Шкільний портал
Понеділок, 20.09.2021, 19:59
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 8 клас. Результати конкурсу "Я - Людина!" 2020 рікРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3218
Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

8 клас. 

Результати конкурсу "Я - Людина!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
І місце
Александров Гліб 8 91 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Андросова Мирослава 8 90 1 КЗ Красноріченський ліцей Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області Луганська смт. Красноріченське
Антонець Валерія 8 90 1 Кам’янець-Подільський НВК №14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Блажків Владислав 8 97 1 Ріпкинська гімназія імені Софії Русової Ріпкинської районної ради Чернігівської області Чернігівська смт Ріпки
Боклах Катерина 8 90 1 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Бургуджи Олег 8 90 1 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Бутова Наталія 8 90 1 НВК "Верхівська ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ" Рівненської області Рівненська Верхів
Васьянова Вероніка 8 90 1 НВК «Сонцівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів-дошкільний підрозділ» Покровської районної ради Донецької області Донецька с. Сонцівка
Войцехова Карина 8 94 1 Опитненський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Бахмутської міської ради Донецької області Донецька с. Опитне
Гаган Вероніка 8 90 1 Ліцей №25 м. Житомира Житомирська м. Житомир
Гайовий Костянтин 8 90 1 Ліцей Політики, Економіки, Права та Іноземних Мов м. Києва Київська м. Київ
Головей Єлизавета 8 90 1 Відокремлений підрозділ Надіївська гімназія-філія ЗЗСО «Солонянська СЗШ І-ІІІ ступенів» (ОЗ) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Надіївка
Гончарук Дарина 8 97 1 Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Хмельницької області Хмельницька Нетішин
Гуркалюк Микита 8 90 1 Білозерський ЗПЗСО №3 Білозерської селищної ради Херсонської області Херсонська Білозерка
Дагілова Ірина 8 90 1 Балабинський НВК "школа І-ІІІ ступенів - гімназія "Престиж" Запорізького району Запорізької області Запорізька  смт Балабине
Дев’яшина Катерина 8 94 1 Кілійський ЗЗСО І-ІІІ степенів №3 - ліцей Одеської області Одеська м. Кілія
Дремух Анна 8 91 1 Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Хмельницької області Хмельницька  м. Нетішин
Дутка Дмитро 8 90 1 Кочубеївська філія заклад І-ІІ ступенів ОЗ Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська с. Кочубеївка
Журбенко Анна 8 90 1 КЗ « Середня загальноосвітня школа №21» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Калабська Віолета 8 91 1 Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Хмельницької області Хмельницька  м. Нетішин
Калабська Віолета 8 91 1 Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Хмельницької області Хмельницька  м. Нетішин
Караманов Микола 8 90 1 Енергодарська ЗОШ №4 I-III ступенів Енергодарської міської ради Запорізької області Запорізька м. Енергодар
Кобзар Софія 8 90 1 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Колесник Вікторія 8 94 1 Ріпкинська гімназія імені Софії Русової Ріпкинської районної ради Чернігівської області Чернігівська смт Ріпки
Компанієць Єва 8 94 1 Кілійський ЗЗСО І-ІІІ степенів №3 - ліцей Одеської області Одеська м. Кілія
Корнієнко Олена 8 90 1 Мелітопольська ЗОШ I-III ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька м. Мелітополь
Кривич Марина 8 90 1 НВК «Знам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-гімназія» Кіровоградської області Кіровоградська м. Знам’янка
Крюкова Вікторія 8 90 1 Старосалтівський ліцей Сторосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області Харківська Старий Салтів
Леус Дмитро 8 90 1 Великожолудський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Великий Жолудськ
Лісовол Максим 8 90 1 Кочубеївська філія заклад І-ІІ ступенів ОЗ Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська с. Кочубеївка
Літінхай Валерія 8 91 1 Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Хмельницької області Хмельницька Нетішин
Ляшик Вадим 8 91 1 ЗОШ І-ІІ ступенів №4 міста Мирноград Донецької області Донецька м. Мирноград
Макуха Євгенія 8 94 1 Новоселівський Перший НВК Донецької області Донецька Новоселівка Перша
Малик Вікторія 8 90 1 Білозерський ЗПЗСО №3 Білозерської селищної ради Херсонської області Херсонська Білозерка
Мутуку Деніел 8 90 1 Щастинська обласна санаторна школа Луганської області Луганська м. Щастя
Наконечна Єлизавета 8 91 1 КЗ «Середня загальноосвітня школа №40» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Кам’янське
Несмєлова Софія 8 90 1 КЗ Красноріченський ліцей Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області Луганська смт. Красноріченське
Остапчук Крістіна 8 91 1 Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Хмельницької області Хмельницька Нетішин
Остроголова Анна 8 97 1 Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Хмельницької області Хмельницька Нетішин
Очеретяний Максим 8 90 1 Відокремлений підрозділ Надіївська гімназія-філія ЗЗСО «Солонянська СЗШ І-ІІІ ступенів» (ОЗ) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Надіївка
Павлюк Дарина 8 97 1 Ліцей №25 м. Житомира Житомирська м. Житомир
Пастушок Аліна 8 94 1 Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Хмельницької області Хмельницька Нетішин
Пилипенко Олена 8 90 1 Іванівський ліцей № 1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт Іванівка
Погребняк Анастасія 8 90 1 Нетішинський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів та ліцей» Хмельницької області Хмельницька м. Нетішин
Проніна Дар’я 8 91 1 Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Савчук Аліна 8 90 1 Бердичівський міський ліцей №15 Житомирської області Житомирська м. Бердичів
Салім’янов Артем 8 91 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Саржевська Вікторія 8 90 1 Кам’янець-Подільський НВК №14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Сенечин Надія 8 97 1 Стебницька ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 імені Тараса Зозулі Дрогобицької міської ради Львівської області Львівська Стебник
Сімакова Дар’я 8 90 1 Іванівський ліцей № 1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт Іванівка
Скринська Вікторія 8 94 1 Привільненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Привільне 
Сус Анна 8 91 1 Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Хмельницької області Хмельницька  м. Нетішин
Сус Анна 8 91 1 Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Хмельницької області Хмельницька  м. Нетішин
Телеп Анастасія 8 94 1 Новоселівський Перший НВК Донецької області Донецька Новоселівка Перша
Трощенко Данил 8 90 1 ЗОШ І-ІІ ступенів №4 міста Мирноград Донецької області Донецька м. Мирноград
Устичук Назар 8 90 1 Великозозулинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Красилівського району Хмельницької області Хмельницька с. Великі Зозулинці
Худолій Олександр 8 97 1 Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Цибуля Діана 8 97 1 Зайцівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Донецької області Донецька с. Зайцеве
Циганкова Марина 8 91 1 КЗ «Середня загальноосвітня школа №40» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Кам’янське
Чугуєвець Андрій 8 91 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Шевченко Назарій 8 91 1 Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Шкарупа Данило 8 90 1 Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Селидівської міської ради Донецької області Донецька м. Селидове
Шкарупа Єгор 8 90 1 Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Селидівської міської ради Донецької області Донецька м. Селидове
Щербина Дмитро 8 90 1 Ліцей Політики, Економіки, Права та Іноземних Мов м. Києва Київська м. Київ
Ягольніцька Юлія 8 90 1 Струзька ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Струга
ІІ місце
Алєксєєва Юля 8 86 2 Ліцей №25 м. Житомира Житомирська м. Житомир
Алієва Софія 8 74 2 Відокремлений підрозділ Надіївська гімназія-філія ЗЗСО «Солонянська СЗШ І-ІІІ ступенів» (ОЗ) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Надіївка
Афоніна Катерина 8 83 2 ЗОШ І-ІІ ступенів №4 міста Мирноград Донецької області Донецька м. Мирноград
Бауер Поліна 8 75 2 Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Селидівської міської ради Донецької області Донецька м. Селидове
Бахтаров Микита 8 82 2 НВК «Сонцівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів-дошкільний підрозділ» Покровської районної ради Донецької області Донецька с. Сонцівка
Безсмертний Олександр 8 72 2 Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Богдан Вікторія 8 72 2 Харківська гімназія №47 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Бондаренко Анастасія 8 75 2 Енергодарська ЗОШ №4 I-III ступенів Енергодарської міської ради Запорізької області Запорізька м. Енергодар
Булава Олександр 8 81 2 Добровільський  НВК «ЗНЗ – ДНЗ» Васильківського району Дніпропетровської області Дніпропетровська  с. Добровілля
Буренко Євгеній  8 81 2 Кілійський ЗЗСО І-ІІІ степенів №3 - ліцей Одеської області Одеська м. Кілія
Валенко Олександра 8 72 2 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Вінник Анна 8 70 2 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Воронков Антон 8 70 2 Приазовська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька Приазовське
Гаєвський Кирило 8 75 2 КЗ «Тузлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Одеської області Одеська с. Тузли
Гемук Олександра 8 75 2 Добронадіївський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів  - ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Добра Надія
Гладких Софія 8 83 2 Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 імені Валі Котика Хмельницької області Хмельницька  Шепетівка
Голій Артем  8 75 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Привілля
Голубєва Альона 8 89 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Горобець Ангеліна 8 89 2 Кілійський ЗЗСО І-ІІІ степенів №3 - ліцей Одеської області Одеська м. Кілія
Горшков Артем 8 72 2 Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Гурова Анна 8 86 2 Кілійський ЗЗСО І-ІІІ степенів №3 - ліцей Одеської області Одеська м. Кілія
Гуцкало Анастасія 8 75 2 Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Давидова Софія 8 70 2 НВК «Марганецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Марганець
Данєва Поліна 8 83 2 Кілійський ЗЗСО І-ІІІ степенів №3 - ліцей Одеської області Одеська м. Кілія
Дремух Анна 8 86 2 Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Хмельницької області Хмельницька  м. Нетішин
Дубук Валерія 8 81 2 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Духновский Марко 8 78 2 Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Дюмін Сергій 8 81 2 КЗО Миролюбівський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Миролюбівка
Єлісеєв Денис 8 75 2 Білозерський ЗПЗСО №3 Білозерської селищної ради Херсонської області Херсонська Білозерка
Єфремов Данило 8 72 2 Нетішинський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів та ліцей» Хмельницької області Хмельницька м. Нетішин
Жицька Даша 8 82 2 НВК «Сонцівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів-дошкільний підрозділ» Покровської районної ради Донецької області Донецька с. Сонцівка
Захарчук Христина 8 83 2 НВК "Верхівська ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ" Рівненської області Рівненська Верхів
Івлєва Софія 8 81 2 Добровільський  НВК «ЗНЗ – ДНЗ» Васильківського району Дніпропетровської області Дніпропетровська  с. Добровілля
Калінська Анна 8 75 2 Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Селидівської міської ради Донецької області Донецька м. Селидове
Каплун Артем 8 70 2 Ружичанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, центр здорового способу життя» Хмельницької області Хмельницька  с. Ружичанка
Керосина Володимир 8 70 2 Білозерський ЗПЗСО №3 Білозерської селищної ради Херсонської області Херсонська Білозерка
Килюх Тимофій 8 70 2 Великожолудський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Великий Жолудськ
Кінієнко Анастасія 8 72 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Кішко Діана 8 78 2 Стебницька ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 імені Тараса Зозулі Дрогобицької міської ради Львівської області Львівська Стебник
Ковальчик Дар'я 8 83 2 Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Ковальчук Анастасія 8 70 2 Кам’янець-Подільський НВК №14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Ковальчук Галина 8 72 2 Бишляцький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Бишляк
Крамчанінов Руслан 8 70 2 Новоселівська філія Очеретинського НВК: ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ОНЗ) Донецької області Донецька Новоселівка -3
Кудрик Дмитро 8 81 2 Ріпкинська гімназія імені Софії Русової Ріпкинської районної ради Чернігівської області Чернігівська смт Ріпки
Купрієнко Анастасія 8 86 2 КЗ "НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія №6 Вінницької міської ради" Вінницька м. Віниця
Лабузов Кирило 8 81 2 Ріпкинська гімназія імені Софії Русової Ріпкинської районної ради Чернігівської області Чернігівська смт Ріпки
Лагуткін Рома 8 84 2 НВК «Сонцівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів-дошкільний підрозділ» Покровської районної ради Донецької області Донецька с. Сонцівка
Лигін Артур 8 72 2 Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Лісовець Микола 8 75 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Луговська Ніка 8 89 2 Добронадіївський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів  - ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Добра Надія
Люлькун Віталій 8 70 2 Ружичанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, центр здорового способу життя» Хмельницької області Хмельницька  с. Ружичанка
Макарочкіна Віолетта 8 70 2 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Мараховець Микита 8 70 2 Мелітопольська ЗОШ I-III ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька м. Мелітополь
Марлінський Тімур 8 70 2 Ліцей Політики, Економіки, Права та Іноземних Мов м. Києва Київська м. Київ
Марченко Максим 8 70 2 Григорівський НВК (школа-садок) Барвінківської районної ради Харківської області Харківська с. Григорівка
Масленнікова Яна 8 86 2 Кілійський ЗЗСО І-ІІІ степенів №3 - ліцей Одеської області Одеська м. Кілія
Мельничук Дар’я 8 70 2 Нетішинський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів та ліцей» Хмельницької області Хмельницька м. Нетішин
Михайленко Нікіта 8 78 2 Ліцей Політики, Економіки, Права та Іноземних Мов м. Києва Київська м. Київ
Нетребка Валерія 8 78 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Нефьодов Віталій 8 74 2 ПТУ №2 м. Дніпро Дніпропетровська м. Дніпро
Ничипорук Дмитро 8 89 2 Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Житомирської області Житомирська Новоград-Волинський
Нікітіна Вікторія 8 71 2 Іванівський ліцей № 1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт Іванівка
Нікішенко Іван 8 70 2 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Нікульніков Максим 8 81 2 Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Нортенко Альбіна 8 86 2 КЗО «Шахтарська СЗШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Шахтарське
Овсяннікова Діана 8 70 2 Качалівська ЗОШ Харківської області Харківська  Качалівка
Олаленко Таїсія 8 75 2 КЗ «Тузлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Одеської області Одеська с. Тузли
Олійник Кирило 8 75 2 КЗ «Тузлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Одеської області Одеська с. Тузли
Ольховский Артур 8 83 2 Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Орищак Денис 8 89 2 Кілійський ЗЗСО І-ІІІ степенів №3 - ліцей Одеської області Одеська м. Кілія
Палько Григорій 8 76 2 НВК «Сонцівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів-дошкільний підрозділ» Покровської районної ради Донецької області Донецька с. Сонцівка
Пасєка Ніна 8 79 2 Кам’янець-Подільський НВК №14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Переходько Вероніка 8 81 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Пилипенко Альбіна 8 78 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька Новгородське
Пироговський Андрій 8 78 2 НВК «Морозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Хмельницької області Хмельницька с. Морозів
Пігарєв Крістіан 8 70 2 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Піскун Андрій 8 70 2 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Подлесний Микита 8 86 2 КЗО «Шахтарська СЗШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Шахтарське
Поляков Євген 8 89 2 Кілійський ЗЗСО І-ІІІ степенів №3 - ліцей Одеської області Одеська м. Кілія
Пригара Ольга 8 89 2 КЗО «Шахтарська СЗШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Шахтарське
Пропс Віктор 8 82 2 НВК «Сонцівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів-дошкільний підрозділ» Покровської районної ради Донецької області Донецька с. Сонцівка
Пустова Тетяна 8 86 2 КЗ «Чечельницька СЗШ І-ІІІ ступенів №1 Чечельницького району Вінницької області» Вінницька Чечельник
Пустовіт Артур 8 75 2 КЗ «Тузлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Одеської області Одеська с. Тузли
Радченко Вікторія 8 83 2 Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 Чернігівської області Чернігівська Ніжин
Радченко Вікторія 8 86 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Росомаха Валерія 8 72 2 Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 Чернігівської області Чернігівська Ніжин
Савченко Микола 8 70 2 Качалівська ЗОШ Харківської області Харківська  Качалівка
Савчук Дмитро 8 75 2 Відокремлений підрозділ Надіївська гімназія-філія ЗЗСО «Солонянська СЗШ І-ІІІ ступенів» (ОЗ) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Надіївка
Савчук Яна 8 89 2 Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Хмельницької області Хмельницька Нетішин
Сакевич Дмитро 8 89 2 НВК "Верхівська ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ" Рівненської області Рівненська Верхів
Салієв Владислав 8 89 2 КЗ "НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія №6 Вінницької міської ради" Вінницька м. Віниця
Самбор Максим 8 89 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська м. Черкаси
Самусь Діана 8 86 2 КЗ "НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія №6 Вінницької міської ради" Вінницька м. Віниця
Сафарова Каміла 8 81 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Шилівка
Семенчук Іванна 8 83 2 Крупецький ліцей Хмельницької області Хмельницька с. Крупець
Семенюк Софія 8 89 2 Опитненський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Бахмутської міської ради Донецької області Донецька с. Опитне
Семікін Данило 8 70 2 Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Симоненко Тетяна 8 89 2 Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька c. Андріївка
Сич Олександр 8 75 2 КЗО Миролюбівський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Миролюбівка
Скорик Лія 8 70 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів №21 ВЦА м. Торецьк Донецької області Донецька м. Торецьк
Скороход Ксенія 8 78 2 Енергодарська ЗОШ №4 I-III ступенів Енергодарської міської ради Запорізької області Запорізька м. Енергодар
Соколова Вікторія 8 86 2 Кілійський ЗЗСО І-ІІІ степенів №3 - ліцей Одеської області Одеська м. Кілія
Соловей Даша 8 70 2 КЗ Красноріченський ліцей Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області Луганська смт. Красноріченське
Сосновчик Олеся 8 89 2 НВК "Верхівська ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ" Рівненської області Рівненська Верхів
Таран Віолетта 8 75 2 Олешнянський НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ імені Героя Радянського Союзу Степана Долгого Охтирської районної ради Сумської області Сумська с. Олешня
Телендій Вікторія 8 86 2 Пасічнянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, технологічний ліцей» Хмельницької області Хмельницька с. Пасічна
Телуха Дар’я 8 78 2 Харківська гімназія №47 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Ткач Юліана 8 70 2 Кам’янець-Подільський НВК №14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Ткаченко Валерія 8 78 2 Іванівський ліцей № 1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт Іванівка
Ткачова Вікторія 8 72 2 КЗ Красноріченський ліцей Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області Луганська смт. Красноріченське
Фарима Софія 8 81 2 Стебницька ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 імені Тараса Зозулі Дрогобицької міської ради Львівської області Львівська Стебник
Ферт Микита 8 86 2 КЗО «Шахтарська СЗШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Шахтарське
Філатова Рената 8 75 2 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Фриюк Олександра 8 70 2 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Харченко Лук’ян 8 86 2 Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Хмельницької області Хмельницька Нетішин
Хряпак Олег 8 89 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська м. Черкаси
Цикункова Валерія 8 72 2 НВК "Ліцей-спеціалізована ЗОШ I-III ступенів №10" Марганецької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Марганець
Чепеленко Герман 8 81 2 Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Чорнолізька Мілена 8 89 2 Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Шалімов Святослав 8 81 2 Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Шамрай Катерина 8 78 2 Балабинський НВК "школа І-ІІІ ступенів - гімназія "Престиж" Запорізького району Запорізької області Запорізька  смт Балабине
Шаргородська Яна 8 89 2 Кілійський ЗЗСО І-ІІІ степенів №3 - ліцей Одеської області Одеська м. Кілія
Шатрай Аліна 8 89 2 КЗ «Олександрівський ЗЗСО I-III ступенів» Гречаноподівської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Олександрівка
Шило Дарина 8 75 2 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Ширяєв Ілля 8 83 2 Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Шлапак Захар 8 75 2 Іванковецький ліцей Олешинської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області Хмельницька  с. Іванківці
Шовкопляс Яна 8 78 2 Іванівський ліцей № 1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт Іванівка
Шпак Кірілл 8 81 2 Ліцей Політики, Економіки, Права та Іноземних Мов м. Києва Київська м. Київ
Шпакова Ангеліна 8 89 2 Ріпкинська гімназія імені Софії Русової Ріпкинської районної ради Чернігівської області Чернігівська смт Ріпки
Юшко Максим 8 72 2 КЗ Красноріченський ліцей Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області Луганська смт. Красноріченське
Яворська Юлія 8 78 2 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Якимчук Анастасія 8 81 2 КЗ «Чечельницька СЗШ І-ІІІ ступенів №1 Чечельницького району Вінницької області» Вінницька Чечельник

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021