітаємо Вас на сторінці

щорічного Всеукраїнського конкурсу

«Педагог – новатор»

 

Умови конкурсу.

Учасники.

Номінації конкурсу.

Порядок та терміни проведення.

Підведення підсумків.

Журі.

Умови отримання грошової винагороди.

Увага! Заборонено!

Завантажити заявку.

Матеріали (розробки) конкурсантів 2016 року.

Матеріали (розробки) конкурсантів 2017 року.

Матеріали (розробки) конкурсантів 2018 року.

Матеріали (розробки) конкурсантів 2019 року.

Матеріали (розробки) конкурсантів 2020 року.

Матеріали (розробки) конкурсантів 2021 року.

Матеріали (розробки) конкурсантів 2022 року.

 

     Модернізація шкільної освіти неможлива без зміни векторів, на яких ґрунтувалась ще 15-20 років назад.  Стара система освіти уже віджила себе, віджили й методи, прийоми, які були актуальні раніше. У сучасну технологічну добу, коли науково-технічні досягнення швидкими кроками проникають у наше життя, учителю слід приймати ці виклики та, високо закотивши рукава, використовувати все те багатство технічних вдосконалень, яке дає нам технічний прогрес. Учитель – це та людина, котра вводить учнів у світ знань і, щоб не здаватись учневі неандертальцем у сучасному комп’ютерному світі, потрібно самовдосконалюватись та практикуватись у володінні комп’ютером, інтерактивною дошкою,  досягненнями мережі інтернет.

     Використання ІКТ (інформаційно-комунікативних технологій) – це не данина моді, а необхідність сьогодення, оскільки більшість дітей ознайомлюються з комп’ютером набагато раніше, ніж це їм може запропонувати школа. Ні для кого вже не є новиною необхідність широкого застосування електронних засобів навчання під час вивчення будь-якого предмету.

     Не будемо перераховувати всі ті переваги, які надає використання ІКТ на уроках та в позаурочний час – їх достатньо. Слід тільки наголосити, що  в освіті важливою умовою успішної інтеграції технологій є професійна підготовка викладачів і фахівців, які здійснюють експлуатацію систем і засобів нової інтегрованої технології навчання. Кожний учасник навчання на основі інформаційних технологій навчання (ІТН), включаючи адміністрацію установ освіти, має володіти необхідною інформаційною грамотністю і розумінням у використанні технологій. У деяких країнах для цього необхідно навіть мати відповідний сертифікат.

     Саме з метою виявлення обдарованих педагогів-новаторів, тих, хто впроваджує та використовує на професійному рівні ІКТ в навчальному процесі ми проводимо цей конкурс.

 

Умови конкурсу

 

1.  До участі в конкурсі приймаються як колективні розробки педагогів (чи учителя та учня), так і індивідуальні з вказаним авторством. Якщо розробка не належить учаснику (учасникам), такі матеріали визнаються плагіатом та не можуть бути використані в конкурсі. Якщо матеріал не запускається, не відкривається чи в нього є ще якісь вади, він теж не може брати участь у конкурсі.

Під матеріалами ми розуміємо:

  • Розробки уроків, виховних та позакласних заходів, системи уроків з використанням ІКТ;
  • Презентації (розробка уроку + презентація);
  • Системи контролю й перевірки знань і умінь (контролюючі тестові програми);
  • Електронні підручники, посібники, статті, енциклопедії, тренажери, лектори, ППЗ;
  • Анімаційні навчальні картинки;
  • Комп’ютерні навчальні програми;
  • Відеоуроки чи відео, пов’язане з ними;
  • Діючі сайти на навчальну тематику (також сайти вчителів чи ЗНЗ);
  • Матеріали дослідницької діяльності  тощо.

Тобто, конкурсним матеріалом може бути все те, що ми, шановні колеги, використовуємо у навчально-виховному процесі. Якщо Ви проводили відкриті уроки, заходи, самостійно розробляли для власних потреб навчальні чи виховні матеріали і у Вас вони збереглись, не соромтесь - поділіться ними з іншими, надсилайте їх для участі в конкурсі!

До конкурсних матеріалів є тільки одна суттєва вимога: вони не повинні бути підписані, авторів будемо знати тільки ми. Це потрібно за умовами конкурсу та аж ніяк не порушує авторських прав. Якщо надіслані матеріали будуть підписані, підписи будуть видалятися.  

Кількість матеріалів, які може надсилати один учасник, не обмежується.

2.  Конкурс платний. Вартість участі у конкурсі (оргвнесок) для кожного учасника складає 100 грн. за один конкурсний матеріал. 

За ці кошти учасник отримує два електронні сертифікати: електронний сертифікат за участь (перемогу) в конкурсі та електронний сертифікат про публікацію матеріалу на сайті «Шкільного порталу». Вказані сертифікати можна буде роздрукувати на будь-якому шкільному принтері (бажано кольоровому).

Також з частини цих коштів формується призовий фонд для учасників. Учасники, які за рішенням журі посядуть  І, ІІ та ІІІ місце в перших трьох номінаціях, отримають грошову винагороду на банківську картку. Щоб детальніше ознайомитись з умовами отримання грошової винагороди, натисніть на посилання:  натиснути тут

 

Учасники конкурсу

 

Учасниками конкурсу можуть бути як індивідуальні, так і колективні розробки педагогів-новаторів.  Колективними можуть бути як об’єднання педагогів, так і об’єднання учителя та учня. В цьому випадку таке об’єднання також вважається одним учасником.

 

Номінації конкурсу

Протягом того часу, що ми проводимо конкурс "Педагог-новатор", виробилась практика кількох номінацій. Не будемо відступати від цієї традиції і в цьому році.

Отож, встановлено 3 основних номінації та одна спеціальна (четверта) -  заохочувальна.

Номінації носять назви:

Основні:

1. "Зорепад педагогічної майстерності"

Сюди ввійдуть розробки уроків, виховних, позакласних заходів, навчальне відео, ігри, презентації, системи контролю й перевірки знань і умінь тощо.

2. "Кращий науково-методичний матеріал"

Це посібники, статті, методички, проекти, дистанційні курси, матеріали дослідницької діяльності, електронні підручники, енциклопедії, тренажери, лектори, ППЗ тощо.

3. "Кращий інтернет-ресурс"

Сайти та блоги учасників конкурсу.

Переможці в цих трьох номінаціях отримують у якості призу кошти, які ми надішлемо на їхні картки ПриватБанку. 

За І місце - 500 грн.

За ІІ місце - 400 грн.

За ІІІ місце - 300 грн.

Спеціальна (заохочувальна) 

4. "Інноваційний прорив"

Всі матеріали. 

Ця спеціальна (заохочувальна) номінація створена для всіх тих учасників, які набрали найбільшу кількість голосів конкурсантів та суддів, внаслідок надсилання своїх "десяток". Визначається після встановлення перших трьох номінацій. Переможцями тут можуть бути ті учасники, які не є переможцями в перших трьох номінаціях. Ця категорія переможців у якості заохочувального призу отримує можливість в будь-який час  розмістити на нашому сайті свою розробку та отримати за це електронний сертифікат за розміщення матеріалу абсолютно безкоштовно. 

   

Порядок та терміни проведення конкурсу

 

Терміни.

Реєстрація:

до 20 червня - надіслати заявку

до 25 червня - сплатити та підтвердити оргвнесок

Публікація:

25 червня - 10 липня

Конкурс:

Початок:  10 липня 

Кінець: за тиждень до Дня учителя поточного року.

Підведення підсумків:

тиждень перед Днем учителя

Порядок.

Весь конкурсний процес можна умовно розділити на три етапи: 

1. Підготовчий: реєстрація та публікація конкурсних матеріалів;

2. Проведення конкурсу;

3. Завершальний: визначення переможців, оприлюднення результатів та надсилання електронних сертифікатів.

 

1. Реєстрація та публікація конкурсних матеріалів.

Терміни: початок червня - 10 липня

Для участі  необхідно до 20 червня надіслати заявку та матеріали для участі в конкурсі. В бланку заявки всі поля обов'язкові для заповнення. Звертаємо Вашу увагу, що в розділі " Інформація про матеріали, які надсилаються для участі в конкурсі" необхідно обов'язково уважно та точно заповнити всі поля, оскільки цей текст, який Ви надішлете, буде опублікований як візитка Ваших конкурсних матеріалів. Цей короткий опис матеріалу повинен містити  обґрунтування необхідності використання матеріалу в навчально-виховному процесі та  пояснення новаторського підходу у його створенні.

Заявку можна завантажити за посиланням:

    https://testportalua.com/load/0-0-0-72-20

 

Увага! Надсилаючи заявку Ви погоджуєтесь з умовами конкурсу та надаєте добровільну згоду на розміщення своєї розробки на нашому сайті.

 

  • Після отримання заявки та матеріалів, протягом трьох діб, на Вашу електронну адресу (з якої надійшла заявка) буде надіслано реквізити (номер картки ПриватБанку) для сплати оргвнеску за участь у конкурсі. Якщо протягом вказаного терміну Ви не отримали від нас листа, напишіть нам ще раз. 
  • Отримавши реквізити, необхідно до 25 червня (включно) здійснити перерахунок коштів (з терміналу,  Приват24, чи іншим відомим Вам способом) та, відсканувавши чек, переслати його нам на електронну адресу zno.probne@gmail.com, вказавши в темі листа, що це чек про сплату та свої ПІБ. Якщо кошти перераховані з Приват24, копії чека не потрібно. В такому випадку буде достатньо написати нам на електронну адресу та вказати, о котрій годині перераховані кошти та ПІБ того, з чієї картки здійснено перерахунок. 
  • У відповідь, протягом 3-х днів на адресу, з якої надійшов чек, надійде наш лист-підтвердження сплати коштів. 
  • Після підтвердження сплати ми на сторінках нашого сайту розмістимо матеріал з описом, не вказуючи автора (автор буде відомий тільки нам, а матеріал буде опублікований під номером). Вам на електронну адресу (з якої надійшла заявка, матеріали та інформація про сплату оргвнеску) буде надіслано посилання на Ваш матеріал.  

Увага! Номер Вашого конкурсного матеріалу залежатиме від того, коли на нашу електронну адресу надійде копія чека. З отриманням копії ми остаточно реєструємо матеріал та надаємо йому порядковий номер. Під цим номером і буде опублікований Ваш матеріал на сторінках сайту.

2. Проведення конкурсу

Терміни: липень-вересень

Протягом цього терміну будемо слідкувати за кількістю переглядів та завантажень конкурсних матеріалів на нашому сайті.

Кількість переглядів та завантажень матеріалу показано в червоній рамці

За їх результатами журі визначить серед учасників десятку з найкращими показниками та обере тих, хто посяде І, ІІ та ІІІ місце.

Цікаво! Кожному учаснику конкурсу випаде можливість відчути себе в ролі журі. Кожен з учасників повинен буде переглянути всі конкурсні матеріали,  визначити "свою 10-ку" кращих  та повідомити нам про це до 1 вересня поточного року написавши листа на нашу електронну адресу та вказавши номери 10 матеріалів, які Вам найбільше сподобались та які, на Вашу думку, найбільше заслуговують на перемогу (свій матеріал вказувати заборонено).

3. Визначення переможців, оприлюднення результатів та надсилання електронних сертифікатів

Терміни: кінець вересня, тиждень перед Днем учителя 

За тиждень до Дня учителя ми закінчуємо рахувати кількість переглядів та завантажень, повідомлення про це буде опубліковано на нашій головній сторінці. Журі визначиться з переможцями у кожній з номінацій. 

Результати конкурсу будуть оприлюднені на сторінках нашого сайту в переддень Дня учителя поточного року та надіслані разом з електронними сертифікатами на електронні адреси, вказані в заявках.

 

Журі

До участі в журі  будуть запрошені переможці конкурсу "Педагог-новатор" попереднього року в усіх чотирьох номінаціях за умови, що вони не братимуть участь у конкурсі як учасник цього року. Склад журі комплектуватиметься після старту другого етапу конкурсу. Кількість суддів залежатиме від того, скільки минулорічних переможців  дасть згоду. 

За свою роботу кожен суддя отримає відповідний електронний сертифікат, який буде надісланий на електронну скриньку по закінченні конкурсу. 

 

Підведення підсумків конкурсу

 

  • В кінці вересня поточного року відбудеться засідання журі, яке обере по 10 претендентів в кожній номінації за підсумками завантажень,  переглядів матеріалів,  оцінок суддів та кожного з учасників. 

Увага! Журі має право включити в 10-ку й матеріал, який не набрав необхідної кількості завантажень та переглядів, однак, на думку журі, заслуговує на увагу.

  • Серед 10 претендентів журі визначить та нагородить трійку фіналістів які, на їхню думку, досягли найкращих результатів та відповідають таким критеріям: новизна, актуальність, доступність.

Всі учасники отримають по 2 електронні сертифікати: електронний сертифікат за участь та електронний сертифікат про публікацію матеріалу на сайті «Шкільного порталу». Вказані сертифікати можна буде роздрукувати на будь-якому шкільному принтері. Переможці отримають електронні сертифікати  І, ІІ та ІІІ ступеню, електронні сертифікати за публікацію матеріалу та грошові винагороди (за умови, що учасників конкурсу буде більше 100). 

  • Електронні сертифікати надійдуть на електронну пошту, вказану в заявці до Дня учителя.

Увага! Хочемо звернути Вашу увагу на те, що сертифікати в друкованому вигляді ми не надсилаємо. Учасники, призери та переможці отримають тільки електронні сертифікати.

 

Умови отримання грошової винагороди.

 

За умови, якщо учасників буде більше 100, оргкомітет конкурсу "Педагог-новатор" прийняв рішення, на постійній основі кожного року виплачувати переможцям грошову винагороду. Грошова винагорода перераховуватиметься на картку ПриватБанку учасника. Якщо учасників конкурсу буде менше 100, грошової винагороди не буде, й переможці отримають лише 2 електронні сертифікати, про які йшлося в попередньому пункті. 

 

Увага! Заборонено!

Друзі! Ми завжди за чесну конкуренцію! Вважаємо, що повині перемогти кращі матеріали, а не матеріали тих, хто виявився хитрішим за інших. Хитрунів терпіти не будемо! 

Саме з цією метою ми ввели різнорівневе оцінювання робіт, і саме з цією метою ми вводимо цю заборону.  

Отож, ЗАБОРОНЕНО під час того, як буде відбуватись конкурс "Педагог-новатор", використовувати для накрутки кількості переглядів та завантажень (чи чогось одного) будь-яке програмне забезпечення. У випадку порушення цього правила учасник буде дискваліфікований. Оргвнесок, який був перерахований таким учасником за участь в конкурсі, не повертається.

Виходячи з цього НЕ забороняється розміщувати посилання на свою роботу в соцмережах, на сайтах та в блогах, чи надсилати їх своїм друзям, родичам та знайомим для того, щоб вони зайшли та ознайомились з матеріалом, однак, якщо буде помічено використання програми - настане дискваліфікація.

Сподіваємось на розуміння всіх учасників конкурсу "Педагог-новатор" та переконані, що серед наших колег-педагогів хитрунів не було, немає й не буде.    

 

Завантажити заявку

Заявку можна завантажити за посиланням:

http://testportalua.com/load/0-0-0-72-20

 

 

 

 

 

Конкурсні матеріали 2016 року.

Щоб переглянути конкурсні матеріали учасників 2016 року, перейдіть за посиланням:

http://testportal.ucoz.com/index/konkursni_materiali_2016_roku/0-51

 

Конкурсні матеріали 2017 року.

Щоб переглянути конкурсні матеріали учасників 2017 року, перейдіть за посиланням:

http://testportal.ucoz.com/index/konkursni_materiali_2017_roku/0-80

 

Конкурсні матеріали 2018 року.

Щоб переглянути конкурсні матеріали учасників 2018 року, перейдіть за посиланням:

http://testportal.ucoz.com/index/konkursni_materiali_2018_roku/0-116

 

Конкурсні матеріали 2019 року.

Щоб переглянути конкурсні матеріали учасників 2019 року, перейдіть за посиланням:

http://testportal.ucoz.com/index/konkursni_materiali_2019_roku/0-175

 

Конкурсні матеріали 2020 року.

В зв'язку з поширенням пандемії COVID-19 та введенням на час реєстрації та проведення конкурсу карантинних обмежень, було прийнято рішення конкурс в 2020 році не проводити.

 

 

Конкурсні матеріали 2021 року.

В зв'язку з поширенням пандемії COVID-19 та введенням на час реєстрації та проведення конкурсу карантинних обмежень, було прийнято рішення конкурс в 2020 році не проводити.

http://testportalua.com/index/konkursni_materiali_2021_roku/0-362

 

Конкурсні матеріали 2022 року.

В зв'язку з поширенням пандемії COVID-19 та введенням на час реєстрації та проведення конкурсу карантинних обмежень, було прийнято рішення конкурс в 2020 році не проводити.

http://testportalua.com/index/konkursni_materiali_2022_roku/0-428

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2024