Шкільний портал
Четвер, 24.06.2021, 07:47
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 7 клас. Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2020 рік.РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 124
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- 

7 клас. 

Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в залежності від набраних балів.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
Абсолютний результат
Дон Крістіна 7 100 Абсолютний ОЗО «Вишнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Вишнівської селищної громади Дніпропетровської області Дніпропетровська Вишневе
Дульцева Валерія 7 100 Абсолютний Микільський ЗЗСО І-ІІІ ступенів  Міловської районної ради Луганської області Луганська с. Микільське
Дутка Дмитро 7 100 Абсолютний Заклад І-ІІ ступенів Кочубеївська філія опорного закладу Орлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок" Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська с. Кочубеївка
Лісовол Максим 7 100 Абсолютний Заклад І-ІІ ступенів Кочубеївська філія опорного закладу Орлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок" Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська с. Кочубеївка
Нечипорук Олександра 7 100 Абсолютний Мирноградська ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Мирноград
Огурна Юліана 7 100 Абсолютний ЗЗСО І – ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради Черкаської області Черкаська с. Велика Яблунівка
Соляник Тетяна 7 100 Абсолютний Морозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Міловської районної ради Луганської області  Луганська с. Морозівка 
Чмирьова Вікторія 7 100 Абсолютний Микільський ЗЗСО І-ІІІ ступенів  Міловської районної ради Луганської області Луганська с. Микільське
Гулордава Аріна  7 98 Абсолютний Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Бабаков Михайло 7 97 Абсолютний Мирноградська ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Мирноград
Лозинська Юлія  7 96 Абсолютний Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Соколова Вікторія  7 96 Абсолютний Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Бережний Дмитро 7 95 Абсолютний Микільський ЗЗСО І-ІІІ ступенів  Міловської районної ради Луганської області Луганська с. Микільське
Вдовенко Валерія 7 95 Абсолютний Морозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Міловської районної ради Луганської області  Луганська с. Морозівка 
Воротило Анастасія 7 95 Абсолютний Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Гембець Дарія 7 95 Абсолютний КЗ «Великолепетиський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Херсонської області Херсонська смт. Велика Лепетиха
Голінько Олександр 7 95 Абсолютний Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 Черкаська м. Черкаси
Єрофеєнко Надія 7 95 Абсолютний Мирноградська ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Мирноград
Заболотня Поліна 7 95 Абсолютний Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 Запорізька м.Запоріжжя
Коляда Анастасія 7 95 Абсолютний Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Куделя Анастасія 7 95 Абсолютний Малютянська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська Малютянка
Лисак Уляна 7 95 Абсолютний ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 імені Віктора Пастуха м. Бердичева Житомирської області Житомирська місто Бердичів
Малюжонок Ольга 7 95 Абсолютний Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Міняйло Діана 7 95 Абсолютний «Яменський ліцей Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області» Луганська с. Ями
Оскома Вікторія 7 95 Абсолютний Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 Черкаська м. Черкаси
Федоренко Олександра 7 95 Абсолютний КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька Мелітополь
Шпак Ірина 7 95 Абсолютний Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 Черкаська м. Черкаси
Шульга Меланія 7 95 Абсолютний Загальноосвітня санаторна школа-інтернат  I-III ступенів «Хортицької національної академії» Запорізька м. Запоріжжя
І місце
Бутрій Ліза 7 93 1 Новоселівський Перший НВК Донецької області Донецька Новоселівка Перша
Гаврилюк Анна 7 93 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 імені Віктора Пастуха м. Бердичева Житомирської області Житомирська місто Бердичів
Громека Олександра 7 93 1 Новогродівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Донецької області Донецька Новогродівка
Іванов Артем 7 93 1 Водянська ЗОШ І – ІІІ ступенів №11 Добропільської міської ради Донецької області Донецька  с-ще Водянське міста Добропілля
Калуга Ілона 7 93 1 Малютянська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська Малютянка
Ковбасенко Анна 7 93 1 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 Черкаська м. Черкаси
Ковбасник Оксана 7 93 1 ОЗО «Вишнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Вишнівської селищної громади Дніпропетровської області Дніпропетровська Вишневе
Мусенко Єва 7 93 1 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 Черкаська м. Черкаси
Приходько Анжеліка 7 93 1 КЗ "Сторчівський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" Новомиколаївської районної ради Запорізької області Запорізька с.Сторчове
Розанова Єлизавета 7 93 1 Новогродівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Донецької області Донецька Новогродівка
Тюхтій Сніжана 7 92 1 Новоолександрівська ЗОШ І – ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Новоолександрівка
Адамов Ярослав 7 91 1 Загальноосвітня санаторна школа-інтернат  I-III ступенів «Хортицької національної академії» Запорізька м. Запоріжжя
Алєксєєва Вікторія 7 91 1 Петрокорбівська філія  КЗ «Верблюзький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ – центр позашкільної освіти» Новгородківської районної ради Кіровоградської області» Кіровоградська с.Петрокорбівка
Білецька Єва 7 91 1 Загальноосвітня санаторна школа-інтернат  I-III ступенів «Хортицької національної академії» Запорізька м. Запоріжжя
Буценко Вероніка 7 91 1 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 Черкаська м. Черкаси
Громико Марія 7 91 1 Загальноосвітня санаторна школа-інтернат  I-III ступенів «Хортицької національної академії» Запорізька м. Запоріжжя
Деменко Валерія 7 91 1 Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська с. Троїцьке
Дубляк Ельвіра 7 91 1 КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька Мелітополь
Жук Сергій 7 91 1 Микільський ЗЗСО І-ІІІ ступенів  Міловської районної ради Луганської області Луганська с. Микільське
Запорожець Вадим 7 91 1 Українська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Селидівської міської ради Донецької області Донецька м. Українськ
Зикова Тетяна 7 91 1 КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» №28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Іванов Назар 7 91 1 Загальноосвітня санаторна школа-інтернат  I-III ступенів «Хортицької національної академії» Запорізька м. Запоріжжя
Іванющенко Меланія 7 91 1 КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» №28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Левченко Данило 7 91 1 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська м. Черкаси
Маковський Андрій 7 91 1 Микільський ЗЗСО І-ІІІ ступенів  Міловської районної ради Луганської області Луганська с. Микільське
Максименко Катерина 7 91 1 Загальноосвітня санаторна школа-інтернат  I-III ступенів «Хортицької національної академії» Запорізька м. Запоріжжя
Садчіков Денис 7 91 1 Загальноосвітня санаторна школа-інтернат  I-III ступенів «Хортицької національної академії» Запорізька м. Запоріжжя
Сова Тетяна 7 91 1 Малютянська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська Малютянка
Тимощук Вікторія 7 91 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 імені Віктора Пастуха м. Бердичева Житомирської області Житомирська місто Бердичів
Ткач Діана 7 91 1 КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» №28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Чехун Ірина 7 91 1 Малютянська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська Малютянка
Шавло Кароліна 7 91 1 Загальноосвітня санаторна школа-інтернат  I-III ступенів «Хортицької національної академії» Запорізька м. Запоріжжя
Юраш Юлія 7 91 1 Опорний ЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська  Кагарлик 
Глазков Ілля 7 90 1 Красноармійський НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ" філія КЗ "Олександрійський опорний ЗЗСО І - ІІІ ступенів" Донецької області Донецька с. Новоселівка
Грекова Мар’яна 7 90 1 НВК «ЗОШ І ступеня – гімназія» м. Мирноград Донецької області Донецька м. Мирноград
Гринь Анна 7 90 1 КЗ «Верхньокам’янська ЗОШ І-ІІ ступенів» Званівської сільської ради Бахмутського району Донецької області Донецька с. Верхньокам’янське
Гуцал Назар 7 90 1 Кам’янець-Подільська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №10 Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Дяченко Дарина 7 90 1 Попільнянський ліцей Попільнянської селищної ради Житомирської області Житомирська смт. Попільня
Ємельянова Ангеліна  7 90 1 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Єрьомічев Володимир 7 90 1 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 Запорізька м.Запоріжжя
Жадан Денис 7 90 1 НВК Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Новоайдарської районної ради Луганської області Луганська с. Дмитрівка
Колешня Катерина 7 90 1 Горбівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чернігівської області Чернігівська с. Горбове
Кулачєк Поліна 7 90 1 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 Запорізька м.Запоріжжя
Лівіцький Владислав 7 90 1 Кам’янець-Подільська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №10 Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Мамедова Еміна 7 90 1 Бутівська ЗОШ I-III ступенів Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області Луганська с. Бутове
Переяслов Олександр 7 90 1 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 Запорізька м.Запоріжжя
Савченко Микола 7 90 1 Качалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені О. Д. Майорова Краснокутської районної ради Харківської області Харківська Качалівка
Сидоренко Анастасія 7 90 1 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 Запорізька м.Запоріжжя
Степаненков Єгор 7 90 1 КЗО «СЗШ №26» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Філатова Анастасія 7 90 1 Попільнянський ліцей Попільнянської селищної ради Житомирської області Житомирська смт. Попільня
Чорна Катерина 7 90 1 Український ЗЗСО І – ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Українка
Щербаченко Софія 7 90 1 Пристанційнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Пристанційне
Яковлєв Олександр 7 90 1 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 Запорізька м.Запоріжжя
ІІ місце
Cоковець Єлизавета 7 88 2 Загальноосвітня санаторна школа-інтернат  I-III ступенів «Хортицької національної академії» Запорізька м. Запоріжжя
Андріянов Руслан 7 88 2 Загальноосвітня санаторна школа-інтернат  I-III ступенів «Хортицької національної академії» Запорізька м. Запоріжжя
Білецький Андрій 7 88 2 Тарасівський НВК І-ІІІ ступенів Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області Донецька с. Тарасівка
Жук Катерина 7 88 2 Українська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Селидівської міської ради Донецької області Донецька м. Українськ
Калашник Ярослава 7 88 2 Загальноосвітня санаторна школа-інтернат  I-III ступенів «Хортицької національної академії» Запорізька м. Запоріжжя
Клименко Дар’я 7 88 2 Привільненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Привільне
Кліменко Поліна 7 88 2 Волноваська ЗОШ №1 Донецької області Донецька м. Волноваха
Косогова Олександра  7 88 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Куліш Даніл 7 88 2 Загальноосвітня санаторна школа-інтернат  I-III ступенів «Хортицької національної академії» Запорізька м. Запоріжжя
Ловін Анастасія 7 88 2 КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька Мелітополь
Маркін Ігор 7 88 2 Мирноградська ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Мирноград
Огілько Аліса 7 88 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська м. Черкаси
Олійник Нікіта 7 88 2 Загальноосвітня санаторна школа-інтернат  I-III ступенів «Хортицької національної академії» Запорізька м. Запоріжжя
Поляков Даніїл 7 88 2 КЗ "Сторчівський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" Новомиколаївської районної ради Запорізької області Запорізька с.Сторчове
Скляр Владислав 7 88 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська м. Черкаси
Скринська Вікторія 7 88 2 Привільненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Привільне
Смульська Єва 7 88 2 Новодонецька ЗОШ I-III ступенів №16 Добропільської міської ради Донецької області Донецька смт. Новодонецьке
Тур Дмитро 7 88 2 Волноваська ЗОШ №1 Донецької області Донецька м. Волноваха
Урдуханова Аміна 7 88 2 «Яменський ліцей Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області» Луганська с. Ями
Хомякова Дар’я 7 88 2 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I –III ступенів №1» Василівської районної ради Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Чукавіна Єлизавета 7 88 2 Опорний ЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська  Кагарлик 
Шатрай Аліна 7 88 2 КЗ «Олександрівський ЗЗСО I-III ступенів» Гречаноподівської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Олександрівка
Єлісєєв Максим 7 86 2 Загальноосвітня санаторна школа-інтернат  I-III ступенів «Хортицької національної академії» Запорізька м. Запоріжжя
Зіньковська Владислава 7 86 2 НВК «ДНЗ «Сонечко» - Новострільцівська  ЗОШ І – ІІІ ступенів» Міловської районної ради Луганської області Луганська с. Новострільцівка
Котрус Марія  7 86 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Лисенко Софія 7 86 2 Загальноосвітня санаторна школа-інтернат  I-III ступенів «Хортицької національної академії» Запорізька м. Запоріжжя
Онищук Дар’я 7 86 2 Буртинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Буртин
Сінченко Арсеній 7 86 2 «Яменський ліцей Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області» Луганська с. Ями
Слободяник Артур 7 86 2 ЗЗСО І – ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради Черкаської області Черкаська с. Велика Яблунівка
Стасюк Вероніка 7 86 2 Малютянська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська Малютянка
Трофимчук Марія 7 86 2 КЗ « Вербська санаторна школа І-ІІІ ступенів» РОР Рівненська с. Верба
Хіміч Єлизавета 7 86 2 Красноармійський НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ" філія КЗ "Олександрійський опорний ЗЗСО І - ІІІ ступенів" Донецької області Донецька с. Новоселівка
Юшкевич Поліна 7 86 2 ОЗО «Вишнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Вишнівської селищної громади Дніпропетровської області Дніпропетровська Вишневе
Кіктьова Дар’я 7 85 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 Запорізька м.Запоріжжя
Жмайло Данило 7 84 2 Стародубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька Стародубівка
Квітченко Анастасія 7 84 2 Попільнянський ліцей Попільнянської селищної ради Житомирської області Житомирська смт. Попільня
Кукліна Ксенія 7 84 2 КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» №28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Олійник Вероніка 7 84 2 Волноваська ЗОШ №1 Донецької області Донецька м. Волноваха
Пітоніна Валерія 7 84 2 НВК «ДНЗ «Сонечко» - Новострільцівська  ЗОШ І – ІІІ ступенів» Міловської районної ради Луганської області Луганська с. Новострільцівка
Прихідна Крістіна 7 84 2 КЗ «Верхньокам’янська ЗОШ І-ІІ ступенів» Званівської сільської ради Бахмутського району Донецької області Донецька с. Верхньокам’янське
Скалібов Еміль 7 84 2 КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька Мелітополь
Суббота Анастасія 7 84 2 Красноармійський НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ" філія КЗ "Олександрійський опорний ЗЗСО І - ІІІ ступенів" Донецької області Донецька с. Новоселівка
Чмерюк Ганна 7 84 2 Вадимська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мирненської селищної ради Каланчацького району Херсонської області Херсонська с. Преображенка
Чуба Вікторія 7 84 2 Богданівська ЗШ  I - III ступенів Вінницької області Вінницька с. Богданівка
Аксюк Альбіна 7 83 2 Качалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені О. Д. Майорова Краснокутської районної ради Харківської області Харківська Качалівка
Буймістру Сергій 7 82 2 Новоолександрівська ЗОШ І – ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Новоолександрівка
Гіза Катерина 7 82 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 Запорізька м.Запоріжжя
Ізвєков Владислав 7 82 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 Запорізька м.Запоріжжя
Коломоєць Ульяна 7 82 2 КЗО «СЗШ №26» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Кругових Даяна 7 82 2 КЗ "Сторчівський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" Новомиколаївської районної ради Запорізької області Запорізька с.Сторчове
Муравська Анастасія 7 82 2 Буртинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Буртин
Мутуку Деніел 7 82 2 Щастинська обласна санаторна школа Луганської області Луганська м. Щастя
Онищенко Максим 7 82 2 КНЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська Веселе
Павлик Максим 7 82 2 Попільнянський ліцей Попільнянської селищної ради Житомирської області Житомирська смт. Попільня
Перегуда Ілля 7 82 2 Бутівська ЗОШ I-III ступенів Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області Луганська с. Бутове
Плоха Вікторія 7 82 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 Запорізька м.Запоріжжя
Пугач Катерина 7 82 2 КЗ « Вербська санаторна школа І-ІІІ ступенів» РОР Рівненська с. Верба
Явиця Наталія 7 82 2 НВК «ДНЗ «Сонечко» - Новострільцівська  ЗОШ І – ІІІ ступенів» Міловської районної ради Луганської області Луганська с. Новострільцівка
Яловик Володимир 7 82 2 Кам’янець-Подільська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №10 Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Яценко Нікіта 7 82 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 Покровської міської ради Донецької області Донецька м. Покровськ
Богун Ілля 7 80 2 ЗЗСО І – ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради Черкаської області Черкаська с. Велика Яблунівка
Захаренков Євген 7 80 2 НВК Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Новоайдарської районної ради Луганської області Луганська с. Дмитрівка
Захарченко Олександра 7 80 2 Бутівська ЗОШ I-III ступенів Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області Луганська с. Бутове
Касьян Карина 7 80 2 Попільнянський ліцей Попільнянської селищної ради Житомирської області Житомирська смт. Попільня
Мележик Степан 7 80 2 Бутівська ЗОШ I-III ступенів Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області Луганська с. Бутове
Остапенко Катерина 7 80 2 Попільнянський ліцей Попільнянської селищної ради Житомирської області Житомирська смт. Попільня
Романець Євгенія 7 80 2 КЗ "Сторчівський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" Новомиколаївської районної ради Запорізької області Запорізька с.Сторчове
Рязанова Аліна 7 80 2 КЗ "Сторчівський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" Новомиколаївської районної ради Запорізької області Запорізька с.Сторчове
Скрипник Єлізавета 7 80 2 НВК «Миролюбівська ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Покровської районної ради Донецької області Донецька  с. Миролюбівка
Шеметов Арсеній 7 80 2 КЗО «СЗШ №26» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Шепеленко Діана 7 80 2 Петрокорбівська філія  КЗ «Верблюзький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ – центр позашкільної освіти» Новгородківської районної ради Кіровоградської області» Кіровоградська с.Петрокорбівка
Апостолов Захар 7 77 2 Новоолександрівська ЗОШ І – ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Новоолександрівка
Лещенко Крістіна 7 77 2 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I –III ступенів №1» Василівської районної ради Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Панасенко Тимофій 7 77 2 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Саглаєва Катерина 7 77 2 НВК «Миролюбівська ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Покровської районної ради Донецької області Донецька  с. Миролюбівка
Цимбаленко Тетяна 7 77 2 Шполянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей» Шполянської міської ради ОТГ Черкаської області Черкаська м. Шпола
Якобчук Денис 7 77 2 ОЗО «Вишнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Вишнівської селищної громади Дніпропетровської області Дніпропетровська Вишневе
Багненко Олександр 7 75 2 КЗО «СЗШ №26» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Варяниця Дарина 7 75 2 Шполянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей» Шполянської міської ради ОТГ Черкаської області Черкаська м. Шпола
Гапотченко Олеся 7 75 2 Бутівська ЗОШ I-III ступенів Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області Луганська с. Бутове
Гнатюк Артем 7 75 2 Богданівська ЗШ  I - III ступенів Вінницької області Вінницька с. Богданівка
Лобода Анастасія 7 75 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 Покровської міської ради Донецької області Донецька м. Покровськ
Мазурчук Єлізавета 7 75 2 Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Проненко Михайло 7 75 2 Желаннівський НВК : ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ  Донецька смт Желанне
Сапрнов Анатолій 7 75 2 КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька Мелітополь
Швайка Софія 7 75 2 КЗО «Демуринська ЗОШ І-ІІ ступенів» Межівської селищної ради» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Демурине
Балан Анна 7 73 2 Кам’янець-Подільська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №10 Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Терещенко Евеліна 7 73 2 КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька Мелітополь
Черниш Сергій 7 73 2 Бутівська ЗОШ I-III ступенів Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області Луганська с. Бутове
Щербацький Богдан 7 73 2 Горбівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чернігівської області Чернігівська с. Горбове
Беленок Анастасія 7 71 2 Горбівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чернігівської області Чернігівська с. Горбове
Бурлаченко Наталя 7 71 2 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Дубило Софія 7 71 2 Новоолександрівська ЗОШ І – ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Новоолександрівка
Івахнова Оксана 7 71 2 Височанський НВК: ЗОШ I – III ступенів – ДНЗ Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області Сумська с. Високе
Нікітіна Богдана 7 71 2 Кам’янець-Подільська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №10 Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Присяжнюк Євген 7 71 2 Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Юсіфова Айнуре 7 71 2 НВК «ДНЗ «Сонечко» - Новострільцівська  ЗОШ І – ІІІ ступенів» Міловської районної ради Луганської області Луганська с. Новострільцівка
Арнаутова Вікторія 7 70 2 Іванівський НВК Чкаловської селищної ради Чугуївського району Харківської області Харківська с. Іванівка
Лунін Микита 7 70 2 КЗО «НВК №92» «школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ (дитячий садок)» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Маркітантов Олександр 7 70 2 Кам’янець-Подільська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №10 Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Матківська Вероніка 7 70 2 Гарасимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Івано-Франківської області Івано-Франківська  с.  Гарасимів
Назарова Карина 7 70 2 Іванівський НВК Чкаловської селищної ради Чугуївського району Харківської області Харківська с. Іванівка
Тихонова Емма 7 70 2 Прелесненська ЗОШ І-ІІ ступенів Донецької області Донецька с. Прелесне
Третяк Євгенія 7 70 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 Запорізька м.Запоріжжя
Турочек Діана 7 70 2 Новоукраїнський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Мар’їнської районної ради Донецької області Донецька  с. Новоукраїнка

 

-1 сторінка- -2 сторінка- 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021