Шкільний портал
Понеділок, 20.09.2021, 20:09
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 8 клас. Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2020 рік. Шкільний портал.РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

8 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
І місце
Акавова Анастасія 8 94 1 Балабинський НВК «школа І-ІІІ ступенів гімназія «Престиж»» Запорізької області Запорізька Балабине
Андрєєва Анна 8 90 1 Троїцький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Української сільської ради Петропавлівського району Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Троїцьке
Бабенко Максим 8 90 1 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Безвесільний Максим 8 92 1 Міньківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Соледарської міської ради Донецької області Донецька с. Міньківка
Беленок Анастасія 8 94 1 Горбівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чернігівської області Чернігівська с. Горбове
Бєлоус Мілена 8 92 1 КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м.  Кам’янське
Білоконь Владислав 8 94 1 КЗЗСО "Ватутінський ліцей №5 Ватутінської міської ради Черкаської області" Черкаська Ватутіне
Бойко Дмитро 8 90 1 Харківська спеціалізована школа №73 Харківська м. Харків
Бордюгова Анастасія 8 90 1 Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області Донецька м. Часів Яр
Будзінський Юрій 8 90 1 КЗО СЗШ №2 ДМР Дніпропетровська м. Дніпро
Бунецька Єва 8 100 1 Селидівська загальноосвітня гімназія Селидівської міської ради Донецької області Донецька Селидове
Вітренко Олександр 8 90 1 КЗО «Біляївський ліцей Первомайської районної державної адміністрації Харківської області» Харківська с. Біляївка
Войтенко Марія 8 100 1 Селидівська загальноосвітня гімназія Селидівської міської ради Донецької області Донецька Селидове
Ворончук Кристина 8 90 1 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Балаклійської районної ради Харківської області Харківська Балаклія
Воротило Анастасія 8 90 1 Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нововоронцовської РДА Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Гавриш Яна 8 92 1 Новоселівський НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів — ДНЗ” Олександрійської районної ради Кіровоградської області Кіровоградська с. Новоселівка
Гасіч Марк 8 92 1 Селидівська загальноосвітня гімназія Селидівської міської ради Донецької області Донецька Селидове
Гембець Дарія 8 97 1 КЗ «Великолепетиський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів» Херсонської області Херсонська Велика Лепетиха
Гемук Олександра 8 90 1 Добронадіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська Добра Надія
Глушков Денис 8 94 1 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Житомирська м. Житомир
Головатюк Максим 8 94 1 Комарівський НВК: ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ Вінницької області Вінницька с. Комарів
Гончарова Марія 8 100 1 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська смт Мирне
Горбатюк Тарас 8 94 1 Комарівський НВК: ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ Вінницької області Вінницька с. Комарів
Гордієнко Анастасія 8 90 1 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Гуліна Анна 8 90 1 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Данілейко Єлізавета 8 90 1 Новотошківський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ (ясла-садок)" №10 Попаснянської районної ради Луганської області Луганська с. Новотошківське
Дарадан Карина 8 92 1 КЗ «Середня загальноосвітня школа №7» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Даценко Дар’я 8 92 1 Новотошківський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ (ясла-садок)" №10 Попаснянської районної ради Луганської області Луганська с. Новотошківське
Діденко Вероніка 8 92 1 КЗ «Середня загальноосвітня школа №7» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Дічко Поліна 8 100 1 Бердянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені М.С..Цибулька Донецької області Донецька с. Бердянське
Жайворонок Дар’я 8 94 1 КЗЗСО "Ватутінський ліцей №5 Ватутінської міської ради Черкаської області" Черкаська Ватутіне
Журавська Поліна 8 97 1 Балабинський НВК «школа І-ІІІ ступенів гімназія «Престиж»» Запорізької області Запорізька Балабине
Завгородній Роман 8 90 1 Щербанівський ліцей Полтавської області Полтавська c. Щербані
Зайцева Софія 8 90 1 КЗ «Маріупольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №40 імені Миська Є.М. Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Зеркаль Олександра 8 90 1 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Зикова Тетяна 8 100 1 КЗО «Криворізька  санаторна школа №7» Дніпропетровської обласної ради» Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Зуб Софія 8 92 1 Курахівська ЗОШ I-III ступенів №22 Донецької області Донецька смт. Курахівка
Зубко Вероніка 8 94 1 Балабинський НВК «школа І-ІІІ ступенів гімназія «Престиж»» Запорізької області Запорізька Балабине
Івашутін Георгій 8 90 1 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Кабанець Владислава 8 90 1 Вербівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області Харківська с. Вербівкка
Каламбар Кристина 8 90 1 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Камєнєва Кіра 8 97 1 КЗ «Великолепетиський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів» Херсонської області Херсонська Велика Лепетиха
Кельзіков Микита 8 100 1 КЗО «Криворізька  санаторна школа №7» Дніпропетровської обласної ради» Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Козлова Альбіна 8 90 1 Вербівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області Харківська с. Вербівкка
Косяченко Софія 8 92 1 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Котенко Аліса 8 90 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Добропілля
Кравченко Карина 8 90 1 КЗ « Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12» Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Кукош Поліна 8 97 1 Догмарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області Херсонська Догмарівка
Кулик Марія 8 90 1 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Кучерява Анастасія 8 92 1 КЗЗСО "Ватутінський ліцей №5 Ватутінської міської ради Черкаської області" Черкаська Ватутіне
Ларіонова Вікторія 8 94 1 Балабинський НВК «школа І-ІІІ ступенів гімназія «Престиж»» Запорізької області Запорізька Балабине
Лісовол Максим 8 97 1 ОЗ Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська Кочубеївка
Ляшик Вадим 8 90 1 Мирноградська ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Мирноград
Марциновська Єлизавета 8 97 1 Балабинський НВК «школа І-ІІІ ступенів гімназія «Престиж»» Запорізької області Запорізька Балабине
Міненко Юлія 8 92 1 Новотошківський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ (ясла-садок)" №10 Попаснянської районної ради Луганської області Луганська с. Новотошківське
Міщишина Маргарита 8 90 1 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Моргун Маргарита 8 94 1 Магдалинівська ЗОШ I-III ступенів Дніпропетровської області Дніпропетровська Магдалинівка
Мороз Маргарита 8 94 1 Курахівська ЗОШ I-III ступенів №22 Донецької області Донецька смт. Курахівка
Мохонько Діна 8 94 1 Шебелинська ЗОШ І-ІІ ступенів Харківської області Харківська  с. Шебелинка
Некрита Софія 8 92 1 КЗ «Середня загальноосвітня школа №7» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Новицька Поліна 8 92 1 Балабинський НВК «школа І-ІІІ ступенів гімназія «Престиж»» Запорізької області Запорізька Балабине
Олексенко Вікторія 8 92 1 Балабинський НВК «школа І-ІІІ ступенів гімназія «Престиж»» Запорізької області Запорізька Балабине
Олійник Анастасія 8 92 1 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Петров Ростислав 8 90 1 Дільнична ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Дільниче
Пономаренко Дмитрій 8 92 1 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області. Харківська  м. Балаклія
Потапов Микола 8 92 1 Новоселівський НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів — ДНЗ” Олександрійської районної ради Кіровоградської області Кіровоградська с. Новоселівка
Пятниця Анна 8 92 1 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Резуненко Вероніка 8 100 1 Лозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Лозівської міської ради Харківської області Харківська м. Лозова
Руденко Олена 8 94 1 КЗЗСО "Ватутінський ліцей №5 Ватутінської міської ради Черкаської області" Черкаська Ватутіне
Садвакасова Єлизавета 8 92 1 КЗ «Середня загальноосвітня школа №7» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Сидоров Михайло 8 92 1 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Скрипченко Злата 8 92 1 Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Сливна Анастасія 8 92 1 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Сметана Ніколетта 8 90 1 Пушкінська ЗОШ І-ІІ ступенів Виноградівського району Виноградівської районної ради Закарпатської області Закарпатська с. Пушкіно
Сокач Дмитро 8 90 1 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Соломахін Іван 8 94 1 Відраднівський ЗЗСО Запорізької області Запорізька с-ще Відрадне
Степанова Вікторія 8 94 1 НВК «Петрівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Луганської області Луганська с. Коржове
Стойка Даніела 8 90 1 Кобилецько–Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська смт. Кобилецька Поляна
Стрижак Дмитро 8 92 1 КЗ «Золочівський ліцей №2» Золочівської селищної ради Харківської області Харківська смт. Золочів
Тесленко Уляна 8 92 1 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Тимчук Олена 8 92 1 Миколаївська ЗОШ І –ІІ ступенів №64 Миколаївської області Миколаївська м. Миколаїв
Томашевський Максим 8 100 1 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська смт Мирне
Томчук Крістіна 8 94 1 Комарівський НВК: ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ Вінницької області Вінницька с. Комарів
Тягнирядно Олександра 8 94 1 Балабинський НВК «школа І-ІІІ ступенів гімназія «Престиж»» Запорізької області Запорізька Балабине
Хар’якова Анастасія 8 94 1 Курахівська ЗОШ I-III ступенів №22 Донецької області Донецька смт. Курахівка
Хомяк Марія 8 92 1 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Хромишева Єлизавета 8 94 1 Бердянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені М.С..Цибулька Донецької області Донецька с. Бердянське
Шрамко Денис 8 92 1 Марківська гімназія Миколаївської селищної ради Сумської області Сумська с. Марківка
Шубіна Вікторія 8 90 1 Новоселівська філія Очеретинського НВК : ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ОНЗ) Донецької області Донецька Новоселівка 3
Юнак  Дар`я 8 94 1 Бердянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені М.С..Цибулька Донецької області Донецька с. Бердянське
Яровенко Віктор 8 92 1 КЗЗСО "Ватутінський ліцей №5 Ватутінської міської ради Черкаської області" Черкаська Ватутіне
Ярошко Микита 8 97 1 Догмарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області Херсонська Догмарівка
ІІ місце
Анацька Олена 8 76 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Антонюк Ярослав 8 74 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Бабаков Михайло 8 84 2 Мирноградська ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Мирноград
Бадюл Валерій 8 84 2 Приазовська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька Приазовське
Баєк Анастасія 8 74 2 Озаринецька СЗШ І-ІІІ ступенів Вінницької області Вінницька с. Озаринці
Байда Володимир 8 87 2 КЗЗСО "Ватутінський ліцей №5 Ватутінської міської ради Черкаської області" Черкаська Ватутіне
Бардаховський Владислав 8 87 2 КЗ «Миколаївський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області Харківська с. Миколаївка
Беркут Софія 8 82 2 КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м.  Кам’янське
Біліченко Владислав 8 71 2 КЗО СЗШ №2 ДМР Дніпропетровська м. Дніпро
Білогура Юлія 8 87 2 Горбівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чернігівської області Чернігівська с. Горбове
Бойко Мілана 8 84 2 Вербівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області Харківська с. Вербівкка
Бондаренко Олег 8 77 2 Біленченківський ЗЗСО І – ІІ ступенів Гадяцької міської ради Полтавської області Полтавська с. Біленченківка
Боромикін Іван 8 82 2 Слов'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Слов'янської міської ради Донецької області Донецька м.Слов’янськ
Бочарнікова Софія 8 84 2 КЗ « Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12» Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Брильова Дар'я 8 84 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Бровко Кирило 8 76 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Брусков Ярослав 8 71 2 Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області Донецька м. Часів Яр
Бугайова Марія 8 71 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Важненков Максим 8 82 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Власов Максим 8 84 2 КЗ « Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12» Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Волошина Аліна 8 87 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Воронков Антон 8 87 2 Приазовська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька Приазовське
Гандзюк Максим 8 76 2 Комарівський НВК: ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ Вінницької області Вінницька с. Комарів
Гасанов Заур 8 84 2 Петропавлівський НВК "ЗНЗ І-ІІ ступенів-ДНЗ" Богодухівської районної ради Харківської області Харківська  с. Петропавлівка
Гнатенко Кіра 8 87 2 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Житомирська м. Житомир
Головатюк Ілля 8 84 2 Комарівський НВК: ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ Вінницької області Вінницька с. Комарів
Голуб Тетяна 8 84 2 Миколаївська ЗОШ І –ІІ ступенів №64 Миколаївської області Миколаївська м. Миколаїв
Горохов Нікіта 8 84 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №7» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Григорович Єлизавета 8 76 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Грушова Єва 8 79 2 Миколаївська ЗОШ І –ІІ ступенів №64 Миколаївської області Миколаївська м. Миколаїв
Дідура Ангеліна 8 82 2 Краснопільська філія Родниківської ЗОШ I-III ступенів імені Т.Г. Шевченка Черкаської області Черкаська с. Краснопілка
Доренська Поліна 8 87 2 Курахівська ЗОШ I-III ступенів №22 Донецької області Донецька смт. Курахівка
Дятленко Ждан 8 82 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Євсюков Данило 8 84 2 КЗ « Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12» Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Єгоров Єгор 8 84 2 Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Єрьомкіна Діана 8 84 2 КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м.  Кам’янське
Журавель Данило 8 71 2 КЗО СЗШ №2 ДМР Дніпропетровська м. Дніпро
Журба Таісія 8 82 2 КЗ «Маріупольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №40 імені Миська Є.М. Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Завдов’єва Діана 8 79 2 Троїцький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Української сільської ради Петропавлівського району Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Троїцьке
Загинайко Захар 8 89 2 КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м.  Кам’янське
Залужний Рамзес 8 71 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Засовенко Олена 8 79 2 Розівська ЗОШ І-ІІ – філія опорного закладу Кулевчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська с. Розівка
Заточна Анастасія 8 82 2 Комарівський НВК: ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ Вінницької області Вінницька с. Комарів
Захарчук Максим 8 74 2 Комарівський НВК: ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ Вінницької області Вінницька с. Комарів
Івасішина Евеліна 8 79 2 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Балаклійської районної ради Харківської області Харківська Балаклія
Івашина Рената 8 89 2 Приазовська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька Приазовське
Ільїна Альбіна 8 70 2 Харківська спеціалізована школа №73 Харківська м. Харків
Кадцина Владислава 8 87 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №45 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий ріг
Калина Дмитро 8 89 2 КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м.  Кам’янське
Камерчий Олег 8 87 2 Приазовська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька Приазовське
Капліна Анастасія 8 89 2 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька Старомлинівка
Ключко Анастасія 8 89 2 КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м.  Кам’янське
Кобзар Іра 8 79 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Коваль Олександр 8 84 2 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Ковальчук Максим 8 82 2 Комарівський НВК: ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ Вінницької області Вінницька с. Комарів
Ковчуг Станіслав 8 71 2 НВК «Петрівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Луганської області Луганська с. Коржове
Колач Наталія 8 76 2 Кобилецько–Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська смт. Кобилецька Поляна
Колесник Віктор 8 79 2 КЗ «Маріупольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №40 імені Миська Є.М. Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Колешня Катерина 8 87 2 Горбівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чернігівської області Чернігівська с. Горбове
Конончук Іванна 8 71 2 Миротинська ЗОШ І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська с. Миротин
Коротач Поліна 8 87 2 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Добропілля
Костиря Карина 8 87 2 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Коцюбайло Дмитро 8 82 2 Новоселівський НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів — ДНЗ” Олександрійської районної ради Кіровоградської області Кіровоградська с. Новоселівка
Крицька Надія 8 74 2 Краснопільська філія Родниківської ЗОШ I-III ступенів імені Т.Г. Шевченка Черкаської області Черкаська с. Краснопілка
Крицький Даніїл 8 74 2 КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м.  Кам’янське
Крівокоритов Олександр 8 89 2 Балабинський НВК «школа І-ІІІ ступенів гімназія «Престиж»» Запорізької області Запорізька Балабине
Крохмаль Олександр 8 84 2 Балабинський НВК «школа І-ІІІ ступенів гімназія «Престиж»» Запорізької області Запорізька Балабине
Кулькова Карина 8 82 2 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Добропілля
Куценко Нікіта 8 82 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Кушнір Вероніка 8 71 2 ОЗ та його філії «Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» Львівської області Львівська м. Жидачів
Лазаренко Юрій 8 89 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Лаханська Наталія 8 82 2 Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нововоронцовської РДА Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Лемешенко Мілана 8 85 2 Селидівська загальноосвітня гімназія Селидівської міської ради Донецької області Донецька Селидове
Леусова Валерія 8 89 2 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Лимар Дмитро 8 82 2 Вербівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області Харківська с. Вербівкка
Лисенко Анатолій 8 89 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №7» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Лісовська Юлія 8 76 2 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Літкевич Владислав 8 89 2 Петропавлівський НВК "ЗНЗ І-ІІ ступенів-ДНЗ" Богодухівської районної ради Харківської області Харківська  с. Петропавлівка
Ліфар Андрій 8 84 2 КЗ «Маріупольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №40 імені Миська Є.М. Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Лобас Богдан 8 82 2 Білоусівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області Миколаївська с. Білоусівка
Лук’яненко Анастасія 8 71 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Ляшко Софія 8 87 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Максименко Семен 8 74 2 Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області Донецька м. Часів Яр
Мамон Вікторія 8 85 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Марунчак Богдан 8 74 2 Черницький НВК Львівської області Львівська Черниця
Марунчак Богдан 8 74 2 Черницький НВК Львівської області Львівська Черниця
Масюк Еліна 8 74 2 Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області Донецька м. Часів Яр
Мачушак Іван 8 71 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Мезецький Максим 8 84 2 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Смілянської міської ради Черкаської області Черкаська м. Сміла
Мироненко Олександр 8 76 2 Вербівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області Харківська с. Вербівкка
Мишньов Леонід 8 76 2 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Добропілля
Мізера Нікіта 8 85 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Мірошниченко Юлія 8 84 2 Курахівська ЗОШ I-III ступенів №22 Донецької області Донецька смт. Курахівка
Мороховець Анастасія 8 82 2 Новоселівська філія Очеретинського НВК : ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ОНЗ) Донецької області Донецька Новоселівка 3
Нечипорук Олександра 8 87 2 Мирноградська ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Мирноград
Нікульніков Максим 8 89 2 Лисичанська багатопрофільна гімназія Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Новіков Даніїл 8 70 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Новіков Денис 8 89 2 КЗЗСО "Ватутінський ліцей №5 Ватутінської міської ради Черкаської області" Черкаська Ватутіне
Олефіренко Антон 8 76 2 Вербівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області Харківська с. Вербівкка
Олєйник Ігнат 8 71 2 Харківська спеціалізована школа №73 Харківська м. Харків
Оніщенко Софія 8 79 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Осипенко Дарія 8 87 2 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Смілянської міської ради Черкаської області Черкаська м. Сміла

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021