Шкільний портал
Четвер, 28.10.2021, 01:26
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 4 клас. Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2020 рік. 2 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3229
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- 

4 клас. 

Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в залежності від набраних балів.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІ місце
Барташевич Микита 4 88 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Васьків Іван 4 88 2 Калуська початкова школа №11 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Калуш
Вент Максим 4 88 2 КЗ « Черкаська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради» Черкаська м. Черкаси
Винник Маргарита 4 88 2 Войнилівський ліцей Івано -Франківської області Івано -Франківська смт Войнилів
Воришко Марія 4 88 2 Угорницька ЗШ I-III ступенів Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Угорники
Гомзяк Максим 4 88 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Залецька Анастасія 4 88 2 Угорницька ЗШ I-III ступенів Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Угорники
Іванченко Вікторія 4 88 2 КЗ « Черкаська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради» Черкаська м. Черкаси
Кирпичова Вероніка 4 88 2 Євгенівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Снігурівської районної ради Миколаївської області Миколаївська с. Євгенівка
Коновалов Кирило 4 88 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Лебедюк Артем 4 88 2 Шепетівський міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Хмельницької області Хмельницька м. Шепетівка
Метальнікова Анна 4 88 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Мітін Артем 4 88 2 КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька Мелітополь
Нікета Аліна 4 88 2 Євгенівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Снігурівської районної ради Миколаївської області Миколаївська с. Євгенівка
Пилипенко Анна 4 88 2 Бочечківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Бочечківської сільської ради Сумської області Сумська с. Бочечки
Разовий Артем 4 88 2 Кам’янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі СЗШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Розтрепенко Максим 4 88 2 КЗ « Черкаська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради» Черкаська м. Черкаси
Федоренко Дмитро 4 88 2 Водянська ЗОШ І – ІІІ ступенів №11 Добропільської міської ради Донецької області Донецька  с-ще Водянське міста Добропілля
Ціник Юліан 4 88 2 Угорницька ЗШ I-III ступенів Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Угорники
Шаповалова Єва 4 88 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Березіна Дар’я 4 85 2 Бочечківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Бочечківської сільської ради Сумської області Сумська с. Бочечки
Борт Софія 4 85 2 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина 
Брабров Микита 4 85 2 Лисичанська  ЗОШ І – ІІІ  ступенів №2 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Догіль Артем 4 85 2 КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська  Верхівцеве
Керімова Маргарито 4 85 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Лифарева  Ангелина 4 85 2 Лисичанська  ЗОШ І – ІІІ  ступенів №2 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Мітькіна Дар‘я 4 85 2 Красноармійський НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ" філія КЗ "Олександрійський опорний ЗЗСО І - ІІІ ступенів" Донецької області Донецька с. Новоселівка
Ніколовський Олександр 4 85 2 Войнилівський ліцей Івано -Франківської області Івано -Франківська смт Войнилів
Пестрюго Єлизавета 4 85 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Пономарьов Андрій 4 85 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Симонович Орися 4 85 2 ЗЗСО «Мукошинська гімназія» Волинської області Волинська с. Мукошин
Скорікова Карина 4 85 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Солоха Тимофій 4 85 2 ЗЗСО «Мукошинська гімназія» Волинської області Волинська с. Мукошин
Стадник Іван 4 85 2 Угорницька ЗШ I-III ступенів Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Угорники
Федоляк Марія 4 85 2 Калуська початкова школа №11 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Калуш
Білосвіт Олексій 4 83 2 КЗО «СЗШ №26» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Денисова Ірина 4 83 2 КЗО «СЗШ №26» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Кирилова Кіра 4 83 2 Воскресенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Воскресенської селищної ради Миколаївської області Миколаївська смт. Воскресенське
Койло Анна 4 83 2 Пологівський НВК «ЗЗСО І-ІІ ступенів – ЗДО» Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Пологи
Кочергін Ілля 4 83 2 Красноармійський НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ" філія КЗ "Олександрійський опорний ЗЗСО І - ІІІ ступенів" Донецької області Донецька с. Новоселівка
Левченко Микита 4 83 2 Лисичанська  ЗОШ І – ІІІ  ступенів №2 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Наріжний Артем 4 83 2 Пологівський НВК «ЗЗСО І-ІІ ступенів – ЗДО» Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Пологи
Радіонова Віра 4 83 2 СЗШ І-ІІІ ступенів №10 м.Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Сарахман Вікторія 4 83 2 Калуська початкова школа №11 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Калуш
Селезньов Артем 4 83 2 КЗО «СЗШ №26» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Ткачук Дар'я 4 83 2 Чернігівська ЗОШ І ступеня №25 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Трофимчук Вікторія 4 83 2 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Шевченко Валерія 4 83 2 Підставківський НВК « ЗОШ I ступеня - ДНЗ» Плешканівської сільської ради Золотоніського району Черкаської області Черкаська с. Підставки
Шликова Ауріка 4 83 2 Новоолексіївська ЗОШ I-III ступенів №2 Херсонської області Херсонська смт. Новоолексіївка
Варванін Іван 4 80 2 Лисичанська  ЗОШ І – ІІІ  ступенів №2 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Єштокіна Катерина 4 80 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Костякіна Віолета 4 80 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Науменко Рамін 4 80 2 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Роздільський Ростислав 4 80 2 Угорницька ЗШ I-III ступенів Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Угорники
Стасюк Олександр 4 80 2 КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська  Верхівцеве
Балашов Леонід 4 78 2 Лисичанська  ЗОШ І – ІІІ  ступенів №2 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Головченко Віолета 4 78 2 Щастинська обласна санаторна школа Луганської області Луганська м. Щастя
Золотарьов Данило 4 78 2 Желаннівський НВК : ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ  Донецька смт Желанне
Івоніна Марія 4 78 2 Лисичанська  ЗОШ І – ІІІ  ступенів №2 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Ільєнок Марина  4 78 2 КЗ "НВО" м. Покров Дніпропетровської області Дніпропетровська  м.Покров
Маляренко Кирил 4 78 2 КЗ "НВО" м. Покров Дніпропетровської області Дніпропетровська  м.Покров
Соколов Артем 4 78 2 КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська  Верхівцеве
Тініна Даша 4 78 2 КЗ "НВО" м. Покров Дніпропетровської області Дніпропетровська  м.Покров
Федосенко Софія 4 78 2 Чернігівська ЗОШ І ступеня №25 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Вакула Вікторія 4 77 2 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина 
Пахно Денис 4 77 2 НВК «ДНЗ «Сонечко» - Новострільцівська  ЗОШ І – ІІІ ступенів» Міловської районної ради Луганської області Луганська с. Новострільцівка
Гладких Валерія 4 76 2 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Заляза Кирил 4 76 2 Чернігівська ЗОШ І ступеня №25 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Магеррамов Еміль 4 76 3 Новоселівський Перший НВК Донецької області Донецька Новоселівка Перша
Радавчук Данііл 4 76 2 Кам’янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі СЗШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Сідельніков Михайло 4 76 2 КЗО «СЗШ №26» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Балуєв Денис 4 75 2 КЗ "НВО" м. Покров Дніпропетровської області Дніпропетровська  м.Покров
Гавришко Єгор 4 75 2 КЗ "НВО" м. Покров Дніпропетровської області Дніпропетровська  м.Покров
Колісник Микола 4 75 2 КЗ "НВО" м. Покров Дніпропетровської області Дніпропетровська  м.Покров
Корець Дмитро 4 75 2 КЗ "НВО" м. Покров Дніпропетровської області Дніпропетровська  м.Покров
Кравченко Богдан 4 75 2 КЗ "НВО" м. Покров Дніпропетровської області Дніпропетровська  м.Покров
Рибальченко Софія 4 75 2 КЗ "НВО" м. Покров Дніпропетровської області Дніпропетровська  м.Покров
Головко Вероніка 4 74 2 Качалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені О. Д. Майорова Краснокутської районної ради Харківської області Харківська Качалівка
Васильєва Софія 4 73 2 НВК «ДНЗ «Сонечко» - Новострільцівська  ЗОШ І – ІІІ ступенів» Міловської районної ради Луганської області Луганська с. Новострільцівка
Воронина Полина 4 73 2 Український ЗЗСО І – ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Українка
Гаврилов Данило 4 73 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Коваленко Назар 4 73 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Коваль Дмитро 4 73 2 Кам’янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі СЗШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Кравчуновський Данііл 4 73 2 КЗ « Черкаська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради» Черкаська м. Черкаси
Лисниченко Наталія 4 73 2 НВК Олексіївська школа-гімназія Луганської області Луганська с.Олексіївка
Поляков Владислав 4 73 2 Пологівський НВК «ЗЗСО І-ІІ ступенів – ЗДО» Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Пологи
Черданцев Сергій 4 73 2 КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська  Верхівцеве
Шаповаленко Марко 4 73 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Диденко  Максим 4 71 2 Лисичанська  ЗОШ І – ІІІ  ступенів №2 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Заляза Артем 4 71 2 Чернігівська ЗОШ І ступеня №25 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Кучеровський Владислав 4 71 2 КЗ "НВО" м. Покров Дніпропетровської області Дніпропетровська  м.Покров
Лесик  Ілля 4 71 2 Лисичанська  ЗОШ І – ІІІ  ступенів №2 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Мельник Наталія 4 71 2 Чернігівська ЗОШ І ступеня №25 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Новікова Вікторія 4 71 2 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Оганісян Юрій 4 71 2 Чернігівська ЗОШ І ступеня №25 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Повалінська Ксенія 4 71 2 КЗ "НВО" м. Покров Дніпропетровської області Дніпропетровська  м.Покров
Скоромець Галина 4 71 2 Чернігівська ЗОШ І ступеня №25 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Шестопалов  Марко 4 71 2 Лисичанська  ЗОШ І – ІІІ  ступенів №2 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Шуліка Владислав 4 71 2 НВК Олексіївська школа-гімназія Луганської області Луганська с.Олексіївка
Алаєва Анастасія 4 70 2 Прелесненська ЗОШ І-ІІ ступенів Донецької області Донецька с. Прелесне
Дем’яненко Катерина 4 70 2 Кремінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Кацагорова Софія 4 70 2 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Кущова Мирослава 4 70 2 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Лазоришина Іванна 4 70 2 Чернігівська ЗОШ І ступеня №25 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Моргун Арсен 4 70 2 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Пугач Єва 4 70 2 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Химич Марія 4 70 2 Чернігівська ЗОШ І ступеня №25 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Чумак-Жунь Рената 4 70 2 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
ІІІ місце
Балашов   Микола 4 69 3 Лисичанська  ЗОШ І – ІІІ  ступенів №2 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Дуванський Артем 4 69 3 НВК Олексіївська школа-гімназія Луганської області Луганська с.Олексіївка
Жданова Вікторія 4 67 3 КЗ "НВО" м. Покров Дніпропетровської області Дніпропетровська  м.Покров
Лазоришина Олена 4 66 3 Чернігівська ЗОШ І ступеня №25 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Пастух Назар 4 66 3 Кам’янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі СЗШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Загоруйко Ярослав 4 64 3 КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська  Верхівцеве
Коршун Віолетта 4 64 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів  №9 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька м.Торецьк
Степанов Тимофій 4 64 3 Новоолександрівська ЗОШ І – ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Новоолександрівка
Зімін Микита 4 61 3 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Рибачок Антон 4 61 3 Кам’янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі СЗШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Рибіцька Діана 4 61 3 Гарасимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Івано-Франківської області Івано-Франківська  с.  Гарасимів
Байдуга Наталія 4 59 3 НВК Олексіївська школа-гімназія Луганської області Луганська с.Олексіївка
Фролов Олександр 4 59 3 КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська  Верхівцеве
Криворучко Катерина 4 57 3 КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська  Верхівцеве
Митрофанова  Марія 4 57 3 Лисичанська  ЗОШ І – ІІІ  ступенів №2 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Мороз Андрій 4 57 3 Височанський НВК: ЗОШ I – III ступенів – ДНЗ Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області Сумська с. Високе
Балєва Варвара 4 54 3 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Веретеннікова Надія 4 54 3 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Гордієнко Альбіна 4 54 3 Лисичанська  ЗОШ І – ІІІ  ступенів №2 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Ковальчук Назар 4 54 3 Чернігівська ЗОШ І ступеня №25 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Хрипко Олександр 4 54 3 Пологівський НВК «ЗЗСО І-ІІ ступенів – ЗДО» Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Пологи
Китченко Анна 4 52 3 Качалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені О. Д. Майорова Краснокутської районної ради Харківської області Харківська Качалівка
Лукін Станіслав 4 52 3 Качалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені О. Д. Майорова Краснокутської районної ради Харківської області Харківська Качалівка
Борисенко Данило 4 50 3 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Дмитрієв Олександр 4 50 3 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Доброходова Анастасія 4 50 3 Качалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені О. Д. Майорова Краснокутської районної ради Харківської області Харківська Качалівка
Дудко Марія 4 50 3 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Загороднюк Каріна 4 50 3 КЗ «Гімназія села Верба Оваднівської сільської ради» Волинської області Волинська с.Верба
Калініченко Данііл 4 50 3 Качалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені О. Д. Майорова Краснокутської районної ради Харківської області Харківська Качалівка
Калюга Алім 4 50 3 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  Запоріжя
Кімнатний Ілля 4 50 3 КЗ "Мартівський ліцей Печенізької районної ради Харківської області" Харківська с. Мартова
Климок Анжеліка 4 50 3 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  Запоріжя
Макаренко Марія 4 50 3 Чернігівська ЗОШ І ступеня №25 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Масалітін Руслан 4 50 3 Качалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені О. Д. Майорова Краснокутської районної ради Харківської області Харківська Качалівка
Мосьпан Іван 4 50 3 КЗО «НВК №92» «школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ (дитячий садок)» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Ніконова Анна 4 50 3 Качалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені О. Д. Майорова Краснокутської районної ради Харківської області Харківська Качалівка
Носенко Назар 4 50 3 КЗО «НВК №92» «школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ (дитячий садок)» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Свербиненко Богдан 4 50 3 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Томенюк Ярослав 4 50 3 Качалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені О. Д. Майорова Краснокутської районної ради Харківської області Харківська Качалівка
Тороп Олександр 4 50 3 КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська  Верхівцеве
Хоменко Ярослав 4 50 3 Височанський НВК: ЗОШ I – III ступенів – ДНЗ Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області Сумська с. Високе
Янопуло Даніель 4 50 3 Качалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені О. Д. Майорова Краснокутської районної ради Харківської області Харківська Качалівка
Становихіна Анастасія 4 9 1 Кремінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Луганської області Луганська м. Кремінна

 

-1 сторінка- -2 сторінка- 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021