ПІБ |
Клас |
Бал |
Місце |
Назва навчального закладу |
Область |
І місце |
Вєтохін Дмитро |
9 |
94 |
1 |
Павлівській ЗЗСО І – ІІІ ступенів Арцизької районної ради |
Одеська |
Гриша Дарія |
9 |
94 |
1 |
КЗО «Криворізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №7 І-ІІ ступенів» Дніпропетровської обласної ради» |
Дніпропетровська |
Тищенко Данило |
9 |
94 |
1 |
Молочанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів |
Запорізька |
Перемієнко Богдан |
9 |
93 |
1 |
Черкаська СШ І-ІІІ ступенів № 13 |
Черкаська |
Чобатаренко Аліна |
9 |
92 |
1 |
Новолатівська СЗШ І-ІІІ ступенів |
Дніпропетровська |
Баканова Єлізавета |
9 |
91 |
1 |
Слов’янська ЗОШ №10 І-ІІІ ступенів Слов’янської міської ради Донецької області |
Донецька |
Бородайко Денис |
9 |
91 |
1 |
Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №26 імені Дмитра Заплітного Тернопільської міської ради Тернопільської області |
Тернопільська |
Боцман Карина |
9 |
91 |
1 |
Криворізька гімназія № 91 |
Дніпропетровська |
Велигоша Дар’я |
9 |
91 |
1 |
Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №127 імені Г.К. Жукова Харківської міської ради Харківської області |
Харківська |
Видрик Ігор |
9 |
91 |
1 |
Саливінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Київська |
Кармазіна Яна |
9 |
91 |
1 |
Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
Хмельницька |
Керноз Анна |
9 |
91 |
1 |
Чернігівський колегіум № 11 |
Чернігівська |
Козуб Максим |
9 |
91 |
1 |
Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №26 імені Дмитра Заплітного Тернопільської міської ради Тернопільської області |
Тернопільська |
Кушко Зоряна |
9 |
91 |
1 |
Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
Хмельницька |
Позднякова Катерина |
9 |
91 |
1 |
Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №127 імені Г.К. Жукова Харківської міської ради Харківської області |
Харківська |
Філіппова Анастасія |
9 |
91 |
1 |
КЗО «Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Межівської селищної ради» |
Дніпропетровська |
Дуркот Давид |
9 |
90 |
1 |
Гімназія «Гармонія» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола |
Тернопільська |
Карналь Поліна |
9 |
90 |
1 |
КЗО «Криворізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №7 І-ІІ ступенів» Дніпропетровської обласної ради» |
Дніпропетровська |
Кравцова Юлія |
9 |
90 |
1 |
НВК «Єпіфанівська ЗОШ І-ІІ ст -ДНЗ» |
Луганська |
Кравченко Володимир |
9 |
90 |
1 |
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області |
Сумська |
Крупій Олена |
9 |
90 |
1 |
Нескучненська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.О. Корфа Великоновосілківської районної ради Донецької області |
Донецька |
Люхін Максим |
9 |
90 |
1 |
ЗЗСО І-ІІ ступенів №12 ВЦА міста Торецьк |
Донецька |
Мурована Олеся |
9 |
90 |
1 |
Гімназія «Гармонія» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола |
Тернопільська |
Мухіна Альбіна |
9 |
90 |
1 |
Великокопанівська ЗОШ I-III ступенів |
Херсонська |
Пісковська Етель |
9 |
90 |
1 |
Авдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Авдіївської міської ради Донецької області |
Донецька |
Руєва Єлизавета |
9 |
90 |
1 |
Лисівська ЗОШ І – ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області |
Донецька |
Савчин Андрій |
9 |
90 |
1 |
Новосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Макарівського району Київської області |
Київська |
Скляренко Євген |
9 |
90 |
1 |
Шосткинський НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6 – ДНЗ |
Сумська |
Чернюк Олександра |
9 |
90 |
1 |
Брилівський ЗПЗСО |
Херсонська |
ІІ місце |
Абрашитов Рашид |
9 |
88 |
2 |
Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №127 імені Г.К. Жукова Харківської міської ради Харківської області |
Харківська |
Боєва Анна |
9 |
88 |
2 |
Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Черкаської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
Гринь Владислав |
9 |
88 |
2 |
Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Полтавська |
Таранченко Андрій |
9 |
88 |
2 |
КЗО «Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Межівської селищної ради» |
Дніпропетровська |
Тимощенко Вероніка |
9 |
88 |
2 |
Богатирська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Донецька |
Задара Ірина |
9 |
87 |
2 |
Новокочубеївська ЗОШ І – ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області |
Полтавська |
Горя Дарія |
9 |
86 |
2 |
КЗО «Криворізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №7 І-ІІ ступенів» Дніпропетровської обласної ради» |
Дніпропетровська |
Гоцуляк Яна |
9 |
86 |
2 |
Кам’янський НВК «ЗОШ І –ІІ ступенів – ДНЗ» |
Одеська |
Іовчев Микита |
9 |
86 |
2 |
КЗО «Криворізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №7 І-ІІ ступенів» Дніпропетровської обласної ради» |
Дніпропетровська |
Левіт Ілона |
9 |
86 |
2 |
Черкаська СШ І-ІІІ ступенів № 13 |
Черкаська |
Литвинова Марія |
9 |
86 |
2 |
Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області |
Донецька |
Паршин Яна |
9 |
86 |
2 |
Гімназія «Гармонія» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола |
Тернопільська |
Тоній Вікторія |
9 |
86 |
2 |
Кам’янський НВК «ЗОШ І –ІІ ступенів – ДНЗ» |
Одеська |
Фадєєнко Катерина |
9 |
86 |
2 |
НВК «Єпіфанівська ЗОШ І-ІІ ст -ДНЗ» |
Луганська |
Федоренко Руслан |
9 |
86 |
2 |
Лисичанська багатопрофільна гімназія |
Луганська |
Цинайко Василь |
9 |
86 |
2 |
Гімназія «Гармонія» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола |
Тернопільська |
Шимкова Дарія |
9 |
86 |
2 |
Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
Хмельницька |
Вороновський Ігор |
9 |
85 |
2 |
Молочанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів |
Запорізька |
Авходєєв Сергій |
9 |
83 |
2 |
ЗЗСО І-ІІ ступенів №12 ВЦА міста Торецьк |
Донецька |
Вжещ Владислав |
9 |
83 |
2 |
Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
Хмельницька |
Гайдай Юлія |
9 |
83 |
2 |
Молочанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів |
Запорізька |
Ганкевич Денис |
9 |
83 |
2 |
Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №26 імені Дмитра Заплітного Тернопільської міської ради Тернопільської області |
Тернопільська |
Єрофеєв Олексій |
9 |
83 |
2 |
КЗО «Криворізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №7 І-ІІ ступенів» Дніпропетровської обласної ради» |
Дніпропетровська |
Кириченко Аліна |
9 |
83 |
2 |
ЗЗСО І-ІІ ступенів №12 ВЦА міста Торецьк |
Донецька |
Куженко Крістіна |
9 |
83 |
2 |
КЗ «НВК «ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів, ліцей «Сокіл», центр позашкільного виховання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» |
Кіровоградська |
Молчанова Ірина |
9 |
83 |
2 |
Кам’янський НВК «ЗОШ І –ІІ ступенів – ДНЗ» |
Одеська |
Оськін Сергій |
9 |
83 |
2 |
ЗЗСО І-ІІ ступенів №12 ВЦА міста Торецьк |
Донецька |
Павлик Данііл |
9 |
83 |
2 |
Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Черкаської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
Посипайко Анна |
9 |
83 |
2 |
Черкаська СШ І-ІІІ ступенів № 13 |
Черкаська |
Праведна Ілона |
9 |
83 |
2 |
Новолатівська СЗШ І-ІІІ ступенів |
Дніпропетровська |
Черкас Анжеліка |
9 |
83 |
2 |
ЗЗСО І-ІІ ступенів №12 ВЦА міста Торецьк |
Донецька |
Шнурко Софія |
9 |
83 |
2 |
Привільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаської селищної ради |
Донецька |
Ярчук Ганна |
9 |
83 |
2 |
ЗЗСО І-ІІ ступенів №12 ВЦА міста Торецьк |
Донецька |
Сатуліна Валерія |
9 |
82 |
2 |
Раківська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Херсонська |
Лоневський Максим |
9 |
81 |
2 |
Новосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Макарівського району Київської області |
Київська |
Бондаренко Данило |
9 |
80 |
2 |
ОЗ Васильківський НВК №1 ім. М. М. Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» |
Дніпропетровська |
Ворона Микита |
9 |
80 |
2 |
Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області |
Донецька |
Гуменюк Василина |
9 |
80 |
2 |
Софіївський НВК |
Донецька |
Долуденко Микола |
9 |
80 |
2 |
КЗО «Криворізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №7 І-ІІ ступенів» Дніпропетровської обласної ради» |
Дніпропетровська |
Древаль Надія |
9 |
80 |
2 |
Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Черкаської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
Зенченко Дарина |
9 |
80 |
2 |
Чернігівський колегіум № 11 |
Чернігівська |
Калінчук Віталій |
9 |
80 |
2 |
Гімназія «Гармонія» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола |
Тернопільська |
Левченко Карина |
9 |
80 |
2 |
КЗО «Криворізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №7 І-ІІ ступенів» Дніпропетровської обласної ради» |
Дніпропетровська |
Мельник Руслан |
9 |
80 |
2 |
Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради |
Донецька |
Рябоконь Софія |
9 |
80 |
2 |
Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №26 імені Дмитра Заплітного Тернопільської міської ради Тернопільської області |
Тернопільська |
Сарачев Георгій |
9 |
80 |
2 |
КЗО «Криворізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №7 І-ІІ ступенів» Дніпропетровської обласної ради» |
Дніпропетровська |
Сафарова Вікторія |
9 |
80 |
2 |
Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради |
Донецька |
Судоплатов Максим |
9 |
80 |
2 |
КЗО «Новопідгороднянська ЗШ І-ІІІ ст..»Межівської селищної ради |
Дніпропетровська |
Турчаненко Михайло |
9 |
80 |
2 |
Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Черкаської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
Хроменко Аліна |
9 |
80 |
2 |
КЗО «Криворізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №7 І-ІІ ступенів» Дніпропетровської обласної ради» |
Дніпропетровська |
Шакун Яна |
9 |
80 |
2 |
Чернігівський колегіум № 11 |
Чернігівська |
Шкляренко Максим |
9 |
80 |
2 |
Саливінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Київська |
Шулепова Олена |
9 |
80 |
2 |
Соледарська ЗОШ I-III ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови |
Донецька |
Ясько Нікіта |
9 |
80 |
2 |
Черкаська СШ І-ІІІ ступенів № 13 |
Черкаська |
Скоропад Євген |
9 |
78 |
2 |
Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Донецька |
Барда Вадим |
9 |
77 |
2 |
Калениківська ЗОШ І – ІІІ ступенів Решетилівської районної ради Полтавської області |
Полтавська |
Голобородько Руслана |
9 |
77 |
2 |
КЗ «НВК «ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів, ліцей «Сокіл», центр позашкільного виховання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» |
Кіровоградська |
Гузенко Аліна |
9 |
77 |
2 |
Нескучненська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.О. Корфа Великоновосілківської районної ради Донецької області |
Донецька |
Карасьов Андрій |
9 |
77 |
2 |
ОЗ Васильківський НВК №1 ім. М. М. Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» |
Дніпропетровська |
Касімов Глєб |
9 |
77 |
2 |
Черкаська СШ І-ІІІ ступенів № 13 |
Черкаська |
Коваль Денис |
9 |
77 |
2 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів |
Донецька |
Мішукова Олена |
9 |
77 |
2 |
Лисичанська багатопрофільна гімназія |
Луганська |
Музиченко Дар’я |
9 |
77 |
2 |
Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Черкаської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
Муругов Глєб |
9 |
77 |
2 |
Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Черкаської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
Озеран Анна |
9 |
77 |
2 |
Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Черкаської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
Смирнова Єлизавета |
9 |
77 |
2 |
Лисичанська багатопрофільна гімназія |
Луганська |
Хоружий Богдан |
9 |
77 |
2 |
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області |
Сумська |
Шуліка Варвара |
9 |
77 |
2 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів |
Донецька |
Юрченко Євгенія |
9 |
77 |
2 |
ТОВ «Київська загальноосвітня приватна школа І-ІІІ ступенів «Британська міжнародна школа-Київ» |
Київська |
Галкіна Ганна |
9 |
75 |
2 |
Бердянська ЗОШ І-ІІІ тупенів |
Донецька |
Гончаров Дмитро |
9 |
75 |
2 |
КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 імені Д. Турбіна, м. Суми, Сумської області |
Сумська |
Горохівська Людмила |
9 |
75 |
2 |
Гімназія «Гармонія» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола |
Тернопільська |
Гребіневич Андрій |
9 |
75 |
2 |
Переходицький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» |
Рівненська |
Дмитренко Володимир |
9 |
75 |
2 |
Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Краматорської міської ради |
Донецька |
Дмитренко Олександр |
9 |
75 |
2 |
Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Краматорської міської ради |
Донецька |
Засульська Дар’я |
9 |
75 |
2 |
Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ) |
Донецька |
Крижик Юлія |
9 |
75 |
2 |
Переходицький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» |
Рівненська |
Мазур Роман |
9 |
75 |
2 |
Соледарська ЗОШ I-III ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови |
Донецька |
Міщенко Ростислав |
9 |
75 |
2 |
Золотопрудська ЗОШ І – ІІІ ступенів |
Донецька |
Наснікова Анастасія |
9 |
75 |
2 |
Лисичанська багатопрофільна гімназія |
Луганська |
Охрименко Марія |
9 |
75 |
2 |
Авдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Авдіївської міської ради Донецької області |
Донецька |
Шихова Наталія |
9 |
75 |
2 |
Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
Хмельницька |
Шолух Олександра |
9 |
75 |
2 |
Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Черкаської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
Шоль Володимир |
9 |
75 |
2 |
Криворізька ЗОШ І-ІІ ступенів №76 |
Дніпропетровська |
Шопа Іван |
9 |
75 |
2 |
Софіївський НВК |
Донецька |
Якубовська Жасмін |
9 |
75 |
2 |
КЗ «НВК «ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів, ліцей «Сокіл», центр позашкільного виховання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» |
Кіровоградська |
Бреславець Володимир |
9 |
74 |
2 |
НВК «Софія» |
Київська |
Мороз Ксенія |
9 |
74 |
2 |
Слов’янська ЗОШ №10 І-ІІІ ступенів Слов’янської міської ради Донецької області |
Донецька |
Борт Діана |
9 |
73 |
2 |
ОЗ «Руденківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Руденківської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області» |
Полтавська |
Ляшко Дар’я |
9 |
73 |
2 |
Великокопанівська ЗОШ I-III ступенів |
Херсонська |
Адамцев Володимир |
9 |
72 |
2 |
Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 Слов’янської міської ради Донецької області |
Донецька |
Балашова Аліна |
9 |
72 |
2 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів |
Донецька |
Басараба Іван |
9 |
72 |
2 |
КЗО «Криворізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №7 І-ІІ ступенів» Дніпропетровської обласної ради» |
Дніпропетровська |
Бондар Віталій |
9 |
72 |
2 |
Криворізька ЗОШ І-ІІ ступенів №76 |
Дніпропетровська |
Венгер Олег |
9 |
72 |
2 |
Плугівський НВК І – ІІІ ступенів |
Львівська |
Возняк Іван |
9 |
72 |
2 |
Софіївський НВК |
Донецька |
Гребеневич Дмитро |
9 |
72 |
2 |
Переходицький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» |
Рівненська |
Доскочинська Вікторія |
9 |
72 |
2 |
Брилівський ЗПЗСО |
Херсонська |
Кононенко Єлизавета |
9 |
72 |
2 |
Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області |
Донецька |
Костюк Тетяна |
9 |
72 |
2 |
ЗОШ І-ІІІ ступенів села Василівка Сокирянського району Чернівецької області |
Чернівецька |
Кочкарьова Дар`я |
9 |
72 |
2 |
Нескучненська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.О. Корфа Великоновосілківської районної ради Донецької області |
Донецька |
Кровсикова Анастасія |
9 |
72 |
2 |
КЗ "Маріупольський міський НВК "Гімназія-школа" №27 Маріупольської міської ради Донецької області" |
Донецька |
Кушнір Юлія |
9 |
72 |
2 |
Брилівський ЗПЗСО |
Херсонська |
Левченко Віталій |
9 |
72 |
2 |
Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
Хмельницька |
Мезерняк Олександр |
9 |
72 |
2 |
Криворізька гімназія № 91 |
Дніпропетровська |
Михайлова Дарина |
9 |
72 |
2 |
ТОВ «Київська загальноосвітня приватна школа І-ІІІ ступенів «Британська міжнародна школа-Київ» |
Київська |
Мороз Богдан |
9 |
72 |
2 |
Дубовиківська СЗШ |
Дніпропетровська |
Павленко Римма |
9 |
72 |
2 |
Приазовська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Донецька |
Плеханов Даніл |
9 |
72 |
2 |
Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Черкаської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
Потеляхіна Поліна |
9 |
72 |
2 |
Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Черкаської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
Прохоренко Віталій |
9 |
72 |
2 |
Криворізька ЗОШ І-ІІ ступенів №76 |
Дніпропетровська |
Садатова Захра |
9 |
72 |
2 |
КЗ «НВО № 32 «СЗШ І-ІІІ ступенів, позашкільний центр «Школа мистецтв» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» |
Кіровоградська |
Сидоренко Аліна |
9 |
72 |
2 |
Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Черкаської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
Симонець Дмитрій |
9 |
72 |
2 |
Шосткинський НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6 – ДНЗ |
Сумська |
Степанець Софія |
9 |
72 |
2 |
Авдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Авдіївської міської ради Донецької області |
Донецька |
Матяшенко Єлізавета |
9 |
71 |
2 |
ОЗ «Руденківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Руденківської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області» |
Полтавська |
Гарус Альона |
9 |
70 |
2 |
Криворізька гімназія № 91 |
Дніпропетровська |
Шаров Володимир |
9 |
70 |
2 |
Слов’янська ЗОШ №10 І-ІІІ ступенів Слов’янської міської ради Донецької області |
Донецька |