Шкільний портал
Четвер, 24.06.2021, 08:12
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 5 клас. Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2020 рік.РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 124
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- 

5 клас. 

Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в залежності від набраних балів.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
Абсолютний результат
Бударова Ангеліна 5 100 Абсолютний Заклад І-ІІ ступенів Кочубеївська філія опорного закладу Орлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок" Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська с. Кочубеївка
Гатіятулліна Дінара 5 100 Абсолютний Школа І-ІІІ ступенів №309 міста Київ Київська м. Київ
Костевич Микола 5 100 Абсолютний ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Наняк Діана 5 100 Абсолютний Кременчуцький ліцей №10 «Лінгвіст» Кременчуцької міської ради  Полтавської області  Полтавська м. Кременчук
Олефір Максим 5 100 Абсолютний Заклад І-ІІ ступенів Кочубеївська філія опорного закладу Орлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок" Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська с. Кочубеївка
Піскун Михайло 5 100 Абсолютний Кременчуцький ліцей №10 «Лінгвіст» Кременчуцької міської ради  Полтавської області  Полтавська м. Кременчук
Толстоп`ятенко Софія 5 100 Абсолютний СЗШ І-ІІІ ступенів №10 м.Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Філюк Анастасія 5 100 Абсолютний Шепетівський міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Хмельницької області Хмельницька м. Шепетівка
Адаменко Дар’я 5 97 Абсолютний Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Бабенко Дар’я 5 97 Абсолютний Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Білозерське
Бойко Катерина 5 97 Абсолютний Школа І-ІІІ ступенів №309 міста Київ Київська м. Київ
Бурдіна Анастасія 5 97 Абсолютний Лиманська ЗОШ І - ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Лиман
Васильєва Мілана 5 97 Абсолютний Новогригорівська ЗОШ І-ІІ ступенів філія опорного закладу Нікольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Якименка А.Д. Нікольського району Донецької області Донецька  с. Новогригорівка
Вертелецький Максим 5 97 Абсолютний Школа І-ІІІ ступенів №309 міста Київ Київська м. Київ
Держепільський Павло 5 97 Абсолютний Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Білозерське
Івашина Анна 5 97 Абсолютний Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Білозерське
Іушина Анастасія 5 97 Абсолютний Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Камінський Ярослав 5 97 Абсолютний Школа І-ІІІ ступенів №309 міста Київ Київська м. Київ
Ковтонюк Надія 5 97 Абсолютний Шепетівський міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Хмельницької області Хмельницька м. Шепетівка
Кузяєва Єва 5 97 Абсолютний Школа І-ІІІ ступенів №309 міста Київ Київська м. Київ
Куліков Павло 5 97 Абсолютний Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Білозерське
Ланченко Таміла 5 97 Абсолютний Школа І-ІІІ ступенів №309 міста Київ Київська м. Київ
Лисюк Анастасія 5 97 Абсолютний Школа І-ІІІ ступенів №309 міста Київ Київська м. Київ
Лямзін Максим 5 97 Абсолютний Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Однолько Влада 5 97 Абсолютний Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Пелецький В’ячеслав 5 97 Абсолютний Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Білозерське
Перегінець Артем 5 97 Абсолютний Заклад І-ІІ ступенів Кочубеївська філія опорного закладу Орлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок" Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська с. Кочубеївка
Радецький Валерій 5 97 Абсолютний Школа І-ІІІ ступенів №309 міста Київ Київська м. Київ
Радченко Альбіна 5 97 Абсолютний Новогригорівська ЗОШ І-ІІ ступенів філія опорного закладу Нікольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Якименка А.Д. Нікольського району Донецької області Донецька  с. Новогригорівка
Самолова Аліна 5 97 Абсолютний Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Білозерське
Сташко Анастасія 5 97 Абсолютний Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Білозерське
Федорущенко Іван 5 97 Абсолютний Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Білозерське
Филипенко Катерина 5 97 Абсолютний Школа І-ІІІ ступенів №309 міста Київ Київська м. Київ
Чорненький Нікіта 5 97 Абсолютний Міловська ЗОШ І – ІІІ ступенів Харківської області Харківська с. Мілова
Швед Орина 5 97 Абсолютний Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Білозерське
Якименко Андрій 5 97 Абсолютний Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Гентош Яна 5 95 Абсолютний Євгенівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Снігурівської районної ради Миколаївської області Миколаївська с. Євгенівка
Григоренко Злата 5 95 Абсолютний Опорний ЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська  Кагарлик 
Карманова Поліна 5 95 Абсолютний Школа І-ІІІ ступенів №309 міста Київ Київська м. Київ
Кочаков Дмитро 5 95 Абсолютний Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Лепьошкіна Ганна 5 95 Абсолютний Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області Донецька с. Миколаївка
Літовка Захар 5 95 Абсолютний СЗШ І-ІІІ ступенів №10 м.Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Правдюк Ілля 5 95 Абсолютний Морозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Міловської районної ради Луганської області  Луганська с. Морозівка 
Репещук Олександр 5 95 Абсолютний КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I –III ступенів №1» Василівської районної ради Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Шевцова Вероніка 5 95 Абсолютний Новопсковський ОЗО Луганської області Луганська Новопсков
Шпота Марія 5 95 Абсолютний Євсузький ЗЗСО I-III ступенів Луганської області Луганська с. Євсуг
І місце
Борисенко Артем 5 93 1 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Ботвінко Ірина 5 93 1 Школа І-ІІІ ступенів №309 міста Київ Київська м. Київ
Дацький Віталій 5 93 1 Петрокорбівська філія  КЗ «Верблюзький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ – центр позашкільної освіти» Новгородківської районної ради Кіровоградської області» Кіровоградська с.Петрокорбівка
Долгова Єлизавета 5 93 1 Школа І-ІІІ ступенів №309 міста Київ Київська м. Київ
Колотило Максим 5 93 1 Школа І-ІІІ ступенів №309 міста Київ Київська м. Київ
Недотанов Марк 5 93 1 Селидівська загальноосвітня гімназія Селидівської міської ради Донецької області Донецька м. Селидове
Сорочук Назар 5 93 1 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Ткач Вікторія 5 93 1 Козилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської області Чернігівська с. Козилівка
Ткачов Іван 5 93 1 Лиманська ЗОШ І - ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Лиман
Бєлов Михайло 5 91 1 Водянська ЗОШ І – ІІІ ступенів №11 Добропільської міської ради Донецької області Донецька  с-ще Водянське міста Добропілля
Буряк Карина 5 91 1 КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська  Верхівцеве
Васильєв Ігор 5 91 1 Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Петрівське
Гбур Євгенія 5 91 1 Войнилівський ліцей Івано -Франківської області Івано -Франківська смт Войнилів
Головко Карина 5 91 1 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I –III ступенів №1» Василівської районної ради Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Грибінюк Валентин 5 91 1 «Яменський ліцей Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області» Луганська с. Ями
Джгамадзе Гоча 5 91 1 Селидівська загальноосвітня гімназія Селидівської міської ради Донецької області Донецька м. Селидове
Костюченко Єва 5 91 1 Опорний ЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська  Кагарлик 
Лайовська Вікторія 5 91 1 КЗ «Олександрівський ЗЗСО I-III ступенів» Гречаноподівської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Олександрівка
Рац Анна 5 91 1 КЗ «Олександрівський ЗЗСО I-III ступенів» Гречаноподівської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Олександрівка
Себа Христина 5 91 1 ОЗ Соснівський НВК “Гімназія – ЗОШ І ступеня Рівненської області Рівненська cмт. Соснове
Семка Євгенія 5 91 1 Заклад І-ІІ ступенів Кочубеївська філія опорного закладу Орлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок" Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська с. Кочубеївка
Слободян Владислав 5 91 1 Школа І-ІІІ ступенів №309 міста Київ Київська м. Київ
Слюсаренко Андрій 5 91 1 Первомайський НВК Донецької області Донецька с. Первомайське
Суліма Анастасія 5 91 1 Опорний заклад Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецька смт. Олександрівка
Трофімовський Радіон 5 91 1 Новогригорівська ЗОШ І-ІІ ступенів філія опорного закладу Нікольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Якименка А.Д. Нікольського району Донецької області Донецька  с. Новогригорівка
Узун Олександра 5 91 1 ОЗ «Болградська гімназія ім. Г.С. Раковського» Одеської області Одеська  м. Болград
Шелегеда Анатолій 5 91 1 Морозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Міловської районної ради Луганської області  Луганська с. Морозівка 
Гладченко Микола 5 90 1 Красноармійський НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ" філія КЗ "Олександрійський опорний ЗЗСО І - ІІІ ступенів" Донецької області Донецька с. Новоселівка
Дешко Марія 5 90 1 Навчально-виховний заклад «Соколянська ЗОШ І-ІІ ступенів» - ДНЗ Львівської області Львівська  с. Соколя
Корнієнко Вікторія 5 90 1 Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Петрівське
Латишева-Онищук Карина 5 90 1 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Набережнєва Анастасія 5 90 1 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  Запоріжя
Реутова Даріна 5 90 1 КЗ "Мартівський ліцей Печенізької районної ради Харківської області" Харківська с. Мартова
Степанова Юлія 5 90 1 Новоолександрівська ЗОШ І – ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Новоолександрівка
ІІ місце
Батурін Марк 5 88 2 Селидівська загальноосвітня гімназія Селидівської міської ради Донецької області Донецька м. Селидове
Вакарук Ігор 5 88 2 Школа І-ІІІ ступенів №309 міста Київ Київська м. Київ
Войтасик Крістіна 5 88 2 Євгенівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Снігурівської районної ради Миколаївської області Миколаївська с. Євгенівка
Галушка Уляна 5 88 2 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська смт Мирне
Карпа Максим 5 88 2 Навчально-виховний заклад «Соколянська ЗОШ І-ІІ ступенів» - ДНЗ Львівської області Львівська  с. Соколя
Кравець Анастасія 5 88 2 Калаглійська  ЗОШ І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська с. Калаглія
Лузганов Роман 5 88 2 Селидівська загальноосвітня гімназія Селидівської міської ради Донецької області Донецька м. Селидове
Мальована Діана 5 88 2 Лиманська ЗОШ І - ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Лиман
Метельський Назар 5 88 2 Навчально-виховний заклад «Соколянська ЗОШ І-ІІ ступенів» - ДНЗ Львівської області Львівська  с. Соколя
Міщенко Ілона 5 88 2 НВК «Миролюбівська ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Покровської районної ради Донецької області Донецька  с. Миролюбівка
Панов Станіслав 5 88 2 НВК «Миролюбівська ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Покровської районної ради Донецької області Донецька  с. Миролюбівка
Пільганчук Олександр 5 88 2 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська смт Мирне
Полегенько Ілля 5 88 2 Козилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської області Чернігівська с. Козилівка
Прокопович Катерина 5 88 2 Навчально-виховний заклад «Соколянська ЗОШ І-ІІ ступенів» - ДНЗ Львівської області Львівська  с. Соколя
Романець Станіслав 5 88 2 Навчально-виховний заклад «Соколянська ЗОШ І-ІІ ступенів» - ДНЗ Львівської області Львівська  с. Соколя
Сафронова Аріанна 5 88 2 Опорний ЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська  Кагарлик 
Трунова Ксенія 5 88 2 СЗШ І-ІІІ ступенів №10 м.Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Бабенко Софія 5 86 2 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська смт Мирне
Бондар Давид 5 86 2 Школа І-ІІІ ступенів №309 міста Київ Київська м. Київ
Головащенко Вікторія 5 86 2 Євгенівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Снігурівської районної ради Миколаївської області Миколаївська с. Євгенівка
Деркач Софія 5 86 2 Євгенівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Снігурівської районної ради Миколаївської області Миколаївська с. Євгенівка
Кирпичова Світлана 5 86 2 Євгенівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Снігурівської районної ради Миколаївської області Миколаївська с. Євгенівка
Козлов Дмитро 5 86 2 СЗШ І-ІІІ ступенів №10 м.Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Морой Вікторія 5 86 2 ОЗ «Болградська гімназія ім. Г.С. Раковського» Одеської області Одеська  м. Болград
Поцілуйко Соломія 5 86 2 Навчально-виховний заклад «Соколянська ЗОШ І-ІІ ступенів» - ДНЗ Львівської області Львівська  с. Соколя
Стефанський Сергій 5 86 2 КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька Мелітополь
Тимчишин Матвій 5 86 2 Войнилівський ліцей Івано -Франківської області Івано -Франківська смт Войнилів
Трегуб Іван 5 86 2 СЗШ І-ІІІ ступенів №10 м.Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Шелегеда Микола 5 86 2 Морозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Міловської районної ради Луганської області  Луганська с. Морозівка 
Земляна Олена 5 85 2 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина 
Пістряк Олександр 5 85 2 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина 
Бессараб Анастасія 5 84 2 Вадимська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мирненської селищної ради Каланчацького району Херсонської області Херсонська с. Преображенка
Зіник Олександр 5 84 2 Войнилівський ліцей Івано -Франківської області Івано -Франківська смт Войнилів
Луцан Мар’ян 5 84 2 Войнилівський ліцей Івано -Франківської області Івано -Франківська смт Войнилів
Ляшенко Дарія 5 84 2 Євсузький ЗЗСО I-III ступенів Луганської області Луганська с. Євсуг
Поночовна Каріна 5 84 2 Опорний ЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська  Кагарлик 
Провоторов Ярослав 5 84 2 СЗШ І-ІІІ ступенів №10 м.Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Рубець Анастасія 5 84 2 Козилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської області Чернігівська с. Козилівка
Сергієнко Олександр 5 84 2 Євсузький ЗЗСО I-III ступенів Луганської області Луганська с. Євсуг
Чернецька Олександра 5 84 2 КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька Мелітополь
Щербина Тетяна 5 84 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Карлійчук Маргарита 5 82 2 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I –III ступенів №1» Василівської районної ради Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Ониско Данило 5 82 2 Петрокорбівська філія  КЗ «Верблюзький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ – центр позашкільної освіти» Новгородківської районної ради Кіровоградської області» Кіровоградська с.Петрокорбівка
Рідош Валерія 5 82 2 Опорний заклад Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецька смт. Олександрівка
Рудькова Анна 5 82 2 Школа І-ІІІ ступенів №309 міста Київ Київська м. Київ
Сафарова Вероніка 5 82 2 Войнилівський ліцей Івано -Франківської області Івано -Франківська смт Войнилів
Толмачов Арсеній 5 82 2 КЗ Верхньоторецький НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ Ясинуватського району Донецької області Донецька Верхньоторецьке
Гречух Микола 5 80 2 Войнилівський ліцей Івано -Франківської області Івано -Франківська смт Войнилів
Дубановська Еліна 5 80 2 Войнилівський ліцей Івано -Франківської області Івано -Франківська смт Войнилів
Зінькович Анна 5 80 2 Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Петрівське
Малишев Георгій 5 80 2 Калаглійська  ЗОШ І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська с. Калаглія
Маліновський Олександр 5 80 2 Петрокорбівська філія  КЗ «Верблюзький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ – центр позашкільної освіти» Новгородківської районної ради Кіровоградської області» Кіровоградська с.Петрокорбівка
Мануляк Святослав 5 80 2 Войнилівський ліцей Івано -Франківської області Івано -Франківська смт Войнилів
Рубець Богдан 5 80 2 Козилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської області Чернігівська с. Козилівка
Борульник Іван 5 77 2 Селидівська загальноосвітня гімназія Селидівської міської ради Донецької області Донецька м. Селидове
Годун Богдан 5 77 2 Куземинська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В.Д. Шаренка Грунської сільської ради Охтирського району Сумської області Сумська с.Куземин
Дацій Віктор 5 77 2 НВК «Миролюбівська ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Покровської районної ради Донецької області Донецька  с. Миролюбівка
Дворник Олексій 5 77 2 Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Петрівське
Мирна Дарина 5 77 2 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина 
Муродов Вадим 5 77 2 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина 
Рекун Вероніка 5 77 2 Привільненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Привільне
Черногор Богдан 5 77 2 Міловська ЗОШ І – ІІІ ступенів Харківської області Харківська с. Мілова
Шибаєва Катерина 5 77 2 Калаглійська  ЗОШ І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська с. Калаглія
Малий Артем 5 76 2 КЗО «НВК №92» «школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ (дитячий садок)» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Бутенко Аріна 5 75 2 Новопсковський ОЗО Луганської області Луганська Новопсков
Єгорова Карина 5 75 2 Пологівський НВК «ЗЗСО І-ІІ ступенів – ЗДО» Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Пологи
Мітін Данило 5 75 2 Український ЗЗСО І – ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Українка
Новік Іван 5 75 2 Красноармійський НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ" філія КЗ "Олександрійський опорний ЗЗСО І - ІІІ ступенів" Донецької області Донецька с. Новоселівка
Прокопенко Роман 5 75 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  Запоріжя
Руденко Ангеліна 5 75 2 Шполянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей» Шполянської міської ради ОТГ Черкаської області Черкаська м. Шпола
Гордєєва Ангеліна 5 73 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  Запоріжя
Іщенко Оксана 5 73 2 Лисичанська  ЗОШ І – ІІІ  ступенів №2 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Малик Аріна 5 73 2 Новоукраїнський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Мар’їнської районної ради Донецької області Донецька  с. Новоукраїнка
Сорокіна Марія 5 73 2 Новогродівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Донецької області Донецька Новогродівка
Тарнавська Оксана 5 73 2 Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Петрівське
Швецова Марія 5 73 2 КЗО «НВК №92» «школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ (дитячий садок)» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Разумовський Ярослав 5 72 2 КЗО «НВК №92» «школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ (дитячий садок)» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Курєнков Єгор 5 71 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №38 ім.І.О.Секретнюка» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська смт. Карнаухівка
Мимрікова Ксенія 5 71 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  Запоріжя
Олійник Ярослав 5 71 2 Новоолександрівська ЗОШ І – ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Новоолександрівка
Грігор’єв Денис 5 70 2 Євсузький ЗЗСО I-III ступенів Луганської області Луганська с. Євсуг
Лопатіна Аріна 5 70 2 Новопсковський ОЗО Луганської області Луганська Новопсков
Попович Божена 5 70 2 Шполянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей» Шполянської міської ради ОТГ Черкаської області Черкаська м. Шпола

 

-1 сторінка- -2 сторінка- 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021