Шкільний портал
Понеділок, 20.09.2021, 18:40
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 6 клас. Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2020 рік. Шкільний портал.РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

6 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
І місце
Абрасімова Дар’я  6 94 1 Марківська гімназія Миколаївської селищної ради Сумської області Сумська с. Марківка
Агафонов Станіслав 6 100 1 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Аркадьєв Владислав 6 97 1 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса
Байбаков Дмитро 6 94 1 Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступеня №8 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Борисенко Артем 6 97 1 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Бударова Ангеліна 6 97 1 ОЗ Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська Кочубеївка
Бурлака Матвій 6 92 1 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Смілянської міської ради Черкаської області Черкаська м. Сміла
Васильєв Ігор 6 90 1 Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Петрівське
Вишняк Олег 6 90 1 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Гарага Яна 6 90 1 Ропчанський ліцей ім. «Штефан чел Маре ші Сфинт» Чернівецької області Чернівецька с. Ропча
Гедзенюк Кіра 6 90 1 Верхньоланнівська ЗОШ  І-ІІ ступенів Карлівського району Полтавської області Полтавська с. Верхня Ланна
Горбатюк Олександра 6 92 1 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса
Громенко Єлизавета 6 97 1 Догмарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області Херсонська Догмарівка
Дімітренко Марія 6 97 1 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса
Дічко Павло 6 100 1 Бердянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені М.С..Цибулька Донецької області Донецька с. Бердянське
Дмитрієв Роман 6 94 1 СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська Сєвєродонецьк
Добронос Софія 6 97 1 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Дурманенко Христина 6 90 1 СЗШ І-ІІІ ступенів №6 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Єрьоменко Володимир 6 92 1 СЗШ І-ІІІ ступенів №6 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Запольська Світлана 6 97 1 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса
Зінькович Анна 6 90 1 Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Петрівське
Іваницький Олексій 6 97 1 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса
Іванова Анастасія 6 90 1 Привільський ліцей Привільської сільської ради Троїцького району Луганської області Луганська с. Привілля
Іонуц Маріус 6 90 1 Ропчанський ліцей ім. «Штефан чел Маре ші Сфинт» Чернівецької області Чернівецька с. Ропча
Каутуш Сніжана-Патрісія 6 90 1 Ропчанський ліцей ім. «Штефан чел Маре ші Сфинт» Чернівецької області Чернівецька с. Ропча
Кирик Софія 6 90 1 Новоселівська філія Очеретинського НВК : ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ОНЗ) Донецької області Донецька Новоселівка 3
Коломійцев Валентин 6 94 1 СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська Сєвєродонецьк
Корж Поліна 6 90 1 КЗ Шибиринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області Чернігівська с. Шибиринівка
Лакатош Вероніка 6 97 1 Поршнянська філія І-ІІ ступенів ЗДО Опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Героя України Миколи  Паньківа  Солонківської сільської  ради Львівської області Львівська с. Поршна
Лебединський Нікіта 6 100 1 СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська Сєвєродонецьк
Линевич Богдан 6 97 1 ЗЗСО I-III ступенів №9 ВЦА м. Торецьк Донецької області Донецька м. Торецьк
Лямзін Максим 6 100 1 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Макогон Маргарита 6 100 1 СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська Сєвєродонецьк
Маліновський Арсен 6 90 1 Краснопільська філія Родниківської ЗОШ I-III ступенів імені Т.Г. Шевченка Черкаської області Черкаська с. Краснопілка
Молодожон Анастасія 6 92 1 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса
Никитюк Ілля 6 97 1 ОЗ Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська Кочубеївка
Петрів Олександр 6 97 1 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Петрович Анастасія 6 92 1 Поршнянська філія І-ІІ ступенів ЗДО Опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Героя України Миколи  Паньківа  Солонківської сільської  ради Львівської області Львівська с. Поршна
Пластун Софія 6 92 1 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Смілянської міської ради Черкаської області Черкаська м. Сміла
Разуваєв Олександр 6 92 1 Міловська ЗОШ І – ІІІ ступенів Харківської області Харківська с. Мілова
Сажко Софія 6 90 1 Приазовська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька Приазовське
Свірідова Ірина 6 97 1 Шебелинська ЗОШ І-ІІ ступенів Харківської області Харківська  с. Шебелинка
Семка Євгенія 6 97 1 ОЗ Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська Кочубеївка
Серебрякова Софія 6 90 1 КЗ «Лозівський ліцей №1» Харківської області Харківська м. Лозова
Сімаков Максим 6 92 1 Відраднівський ЗЗСО Запорізької області Запорізька с-ще Відрадне
Сорочук Назар 6 94 1 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Степанов Денис 6 97 1 Міловська ЗОШ І – ІІІ ступенів Харківської області Харківська с. Мілова
Сушин Маргарита 6 90 1 КЗ «Середня загальноосвітня школа №22» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Сюмак Ярослав 6 92 1 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Смілянської міської ради Черкаської області Черкаська м. Сміла
Твердохліб Максим 6 92 1 Відраднівський ЗЗСО Запорізької області Запорізька с-ще Відрадне
Тимашова Ольга 6 97 1 Догмарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області Херсонська Догмарівка
Тотоян Артур 6 94 1 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Трудовішніков Олександр 6 97 1 Нижньопокровська ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська с. Нижньопокровка
Філіпова Тетяна 6 90 1 Привільський ліцей Привільської сільської ради Троїцького району Луганської області Луганська с. Привілля
Чепурних Ангеліна 6 92 1 Відраднівський ЗЗСО Запорізької області Запорізька с-ще Відрадне
Черногор Богдан 6 92 1 Міловська ЗОШ І – ІІІ ступенів Харківської області Харківська с. Мілова
Шарапат Марія 6 90 1 КЗ «Середня загальноосвітня школа №22» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Шевченко Вадим 6 94 1 Оситнязька ЗОШ І-ІІ ступенів Кіровоградської області Кіровоградська с. Оситняжка
Шклярук Роман 6 97 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 імені Віктора Пастуха м. Бердичева Житомирської області Житомирська м. Бердичів
Щур Дарія 6 94 1 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса
Юрченко Станіслав 6 90 1 Гімназія №17 міста Кам'янське Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Юшинов Сергій 6 90 1 Нововодянська ЗОШ І – ІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Нововодяне
Якименко Андрій 6 94 1 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Яресько Мілена 6 100 1 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська смт Мирне
ІІ місце
Анохіна Анастасія 6 71 2 Миколаївська ЗОШ І –ІІ ступенів №64 Миколаївської області Миколаївська м. Миколаїв
Антипчук Сніжана 6 79 2 Верхньоланнівська ЗОШ  І-ІІ ступенів Карлівського району Полтавської області Полтавська с. Верхня Ланна
Арендар Марія 6 84 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №22» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Бабій Роман 6 76 2 Поршнянська філія І-ІІ ступенів ЗДО Опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Героя України Миколи  Паньківа  Солонківської сільської  ради Львівської області Львівська с. Поршна
Бак Дарина 6 89 2 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Смілянської міської ради Черкаської області Черкаська м. Сміла
Барабаш Даша 6 87 2 ОЗ "Кобеляцький ліцей №2 імені Олеся Гончара" Полтавської області Полтавська Кобеляки
Бітюк Давид 6 84 2 СЗШ І-ІІІ ступенів №6 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Богданова Софія 6 70 2 КЗ «Загальносвітній НВК І-ІІІ ступенів «школа-дитячий садок»№6 Козятинської міської ради Вінницької області Вінницька Козятин
Божич Олег 6 82 2 Відділ освіти Лисичанської міської ради КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІ ступенів №18 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Бойчук Дарина 6 89 2 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Смілянської міської ради Черкаської області Черкаська м. Сміла
Бондаренко Софія 6 82 2 Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступеня №8 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Борисенко Андрій 6 71 2 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Буянов Дмитро 6 84 2 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Ванжула Дарья 6 74 2 Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 імені В. Чорновола Черкаська м. Черкаси
Великоцька Мирослава 6 74 2 Мирноградська ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Мирноград
Вибивайло Аліна 6 89 2 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Смілянської міської ради Черкаської області Черкаська м. Сміла
Волошин Арсен 6 76 2 ОЗ та його філії «Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» Львівської області Львівська м. Жидачів
Волошун Владислав 6 74 2 Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 імені В. Чорновола Черкаська м. Черкаси
Вульчіна Софія 6 70 2 Нововодянська ЗОШ І – ІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Нововодяне
Галєй Єгор 6 84 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №22» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Гальченко Христина 6 79 2 Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Петрівське
Гаразда Владислав 6 70 2 Дільнична ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Дільниче
Гбур  Євгенія 6 75 2 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Година Аріна 6 89 2 Українська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Селидівської міської ради Донецької області Донецька Українськ
Головко Жанна 6 89 2 Петропавлівський НВК "ЗНЗ І-ІІ ступенів-ДНЗ" Богодухівської районної ради Харківської області Харківська  с. Петропавлівка
Гончар Софія 6 89 2 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Смілянської міської ради Черкаської області Черкаська м. Сміла
Грицаєнко Вікторія 6 70 2 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Грігуш Іонела 6 78 2 Ропчанський ліцей ім. «Штефан чел Маре ші Сфинт» Чернівецької області Чернівецька с. Ропча
Даценко Дмитро 6 72 2 Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 імені В. Чорновола Черкаська м. Черкаси
Дворник Олексій 6 79 2 Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Петрівське
Долгова Карина 6 89 2 ОЗ "Кобеляцький ліцей №2 імені Олеся Гончара" Полтавської області Полтавська Кобеляки
Дубина Владислав 6 70 2 Гімназія №17 міста Кам'янське Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Дудкін Денис 6 70 2 Нововодянська ЗОШ І – ІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Нововодяне
Дьяченко Даніїл 6 84 2 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Смілянської міської ради Черкаської області Черкаська м. Сміла
Ємцев Арсеній 6 70 2 Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 імені В. Чорновола Черкаська м. Черкаси
Зварич Соломія 6 74 2 Шнирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Федуна «Полтави» Львівської області Львівська с. Шнирів
Зіник  Олександр 6 75 2 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Зозуля Матвій 6 74 2 Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 імені В. Чорновола Черкаська м. Черкаси
Золотовецька Юлія 6 71 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Іващенко Ксенія 6 87 2 Петропавлівський НВК "ЗНЗ І-ІІ ступенів-ДНЗ" Богодухівської районної ради Харківської області Харківська  с. Петропавлівка
Індучна Вікторія 6 89 2 Новоселівський НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів — ДНЗ” Олександрійської районної ради Кіровоградської області Кіровоградська с. Новоселівка
Карч Георгій 6 74 2 Ропчанський ліцей ім. «Штефан чел Маре ші Сфинт» Чернівецької області Чернівецька с. Ропча
Катречко Даніїл 6 76 2 КЗ "Мартівський ліцей Печенізької районної ради Харківської області" Харківська с. Мартова
Кашуба Артем 6 84 2 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Кисіль Тимофій 6 72 2 Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 імені В. Чорновола Черкаська м. Черкаси
Клецько Вікторія 6 71 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька Шилівка
Кличко Роман 6 76 2 Добронадіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська Добра Надія
Коваль Євген 6 76 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №22» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Косенко Іван 6 76 2 Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступеня №8 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Косенко Олександр 6 70 2 Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 імені В. Чорновола Черкаська м. Черкаси
Коханевич Софія 6 74 2 ОЗ та його філії «Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» Львівської області Львівська м. Жидачів
Кратько Альона 6 87 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Кривенко Аліса 6 84 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №22» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Кривошеєв Владислав 6 87 2 НВК «Петрівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Луганської області Луганська с. Коржове
Кучеренко Іван 6 82 2 Танюшівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська Танюшівка
Левченко Ярослав 6 89 2 КЗ "Мартівський ліцей Печенізької районної ради Харківської області" Харківська с. Мартова
Лисишин Олександр 6 89 2 Миколаївська ЗОШ І –ІІ ступенів №64 Миколаївської області Миколаївська м. Миколаїв
Лобазніков Тимур 6 79 2 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Балаклійської районної ради Харківської області Харківська Балаклія
Луценко Дарья 6 87 2 Петропавлівський НВК "ЗНЗ І-ІІ ступенів-ДНЗ" Богодухівської районної ради Харківської області Харківська  с. Петропавлівка
Македонська Катерина 6 87 2 Миколаївська ЗОШ І –ІІ ступенів №64 Миколаївської області Миколаївська м. Миколаїв
Малишев Гліб 6 71 2 Южненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Южненської міської ради Одеської області Одеська м. Южне
Мальцева Сніжана 6 89 2 Відраднівський ЗЗСО Запорізької області Запорізька с-ще Відрадне
Мартиненко Вероніка 6 82 2 СЗШ І-ІІІ ступенів №6 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Мартинова Аліна 6 87 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Марунчак Катерина 6 74 2 Черницький НВК Львівської області Львівська Черниця
Марунчак Катерина 6 74 2 Черницький НВК Львівської області Львівська Черниця
Масалітіна Дарина 6 89 2 Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступеня №8 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Матухна Анна 6 84 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №22» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Махньова Надія 6 76 2 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Меглей Марія 6 78 2 Ропчанський ліцей ім. «Штефан чел Маре ші Сфинт» Чернівецької області Чернівецька с. Ропча
Меленич Роман 6 70 2 Оситнязька ЗОШ І-ІІ ступенів Кіровоградської області Кіровоградська с. Оситняжка
Наземцев Данііл 6 71 2 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Балаклійської районної ради Харківської області Харківська Балаклія
Нефьодова Аріна 6 89 2 Українська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Селидівської міської ради Донецької області Донецька Українськ
Нікіфоров Владислав 6 84 2 СЗШ І-ІІІ ступенів №6 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Овсієнко Станіслава 6 74 2 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Подрез Тетяна 6 79 2 СЗШ І-ІІІ ступенів №6 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Поляков Павло 6 87 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Протасова Валерія 6 76 2 Петропавлівський НВК "ЗНЗ І-ІІ ступенів-ДНЗ" Богодухівської районної ради Харківської області Харківська  с. Петропавлівка
Проценко-Безугла Таїсія 6 84 2 Вербівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області Харківська с. Вербівкка
Путренок Марія 6 89 2 Українська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Селидівської міської ради Донецької області Донецька Українськ
Ралко Матвєй 6 87 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 імені Віктора Пастуха м. Бердичева Житомирської області Житомирська м. Бердичів
Репещук Олександр 6 84 2 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Рудь Евеліна 6 87 2 Верхньоланнівська ЗОШ  І-ІІ ступенів Карлівського району Полтавської області Полтавська с. Верхня Ланна
Рябоконь Варвара 6 71 2 Троїцький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Української сільської ради Петропавлівського району Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Троїцьке
Саадатірад Тімур 6 72 2 Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 імені В. Чорновола Черкаська м. Черкаси
Сафарова  Вероніка 6 78 2 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Сєдак Софія 6 74 2 КЗ «Валуйська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» Луганської області Луганська с. Валуйське
Склярова Кіра 6 74 2 Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Петрівське
Степанян Анна 6 84 2 Краснопільська філія Родниківської ЗОШ I-III ступенів імені Т.Г. Шевченка Черкаської області Черкаська с. Краснопілка
Стогній Віолетта 6 84 2 Верхньоланнівська ЗОШ  І-ІІ ступенів Карлівського району Полтавської області Полтавська с. Верхня Ланна
Тарнавська Оксана 6 82 2 Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Петрівське
Тирсина Аліна 6 71 2 Білоусівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області Миколаївська с. Білоусівка
Турда Світлана 6 79 2 Пушкінська ЗОШ І-ІІ ступенів Виноградівського району Виноградівської районної ради Закарпатської області Закарпатська с. Пушкіно
Фазан Аліна 6 89 2 Поршнянська філія І-ІІ ступенів ЗДО Опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Героя України Миколи  Паньківа  Солонківської сільської  ради Львівської області Львівська с. Поршна
Франків Аліна 6 74 2 ОЗ та його філії «Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» Львівської області Львівська м. Жидачів
Цаприка Богдан 6 79 2 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Цурбельов Гліб 6 79 2 Миронівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт Миронівський
Чепуров Дмитро 6 74 2 Новоселівський НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів — ДНЗ” Олександрійської районної ради Кіровоградської області Кіровоградська с. Новоселівка
Черкашенко Євгеній 6 70 2 Гімназія №17 міста Кам'янське Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Чирва Олександр 6 70 2 Рівнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Кіровоградської області Кіровоградська с. Рівне
Чупрун Ілона 6 87 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 імені Віктора Пастуха м. Бердичева Житомирської області Житомирська м. Бердичів
Шатохіна Альбіна 6 70 2 КЗ «Лозівський ліцей №1» Харківської області Харківська м. Лозова
Шашков Євген 6 87 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Шевченко Максим 6 89 2 Новоселівський НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів — ДНЗ” Олександрійської районної ради Кіровоградської області Кіровоградська с. Новоселівка
Шепель Тимофій 6 71 2 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Шпак Віталій 6 70 2 КЗ «Валуйська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» Луганської області Луганська с. Валуйське
Шумілін Іван 6 82 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Яренкова Катерина 6 70 2 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Яхненко Деніамін 6 89 2 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Смілянської міської ради Черкаської області Черкаська м. Сміла

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021