Шкільний портал
Четвер, 24.06.2021, 08:54
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 6 клас. Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2020 рік.РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 124
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- 

6 клас. 

Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в залежності від набраних балів.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
Абсолютний результат
Гармаш Кіра 6 100 Абсолютний Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Мар’їнської районної ради Донецької області Донецька м. Курахове
Кондратович Ілона 6 100 Абсолютний Заклад І-ІІ ступенів Кочубеївська філія опорного закладу Орлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок" Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська с. Кочубеївка
Притуляк Анна 6 100 Абсолютний Богданівська ЗШ  I - III ступенів Вінницької області Вінницька с. Богданівка
Рубан Данило 6 100 Абсолютний Микільський ЗЗСО І-ІІІ ступенів  Міловської районної ради Луганської області Луганська с. Микільське
Савчук Катерина 6 100 Абсолютний Заклад І-ІІ ступенів Кочубеївська філія опорного закладу Орлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок" Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська с. Кочубеївка
Шабадаш Олена 6 100 Абсолютний Заклад І-ІІ ступенів Кочубеївська філія опорного закладу Орлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок" Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська с. Кочубеївка
Щира Поліна 6 100 Абсолютний Микільський ЗЗСО І-ІІІ ступенів  Міловської районної ради Луганської області Луганська с. Микільське
Лисенко Анастасія 6 97 Абсолютний Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Білозерське
Помазан Анжеліка 6 97 Абсолютний Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Білозерське
Прокоп`єва Кіра 6 97 Абсолютний Лиманська ЗОШ І - ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Лиман
Рязанцева Поліна 6 97 Абсолютний Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Тарликова Рената 6 97 Абсолютний Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Мар’їнської районної ради Донецької області Донецька м. Курахове
Макарь Діана  6 96 Абсолютний Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Анайко Ярослав 6 95 Абсолютний Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Мар’їнської районної ради Донецької області Донецька м. Курахове
Крівельова Дар’я 6 95 Абсолютний Новоолександрівська ЗОШ І – ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Новоолександрівка
Лавриненко Євгеній 6 95 Абсолютний Привільненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Привільне
Срібний Богдан 6 95 Абсолютний ЗЗСО І – ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради Черкаської області Черкаська с. Велика Яблунівка
Троцик Каріна 6 95 Абсолютний КЗ «Олександрівський ЗЗСО I-III ступенів» Гречаноподівської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Олександрівка
Щербина Олександра 6 95 Абсолютний Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
І місце
Аль Омарі Максим 6 93 1 Тарасівський НВК І-ІІІ ступенів Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області Донецька с. Тарасівка
Гончаров Костянтин 6 93 1 Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Мар’їнської районної ради Донецької області Донецька м. Курахове
Гордієнко Анастасія 6 93 1 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Грицевська Катерина 6 93 1 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Імамьорова Поліна 6 93 1 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №73 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Лисенко Анастасія 6 93 1 Вербівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Харківської області Харківська с. Вербівка
Рябчук Вікторія 6 93 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 Покровської міської ради Донецької області Донецька м. Покровськ
Слєпов Володимир 6 93 1 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Страшненко Діана 6 93 1 Опорний заклад Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецька смт. Олександрівка
Супрунова Єлизавета 6 93 1 Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області Донецька м. Часів Яр
Титиївська Марія 6 93 1 Малютянська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська Малютянка
Черкасін Артем 6 93 1 КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» №28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Баранова Марія 6 91 1 КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька Мелітополь
Барський Даніїл 6 91 1 КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» №28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Біловолова Кіра 6 91 1 Малютянська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська Малютянка
Драчова Карина 6 91 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 Покровської міської ради Донецької області Донецька м. Покровськ
Єфімова Анастасія 6 91 1 КНЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська Веселе
Жакун Артем 6 91 1 Новопсковський ОЗО Луганської області Луганська Новопсков
Калабай Сергій 6 91 1 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Білозерське
Клименко Олександр 6 91 1 Малютянська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська Малютянка
Колосова Аніта 6 91 1 КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька Мелітополь
Копєйка Ксенія 6 91 1 Новоселівський Перший НВК Донецької області Донецька Новоселівка Перша
Кудря Катерина 6 91 1 КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька Мелітополь
Куций Єгор 6 91 1 Водянська ЗОШ І – ІІІ ступенів №11 Добропільської міської ради Донецької області Донецька  с-ще Водянське міста Добропілля
Літус Захар 6 91 1 Новоселівський Перший НВК Донецької області Донецька Новоселівка Перша
Поптик Олександр 6 91 1 Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області Донецька с. Миколаївка
Свідерська Софія 6 91 1 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I –III ступенів №1» Василівської районної ради Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Татаринов Іван 6 91 1 КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька Мелітополь
Адакіци Ілля 6 90 1 Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Войтюк Юлія 6 90 1 КЗ « Вербська санаторна школа І-ІІІ ступенів» РОР Рівненська с. Верба
Герасимова Варвара 6 90 1 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Кот Поліна 6 90 1 Горбівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чернігівської області Чернігівська с. Горбове
Мухіна Софія 6 90 1 НВК «Кіровоградський колегіум – спеціалізований ЗНЗ І – ІІІ ступенів – ДНЗ – центр естетичного виховання» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Пацеля-Ткаченко Софія 6 90 1 Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 імені генерал - полковника Геннадія Воробйова  Білоцерківської міської ради Київської області Київська м. Біла Церква
Слизько Андрій 6 90 1 Новоолександрівська ЗОШ І – ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Новоолександрівка
Червона Катерина 6 90 1 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Шараєв Данило 6 90 1 КЗО «НВК №92» «школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ (дитячий садок)» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
ІІ місце
Авраменко Ганна 6 88 2 Тарасівський НВК І-ІІІ ступенів Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області Донецька с. Тарасівка
Данильчук Валерія 6 88 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 імені Віктора Пастуха м. Бердичева Житомирської області Житомирська місто Бердичів
Деркунський Андрій 6 88 2 Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області Донецька с. Миколаївка
Жижирун Діана 6 88 2 Тарасівський НВК І-ІІІ ступенів Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області Донецька с. Тарасівка
Заязов Артур 6 88 2 Привільненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Привільне
Змієвський Дмитро 6 88 2 Малютянська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська Малютянка
Ільяшенко Евеліна 6 88 2 Первомайський НВК Донецької області Донецька с. Первомайське
Комишан Марина 6 88 2 Вербівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Харківської області Харківська с. Вербівка
Мись Юлія 6 88 2 Ясеницький НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" Турківської районної ради Львівської області Львівська c. Ясениця
Мухарлямов Іван 6 88 2 Вадимська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мирненської селищної ради Каланчацького району Херсонської області Херсонська с. Преображенка
Опря Дмитро 6 88 2 Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська с. Троїцьке
Процик Микита 6 88 2 Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Мар’їнської районної ради Донецької області Донецька м. Курахове
Рудой Ігор 6 88 2 «Яменський ліцей Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області» Луганська с. Ями
Свінціцький Костянтин 6 88 2 Буртинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Буртин
Стреглова Варвара 6 88 2 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Ткаченко Олександр 6 88 2 Стародубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька Стародубівка
Чупрун Ілона 6 88 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 імені Віктора Пастуха м. Бердичева Житомирської області Житомирська місто Бердичів
Шаманський Антон 6 88 2 Саливінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Васильківської РДА Київської області Київська Саливонки
Шеремет Іванна 6 88 2 ОЗ Соснівський НВК “Гімназія – ЗОШ І ступеня Рівненської області Рівненська cмт. Соснове
Бондаренко Яна 6 87 2 НВК «Кіровоградський колегіум – спеціалізований ЗНЗ І – ІІІ ступенів – ДНЗ – центр естетичного виховання» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Іванченко Олександра 6 87 2 НВК «Кіровоградський колегіум – спеціалізований ЗНЗ І – ІІІ ступенів – ДНЗ – центр естетичного виховання» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Белоущенко Глеб 6 86 2 КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька Мелітополь
Василенко Софія 6 86 2 Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області Донецька м. Часів Яр
Глоба Владислав 6 86 2 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Железняк Анна 6 86 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 імені Віктора Пастуха м. Бердичева Житомирської області Житомирська місто Бердичів
Завгородній Володимир 6 86 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 Покровської міської ради Донецької області Донецька м. Покровськ
Кирилко Олександр 6 86 2 КЗ Верхньоторецький НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ Ясинуватського району Донецької області Донецька Верхньоторецьке
Комісарук Маргаріта 6 86 2 Буртинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Буртин
Мись Марія 6 86 2 Ясеницький НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" Турківської районної ради Львівської області Львівська c. Ясениця
Нікітіна Єлизавета 6 86 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Овінніков Богдан 6 86 2 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська смт Мирне
Хаджиогло Володимир 6 86 2 ОЗ «Болградська гімназія ім. Г.С. Раковського» Одеської області Одеська  м. Болград
Шарапов Іван 6 86 2 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I –III ступенів №1» Василівської районної ради Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Бєлка Дмитро 6 84 2 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I –III ступенів №1» Василівської районної ради Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Губар Дар’я 6 84 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №73 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Затхей Олена 6 84 2 Навчально-виховний заклад «Соколянська ЗОШ І-ІІ ступенів» - ДНЗ Львівської області Львівська  с. Соколя
Зятина Інна 6 84 2 Куземинська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В.Д. Шаренка Грунської сільської ради Охтирського району Сумської області Сумська с.Куземин
Іванов Ілля 6 84 2 Новогродівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Донецької області Донецька Новогродівка
Капітонова Софія 6 84 2 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I –III ступенів №1» Василівської районної ради Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Козаков Артем 6 84 2 Первомайський НВК Донецької області Донецька с. Первомайське
Коршикова Анастасія 6 84 2 Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області Донецька м. Часів Яр
Кузнєцов Євген 6 84 2 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I –III ступенів №1» Василівської районної ради Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Лачко Ілона 6 84 2 КЗ "Сторчівський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" Новомиколаївської районної ради Запорізької області Запорізька с.Сторчове
Станкевич Христина 6 84 2 КЗ « Вербська санаторна школа І-ІІІ ступенів» РОР Рівненська с. Верба
Голда Дар’я 6 82 2 Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Мар’їнської районної ради Донецької області Донецька м. Курахове
Григоренко Надія 6 82 2 ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська  смт.Васильківка
Заєць Анастасія 6 82 2 КЗ «Великосеверинівська ЗШ І – ІІІ ступенів, Позашкільний центр» Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області Кіровоградська с. Велика Северинка
Калюжний Дмитро 6 82 2 Куземинська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В.Д. Шаренка Грунської сільської ради Охтирського району Сумської області Сумська с.Куземин
Качала Вероніка 6 82 2 Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області Донецька м. Часів Яр
Колле Аліна 6 82 2 Привільненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Привільне
Крив’якіна Маргарита 6 82 2 Шполянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей» Шполянської міської ради ОТГ Черкаської області Черкаська м. Шпола
Левчук Катя 6 82 2 Куземинська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В.Д. Шаренка Грунської сільської ради Охтирського району Сумської області Сумська с.Куземин
Луньов Роман 6 82 2 ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська  смт.Васильківка
Мастер Даніїл 6 82 2 Буртинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Буртин
Михальченко Даніл 6 82 2 Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Хмель Дарина 6 82 2 КЗ «Гімназія села Верба Оваднівської сільської ради» Волинської області Волинська с.Верба
Шершньов Валерій 6 82 2 ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська  смт.Васильківка
Ярошенко Володимир 6 82 2 Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Крижанівська Надія 6 81 2 Гарасимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Івано-Франківської області Івано-Франківська  с.  Гарасимів
Білокобильська Вікторія 6 80 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 Покровської міської ради Донецької області Донецька м. Покровськ
Бубельна Діана 6 80 2 ОЗО «Вишнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Вишнівської селищної громади Дніпропетровської області Дніпропетровська Вишневе
Готка Марина 6 80 2 Новоолександрівська ЗОШ І – ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Новоолександрівка
Гречка Ярослав 6 80 2 Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька м. Селидове
Дорофєєва Марія 6 80 2 Щастинська обласна санаторна школа Луганської області Луганська м. Щастя
Коваль Надія 6 80 2 Вадимська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мирненської селищної ради Каланчацького району Херсонської області Херсонська с. Преображенка
Кривенко Анастасія 6 80 2 Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька м. Селидове
Малик Артур 6 80 2 Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Севостьянова Анастасія 6 80 2 «Яменський ліцей Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області» Луганська с. Ями
Степасюк Роман 6 80 2 КЗ « Вербська санаторна школа І-ІІІ ступенів» РОР Рівненська с. Верба
Ткачук Артем 6 80 2 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Толкачов Данил 6 80 2 Новогродівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Донецької області Донецька Новогродівка
Балабуєва Даріна 6 77 2 Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька м. Селидове
Безпятчук Анастасія 6 77 2 Богданівська ЗШ  I - III ступенів Вінницької області Вінницька с. Богданівка
Билінцев Михайло 6 77 2 КЗО «СЗШ №26» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Вальков Владислав 6 77 2 КЗО «СЗШ №26» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Лопухов Євгеній 6 77 2 Щастинська обласна санаторна школа Луганської області Луганська м. Щастя
Мустяца Єва 6 77 2 Новоолександрівська ЗОШ І – ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Новоолександрівка
Ножка Юлія 6 77 2 Петрокорбівська філія  КЗ «Верблюзький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ – центр позашкільної освіти» Новгородківської районної ради Кіровоградської області» Кіровоградська с.Петрокорбівка
Панченко Вікторія 6 77 2 НВК «ДНЗ «Сонечко» - Новострільцівська  ЗОШ І – ІІІ ступенів» Міловської районної ради Луганської області Луганська с. Новострільцівка
Паргаменко Михайло 6 77 2 Міловська ЗОШ І – ІІІ ступенів Харківської області Харківська с. Мілова
Перепелиця Вікторія 6 77 2 Вербівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Харківської області Харківська с. Вербівка
Петриченка Кирило 6 77 2 Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Рябова Вероніка 6 77 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №73 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Глушенкова Євгенія 6 75 2 Малютянська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська Малютянка
Кармилицька Віра 6 75 2 Новоселівський Перший НВК Донецької області Донецька Новоселівка Перша
Кириленко Жанна 6 75 2 Опорний ЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська  Кагарлик 
Лєпшеєв Дмитро 6 75 2 Євсузький ЗЗСО I-III ступенів Луганської області Луганська с. Євсуг
Налескін Ростислав 6 75 2 Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька м. Селидове
Ранга Анна 6 75 2 Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська с. Троїцьке
Синиця Віолета 6 75 2 Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька м. Селидове
Степанова Надія 6 75 2 Новоолександрівська ЗОШ І – ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Новоолександрівка
Авраменко Андрій 6 73 2 Шполянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей» Шполянської міської ради ОТГ Черкаської області Черкаська м. Шпола
Василенко Аліна 6 73 2 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I –III ступенів №1» Василівської районної ради Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Голєва Ірина 6 73 2 Кремінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Єрьоменко Вікторія 6 73 2 НВК «ДНЗ «Сонечко» - Новострільцівська  ЗОШ І – ІІІ ступенів» Міловської районної ради Луганської області Луганська с. Новострільцівка
Забабура Євген 6 73 2 НВК «ЗОШ І ступеня – гімназія» м. Мирноград Донецької області Донецька м. Мирноград
Карабаза Валерій 6 73 2 НВК «ДНЗ «Сонечко» - Новострільцівська  ЗОШ І – ІІІ ступенів» Міловської районної ради Луганської області Луганська с. Новострільцівка
Катречко Даніїл 6 73 2 КЗ "Мартівський ліцей Печенізької районної ради Харківської області" Харківська с. Мартова
Кулик Дарія 6 73 2 Опорний ЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська  Кагарлик 
Лимар Сергій 6 73 2 НВК «ДНЗ «Сонечко» - Новострільцівська  ЗОШ І – ІІІ ступенів» Міловської районної ради Луганської області Луганська с. Новострільцівка
Литовченко Дар’я 6 73 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Токарева Валерія 6 73 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Чолан Микита 6 73 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 Покровської міської ради Донецької області Донецька м. Покровськ
Шматько Василіса 6 73 2 Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька м. Селидове
Хомяк Артем 6 72 2 КЗО «НВК №92» «школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ (дитячий садок)» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Швидун Ольга 6 72 2 Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 імені генерал - полковника Геннадія Воробйова  Білоцерківської міської ради Київської області Київська м. Біла Церква
Амінова Валерія 6 71 2 Горбівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чернігівської області Чернігівська с. Горбове
Безверхова Марія 6 71 2 Світлодарська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька м. Світлодарськ
Вороніч Вероніка 6 71 2 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Мартиненко Олексій 6 71 2 Євсузький ЗЗСО I-III ступенів Луганської області Луганська с. Євсуг
Омельченко Вероніка 6 71 2 НВК «ЗОШ І ступеня – гімназія» м. Мирноград Донецької області Донецька м. Мирноград
Півень Вероніка 6 71 2 Новоселівський Перший НВК Донецької області Донецька Новоселівка Перша
Сиза Анна 6 71 2 Пологівський НВК «ЗЗСО І-ІІ ступенів – ЗДО» Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Пологи
Симонович Альона 6 71 2 ЗЗСО «Мукошинська гімназія» Волинської області Волинська с. Мукошин
Ситник Дар’я 6 71 2 Опорний ЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська  Кагарлик 
Авраменко Артем 6 70 2 Шполянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей» Шполянської міської ради ОТГ Черкаської області Черкаська м. Шпола
Герасімов Святослав 6 70 2 НВК «Кіровоградський колегіум – спеціалізований ЗНЗ І – ІІІ ступенів – ДНЗ – центр естетичного виховання» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Дубко Поліна 6 70 2 Шполянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей» Шполянської міської ради ОТГ Черкаської області Черкаська м. Шпола
Зінчук Святослав 6 70 2 Зорянський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Мар’їнської РДА Донецької області Донецька с. Зоряне
Межакова Мілана 6 70 2 Шполянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей» Шполянської міської ради ОТГ Черкаської області Черкаська м. Шпола
Очкасова Дар’я 6 70 2 Кремінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Сергієнко Даніл 6 70 2 КЗО «Демуринська ЗОШ І-ІІ ступенів» Межівської селищної ради» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Демурине
Суменко Іван 6 70 2 НВК «ЗОШ І ступеня – гімназія» м. Мирноград Донецької області Донецька м. Мирноград
Цимбаленко Тетяна 6 70 2 Шполянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей» Шполянської міської ради ОТГ Черкаської області Черкаська м. Шпола
Щиголев Микола 6 70 2 Світлодарська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька м. Світлодарськ

 

-1 сторінка- -2 сторінка- 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021