Шкільний портал
Неділя, 05.07.2020, 10:28
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 6 клас. Результати конкурсу "Я - Людина!" 2019 рікРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 90
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- -3 сторінка-

6 клас. 

Результати конкурсу "Я - Людина!" 2019 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Пункт
І місце
Андрейцева Аліна 6 93 1 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Білозерське
Базілевський Андрій 6 90 1 Вознесенська гімназія «Орієнтир» Мелітопольської районної ради Запорізької області Запорізька  с. Вознесенка
Белуха Роман 6 93 1 Глібівська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська  с. Глібівка
Брайченко Аліна 6 90 1 ОЗ «Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст.» Миколаївської районної ради Одеської області Одеська  смт Миколаївка
Вольський Андрій 6 90 1 Кам’янець-Подільська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №10 Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Гаценко Олександр 6 90 1 Філія Опорного закладу освіти «Новозбур′ївський заклад базової та дошкільної освіти» Херсонської області Херсонська с. Нова Збур′ївка
Герич Максим 6 90 1 ОЗ «Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Ф. Дерев’янка» Іванівської РДА Одеської області Одеська смт  Іванівка
Голованов Владислав 6 93 1 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Білозерське
Грабовецький Олексій 6 93 1 КЗ «Маріупольська СШ І-ІІІ ступенів №40 імені Миська Є.М. Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Дмитренко Дмитро 6 90 1 Таранівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героїв-широнінців Харківської області Харкiвська с. Таранiвка
Довганюк Дарина 6 95 1 КЗ «Ширяївський освітній комплекс №1» cмт. Ширяєве Одеської області Одеська смт Ширяєве
Дудник Катерина 6 91 1 СЗШ І-ІІІ ступенів  села Пеньківка Вінницької області Вінницька с. Пеньківка
Дурман Діана 6 90 1 Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт Іванівка
Еремін Роман  6 90 1 НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей м. Добропілля Донецької області Донецька  м. Добропілля 
Затхей Олена 6 93 1 НВК "Соколянська ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ" Львівської області Львівська с. Соколя
Зелена Рєната 6 95 1 КЗ Верхньоторецький НВК: Верхньоторецька ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ Донецької області Донецька смт Верхньоторецьке
Іванчук Олександра 6 97 1 Михайло-Олександрівська ЗОШ І-ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Михайло-Олександрівка
Ісаєва Софія 6 93 1 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Білозерське
Каблюк Катерина 6 97 1  Старосільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нижньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області Сумська с. Старе Село
Калабіна Анастасія 6 93 1 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Білозерське
Капет Дарина 6 95 1 КЗ «Ширяївський освітній комплекс №1» cмт. Ширяєве Одеської області Одеська смт Ширяєве
Карнаухов Степан 6 91 1 Красноармійський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ "філія КЗ " Олександрійський опорний ЗЗСО І - ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Новоселіка
Коваленко Анастасія 6 91 1 Краматорська ЗОШ І-ІІ ступенів №21 Донецької області Донецька м. Краматорськ
Козаков Артем 6 90 1 Первомайський НВК Донецької області Донецька с. Первомайське
Кондрашов Єгор 6 91 1 Малютянська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська с. Малютянка
Король Сергій 6 91 1 Новобузька гімназія ЗНЗ ІІ-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська м. Новий Буг
Корсак Ніколіна 6 97 1 Тур’я-Реметівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська с. Тур’я-Ремета
Котормус Софія 6 95 1 КЗ «Ширяївський освітній комплекс №1» cмт. Ширяєве Одеської області Одеська смт Ширяєве
Кречко Софія 6 95 1 Тур’я-Реметівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська с. Тур’я-Ремета
Кройтору Марія 6 90 1 Утконосівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська  с. Утконосівка
Куделя Анастасія 6 100 1 Малютянська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська с. Малютянка
Ладуха Вероніка 6 90 1 Слобідський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів, ДНЗ Слобідської сільської ради Сумської області Сумська Слобода
Ларіонов Олександр 6 93 1 Глібівська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська  с. Глібівка
Лелека Анна 6 90 1 Заводська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Полтавської області Полтавська м. Заводське
Лемешовець Тихон 6 90 1 Спеціалізована загальноосвітня середня школа №1 з поглибленим вивченням іноземних мов Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Малахай Микола 6 97 1 Михайло-Олександрівська ЗОШ І-ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Михайло-Олександрівка
Миндрішора Остап 6 95 1 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Міркевич Владислав 6 95 1 Великоозерянський НВК  «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Великі Озера
Мітіна Уляна 6 93 1 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Білозерське
Мішена Олександра 6 90 1 Шандриголівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області  Донецька  cмт Шандриголове 
Мукомела Богдан 6 97 1 Тур’я-Реметівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська с. Тур’я-Ремета
Назаренко Елеонора 6 90 1 Полтавська мистецька спеціалізована школа-інтернат «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» імені С.Русової Полтавської області Полтавська м. Полтава
Нацюк Маргарита 6 90 1 Ставчанський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Чернівецької області Чернівецька с. Ставчани
Небилович Ростислав 6 93 1 Добровлянський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Добровляни
Нікітіна Богдана 6 91 1 Кам’янець-Подільська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №10 Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Одайський Роман 6 90 1 Михайлівський НВК Чернівецької області Чернівецька с. Михайлівка
Оленюк Аліна 6 97 1 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Павлосюк Маргарита 6 95 1 Великоозерянський НВК  «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Великі Озера
Пісклов Назарій 6 91 1 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Погуц Марина 6 90 1 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Польченко Меланія 6 91 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області  Донецька м.Бахмут
Поляцкова Анна 6 90 1 Таранівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героїв-широнінців Харківської області Харкiвська с. Таранiвка
Процюк Давид 6 90 1 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Рашкін Артем 6 90 1 Миколаївська ЗОШ №39 імені Ю.І.Макарова Миколаївська м. Миколаїв
Рибак Аделіна 6 93 1 КЗ «Ширяївський освітній комплекс №1» cмт. Ширяєве Одеської області Одеська смт Ширяєве
Романюк Андрій 6 90 1 ОЗ «Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Ф. Дерев’янка» Іванівської РДА Одеської області Одеська смт  Іванівка
Рудаковський Андрій 6 91 1 Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Випасне
Рудаковський Андрій 6 91 1 Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Випасне
Сапуга Роман 6 91 1 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Сассяк Каріна 6 90 1 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Сидорина Вікторія 6 97 1 КЗО СЗШ №26 ДМР Дніпропетровська м. Дніпро
Ситник Тетяна 6 95 1 КЗ «Мар’янівський освітній комплекс» Ширяївської селищної ради Одеської області Одеська с. Мар’янівка 
Сліпак Володимир 6 90 1 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Старовойтова Дарина 6 90 1 Зорянський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Зоряне
Стасюк Вероніка 6 100 1 Малютянська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська с. Малютянка
Таран Євген 6 91 1 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Білозерське
Тарасюк Анна 6 91 1 Новобузька гімназія ЗНЗ ІІ-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська м. Новий Буг
Тертичний Олександр 6 95 1 Тернівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області Донецька с. Терни
Тимошенко Юліанна 6 90 1 Спеціалізована загальноосвітня середня школа №1 з поглибленим вивченням іноземних мов Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Тиховський Артем 6 97 1 КЗО СЗШ №26 ДМР Дніпропетровська м. Дніпро
Ткач Поліна 6 91 1 Краматорська ЗОШ І-ІІ ступенів №21 Донецької області Донецька м. Краматорськ
Толмачова Вікторія 6 100 1 КЗ Верхньоторецький НВК: Верхньоторецька ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ Донецької області Донецька смт Верхньоторецьке
Томенко Вікторія 6 97 1 Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька  с. Миколаївка
Царененко Марія 6 91 1 Глібівська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська  с. Глібівка
Череватий Андрій 6 97 1 Підгорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Старобільської районної ради Луганської області Луганська с. Підгорівка
Шаповалова Катерина 6 93 1 Тернівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області Донецька с. Терни
Шапошник Ілона 6 97 1 Ромоданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Полтавської області Полтавська смт Ромодан
Шарий Віталій 6 90 1 Кременчуцька гімназія №9 Полтавської області Полтавська м. Кременчук
Штука Владислава 6 93 1 Новопразьке НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів  - ДНЗ – позашкільний центр» Новопразької селищної ради Кіровоградської області Кіровоградська смт Нова Прага
Щербакова Лілія 6 97 1 Михайло-Олександрівська ЗОШ І-ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Михайло-Олександрівка
Юськова Анастасія 6 93 1 КЗО СЗШ №26 ДМР Дніпропетровська м. Дніпро
Якуніна Анастасія 6 93 1 Дружківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Дружківської міської ради Донецької області Донецька м. Дружківка
Яндульська Софія 6 93 1 КЗ Верхньоторецький НВК: Верхньоторецька ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ Донецької області Донецька смт Верхньоторецьке
Яремова Наталія 6 90 1 Філія Опорного закладу освіти «Новозбур′ївський заклад базової та дошкільної освіти» Херсонської області Херсонська с. Нова Збур′ївка
ІІ місце
Альбокрінов Марк 6 71 2 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Андреєв Анатолій 6 73 2 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Анпілогова Дар’я 6 70 2 Броварське НВО Київської області Київська  м. Бровари
Антонов Степан 6 80 2 НВК «Марганецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 – ДНЗ»  Марганецької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Марганець
Антонюк Віктор 6 75 2 Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Яськівської ОТГ Одеської області Одеська с. Троїцьке
Ахтимійчук Наталя 6 70 2 Ставчанський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Чернівецької області Чернівецька с. Ставчани
Балковенко Дар'я 6 82 2 Десантненський ЗЗСО І -ІІІ ступенів Вилківської міської ради Одеської області Одеська с. Десантне
Баран Яна 6 75 2 Кам’янець-Подільська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №10 Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Бетлій Олександр 6 70 2 Кам’янець-Подільська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №10 Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Бичков Олександр 6 80 2 НВК "Новоастраханська  ЗОШ І - ІІІ ступенів – ДНЗ" Луганської області Луганська с. Нова Астрахань
Біловицький Артем 6 71 2 Таранівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героїв-широнінців Харківської області Харкiвська с. Таранiвка
Білогаш Владислав 6 84 2 Браїлівська ЗОШ І-ІІ ступенів Новоушицької селищної ради Хмельницької області Хмельницька с. Браїлівка
Бірса Владислав 6 70 2 Броварське НВО Київської області Київська  м. Бровари
Бірюкова Вероніка 6 88 2 Новоселівська філія  КНЗ Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІст з поглибленим вивчення окремих предметів та курсів – ДНЗ (опорний заклад) Донецької області Донецька с. Новоселівка -3
Богунський Михайло 6 70 2 Нововодянська ЗОШ І – ІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Нововодяне
Бойчук Євген 6 73 2 Струпківський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Струпків
Бородіна Поліна 6 71 2 Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області Харківська  смт Безлюдівка
Бровченко Тетяна 6 80 2 ОЗ «Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст.» Миколаївської районної ради Одеської області Одеська  смт Миколаївка
Будика Наталія 6 70 2 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт  Ялта
Бумбу Вероніка 6 77 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 Запорізька м. Запоріжжя
Бурлакова Софія 6 75 2 ОЗ «Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Ф. Дерев’янка» Іванівської РДА Одеської області Одеська смт  Іванівка
Бурова Ева 6 84 2 Миколаївська ЗОШ №39 імені Ю.І.Макарова Миколаївська м. Миколаїв
Бухало Анна 6 76 2 Заводська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Полтавської області Полтавська м. Заводське
В’юн Вікторія 6 70 2 КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІІ ступенів №16» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Вариницька Софія 6 75 2 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Ватрич Любомир 6 80 2 Ставчанський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Чернівецької області Чернівецька с. Ставчани
Ващенко Данило 6 82 2 Ліцей №1 Горностаївської селищної ради Херсонської області Херсонська смт Горностаївка
Візна Віра 6 82 2 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Ворон Ілля 6 86 2 Глібівська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська  с. Глібівка
Вязовий Констянтин 6 84 2 Шевченківська ЗОШ І - ІІІ ступенів №33 Покровської міської ради Донецької області Донецька смт Шевченко 
Гаврилін Нікіта 6 70 2 Таранівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героїв-широнінців Харківської області Харкiвська с. Таранiвка
Гаврилюк Богдан 6 77 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 Запорізька м. Запоріжжя
Гаркуша Ніколь 6 75 2 Михайло-Коцюбинська гімназія Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області Чернігівська смт Михайло-Коцюбинське
Гвоздкова Альона 6 73 2 Пересадівська ЗОШ І – ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Пересадівка
Глинський Артем 6 70 2 Золочівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Львівської області Львівська м. Золочів
Городиська Марія 6 75 2 Спеціалізована загальноосвітня середня школа №1 з поглибленим вивченням іноземних мов Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Гречка Ярослав 6 84 2 Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька м. Селидове
Гуральчук Данило 6 80 2 КЗ «НСЗШ №2» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Гуцал Назар 6 77 2 Кам’янець-Подільська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №10 Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Денисенко Ніколь 6 86 2 Миколаївська ЗОШ №39 імені Ю.І.Макарова Миколаївська м. Миколаїв
Дерев’яний Михайло 6 80 2 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Діхтяренко Катерина 6 71 2 Пересадівська ЗОШ І – ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Пересадівка
Дмириєва Анна 6 70 2 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт  Ялта
Дмитрієва Ярослава 6 75 2 НВК "Ліцей - школа №14" Донецької області Донецька м. Маріуполь
Добротворська Єва 6 80 2 Філія ЗОШ І-ІІІ ст. №17 – НВК «ЗОШ І-ІІ ст.- дитячий садок №10» Дружківської міської ради Донецької області Донецька м. Дружківка
Дубило Софія 6 71 2 Новоолександрівська ЗОШ І – ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Новоолександрівка
Дучко Ольга 6 73 2 ОЗ «Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Ф. Дерев’янка» Іванівської РДА Одеської області Одеська смт  Іванівка
Єлфімов Лук’ян 6 84 2 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Єфременко Влад 6 73 2 Мангуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Першотравневої районної ради Донецької області Донецька смт Мангуш
Живодьорова Милана 6 77 2 Енергодарська ЗОШ  I-III ступенів №2 Енергодарської міської ради Запорізької області Запорізька м. Енергодар
Забашта Максим 6 73 2 Миколаївська ЗОШ №39 імені Ю.І.Макарова Миколаївська м. Миколаїв
Завідій Дмитро 6 88 2 КЗ «Ширяївський освітній комплекс №1» cмт. Ширяєве Одеської області Одеська смт Ширяєве
Завійська Вікторія 6 73 2 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Закренична Катерина 6 84 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області  Донецька м.Бахмут
Заобурна Єлизавета 6 70 2 Херсонський НВК «ДНЗ – ЗОШ І-ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради Херсонська м. Херсон
Збирчог Анастасія 6 88 2 Кілійський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3-ліцей Одеської області Одеська м. Кілія
Зезьора Аліна 6 86 2 Новоселівська філія  КНЗ Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІст з поглибленим вивчення окремих предметів та курсів – ДНЗ (опорний заклад) Донецької області Донецька с. Новоселівка -3
Земскова  Валерія 6 75 2 Княжицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська  с. Княжичі
Зубаненко Варвара 6 80 2 Спеціалізована загальноосвітня середня школа №1 з поглибленим вивченням іноземних мов Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Зубко Петро 6 75 2 НВК "Ліцей - школа №14" Донецької області Донецька м. Маріуполь
Зубков Артем 6 75 2 Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька м. Селидове
Іванов Сергій 6 80 2 КЗ «Мар’янівський освітній комплекс» Ширяївської селищної ради Одеської області Одеська с. Мар’янівка 
Івахов Владислав 6 80 2 ОЗ «Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст.» Миколаївської районної ради Одеської області Одеська  смт Миколаївка
Ільяшенко Евеліна 6 86 2 Первомайський НВК Донецької області Донецька с. Первомайське
Ілюхін Максим 6 70 2 Філія Опорного закладу освіти «Новозбур′ївський заклад базової та дошкільної освіти» Херсонської області Херсонська с. Нова Збур′ївка

-1 сторінка- -2 сторінка- -3 сторінка-

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2020