Шкільний портал
Четвер, 24.06.2021, 08:27
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 5 клас. Результати конкурсу "Я - Людина!" 2020 рікРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 124
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

5 клас. 

Результати конкурсу "Я - Людина!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
І місце
Андрушко Тетяна 5 94 1 Балицький НВК Львівської області Львівська  с. Баличі
Бабій Ірина 5 90 1 Кам'янець-Подільська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням німецької мови Хмельницької області Хмельницька  м. Кам'янець-Подільський
Бандюк Анна 5 91 1 КЗ «Олександрівський ЗЗСО I-III ступенів» Гречаноподівської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Олександрівка
Бойко Світлана 5 91 1 Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Випасне - 1
Бондаренко Данило 5 90 1 ОЗЗСО Розумівська школа Долинської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Розумівка
Василенко Яна 5 90 1 Березнегуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська  смт. Березнегувате
Вент Максим 5 90 1 КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" Черкаська м. Черкаси
Височін Ростислав 5 90 1 НВК "Ліцей-спеціалізована ЗОШ I-III ступенів №10" Марганецької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Марганець
Волковецька Поліна 5 91 1 Славутська гімназія №5 Хмельницької області Хмельницька м. Славута
Глущенко Вікторія 5 90 1 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №6 ( Ліцей №6) Чернігівської області Чернігівська Прилуки
Гордєєва Катерина 5 90 1 Харківська гімназія №47 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Городович Юлія 5 90 1 Харківська гімназія №47 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Дейнега Олександр 5 90 1 Зеленогайська ЗОШ I-III ступенів Донецької області Донецька с. Іскра
Дзейтова Дінара 5 90 1 Володимирівська філія Томаківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Високе
Дуб Оксана 5 90 1 Опаківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Дрогобицького району Львівської області Львівська с. Опака
Дутка Павло 5 94 1 Балицький НВК Львівської області Львівська  с. Баличі
Запорожська Каріна 5 91 1 Отрадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська  Одрадівка
Зеленський Максим 5 90 1 Херсонський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради Херсонська  Херсон
Кальченко Нікіта 5 90 1 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №6 ( Ліцей №6) Чернігівської області Чернігівська Прилуки
Квічка Марія 5 91 1 Балицький НВК Львівської області Львівська  с. Баличі
Ківа Софія 5 97 1 Філія ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 – НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів - дитячий садок №10» Дружківської міської ради Донецької області Донецька Дружківка
Кобилка Мирослава 5 90 1 «Микільський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Міловської районної ради Луганської області» Луганська с. Микільське
Коваленко Інна 5 91 1 Отрадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська  Одрадівка
Ковальова Олена 5 97 1 Філія ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 – НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів - дитячий садок №10» Дружківської міської ради Донецької області Донецька Дружківка
Ковальчук Валерія 5 94 1 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Вознесенської міської ради Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Ковтунюк Кристина 5 90 1 НВК "Ліцей-спеціалізована ЗОШ I-III ступенів №10" Марганецької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Марганець
Король Сніжана 5 94 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів  №16 ВЦА міста Торецьк Донецької області  Донецька с-ще Новгородське
Коршунович Кароліна 5 94 1 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Вознесенської міської ради Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Корявець Анастасія 5 90 1 КЗ «Авдіївська опорна ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» Авдіївської міської ради Донецької області Донецька м. Авдіївка
Косьяненко Юлія 5 91 1 КЗ «Авдіївська опорна ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» Авдіївської міської ради Донецької області Донецька м. Авдіївка
Кремповська Марія 5 91 1 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Вознесенської міської ради Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Кречун Софія 5 97 1 Філія ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 – НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів - дитячий садок №10» Дружківської міської ради Донецької області Донецька Дружківка
Крупко Аріна 5 90 1 Старокостянтинівський НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» імені Героя України С.М.Бондарчука Хмельницької області Хмельницька м. Старокостянтинів
Мар’яш Юлія 5 90 1 Жизномирська ЗОШ І – ІІІ ступенів Тернопільської області Тернопільська с. Жизномир
Могилевська Єва 5 90 1 Старокостянтинівський НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» імені Героя України С.М.Бондарчука Хмельницької області Хмельницька м. Старокостянтинів
Надворний Матвій 5 90 1 Ружичанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, центр здорового способу життя» Хмельницької області Хмельницька  с. Ружичанка
Онищук Карина 5 91 1 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мирненської селищної ради Каланчацького району Херсонської області Херсонська смт Мирне
Приймак Єлизавета 5 94 1 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Вознесенської міської ради Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Северин Анна 5 91 1 КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області» Харківська Лиман
Семанюк Максим 5 91 1 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мирненської селищної ради Каланчацького району Херсонської області Херсонська смт Мирне
Стригіна Оксана 5 90 1 Новоукраїнський ЗЗСО І – ІІІ ступенів  Мар’їнської районної ради Донецької області  Донецька  с. Новоукранїнка
Терещенко Аріна 5 90 1 Княжицька ЗОШ І-ІІ ступенів Києво-Святошинської районної ради Київської області  Київська Княжичі
Тіняков Давид  5 90 1 Світлодарський НВК "ДНЗ – ЗОШ І ступеня - гімназія" Донецької області Донецька м. Світлодарськ
Фоміних Поліна 5 94 1 Шепетівська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства Хмельницької області Хмельницька  Шепетівка
Чернецька Кароліна 5 90 1 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницької області Хмельницька Славута
Швець Олександра 5 90 1 «Микільський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Міловської районної ради Луганської області» Луганська с. Микільське
Шимригович Софія 5 91 1 КЗ «Олександрівський ЗЗСО I-III ступенів» Гречаноподівської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Олександрівка
Ярута Аліна 5 90 1 Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Житомирської області Житомирська  Новоград-Волинський
ІІ місце
Авдєєва Анастасія 5 70 2 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницької області Хмельницька Славута
Антонюк Вікторія 5 83 2 Шепетівська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства Хмельницької області Хмельницька  Шепетівка
Бабіна Дар’я 5 78 2 КЗ «Тузлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Одеської області Одеська с. Тузли
Бакаєва Аліна 5 89 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів  №16 ВЦА міста Торецьк Донецької області  Донецька с-ще Новгородське
Балабанова Евеліна 5 74 2 КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №44 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька  м. Маріуполь
Бережна Софія 5 70 2 «Микільський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Міловської районної ради Луганської області» Луганська с. Микільське
Бєлоненко Юлія 5 70 2 КЗ «Авдіївська опорна ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» Авдіївської міської ради Донецької області Донецька м. Авдіївка
Білинська Олександра 5 70 2 Зеленогайська ЗОШ I-III ступенів Донецької області Донецька с. Іскра
Білоус Станіслав 5 70 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Вознесенської міської ради Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Боброва Альона 5 78 2 Кочубеївська філія заклад І-ІІ ступенів ОЗ Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська с. Кочубеївка
Богачук Максим 5 70 2 Старокостянтинівський НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» імені Героя України С.М.Бондарчука Хмельницької області Хмельницька м. Старокостянтинів
Богдан Єва 5 81 2 Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області Донецька м. Миколаївка
Богуцький Андрій 5 77 2 Старокостянтинівський НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» імені Героя України С.М.Бондарчука Хмельницької області Хмельницька м. Старокостянтинів
Бондаренко Ірина 5 74 2 Надеждівський ЗПЗСО Білозерської селищної ради Херсонської області Херсонська с. Надеждівка
Борисов Валерій 5 83 2 Добровільський  НВК «ЗНЗ – ДНЗ» Васильківського району Дніпропетровської області Дніпропетровська  с. Добровілля
Борщ Дар'я 5 70 2 Кочубеївська філія заклад І-ІІ ступенів ОЗ Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська с. Кочубеївка
Бутко Варвара 5 70 2 Щастинська обласна санаторна школа Луганської області Луганська м. Щастя
Васильєва Софья 5 74 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ I-III ступенів №30» Луганської області Луганська  м. Лисичанськ
Власов Владислав 5 75 2 Іванівський ліцей № 1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт Іванівка
Власюк Вікторія 5 89 2 Славутська гімназія №5 Хмельницької області Хмельницька м. Славута
Водолазька Поліна 5 74 2 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Костянтинівської міської ради Донецької області Донецька Костянтинівка
Ворначева Єлизавета 5 74 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів №21 ВЦА м. Торецьк Донецької області Донецька м. Торецьк
Гаран Аліна 5 83 2 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мирненської селищної ради Каланчацького району Херсонської області Херсонська смт Мирне
Гармаш Дмитро 5 81 2 КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області» Харківська Лиман
Герасимчук Єлизавета 5 70 2 Кам’янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницька м. Кам‘янець-Подільський
Герасимчук Каріна 5 72 2 Славутська гімназія №5 Хмельницької області Хмельницька м. Славута
Гладка Дар’я 5 70 2 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина
Гнатюк Тарас 5 75 2 Повчанський ліцей Повчанської сільської ради Рівненської області Рівненська с. Повча
Голосна Кароліна 5 72 2 НВК «Марганецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Марганець
Голуб’ятникова Поліна 5 75 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька Новгородське
Горбенко Михайло 5 83 2 Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Черкаська с. Колодисте
Горпинюк Богдан 5 81 2 Новоушицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, гімназія» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Гребенюк-Цехоцька Валерія 5 81 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Вознесенської міської ради Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Григоренко Аміна 5 70 2 Новоукраїнський ЗЗСО І – ІІІ ступенів  Мар’їнської районної ради Донецької області  Донецька  с. Новоукранїнка
Григорчук Віта 5 72 2 Косиковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька Косиківці
Григорчук Ігор 5 81 2 Косиковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька Косиківці
Грицкевич Анна 5 89 2 Шепетівська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства Хмельницької області Хмельницька  Шепетівка
Грівцов Іван 5 78 2 Волноваська ЗОШ  І – ІІІ  ступенів №3  Волноваського району Донецької області Донецька м. Волноваха
Гулевич Василина 5 70 2 Щастинська обласна санаторна школа Луганської області Луганська м. Щастя
Гунченко Олександр 5 75 2 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №6 ( Ліцей №6) Чернігівської області Чернігівська Прилуки
Гусаченко Вікторія 5 81 2 КЗ «Тузлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Одеської області Одеська с. Тузли
Дацько Анастасія 5 75 2 Жизномирська ЗОШ І – ІІІ ступенів Тернопільської області Тернопільська с. Жизномир
Дворнік Мілана 5 74 2 Херсонський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради Херсонська  Херсон
Дев’ятко Денис 5 72 2 Відокремлений підрозділ Надіївська гімназія-філія ЗЗСО «Солонянська СЗШ І-ІІІ ступенів» (ОЗ) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Надіївка
Дібров Дмитро 5 70 2 Іванівський ліцей № 1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт Іванівка
Дідик Марія 5 89 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Вознесенської міської ради Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Довженко Мирон 5 70 2 Світлодарський НВК "ДНЗ – ЗОШ І ступеня - гімназія" Донецької області Донецька м. Світлодарськ
Дроздова Марія 5 77 2 Херсонський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради Херсонська  Херсон
Дубина Дмитро 5 70 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Шилівка
Дубова Маргарита 5 75 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Шилівка
Дурнота Софія 5 86 2 Опаківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Дрогобицького району Львівської області Львівська с. Опака
Ель Каліні Самір 5 70 2 Херсонський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради Херсонська  Херсон
Єрмак Давид 5 86 2 Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька c. Андріївка
Єрмак Дарина 5 89 2 Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька c. Андріївка
Жолква Євгенія 5 86 2 Отрадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська  Одрадівка
Журавчак Сергій 5 83 2 Опаківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Дрогобицького району Львівської області Львівська с. Опака
Завгородня Тетяна 5 83 2 Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька Селидове
Заворотній Дмитро 5 89 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Вознесенської міської ради Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Заїченко Катерина 5 86 2 Опитненський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Бахмутської міської ради Донецької області Донецька с. Опитне
Заязов Артур 5 89 2 Привільненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Привільне 
Іванченко Вікторія 5 70 2 КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" Черкаська м. Черкаси
Ігнатенко Тимофій 5 70 2 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №6 ( Ліцей №6) Чернігівської області Чернігівська Прилуки
Іщенко Ангеліна 5 81 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька Новгородське
Каленик Софія 5 83 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Вознесенської міської ради Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Капацина Єлизавета 5 78 2 КЗ «Тузлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Одеської області Одеська с. Тузли
Килимник Артем 5 86 2 Пасічнянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, технологічний ліцей» Хмельницької області Хмельницька с. Пасічна
Кисіль Микола 5 70 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька Новгородське
Кікалова Анастасія 5 72 2 ОЗЗСО Розумівська школа Долинської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Розумівка
Князєва Ольга 5 89 2 Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Черкаська с. Колодисте
Ковалевська Ольга 5 70 2 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №6 ( Ліцей №6) Чернігівської області Чернігівська Прилуки
Коваленко Вероніка 5 72 2 «Микільський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Міловської районної ради Луганської області» Луганська с. Микільське
Ковальова Діана 5 70 2 НВК "Ліцей-спеціалізована ЗОШ I-III ступенів №10" Марганецької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Марганець
Ковальчук Тетяна 5 86 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Вознесенської міської ради Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Ковтонюк Поліна 5 70 2 Щастинська обласна санаторна школа Луганської області Луганська м. Щастя
Козуб Ірина 5 70 2 Світлодарський НВК "ДНЗ – ЗОШ І ступеня - гімназія" Донецької області Донецька м. Світлодарськ
Коломоєць Дмитро 5 81 2 Добровільський  НВК «ЗНЗ – ДНЗ» Васильківського району Дніпропетровської області Дніпропетровська  с. Добровілля
Комарова Дар’я 5 81 2 НВК «Морозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Хмельницької області Хмельницька с. Морозів
Коржовська Тетяна 5 86 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Вознесенської міської ради Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Корнійченко Крістіна 5 86 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Вознесенської міської ради Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Коротун Єва 5 72 2 КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області» Харківська Лиман
Красовський Костянтин 5 70 2 Кочубеївська філія заклад І-ІІ ступенів ОЗ Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська с. Кочубеївка
Кретова Анастасія 5 78 2 КЗ «Авдіївська опорна ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» Авдіївської міської ради Донецької області Донецька м. Авдіївка
Кудильчак Далєр 5 74 2 Вільнянська гімназія "Світоч" Вільнянської районної ради Запорізької області Запорізька Вільнянськ
Кулешова Анастасія 5 70 2 КЗ « Середня загальноосвітня школа №21» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Кулик Олександр 5 72 2 Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька Селидове
Кущик Артем 5 77 2 Старокостянтинівський НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» імені Героя України С.М.Бондарчука Хмельницької області Хмельницька м. Старокостянтинів
Лисенко Юрій 5 75 2 ОЗЗСО Розумівська школа Долинської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Розумівка
Литвиненко Єгор 5 89 2 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мирненської селищної ради Каланчацького району Херсонської області Херсонська смт Мирне
Лі Валерія 5 89 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Вознесенської міської ради Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Літвін Іван 5 89 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Привілля
Лозовський Микита 5 71 2 НВК «Балтська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 ім. О. Гончара - ліцей» Одеської області Одеська м. Балта
Малярчук Оксана 5 70 2 Старокостянтинівський НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» імені Героя України С.М.Бондарчука Хмельницької області Хмельницька м. Старокостянтинів
Марковський Володимир 5 86 2 Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька c. Андріївка
Маслова Анна 5 89 2 Криворізька гімназія №84 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Кривий Ріг
Мельник Маргарита 5 72 2 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницької області Хмельницька Славута
Месь Роман 5 86 2 Шепетівська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства Хмельницької області Хмельницька  Шепетівка
Міняйло Віталіна 5 72 2 Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька c. Андріївка
Муза Дар’я 5 86 2 Шепетівська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства Хмельницької області Хмельницька  Шепетівка
Назаренко Маргарита 5 86 2 Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька c. Андріївка
Никончук Дар’я 5 89 2 Шепетівська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства Хмельницької області Хмельницька  Шепетівка
Новікова Поліна 5 74 2 Старосалтівський ліцей Сторосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області Харківська Старий Салтів
Нор Діана 5 81 2 Добровільський  НВК «ЗНЗ – ДНЗ» Васильківського району Дніпропетровської області Дніпропетровська  с. Добровілля
Олійник Дмитро 5 72 2 Шепетівська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства Хмельницької області Хмельницька  Шепетівка
Оранязов Олег 5 86 2 Жизномирська ЗОШ І – ІІІ ступенів Тернопільської області Тернопільська с. Жизномир
Осадців Олександр 5 70 2 Жизномирська ЗОШ І – ІІІ ступенів Тернопільської області Тернопільська с. Жизномир
Павелчак Настя 5 89 2 Балицький НВК Львівської області Львівська  с. Баличі
Павлюкова Ксенія 5 70 2 Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області Донецька м. Миколаївка
Панчук Данило 5 72 2 КЗ «Авдіївська опорна ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» Авдіївської міської ради Донецької області Донецька м. Авдіївка
Перепелиця Назар 5 70 2 Шепетівська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства Хмельницької області Хмельницька  Шепетівка
Пилипчук Марія 5 81 2 Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 імені Валі Котика Хмельницької області Хмельницька  Шепетівка
Піцінь Олег 5 86 2 Опаківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Дрогобицького району Львівської області Львівська с. Опака
Подлегаєва Вікторія 5 70 2 Старосалтівський ліцей Сторосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області Харківська Старий Салтів
Подольна Карина 5 83 2 Добровільський  НВК «ЗНЗ – ДНЗ» Васильківського району Дніпропетровської області Дніпропетровська  с. Добровілля
Покідько Каріна 5 83 2 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №6 ( Ліцей №6) Чернігівської області Чернігівська Прилуки
Поліщук Аліна 5 74 2 КЗ "Лисичанська спеціалізована школа I-III ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Полячек Варвара 5 83 2 Криворізька гімназія №84 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Кривий Ріг
Пономарьова Вероніка 5 72 2 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницької області Хмельницька Славута
Продан Альона 5 70 2 Косиковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька Косиківці
Прядченко Марія 5 75 2 Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області Донецька м. Миколаївка
Радавчук Даніїл 5 70 2 Кам’янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницька м. Кам‘янець-Подільський
Рибас Владислав 5 89 2 Волноваська ЗОШ  І – ІІІ  ступенів №3  Волноваського району Донецької області Донецька м. Волноваха
Рижак Артур 5 81 2 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №6 ( Ліцей №6) Чернігівської області Чернігівська Прилуки
Рогальська Вікторія 5 86 2 Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Житомирської області Житомирська Новоград-Волинський
Розтрепенко Максим 5 70 2 КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" Черкаська м. Черкаси
Руденко Софія 5 71 2 Надеждівський ЗПЗСО Білозерської селищної ради Херсонської області Херсонська с. Надеждівка
Самуся Максим 5 72 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Шилівка
Сапронова Софія 5 83 2 Добровільський  НВК «ЗНЗ – ДНЗ» Васильківського району Дніпропетровської області Дніпропетровська  с. Добровілля
Сардарян Заліна 5 72 2 Володимирівська філія Томаківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Високе
Семенчук Маргарита 5 75 2 Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Житомирської області Житомирська  Новоград-Волинський
Семіхатова Олександра 5 74 2 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Сєрік Мирослав 5 75 2 ОЗЗСО Розумівська школа Долинської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Розумівка
Сисюк В’ячеслав 5 70 2 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №6 ( Ліцей №6) Чернігівської області Чернігівська Прилуки
Сідляк Анастасія 5 78 2 Жизномирська ЗОШ І – ІІІ ступенів Тернопільської області Тернопільська с. Жизномир
Слюсаренко Поліна 5 89 2 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мирненської селищної ради Каланчацького району Херсонської області Херсонська смт Мирне
Солонцова Тетяна 5 70 2 Верхньокриничанський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів, ДНЗ» Запорізької області Запорізька с. Верхня Криниця
Спічкін Ростислав 5 81 2 Криворізька гімназія №84 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Кривий Ріг
Стаднік Марія 5 86 2 Шепетівська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства Хмельницької області Хмельницька  Шепетівка
Стародубова Анастасія 5 81 2 Шепетівська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства Хмельницької області Хмельницька  Шепетівка
Столярова Вікторія 5 89 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Вознесенської міської ради Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Стринадюк Соломія 5 89 2 Шепетівська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства Хмельницької області Хмельницька  Шепетівка
Супрун Софія 5 83 2 Шепетівська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства Хмельницької області Хмельницька  Шепетівка
Сусловець Анастасія 5 70 2 Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Житомирської області Житомирська  Новоград-Волинський
Сьомик Роман 5 86 2 Пасічнянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, технологічний ліцей» Хмельницької області Хмельницька с. Пасічна

 

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021