І місце |
Андрейцева Аліна |
6 |
93 |
1 |
Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Добропільської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Білозерське |
Базілевський Андрій |
6 |
90 |
1 |
Вознесенська гімназія «Орієнтир» Мелітопольської районної ради Запорізької області |
Запорізька |
с. Вознесенка |
Белуха Роман |
6 |
93 |
1 |
Глібівська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області |
Київська |
с. Глібівка |
Брайченко Аліна |
6 |
90 |
1 |
ОЗ «Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст.» Миколаївської районної ради Одеської області |
Одеська |
смт Миколаївка |
Вольський Андрій |
6 |
90 |
1 |
Кам’янець-Подільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Хмельницької області |
Хмельницька |
м. Кам’янець-Подільський |
Гаценко Олександр |
6 |
90 |
1 |
Філія Опорного закладу освіти «Новозбур′ївський заклад базової та дошкільної освіти» Херсонської області |
Херсонська |
с. Нова Збур′ївка |
Герич Максим |
6 |
90 |
1 |
ОЗ «Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Ф. Дерев’янка» Іванівської РДА Одеської області |
Одеська |
смт Іванівка |
Голованов Владислав |
6 |
93 |
1 |
Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Добропільської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Білозерське |
Грабовецький Олексій |
6 |
93 |
1 |
КЗ «Маріупольська СШ І-ІІІ ступенів №40 імені Миська Є.М. Маріупольської міської ради Донецької області» |
Донецька |
м. Маріуполь |
Дмитренко Дмитро |
6 |
90 |
1 |
Таранівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героїв-широнінців Харківської області |
Харкiвська |
с. Таранiвка |
Довганюк Дарина |
6 |
95 |
1 |
КЗ «Ширяївський освітній комплекс №1» cмт. Ширяєве Одеської області |
Одеська |
смт Ширяєве |
Дудник Катерина |
6 |
91 |
1 |
СЗШ І-ІІІ ступенів села Пеньківка Вінницької області |
Вінницька |
с. Пеньківка |
Дурман Діана |
6 |
90 |
1 |
Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області |
Херсонська |
смт Іванівка |
Еремін Роман |
6 |
90 |
1 |
НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей м. Добропілля Донецької області |
Донецька |
м. Добропілля |
Затхей Олена |
6 |
93 |
1 |
НВК "Соколянська ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ" Львівської області |
Львівська |
с. Соколя |
Зелена Рєната |
6 |
95 |
1 |
КЗ Верхньоторецький НВК: Верхньоторецька ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ Донецької області |
Донецька |
смт Верхньоторецьке |
Іванчук Олександра |
6 |
97 |
1 |
Михайло-Олександрівська ЗОШ І-ІІ ступенів Одеської області |
Одеська |
с. Михайло-Олександрівка |
Ісаєва Софія |
6 |
93 |
1 |
Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Добропільської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Білозерське |
Каблюк Катерина |
6 |
97 |
1 |
Старосільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нижньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області |
Сумська |
с. Старе Село |
Калабіна Анастасія |
6 |
93 |
1 |
Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Добропільської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Білозерське |
Капет Дарина |
6 |
95 |
1 |
КЗ «Ширяївський освітній комплекс №1» cмт. Ширяєве Одеської області |
Одеська |
смт Ширяєве |
Карнаухов Степан |
6 |
91 |
1 |
Красноармійський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ "філія КЗ " Олександрійський опорний ЗЗСО І - ІІІ ступенів Донецької області |
Донецька |
с. Новоселіка |
Коваленко Анастасія |
6 |
91 |
1 |
Краматорська ЗОШ І-ІІ ступенів №21 Донецької області |
Донецька |
м. Краматорськ |
Козаков Артем |
6 |
90 |
1 |
Первомайський НВК Донецької області |
Донецька |
с. Первомайське |
Кондрашов Єгор |
6 |
91 |
1 |
Малютянська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області |
Київська |
с. Малютянка |
Король Сергій |
6 |
91 |
1 |
Новобузька гімназія ЗНЗ ІІ-ІІІ ступенів Миколаївської області |
Миколаївська |
м. Новий Буг |
Корсак Ніколіна |
6 |
97 |
1 |
Тур’я-Реметівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області |
Закарпатська |
с. Тур’я-Ремета |
Котормус Софія |
6 |
95 |
1 |
КЗ «Ширяївський освітній комплекс №1» cмт. Ширяєве Одеської області |
Одеська |
смт Ширяєве |
Кречко Софія |
6 |
95 |
1 |
Тур’я-Реметівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області |
Закарпатська |
с. Тур’я-Ремета |
Кройтору Марія |
6 |
90 |
1 |
Утконосівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Одеської області |
Одеська |
с. Утконосівка |
Куделя Анастасія |
6 |
100 |
1 |
Малютянська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області |
Київська |
с. Малютянка |
Ладуха Вероніка |
6 |
90 |
1 |
Слобідський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів, ДНЗ Слобідської сільської ради Сумської області |
Сумська |
Слобода |
Ларіонов Олександр |
6 |
93 |
1 |
Глібівська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області |
Київська |
с. Глібівка |
Лелека Анна |
6 |
90 |
1 |
Заводська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Полтавської області |
Полтавська |
м. Заводське |
Лемешовець Тихон |
6 |
90 |
1 |
Спеціалізована загальноосвітня середня школа №1 з поглибленим вивченням іноземних мов Чернігівської області |
Чернігівська |
м. Чернігів |
Малахай Микола |
6 |
97 |
1 |
Михайло-Олександрівська ЗОШ І-ІІ ступенів Одеської області |
Одеська |
с. Михайло-Олександрівка |
Миндрішора Остап |
6 |
95 |
1 |
Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради |
Львівська |
м. Львів |
Міркевич Владислав |
6 |
95 |
1 |
Великоозерянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Рівненської області |
Рівненська |
с. Великі Озера |
Мітіна Уляна |
6 |
93 |
1 |
Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Добропільської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Білозерське |
Мішена Олександра |
6 |
90 |
1 |
Шандриголівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області |
Донецька |
cмт Шандриголове |
Мукомела Богдан |
6 |
97 |
1 |
Тур’я-Реметівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області |
Закарпатська |
с. Тур’я-Ремета |
Назаренко Елеонора |
6 |
90 |
1 |
Полтавська мистецька спеціалізована школа-інтернат «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» імені С.Русової Полтавської області |
Полтавська |
м. Полтава |
Нацюк Маргарита |
6 |
90 |
1 |
Ставчанський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Чернівецької області |
Чернівецька |
с. Ставчани |
Небилович Ростислав |
6 |
93 |
1 |
Добровлянський ліцей Івано-Франківської області |
Івано-Франківська |
с. Добровляни |
Нікітіна Богдана |
6 |
91 |
1 |
Кам’янець-Подільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Хмельницької області |
Хмельницька |
м. Кам’янець-Подільський |
Одайський Роман |
6 |
90 |
1 |
Михайлівський НВК Чернівецької області |
Чернівецька |
с. Михайлівка |
Оленюк Аліна |
6 |
97 |
1 |
Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради |
Львівська |
м. Львів |
Павлосюк Маргарита |
6 |
95 |
1 |
Великоозерянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Рівненської області |
Рівненська |
с. Великі Озера |
Пісклов Назарій |
6 |
91 |
1 |
Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради |
Львівська |
м. Львів |
Погуц Марина |
6 |
90 |
1 |
Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради |
Львівська |
м. Львів |
Польченко Меланія |
6 |
91 |
1 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області |
Донецька |
м.Бахмут |
Поляцкова Анна |
6 |
90 |
1 |
Таранівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героїв-широнінців Харківської області |
Харкiвська |
с. Таранiвка |
Процюк Давид |
6 |
90 |
1 |
Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради |
Львівська |
м. Львів |
Рашкін Артем |
6 |
90 |
1 |
Миколаївська ЗОШ №39 імені Ю.І.Макарова |
Миколаївська |
м. Миколаїв |
Рибак Аделіна |
6 |
93 |
1 |
КЗ «Ширяївський освітній комплекс №1» cмт. Ширяєве Одеської області |
Одеська |
смт Ширяєве |
Романюк Андрій |
6 |
90 |
1 |
ОЗ «Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Ф. Дерев’янка» Іванівської РДА Одеської області |
Одеська |
смт Іванівка |
Рудаковський Андрій |
6 |
91 |
1 |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів Одеської області |
Одеська |
с. Випасне |
Рудаковський Андрій |
6 |
91 |
1 |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів Одеської області |
Одеська |
с. Випасне |
Сапуга Роман |
6 |
91 |
1 |
Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради |
Львівська |
м. Львів |
Сассяк Каріна |
6 |
90 |
1 |
Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради |
Львівська |
м. Львів |
Сидорина Вікторія |
6 |
97 |
1 |
КЗО СЗШ №26 ДМР |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Ситник Тетяна |
6 |
95 |
1 |
КЗ «Мар’янівський освітній комплекс» Ширяївської селищної ради Одеської області |
Одеська |
с. Мар’янівка |
Сліпак Володимир |
6 |
90 |
1 |
Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради |
Львівська |
м. Львів |
Старовойтова Дарина |
6 |
90 |
1 |
Зорянський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Донецької області |
Донецька |
с. Зоряне |
Стасюк Вероніка |
6 |
100 |
1 |
Малютянська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області |
Київська |
с. Малютянка |
Таран Євген |
6 |
91 |
1 |
Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Добропільської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Білозерське |
Тарасюк Анна |
6 |
91 |
1 |
Новобузька гімназія ЗНЗ ІІ-ІІІ ступенів Миколаївської області |
Миколаївська |
м. Новий Буг |
Тертичний Олександр |
6 |
95 |
1 |
Тернівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області |
Донецька |
с. Терни |
Тимошенко Юліанна |
6 |
90 |
1 |
Спеціалізована загальноосвітня середня школа №1 з поглибленим вивченням іноземних мов Чернігівської області |
Чернігівська |
м. Чернігів |
Тиховський Артем |
6 |
97 |
1 |
КЗО СЗШ №26 ДМР |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Ткач Поліна |
6 |
91 |
1 |
Краматорська ЗОШ І-ІІ ступенів №21 Донецької області |
Донецька |
м. Краматорськ |
Толмачова Вікторія |
6 |
100 |
1 |
КЗ Верхньоторецький НВК: Верхньоторецька ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ Донецької області |
Донецька |
смт Верхньоторецьке |
Томенко Вікторія |
6 |
97 |
1 |
Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області |
Донецька |
с. Миколаївка |
Царененко Марія |
6 |
91 |
1 |
Глібівська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області |
Київська |
с. Глібівка |
Череватий Андрій |
6 |
97 |
1 |
Підгорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Старобільської районної ради Луганської області |
Луганська |
с. Підгорівка |
Шаповалова Катерина |
6 |
93 |
1 |
Тернівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області |
Донецька |
с. Терни |
Шапошник Ілона |
6 |
97 |
1 |
Ромоданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Полтавської області |
Полтавська |
смт Ромодан |
Шарий Віталій |
6 |
90 |
1 |
Кременчуцька гімназія №9 Полтавської області |
Полтавська |
м. Кременчук |
Штука Владислава |
6 |
93 |
1 |
Новопразьке НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ – позашкільний центр» Новопразької селищної ради Кіровоградської області |
Кіровоградська |
смт Нова Прага |
Щербакова Лілія |
6 |
97 |
1 |
Михайло-Олександрівська ЗОШ І-ІІ ступенів Одеської області |
Одеська |
с. Михайло-Олександрівка |
Юськова Анастасія |
6 |
93 |
1 |
КЗО СЗШ №26 ДМР |
Дніпропетровська |
м. Дніпро |
Якуніна Анастасія |
6 |
93 |
1 |
Дружківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Дружківської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Дружківка |
Яндульська Софія |
6 |
93 |
1 |
КЗ Верхньоторецький НВК: Верхньоторецька ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ Донецької області |
Донецька |
смт Верхньоторецьке |
Яремова Наталія |
6 |
90 |
1 |
Філія Опорного закладу освіти «Новозбур′ївський заклад базової та дошкільної освіти» Херсонської області |
Херсонська |
с. Нова Збур′ївка |
ІІ місце |
Альбокрінов Марк |
6 |
71 |
2 |
Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради |
Львівська |
м. Львів |
Андреєв Анатолій |
6 |
73 |
2 |
Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради |
Львівська |
м. Львів |
Анпілогова Дар’я |
6 |
70 |
2 |
Броварське НВО Київської області |
Київська |
м. Бровари |
Антонов Степан |
6 |
80 |
2 |
НВК «Марганецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 – ДНЗ» Марганецької міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Марганець |
Антонюк Віктор |
6 |
75 |
2 |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Яськівської ОТГ Одеської області |
Одеська |
с. Троїцьке |
Ахтимійчук Наталя |
6 |
70 |
2 |
Ставчанський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Чернівецької області |
Чернівецька |
с. Ставчани |
Балковенко Дар'я |
6 |
82 |
2 |
Десантненський ЗЗСО І -ІІІ ступенів Вилківської міської ради Одеської області |
Одеська |
с. Десантне |
Баран Яна |
6 |
75 |
2 |
Кам’янець-Подільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Хмельницької області |
Хмельницька |
м. Кам’янець-Подільський |
Бетлій Олександр |
6 |
70 |
2 |
Кам’янець-Подільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Хмельницької області |
Хмельницька |
м. Кам’янець-Подільський |
Бичков Олександр |
6 |
80 |
2 |
НВК "Новоастраханська ЗОШ І - ІІІ ступенів – ДНЗ" Луганської області |
Луганська |
с. Нова Астрахань |
Біловицький Артем |
6 |
71 |
2 |
Таранівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героїв-широнінців Харківської області |
Харкiвська |
с. Таранiвка |
Білогаш Владислав |
6 |
84 |
2 |
Браїлівська ЗОШ І-ІІ ступенів Новоушицької селищної ради Хмельницької області |
Хмельницька |
с. Браїлівка |
Бірса Владислав |
6 |
70 |
2 |
Броварське НВО Київської області |
Київська |
м. Бровари |
Бірюкова Вероніка |
6 |
88 |
2 |
Новоселівська філія КНЗ Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІст з поглибленим вивчення окремих предметів та курсів – ДНЗ (опорний заклад) Донецької області |
Донецька |
с. Новоселівка -3 |
Богунський Михайло |
6 |
70 |
2 |
Нововодянська ЗОШ І – ІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області |
Донецька |
с. Нововодяне |
Бойчук Євген |
6 |
73 |
2 |
Струпківський ліцей Івано-Франківської області |
Івано-Франківська |
Струпків |
Бородіна Поліна |
6 |
71 |
2 |
Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області |
Харківська |
смт Безлюдівка |
Бровченко Тетяна |
6 |
80 |
2 |
ОЗ «Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст.» Миколаївської районної ради Одеської області |
Одеська |
смт Миколаївка |
Будика Наталія |
6 |
70 |
2 |
Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області |
Донецька |
смт Ялта |
Бумбу Вероніка |
6 |
77 |
2 |
Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 |
Запорізька |
м. Запоріжжя |
Бурлакова Софія |
6 |
75 |
2 |
ОЗ «Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Ф. Дерев’янка» Іванівської РДА Одеської області |
Одеська |
смт Іванівка |
Бурова Ева |
6 |
84 |
2 |
Миколаївська ЗОШ №39 імені Ю.І.Макарова |
Миколаївська |
м. Миколаїв |
Бухало Анна |
6 |
76 |
2 |
Заводська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Полтавської області |
Полтавська |
м. Заводське |
В’юн Вікторія |
6 |
70 |
2 |
КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІІ ступенів №16» Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Нікополь |
Вариницька Софія |
6 |
75 |
2 |
Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради |
Львівська |
м. Львів |
Ватрич Любомир |
6 |
80 |
2 |
Ставчанський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Чернівецької області |
Чернівецька |
с. Ставчани |
Ващенко Данило |
6 |
82 |
2 |
Ліцей №1 Горностаївської селищної ради Херсонської області |
Херсонська |
смт Горностаївка |
Візна Віра |
6 |
82 |
2 |
Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради |
Львівська |
м. Львів |
Ворон Ілля |
6 |
86 |
2 |
Глібівська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області |
Київська |
с. Глібівка |
Вязовий Констянтин |
6 |
84 |
2 |
Шевченківська ЗОШ І - ІІІ ступенів №33 Покровської міської ради Донецької області |
Донецька |
смт Шевченко |
Гаврилін Нікіта |
6 |
70 |
2 |
Таранівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героїв-широнінців Харківської області |
Харкiвська |
с. Таранiвка |
Гаврилюк Богдан |
6 |
77 |
2 |
Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 |
Запорізька |
м. Запоріжжя |
Гаркуша Ніколь |
6 |
75 |
2 |
Михайло-Коцюбинська гімназія Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області |
Чернігівська |
смт Михайло-Коцюбинське |
Гвоздкова Альона |
6 |
73 |
2 |
Пересадівська ЗОШ І – ІІІ ступенів Миколаївської області |
Миколаївська |
с. Пересадівка |
Глинський Артем |
6 |
70 |
2 |
Золочівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Львівської області |
Львівська |
м. Золочів |
Городиська Марія |
6 |
75 |
2 |
Спеціалізована загальноосвітня середня школа №1 з поглибленим вивченням іноземних мов Чернігівської області |
Чернігівська |
м. Чернігів |
Гречка Ярослав |
6 |
84 |
2 |
Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Селидове |
Гуральчук Данило |
6 |
80 |
2 |
КЗ «НСЗШ №2» Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Нікополь |
Гуцал Назар |
6 |
77 |
2 |
Кам’янець-Подільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Хмельницької області |
Хмельницька |
м. Кам’янець-Подільський |
Денисенко Ніколь |
6 |
86 |
2 |
Миколаївська ЗОШ №39 імені Ю.І.Макарова |
Миколаївська |
м. Миколаїв |
Дерев’яний Михайло |
6 |
80 |
2 |
Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради |
Львівська |
м. Львів |
Діхтяренко Катерина |
6 |
71 |
2 |
Пересадівська ЗОШ І – ІІІ ступенів Миколаївської області |
Миколаївська |
с. Пересадівка |
Дмириєва Анна |
6 |
70 |
2 |
Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області |
Донецька |
смт Ялта |
Дмитрієва Ярослава |
6 |
75 |
2 |
НВК "Ліцей - школа №14" Донецької області |
Донецька |
м. Маріуполь |
Добротворська Єва |
6 |
80 |
2 |
Філія ЗОШ І-ІІІ ст. №17 – НВК «ЗОШ І-ІІ ст.- дитячий садок №10» Дружківської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Дружківка |
Дубило Софія |
6 |
71 |
2 |
Новоолександрівська ЗОШ І – ІІ ступенів Одеської області |
Одеська |
с. Новоолександрівка |
Дучко Ольга |
6 |
73 |
2 |
ОЗ «Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Ф. Дерев’янка» Іванівської РДА Одеської області |
Одеська |
смт Іванівка |
Єлфімов Лук’ян |
6 |
84 |
2 |
Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради |
Львівська |
м. Львів |
Єфременко Влад |
6 |
73 |
2 |
Мангуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Першотравневої районної ради Донецької області |
Донецька |
смт Мангуш |
Живодьорова Милана |
6 |
77 |
2 |
Енергодарська ЗОШ I-III ступенів №2 Енергодарської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Енергодар |
Забашта Максим |
6 |
73 |
2 |
Миколаївська ЗОШ №39 імені Ю.І.Макарова |
Миколаївська |
м. Миколаїв |
Завідій Дмитро |
6 |
88 |
2 |
КЗ «Ширяївський освітній комплекс №1» cмт. Ширяєве Одеської області |
Одеська |
смт Ширяєве |
Завійська Вікторія |
6 |
73 |
2 |
Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради |
Львівська |
м. Львів |
Закренична Катерина |
6 |
84 |
2 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області |
Донецька |
м.Бахмут |
Заобурна Єлизавета |
6 |
70 |
2 |
Херсонський НВК «ДНЗ – ЗОШ І-ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради |
Херсонська |
м. Херсон |
Збирчог Анастасія |
6 |
88 |
2 |
Кілійський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3-ліцей Одеської області |
Одеська |
м. Кілія |
Зезьора Аліна |
6 |
86 |
2 |
Новоселівська філія КНЗ Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІст з поглибленим вивчення окремих предметів та курсів – ДНЗ (опорний заклад) Донецької області |
Донецька |
с. Новоселівка -3 |
Земскова Валерія |
6 |
75 |
2 |
Княжицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області |
Київська |
с. Княжичі |
Зубаненко Варвара |
6 |
80 |
2 |
Спеціалізована загальноосвітня середня школа №1 з поглибленим вивченням іноземних мов Чернігівської області |
Чернігівська |
м. Чернігів |
Зубко Петро |
6 |
75 |
2 |
НВК "Ліцей - школа №14" Донецької області |
Донецька |
м. Маріуполь |
Зубков Артем |
6 |
75 |
2 |
Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Селидове |
Іванов Сергій |
6 |
80 |
2 |
КЗ «Мар’янівський освітній комплекс» Ширяївської селищної ради Одеської області |
Одеська |
с. Мар’янівка |
Івахов Владислав |
6 |
80 |
2 |
ОЗ «Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст.» Миколаївської районної ради Одеської області |
Одеська |
смт Миколаївка |
Ільяшенко Евеліна |
6 |
86 |
2 |
Первомайський НВК Донецької області |
Донецька |
с. Первомайське |
Ілюхін Максим |
6 |
70 |
2 |
Філія Опорного закладу освіти «Новозбур′ївський заклад базової та дошкільної освіти» Херсонської області |
Херсонська |
с. Нова Збур′ївка |