Шкільний портал
Четвер, 28.10.2021, 00:18
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 2 клас. Результати конкурсу "Я - Людина!" 2019 рік. 2 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 180
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

2 клас. 

Результати конкурсу "Я - Людина!" 2019 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Пункт
ІІ місце (продовження)
Савчук Олександра 2 74 2 Острівський НВК ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ Куцурубської сільської ради ОТГ Очаківського району Миколаївської області Миколаївська с. Острівка
Садова Ольга 2 82 2 Білолуцька ЗОШ І-ІІ ступенів Луганської області Луганська смт Білолуцьк
Сидюк Гліб 2 70 2 Михайло-Коцюбинська гімназія Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області Чернігівська смт Михайло-Коцюбинське
Сименюк Даша 2 84 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька  м. Слов’янськ 
Смірнова Надія 2 71 2 КОЗО «Кислянська ЗШ І – ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Кислянка
Сопилюк Віктор  2 73 2 Петропавлівсько-Борщагівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Петропавлівська Борщагівка
Степанова Ольга 2 86 2 Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Одеської області Одеська м. Овідіополь
Тернинко Дмитро 2 88 2 Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська с. Широке
Тимоха Георгій 2 84 2 КЗ «Харківська санаторна школа №9» Харківської обласної ради Харківська м. Харків
Травін Дмитро 2 85 2 КЗ «Бунаківський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області Харківська с. Бунакове
Тюфанова Дарія 2 70 2 Первомайський  НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів №15 – колегіум» Миколаївської області Миколаївська м. Первомайськ
Удовіченко Емілія 2 87 2 Білолуцька ЗОШ І-ІІ ступенів Луганської області Луганська смт Білолуцьк
Фаустов Максим 2 89 2 КЗО СЗШ №26 ДМР Дніпропетровська м. Дніпро
Фрищин Ігор 2 85 2 Долинський академічний гуманітарний ліцей №6 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Долина
Хлистун Вікторія 2 85 2 Синельниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Ходакова Тетяна 2 73 2 Мокротинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Львівської області Львівська с. Мокротин
Хотько Марія 2 80 2 Пологівський НВК "ЗЗСО І-ІІ ступенів ЗДО" Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Пологи
Худич Влада 2 81 2 ЗОШ I-III ступенів №3 Покровської міської ради Донецької області Донецька м. Покровськ
Цокало Олексій 2 86 2 Хижинська філія комунального ОЗ «Лисянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія-ДНЗ»» Лисянської районної ради Черкаської області Черкаська с. Хижинці
Чабанюк Марія 2 85 2 КЗ «Ширяївський освітній комплекс №1» cмт. Ширяєве Одеської області Одеська смт Ширяєве
Ченчик Ігор 2 70 2 Михайло-Коцюбинська гімназія Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області Чернігівська смт Михайло-Коцюбинське
Черненко Софія 2 87 2 Первомайський  НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів №15 – колегіум» Миколаївської області Миколаївська м. Первомайськ
Черніченко Вероніка 2 75 2 НВК «Кіровоградський колегіум – спеціалізований ЗНЗ І – ІІІ ступенів – ДНЗ – центр естетичного виховання»Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Чижикова Марина 2 86 2 Філія «ЗОШ №1» Новоукраїнської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Кіровоградської області Кіровоградська м. Новоукраїнка
Чижо Кирило 2 84 2 КЗО «Троїцький ліцей Первомайської РДА Харківської області» Харківська с. Троїцьке
Чорнякова Дар’я 2 71 2 КЗО «Троїцький ліцей Первомайської РДА Харківської області» Харківська с. Троїцьке
Чрнобривець Ангеліна 2 82 2 Синельниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Шалімов Єгор 2 79 2 КЗО «Троїцький ліцей Первомайської РДА Харківської області» Харківська с. Троїцьке
Шампатєй Злата 2 74 2 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Першотравневої районної ради Донецької області Донецька смт Ялта
Шелест Нікіта 2 81 2 Бондарівська ЗОШ І – ІІ ступенів Старобільської районної ради Луганської області Луганська  с. Бондареве
Шепель Артем 2 80 2 Сарненська ЗОШ І-ІІ ступенів №3 Рівненської області Рівненська м. Сарни
Шпак Дмитро 2 81 2 Філія «ЗОШ №1» Новоукраїнської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Кіровоградської області Кіровоградська м. Новоукраїнка
Шубіна Поліна 2 86 2 Новоселівська філія  КНЗ Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІст з поглибленим вивчення окремих предметів та курсів – ДНЗ (опорний заклад) Донецької області Донецька с. Новоселівка -3
Шумей Соломія 2 85 2 Долинський академічний гуманітарний ліцей №6 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Долина
Щоткін Давід 2 87 2 Білолуцька ЗОШ І-ІІ ступенів Луганської області Луганська смт Білолуцьк
Юрко Максим 2 82 2 Сарненська ЗОШ І-ІІ ступенів №3 Рівненської області Рівненська м. Сарни
Юрченко Всеволод 2 81 2 Хижинська філія комунального ОЗ «Лисянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія-ДНЗ»» Лисянської районної ради Черкаської області Черкаська с. Хижинці
ІІІ місце
Аболмасов Владислав 2 50 3 Кременчуцька гімназія №9 Полтавської області Полтавська м. Кременчук
Анісімов Дмитро 2 50 3 КЗО «Троїцький ліцей Первомайської РДА Харківської області» Харківська с. Троїцьке
Баланко Аліна 2 69 3 ОЗ «Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Ф. Дерев’янка» Іванівської РДА Одеської області Одеська смт  Іванівка
Безсонова Маргарита 2 58 3 КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Запорізької області Запорізька с. Тимошівка
Белкін Владислав 2 51 3 Княжицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська  с. Княжичі
Бражник Поліна  2 50 3 НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей м. Добропілля Донецької області Донецька  м. Добропілля 
Буданов Арсеній 2 50 3 ЗОШ I-III ступенів №3 Покровської міської ради Донецької області Донецька м. Покровськ
Булава Ярослав 2 54 3 КОЗО «Кислянська ЗШ І – ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Кислянка
Булдименко Весняна 2 50 3 КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІІ ступенів №16» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Буравець Богдан 2 50 3 Летичівський ліцей №2 Хмельницької області Хмельницька смт Летичів
Буряк Денис 2 51 3 Михайло-Коцюбинська гімназія Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області Чернігівська смт Михайло-Коцюбинське
Василькова Дарина 2 59 3 Закупнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Закупне
Войтюк Софія 2 62 3 Закупнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Закупне
Волошко Денис 2 50 3 Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області Харківська  смт Безлюдівка
Гальченко Стас 2 50 3 Слобідський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів, ДНЗ Слобідської сільської ради Сумської області Сумська Слобода
Гондар Олександр 2 56 3 Кременчуцька гімназія №9 Полтавської області Полтавська м. Кременчук
Гонтар Іван 2 59 3 КОЗО «Кислянська ЗШ І – ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Кислянка
Гончарова Поліна 2 50 3 КЗО СЗШ №26 ДМР Дніпропетровська м. Дніпро
Городнича Дар’я 2 50 3 КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІІ ступенів №16» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Гребенюк Дмитро 2 50 3 ЗОШ I-III ступенів №3 Покровської міської ради Донецької області Донецька м. Покровськ
Гребінник Вадим 2 63 3 КЗО «Троїцький ліцей Первомайської РДА Харківської області» Харківська с. Троїцьке
Грибанов Єгор 2 50 3 Шандриголівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області  Донецька  cмт Шандриголове 
Дворник Варвара 2 50 3 НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей м. Добропілля Донецької області Донецька  м. Добропілля 
Дібров Владислав 2 50 3 ОЗ «Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Ф. Дерев’янка» Іванівської РДА Одеської області Одеська смт  Іванівка
Дружбляк Люба 2 66 3 Мокротинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Львівської області Львівська с. Мокротин
Євдокімов Філіпп 2 50 3 КЗО СЗШ №26 ДМР Дніпропетровська м. Дніпро
Євтушенко Гліб 2 50 3 ЗОШ I-III ступенів №3 Покровської міської ради Донецької області Донецька м. Покровськ
Жезло Діана 2 53 3 Мокротинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Львівської області Львівська с. Мокротин
Жилкін Олексій 2 51 3 Летичівський ліцей №2 Хмельницької області Хмельницька смт Летичів
Зайцев Дмитро 2 65 3 КЗО «Троїцький ліцей Первомайської РДА Харківської області» Харківська с. Троїцьке
Калюжний Денис 2 50 3 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №59 Криворізької міської ради Дніпропетровської області  Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Камчатний Денис 2 50 3 ЗОШ I-III ступенів №3 Покровської міської ради Донецької області Донецька м. Покровськ
Киншаков Роман 2 63 3 КЗО «Троїцький ліцей Первомайської РДА Харківської області» Харківська с. Троїцьке
Кириченко Альона 2 50 3 КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІІ ступенів №16» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Кільніцька Анна 2 58 3 Оситнязька ЗШ І-ІІ ступенів - філія КЗ "Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів, позашкільний центр" Кіровоградської області Кіровоградська  с. Оситняжка
Климентьєв Євген 2 59 3 КЗО «Троїцький ліцей Первомайської РДА Харківської області» Харківська с. Троїцьке
Коваленко Анастасія 2 53 3 Оситнязька ЗШ І-ІІ ступенів - філія КЗ "Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів, позашкільний центр" Кіровоградської області Кіровоградська  с. Оситняжка
Кондрова Вікторія 2 57 3 НВК «Кіровоградський колегіум – спеціалізований ЗНЗ І – ІІІ ступенів – ДНЗ – центр естетичного виховання»Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Кононенко Єгор 2 69 3 КЗ «Харківська санаторна школа №9» Харківської обласної ради Харківська м. Харків
Копаєва Олександра 2 50 3 Тишківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»Тишківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Тишківці
Корнієнко Тетяна 2 60 3 Михайло-Коцюбинська гімназія Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області Чернігівська смт Михайло-Коцюбинське
Косовець Софія 2 50 3 Михайло-Коцюбинська гімназія Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області Чернігівська смт Михайло-Коцюбинське
Кочканян Олександр 2 51 3 НВК «Кіровоградський колегіум – спеціалізований ЗНЗ І – ІІІ ступенів – ДНЗ – центр естетичного виховання»Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Курилко Анастасія 2 50 3 Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області Харківська  смт Безлюдівка
Кучеба Уляна 2 67 3 Первомайський НВК Донецької області Донецька с. Первомайське
Лапко Валерія 2 65 3 Петропавлівсько-Борщагівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Петропавлівська Борщагівка
Левицький Ярослав 2 50 3 ЗОШ I-III ступенів №3 Покровської міської ради Донецької області Донецька м. Покровськ
Левченко Андрій 2 50 3 Оситнязька ЗШ І-ІІ ступенів - філія КЗ "Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів, позашкільний центр" Кіровоградської області Кіровоградська  с. Оситняжка
Легкобит Надія 2 60 3 Михайло-Коцюбинська гімназія Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області Чернігівська смт Михайло-Коцюбинське
Лук’янчиков Дмитро 2 50 3 КЗО «Троїцький ліцей Первомайської РДА Харківської області» Харківська с. Троїцьке
Маклюк Олександр 2 51 3 Михайло-Коцюбинська гімназія Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області Чернігівська смт Михайло-Коцюбинське
Маляренко Вікторія 2 50 3 Княжицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська  с. Княжичі
Манукян Камо 2 50 3 Оситнязька ЗШ І-ІІ ступенів - філія КЗ "Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів, позашкільний центр" Кіровоградської області Кіровоградська  с. Оситняжка
Міхура Мирослава 2 54 3 Заводська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Полтавської області Полтавська м. Заводське
Моложанова Єлизавета 2 54 3 КЗ «Лисичанський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – ДНЗ «Барвінок» Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Москаленко Діана 2 59 3 Петропавлівсько-Борщагівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Петропавлівська Борщагівка
Москвич Максим 2 68 3 ОЗ «Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Ф. Дерев’янка» Іванівської РДА Одеської області Одеська смт  Іванівка
Нечипоренко Ілля 2 50 3 Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області Харківська  смт Безлюдівка
Орел Олександр 2 50 3 Заводська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Полтавської області Полтавська м. Заводське
Павленко Анастасія 2 64 3 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №59 Криворізької міської ради Дніпропетровської області  Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Павлова Тетяна 2 50 3 Заводська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Полтавської області Полтавська м. Заводське
Павлюк Олександр 2 50 3 Тишківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»Тишківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Тишківці
Подставіна Анжеліка 2 64 3 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №59 Криворізької міської ради Дніпропетровської області  Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Поруцький Кіріл 2 50 3 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №59 Криворізької міської ради Дніпропетровської області  Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Пристава Кіра 2 50 3 Заводська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Полтавської області Полтавська м. Заводське
Проданець Дмитро 2 50 3 Первомайський  НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів №15 – колегіум» Миколаївської області Миколаївська м. Первомайськ
Ременчуте Марина 2 50 3 Оситнязька ЗШ І-ІІ ступенів - філія КЗ "Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів, позашкільний центр" Кіровоградської області Кіровоградська  с. Оситняжка
Руденко Марія 2 64 3 Петропавлівсько-Борщагівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Петропавлівська Борщагівка
Рябоконь Денис 2 62 3 Михайло-Коцюбинська гімназія Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області Чернігівська смт Михайло-Коцюбинське
Седик Сергій 2 64 3 КОЗО «Кислянська ЗШ І – ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Кислянка
Семенов Владислав 2 50 3 КЗО СЗШ №26 ДМР Дніпропетровська м. Дніпро
Семіволков Савелій 2 63 3 КЗ «Лисичанський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – ДНЗ «Барвінок» Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Сердюк Каріна 2 59 3 Михайло-Коцюбинська гімназія Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області Чернігівська смт Михайло-Коцюбинське
Сильченко Вікторія 2 50 3 Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області Харківська  смт Безлюдівка
Скіп Юлія 2 65 3 Мокротинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Львівської області Львівська с. Мокротин
Скіра Назар 2 69 3 Мокротинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Львівської області Львівська с. Мокротин
Скнар Тимофій 2 59 3 Петропавлівсько-Борщагівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Петропавлівська Борщагівка
Соловко Неллі 2 50 3 КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІІ ступенів №16» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Спрінчук Поліна 2 50 3 КЗО СЗШ №26 ДМР Дніпропетровська м. Дніпро
Стоянов Дмитро 2 50 3 ЗОШ I-III ступенів №3 Покровської міської ради Донецької області Донецька м. Покровськ
Супрунець Дар’я 2 50 3 КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІІ ступенів №16» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Танцюра Ельвіра 2 56 3 Первомайський  НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів №15 – колегіум» Миколаївської області Миколаївська м. Первомайськ
Тимофєєв Данило  2 50 3 НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей м. Добропілля Донецької області Донецька  м. Добропілля 
Харченко Руслан 2 50 3 Оситнязька ЗШ І-ІІ ступенів - філія КЗ "Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів, позашкільний центр" Кіровоградської області Кіровоградська  с. Оситняжка
Ходирьов Валерій 2 50 3 КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Запорізької області Запорізька с. Тимошівка
Цимбал Єгор 2 62 3 НВК «Кіровоградський колегіум – спеціалізований ЗНЗ І – ІІІ ступенів – ДНЗ – центр естетичного виховання»Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Чебанова Вероніка 2 64 3 КЗ «Ширяївський освітній комплекс №1» cмт. Ширяєве Одеської області Одеська смт Ширяєве
Чистяков Сергій 2 50 3 Первомайський НВК Донецької області Донецька с. Первомайське
Чорномаз Дмитро 2 59 3 КЗО «Троїцький ліцей Первомайської РДА Харківської області» Харківська с. Троїцьке
Шидловська Марія 2 68 3 Первомайський НВК Донецької області Донецька с. Первомайське
Шлопак Роман 2 51 3 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №59 Криворізької міської ради Дніпропетровської області  Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Штирбул Віталій 2 62 3 Новоолександрівська ЗОШ І – ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Новоолександрівка
Щербин Олег 2 50 3 Сарненська ЗОШ І-ІІ ступенів №3 Рівненської області Рівненська м. Сарни
Юрченко Кирило 2 50 3 ЗОШ I-III ступенів №3 Покровської міської ради Донецької області Донецька м. Покровськ
Ященков Ярослав 2 51 3 Первомайський НВК Донецької області Донецька с. Первомайське

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021