Шкільний портал
Понеділок, 20.09.2021, 19:40
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 10 клас. Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2020 рік. Шкільний портал.РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3218
Статистика

Онлайн всього: 7
Гостей: 6
Користувачів: 1
tanyarudcenko9

-1 сторінка- -2 сторінка-

10 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
І місце
Бицишена Вікторія 10 90 1 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Білоус Вікторія 10 92 1 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Большова Карина 10 90 1 Томаківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська Томаківка
Бурковський Володимир 10 100 1 КЗО «Криворізька  санаторна школа №7» Дніпропетровської обласної ради» Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Бучаста Єлизавета 10 94 1 Хмельницька гімназія №2  Хмельницька м. Хмельницький
Вітренко Максим 10 90 1 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Власенко Марія 10 100 1 КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м.  Кам’янське
Ганієв Владислав 10 90 1 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Горошинська Тетяна 10 90 1 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Гурський Владислав 10 90 1 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам´янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Довбун Євген 10 92 1 Кам’янське вище професійне училище Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Єргенц Єва 10 100 1 КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м.  Кам’янське
Завіруха Кирило 10 94 1 КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІІ ступенів №13» Дніпропетровської області  Дніпропетровська м. Нікополь
Загорулько Микита 10 94 1 Кам’янське вище професійне училище Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Іванцова Альона 10 100 1 СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська Сєвєродонецьк
Іоніна Софія 10 100 1 СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська Сєвєродонецьк
Клименко Володимир 10 90 1 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Кобозєва Єлизавета 10 100 1 СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська Сєвєродонецьк
Коваль Павло 10 100 1 КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м.  Кам’янське
Коломійцева Діана 10 97 1 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Коротун Віталій 10 100 1 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступені №5 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Кочин Ілля 10 94 1 Нікопольський професійний ліцей Дніпропетровська м. Нікополь
Криваха Владислав 10 92 1 КЗЗСО ІІ-ІІІ ступенів Жовтоводський ліцей Дніпропетровської області Дніпропетровська Жовті Води
Кундій Вікторія 10 90 1 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Ліщенко Микита 10 90 1 Державний навчальний заклад «Білицький професійний ліцей» Донецька м. Білицька
Луняк Богдан 10 94 1 Кам’янське вище професійне училище Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Лустова Галина 10 90 1 ДПТНЗ «Покровський ЦППРК» Дніпропетровська м. Покров
Ляху Марія-Лаура 10 90 1 ОЗ та його філії «Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» Львівської області Львівська м. Жидачів
Маісурадзе Руслан 10 100 1 КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м.  Кам’янське
Макаренко Владислав 10 94 1 КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІІ ступенів №13» Дніпропетровської області  Дніпропетровська м. Нікополь
Малиновська Ольга 10 100 1 КЗО «Криворізька  санаторна школа №7» Дніпропетровської обласної ради» Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Малік Анна 10 100 1 КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м.  Кам’янське
Маркевич Ярина 10 100 1 КЗ «Фізико-математична гімназія №17 Вінницької міської ради» Вінницька м. Вінниця
Мінченко Назар 10 94 1 Цвітківський академічний ліцей Хлистунівської сільської ради Городищенського району Черкаської області Черкаська смт Цвіткове
Мусій Артем 10 100 1 Хмельницька гімназія №2  Хмельницька м. Хмельницький
Ничиснюк Дарія 10 94 1 Хмельницька гімназія №2  Хмельницька м. Хмельницький
Осипчук Валерія 10 92 1 КЗО «Криворізька  санаторна школа №7» Дніпропетровської обласної ради» Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Павлик Гліб 10 100 1 Хмельницька гімназія №2  Хмельницька м. Хмельницький
Парасунько Єлизавета 10 94 1 Хмельницька гімназія №2  Хмельницька м. Хмельницький
Петінова Ксенія 10 92 1 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №45 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий ріг
Підлужна Вероніка 10 90 1 ОЗ та його філії «Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» Львівської області Львівська м. Жидачів
Пограбовська Ангеліна 10 100 1 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступені №5 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Позднякова Даріна 10 100 1 СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська Сєвєродонецьк
Прозоровська Христина 10 90 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 міста Нова Каховка Херсонської області Херсонська м. Нова Каховка
Рекашов Максим 10 90 1 Білозерська ЗОШ І – ІІІ ступенів №13 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Білозерське
Святенко Олександр 10 97 1 КЗЗСО ІІ-ІІІ ступенів Жовтоводський ліцей Дніпропетровської області Дніпропетровська Жовті Води
Селіверстов Олексій 10 94 1 Нікопольський професійний ліцей Дніпропетровська м. Нікополь
Смик Олександр 10 94 1 Кам’янське вище професійне училище Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Соколова Анна 10 90 1 Державний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Харківське вище професійне училище швейного виробництва та побуту" Харківська м. Харків
Ступак Денис 10 92 1 КЗЗСО ІІ-ІІІ ступенів Жовтоводський ліцей Дніпропетровської області Дніпропетровська Жовті Води
Фархутдінова Анна 10 92 1 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №45 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий ріг
Федюк Карина 10 90 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська м. Таврійськ
Цибух Анна 10 92 1 КЗЗСО ІІ-ІІІ ступенів Жовтоводський ліцей Дніпропетровської області Дніпропетровська Жовті Води
Чичев Микита 10 97 1 КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м.  Кам’янське
Чуча Анна 10 100 1 Хмельницька гімназія №2  Хмельницька м. Хмельницький
ІІ місце
Авраменко Віктор 10 71 2 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області. Харківська  м. Балаклія
Апреленко Надія 10 82 2 Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Одеської області Одеська Овідіополь
Архіпов Сергій 10 76 2 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Атаянц Богдан 10 76 2 Міньківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Соледарської міської ради Донецької області Донецька с. Міньківка
Бакало Данило 10 74 2 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Балябкіна Анастасія 10 79 2 Білозерська ЗОШ І – ІІІ ступенів №13 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Білозерське
Бардонов Богдан 10 84 2 ОЗ «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Ф.Д.Рубцова» Лубенської районної ради Полтавської області Полтавська с. Калайдинці
Берне Євгенія 10 71 2 Нікопольський професійний ліцей Дніпропетровська м. Нікополь
Бєлік Світлана 10 74 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам´янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Гонсалес Лаура 10 76 2 КЗ «Фізико-математична гімназія №17 Вінницької міської ради» Вінницька м. Вінниця
Гончаров Дмитро 10 71 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Джуга Любомир 10 74 2 Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Михайлівка.
Донченко Андрій 10 89 2 КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІІ ступенів №13» Дніпропетровської області  Дніпропетровська м. Нікополь
Дудкіна Аліна 10 74 2 Нікопольський професійний ліцей Дніпропетровська м. Нікополь
Ємець Кирило 10 71 2 Державний навчальний заклад «Білицький професійний ліцей» Донецька м. Білицька
Жемелка Діана 10 74 2 Білозерська ЗОШ І – ІІІ ступенів №13 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Білозерське
Журба Анастасія 10 76 2 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Задиряка Артем 10 74 2 СЗШ І-ІІІ ступенів №6 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Зарицький Ростислав 10 70 2 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Зеленський Альберт 10 76 2 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Зіміна Альбіна  10 82 2 КЗ «Македонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікольської районної ради Донецької області» Донецька с. Македонівка
Калініченко Нікіта 10 84 2 КЗЗСО ІІ-ІІІ ступенів Жовтоводський ліцей Дніпропетровської області Дніпропетровська Жовті Води
Капацій Марина 10 71 2 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Карачковський Микита 10 82 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам´янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Карпович Олександр 10 71 2 Троїцький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Української сільської ради Петропавлівського району Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Троїцьке
Касимов Алі 10 76 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 міста Нова Каховка Херсонської області Херсонська м. Нова Каховка
Касимов Ісмаіл 10 71 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 міста Нова Каховка Херсонської області Херсонська м. Нова Каховка
Клименко Максим 10 76 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №45 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий ріг
Коваленко Юрій 10 76 2 Горбівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чернігівської області Чернігівська с. Горбове
Кожанов Олександр 10 89 2 КЗ «Золочівський ліцей №2» Золочівської селищної ради Харківської області Харківська смт. Золочів
Кожин Давид 10 89 2 Кам’янське вище професійне училище Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Козлов Владислав 10 76 2 Державний навчальний заклад «Білицький професійний ліцей» Донецька м. Білицька
Корчемний Вадим 10 76 2 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Костецька Єлизавета 10 82 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №45 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий ріг
Кощей Дар’я 10 87 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №45 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий ріг
Куліш Максим 10 74 2 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Житомирська м. Житомир
Кутепова Каріна 10 89 2 КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м.  Кам’янське
Кухарський Влад 10 71 2 ДПТНЗ «Покровський ЦППРК» Дніпропетровська м. Покров
Кучер Анастасія 10 82 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №45 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий ріг
Кучугура Артем 10 76 2 Троїцький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Української сільської ради Петропавлівського району Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Троїцьке
Лягуша Марк 10 79 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Ляскавка Ерік 10 89 2 Слов’янський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти імені П.Ф. Кривоноса Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Ляшенко Анна 10 79 2 КЗО «Криворізька  санаторна школа №7» Дніпропетровської обласної ради» Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Магаляс Віталій 10 75 2 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Мазурик Кирило 10 76 2 Білозерська ЗОШ І – ІІІ ступенів №13 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Білозерське
Матвійчук Артем 10 82 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №45 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий ріг
Мицько Вікторія 10 82 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Молдовану Анна 10 84 2 Слов’янський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти імені П.Ф. Кривоноса Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Мофа Аліна 10 70 2 Щастинська обласна санаторна школа Луганської області Луганська Щастя
Нагорняк Ілля 10 72 2 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Назаренко Денис 10 82 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька Шилівка
Напненко Варвара 10 71 2 Державний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Харківське вище професійне училище швейного виробництва та побуту" Харківська м. Харків
Николин Юлія 10 74 2 ОЗ та його філії «Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» Львівської області Львівська м. Жидачів
Новицька Аріна 10 89 2 КЗЗСО ІІ-ІІІ ступенів Жовтоводський ліцей Дніпропетровської області Дніпропетровська Жовті Води
Олексенко Денис 10 70 2 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Остроглазова Катерина 10 87 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №45 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий ріг
Петрова Ксенія 10 74 2 Білозерська ЗОШ І – ІІІ ступенів №13 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Білозерське
Пехотіна Євгенія 10 82 2 Троїцький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Української сільської ради Петропавлівського району Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Троїцьке
Пилипенко Марія 10 70 2 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Прокопець Карина 10 87 2 КЗЗСО ІІ-ІІІ ступенів Жовтоводський ліцей Дніпропетровської області Дніпропетровська Жовті Води
Пятничко Аполлінарія 10 87 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №45 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий ріг
Радковський Віталій 10 70 2 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Радченко Анастасія 10 71 2 Державний навчальний заклад «Білицький професійний ліцей» Донецька м. Білицька
Ратушний Святослав 10 79 2 ОЗ та його філії «Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» Львівської області Львівська м. Жидачів
Романьков Дмитро 10 70 2 Державний професійно-технічний навчальний заклад «Першотравенський гірничий ліцей» Дніпропетровської області Дніпропетровська Першотравенськ
Романюк Денис 10 82 2 Ярославицький ліцей Ярославицької сільської ради Млинівського району Рівненської області Рівненська с. Ярославичі
Русакова Яна 10 74 2 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Саврацький Богдан 10 76 2 Ярославицький ліцей Ярославицької сільської ради Млинівського району Рівненської області Рівненська с. Ярославичі
Саврацький Дмитро 10 82 2 Ярославицький ліцей Ярославицької сільської ради Млинівського району Рівненської області Рівненська с. Ярославичі
Саліхова Анастасія 10 74 2 Білозерська ЗОШ І – ІІІ ступенів №13 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Білозерське
Сапсай Владислав 10 84 2 Березнегуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська смт. Березнегувате
Світличний Артем 10 70 2 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області. Харківська  м. Балаклія
Семенова Юлія 10 74 2 Нікопольський професійний ліцей Дніпропетровська м. Нікополь
Сергієнко Дмитро 10 89 2 Кам’янське вище професійне училище Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Слепченко Ксенія 10 84 2 Горбівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чернігівської області Чернігівська с. Горбове
Случ Анна 10 89 2 КЗ «Великосеверинівська ЗШ І – ІІІ ступенів, Позашкільний центр» Кіровоградської області Кіровоградська с. Велика Северинка
Смаляний Данііл 10 71 2 Цвітківський академічний ліцей Хлистунівської сільської ради Городищенського району Черкаської області Черкаська смт Цвіткове
Смирнов Євген 10 84 2 Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Михайлівка.
Соловчук Олена 10 89 2 Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Одеської області Одеська Овідіополь
Сомик Віталій 10 71 2 ОЗ та його філії «Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» Львівської області Львівська м. Жидачів
Сорочан Валерія 10 71 2 Державний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Харківське вище професійне училище швейного виробництва та побуту" Харківська м. Харків
Стегній Вꞌячеслав 10 71 2 Державний навчальний заклад «Білицький професійний ліцей» Донецька м. Білицька
Столяренко Марина 10 84 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №45 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий ріг
Стрижак Богдан 10 74 2 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Терещенко Ілля 10 87 2 Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступеня №8 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Туліна Віра 10 76 2 Державний навчальний заклад «Білицький професійний ліцей» Донецька м. Білицька
Франчук Ольга 10 89 2 КЗЗСО ІІ-ІІІ ступенів Жовтоводський ліцей Дніпропетровської області Дніпропетровська Жовті Води
Хорольський Павло 10 89 2 КЗЗСО ІІ-ІІІ ступенів Жовтоводський ліцей Дніпропетровської області Дніпропетровська Жовті Води
Цебеняк Анастасія 10 74 2 Білозерська ЗОШ І – ІІІ ступенів №13 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Білозерське
Цикилек Дар’я  10 74 2 КЗ «Македонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікольської районної ради Донецької області» Донецька с. Македонівка
Чернушенко Владислав 10 70 2 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Шапошніков Ярослав 10 82 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №45 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий ріг
Шевцов Давид 10 71 2 Білозерська ЗОШ І – ІІІ ступенів №13 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Білозерське
Щелкунов Максим 10 82 2 ОЗ «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Ф.Д.Рубцова» Лубенської районної ради Полтавської області Полтавська с. Калайдинці
Юхименко Володимир 10 70 2 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Яворський Антон 10 75 2 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Якименко Вікторія 10 82 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська м. Таврійськ

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021