Прізвище та ім'я учасника |
Клас |
Бал |
Місце |
Назва навчального закладу |
Область |
Населений пункт |
Абсолютний результат |
Бударова Ангеліна |
5 |
100 |
Абсолютний |
Заклад І-ІІ ступенів Кочубеївська філія опорного закладу Орлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок" Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу |
Херсонська |
с. Кочубеївка |
Гатіятулліна Дінара |
5 |
100 |
Абсолютний |
Школа І-ІІІ ступенів №309 міста Київ |
Київська |
м. Київ |
Костевич Микола |
5 |
100 |
Абсолютний |
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Мирноград |
Наняк Діана |
5 |
100 |
Абсолютний |
Кременчуцький ліцей №10 «Лінгвіст» Кременчуцької міської ради Полтавської області |
Полтавська |
м. Кременчук |
Олефір Максим |
5 |
100 |
Абсолютний |
Заклад І-ІІ ступенів Кочубеївська філія опорного закладу Орлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок" Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу |
Херсонська |
с. Кочубеївка |
Піскун Михайло |
5 |
100 |
Абсолютний |
Кременчуцький ліцей №10 «Лінгвіст» Кременчуцької міської ради Полтавської області |
Полтавська |
м. Кременчук |
Толстоп`ятенко Софія |
5 |
100 |
Абсолютний |
СЗШ І-ІІІ ступенів №10 м.Сєвєродонецька Луганської області |
Луганська |
м. Сєвєродонецьк |
Філюк Анастасія |
5 |
100 |
Абсолютний |
Шепетівський міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Хмельницької області |
Хмельницька |
м. Шепетівка |
Адаменко Дар’я |
5 |
97 |
Абсолютний |
Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області |
Херсонська |
с. Червоний Маяк |
Бабенко Дар’я |
5 |
97 |
Абсолютний |
Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 Добропільської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Білозерське |
Бойко Катерина |
5 |
97 |
Абсолютний |
Школа І-ІІІ ступенів №309 міста Київ |
Київська |
м. Київ |
Бурдіна Анастасія |
5 |
97 |
Абсолютний |
Лиманська ЗОШ І - ІІІ ступенів №4 Донецької області |
Донецька |
м. Лиман |
Васильєва Мілана |
5 |
97 |
Абсолютний |
Новогригорівська ЗОШ І-ІІ ступенів філія опорного закладу Нікольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Якименка А.Д. Нікольського району Донецької області |
Донецька |
с. Новогригорівка |
Вертелецький Максим |
5 |
97 |
Абсолютний |
Школа І-ІІІ ступенів №309 міста Київ |
Київська |
м. Київ |
Держепільський Павло |
5 |
97 |
Абсолютний |
Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 Добропільської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Білозерське |
Івашина Анна |
5 |
97 |
Абсолютний |
Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 Добропільської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Білозерське |
Іушина Анастасія |
5 |
97 |
Абсолютний |
Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області |
Херсонська |
с. Червоний Маяк |
Камінський Ярослав |
5 |
97 |
Абсолютний |
Школа І-ІІІ ступенів №309 міста Київ |
Київська |
м. Київ |
Ковтонюк Надія |
5 |
97 |
Абсолютний |
Шепетівський міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Хмельницької області |
Хмельницька |
м. Шепетівка |
Кузяєва Єва |
5 |
97 |
Абсолютний |
Школа І-ІІІ ступенів №309 міста Київ |
Київська |
м. Київ |
Куліков Павло |
5 |
97 |
Абсолютний |
Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 Добропільської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Білозерське |
Ланченко Таміла |
5 |
97 |
Абсолютний |
Школа І-ІІІ ступенів №309 міста Київ |
Київська |
м. Київ |
Лисюк Анастасія |
5 |
97 |
Абсолютний |
Школа І-ІІІ ступенів №309 міста Київ |
Київська |
м. Київ |
Лямзін Максим |
5 |
97 |
Абсолютний |
Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області |
Херсонська |
с. Червоний Маяк |
Однолько Влада |
5 |
97 |
Абсолютний |
Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області |
Херсонська |
с. Червоний Маяк |
Пелецький В’ячеслав |
5 |
97 |
Абсолютний |
Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 Добропільської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Білозерське |
Перегінець Артем |
5 |
97 |
Абсолютний |
Заклад І-ІІ ступенів Кочубеївська філія опорного закладу Орлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок" Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу |
Херсонська |
с. Кочубеївка |
Радецький Валерій |
5 |
97 |
Абсолютний |
Школа І-ІІІ ступенів №309 міста Київ |
Київська |
м. Київ |
Радченко Альбіна |
5 |
97 |
Абсолютний |
Новогригорівська ЗОШ І-ІІ ступенів філія опорного закладу Нікольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Якименка А.Д. Нікольського району Донецької області |
Донецька |
с. Новогригорівка |
Самолова Аліна |
5 |
97 |
Абсолютний |
Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 Добропільської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Білозерське |
Сташко Анастасія |
5 |
97 |
Абсолютний |
Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 Добропільської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Білозерське |
Федорущенко Іван |
5 |
97 |
Абсолютний |
Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 Добропільської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Білозерське |
Филипенко Катерина |
5 |
97 |
Абсолютний |
Школа І-ІІІ ступенів №309 міста Київ |
Київська |
м. Київ |
Чорненький Нікіта |
5 |
97 |
Абсолютний |
Міловська ЗОШ І – ІІІ ступенів Харківської області |
Харківська |
с. Мілова |
Швед Орина |
5 |
97 |
Абсолютний |
Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 Добропільської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Білозерське |
Якименко Андрій |
5 |
97 |
Абсолютний |
Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області |
Херсонська |
с. Червоний Маяк |
Гентош Яна |
5 |
95 |
Абсолютний |
Євгенівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Снігурівської районної ради Миколаївської області |
Миколаївська |
с. Євгенівка |
Григоренко Злата |
5 |
95 |
Абсолютний |
Опорний ЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області |
Київська |
Кагарлик |
Карманова Поліна |
5 |
95 |
Абсолютний |
Школа І-ІІІ ступенів №309 міста Київ |
Київська |
м. Київ |
Кочаков Дмитро |
5 |
95 |
Абсолютний |
Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Лисичанської міської ради Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Лепьошкіна Ганна |
5 |
95 |
Абсолютний |
Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області |
Донецька |
с. Миколаївка |
Літовка Захар |
5 |
95 |
Абсолютний |
СЗШ І-ІІІ ступенів №10 м.Сєвєродонецька Луганської області |
Луганська |
м. Сєвєродонецьк |
Правдюк Ілля |
5 |
95 |
Абсолютний |
Морозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Міловської районної ради Луганської області |
Луганська |
с. Морозівка |
Репещук Олександр |
5 |
95 |
Абсолютний |
КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I –III ступенів №1» Василівської районної ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Дніпрорудне |
Шевцова Вероніка |
5 |
95 |
Абсолютний |
Новопсковський ОЗО Луганської області |
Луганська |
Новопсков |
Шпота Марія |
5 |
95 |
Абсолютний |
Євсузький ЗЗСО I-III ступенів Луганської області |
Луганська |
с. Євсуг |
І місце |
Борисенко Артем |
5 |
93 |
1 |
Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області |
Херсонська |
с. Червоний Маяк |
Ботвінко Ірина |
5 |
93 |
1 |
Школа І-ІІІ ступенів №309 міста Київ |
Київська |
м. Київ |
Дацький Віталій |
5 |
93 |
1 |
Петрокорбівська філія КЗ «Верблюзький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ – центр позашкільної освіти» Новгородківської районної ради Кіровоградської області» |
Кіровоградська |
с.Петрокорбівка |
Долгова Єлизавета |
5 |
93 |
1 |
Школа І-ІІІ ступенів №309 міста Київ |
Київська |
м. Київ |
Колотило Максим |
5 |
93 |
1 |
Школа І-ІІІ ступенів №309 міста Київ |
Київська |
м. Київ |
Недотанов Марк |
5 |
93 |
1 |
Селидівська загальноосвітня гімназія Селидівської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Селидове |
Сорочук Назар |
5 |
93 |
1 |
Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області |
Херсонська |
с. Червоний Маяк |
Ткач Вікторія |
5 |
93 |
1 |
Козилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської області |
Чернігівська |
с. Козилівка |
Ткачов Іван |
5 |
93 |
1 |
Лиманська ЗОШ І - ІІІ ступенів №4 Донецької області |
Донецька |
м. Лиман |
Бєлов Михайло |
5 |
91 |
1 |
Водянська ЗОШ І – ІІІ ступенів №11 Добропільської міської ради Донецької області |
Донецька |
с-ще Водянське міста Добропілля |
Буряк Карина |
5 |
91 |
1 |
КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області» |
Дніпропетровська |
Верхівцеве |
Васильєв Ігор |
5 |
91 |
1 |
Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області |
Донецька |
с. Петрівське |
Гбур Євгенія |
5 |
91 |
1 |
Войнилівський ліцей Івано -Франківської області |
Івано -Франківська |
смт Войнилів |
Головко Карина |
5 |
91 |
1 |
КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I –III ступенів №1» Василівської районної ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Дніпрорудне |
Грибінюк Валентин |
5 |
91 |
1 |
«Яменський ліцей Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області» |
Луганська |
с. Ями |
Джгамадзе Гоча |
5 |
91 |
1 |
Селидівська загальноосвітня гімназія Селидівської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Селидове |
Костюченко Єва |
5 |
91 |
1 |
Опорний ЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області |
Київська |
Кагарлик |
Лайовська Вікторія |
5 |
91 |
1 |
КЗ «Олександрівський ЗЗСО I-III ступенів» Гречаноподівської сільської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Олександрівка |
Рац Анна |
5 |
91 |
1 |
КЗ «Олександрівський ЗЗСО I-III ступенів» Гречаноподівської сільської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Олександрівка |
Себа Христина |
5 |
91 |
1 |
ОЗ Соснівський НВК “Гімназія – ЗОШ І ступеня Рівненської області |
Рівненська |
cмт. Соснове |
Семка Євгенія |
5 |
91 |
1 |
Заклад І-ІІ ступенів Кочубеївська філія опорного закладу Орлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок" Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу |
Херсонська |
с. Кочубеївка |
Слободян Владислав |
5 |
91 |
1 |
Школа І-ІІІ ступенів №309 міста Київ |
Київська |
м. Київ |
Слюсаренко Андрій |
5 |
91 |
1 |
Первомайський НВК Донецької області |
Донецька |
с. Первомайське |
Суліма Анастасія |
5 |
91 |
1 |
Опорний заклад Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів |
Донецька |
смт. Олександрівка |
Трофімовський Радіон |
5 |
91 |
1 |
Новогригорівська ЗОШ І-ІІ ступенів філія опорного закладу Нікольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Якименка А.Д. Нікольського району Донецької області |
Донецька |
с. Новогригорівка |
Узун Олександра |
5 |
91 |
1 |
ОЗ «Болградська гімназія ім. Г.С. Раковського» Одеської області |
Одеська |
м. Болград |
Шелегеда Анатолій |
5 |
91 |
1 |
Морозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Міловської районної ради Луганської області |
Луганська |
с. Морозівка |
Гладченко Микола |
5 |
90 |
1 |
Красноармійський НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ" філія КЗ "Олександрійський опорний ЗЗСО І - ІІІ ступенів" Донецької області |
Донецька |
с. Новоселівка |
Дешко Марія |
5 |
90 |
1 |
Навчально-виховний заклад «Соколянська ЗОШ І-ІІ ступенів» - ДНЗ Львівської області |
Львівська |
с. Соколя |
Корнієнко Вікторія |
5 |
90 |
1 |
Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області |
Донецька |
с. Петрівське |
Латишева-Онищук Карина |
5 |
90 |
1 |
Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Лисичанської міської ради Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Набережнєва Анастасія |
5 |
90 |
1 |
Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 Запорізької міської ради Запорізької області |
Запорізька |
Запоріжя |
Реутова Даріна |
5 |
90 |
1 |
КЗ "Мартівський ліцей Печенізької районної ради Харківської області" |
Харківська |
с. Мартова |
Степанова Юлія |
5 |
90 |
1 |
Новоолександрівська ЗОШ І – ІІ ступенів Одеської області |
Одеська |
с. Новоолександрівка |
ІІ місце |
Батурін Марк |
5 |
88 |
2 |
Селидівська загальноосвітня гімназія Селидівської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Селидове |
Вакарук Ігор |
5 |
88 |
2 |
Школа І-ІІІ ступенів №309 міста Київ |
Київська |
м. Київ |
Войтасик Крістіна |
5 |
88 |
2 |
Євгенівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Снігурівської районної ради Миколаївської області |
Миколаївська |
с. Євгенівка |
Галушка Уляна |
5 |
88 |
2 |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області |
Херсонська |
смт Мирне |
Карпа Максим |
5 |
88 |
2 |
Навчально-виховний заклад «Соколянська ЗОШ І-ІІ ступенів» - ДНЗ Львівської області |
Львівська |
с. Соколя |
Кравець Анастасія |
5 |
88 |
2 |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів Одеської області |
Одеська |
с. Калаглія |
Лузганов Роман |
5 |
88 |
2 |
Селидівська загальноосвітня гімназія Селидівської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Селидове |
Мальована Діана |
5 |
88 |
2 |
Лиманська ЗОШ І - ІІІ ступенів №4 Донецької області |
Донецька |
м. Лиман |
Метельський Назар |
5 |
88 |
2 |
Навчально-виховний заклад «Соколянська ЗОШ І-ІІ ступенів» - ДНЗ Львівської області |
Львівська |
с. Соколя |
Міщенко Ілона |
5 |
88 |
2 |
НВК «Миролюбівська ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Покровської районної ради Донецької області |
Донецька |
с. Миролюбівка |
Панов Станіслав |
5 |
88 |
2 |
НВК «Миролюбівська ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Покровської районної ради Донецької області |
Донецька |
с. Миролюбівка |
Пільганчук Олександр |
5 |
88 |
2 |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області |
Херсонська |
смт Мирне |
Полегенько Ілля |
5 |
88 |
2 |
Козилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської області |
Чернігівська |
с. Козилівка |
Прокопович Катерина |
5 |
88 |
2 |
Навчально-виховний заклад «Соколянська ЗОШ І-ІІ ступенів» - ДНЗ Львівської області |
Львівська |
с. Соколя |
Романець Станіслав |
5 |
88 |
2 |
Навчально-виховний заклад «Соколянська ЗОШ І-ІІ ступенів» - ДНЗ Львівської області |
Львівська |
с. Соколя |
Сафронова Аріанна |
5 |
88 |
2 |
Опорний ЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області |
Київська |
Кагарлик |
Трунова Ксенія |
5 |
88 |
2 |
СЗШ І-ІІІ ступенів №10 м.Сєвєродонецька Луганської області |
Луганська |
м. Сєвєродонецьк |
Бабенко Софія |
5 |
86 |
2 |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області |
Херсонська |
смт Мирне |
Бондар Давид |
5 |
86 |
2 |
Школа І-ІІІ ступенів №309 міста Київ |
Київська |
м. Київ |
Головащенко Вікторія |
5 |
86 |
2 |
Євгенівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Снігурівської районної ради Миколаївської області |
Миколаївська |
с. Євгенівка |
Деркач Софія |
5 |
86 |
2 |
Євгенівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Снігурівської районної ради Миколаївської області |
Миколаївська |
с. Євгенівка |
Кирпичова Світлана |
5 |
86 |
2 |
Євгенівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Снігурівської районної ради Миколаївської області |
Миколаївська |
с. Євгенівка |
Козлов Дмитро |
5 |
86 |
2 |
СЗШ І-ІІІ ступенів №10 м.Сєвєродонецька Луганської області |
Луганська |
м. Сєвєродонецьк |
Морой Вікторія |
5 |
86 |
2 |
ОЗ «Болградська гімназія ім. Г.С. Раковського» Одеської області |
Одеська |
м. Болград |
Поцілуйко Соломія |
5 |
86 |
2 |
Навчально-виховний заклад «Соколянська ЗОШ І-ІІ ступенів» - ДНЗ Львівської області |
Львівська |
с. Соколя |
Стефанський Сергій |
5 |
86 |
2 |
КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради |
Запорізька |
Мелітополь |
Тимчишин Матвій |
5 |
86 |
2 |
Войнилівський ліцей Івано -Франківської області |
Івано -Франківська |
смт Войнилів |
Трегуб Іван |
5 |
86 |
2 |
СЗШ І-ІІІ ступенів №10 м.Сєвєродонецька Луганської області |
Луганська |
м. Сєвєродонецьк |
Шелегеда Микола |
5 |
86 |
2 |
Морозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Міловської районної ради Луганської області |
Луганська |
с. Морозівка |
Земляна Олена |
5 |
85 |
2 |
Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Малоперещепинської сільської ради Полтавської області |
Полтавська |
с. Мала Перещепина |
Пістряк Олександр |
5 |
85 |
2 |
Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Малоперещепинської сільської ради Полтавської області |
Полтавська |
с. Мала Перещепина |
Бессараб Анастасія |
5 |
84 |
2 |
Вадимська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мирненської селищної ради Каланчацького району Херсонської області |
Херсонська |
с. Преображенка |
Зіник Олександр |
5 |
84 |
2 |
Войнилівський ліцей Івано -Франківської області |
Івано -Франківська |
смт Войнилів |
Луцан Мар’ян |
5 |
84 |
2 |
Войнилівський ліцей Івано -Франківської області |
Івано -Франківська |
смт Войнилів |
Ляшенко Дарія |
5 |
84 |
2 |
Євсузький ЗЗСО I-III ступенів Луганської області |
Луганська |
с. Євсуг |
Поночовна Каріна |
5 |
84 |
2 |
Опорний ЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області |
Київська |
Кагарлик |
Провоторов Ярослав |
5 |
84 |
2 |
СЗШ І-ІІІ ступенів №10 м.Сєвєродонецька Луганської області |
Луганська |
м. Сєвєродонецьк |
Рубець Анастасія |
5 |
84 |
2 |
Козилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської області |
Чернігівська |
с. Козилівка |
Сергієнко Олександр |
5 |
84 |
2 |
Євсузький ЗЗСО I-III ступенів Луганської області |
Луганська |
с. Євсуг |
Чернецька Олександра |
5 |
84 |
2 |
КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради |
Запорізька |
Мелітополь |
Щербина Тетяна |
5 |
84 |
2 |
Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області |
Херсонська |
с. Червоний Маяк |
Карлійчук Маргарита |
5 |
82 |
2 |
КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I –III ступенів №1» Василівської районної ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Дніпрорудне |
Ониско Данило |
5 |
82 |
2 |
Петрокорбівська філія КЗ «Верблюзький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ – центр позашкільної освіти» Новгородківської районної ради Кіровоградської області» |
Кіровоградська |
с.Петрокорбівка |
Рідош Валерія |
5 |
82 |
2 |
Опорний заклад Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів |
Донецька |
смт. Олександрівка |
Рудькова Анна |
5 |
82 |
2 |
Школа І-ІІІ ступенів №309 міста Київ |
Київська |
м. Київ |
Сафарова Вероніка |
5 |
82 |
2 |
Войнилівський ліцей Івано -Франківської області |
Івано -Франківська |
смт Войнилів |
Толмачов Арсеній |
5 |
82 |
2 |
КЗ Верхньоторецький НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ Ясинуватського району Донецької області |
Донецька |
Верхньоторецьке |
Гречух Микола |
5 |
80 |
2 |
Войнилівський ліцей Івано -Франківської області |
Івано -Франківська |
смт Войнилів |
Дубановська Еліна |
5 |
80 |
2 |
Войнилівський ліцей Івано -Франківської області |
Івано -Франківська |
смт Войнилів |
Зінькович Анна |
5 |
80 |
2 |
Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області |
Донецька |
с. Петрівське |
Малишев Георгій |
5 |
80 |
2 |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів Одеської області |
Одеська |
с. Калаглія |
Маліновський Олександр |
5 |
80 |
2 |
Петрокорбівська філія КЗ «Верблюзький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ – центр позашкільної освіти» Новгородківської районної ради Кіровоградської області» |
Кіровоградська |
с.Петрокорбівка |
Мануляк Святослав |
5 |
80 |
2 |
Войнилівський ліцей Івано -Франківської області |
Івано -Франківська |
смт Войнилів |
Рубець Богдан |
5 |
80 |
2 |
Козилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської області |
Чернігівська |
с. Козилівка |
Борульник Іван |
5 |
77 |
2 |
Селидівська загальноосвітня гімназія Селидівської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Селидове |
Годун Богдан |
5 |
77 |
2 |
Куземинська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В.Д. Шаренка Грунської сільської ради Охтирського району Сумської області |
Сумська |
с.Куземин |
Дацій Віктор |
5 |
77 |
2 |
НВК «Миролюбівська ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Покровської районної ради Донецької області |
Донецька |
с. Миролюбівка |
Дворник Олексій |
5 |
77 |
2 |
Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області |
Донецька |
с. Петрівське |
Мирна Дарина |
5 |
77 |
2 |
Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Малоперещепинської сільської ради Полтавської області |
Полтавська |
с. Мала Перещепина |
Муродов Вадим |
5 |
77 |
2 |
Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Малоперещепинської сільської ради Полтавської області |
Полтавська |
с. Мала Перещепина |
Рекун Вероніка |
5 |
77 |
2 |
Привільненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області |
Донецька |
с. Привільне |
Черногор Богдан |
5 |
77 |
2 |
Міловська ЗОШ І – ІІІ ступенів Харківської області |
Харківська |
с. Мілова |
Шибаєва Катерина |
5 |
77 |
2 |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів Одеської області |
Одеська |
с. Калаглія |
Малий Артем |
5 |
76 |
2 |
КЗО «НВК №92» «школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ (дитячий садок)» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Бутенко Аріна |
5 |
75 |
2 |
Новопсковський ОЗО Луганської області |
Луганська |
Новопсков |
Єгорова Карина |
5 |
75 |
2 |
Пологівський НВК «ЗЗСО І-ІІ ступенів – ЗДО» Малоперещепинської сільської ради Полтавської області |
Полтавська |
с. Пологи |
Мітін Данило |
5 |
75 |
2 |
Український ЗЗСО І – ІІІ ступенів Миколаївської області |
Миколаївська |
с. Українка |
Новік Іван |
5 |
75 |
2 |
Красноармійський НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ" філія КЗ "Олександрійський опорний ЗЗСО І - ІІІ ступенів" Донецької області |
Донецька |
с. Новоселівка |
Прокопенко Роман |
5 |
75 |
2 |
Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 Запорізької міської ради Запорізької області |
Запорізька |
Запоріжя |
Руденко Ангеліна |
5 |
75 |
2 |
Шполянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей» Шполянської міської ради ОТГ Черкаської області |
Черкаська |
м. Шпола |
Гордєєва Ангеліна |
5 |
73 |
2 |
Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 Запорізької міської ради Запорізької області |
Запорізька |
Запоріжя |
Іщенко Оксана |
5 |
73 |
2 |
Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Малик Аріна |
5 |
73 |
2 |
Новоукраїнський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Мар’їнської районної ради Донецької області |
Донецька |
с. Новоукраїнка |
Сорокіна Марія |
5 |
73 |
2 |
Новогродівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Донецької області |
Донецька |
Новогродівка |
Тарнавська Оксана |
5 |
73 |
2 |
Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області |
Донецька |
с. Петрівське |
Швецова Марія |
5 |
73 |
2 |
КЗО «НВК №92» «школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ (дитячий садок)» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Разумовський Ярослав |
5 |
72 |
2 |
КЗО «НВК №92» «школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ (дитячий садок)» Дніпровської міської ради |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Курєнков Єгор |
5 |
71 |
2 |
КЗ «Середня загальноосвітня школа №38 ім.І.О.Секретнюка» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
смт. Карнаухівка |
Мимрікова Ксенія |
5 |
71 |
2 |
Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 Запорізької міської ради Запорізької області |
Запорізька |
Запоріжя |
Олійник Ярослав |
5 |
71 |
2 |
Новоолександрівська ЗОШ І – ІІ ступенів Одеської області |
Одеська |
с. Новоолександрівка |
Грігор’єв Денис |
5 |
70 |
2 |
Євсузький ЗЗСО I-III ступенів Луганської області |
Луганська |
с. Євсуг |
Лопатіна Аріна |
5 |
70 |
2 |
Новопсковський ОЗО Луганської області |
Луганська |
Новопсков |
Попович Божена |
5 |
70 |
2 |
Шполянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей» Шполянської міської ради ОТГ Черкаської області |
Черкаська |
м. Шпола |