Шкільний портал
Четвер, 24.06.2021, 08:06
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 3 клас. Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2020 рік.РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 124
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- 

3 клас. 

Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в залежності від набраних балів.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
Абсолютний результат
Арабаджи В'ячеслав  3 100 Абсолютний ОЗ «Болградська гімназія ім. Г.С. Раковського» Одеської області Одеська  м. Болград
Бич Марина 3 100 Абсолютний Куземинська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В.Д. Шаренка Грунської сільської ради Охтирського району Сумської області Сумська с.Куземин
Василенко Тимофій 3 100 Абсолютний Калуська початкова школа №11 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Калуш
Глоба Дарина 3 100 Абсолютний Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради  Донецької області Донецька смт. Новотроїцьке
Гнатюк Владислава 3 100 Абсолютний Куземинська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В.Д. Шаренка Грунської сільської ради Охтирського району Сумської області Сумська с.Куземин
Дон Анна 3 100 Абсолютний Новодонецька ЗОШ I-III ступенів №16 Добропільської міської ради Донецької області Донецька смт. Новодонецьке
Марчак Денис 3 100 Абсолютний Калуська початкова школа №11 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Калуш
Могиліна Олександра 3 100 Абсолютний Роздольненська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с-ще Роздольне
Піддубна Марія 3 100 Абсолютний Роздольненська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с-ще Роздольне
Поптик Софія 3 100 Абсолютний Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області Донецька с. Миколаївка
Свєтікова Катерина 3 100 Абсолютний СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Труціненко Віталій 3 100 Абсолютний Роздольненська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с-ще Роздольне
Чернета Давид 3 100 Абсолютний Калуська початкова школа №11 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Калуш
Чуб Марія 3 100 Абсолютний Куземинська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В.Д. Шаренка Грунської сільської ради Охтирського району Сумської області Сумська с.Куземин
Шеремета Маргарита 3 100 Абсолютний Одеська ЗОШ №92 I-III ступеня Одеської міської ради Одеської області  Одеська м. Одеса
Юнусова Аріна 3 100 Абсолютний Воскресенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Воскресенської селищної ради Миколаївської області Миколаївська смт. Воскресенське
Баранік Орина 3 97 Абсолютний Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради  Донецької області Донецька смт. Новотроїцьке
Гавриленко Марія 3 97 Абсолютний СЗШ І-ІІІ ступенів №10 м.Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Грищенко Маргарита 3 97 Абсолютний КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Дикіна Елеонора 3 97 Абсолютний Одеська ЗОШ №92 I-III ступеня Одеської міської ради Одеської області  Одеська м. Одеса
Загоруйко Анастасія 3 97 Абсолютний СЗШ І-ІІІ ступенів №10 м.Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Ізотова Марія 3 97 Абсолютний Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Новік Максим 3 97 Абсолютний Красноармійський НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ" філія КЗ "Олександрійський опорний ЗЗСО І - ІІІ ступенів" Донецької області Донецька с. Новоселівка
Петренко Сергій 3 97 Абсолютний КЗ «Великосеверинівська ЗШ І – ІІІ ступенів, Позашкільний центр» Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області Кіровоградська с. Велика Северинка
Якімова Дар’я 3 97 Абсолютний СЗШ І-ІІІ ступенів №10 м.Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Алексеєнко Максим 3 95 Абсолютний Зорянський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Мар’їнської РДА Донецької області Донецька с. Зоряне
Бєдіна Анастасія 3 95 Абсолютний Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області Донецька с. Миколаївка
Булі Павло 3 95 Абсолютний КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Гіріна Аліна 3 95 Абсолютний КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Дармовис Анастасія 3 95 Абсолютний Новоселівський Перший НВК Донецької області Донецька Новоселівка Перша
Дубова Олена 3 95 Абсолютний КЗ «Великосеверинівська ЗШ І – ІІІ ступенів, Позашкільний центр» Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області Кіровоградська с. Велика Северинка
Душко Вікторія 3 95 Абсолютний Український ЗЗСО І – ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Українка
Дячок Сергій 3 95 Абсолютний Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Іванова Поліна 3 95 Абсолютний Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Білозерське
Карпенко Іван 3 95 Абсолютний ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 Покровської міської ради Донецької області Донецька м. Покровськ
Кернична Аліна 3 95 Абсолютний Угорницька ЗШ I-III ступенів Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Угорники
Ковальчук Назар 3 95 Абсолютний Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 27 Херсонської міської ради Херсонська м. Херсон
Костенко Владислав 3 95 Абсолютний Зорянський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Мар’їнської РДА Донецької області Донецька с. Зоряне
Костів Олексій 3 95 Абсолютний Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області Донецька с. Миколаївка
Куцелепа Єгор 3 95 Абсолютний СЗШ І-ІІІ ступенів №10 м.Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Науменко Ростислав 3 95 Абсолютний Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 27 Херсонської міської ради Херсонська м. Херсон
Овчаренко Євгенія 3 95 Абсолютний Воскресенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Воскресенської селищної ради Миколаївської області Миколаївська смт. Воскресенське
Орлицька Марина 3 95 Абсолютний КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Павленко Ельвіра 3 95 Абсолютний Куземинська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В.Д. Шаренка Грунської сільської ради Охтирського району Сумської області Сумська с.Куземин
Павлуш Богдан 3 95 Абсолютний Войнилівський ліцей Івано -Франківської області Івано -Франківська смт Войнилів
Пльохов Кирило 3 95 Абсолютний КЗ «Великолепетиський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Херсонської області Херсонська смт. Велика Лепетиха
Портареско Вікторія 3 95 Абсолютний Новоселівський Перший НВК Донецької області Донецька Новоселівка Перша
Сафарова Надія 3 95 Абсолютний Войнилівський ліцей Івано -Франківської області Івано -Франківська смт Войнилів
Степанова Любов 3 95 Абсолютний Новоолександрівська ЗОШ І – ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Новоолександрівка
Сутула Ганна 3 95 Абсолютний Одеська ЗОШ №92 I-III ступеня Одеської міської ради Одеської області  Одеська м. Одеса
Сухорська Анастасія 3 95 Абсолютний Лисичанська  ЗОШ І – ІІІ  ступенів №2 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Тороп Анастасія 3 95 Абсолютний КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська  Верхівцеве
Трегубенко Назар 3 95 Абсолютний КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Усик Ростислав 3 95 Абсолютний Шполянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей» Шполянської міської ради ОТГ Черкаської області Черкаська м. Шпола
Фаустов Максим 3 95 Абсолютний КЗО «СЗШ №26» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Феденко Марія 3 95 Абсолютний Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Білозерське
Філіченко Сергій 3 95 Абсолютний Петрокорбівська філія  КЗ «Верблюзький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ – центр позашкільної освіти» Новгородківської районної ради Кіровоградської області» Кіровоградська с.Петрокорбівка
Хом’як Марко 3 95 Абсолютний Угорницька ЗШ I-III ступенів Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Угорники
Хотько Марія 3 95 Абсолютний Пологівський НВК «ЗЗСО І-ІІ ступенів – ЗДО» Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Пологи
Штанкевська Діна 3 95 Абсолютний Красноармійський НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ" філія КЗ "Олександрійський опорний ЗЗСО І - ІІІ ступенів" Донецької області Донецька с. Новоселівка
Яворська Любов 3 95 Абсолютний Угорницька ЗШ I-III ступенів Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Угорники
Яворський Семен 3 95 Абсолютний Новодонецька ЗОШ I-III ступенів №16 Добропільської міської ради Донецької області Донецька смт. Новодонецьке
Яремків Анна 3 95 Абсолютний Сівка-Войнилівський ліцей Івано -Франківської області Івано -Франківська с. Сівка-Войнилівська
І місце
Бабенко Михайло 3 92 1 Стародубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька Стародубівка
Бордюг Віталій 3 92 1 КУ «Басаньська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Пологівської міської ради Запорізької області Запорізька с. Басань
Валенвейн Вероніка 3 92 1 «Яменський ліцей Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області» Луганська с. Ями
Валенвейн Тетяна 3 92 1 «Яменський ліцей Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області» Луганська с. Ями
Василик Матвій 3 92 1 Малоговилівський НВК «ЗОШ І ступеня-ДНЗ» Тернопільської області Тернопільська с. Малий Говилів
Гладкий Микита 3 92 1 Одеська ЗОШ №92 I-III ступеня Одеської міської ради Одеської області  Одеська м. Одеса
Гуров Сергій 3 92 1 Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради  Донецької області Донецька смт. Новотроїцьке
Доценко Олександр 3 92 1 Стародубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька Стародубівка
Зайцева Анастасія 3 92 1 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Кирбаба Анастасія 3 92 1 Новоселівський Перший НВК Донецької області Донецька Новоселівка Перша
Кусень Марта 3 92 1 Войнилівський ліцей Івано -Франківської області Івано -Франківська смт Войнилів
Маковій Денис 3 92 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 Покровської міської ради Донецької області Донецька м. Покровськ
Озембловський Даниїл 3 92 1 Калуська початкова школа №11 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Калуш
Парашинець Роман 3 92 1 Новодонецька ЗОШ I-III ступенів №16 Добропільської міської ради Донецької області Донецька смт. Новодонецьке
Прохорова Кіра 3 92 1 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Ткач Олександра 3 92 1 Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради  Донецької області Донецька смт. Новотроїцьке
Тульчик Анастасія 3 92 1 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Філатова Олександра 3 92 1 Стародубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька Стародубівка
Анацький Руслан 3 90 1 Іванівський НВК Чкаловської селищної ради Чугуївського району Харківської області Харківська с. Іванівка
Безкровна Аліса 3 90 1 Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецьої області Донецька с. Ярова
Ванжа Єгор 3 90 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 Покровської міської ради Донецької області Донецька м. Покровськ
Великохацька Владислава 3 90 1 НВК «ДНЗ «Сонечко» - Новострільцівська  ЗОШ І – ІІІ ступенів» Міловської районної ради Луганської області Луганська с. Новострільцівка
Величко Данило 3 90 1 НВК «ДНЗ «Сонечко» - Новострільцівська  ЗОШ І – ІІІ ступенів» Міловської районної ради Луганської області Луганська с. Новострільцівка
Возниця Марія 3 90 1 Кремінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Глушко Софія 3 90 1 Новодонецька ЗОШ I-III ступенів №16 Добропільської міської ради Донецької області Донецька смт. Новодонецьке
Гончарова Поліна 3 90 1 КЗО «СЗШ №26» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Гриценко Ельвіра 3 90 1 Лисичанська  ЗОШ І – ІІІ  ступенів №2 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Губан Максим 3 90 1 Новопсковський ОЗО Луганської області Луганська Новопсков
Демерджи Катерина 3 90 1 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Дорошенко Артем 3 90 1 Петрокорбівська філія  КЗ «Верблюзький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ – центр позашкільної освіти» Новгородківської районної ради Кіровоградської області» Кіровоградська с.Петрокорбівка
Каськов Андрій 3 90 1 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Клименко Кіра 3 90 1 Одеська ЗОШ №92 I-III ступеня Одеської міської ради Одеської області  Одеська м. Одеса
Козаченко Ангеліна 3 90 1 Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області Донецька м. Часів Яр
Козлова Анастасія 3 90 1 Одеська ЗОШ №92 I-III ступеня Одеської міської ради Одеської області  Одеська м. Одеса
Козляков Сергій 3 90 1 НВК Олексіївська школа-гімназія Луганської області Луганська с.Олексіївка
Колесник Анастасія 3 90 1 Кремінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Корнєєв Леонід 3 90 1 Новопсковський ОЗО Луганської області Луганська Новопсков
Корольова Поліна 3 90 1 Первомайський НВК Донецької області Донецька с. Первомайське
Котерняк Тетяна 3 90 1 Желаннівський НВК : ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ  Донецька смт Желанне
Криховецька Ірина 3 90 1 Угорницька ЗШ I-III ступенів Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Угорники
Лабатій Аліна 3 90 1 Войнилівський ліцей Івано -Франківської області Івано -Франківська смт Войнилів
Лебідь Михайло 3 90 1 Шполянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей» Шполянської міської ради ОТГ Черкаської області Черкаська м. Шпола
Маляр Сафія 3 90 1 КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська  Верхівцеве
Маршук Марк 3 90 1 Новодонецька ЗОШ I-III ступенів №16 Добропільської міської ради Донецької області Донецька смт. Новодонецьке
Медвецька Аліна 3 90 1 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Молянова Поліна 3 90 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів  №9 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька м.Торецьк
Омеляненко Костянтин 3 90 1 Пологівський НВК «ЗЗСО І-ІІ ступенів – ЗДО» Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Пологи
Пастушенко Софія 3 90 1 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Полицька Анастасія 3 90 1 Калуська початкова школа №11 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Калуш
Полікутіна Белла 3 90 1 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Поліпонцев Тимофій 3 90 1 НВК «ДНЗ «Сонечко» - Новострільцівська  ЗОШ І – ІІІ ступенів» Міловської районної ради Луганської області Луганська с. Новострільцівка
Рижков Денис 3 90 1 Зорянський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Мар’їнської РДА Донецької області Донецька с. Зоряне
Романишин Сергій 3 90 1 Калуська початкова школа №11 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Калуш
Савінова Євгенія 3 90 1 Прелесненська ЗОШ І-ІІ ступенів Донецької області Донецька с. Прелесне
Смакота Софія 3 90 1 КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська  Верхівцеве
Смик Діана 3 90 1 Петрокорбівська філія  КЗ «Верблюзький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ – центр позашкільної освіти» Новгородківської районної ради Кіровоградської області» Кіровоградська с.Петрокорбівка
Солоха Станіслав 3 90 1 ЗЗСО «Мукошинська гімназія» Волинської області Волинська с. Мукошин
Старікова Адіель 3 90 1 СЗШ І-ІІІ ступенів №10 м.Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Тимошенко Тетяна 3 90 1 Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецьої області Донецька с. Ярова
Ткаченко Назар 3 90 1 КЗО «СЗШ №26» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Ткачук Владислава 3 90 1 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Тутукин Артем 3 90 1 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська смт Мирне
Федоров Іван 3 90 1 Зорянський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Мар’їнської РДА Донецької області Донецька с. Зоряне
Фетисов Руслан 3 90 1 Красноармійський НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ" філія КЗ "Олександрійський опорний ЗЗСО І - ІІІ ступенів" Донецької області Донецька с. Новоселівка
Харьковець Анастасія 3 90 1 КЗО «НВК №92» «школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ (дитячий садок)» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Чалкіна Дар’я 3 90 1 Стародубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька Стародубівка
Шейко Дмитро 3 90 1 КЗО «СЗШ №26» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Яковлев Гліб 3 90 1 Прелесненська ЗОШ І-ІІ ступенів Донецької області Донецька с. Прелесне
ІІ місце
Богуненко Надія 3 88 2 Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області Донецька м. Часів Яр
Девицький Іван 3 88 2 Щастинська обласна санаторна школа Луганської області Луганська м. Щастя
Дідик Артем 3 88 2 Угорницька ЗШ I-III ступенів Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Угорники
Ковальчук Вероніка 3 88 2 Шепетівський міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Хмельницької області Хмельницька м. Шепетівка
Кріцький Кіріл 3 88 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Маслюк Інна 3 88 2 КУ «Басаньська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Пологівської міської ради Запорізької області Запорізька с. Басань
Полив’яна Каріна 3 88 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Сємчук Єгор 3 88 2 Первомайський НВК Донецької області Донецька с. Первомайське
Якименко Анна 3 88 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Белей Аріна 3 85 2 Войнилівський ліцей Івано -Франківської області Івано -Франківська смт Войнилів
Васильєва Роза 3 85 2 НВК «ДНЗ «Сонечко» - Новострільцівська  ЗОШ І – ІІІ ступенів» Міловської районної ради Луганської області Луганська с. Новострільцівка
Волосянко Максим 3 85 2 Калуська початкова школа №11 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Калуш
Вороняк Євген 3 85 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 Покровської міської ради Донецької області Донецька м. Покровськ
Дубровська Олександра 3 85 2 Пологівський НВК «ЗЗСО І-ІІ ступенів – ЗДО» Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Пологи
Кирпичова Кароліна 3 85 2 Євгенівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Снігурівської районної ради Миколаївської області Миколаївська с. Євгенівка
Коломійцев Олександр 3 85 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Крук Богдан 3 85 2 Войнилівський ліцей Івано -Франківської області Івано -Франківська смт Войнилів
Мазур Сергій 3 85 2 Калуська початкова школа №11 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Калуш
Майстренко Вероніка 3 85 2 КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська  Верхівцеве
Намьотов Георгій 3 85 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Олійник Арсеній 3 85 2 Войнилівський ліцей Івано -Франківської області Івано -Франківська смт Войнилів
Пригода Марта 3 85 2 Сівка-Войнилівський ліцей Івано -Франківської області Івано -Франківська с. Сівка-Войнилівська
Спиридонова Катерина 3 85 2 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 27 Херсонської міської ради Херсонська м. Херсон
Фікерт Іван 3 85 2 Войнилівський ліцей Івано -Франківської області Івано -Франківська смт Войнилів
Чуракова Аріна 3 85 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Шепеленко Артем 3 85 2 Петрокорбівська філія  КЗ «Верблюзький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ – центр позашкільної освіти» Новгородківської районної ради Кіровоградської області» Кіровоградська с.Петрокорбівка
Будей Даніїл 3 83 2 Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області Донецька м. Часів Яр
Вітушенко Анастасія 3 83 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Гуленко Дмитро 3 83 2 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська смт Мирне
Коверя Станіслав 3 83 2 КЗО «СЗШ №26» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Куко Софія 3 83 2 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Літвінов Давид 3 83 2 Стародубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька Стародубівка
Міхєєв Микита 3 83 2 Іванівський НВК Чкаловської селищної ради Чугуївського району Харківської області Харківська с. Іванівка
Музиченко Єлизавета 3 83 2 КЗ «Великосеверинівська ЗШ І – ІІІ ступенів, Позашкільний центр» Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області Кіровоградська с. Велика Северинка
Пестряков Ярослав 3 83 2 Стародубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька Стародубівка
Рак Марія 3 83 2 Лисичанська  ЗОШ І – ІІІ  ступенів №2 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Гришин Олександр 3 81 2 КЗО «Демуринська ЗОШ І-ІІ ступенів» Межівської селищної ради» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Демурине
Алєксєєва Катерина 3 80 2 Петрокорбівська філія  КЗ «Верблюзький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ – центр позашкільної освіти» Новгородківської районної ради Кіровоградської області» Кіровоградська с.Петрокорбівка
Дашкевич Іванна 3 80 2 Сівка-Войнилівський ліцей Івано -Франківської області Івано -Франківська с. Сівка-Войнилівська
Дедуренко Віктор 3 80 2 Петрокорбівська філія  КЗ «Верблюзький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ – центр позашкільної освіти» Новгородківської районної ради Кіровоградської області» Кіровоградська с.Петрокорбівка
Дудка Єгор 3 80 2 Прелесненська ЗОШ І-ІІ ступенів Донецької області Донецька с. Прелесне
Коваль Діана 3 80 2 Чернігівська ЗОШ І ступеня №25 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Літвінов Сергій 3 80 2 Новоселівський Перший НВК Донецької області Донецька Новоселівка Перша
Літовська Вікторія 3 80 2 КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська  Верхівцеве
Павелко Анастасія 3 80 2 Пологівський НВК «ЗЗСО І-ІІ ступенів – ЗДО» Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Пологи

 

-1 сторінка- -2 сторінка- 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021