Прізвище та ім'я учасника |
Клас |
Бал |
Місце |
Назва навчального закладу |
Область |
Населений пункт |
І місце |
Александров Гліб |
8 |
91 |
1 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Бахмут |
Андросова Мирослава |
8 |
90 |
1 |
КЗ Красноріченський ліцей Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області |
Луганська |
смт. Красноріченське |
Антонець Валерія |
8 |
90 |
1 |
Кам’янець-Подільський НВК №14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії Хмельницької області |
Хмельницька |
м. Кам’янець-Подільський |
Блажків Владислав |
8 |
97 |
1 |
Ріпкинська гімназія імені Софії Русової Ріпкинської районної ради Чернігівської області |
Чернігівська |
смт Ріпки |
Боклах Катерина |
8 |
90 |
1 |
Херсонський ліцей Херсонської обласної ради |
Херсонська |
м. Херсон |
Бургуджи Олег |
8 |
90 |
1 |
Херсонський ліцей Херсонської обласної ради |
Херсонська |
м. Херсон |
Бутова Наталія |
8 |
90 |
1 |
НВК "Верхівська ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ" Рівненської області |
Рівненська |
Верхів |
Васьянова Вероніка |
8 |
90 |
1 |
НВК «Сонцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів-дошкільний підрозділ» Покровської районної ради Донецької області |
Донецька |
с. Сонцівка |
Войцехова Карина |
8 |
94 |
1 |
Опитненський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Бахмутської міської ради Донецької області |
Донецька |
с. Опитне |
Гаган Вероніка |
8 |
90 |
1 |
Ліцей №25 м. Житомира |
Житомирська |
м. Житомир |
Гайовий Костянтин |
8 |
90 |
1 |
Ліцей Політики, Економіки, Права та Іноземних Мов м. Києва |
Київська |
м. Київ |
Головей Єлизавета |
8 |
90 |
1 |
Відокремлений підрозділ Надіївська гімназія-філія ЗЗСО «Солонянська СЗШ І-ІІІ ступенів» (ОЗ) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Надіївка |
Гончарук Дарина |
8 |
97 |
1 |
Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Хмельницької області |
Хмельницька |
Нетішин |
Гуркалюк Микита |
8 |
90 |
1 |
Білозерський ЗПЗСО №3 Білозерської селищної ради Херсонської області |
Херсонська |
Білозерка |
Дагілова Ірина |
8 |
90 |
1 |
Балабинський НВК "школа І-ІІІ ступенів - гімназія "Престиж" Запорізького району Запорізької області |
Запорізька |
смт Балабине |
Дев’яшина Катерина |
8 |
94 |
1 |
Кілійський ЗЗСО І-ІІІ степенів №3 - ліцей Одеської області |
Одеська |
м. Кілія |
Дремух Анна |
8 |
91 |
1 |
Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Хмельницької області |
Хмельницька |
м. Нетішин |
Дутка Дмитро |
8 |
90 |
1 |
Кочубеївська філія заклад І-ІІ ступенів ОЗ Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу |
Херсонська |
с. Кочубеївка |
Журбенко Анна |
8 |
90 |
1 |
КЗ « Середня загальноосвітня школа №21» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам’янське |
Калабська Віолета |
8 |
91 |
1 |
Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Хмельницької області |
Хмельницька |
м. Нетішин |
Калабська Віолета |
8 |
91 |
1 |
Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Хмельницької області |
Хмельницька |
м. Нетішин |
Караманов Микола |
8 |
90 |
1 |
Енергодарська ЗОШ №4 I-III ступенів Енергодарської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Енергодар |
Кобзар Софія |
8 |
90 |
1 |
Херсонський ліцей Херсонської обласної ради |
Херсонська |
м. Херсон |
Колесник Вікторія |
8 |
94 |
1 |
Ріпкинська гімназія імені Софії Русової Ріпкинської районної ради Чернігівської області |
Чернігівська |
смт Ріпки |
Компанієць Єва |
8 |
94 |
1 |
Кілійський ЗЗСО І-ІІІ степенів №3 - ліцей Одеської області |
Одеська |
м. Кілія |
Корнієнко Олена |
8 |
90 |
1 |
Мелітопольська ЗОШ I-III ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Кривич Марина |
8 |
90 |
1 |
НВК «Знам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-гімназія» Кіровоградської області |
Кіровоградська |
м. Знам’янка |
Крюкова Вікторія |
8 |
90 |
1 |
Старосалтівський ліцей Сторосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області |
Харківська |
Старий Салтів |
Леус Дмитро |
8 |
90 |
1 |
Великожолудський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» Рівненської області |
Рівненська |
с. Великий Жолудськ |
Лісовол Максим |
8 |
90 |
1 |
Кочубеївська філія заклад І-ІІ ступенів ОЗ Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу |
Херсонська |
с. Кочубеївка |
Літінхай Валерія |
8 |
91 |
1 |
Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Хмельницької області |
Хмельницька |
Нетішин |
Ляшик Вадим |
8 |
91 |
1 |
ЗОШ І-ІІ ступенів №4 міста Мирноград Донецької області |
Донецька |
м. Мирноград |
Макуха Євгенія |
8 |
94 |
1 |
Новоселівський Перший НВК Донецької області |
Донецька |
Новоселівка Перша |
Малик Вікторія |
8 |
90 |
1 |
Білозерський ЗПЗСО №3 Білозерської селищної ради Херсонської області |
Херсонська |
Білозерка |
Мутуку Деніел |
8 |
90 |
1 |
Щастинська обласна санаторна школа Луганської області |
Луганська |
м. Щастя |
Наконечна Єлизавета |
8 |
91 |
1 |
КЗ «Середня загальноосвітня школа №40» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам’янське |
Несмєлова Софія |
8 |
90 |
1 |
КЗ Красноріченський ліцей Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області |
Луганська |
смт. Красноріченське |
Остапчук Крістіна |
8 |
91 |
1 |
Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Хмельницької області |
Хмельницька |
Нетішин |
Остроголова Анна |
8 |
97 |
1 |
Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Хмельницької області |
Хмельницька |
Нетішин |
Очеретяний Максим |
8 |
90 |
1 |
Відокремлений підрозділ Надіївська гімназія-філія ЗЗСО «Солонянська СЗШ І-ІІІ ступенів» (ОЗ) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Надіївка |
Павлюк Дарина |
8 |
97 |
1 |
Ліцей №25 м. Житомира |
Житомирська |
м. Житомир |
Пастушок Аліна |
8 |
94 |
1 |
Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Хмельницької області |
Хмельницька |
Нетішин |
Пилипенко Олена |
8 |
90 |
1 |
Іванівський ліцей № 1 Іванівської селищної ради Херсонської області |
Херсонська |
смт Іванівка |
Погребняк Анастасія |
8 |
90 |
1 |
Нетішинський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів та ліцей» Хмельницької області |
Хмельницька |
м. Нетішин |
Проніна Дар’я |
8 |
91 |
1 |
Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Савчук Аліна |
8 |
90 |
1 |
Бердичівський міський ліцей №15 Житомирської області |
Житомирська |
м. Бердичів |
Салім’янов Артем |
8 |
91 |
1 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Бахмут |
Саржевська Вікторія |
8 |
90 |
1 |
Кам’янець-Подільський НВК №14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії Хмельницької області |
Хмельницька |
м. Кам’янець-Подільський |
Сенечин Надія |
8 |
97 |
1 |
Стебницька ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 імені Тараса Зозулі Дрогобицької міської ради Львівської області |
Львівська |
Стебник |
Сімакова Дар’я |
8 |
90 |
1 |
Іванівський ліцей № 1 Іванівської селищної ради Херсонської області |
Херсонська |
смт Іванівка |
Скринська Вікторія |
8 |
94 |
1 |
Привільненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області |
Донецька |
с. Привільне |
Сус Анна |
8 |
91 |
1 |
Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Хмельницької області |
Хмельницька |
м. Нетішин |
Сус Анна |
8 |
91 |
1 |
Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Хмельницької області |
Хмельницька |
м. Нетішин |
Телеп Анастасія |
8 |
94 |
1 |
Новоселівський Перший НВК Донецької області |
Донецька |
Новоселівка Перша |
Трощенко Данил |
8 |
90 |
1 |
ЗОШ І-ІІ ступенів №4 міста Мирноград Донецької області |
Донецька |
м. Мирноград |
Устичук Назар |
8 |
90 |
1 |
Великозозулинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Красилівського району Хмельницької області |
Хмельницька |
с. Великі Зозулинці |
Худолій Олександр |
8 |
97 |
1 |
Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Цибуля Діана |
8 |
97 |
1 |
Зайцівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Донецької області |
Донецька |
с. Зайцеве |
Циганкова Марина |
8 |
91 |
1 |
КЗ «Середня загальноосвітня школа №40» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам’янське |
Чугуєвець Андрій |
8 |
91 |
1 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Бахмут |
Шевченко Назарій |
8 |
91 |
1 |
Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Шкарупа Данило |
8 |
90 |
1 |
Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Селидівської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Селидове |
Шкарупа Єгор |
8 |
90 |
1 |
Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Селидівської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Селидове |
Щербина Дмитро |
8 |
90 |
1 |
Ліцей Політики, Економіки, Права та Іноземних Мов м. Києва |
Київська |
м. Київ |
Ягольніцька Юлія |
8 |
90 |
1 |
Струзька ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області |
Хмельницька |
с. Струга |
ІІ місце |
Алєксєєва Юля |
8 |
86 |
2 |
Ліцей №25 м. Житомира |
Житомирська |
м. Житомир |
Алієва Софія |
8 |
74 |
2 |
Відокремлений підрозділ Надіївська гімназія-філія ЗЗСО «Солонянська СЗШ І-ІІІ ступенів» (ОЗ) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Надіївка |
Афоніна Катерина |
8 |
83 |
2 |
ЗОШ І-ІІ ступенів №4 міста Мирноград Донецької області |
Донецька |
м. Мирноград |
Бауер Поліна |
8 |
75 |
2 |
Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Селидівської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Селидове |
Бахтаров Микита |
8 |
82 |
2 |
НВК «Сонцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів-дошкільний підрозділ» Покровської районної ради Донецької області |
Донецька |
с. Сонцівка |
Безсмертний Олександр |
8 |
72 |
2 |
Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Богдан Вікторія |
8 |
72 |
2 |
Харківська гімназія №47 Харківської міської ради Харківської області |
Харківська |
м. Харків |
Бондаренко Анастасія |
8 |
75 |
2 |
Енергодарська ЗОШ №4 I-III ступенів Енергодарської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Енергодар |
Булава Олександр |
8 |
81 |
2 |
Добровільський НВК «ЗНЗ – ДНЗ» Васильківського району Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Добровілля |
Буренко Євгеній |
8 |
81 |
2 |
Кілійський ЗЗСО І-ІІІ степенів №3 - ліцей Одеської області |
Одеська |
м. Кілія |
Валенко Олександра |
8 |
72 |
2 |
Херсонський ліцей Херсонської обласної ради |
Херсонська |
м. Херсон |
Вінник Анна |
8 |
70 |
2 |
Херсонський ліцей Херсонської обласної ради |
Херсонська |
м. Херсон |
Воронков Антон |
8 |
70 |
2 |
Приазовська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області |
Донецька |
Приазовське |
Гаєвський Кирило |
8 |
75 |
2 |
КЗ «Тузлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Одеської області |
Одеська |
с. Тузли |
Гемук Олександра |
8 |
75 |
2 |
Добронадіївський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів - ДНЗ» Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Добра Надія |
Гладких Софія |
8 |
83 |
2 |
Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 імені Валі Котика Хмельницької області |
Хмельницька |
Шепетівка |
Голій Артем |
8 |
75 |
2 |
КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Лисичанської міської ради Луганської області» |
Луганська |
м. Привілля |
Голубєва Альона |
8 |
89 |
2 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Бахмут |
Горобець Ангеліна |
8 |
89 |
2 |
Кілійський ЗЗСО І-ІІІ степенів №3 - ліцей Одеської області |
Одеська |
м. Кілія |
Горшков Артем |
8 |
72 |
2 |
Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Гурова Анна |
8 |
86 |
2 |
Кілійський ЗЗСО І-ІІІ степенів №3 - ліцей Одеської області |
Одеська |
м. Кілія |
Гуцкало Анастасія |
8 |
75 |
2 |
Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Давидова Софія |
8 |
70 |
2 |
НВК «Марганецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 – ДНЗ» Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Марганець |
Данєва Поліна |
8 |
83 |
2 |
Кілійський ЗЗСО І-ІІІ степенів №3 - ліцей Одеської області |
Одеська |
м. Кілія |
Дремух Анна |
8 |
86 |
2 |
Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Хмельницької області |
Хмельницька |
м. Нетішин |
Дубук Валерія |
8 |
81 |
2 |
Херсонський ліцей Херсонської обласної ради |
Херсонська |
м. Херсон |
Духновский Марко |
8 |
78 |
2 |
Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Дюмін Сергій |
8 |
81 |
2 |
КЗО Миролюбівський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Миролюбівка |
Єлісеєв Денис |
8 |
75 |
2 |
Білозерський ЗПЗСО №3 Білозерської селищної ради Херсонської області |
Херсонська |
Білозерка |
Єфремов Данило |
8 |
72 |
2 |
Нетішинський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів та ліцей» Хмельницької області |
Хмельницька |
м. Нетішин |
Жицька Даша |
8 |
82 |
2 |
НВК «Сонцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів-дошкільний підрозділ» Покровської районної ради Донецької області |
Донецька |
с. Сонцівка |
Захарчук Христина |
8 |
83 |
2 |
НВК "Верхівська ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ" Рівненської області |
Рівненська |
Верхів |
Івлєва Софія |
8 |
81 |
2 |
Добровільський НВК «ЗНЗ – ДНЗ» Васильківського району Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Добровілля |
Калінська Анна |
8 |
75 |
2 |
Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Селидівської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Селидове |
Каплун Артем |
8 |
70 |
2 |
Ружичанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, центр здорового способу життя» Хмельницької області |
Хмельницька |
с. Ружичанка |
Керосина Володимир |
8 |
70 |
2 |
Білозерський ЗПЗСО №3 Білозерської селищної ради Херсонської області |
Херсонська |
Білозерка |
Килюх Тимофій |
8 |
70 |
2 |
Великожолудський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» Рівненської області |
Рівненська |
с. Великий Жолудськ |
Кінієнко Анастасія |
8 |
72 |
2 |
КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам’янське |
Кішко Діана |
8 |
78 |
2 |
Стебницька ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 імені Тараса Зозулі Дрогобицької міської ради Львівської області |
Львівська |
Стебник |
Ковальчик Дар'я |
8 |
83 |
2 |
Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Ковальчук Анастасія |
8 |
70 |
2 |
Кам’янець-Подільський НВК №14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії Хмельницької області |
Хмельницька |
м. Кам’янець-Подільський |
Ковальчук Галина |
8 |
72 |
2 |
Бишляцький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів ДНЗ» Рівненської області |
Рівненська |
с. Бишляк |
Крамчанінов Руслан |
8 |
70 |
2 |
Новоселівська філія Очеретинського НВК: ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ОНЗ) Донецької області |
Донецька |
Новоселівка -3 |
Кудрик Дмитро |
8 |
81 |
2 |
Ріпкинська гімназія імені Софії Русової Ріпкинської районної ради Чернігівської області |
Чернігівська |
смт Ріпки |
Купрієнко Анастасія |
8 |
86 |
2 |
КЗ "НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія №6 Вінницької міської ради" |
Вінницька |
м. Віниця |
Лабузов Кирило |
8 |
81 |
2 |
Ріпкинська гімназія імені Софії Русової Ріпкинської районної ради Чернігівської області |
Чернігівська |
смт Ріпки |
Лагуткін Рома |
8 |
84 |
2 |
НВК «Сонцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів-дошкільний підрозділ» Покровської районної ради Донецької області |
Донецька |
с. Сонцівка |
Лигін Артур |
8 |
72 |
2 |
Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Лісовець Микола |
8 |
75 |
2 |
КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам’янське |
Луговська Ніка |
8 |
89 |
2 |
Добронадіївський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів - ДНЗ» Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Добра Надія |
Люлькун Віталій |
8 |
70 |
2 |
Ружичанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, центр здорового способу життя» Хмельницької області |
Хмельницька |
с. Ружичанка |
Макарочкіна Віолетта |
8 |
70 |
2 |
Херсонський ліцей Херсонської обласної ради |
Херсонська |
м. Херсон |
Мараховець Микита |
8 |
70 |
2 |
Мелітопольська ЗОШ I-III ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Марлінський Тімур |
8 |
70 |
2 |
Ліцей Політики, Економіки, Права та Іноземних Мов м. Києва |
Київська |
м. Київ |
Марченко Максим |
8 |
70 |
2 |
Григорівський НВК (школа-садок) Барвінківської районної ради Харківської області |
Харківська |
с. Григорівка |
Масленнікова Яна |
8 |
86 |
2 |
Кілійський ЗЗСО І-ІІІ степенів №3 - ліцей Одеської області |
Одеська |
м. Кілія |
Мельничук Дар’я |
8 |
70 |
2 |
Нетішинський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів та ліцей» Хмельницької області |
Хмельницька |
м. Нетішин |
Михайленко Нікіта |
8 |
78 |
2 |
Ліцей Політики, Економіки, Права та Іноземних Мов м. Києва |
Київська |
м. Київ |
Нетребка Валерія |
8 |
78 |
2 |
КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам’янське |
Нефьодов Віталій |
8 |
74 |
2 |
ПТУ №2 м. Дніпро |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Ничипорук Дмитро |
8 |
89 |
2 |
Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Житомирської області |
Житомирська |
Новоград-Волинський |
Нікітіна Вікторія |
8 |
71 |
2 |
Іванівський ліцей № 1 Іванівської селищної ради Херсонської області |
Херсонська |
смт Іванівка |
Нікішенко Іван |
8 |
70 |
2 |
Херсонський ліцей Херсонської обласної ради |
Херсонська |
м. Херсон |
Нікульніков Максим |
8 |
81 |
2 |
Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Нортенко Альбіна |
8 |
86 |
2 |
КЗО «Шахтарська СЗШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Шахтарське |
Овсяннікова Діана |
8 |
70 |
2 |
Качалівська ЗОШ Харківської області |
Харківська |
Качалівка |
Олаленко Таїсія |
8 |
75 |
2 |
КЗ «Тузлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Одеської області |
Одеська |
с. Тузли |
Олійник Кирило |
8 |
75 |
2 |
КЗ «Тузлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Одеської області |
Одеська |
с. Тузли |
Ольховский Артур |
8 |
83 |
2 |
Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Орищак Денис |
8 |
89 |
2 |
Кілійський ЗЗСО І-ІІІ степенів №3 - ліцей Одеської області |
Одеська |
м. Кілія |
Палько Григорій |
8 |
76 |
2 |
НВК «Сонцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів-дошкільний підрозділ» Покровської районної ради Донецької області |
Донецька |
с. Сонцівка |
Пасєка Ніна |
8 |
79 |
2 |
Кам’янець-Подільський НВК №14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії Хмельницької області |
Хмельницька |
м. Кам’янець-Подільський |
Переходько Вероніка |
8 |
81 |
2 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Бахмут |
Пилипенко Альбіна |
8 |
78 |
2 |
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 ВЦА міста Торецьк Донецької області |
Донецька |
Новгородське |
Пироговський Андрій |
8 |
78 |
2 |
НВК «Морозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Хмельницької області |
Хмельницька |
с. Морозів |
Пігарєв Крістіан |
8 |
70 |
2 |
Херсонський ліцей Херсонської обласної ради |
Херсонська |
м. Херсон |
Піскун Андрій |
8 |
70 |
2 |
Херсонський ліцей Херсонської обласної ради |
Херсонська |
м. Херсон |
Подлесний Микита |
8 |
86 |
2 |
КЗО «Шахтарська СЗШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Шахтарське |
Поляков Євген |
8 |
89 |
2 |
Кілійський ЗЗСО І-ІІІ степенів №3 - ліцей Одеської області |
Одеська |
м. Кілія |
Пригара Ольга |
8 |
89 |
2 |
КЗО «Шахтарська СЗШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Шахтарське |
Пропс Віктор |
8 |
82 |
2 |
НВК «Сонцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів-дошкільний підрозділ» Покровської районної ради Донецької області |
Донецька |
с. Сонцівка |
Пустова Тетяна |
8 |
86 |
2 |
КЗ «Чечельницька СЗШ І-ІІІ ступенів №1 Чечельницького району Вінницької області» |
Вінницька |
Чечельник |
Пустовіт Артур |
8 |
75 |
2 |
КЗ «Тузлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Одеської області |
Одеська |
с. Тузли |
Радченко Вікторія |
8 |
83 |
2 |
Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 Чернігівської області |
Чернігівська |
Ніжин |
Радченко Вікторія |
8 |
86 |
2 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Бахмут |
Росомаха Валерія |
8 |
72 |
2 |
Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 Чернігівської області |
Чернігівська |
Ніжин |
Савченко Микола |
8 |
70 |
2 |
Качалівська ЗОШ Харківської області |
Харківська |
Качалівка |
Савчук Дмитро |
8 |
75 |
2 |
Відокремлений підрозділ Надіївська гімназія-філія ЗЗСО «Солонянська СЗШ І-ІІІ ступенів» (ОЗ) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Надіївка |
Савчук Яна |
8 |
89 |
2 |
Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Хмельницької області |
Хмельницька |
Нетішин |
Сакевич Дмитро |
8 |
89 |
2 |
НВК "Верхівська ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ" Рівненської області |
Рівненська |
Верхів |
Салієв Владислав |
8 |
89 |
2 |
КЗ "НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія №6 Вінницької міської ради" |
Вінницька |
м. Віниця |
Самбор Максим |
8 |
89 |
2 |
Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30 Черкаської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
м. Черкаси |
Самусь Діана |
8 |
86 |
2 |
КЗ "НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія №6 Вінницької міської ради" |
Вінницька |
м. Віниця |
Сафарова Каміла |
8 |
81 |
2 |
Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області |
Донецька |
с. Шилівка |
Семенчук Іванна |
8 |
83 |
2 |
Крупецький ліцей Хмельницької області |
Хмельницька |
с. Крупець |
Семенюк Софія |
8 |
89 |
2 |
Опитненський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Бахмутської міської ради Донецької області |
Донецька |
с. Опитне |
Семікін Данило |
8 |
70 |
2 |
Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Симоненко Тетяна |
8 |
89 |
2 |
Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області |
Донецька |
c. Андріївка |
Сич Олександр |
8 |
75 |
2 |
КЗО Миролюбівський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Миролюбівка |
Скорик Лія |
8 |
70 |
2 |
ЗЗСО І-ІІ ступенів №21 ВЦА м. Торецьк Донецької області |
Донецька |
м. Торецьк |
Скороход Ксенія |
8 |
78 |
2 |
Енергодарська ЗОШ №4 I-III ступенів Енергодарської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Енергодар |
Соколова Вікторія |
8 |
86 |
2 |
Кілійський ЗЗСО І-ІІІ степенів №3 - ліцей Одеської області |
Одеська |
м. Кілія |
Соловей Даша |
8 |
70 |
2 |
КЗ Красноріченський ліцей Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області |
Луганська |
смт. Красноріченське |
Сосновчик Олеся |
8 |
89 |
2 |
НВК "Верхівська ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ" Рівненської області |
Рівненська |
Верхів |
Таран Віолетта |
8 |
75 |
2 |
Олешнянський НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ імені Героя Радянського Союзу Степана Долгого Охтирської районної ради Сумської області |
Сумська |
с. Олешня |
Телендій Вікторія |
8 |
86 |
2 |
Пасічнянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, технологічний ліцей» Хмельницької області |
Хмельницька |
с. Пасічна |
Телуха Дар’я |
8 |
78 |
2 |
Харківська гімназія №47 Харківської міської ради Харківської області |
Харківська |
м. Харків |
Ткач Юліана |
8 |
70 |
2 |
Кам’янець-Подільський НВК №14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії Хмельницької області |
Хмельницька |
м. Кам’янець-Подільський |
Ткаченко Валерія |
8 |
78 |
2 |
Іванівський ліцей № 1 Іванівської селищної ради Херсонської області |
Херсонська |
смт Іванівка |
Ткачова Вікторія |
8 |
72 |
2 |
КЗ Красноріченський ліцей Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області |
Луганська |
смт. Красноріченське |
Фарима Софія |
8 |
81 |
2 |
Стебницька ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 імені Тараса Зозулі Дрогобицької міської ради Львівської області |
Львівська |
Стебник |
Ферт Микита |
8 |
86 |
2 |
КЗО «Шахтарська СЗШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Шахтарське |
Філатова Рената |
8 |
75 |
2 |
Херсонський ліцей Херсонської обласної ради |
Херсонська |
м. Херсон |
Фриюк Олександра |
8 |
70 |
2 |
Херсонський ліцей Херсонської обласної ради |
Херсонська |
м. Херсон |
Харченко Лук’ян |
8 |
86 |
2 |
Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Хмельницької області |
Хмельницька |
Нетішин |
Хряпак Олег |
8 |
89 |
2 |
Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30 Черкаської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
м. Черкаси |
Цикункова Валерія |
8 |
72 |
2 |
НВК "Ліцей-спеціалізована ЗОШ I-III ступенів №10" Марганецької міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Марганець |
Чепеленко Герман |
8 |
81 |
2 |
Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Чорнолізька Мілена |
8 |
89 |
2 |
Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Шалімов Святослав |
8 |
81 |
2 |
Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Шамрай Катерина |
8 |
78 |
2 |
Балабинський НВК "школа І-ІІІ ступенів - гімназія "Престиж" Запорізького району Запорізької області |
Запорізька |
смт Балабине |
Шаргородська Яна |
8 |
89 |
2 |
Кілійський ЗЗСО І-ІІІ степенів №3 - ліцей Одеської області |
Одеська |
м. Кілія |
Шатрай Аліна |
8 |
89 |
2 |
КЗ «Олександрівський ЗЗСО I-III ступенів» Гречаноподівської сільської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Олександрівка |
Шило Дарина |
8 |
75 |
2 |
Херсонський ліцей Херсонської обласної ради |
Херсонська |
м. Херсон |
Ширяєв Ілля |
8 |
83 |
2 |
Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Шлапак Захар |
8 |
75 |
2 |
Іванковецький ліцей Олешинської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області |
Хмельницька |
с. Іванківці |
Шовкопляс Яна |
8 |
78 |
2 |
Іванівський ліцей № 1 Іванівської селищної ради Херсонської області |
Херсонська |
смт Іванівка |
Шпак Кірілл |
8 |
81 |
2 |
Ліцей Політики, Економіки, Права та Іноземних Мов м. Києва |
Київська |
м. Київ |
Шпакова Ангеліна |
8 |
89 |
2 |
Ріпкинська гімназія імені Софії Русової Ріпкинської районної ради Чернігівської області |
Чернігівська |
смт Ріпки |
Юшко Максим |
8 |
72 |
2 |
КЗ Красноріченський ліцей Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області |
Луганська |
смт. Красноріченське |
Яворська Юлія |
8 |
78 |
2 |
Херсонський ліцей Херсонської обласної ради |
Херсонська |
м. Херсон |
Якимчук Анастасія |
8 |
81 |
2 |
КЗ «Чечельницька СЗШ І-ІІІ ступенів №1 Чечельницького району Вінницької області» |
Вінницька |
Чечельник |