Шкільний портал
Понеділок, 20.09.2021, 19:41
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 4 клас. Результати конкурсу "Європа - це я!" 2021 рік. Шкільний порталРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 6
Гостей: 5
Користувачів: 1
tanyarudcenko9

-1 сторінка- -2 сторінка-

4 клас

Результати конкурсу "Європа - це я!" 2021 року

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище, ім'я  учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
І місце
Артюх Марія 4 97 1 Киселівський ліцей Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області Херсонська с. Киселівка
Астахова Марина 4 100 1 Гранітненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваського району Донецької області Донецька  с. Гранітне
Байша Сніжана 4 100 1 Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Баклан Варвара 4 95 1 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов  Херсонська м. Херсон
Бедраковська Ірина 4 94 1 Маківський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів, колегіум» Хмельницької області Хмельницька Маків
Беліч Вероніка 4 91 1 Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ  I-III ступенів – ДНЗ) Донецької області Донецька м. Вугледар
Бережко Андрій 4 90 1 Бочечківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Бочечківської сільської ради Конотопського району Сумської області Сумська с. Бочечки
Вініцька Вероніка 4 94 1 Маківський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів, колегіум» Хмельницької області Хмельницька Маків
Волошин Софія 4 95 1 Ролівська гімназія Меденицької селищної ради Львівської області Львівська с. Ролів
Ганзелюк Ігор 4 93 1 Овідіопольський ЗЗСО Овідіопольської селищної ради Одеського району Одеська Овідіополь
Гаращенко Іван 4 93 1 Новоукраїнський НВК №8 «Ліцей-заклад дошкільної освіти» Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Новоукраїнка
Глоба Дарина 4 91 1 Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області  Донецька Новотроїцьке
Гончаров Даниїл 4 91 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 села Старомлинівка Донецької області Донецька Старомлинівка
Горбань Олександр 4 91 1 Степанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області Сумська смт. Степанівка
Гривцева Катерина 4 91 1 Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Гузь Діана 4 100 1 Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Гула Поліна 4 100 1 Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Давидюк Орина 4 95 1 Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області  Донецька Новотроїцьке
Демяненко Дмитро 4 91 1 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради Донецької області Донецька с. Шилівка
Дзюндзя Артур 4 100 1 Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Димінська Євгенія 4 90 1 Початкова школа №53 Львівської міської ради Львівська м. Львів
Євченко Поліна 4 100 1 Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Загрунний Денис 4 100 1 Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Заєць Мирослав 4 100 1 Ічнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4 Ічнянської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Ічня
Зуб Дар’я 4 97 1 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов  Херсонська м. Херсон
Іваник Анастасія 4 95 1 Ролівська гімназія Меденицької селищної ради Львівської області Львівська с. Ролів
Івашко Тимур 4 100 1 Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Коровай Софія 4 91 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 села Старомлинівка Донецької області Донецька Старомлинівка
Котерняк Тетяна 4 95 1 КЗ Желаннівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ Очеретинської селищної ради Покровського району Донецької області Донецька смт. Желанне
Котляренко Поліна 4 95 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області Донецька с-ще Керменчик
Коцюбинська Вероніка 4 94 1 Маківський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів, колегіум» Хмельницької області Хмельницька Маків
Кудінов Ростислав 4 91 1 ЗОШ І-ІІ ступенів №15 Покровської міської ради Донецької області Донецька  м. Покровськ
Лисенко Іван 4 90 1 Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Лисюк Віталій 4 90 1 Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вільшанської сільської ради Роменського району Сумської області Сумська с. Вільшана 
Ліщук Мирослава 4 93 1 Клеванський ліцей № 1 Клеванської селищної ради Рівненського району Рівненської області Рівненська  смт. Клевань
Лубко Ілля 4 94 1 Маківський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів, колегіум» Хмельницької області Хмельницька Маків
Лук'янчиков Даліїл 4 95 1 Вознесенська ЗОШ №5 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенск
Лук'янчиков Денис 4 97 1 Вознесенська ЗОШ №5 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенск
Любчук Дарина 4 91 1 КЗ «Луцький НВК «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області» Волинська м. Луцьк
Ляшенко Анастасія 4 100 1 Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Малета Артем 4 91 1 Кошелівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська  с. Залом
Мигаль Софія 4 95 1 ОЗ «Мостиський ЗЗСО №2 I-III  ступенів» Львівської області Львівська Мостиська
Мусієнко Анастасія 4 100 1 Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Нагач Ростислав 4 91 1 Ічнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4 Ічнянської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Ічня
Небера Олександр 4 91 1 Гранітненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваського району Донецької області Донецька  с. Гранітне
Нестор Денис 4 92 1 Солонська гімназія Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області Львівська с. Солонське
Нікітова Анастасія 4 90 1 КЗ «Гімназія №12» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Кам’янське
Нікіфорова Каміла 4 100 1 Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Піджара Кіра 4 91 1 КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» Харківська  м. Харків
Порох Вікторія 4 93 1 Васильківська СЗШ №2 Дніпропетровської області Дніпропетровська смт. Васильківка
Портареско Вікторія 4 95 1 Новоселівський Перший НВК Донецької області Донецька Новоселівка Перша
Птиця Поліна 4 91 1 ЗОШ І-ІІ ступенів №15 Покровської міської ради Донецької області Донецька  м. Покровськ
П'ятничко Дарина 4 91 1 КЗ «Луцький НВК «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області» Волинська м. Луцьк
Расторгуєв Костянтин 4 91 1 ЗОШ I – III ступенів №9 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Резніченко Валерія 4 91 1 Киселівський ліцей Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області Херсонська с. Киселівка
Романов Максим 4 93 1 Клеванський ліцей № 1 Клеванської селищної ради Рівненського району Рівненської області Рівненська  смт. Клевань
Романько Анастасія 4 100 1 Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Рудика Костянтин 4 100 1 Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Савенко Кіра 4 97 1 КЗ «Городнянський ліцей» Чернігівської обласної ради Чернігівська м. Городня
Семенова Анастасія 4 91 1 Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Снітко Ангеліна 4 90 1 Гораймівський ліцей Колківської селищної ради Волинської області Волинська с. Гораймівка
Собко Іванна 4 100 1 Вишнянський ЗЗСО І-ІІ ступенів Львівської області Львівська с. Вишня
Соболь Вероніка 4 90 1 Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Старенченко Варвара 4 93 1 Новоукраїнський НВК №8 «Ліцей-заклад дошкільної освіти» Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Новоукраїнка
Тряскіна Сніжана 4 91 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області Донецька с-ще Керменчик
Тютюненко Дарья 4 95 1 КЗ «Верхньокриничанська ЗОШ І-ІІ ступенів» Василівської міської ради Запорізької області Запорізька  Верхня Криниця 
Цікало Іван 4 100 1 Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Цой Данило 4 97 1 Вознесенська ЗОШ №5 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенск
Червоний Мирон 4 91 1 КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» Харківська  м. Харків
Чернєцов Ілля 4 91 1 Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області  Донецька Новотроїцьке
Чучман Віктор 4 91 1 Ліцей №66 Львівської міської ради Львівська м. Львів
Широкий Денис 4 100 1 Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Шишман Тетяна 4 91 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області Донецька с-ще Керменчик
Шкробіт Юрій 4 95 1 КЗ «Тарасівський ЗЗСО І – ІІІ ступенів» Кіровоградської області Кіровоградська с. Тарасівка
Шкуратько Давид 4 93 1 Володимирівська ЗОШ І-ІІ ступенів , філія Ганнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області Кіровоградська  с. Володимирівка
Шлапак Артем 4 100 1 Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Якушко Олег 4 97 1 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов  Херсонська м. Херсон
Яновський Ігор 4 93 1 Розівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області Запорізька смт. Розівка
Яременко Анастасія 4 95 1 КЗ «Ображіївський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.М.Кожедуба – ДНЗ Шосткинської міської ради Сумської області» Сумська  Шосткинська ОТГ 
ІІ місце
Баранік Орина 4 76 2 Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області  Донецька Новотроїцьке
Батюра Богдан 4 74 2 КЗ «Луцький НВК «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області» Волинська м. Луцьк
Белей Аріна 4 86 2 Войнилівський ліцей Войнилівської ОТГ Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Боднарчук Анна 4 88 2 Володимирівська ЗОШ І-ІІ ступенів , філія Ганнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області Кіровоградська  с. Володимирівка
Болдов Ігор 4 74 2 Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області  Донецька Новотроїцьке
Бочко Ксенія 4 88 2 Киселівський ліцей Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області Херсонська с. Киселівка
Бугай Валерія 4 72 2 Ольшанський ЗЗСО Миколаївської області Миколаївська с-ще Ольшанське
Булгаков Павло 4 88 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 села Старомлинівка Донецької області Донецька Старомлинівка
Бурик Іванна 4 83 2 Гораймівський ліцей Колківської селищної ради Волинської області Волинська с. Гораймівка
Василенко Вероніка 4 81 2 Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області  Донецька Новотроїцьке
Вісин Вікторія 4 88 2 КЗ «Луцький НВК «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області» Волинська м. Луцьк
Владимаренко Олександр 4 74 2 Парутинська СЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська Парутине
Возняк Артем 4 86 2 ОЗ «Мостиський ЗЗСО №2 I-III  ступенів» Львівської області Львівська Мостиська
Ганущак Захар 4 74 2 Войнилівський ліцей Войнилівської ОТГ Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Говтва Іван 4 88 2 Марківський ліцей Донецької області Донецька с. Маркове
Григорович Ляна 4 71 2 КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» Харківська  м. Харків
Гурська Тетяна 4 86 2 Вишнянський ЗЗСО І-ІІ ступенів Львівської області Львівська с. Вишня
Дармовис Анастасія 4 86 2 Новоселівський Перший НВК Донецької області Донецька Новоселівка Перша
Дацко Мирослава 4 86 2 НВК «Морозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів- ДНЗ» Хмельницької області Хмельницька с. Морозів
Дереневська Аліна 4 74 2 Початкова школа №53 Львівської міської ради Львівська м. Львів
Детчак Марко 4 74 2 Початкова школа №53 Львівської міської ради Львівська м. Львів
Дикун Сергій 4 83 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області Донецька с-ще Керменчик
Доценко Ілля 4 71 2 КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» Харківська  м. Харків
Дуднік Василіса 4 70 2 КЗ «Гімназія №8» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Дьомінов Богдан 4 70 2 КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» Харківська  м. Харків
Єрмаков Ярослав 4 71 2 КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» Харківська  м. Харків
Єрмакович Нікіта 4 74 2 Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області  Донецька Новотроїцьке
Жиленко Володимир 4 72 2 ЗЗСО “Прилиманський ліцей” Авангардівської селищної ради Одеської області Одеська  с. Прилиманське
Захарченко Аміна 4 83 2 Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вільшанської сільської ради Роменського району Сумської області Сумська с. Вільшана 
Калинич Дар`я 4 74 2 КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» Харківська  м. Харків
Кирбаба Анастасія 4 88 2 Новоселівський Перший НВК Донецької області Донецька Новоселівка Перша
Кіріченко Костянтин 4 88 2 Марківський ліцей Донецької області Донецька с. Маркове
Когут Віталія 4 88 2 Ліцей №66 Львівської міської ради Львівська м. Львів
Колесник Мирослава 4 81 2 Гораймівський ліцей Колківської селищної ради Волинської області Волинська с. Гораймівка
Котляр Данило 4 88 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Кравчук Данило 4 81 2 КЗ «Луцький НВК «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області» Волинська м. Луцьк
Крамарчук Ірма 4 70 2 КЗ «Гімназія №8» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Крук Богдан 4 79 2 Войнилівський ліцей Войнилівської ОТГ Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Кузьменко Євген 4 83 2 Саливінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська  Саливонки
Лабатій Аліна 4 81 2 Войнилівський ліцей Войнилівської ОТГ Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Лисиця Вероніка 4 79 2 КЗ «Тарасівський ЗЗСО І – ІІІ ступенів» Кіровоградської області Кіровоградська с. Тарасівка
Лучко Анастасія 4 76 2 Миколо-Комишуватський ліцей Красноградської міської ради Харківської області Харківська  c. Миколо-Комишувата
Людвиновська Ірина 4 76 2 Ольшанський ЗЗСО Миколаївської області Миколаївська с-ще Ольшанське
Люкіна Дар’я 4 83 2 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська Мирне
Ляхов Матвій 4 74 2 КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» Харківська  м. Харків
Мазур Дар’я 4 88 2 Маківський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів, колегіум» Хмельницької області Хмельницька Маків
Маланчук Дмитро 4 74 2 Войнилівський ліцей Войнилівської ОТГ Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Мамчур Майя 4 83 2 КЗ «Луцький НВК «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області» Волинська м. Луцьк
Мартинюк Руслан 4 88 2 КЗ “ Добровільський НВК “ЗНЗ-ДНЗ” Дубовиківської  сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Добровілля
Мельник Ілля 4 72 2 Гораймівський ліцей Колківської селищної ради Волинської області Волинська с. Гораймівка
Менько Любов 4 74 2 Парутинська СЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська Парутине
Мескало Роман 4 83 2 Вишнянський ЗЗСО І-ІІ ступенів Львівської області Львівська с. Вишня
Мінакова Олександра 4 88 2 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов  Херсонська м. Херсон
Молибог Євгенія 4 72 2 Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вільшанської сільської ради Роменського району Сумської області Сумська с. Вільшана 
Момот Ян 4 79 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області Донецька с-ще Керменчик
Наталушко Юліана 4 88 2 Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ  I-III ступенів – ДНЗ) Донецької області Донецька м. Вугледар
Наумець Кирило 4 76 2 ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Нестерук Олексій 4 71 2 КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» Харківська  м. Харків
Новаковець Даніїл 4 79 2 Гімназія ім. В.П.Фількова Лугинської селищної ради Лугинського району Житомирської області Житомирська смт. Лугини
Оділов Ренат 4 70 2 Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Павлов Володимир 4 74 2 Парутинська СЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська Парутине
Пархоменко Олександр 4 88 2 Марківський ліцей Донецької області Донецька с. Маркове
Петрик Віталій 4 81 2 Вишнянський ЗЗСО І-ІІ ступенів Львівської області Львівська с. Вишня
Петрик Марія 4 88 2 Вишнянський ЗЗСО І-ІІ ступенів Львівської області Львівська с. Вишня
Пойда Станіслав 4 72 2 КЗ «Гімназія №12» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Кам’янське
Рєзніченко Микола 4 86 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 села Старомлинівка Донецької області Донецька Старомлинівка
Рорбах Кароліна 4 76 2 Миколо-Комишуватський ліцей Красноградської міської ради Харківської області Харківська  c. Миколо-Комишувата
Савчук Яна 4 79 2 Гораймівський ліцей Колківської селищної ради Волинської області Волинська с. Гораймівка
Самойленко Яна 4 88 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Сафарова Надія 4 74 2 Войнилівський ліцей Войнилівської ОТГ Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Сафонова Олександра 4 88 2 КЗ “ Добровільський НВК “ЗНЗ-ДНЗ” Дубовиківської  сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Добровілля
Святохо Єва 4 79 2 КЗ «Гімназія №12» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Кам’янське
Селепина Олеся 4 79 2 КЗ «Луцький НВК «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області» Волинська м. Луцьк
Семененко Станіслав 4 81 2 Воронівська філія Новоукраїнського НВК №8 «Ліцей – ЗДО» Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська с. Воронівка
Скляров Ніколай 4 72 2 ЗОШ I – III ступенів №9 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Снітко Ярослав 4 74 2 Гораймівський ліцей Колківської селищної ради Волинської області Волинська с. Гораймівка
Соловей Костянтин 4 86 2 Вознесенська ЗОШ №5 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенск
Стеренчук Анастасія 4 76 2 КЗ «Луцький НВК «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області» Волинська м. Луцьк
Сьомушкіна Варвара 4 83 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області Донецька с-ще Керменчик
Токар Катерина 4 71 2 КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» Харківська  м. Харків
Федорчук Мар'ян 4 83 2 КЗ «Луцький НВК «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області» Волинська м. Луцьк
Царевич Ілона 4 76 2 Войнилівський ліцей Войнилівської ОТГ Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Шакіров Назар 4 70 2 Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Шелест Валерія 4 74 2 Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вільшанської сільської ради Роменського району Сумської області Сумська с. Вільшана 
Шраменко Анастасія 4 72 2 Воронівська філія Новоукраїнського НВК №8 «Ліцей – ЗДО» Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська с. Воронівка
Яковенко Марія  4 71 2 КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» Харківська  м. Харків
Яних Юлія 4 88 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 села Старомлинівка Донецької області Донецька Старомлинівка
Януш Артем 4 74 2 КЗ «Гімназія №8» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021