Шкільний портал
Середа, 16.01.2019, 23:02
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Результати конкурсу "Я - козацького роду 2018! ". 9 класРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3061
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

9 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду 2018!"

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в залежності від кількості набраних балів.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область
І місце
Вєтохін Дмитро 9 94 1 Павлівській ЗЗСО І – ІІІ ступенів Арцизької районної ради  Одеська
Гриша Дарія 9 94 1 КЗО «Криворізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №7 І-ІІ ступенів» Дніпропетровської обласної ради» Дніпропетровська
Тищенко Данило 9 94 1 Молочанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Запорізька
Перемієнко Богдан 9 93 1 Черкаська СШ І-ІІІ ступенів № 13 Черкаська
Чобатаренко Аліна 9 92 1 Новолатівська СЗШ І-ІІІ ступенів Дніпропетровська
Баканова Єлізавета 9 91 1 Слов’янська ЗОШ №10 І-ІІІ ступенів Слов’янської міської ради Донецької області Донецька
Бородайко Денис 9 91 1 Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №26 імені Дмитра Заплітного Тернопільської міської ради Тернопільської області Тернопільська
Боцман Карина 9 91 1 Криворізька гімназія № 91 Дніпропетровська
Велигоша Дар’я 9 91 1 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №127 імені Г.К. Жукова Харківської міської ради Харківської області Харківська
Видрик Ігор 9 91 1 Саливінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Кармазіна Яна 9 91 1 Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» Хмельницька
Керноз Анна 9 91 1 Чернігівський колегіум № 11 Чернігівська
Козуб Максим 9 91 1 Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №26 імені Дмитра Заплітного Тернопільської міської ради Тернопільської області Тернопільська
Кушко Зоряна 9 91 1 Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» Хмельницька
Позднякова Катерина 9 91 1 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №127 імені Г.К. Жукова Харківської міської ради Харківської області Харківська
Філіппова Анастасія 9 91 1 КЗО «Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Межівської селищної ради» Дніпропетровська
Дуркот Давид 9 90 1 Гімназія «Гармонія» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола Тернопільська
Карналь Поліна 9 90 1 КЗО «Криворізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №7 І-ІІ ступенів» Дніпропетровської обласної ради» Дніпропетровська
Кравцова Юлія 9 90 1 НВК «Єпіфанівська ЗОШ І-ІІ ст -ДНЗ» Луганська
Кравченко Володимир 9 90 1 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська
Крупій Олена 9 90 1 Нескучненська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.О. Корфа Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька
Люхін Максим 9 90 1 ЗЗСО І-ІІ ступенів №12 ВЦА міста Торецьк  Донецька 
Мурована Олеся 9 90 1 Гімназія «Гармонія» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола Тернопільська
Мухіна Альбіна 9 90 1 Великокопанівська ЗОШ I-III ступенів Херсонська
Пісковська Етель 9 90 1 Авдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Авдіївської міської ради Донецької області  Донецька
Руєва Єлизавета 9 90 1 Лисівська ЗОШ І – ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області Донецька
Савчин Андрій 9 90 1 Новосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Макарівського району Київської області Київська
Скляренко Євген 9 90 1 Шосткинський НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6 – ДНЗ Сумська
Чернюк Олександра 9 90 1 Брилівський ЗПЗСО Херсонська
ІІ місце
Абрашитов Рашид 9 88 2 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №127 імені Г.К. Жукова Харківської міської ради Харківської області Харківська
Боєва Анна 9 88 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська
Гринь Владислав 9 88 2 Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Полтавська
Таранченко Андрій 9 88 2 КЗО «Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Межівської селищної ради» Дніпропетровська
Тимощенко Вероніка 9 88 2 Богатирська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Донецька
Задара Ірина 9 87 2 Новокочубеївська ЗОШ І – ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області Полтавська
Горя Дарія 9 86 2 КЗО «Криворізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №7 І-ІІ ступенів» Дніпропетровської обласної ради» Дніпропетровська
Гоцуляк Яна 9 86 2 Кам’янський НВК «ЗОШ І –ІІ ступенів – ДНЗ» Одеська
Іовчев Микита 9 86 2 КЗО «Криворізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №7 І-ІІ ступенів» Дніпропетровської обласної ради» Дніпропетровська
Левіт Ілона 9 86 2 Черкаська СШ І-ІІІ ступенів № 13 Черкаська
Литвинова Марія 9 86 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька
Паршин Яна 9 86 2 Гімназія «Гармонія» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола Тернопільська
Тоній Вікторія 9 86 2 Кам’янський НВК «ЗОШ І –ІІ ступенів – ДНЗ» Одеська
Фадєєнко Катерина 9 86 2 НВК «Єпіфанівська ЗОШ І-ІІ ст -ДНЗ» Луганська
Федоренко Руслан 9 86 2 Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганська
Цинайко Василь 9 86 2 Гімназія «Гармонія» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола Тернопільська
Шимкова Дарія 9 86 2 Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» Хмельницька
Вороновський Ігор 9 85 2 Молочанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Запорізька
Авходєєв Сергій 9 83 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів №12 ВЦА міста Торецьк  Донецька 
Вжещ Владислав 9 83 2 Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» Хмельницька
Гайдай Юлія 9 83 2 Молочанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Запорізька
Ганкевич Денис 9 83 2 Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №26 імені Дмитра Заплітного Тернопільської міської ради Тернопільської області Тернопільська
Єрофеєв Олексій 9 83 2 КЗО «Криворізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №7 І-ІІ ступенів» Дніпропетровської обласної ради» Дніпропетровська
Кириченко Аліна 9 83 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів №12 ВЦА міста Торецьк  Донецька 
Куженко Крістіна 9 83 2 КЗ «НВК «ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів, ліцей «Сокіл», центр позашкільного виховання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» Кіровоградська
Молчанова Ірина 9 83 2 Кам’янський НВК «ЗОШ І –ІІ ступенів – ДНЗ» Одеська
Оськін Сергій 9 83 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів №12 ВЦА міста Торецьк  Донецька 
Павлик Данііл 9 83 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська
Посипайко Анна 9 83 2 Черкаська СШ І-ІІІ ступенів № 13 Черкаська
Праведна Ілона 9 83 2 Новолатівська СЗШ І-ІІІ ступенів Дніпропетровська
Черкас Анжеліка 9 83 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів №12 ВЦА міста Торецьк  Донецька 
Шнурко Софія 9 83 2 Привільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаської селищної ради Донецька
Ярчук Ганна 9 83 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів №12 ВЦА міста Торецьк  Донецька 
Сатуліна Валерія 9 82 2 Раківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонська
Лоневський Максим 9 81 2 Новосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Макарівського району Київської області Київська
Бондаренко Данило 9 80 2 ОЗ Васильківський НВК №1 ім. М. М. Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ»    Дніпропетровська
Ворона Микита 9 80 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька
Гуменюк Василина 9 80 2 Софіївський НВК Донецька
Долуденко Микола 9 80 2 КЗО «Криворізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №7 І-ІІ ступенів» Дніпропетровської обласної ради» Дніпропетровська
Древаль Надія 9 80 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська
Зенченко Дарина 9 80 2 Чернігівський колегіум № 11 Чернігівська
Калінчук Віталій 9 80 2 Гімназія «Гармонія» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола Тернопільська
Левченко Карина 9 80 2 КЗО «Криворізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №7 І-ІІ ступенів» Дніпропетровської обласної ради» Дніпропетровська
Мельник Руслан 9 80 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецька
Рябоконь Софія 9 80 2 Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №26 імені Дмитра Заплітного Тернопільської міської ради Тернопільської області Тернопільська
Сарачев Георгій 9 80 2 КЗО «Криворізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №7 І-ІІ ступенів» Дніпропетровської обласної ради» Дніпропетровська
Сафарова Вікторія 9 80 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецька
Судоплатов Максим 9 80 2 КЗО «Новопідгороднянська ЗШ І-ІІІ ст..»Межівської селищної ради Дніпропетровська
Турчаненко Михайло 9 80 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська
Хроменко Аліна 9 80 2 КЗО «Криворізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №7 І-ІІ ступенів» Дніпропетровської обласної ради» Дніпропетровська
Шакун Яна 9 80 2 Чернігівський колегіум № 11 Чернігівська
Шкляренко Максим 9 80 2 Саливінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Шулепова Олена 9 80 2 Соледарська ЗОШ I-III ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови Донецька
Ясько Нікіта 9 80 2 Черкаська СШ І-ІІІ ступенів № 13 Черкаська
Скоропад Євген 9 78 2 Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Барда Вадим 9 77 2 Калениківська ЗОШ І – ІІІ ступенів Решетилівської районної ради Полтавської області Полтавська
Голобородько Руслана 9 77 2 КЗ «НВК «ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів, ліцей «Сокіл», центр позашкільного виховання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» Кіровоградська
Гузенко Аліна 9 77 2 Нескучненська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.О. Корфа Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька
Карасьов Андрій 9 77 2 ОЗ Васильківський НВК №1 ім. М. М. Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ»    Дніпропетровська
Касімов Глєб  9 77 2 Черкаська СШ І-ІІІ ступенів № 13 Черкаська
Коваль Денис 9 77 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Донецька
Мішукова Олена 9 77 2 Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганська
Музиченко Дар’я 9 77 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська
Муругов Глєб 9 77 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська
Озеран Анна 9 77 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська
Смирнова Єлизавета 9 77 2 Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганська
Хоружий Богдан 9 77 2 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська
Шуліка Варвара 9 77 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Донецька
Юрченко Євгенія 9 77 2 ТОВ «Київська загальноосвітня приватна школа І-ІІІ ступенів «Британська міжнародна школа-Київ» Київська
Галкіна Ганна 9 75 2 Бердянська ЗОШ І-ІІІ тупенів Донецька
Гончаров Дмитро 9 75 2 КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 імені Д. Турбіна, м. Суми, Сумської області Сумська 
Горохівська Людмила 9 75 2 Гімназія «Гармонія» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола Тернопільська
Гребіневич Андрій 9 75 2 Переходицький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненська 
Дмитренко Володимир 9 75 2 Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Краматорської міської ради Донецька
Дмитренко Олександр 9 75 2 Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Краматорської міської ради Донецька
Засульська Дар’я 9 75 2 Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ) Донецька
Крижик Юлія 9 75 2 Переходицький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненська 
Мазур Роман 9 75 2 Соледарська ЗОШ I-III ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови Донецька
Міщенко Ростислав 9 75 2 Золотопрудська ЗОШ І – ІІІ ступенів Донецька
Наснікова Анастасія 9 75 2 Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганська
Охрименко Марія 9 75 2 Авдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Авдіївської міської ради Донецької області  Донецька
Шихова  Наталія 9 75 2 Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» Хмельницька
Шолух Олександра 9 75 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська
Шоль Володимир 9 75 2 Криворізька ЗОШ І-ІІ ступенів №76 Дніпропетровська
Шопа Іван 9 75 2 Софіївський НВК Донецька
Якубовська Жасмін 9 75 2 КЗ «НВК «ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів, ліцей «Сокіл», центр позашкільного виховання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» Кіровоградська
Бреславець Володимир 9 74 2 НВК «Софія» Київська
Мороз Ксенія 9 74 2 Слов’янська ЗОШ №10 І-ІІІ ступенів Слов’янської міської ради Донецької області Донецька
Борт Діана 9 73 2 ОЗ «Руденківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Руденківської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області»  Полтавська
Ляшко Дар’я 9 73 2 Великокопанівська ЗОШ I-III ступенів Херсонська
Адамцев Володимир 9 72 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька
Балашова Аліна 9 72 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Донецька
Басараба Іван 9 72 2 КЗО «Криворізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №7 І-ІІ ступенів» Дніпропетровської обласної ради» Дніпропетровська
Бондар Віталій 9 72 2 Криворізька ЗОШ І-ІІ ступенів №76 Дніпропетровська
Венгер Олег 9 72 2 Плугівський НВК І – ІІІ ступенів Львівська
Возняк Іван 9 72 2 Софіївський НВК Донецька
Гребеневич Дмитро 9 72 2 Переходицький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненська 
Доскочинська Вікторія 9 72 2 Брилівський ЗПЗСО Херсонська
Кононенко Єлизавета 9 72 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька
Костюк Тетяна 9 72 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів села Василівка Сокирянського району Чернівецької області Чернівецька
Кочкарьова Дар`я 9 72 2 Нескучненська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.О. Корфа Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька
Кровсикова Анастасія 9 72 2 КЗ "Маріупольський міський НВК "Гімназія-школа" №27 Маріупольської міської ради Донецької області" Донецька
Кушнір Юлія 9 72 2 Брилівський ЗПЗСО Херсонська
Левченко Віталій 9 72 2 Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» Хмельницька
Мезерняк Олександр 9 72 2 Криворізька гімназія № 91 Дніпропетровська
Михайлова Дарина 9 72 2 ТОВ «Київська загальноосвітня приватна школа І-ІІІ ступенів «Британська міжнародна школа-Київ» Київська
Мороз Богдан 9 72 2 Дубовиківська СЗШ Дніпропетровська
Павленко Римма 9 72 2 Приазовська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Плеханов Даніл 9 72 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська
Потеляхіна Поліна 9 72 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська
Прохоренко Віталій 9 72 2 Криворізька ЗОШ І-ІІ ступенів №76 Дніпропетровська
Садатова Захра 9 72 2 КЗ «НВО № 32 «СЗШ  І-ІІІ ступенів, позашкільний центр «Школа мистецтв» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» Кіровоградська
Сидоренко Аліна 9 72 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська
Симонець Дмитрій  9 72 2 Шосткинський НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6 – ДНЗ Сумська
Степанець Софія 9 72 2 Авдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Авдіївської міської ради Донецької області  Донецька
Матяшенко Єлізавета 9 71 2 ОЗ «Руденківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Руденківської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області»  Полтавська
Гарус Альона 9 70 2 Криворізька гімназія № 91 Дніпропетровська
Шаров Володимир 9 70 2 Слов’янська ЗОШ №10 І-ІІІ ступенів Слов’янської міської ради Донецької області Донецька

 

-1- -2- 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2019