Шкільний портал
Неділя, 25.10.2020, 18:55
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Конкурс "Ми - Патріоти України!"РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3164
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаємо Вас на сторінці щорічного Всеукраїнського  національно-патріотичного конкурсу

"Ми - Патріоти України!"

Україна — наша Батьківщина, і хочеться знати про неї як найбільше. Це закономірне прагнення, адже людині властиве бажання отримувати знання. А які ж ми будемо українці, якщо не знатимемо території, на якій проживаємо та якій завдячуємо усим, що в нас є, не знатимемо їсторії, мови, літератури, географії - тобто не матимемо тих знань, які вирізняють націю, які вказують нам, до якої спільноти ми належимо? Які ж ми патріоти, якщо не розумітимемо, в чому наші досягнення, здобутки та переваги в порівнянні з іншими народами?

Саме з метою ознайомлення молодого покоління українців з нашими цікавинками та досягненнями, ми вирішили запровадити національно-патріотичний конкурс, який покликаний ознайомити учасників з Україною. Адже наша Батьківщина - велика країна з безкрайніми полями, з великим містами, селами, чудовими, добрими людьми та з величною історією, яку можна з впевненістю вважати однією з найгероїчніших та найтрагічніших у світі.

Конкурс відбувається під гаслом: "Чи знаєш ти землю, на якій живеш?".

УВАГА! У зв'язку з введенням в дію карантинних обмежень, порядок проведення конкурсу істотно змінився. Щоб ознайомитись зі змінами, перейдіть за посиланням:  http://testportal.ucoz.com

 1. Умови конкурсу
 2. Регламент проведення конкурсу
 3. Як школі стати учасником конкурсу
 4. Учасники конкурсу
 5. Вимоги до відповдальної особи (шкільного куратора)
 6. Порядок проведення конкурсу
 7. Підведення підсумків конкурсу
 8. Вимоги до комп'ютерів

Умови конкурсу

Конкурс включає в себе завдання різного рівня та об'єднує в собі питання з історії, географії, мови та літератури України.

Конкурс відбувається в комп'ютеному класі навчального закладу чи в будь-якому іншому приміщенні навчального закладу, який обладнаний комп'ютерами та під наглядом відповідальної особи. 

Завдання подаються завдяки комп'ютерній програмі, яку необхідно буде завантажити на цій сторінці в конкурсний день. На даний час за посиланням   http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-24-20    варто спробувати демонстраційну програму, яка продемонструє можливості програми та приклади роботи з завданнями. Спробувати програму потрібно обов'язково, щоб провести діагностику комп'ютерів, оскільки не всі вони відповідають вимогам програми (в такому випадку програма не запускатиметься). Щоб ознайомитись з вимогами до комп'ютерів, натисніть тут.

Конкурс платний. Вартість участі у конкурсі для кожного учасника від навчального закладу коштує 17 грн. 

В зв'язку з введенням карантину, терміни проведення конкурсу змінено. Детальніше рочитати про це можна, перейшовши за посиланням: 

http://testportal.ucoz.com/news/uvaga_zmineno_termini

В цій рамці з 13 березня  знаходитимуться посилання на архіви, в яких будуть фали конкурсу. Достатньо буде на них натиснути і завантаження розпочнеться автоматично.

Посилання для завантаження конкурсних програм

Для 2-4 класів (перша група) : http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-1222-20

Для 5-8 класів (друга група) :      http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-1223-20

Для 9-11 класів (третя група) :          http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-1224-20

Щоб завантажити програми, достатньо натиснути на посилання. Завантаження розпочнеться автоматично.


Пропонуємо Вам переглянути коротеньке відео (2016 року) про алгоритм роботи з конкурсною програмою та з файлами, які потрібно буде нам надіслати

Регламент проведення конкурсу

Конкурс проводиться в один етап  13-16 березня (в будь-який з цих днів на вибір).

До 6 березня (включно) навчальному закладу необхідно подати заявку на участь у конкурсі за адресою: zno.probne@gmail.com  Бланк заявки можна завантажити за посиланням: http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-22-20

Після отримання заявки, протягом трьох діб (увага! навіть у вихідні дні), на Вашу електронну адресу (з якої надійшла заявка) буде надіслано реквізити (номер картки ПриватБанку) для сплати коштів за участь у конкурсі.

Отримавши реквізити, необхідно  до 11 березня здійснити перерахування коштів (з терміналу,  Приват24, чи іншим відомим Вам способом) та, відсканувавши чек, переслати його нам за тією ж адресою zno.probne@gmail.com, вказавши в темі листа, що це чек про сплату оргвнеску та назву навчального закладу. Якщо кошти перераховані з Приват24, копії чека не потрібно. В такому випадку буде достатньо написати нам на електронну адресу та вказати, о котрій годині перераховані кошти та ПІБ того, з чієї картки здійснено перерахунок. 

13-16 березня, в будь-який з цих конкурсних днів, необхідно зайти на наш сайт, на цю сторінку та завантажити конкурсні програми для 2-4, 5-8 та 9-11 класів, провести конкурс та надіслати нам файли зі звітами з комп'ютерів, на які були встановлені програми, попредньо заархівувавши їх.

Електронні сертифікати  учасників (увага! тільки електронні), куратора та переможців конкурсу надійдуть на вказану Вами електронну адресу не пізніше останнього тижня травня. 

 Як школі стати учасником конкурсу

Призначити відповідальну особу (куратора), який заповнить та надішле заявку на нашу електронну пошту zno.probne@gmail.com, сплатить організаційний внесок, організує проведення конкурсу в школі, проводитиме з нами листування.

Учасники конкурсу

До участі в конкурсі запрошуються учні 2 -11 класів, які будуть об'єднані в три групи:

 1. 2-4 класи
 2. 5-8 класи
 3. 9-11 класи

Кожній з груп буде запропоновано свій підбір запитань та окрема комп'ютерна програма.

Мінімальна кількість учасників від навчального закладу – 6 учнів.

Вимоги до відповідальної особи (шкільного куратора)

Щоб ознайомитись з вимогами до відповідальної особи (куратора), перейдіть за посиланням:

http://testportal.ucoz.com/index/vimogi_do_vidpovdalnoji_osobi_kuratora/0-68

Інструкція для відповідальної особи від ЗНЗ

До початку конкурсу

1. Спробувати демонстраційну версію програми для перевірки відповідності комп'ютерів до вимог програми

2. Уважно та точно заповнити та надіслати заявку на конкурс на електронну адресу  zno.probne@gmail.com 

Увага! Не потрібно надсилати 2, 3 та більше листів одночасно. Цим Ви тільки погіршите ситуацію, оскільки заплутаєте нас. Зрозумійте, що коли надходить одночасно велика кількість листів, дуже складно. Були випадки , що реєстрували кілька листів та надсилали не одне повідомлення. Це викликає збій в роботі та тільки сповільнює її.  Достатньо буде одного листа. 

3. Регулярно (протягом 3-х діб з часу надсилання заявки) заходити на вказану в заявці електронну пошту для того, щоб  отримати реквізити для сплати оргвнеску

4. Дочекатись електронного листа-відповіді з реквізитами, сплатити орвнесок, відсканувати чек та надіслати копію на електронну адресу zno.probne@gmail.com не забувши вказати в темі листа назву начального закладу та те, що це копія чека. Якщо кошти перераховані з Приват24, копії чека не потрібно. В такому випадку буде достатньо написати нам на електронну адресу та вказати, о котрій годині перераховані кошти та ПІБ того, з чієї картки здійснено перерахунок.  Якщо протягом 3-х діб реквізити не надійшли (це означатиме, що ми Вашого листа не отримали), надіслати нам заявку ще раз.  

5. Регулярно заходити на вказану в заявці електронну пошту для того, щоб  отримати листа з підтвердженням отримання коштів. Якщо протягом 3-х діб підтвердження не надійшло (це означатиме, що ми Вашого листа не отримали), надіслати нам копію чека ще раз.  

Під час конкурсу

1. В період 13-16 березня (в будь-який із вказаних днів) зайти на цю сторінку, завантажити з рамки програми, встановити їх на випробувані комп'ютери та провести конкурс.

2. В заявці скласти список учасників. Заявку Ви вже раз надсилали (при реєстрації), тепер надішліть її ще раз (заповнену повністю), тільки тепер в ній впишіть список учасників по класам. 

3. Зібрати з усих задіяних комп'ютерів файли, заархівувати їх.

4. Надіслати одним листом:

 • заархівовані файли
 • заявку (ще раз, але тепер зі списком учасників) 

на нашу електронну адресу zno.probne@gmail.com не забувши вказати в темі листа назву навчального закладу та те, що це файли результатів учасників конкурсу.

5. Регулярно заходити на вказану в заявці електронну пошту для того, щоб  отримати листа з підтвердженням отримання файлів. Якщо протягом 3-х діб листа від нас не надійде, надіслати файли зі списком учасників нам ще раз. Не забути вказати у темі листа назву конкурсу, навчальний заклад та те, що це файли конкурсу.

Після проведення конкурсу

1. Час від часу заходити на електронну пошту для того, щоб перевірити, чи не надійшов від нас лист з сертифікатами (електронні сертифікати учасників, куратора та переможців конкурсу надійдуть на вказану Вами електронну адресу не пізніше останнього тижня травня).

2. Отримавши електронні сертифікати, перевірити їх на можливі помилки та відписатись нам, роздрукувати та нагородити ними учасників.

Увага! Невиконання якогось із цих пунктів може призвести до негативних наслідків. Будьте коректними та виконайте все так, як вказано вище. 

Порядок проведення конкурсу

УВАГА! У зв'язку з введенням в дію карантинних обмежень, порядок проведення конкурсу істотно змінився. Щоб ознайомитись зі змінами, перейдіть за посиланням:  http://testportal.ucoz.com

1. В будь-який з конкурсних днів, (з 13 по 16 березня), куратор завантажує програми (їх буде три: на 2-4, 5-8 та на 9-11 класи) з цієї сторінки на сайті (тому є сенс внести її в закладки).

2. Скидає їх на всі комп'ютери, які пройшли випробування і відповідають нашим вимогам (вимоги описані нижче). Щоб перейти до вимог, натисніть тут.

3. У встановлений куратором час в межах конкурсних днів, під його наглядом, учні сідають за комп'ютери, запускають програму, вводять свої дані та відповідають на питання. Якщо на всіх учасників комп'ютерів не вистачає, дозволяється проводити конкурс в кілька підходів  до того часу, поки всі заявлені учасники не закінчать. Як куратор встановить черговість, залежить від нього. Нам це не важливо. Однак, від того, наскільки правильно учні запишуть своє прізвище, ім'я та клас залежить правильність внесення нами даних у сертифікати.

Увага! Один учасник може взяти участь у конкурсі тільки один раз.

4. В програмі встановлено час проходження питань. Він становить 60 хвилин для кожного запуску програми. Якщо до закінчення часу не виконати всі завдання,   вікно програми закриється. Після цього учасник більше не матиме права ще раз відповісти на конкурсні запитання.

5. По закінченні конкурсу куратору потрібно зібрати файли зі звітами з усіх комп'ютерів, заархівувати їх та надіслати нам на електронну адресу: zno.probne@gmail.com 

Нагадуємо, що нам потрібно надіслати файли, які знаходитимуться на всіх задіяних комп'ютерах. Вони розташовуватимуться  на дискові С та будуть носити назву Resultat_Patriot_2020 (шлях: C:\Resultat_Patriot_2020) 

Також, разом із файлами, необхідно ще раз надіслати заявку, тільки тепер її дозаповнити (вписати список учасників, які взяли участь у конкурсі)

Увага! Якщо на одному комп'ютері конкурсні завдання виконують по черзі кілька учнів, файли на кожного з них не потрібні. Їх просто не буде. Всі дані програма запише на один файл на тому комп'ютері, на якому встановлена. Потрібно стільки файлів, скільки комп'ютерів буде задіяно. Листа нам на електронну адресу потрібно надіслати до кінця доби 22 березня. В темі листа обов'язково необхідно вказати, що в даному листі знаходяться результати конкурсу та назву навчального закладу. 

6. Після надсилання результатів, відповідальна особа повинна протягом трьох діб регулярно заходити на електронну пошту, яка вказана у заявці як така, через яку вестиметься електронне листування. Як тільки ми матимемо змогу (в межах цих трьох діб), ми переглянемо Вашого листа та надішлемо підтвердження його отримання. У випадку, якщо протягом трьох діб з моменту відправлення листа з файлами та списком відповіді від нас не надійшло (це означатиме, що листа ми не отримали з якихось причин), куратор повинен ще раз надіслати нам такого ж листа та знову очікувати три доби нашої відповіді. 
 
Увага! У випадку, якщо відповідальна особа надішле не всі результати, колектив "Шкільного порталу" не несе за це відповідальність. В такому випадку сертифікати надійдуть тільки на тих учасників, результати яких до нас надійшли. 
 
Увага! Якщо у заявці під час реєстрації було вказано, наприклад, 10 учасників, сплачено за них кошти, а в конкурсі взяло участь тільки 8 (2 захворіли) відповідальна особа у повторній заявці (під час надсилання результатів) повинна вказати тільки тих, хто справді брав участь. Кошти за учасників, які з будь-яких причин не з'явились в конкурсні дні чи відповідальна особа не надіслала  результати, не повертаються. 

Увага!  Файли з результатами самі до нас не надішлються. Їх обов'язково потрібно надіслати до вказаного терміну. У випадку, якщо файли до нас не надійдуть, організатор (колектив "Шкільного порталу") не несе відповідальність за неуважність куратора. В такому випадку електронних сертифікатів учасники та куратор не отримають. 

7. Дочекатись нашого листа з електронними сертифікатами (не пізніше останнього тижня травня, однак можуть бути раніше). Якщо на 1 червня електронні сертифікати не надійшли, напишіть нам листа та вкажіть на це. 

Підведення підсумків конкурсу

 • За підсумками оцінювання, яке здійснить програма та за рішенням журі, учасників буде нагороджено електронними сертифікатами нашого порталу І, ІІ, ІІІ ступенів та електронними сертифікатами за участь.
 • Електронними сертифікатами також буде нагороджено куратора від навчального закладу. Вказані сертифікати можна буде роздрукувати на будь-якому принтері.

Увага! Сертифікати будуть тільки електронні. 

Вимоги до комп'ютерів

Програма працює на ОС Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10.  Для роботи на Linux можна використовувати Wine.

Щоб перевірити, чи комп'ютер можна використовувати для конкурсу, Вам потрібно завантажити демонстраційну програму, запустити її та дати відповідь на 10 запитань. Таким чином ви не тільки протестуєте програму, а й спробуєте на собі всі ті типи завдань, частину з яких ми використаємо в конкурсі. По закінченні демонстраційного тестування програма видасть результат та звіт для ознайомлення. Під час самого конкурсу звіту та результату не буде, але в демонстраційній програмі ми вставили звіт для того, щоб Ви проглянули його та переконались у правильності своїх відповідей та у тому, що Ви зрозуміли, як працювати з завданнями.
Також програма під час закриття створить файл, у якому будуть зашифровані дані про Ваш результат. Файл знаходитиметься на диску С у папці під назвою Resultat_Patriot_Dem (шлях: C:\Resultat_Patriot_Dem). Вам потрібно просто візуально перевірити, чи він є та видалити його (обов'язково), оскільки він для Вас не являє цінності і є тільки тестовим файлом для діагностики  комп'ютера на можливість брати участь у конкурсі. Якщо папка з файлом є, це означає, що на цьому комп'ютері можна проводити конкурс, якщо папка з файлом відсутня - цей комп'ютер задіювати не можна, оскільки Вам потрібно буде по закінченні конкурсу переслати нам файли, які створять конкурсні програми, на електронну пошту zno.probne@gmail.com  
Вони нам потрібні, оскільки вони несуть закодовану інформацію про результати проходження конкурсу кожним учасником. Якщо файлів не буде, ми не зможемо опрацювати результати учасників з Вашого ЗНЗ і вони не отримають сертифікати. Завантажити демонстраційну програму можна за посиланням: http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-24-20

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2020